Faitovy techniky

Goto down

Faitovy techniky

Příspěvek pro Faito Dansaku za Thu Jul 18, 2013 2:11 pm

Nejsou to tak úplně techniky, ale spíše typy genjutsu, které Faito používá často a skoro je nemění:Jméno: Nake (Sleep)

Rank: C-rank

Popis: Faito se někomu podívá do očí a chytí ho do genjutsu. Dotyčnému se zatnou všechny svaly v těle a pak se opět uvolní. To zaručí okamžitý pád a chvilkovou neovladatelnost svalstva. V případě lidí se slabým genjutsu i taijutsu způsobí ztrátu vědomí na několik minut.

Nevýhody: Funguje pouze na geniny a chuuniny. Trvá asi pět vteřin a celou tu dobu se Faito musí dotyčnému dívat do očí. Pokud má někdo genjutsu nebo taijutsu větší nebo rovno 3, techniku ustojí, ale rozhodně to nebude nic příjemného.
Jméno: Kansei messhii (Complete blindness)
Rank: B-rank
Popis: Toto je speciální genjutsu vycvičené proti uživatelům očních technik. Každý s oční technikou je hrdý na svůj zrak a plně ho využívá. Toto genjutsu nepřítele kompletně oslepí. Zmate jeho smysly natolik, že si ani neuvědomuje, kde je nahoře a kde dole a můj hlas slyší ve své hlavě, ze všech stran.
Nevýhody: Tato technika nepřítele nezraňuje. Jde čistě o uvědomění faktoru bezmoci a nabourání psychiky, které funguje naprosto dokonale, kor, když například Hyuuga aktivuje Byakugan a nic se nestane. Na uživatele bez doujutsu technika nefunguje.

Jméno: Kettai ibuki (Hard breathe)
Rank: D-rank
Popis: Dotyčný začne mít pocit jakoby se dusil nebo topil, Faito velmi často techniku mění.
Nevýhody: Opět je to jen pocit, neprojevuje se to nijak na venek. Je to spíše takové genjutsu na ukázku.

Jméno: Assaiki (Grinder)
Rank: S-rank
Popis: Toto je jedna z nejlepších technik, které Faito vynalezl. Je to jeho oblíbená technika, i kdyby za ní měl zaplatit celou svou chakrou. On i oběť se objeví v tmavé místnosti. Oběť se nemůže hýbat a podle Faitovy vůle jí začnou praskat postupně všechny kosti v těle. Nevím, jestli jste si někdy zlomili prst, ale když si zlomíte holeň, bolí to stokrát víc. V 90% případů, pokud z toho oběť nikdo nevytáhne, stačí polovina, aby se oběť po propuštění z genjutsu sesypala a padla do bezvědomí. Další výhodou je, že lidé bez doujutsu se z ní nedostanou pomocí Kai (protože se nemohou hýbat). A ani uživatelům očních technik a manipulace s chakrou to bude trvat nějakou chvíli. Celé tohle "divadlo" trvá přibližně třicet vteřin v reálném čase.
Nevýhody: Tato technika je velmi složitá na provedení a bere hodně chakry. Technika musí být ukončena uživatelem, pokud je uživatel nějakým způsobem vyrušen, zruší se veškeré účinky techniky (to znamená, že oběť neucítí bolest, která by vznikla ukončením techniky uživatelem).


Jméno: Kagami (Mirror)
Rank: Jako sesílaná technika
Popis: Je to únik z genjutsu, který je poněkud okořeněný. Ovládá ho pouze Faito a myslím, že ho nehodlá svěřit nikomu jinému. Pokud je na Faita sesláno genjutsu, může se pomocí Kagami a ceny dvojnásobku chakry sesílané techniky jednak dostat z genjutsu a jednak to samé genjutsu seslat na nepřítele, který ho vyslal- prakticky bude chycen do svého vlastního genjutsu.
Nevýhody: Pokud sesilatel sešle nějakou nespecifikovanou techniku (například Tsukuyomi), dostane se Faito okamžitě ven, ale už genjutsu neotočí, způsobí jen mírnou bolest hlavy nepřítele. A samozřejmě- dostat se ven pomocí Kai je mnohem jednodušší a sotjí to méně chakry.
Co se týče porovnání technik "Kagami" a "Magen: Kyō Tenchi-ten", tyto dvě techniky se navzájem ruší v případě, že mají soupeři stejně bodů v genjutsu. Techniky se pouze vyruší, ale již se neotočí. Vzhledem k "after-efectům" je ale Faito schopen seslat další genjutsu podstatně dříve než protivník.


Naposledy upravil Faito Dansaku dne Wed Dec 17, 2014 9:24 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Faitovy techniky

Příspěvek pro Hitomi Yamada za Fri Jul 19, 2013 10:31 am

Um POVOLENO ^^

_________________
Jutsu list:

Body:

Inventář:
Uploaded with ImageShack.com
Stále se doplňující Senbony
Záladní výbava shinobi
Několik druhů jedů (vždy při použití popíšu)

Umím a Učím se:
Umím:
Učím se:
avatar
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 24
Location : Litvínov

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru