Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Painova věž

5 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Painova věž Empty Painova věž

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Fri Jul 19, 2013 9:46 am

Věž ze které je vidět celá Amegakure, lidé se ji straní jelikož věří že uvnitř ní přebývá duch Nagata

Painova věž 20su5fl
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Tue Jul 23, 2013 6:24 pm

Painova věž Tumblr_mg6upppzkZ1rz17zeo1_500
Za silného deště jsem seděl na špičce jazyka tváře stejně jako zde kdysi sedával Pain. Zamyšleně jsem zíral do dálky a soustředil se na každou kapku dopadající na zem...
Uvnitř mé mysli se z dopadajících kapek stávali obrazy chaker spojující se v jeden veliký obraz tvořící celou Ame a část jejího okolí. Již několik minut byla má pozornost upřena k třem pohybujícím se objektům mířící směrem ke mě. Důvod proč si vyžádali mou pozornost byl jasný... množství jejich chakry bylo nepříjemně vysoké

Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue Jul 23, 2013 6:35 pm

TETSUYA - Jigokudō

Ako obvykle som sa rozhodol nič neriskovať a do Amegakure prejsť prostredníctvom podzemia, ktoré bolo po stránke transportu najbezpečnejšou možnosťou. Objavil som sa neďaleko Painovej veže, bol som si teda vedomý, že som pozornosť už zaujal. Nelámal som si nad tým ale hlavu.
Hm, trvá im to nejak dlho, pomyslel som si skoro ako keby som niekoho očakával. A bolo to skutočne tak. Iba chvíľu na to, ako som sa zamyslel, sa k onomu miestu začali špecifickým spôsobom približovať ďalšie dve neznáme osoby, ktoré tu boli povolané z rovnakého dôvodu ako ja...

NEZNÁME OSOBY

Ako už aj sám Tetsuya zaznamenal, konečne sme boli blízko objavenia sa. Než sa ktokoľvek mal možnosť čo i len nazdať, stáli sme vedľa Tetsuyu, skoro ako keby sme sa sem teleportovali. Rýchlosť minimálne jedného z nás, konkrétne toho s čiernym plášťom, ktorý doslova nosil na chrbte druhého v bielom, bola viac než impozantná. Každopádne sme sa konečne všetci stretli, a tak sme sa už vydali spolu aj s Tetsuyom rovno naproti veži, tentokrát však už každý z nás po vlastných...
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Tue Jul 23, 2013 6:46 pm

Jakmile byli neznámé objekty dostatečně blízko mě tak že bylo jasné kam míří uchopil jsem masku ležící vedle mě a nasadil si ji. Ze sedu jsem poklekl a utvořil několik ručních pečetí ...

Painova věž Tumblr_mq6v41Qwut1rput01o1_500

Vedle sochy se vytvořil Salamandr padající dolů na kterého jsem za letu naskočil a i s ním dopadl lehce na zem před tři objekty, nyní osoby.

Painova věž 20101022213136!Hanzo_and_The_Salamander

S chladným pohledem v očích jsem si prohlédl každého z nich a nadále jsem mlčel. Můj postoj na Salamandrovi říkal více než by řekla má slova
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue Jul 23, 2013 7:14 pm

TETSUYA S DVOMI NEZNÁMYMI OSOBAMI

Hanzov nástup na scénu bol ako obvykle drsný. Ani som sa nad tým nepozastavoval. Jednoducho som len z ničoho nič s miernym úsmevom na tvári začal pomaly nahlas tlieskať.
"No teda. Zdá sa, že ste vo forme," započal som našu konverzáciu na ľahkú váhu.
"Veľmi pekne vám ďakujeme za to, že vôbec máme možnosť stáť tak blízko pred vami, pretože ste- och, takmer by som zabudol," prerušil som sám seba a rozkázal vytiahnuť si dáždniky. Všetci traja sme tak aj učinili a ihneď si ich aj otvorili nad hlavami.
"Tak, to by sme mali... kde som to skončil? Och, jasné. Chcel som povedať, že ste hotová... žijúca nemŕtva legenda, alebo tak niečo," dokončil som svoju vetu a čakal na to, akými príjemnými slovami sa nám Hanzo odzdraví.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Tue Jul 23, 2013 7:44 pm

Stále se stejným výrazech v očích jsem jej sledoval a bedlivě jsem i s jeho narážky vyslechl jeho slova, bylo vidět jak mi jeho slova zvedli náladu a já se lehce usmál
"Pokud jsi stejně rozumný jako sečtělý měl by jsi mi rychle dát důvod proč vás tři ihned nezničit"
Můj hlas sršel vážností a tónem jež naháněl strach a respekt
V ruce jsem držel Kusarigamu jejíž ostří bylo potřené běžným jedem, byl jsem připraven kdykoliv zaútočit a skoncovat to s nimi, ovšem když už se mi postavilo takto tváří v tvář zajímal mne důvod jejich návštěvy
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue Jul 23, 2013 8:06 pm

TETSUYA S DVOMI NEZNÁMYMI OSOBAMI

S úsmevom na tvári som si vypočul jeho slová a hneď si aj hlboko povzdychol.
"Nač ten nepriateľský postoj? Nevtrhli sme vám predsa do dediny... nikto nás nezastavoval!" pokúsil som sa o dobrý argument, aby nás bral ako obyčajných návštevníkov.
"Hm. Asi vás najskôr nechám trochu sa vyhrať s mojimi dobrými priateľmi na znak toho, že sme sem dorazili so všetkou serióznosťou, ktorú sme v sebe našli," prehovoril som a razom zmizol v zemi. Zvyšní dvaja, neznáme osoby v čiernom a bielom plášti, naopak ostávali na mieste, sústrední na boj, ku ktorému sa očividne schyľovalo.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Tue Jul 23, 2013 8:13 pm

Salamandr v mžiku otevřel ústa a doslova vfoukl na ninji velký fialový paralizující oblak jedu, ihned na to vyskočil do vzduchu a zavrtal se do země stejně jako jako Tetsuya, ve výskoku Salamandra jsem se od něj odrazil a ze vzduchu z výšky jsem hodil do fialového mraku na místo kde byli ti dva ninjové mou Kusarigamu a jakmile jsem dopadl do zem hodil na oné místo železné závaží které tvořilo druhou část zbraně

je konec...

Vše se to sehrálo tak rychle že jenom málokdo by na to byl schopný reagovat, roky soužití se Salamandrem jsme společně vytvořili dokonalou synchronizaci
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue Jul 23, 2013 8:30 pm

NEZNÁME OSOBY

Hanzov útok bol nepochybne ohromujúci. Očividne bol skutočne žijúcou legendou. Nielen že mal neopísateľne mocné ninjutsu, ale perfektne vynikal i v taijutsu a kenjutsu, pričom jeho rýchlosť nemohla byť braná na ľahkú váhu. O tom všetkom však Tetsuya vedel, rovnako ako aj my. Jeho Kusarigama nanešťastie preňho nič nezasiahla, rovnako ako ani závažie. Až potom ako sa konečne rozplynul jed mal Hanzo možnosť pochopiť, čím to bolo. Osoba v bielom plášti sa i napriek tomu, že by nemala nič vidieť, bez problémov vyhla. Dôvod bol ten, že v skutočnosti videla každý jeden Hanzov pohyb. Čím to ale bolo je v tejto chvíli záhadou. Tak či onak... kam sa podela druhá osoba? Odpovede sa ako prvý dočkal sám Hanzo, keďže ho zozadu napadla katanou. Určite to preňho musel byť šok. Muž v čiernom plášti v rýchlosti bez akýchkoľvek problémov predčil dokonca i samotného Hanza.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Tue Jul 23, 2013 8:42 pm

V době kdy jsem zatáhl za řetězy a Kusaragima se mi vracela zpět do rukou byla má záda odkryta a bezbranná ... tedy... alespoň se to tak na první pohled mohlo zdát, pod ninjou v černém plášti se vyřítil ze země přímo za mými zády s otevřenou pusou salamandr.
Zatímco má záda byla krytá salamandrem spoléhal jsem na něj celým svým životem, jelikož jsem se zaměřil útokem na ninju v bílém plášti poblíž kterého se začali na zemi hemžit vybuchující lístky pomalu se začínajíc lepit na jeho chodidla. V tomto okamžiku se mi již do ruky vrátila má zbraň kterou jsem obloukem opět hodil na bílého ninju a tak mu znemožnil z lístků uskočit
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue Jul 23, 2013 8:58 pm

NEZNÁME OSOBY

Hanzove útoky boli nepochybne schopné, ale bohužiaľ preňho nemal šťastie na protivníkov. Osoba v bielom plášti ostala kvôli lístkom pomerne dosť zaskočená, ale nedávala to najavo. Doslova sa rukami natiahla k lístkom a vytvorila okolo svojich rúk akési pole, ktoré vysalo chakru z jeho techniky a výbušné lístky sa tak stali nekontrolovateľné. Hanzo nad nimi stratil kontrolu a preto ich nemohol odpáliť. Jeho technika bola zrušená.
Nad tým sa však nemal čas pozastavovať, pretože z ničoho nič ho prekvapil aj muž v čiernom plášti, ktorý katanou zvnútra rozsekol salamandra a dlho sa s ním teda nezdržal. Obaja sme boli veľmi nepríjemní protivníci, ale to, čo momentálne hralo v náš prospech zo všetkého najviac, bol Hanzov nedostatok informácií, ktorých sme naopak my mali až až. Nič na tom, že sa postava v čiernom plášti konečne dostala až k Hanzovi a zahnala sa po ňom veľmi nebezpečne katanou.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Tue Jul 23, 2013 9:08 pm

Od chvíle kdy byl salamandr rozseknutý jsem se musel spoléhat sám na sebe, opět jsem zatáhl za řetěz z obou stran a Kusaragima se začala vracet ke mě, zničehonic jsem se v dešti stal pro ty dva neviditelný a rychlostí která se vyrovnala i černému ninjovi jsem jej v době kdy vylétával ze salamandra podletěl, v letu mi přistála zbraň v ruce ovšem druhá část, tedy závaží letěla přímo do černého ninji, k tomu jsem se po něm rozmachoval zbraní ze spodku
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue Jul 23, 2013 9:26 pm

NEZNÁME OSOBY

Ninja v bielom plášti ako obvykle len postával na mieste, skoro ako keby sa ani nebál zásahu. Osoba v čiernom plášti to však mala v danú chvíľu horšie. Vzhľadom na to, že mu totiž Hanzo zmizol z očí, nemal veľa možností. Mohol urobiť jediné - čo najskôr uniknúť z onoho miesta skôr než naňho zaútočí, a tak aj učinil. Už tak bol dosť rýchly na to, aby ho ľudské okolo nestíhalo sledovať, a ešte svoju rýchlosť aj navýšil.
Jeho nohy sa zmenili na čosi, čo pripomínalo rakety, čo malo za výsledný efekt okamžité zmiznutie. Napokon sa Hanzovi podarilo jeho kusarigamou iba sotva dotknúť jeho čierneho plášťa a závažie ho minulo úplne, pretože než sa ktokoľvek stačil čo i len nazdať, už bol na opačnej strane, hneď vedľa osoby v bielom plášti. Skutočne to pripomínalo okamžitú časopriestorovú teleportáciu.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Tue Jul 23, 2013 9:38 pm

Přistál jsem pevně na nohou, v každé ruce držíc část kusarigama. V mžiku jsem vytvořil pečetě pro kuchyiose no jutsu, ovšem žádný salamandr se po jeho dokončení neobjevil. Mé tělo již v tuto dobu bylo opět viditelné jelikož jsem nechtěl plýtvat na tomto chakru. Zničehonic po chvíli soustředění začali na deštník ninji bílém plášti černé kapky které stékaly na zem,. Ještě stále jsem jim neukázal mou 100% rychlost, ani jsem nemohl jelikož se boj neuskutečňoval na vodě kdy by mi nečinilo problém se vyrovnat bez problémů ninjovi v černém plášti, ovšem zde na pevnině jsem nemohl dosáhnout 100% rychlost, stále zde ale byli nějaké zásoby. Rozhodl jsem sám ze sebe udělat past pro černého ninju a jen tak jsem zde postával a soustředil se na kapky padající z nebe, část zbraně se závažím jsem ke všemu upustil na zem a doslova jsem jí do ní zadupl
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue Jul 23, 2013 9:52 pm

NEZNÁME OSOBY

Zdalo sa, že sa Hanzo chystal na veľmi nepríjemnú techniku. I napriek tomu, že sme mali tušenie, o akú asi tak pôjde, ani jeden z nás s tým nič nemohol urobiť. Začať z nej vysávať chakru teraz by už nemalo veľmi zmysel. Osoba v bielom plášti teda i naďalej iba tak postávala, pričom muž v čiernom plášti sa tentokrát predsa len rozhodol o čosi bezpečnejší útok.
Z jeho ruky sa začali formovať rakety, ktoré nedávali Hanzovi čas na to, aby si ich mohol poriadne pozrieť, a už aj leteli rovno naproti nemu opäť vysokou rýchlosťou. Nie je snáď ani nutné dodávať, že pri akomkoľvek zásahu a kolízii s čímkoľvek každá jedna z nich explodovala.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Tue Jul 23, 2013 9:58 pm

Byl jsem nucen přestat s tím co jsem dělal vytáhnout závaží a v mžiku začít kličkovat, mezi raketami a výbuchy. Využil jsem síly výbuchů k tomu aby zakryli mé tělo a opět jsem se zneviditelnil, ještě než si stačili uvědomit kam jsem unikl jsem byl kousek od muže v bílém plášti a z mých úst
"Katon: Zukokku"
Vzápětí na muže v bílém plášti letěla obrovská ohnivá koule od které chytl olej jež byl pokryt její deštník i zem kolem do kole kolem ní
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue Jul 23, 2013 10:12 pm

NEZNÁME OSOBY

Zdá sa, že sa Hanzo ešte nepoučil. Nečudo, keď jeho technika bola zrušená prvýkrát, nemal čas analyzovať, čo sa vlastne stalo. Tentokrát to ale mal možnosť vidieť zblízka. Keďže svoj ohnivý výstrel poslal rovno na nás, osoba v bielom plášti skrátka iba natiahla ruku jeho smerom a všetok ho pohltila skôr než sa od neho chytil olej. Zdalo sa, že konkrétne naňho žiadne ninjutsu fungovať nebude. Každopádne... v tom čase už opäť muž v čiernom plášti nebol na rovnakom mieste. Hanzo bol síce skúsený šermiar, ale ako sám priznal, mimo vody nebol ani zďaleka tak rýchly, aby ho mohol v rýchlosti prekonať. Nečinilo mu preto problém objaviť sa vedľa neho, ale tentokrát na útok katanou nedošlo.
I cez jeho masku a kapucňu bolo vidno, ako na nej vznikla diera a na onom mieste sa začala hromadiť neuveriteľne mocná chakra. Hanzo v tento moment už nemal veľa možností. Bez ohľadu na to, o čo sa pokúsi, nie je žiadna šanca, aby sa dokázal vyhnúť úplne mimo dosah techniky. Tentokrát skutočne nehrozilo, aby si to odniesol bez jediného zranenia. Bum. Celú oblasť zachvátilo ostré biele svetlo a nastala ohromná explózia, ktorá by snáď ohrozila i osobu v bielom plášti nebyť toho, že dokázal vo svojom najbližšom okolí pohlcovať chakru a tým okolo seba rušiť techniky.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Tue Jul 23, 2013 10:20 pm

Těsně před explozí bylo slyšet burácení země... po odeznění bílého světla byl na zemi kde jsem stál místo mě můj roztrhaný plášť od ostrých paprsků světla, zdálo se že to bylo jediné co mohlo tuhle mocnou techniku přežít a mé tělo se jednoduše pod její silou vypařilo, byl konec...
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue Jul 23, 2013 10:39 pm

NEZNÁME OSOBY

Zdalo sa, že súboj skončil. Do poslednej techniky totiž muž v čiernom plášti dal obzvlášť obrovské množstvo chakry, takže skutočne bolo možné, aby Hanzovo telo skončilo takýmto spôsobom. Osoba v bielom plášti ako obvykle iba postávala na mieste a obzerala sa naokolo pre prípad, že by to nebodaj nejakým zázrakom prežil, pričom naopak muž v čiernom plášti kontroloval roztrhaný plášť. Niečo ale očividne nebolo v poriadku. Akosi sme si nedokázali pripustiť, že by žijúca legenda padla tak jednoducho, no zároveň sme si ani nedokázali vysvetliť, akým spôsobom by to asi tak mohol vykryť. Naše obavy sa však napriek všetkému zdali byť zbytočné.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Tue Jul 23, 2013 10:48 pm

Zničehonic se celá země začala třást tak že pro ně bylo těžké udržet se na obou nohách, najednou se pod oběma (jelikož byli poblíž sebe) objevil obrovský salamandr s otevřenými ústy ze kterých vyletěl plamen, byl několikanásobně větší než předešlý a bylo vidět že nyní beru souboj více než vážně, v ohni ze salamandrovi pusy ke všemu vyletělo závaží které se obmotávat kolem nohy bílého, znemožňujíc černému jej zachránit a dávalo mu jedinou možnost soustředit na pohlcení techniky aby se zachránil přes sežehnutím
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue Jul 23, 2013 10:56 pm

NEZNÁME OSOBY

Muž v čiernom plášti v danej chvíli nemal veľa možností. Jediné, čo mohol urobiť, bolo využiť svoju rýchlosť na to, aby uskočil. Vzhľadom na to, že ale došlo na pomerne dosť veľký moment prekvapenia, ho predsa oheň malinko zasiahol, ale na žiadne vážne zranenia nedošlo. Horšie na tom bola osoba v bielom plášti, ktorá mala vzhľadom na zamotané nohy naozaj iba jedinú možnosť a to pohlcovať ohnivú techniku. Nepochybne nebol vôbec žiadny čas uvažovať nad tým, že by to mohla byť pasca.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Tue Jul 23, 2013 11:00 pm

V momentě kdy pohltil ohnivou techniku, byl zatažen dovnitř salamandrových úst, který za letu ústa zavřel a ihned na to zamířil pod zem kde nehybně zůstal. Salamandrová ústa byla plná paralizujícího jedu a k tomu byl muž v bílém plášti obmotán mým závažím kolem nohy kvůli čemuž se nemohl ani pořádně vzpamatovat co se to děje ani se nenadál a najednou všude byla tma. Smysl na který se před tím spoléhal nejvíce zde nyní nebyl.
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue Jul 23, 2013 11:11 pm

MUŽ V ČIERNOM PLÁŠTI

Osoba v bielom plášti bola v tomto súboji už očividne stratená. Ja som to však ani naďalej nevzdával. Dopadol som neďaleko od miesta, kde sa to všetko udialo, no tentokrát už bez masky s ohoreným plášťom, ktorých časti som si musel strhnúť. Ukázal som mu tým svoju identitu. Bol som to ja, Tsuyoshi Ren, jeden z najznámejších a zároveň najrýchlejších vrahov v súčasnosti. Prišiel som síce o svojho partnera, ale na tom nezáležalo. Hanzo musel použiť privolanie a skryť sa do zeme, ale plášť je sám o sebe dôkazom, že nebola šanca, aby to stihol bez toho, aby schytal aspoň nejaký ten zásah. Určite bol zranený. Ak to takto pôjde i naďalej, tento súboj vyhrajem. Nepoľavoval som na ostražitosti.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Tue Jul 23, 2013 11:21 pm

Po chvíli se ze země vynořil salamandr a z úst vyplázl jazyk na kterém jsem stál já a vedle mě tělo muže v bílém plášti já jsem pouze seskočil a tělo se bezvládně zkoulelo na zem, ihned po té salamandr zalezl do země a nechal mě zde s Tsuyoshi Renem osamotě, velká část mé masky byla rozpadlá a již nefunkční proto jsem se rozhodl že si ji sundám. Odhaleného Rena jsem si změřil pohledem, bylo jasné že bych proti němu nyní prohrál, naše síly byli vyrovnané až na to že on byl rychlejší. Proto jsem se vydal na "útěk" a začal před ním co nejrychleji uskakovat pryč k nedalekému jezeru které bylo hned z druhé strany Painovy věže...

Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Uchiha Madara Tue Jul 23, 2013 11:34 pm

TSUYOSHI REN - Shuradō

Konečne až teraz som mal možnosť presvedčiť sa o tom, čo som už nejaký čas tušil. Hanzo bol naozaj zranený. Túto príležitosť som si za žiadnych okolností nemohol nechať ujsť. V momente, ako sa rozbehol preč, som ho teda pochopiteľne ešte vyššou rýchlosťou, než akú nasadil on, prenasledoval. V momente, ako som si uvedomil, o čo mu ide, to však už nebolo len o naháňačke.
Rovnaká zbraň, ktorú som si predtým vytvoril na hlave, sa mi počas naháňania Hanza objavila tentokrát na ruke. Namieril som teda naňho a vystrelil niekoľko ďalších explozívnych striel s príliš širokým rozsahom na to, aby sa im dalo vyhnúť. Sám som bol zvedavý, ako si s tým poradí, plne si vedomý toho, že chakrou nemôžem plytvať donekonečna.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru