Klan Dansaku

Goto down

Klan Dansaku

Příspěvek pro Faito Dansaku za Wed Jul 24, 2013 9:40 pm

Historie klanu

První známky o zakladatelích klanu byly již za prvních válek shinobi. V kronikách byly záznamy o lidech s nepřirozeně jasnou barvou očí a jazykem jako břitva. To je ale vše, co se o nich zjistilo. Na světlo vyšli členové klanu až jako členové Oininů v Kirigakure. Jejich schopnosti v likvidaci nebyly ani tak úžasné jako to, že se dokázali, díky manipulaci s lidmi, dostat kamkoli.
Klan získal privilegium na sídlo a klanovou zástavu po třetí válce ninjů. Členové klanu prokázali dostatečnou loajalitu Kirigakure jakožto i schopnosti vetřít se a zabít.
Asi největší zajímavostí klanu jsou oči jeho členů. Mají nepřirozeně zářivou barvu, která nutně nemusí být rudá. Vždy se ale objevují ve spektru  od temně modré přes fialovou, rudou, oranžovou až po zlatou. Druhou zajímavostí je, že v případě použití silného genjutsu je v očích vidět proudění chakry. Poslední zajímavostí, kterou zrovna nemají ostatní klany v lásce, je pohlcování. Pokud si muž z klanu Dansaku vezme ženu s jiným doujutsu, jejich potomek bude mít VŽDY oči klanu Dansaku.
Klan se nachází v Kiri, kde má i sídlo.


Klanové schopnosti, techniky, styl, pravidla:
 
Klan je postavený na disciplíně. Jeho členové jsou velmi pyšní, osud jim nadělil jazyk jako břitvu, mozek vypočítavých lišek a doujutsu, které rozsévá strach, když vše ostatní selže.
Klanové KG se jmenuje celým názvem "Nemuri no Issei", oku členové klanu říkají Junseigan (Pure eye). Jak už bylo řečeno výše, oko je lehce poznat. Lze ho též implantovat jako jiné oči, ale později začne na druhém oku parazitovat a měnit ho k obrazu svému.
Klan se specializuje na genjutsu, taijutsu a výřečnost. Jeho členové byli vždy bráni jako skvělí špehové, protože se uměli vetřít do přízně nebo rozhádat lidi mezi sebou.

Významní členové klanu:

"Kenpachi Dansaku" - Bijec Kenpachi. Jiné jméno neměl. Faitův dědeček byl známý ohromnou palicí, která vždy našla svůj cíl. Vyvinul techniku rychlého genjutsu. Své "oběti" do něj chytal poslední vteřiny a zmátl je natolik, že prostě neuhnuli. Jeho křestní jméno všichni zapomněli.

Yamato Dansaku - Faitův otec, proslavil se hlavně tím, že nemluvil. Samozřejmě, doma ano. Ale on sám říkával, že toho ví tolik, že neřekne nic, aby nic neprozradil. Vyžadoval disciplínu a nebál se potrestat každého, kdo o něm neslyšel nebo ho nerespektoval.

Metsuke Dansaku - Faitova maminka. Velmi laskavá žena, která ale dokázala spoustu zajímavých věcí. Legendy praví, že když byla na výzvědách v Iwagakure, skončila ve vězení a bylo jí znemožněno použít jakékoli jutsu. Když pak z vězení odcházela bez pout, stráže mířili jeden na druhého katanami a nebýt včasného zásahu ANBu, pobili by se mezi sebou.

Jihori Dansaku - Faitova teta, sestra Metsuke. Na výzvědách v Otogakure se zamilovala...do ženy. Byla předvedena před tribunál a popravena.

Faito Dansaku - toho snad všichni známe, ne? Smile

Všichni členové klanu jsou již mrtví a pohřbeni v zahradě sakur za klanovým sídlem.

Přibyl nový člen: Soshi Dansaku - Faitův syn. Moc toho o něm nevíme, ale třeba bude jednou stejně slavný jako jeho otec.A co tedy mít, když chcete vstoupit do tohoto klanu?
- disciplínu
- hrdost
- píli a cílevědomost

V klanu nechci žádné usmrkánky ani naivní slečinky. Tenhle klan zabíjí. A zabíjet bude...

_________________
Spoiler:

Edo Tensei
Body:
- Taijutsu: 5
- Genjutsu: 5
- Ninjutsu: 0 (0,5, prostě minimum)
- Ruční pečetě: 0 (0,5)
- Síla: 3
- Rychlost: 4
- Inteligence: 4
- Chakra: 4
 
Techniky:
Genjutsu: Nake (rank C)
Genjutsu: Kansei messhii (rank B)
Genjutsu: Kettai ibuki (rank D)
Genjutsu: Assaiki (rank A)
Genjutsu: Kagami (rank E-S)
Genjutsu Shibari (rank S)

Technika tichého zabíjení na velmi vysoké úrovni

Techniky akademie

Veškeré informace: http://nsgo.forumczech.com/t167-faito-dansaku


"I Never die, but when I do, I don't..."
avatar
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru