Faito Dansaku

Goto down

Faito Dansaku

Příspěvek pro Faito Dansaku za Sun Jul 14, 2013 5:34 pm

Jméno a příjmení: Faito DansakuHodnost: Hachidaime Mizukage / Genjutsu masterVesnice: Kirigakure (Dříve Kiri, pak Oto a teď opět Kiri)Věk: 35 letNarození: 29.2.Pohlaví: muž


Klan: DansakuKekkei genkai:


Nemuri no Isei (Sleep of powers)


Kekkei genkai se dědí v našem klanu už po staletí, a přestože nejsme žádný mocný klan, myslím si, že KG je jedno z nejsilnějších. Zvyšuje sílu genjutsu a vyvíjí se s nositelem:První stupeň: Potřebuji oční kontakt, abych uvedl nepřítele do genjutsu.Druhý stupeň: Oční kontakt mi zaručí maximální sílu genjutsu.  Při očním kontaktu se do genjutsu chytí i Hyuuga nebo člověk se Sharinganem. Ovšem pouze na jediné moje genjutsu. Pak už jsou opět imunní. Mohu vkládat genjutsu body do různých částí těla (např. prsty)Třetí stupeň: Otevírá mi možnost vkládání genjutsovch bodů do různých předmětů (kunaie, čepel wakizashi, náramky, končetiny atd.) Doba vkládání a množství chakry se liší podle velikosti předmětu.

Například do kunaie vkládám chakrový bod několik vteřin a mohu při tom dělat i jinou věc (kromě boje) a stojí mě to chakry jako užití jednoho genjutsu. Na držení tohoto bodu se nemusím nijak soustředit a žere málo chakry (takže třeba po dni nošení tohoto nože v kapse mi začne být nevolno kvůli ztrátě chakry).


Asi největší problém s KG rodu Dansaku je ten, že se "oběť" může chytat stále a stále- jakmile genjutsu prolomí, může být chycena znovu (samozřejmě když si bude dávat pozor, půjde to hůř).Čtvrtý stupeň: Genjutsu hlasem. Vyvinuto během posledních pár let v Kirigakure no sato. Genjutsu hlasem je velmi náročné, sestávalo se z kombinace svitků démonické flétny a nejsilnějších genjutsu klanu Dansaku. Při očním genjutsu je znatelný rozdíl při chytání lidí s doujutsu. Tato "slabina" při hlasovém genjutsu odpadá, takže je velmi těžké zachytit, kdy jste se do genjutsu vlastně dostali.
Sensei: -Charakter: Faito je arogantní, podrazácký, úskočný lhář, který má své vlastní, vyšší cíle a je velmi ambiciozní. Nemá přátele, ale spíš proto, že je líný nějaké kontakty navazovat a proto, že nerad mluví pravdu a to by nejspíš přátelé vyžadovali. Zná ho dost lidí z vesnice, jako tichý stín bloudící ulicemi, mířící k metám, které nikdo nevidí. Loajalita je jeho silná stránka, kor, když mu ono pouto přinese ochranu, jako tomu bylo naposledy. Teď je Faito už unavený. Jeho čas uplynul a on spíš už jen dožívá, chce klid a začíná pomalu zavrhovat svět shinobi jako takových. Jeho hlavní cíl je stát se Senninem, legendárním ninjou. To bude ta nejlepší tečka za jeho životem.
Leč, zatažen do války, o kterou nestál, Faito opět přijímá ohromnou zodpovědnost. Stává se Mizukagem a musí svou vesnici ochránit za každou cenu. Někteří by ho mohli nazvat diktátorem. Někteří lidé už ale pochopili, že pod tou tvrdou slupkou je člověk, který touží po poznání citů, že i přes všechny zlé skutky ví, jaké to je být otcem, přítelem, bratrem.Životopis:https://www.youtube.com/watch?v=X8j9H7h89isV malém domku na pokraji Kiri se před pětatřiceti lety narodil mladý Faito. Už od malička byl tichý a nepotřeboval příliš pozornosti. Chodit se naučil relativně pozdě, mluvit velmi brzy. Měl velmi spokojené dětství a jeho rodiče se o něj starali s neskonalou láskou a možná až přehnaným pochopením.

Rodiče měli spoustu peněz, takže si mohli dovolit poslat Faita na akademii, kde ho učili být ninjou. Faito už v minulosti projevil přání kráčet v otcových stopách. Byl tedy kromě akademie přihlášen ještě do speciálního výcvikového kurzu, kde se učil anatomii, bojovému výcviku, přežití v přírodě. Bylo to tvrdé, jednou se dokonce na škole vyšetřovala šikana. Faito si ale nikdy na nic nestěžoval a i přes veškeré potyčky dřel dál. Věděl, že jestli chce být nejlepší, jestli chce, aby si ho kage všiml, musí být o dost lepší, než všichni ostatní. Z akademie vyšel s vyznamenáním a zkoušku genina zvládl mnohem lépe, než jiní. Jeho rodiče na něj byli tak pyšní. A on také. Věřil, že když to takhle půjde dál, bude mít skvělou kariéru...A pak začaly ty nepokoje. Několik nukeninů se usídlilo v horách nedaleko vesnice a po celém kontinentu se začala šířit panika a strach z nové války ninjů. Faito cítil, že se musí stát silnějším co nejdříve. Celý týden seděl ve svém pokoji a studoval klanové svitky. Nejedl, nepil, nespal, jen meditoval a četl. Po týdnu vylezl z jeho pokoje vyzáblý mladý muž s propadlýma očima, ve kterých se mu třpytil rudý odstín Kekkei Genkai. Chlapec se usmál na rodiče a pak omdlel. Byl na pokraji smrti, ale doktoři ho z toho dostali. Faito obětoval vše proto, aby se stal silnějším. Věděl ale, že může zajít mnohem dál. Po dlouhé promluvě se svým senseiem se nechal slyšet u kageho. Nikdo neví jak to Faito dokázal, ale ten rok se v Kirigakure znovu, po několika letech, konaly zkoušky krvavé Mlžné, ze kterých vyšel jediný chuunin. Pro to, aby byl nejlepší, obětoval pověst i přátele. Nezajímalo ho, že si na něj všichni ukazují prstem, že ho matky  s brekem proklínají za zabití jejich ratolesti. On teď byl Chuunin s výcvikem ANBu a Oininů. Když bude potřeba, zakročí proti nepříteli a na náves donese jeho hlavu, aby všichni viděli, že jeho cíle jsou jasné- pomáhat vesnici. Jeho mise začaly rychle a jeho nasazení bylo více než maximální. Přepínal se, ale vždy věděl, když na někoho neměl. Díky skvělým referencím se z něj stal kapitán ANBu a velitel Oininů v Kirigakure. Postoupil na rank Tokubetsu Jounina a stal se postrachem pro všechny, kteří by chtěli ohrozit vesnici.

Mezitím se ale válka dostala do jiných zemí a nukeninů přibývalo. Po jednom nevydařeném útoku si Faita zavolal kage. O půlnoci se v kagově kanceláři sešly dvě postavy a dlouho mluvily. Faito uzavřel s kagem dohodu. Několik dní poté byl kage zabit. Všichni věděli, kdo to byl. Faito o sobě dal vědět. Byl prohlášen nukeninem a musel utéct z vesnice. Vyhledal Reinu Kanu- Otokage - a požádal ji o azyl. Byl přijat...
https://www.youtube.com/watch?v=Xmap_AGgZK8Uplynulo mnoho let. Válka zuřila a Faito plnil své povinnosti, coby nukenin a osobní strážce Reiny Kany. Jeho loajalita a krvelačnost byly známé po celé vesnici. I ti nejlepší ninjové měli respekt. I ti nejvyšší senninové o Faitovi slyšeli a považovali ho za hrozbu.

Za tu dobu se Faito několikrát vrátil zpět do Kirigakure a nikdy z toho nevzešlo nic dobrého. Proslýchá se, že zabil vlastní rodinu, i když poněkud podivným způsobem. Někteří tvrdí, že slyšeli hlasy, že viděli dvě postavy, jak dobrovolně kráčí vstříc Faitově kataně.


A pak se to stalo: Otogakurské jednotky začaly prohrávat, Reina nezvládala svou funkci a Faito se rozhodl jí pomoci s plány. Věci se opět urovnaly a už zbývalo jen jediné. Faito, Reina a ještě několik dalších mělo jít zabít Uzumaki Naruta- legendárního ninju, který se zapojil do války.


Když přišli na smluvené místo, Naruto už tam byl. Následovala dlouhá rozmluva, spousta výčitek, spousta kladení dobrých rad i kleteb, argumentů pro a proti, urážek a sebestředných keců. Pak začal souboj. Souboj trval několik hodin. Síly byly velmi vyrovnané. Naruto v jednu chvli ustoupil a Reina toho využila. začala skládat S-rankovou techniku a vypadalo to, že o vítězi není pochyb. To poslední, co Reina viděla, byl Faito...který se ani nepohnul, jen koutky jeho rtů se lehce nadzvedly v triumfálním úsměvu. Obraz se rozpadl na několik černých per a Reina ucítila žleezitou chuť vlastní krve. Faito stál před ní a držel katanu s ostřím v jejím břiše.
"Řekni, byla pravda to, co jsi říkal v kanceláři?"
"Ano. Ale pro tenhle okamžik padlo už tolik lidí, že mé city k tobě byly jen malou překážkou ve splnění slibu, který jsem dal Mizukagemu..."
Faitova katana tnula. Jeho služba pro Kirigakure konečně dosáhla svého konce. Zradil Otokage a tím nechal zemřít jednu z nejnebezpečnějších nukeninek v historii.

Mizukage se obětoval, Faitovi rodiče se obětovali, Kirigakure byla zničena pro vyšší dobro. Všichni věřili, že jestli se to někomu podaří, byl to Faito.

Ještě dlouho po boji seděl s Narutem u ohně a hovořili spolu mezi těly padlých. Naruto Faitovi nabídl azyl ve znovuobnovené Kirigakure a předal mu cenné zkušenosti pro rozvoj duševních schopností a studii další fáze Kekkei Genkai. To, co se událo, ví jen hrstka. To, co se událo doopravdy, neví nikdo. A Faito si konečně může užít klidný, zasloužený odpočinek.

https://www.youtube.com/watch?v=zyTCtbYNzRg

Faito se vrátil do obnovené Kirigakure a setkal se přesně s tím, co mohl očekávat. Všichni ho nesnášeli. Nikdo mu nemohl odpustit, co provedl před lety. I přes to všechno ho Mizukage, tehdy Hitomi Yamada, přijala a dala mu svobodu. Faito byl dlouho ve svém sídle. Snažil se zužitkovat vše, co mu Naruto Uzumaki poradil. Přimluvil se za svého přítele z klanu Kaguya, který sloužil pod jeho velením v Otogakure a věděl, co se stalo v onen finální souboj.
V Kirigakure se ale začaly dít podivné věci. Nejprve se Faito dozvěděl, že Reina Kana je oživena a jako Edo Tensei slouží Otogakure.
Pak byla vesnice napadena ocasým démonem, nukeniny, loutkařem, bylo toho víc, než se dalo snést. Faito se ale snažil nevšímat si toho. "Tahle válka není má, já ji nezpůsobil a nehodlám ji ani zastavovat..." říkával. Pomalu na něj začalo dopadat, co všechno provedl. Věděl, že už nechce znovu prolévat krev nevinných, nechtěl vidět v každém hrozbu. Možná, že kdesi ve svých nejtajnějších tužbách chtěl najít spřízněnou duši a založit rodinu, konečně si odpočinout...

Válka ale byla neúprosná. Mizukage musela trénovat a Faito tedy přijal místo zástupce kage. Po několika měsících byla Mizukage zraněna a její rozhodnutí nemohl Faito očekávat víc.
Faito Dansaku se stal Hachidaime Mizukagem, vyzval lid, aby se připravil na válku, uzavřel vesnici a začal připravovat válečné plány. Uvidíme, jak mu to půjde...
Vzhled: viz avatar
Faito měl původně uhlově černé vlasy, které mu v posledních letech vlivem KG zbělely. Má temně rudé oči, připomínající Sharingan, jen v nich nejsou černé znaky. Má klidný, skoro neměnný výraz, dlouhý kabátec, katanu, dvě wakizashi, vrhací jehlice, kunaie, ANBu masku (už značně poprakanou a opotřebenou) a na pravé ruce čelenky dvou vesnic, které mu byly domovem, obě přeškrtnuté: Kirigakure a Otogakure.
Během posledních týdnů přibyl úbor kage.
Body:

- Taijutsu: 5

- Genjutsu: 5

- Ninjutsu: 0 (0,5, prostě minimum)

- Ruční pečetě: 0 (0,5)

- Síla: 3

- Rychlost: 4

- Inteligence: 4

- Chakra: 4


Naposledy upravil Faito Dansaku dne Wed Apr 23, 2014 2:24 pm, celkově upraveno 2 krát
avatar
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Faito Dansaku

Příspěvek pro Assasin Senju za Sun Jul 14, 2013 7:49 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 38
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Faito Dansaku

Příspěvek pro Faito Dansaku za Sun Nov 08, 2015 10:01 pm

Nechci o postavu přijít, možná ji postupem času nějak rozehraju. Každopádně prosím o ponechání v aktivních i po time skipu.

_________________
Spoiler:

Edo Tensei
Body:
- Taijutsu: 5
- Genjutsu: 5
- Ninjutsu: 0 (0,5, prostě minimum)
- Ruční pečetě: 0 (0,5)
- Síla: 3
- Rychlost: 4
- Inteligence: 4
- Chakra: 4
 
Techniky:
Genjutsu: Nake (rank C)
Genjutsu: Kansei messhii (rank B)
Genjutsu: Kettai ibuki (rank D)
Genjutsu: Assaiki (rank A)
Genjutsu: Kagami (rank E-S)
Genjutsu Shibari (rank S)

Technika tichého zabíjení na velmi vysoké úrovni

Techniky akademie

Veškeré informace: http://nsgo.forumczech.com/t167-faito-dansaku


"I Never die, but when I do, I don't..."
avatar
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Faito Dansaku

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru