Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Painova věž

5 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Painova věž - Stránka 2 Empty Painova věž

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Fri Jul 19, 2013 9:46 am

First topic message reminder :

Věž ze které je vidět celá Amegakure, lidé se ji straní jelikož věří že uvnitř ní přebývá duch Nagata

Painova věž - Stránka 2 20su5fl
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Painova věž - Stránka 2 Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Tue Jul 23, 2013 11:43 pm

Kousek za mnou vyskočil salamandr s otevřenou pusou a doslova všechny střely spolkl a ty uvnitř něj explodovaly. Z kouře který mu vycházel z úst, byl nepochybně těžce zraněn jelikož spolu s kouřem mu z úst tekly i prameny krve. Společně i s rozříznutým salamandrem jakoby zmizely a po nich zůstal pouze obláček kouře. Mezitím jsem se bezpečně dostal až na jezero, po vodě jsem obstojně daleko od břehu a se zbraní v ruce jsem čekal na protivníka
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž - Stránka 2 Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Uchiha Madara Wed Jul 24, 2013 12:03 am

TSUYOSHI REN - Shuradō

Ani naďalej ma neprestával udivovať v tom, ako rýchlo si dokázal poradiť s problematickými situáciami. Momentálne mi už bolo jasné, že sa skutočne jedná o legendu.
Uvedomoval som si, že to nemôžem nechať na boj v plávaní. Ten by som totiž s najvyššou pravdepodobnosťou nevyhral. Využil som teda zvyšok svojej rýchlosti a skôr než by mal šancu stihnúť ponoriť celé svoje telo mu vyrazil mečom rovno naproti kunaiu. Ako náhle sme sa zrazili, z môjho tela začalo vychádzať čosi, čo na pohľad pripomínalo chápadlá, ktorými som ho chcel omotať a zabrániť mu tak, aby mi ušiel pod vodu.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž - Stránka 2 Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Wed Jul 24, 2013 12:12 am

Jakmile z něj začala vycházet chapadla bylo mi jasné že do vody již nebude možné se dostat  a boj budu muset brzy ukončit. Po srážce zbraní jsme si navzájem zablokovaly naše hlavní zbraně, ovšem já měl tu výhodu že v mé druhé ruce jsem držel závaží které se bleskuryche obmotalo kolem jeho těla což jej muselo zaskočit, to ovšem nebylo vše... po celém řetězu který byl obmotaný kolem něj se namotaly výbušné papírky, které ihned na to vybouchly.
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž - Stránka 2 Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Uchiha Madara Wed Jul 24, 2013 12:27 am

TSUYOSHI REN - Shuradō

Hanzove reakcie boli ohromujúce. Na dlhšie vzdialenosti som bol síce podstatne rýchlejší ja, ale ako náhle došlo na súboj tomuto podobný, dokonca i ja som mal problémy držať s ním takto zblízka krok. Ako náhle sa okolo mňa spolu aj s časťou jeho Kusarigami začali namotávať výbušné papieriky, vedel som, že už existuje iba jedna vec, ktorú ešte môžem stihnúť urobiť.
Moje chápadlá Hanza v rovnaký moment, ako sa na mňa nalepili lístky, stačili chytiť a vo chvíli, ako nastal výbuch, som urobil to posledné, čo som mohol - pritiahol som ho k sebe čo najbližšie ako sa len dalo. Výbuch tým pádom postihol i jeho, hoci menej ako mňa. Po tomto však už moje telo, alebo teda to, čo z neho ostalo, iba bezvládne odletelo na pevninu. Bolo očividné, že týmto náš súboj skončil.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž - Stránka 2 Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Wed Jul 24, 2013 12:36 am

Dopadl jsem na vodu, bylo vidět že výbuch mě také na mnoha částech těla poranil.. má maska spadla do vody a potopila se takže můj obličej byl teď po velmi dlouhé době odhalený i přes velké bolesti co jsem měl, jsem přes to vše vstal a pomalu kolísavou chůzí došel k mrtvému tělu podíval. Bylo jasné že je již bez duše což ovšem to druhé nebylo
z toho ještě dostaneme nějaké informace
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž - Stránka 2 Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Uchiha Madara Wed Jul 24, 2013 12:48 am

TETSUYA - Jigokudō

Hanzo už nebol v stave, kedy by mohol pokračovať v boji. Sám som si toho bol veľmi dobre vedomý a preto som sa nebál vynoriť zo zeme neďaleko od neho. V momente, ako som to spravil, som vytvoril pečate a pripravil sa na privolanie.
"Je mi ľúto, ale jeden suvenír už máte. Tohoto si vezmem ja," prehovoril som a na scéne sa objavil "Kráľ pekla". Ten okamžite doslova pohltil Tsuyoshi Renovo telo a aj s ním opäť raz zmizol. Ja som však ostával naďalej stáť na mieste.
"Poviem vám, ste skutočne úžasný. Týchto dvoch som proti vám vybral zámerne. Muž, ktorého som si práve zobral, bol samurajom a jeho rýchlosť je nepochybne vyššia ako bývala kedysi Mifuneho... a okrem toho proti vám ešte stál aj môj špeciálny "rušič ninjutsu", ktorý mal zabezpečiť, že vám ani váš už používaný dážď nijak nepomôže, no vy ste ich predsa oboch dokázali zlikvidovať a to dokonca bez pomoci dedinčanov. Je vidno, že zmýšľate a bojujete ako skutočná legenda. Zmenili ste sa... k lepšiemu, samozrejme," vyrozprával som sa a dal Hanzovi dosť jasne najavo, že s ním už viac neplánujem bojovať.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž - Stránka 2 Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Wed Jul 24, 2013 12:56 am

"ještě mám dost síly na to abych se postaral o tebe"
pohrozil jsem mu a po té jsem si jej prohlédl
"z jakého důvodu jsi přišel o takto dva kvalifikované ninji ?"
znělo to jako bych byl konečně ochotný poslechnout si co chce
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž - Stránka 2 Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Uchiha Madara Wed Jul 24, 2013 1:10 am

TETSUYA - Jigokudō

Nad jeho pohrozením som sa nijak nepozastavoval. Nebolo to tým, že by som sa ho rozhodol ignorovať, ale ihneď na mňa mal otázku a ja som považoval za slušnosť odpovedať.
"To je celkom jednoduché. Mal som o vás veľa informácií, ale chcel som sa uistiť ohľadom jednej veci... "znovuzrodenie Hanza Salamandra". Tým sa ale nemyslí váš návrat do sveta živých, ale skôr opätovné získanie vášho zašlého presvedčenia, ktoré z vás údajne robí tak mocného a obávaného vodcu ako za čias Druhej veľkej vojny ninjov. A skutočne ste to dokázali! To znamená, že vás môžem brať seriózne a konečne vám odhaliť pravý dôvod mojej návštevy, ktorý je..." úmyselne som nedokončil vetu. Začalo sa tu totiž zbiehať priveľa zvedavých shinobi. Zopár ich tu bolo už aj predtým, ale nikto sa neodvažoval prerušovať Hanzov súboj bez rozkazu. Momentálne však boli len na príťaž.
"Hm. Nepáči sa mi tu. Ak dovolíte, rád by som sa o tom s vami porozprával na inom mieste," prehovoril som a bez čakania na odpoveď sa vydal niekam do ulíc Amegakure s vedomím, že ma určite nenechá vo svojej dedine samého. =) PRESUN (=
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž - Stránka 2 Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hanzō Salamandr Wed Jul 24, 2013 1:27 am

Se zamyšleným výrazem v tváři jsem jsem pokynul anbu Ame aby se postarali o tělo které zde neznámý člověk nechal, uvědomoval jsem si že nemám masku a proto jsem se sám co nejrychleji odebral do svého domu
- přesun
Hanzō Salamandr
Hanzō Salamandr
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 15. 07. 13
Location : Amegakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Painova věž - Stránka 2 Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Shinobi Fri May 02, 2014 8:02 pm

Dedina plakala. Áno, napriek tomu že technika dažďa skončila pretože ju už nebola potreba udržiavať. A napriek tomu ťažké kvapky dažďa padali, pretože samotné nebo nad Amegakure plakalo za človekom ktorý nedávno opustil sídla tejto veže. Samotná pochmúrna atmosféra signalizovala ako na tom biedne táto dedina v túto chvíľu je. A taktiež sa v tejto mocnej veži, veži ktorá kedysi symbolizovala silu samotného Paina, človeka ktorý mal pravý sen o miery a dokázal Ame vyzdvihnúť zo dna, sa zhromaždili ľudia v kapucniach ale teraz bez masiek. Uzavretá komunita, Anbu a samotný ľudia Amekágeho pričom väčšina z nich bola pri jeho smrti. Dvere v miestnosti sa dokorán otvorili a vošiel posledný člen spolku.

"Nie je pochýb že sa už nenachádza na našom území. Jednotky ktoré ho mali prenasledovať sa vrátili s neúspechom a stratenou stopou. Je jasné, že unikol.." Prehovoril prvý hlas, celkom potichu s dosť zretelnou dávkou smútku. On bol ten, na ktorého mala dopadnúť bomba než ju Amekáge vyblokoval svojou vyvolanou bytosťou. Zhodil si z tváre kapucňu a pomalým krokom prešiel k stolu uprostred, kde boli ostatný s dosť nahnevaným výrazom, zhromaždený.
"Nehorázne! Ako je možné že sa vôbec dostal do dediny tak ľahko, napriek naším zabezpečeniam, dokázal zabiť Amekágeho a ešte utiecť! Musíme pokračovať v hľadaní! Musíme zabezpečiť spravedlnosť!" Prehovoril Shinobi najviac napravo. Bol to on ktorý našiel ako prvý jeho mŕtve telo a vlastne videl celý súboj a počul posledné slova tohto veľkého muža, pre ktorého by okamžite obetoval svoj život aby mohol žiť znova. Bolo až nehorázne desivé ale, že dokázal neznámy zabiť tak silnú osobnosť a utiecť bez problémov. Tu sa však do debaty vložil ďalší muž.
"Je nepodstatné myslieť na pomstu, sám by ju nechcel! Sám si povedal, že spáchal seppuku, odišiel z tohto sveta šťastný tak nechaj jeho dušu v pokoji odpočívať. Musíme myslieť na dedinu a čo teraz, keď je hlava preč bez toho aby zvolil svojho nástupcu.." Prehovoril naozaj múdro tretí člen, ale do toho sa vložilo pár ďalších. Mnohý chceli pomstu, mnohý ale tiež chceli dosiahnuť koruny, a tak sa strhla nie debata ale hotová hádka o tom kto by mal byť stanovený Amekágem, človekom ktorý bude ďalej viesť dedinu. Cti sa im vôbec nevážilo, keď ani nie pár dní po jeho smrti, nad jeho vlastným telom sa dokázali hádať o tom kto ho nahradí!
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Painova věž - Stránka 2 Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hakuei Fri May 02, 2014 8:23 pm

Situácia v Amegakure bola behom posledných pár dní veľmi zlá. Nielenže dedina čelila prudkej ekonomickej a hospodárskej kríze, po stránke politickej na tom nebola o nič lepšie. Neubehlo dňa, kedy by sa bývalí Hanzovi ANBU bezvýsledne nehandrkovali o to, aké stanovisko bude najlepšie zaujať, zatiaľ čo radoví shinobi dreli dňom i nocou, len aby udržali aspoň aký taký poriadok. Nevedno, ako dlho by to takto pokračovalo, nebyť toho, že sa do Peinovej veže z čista jasna vrútilo nespočetne veľa malých papierikov, ktoré behom chvíľky zaplavili miestnosť.
"Dovoľte mi taktiež vyjadriť svoj názor. Som sklamaný," ozvalo sa za sprievodu papierovej víchrice, zatiaľ čo sa na prázdnej stoličke pri kraji stola formovala živá osoba.

"Ako dlho mám ešte tolerovať vaše nezmyselné bľabotanie? Váš nezodpovedný prístup dovedie túto dedinu na to najnižšie dno," prehovoril neznámy muž, ktorý však po odhalení svojho vzhľadu prebudil spomienky nejedného prítomného ANBU. Bol to Akeshi, jeden z najmocnejších jouninov Ame, ktorého asi pred pol rokom vyhlásili za nezvestného. V skratke by sa dal prirovnať ku konožskému Torovi Vizslovi, avšak narozdiel od neho mal svoje pódium kvôli Hanzovej smrti prázdne. Všetko sa zdalo byť neuveriteľne dokonalo načasované.
"Prišiel čas, aby daždivá dedina roztiahla mračná a prestala plakať za padlým hrdinom. Hanzo-sama bol muž, ktorý bol ochotný poškvrniť vlastné meno a uzavrieť dohodu s podsvetím pre spásu svojho milovaného národa. Nenechám nikoho z vás pošliapať jeho celoživotnú snahu. Na jeho odkaze osobne vybudujem nové vedenie a postarám sa o to, aby Amekahego dôkladne vymodelované základy nepoložili sebecké túžby žiadneho smrteľníka."
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Painova věž - Stránka 2 Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Shinobi Fri May 02, 2014 8:49 pm

V túto chvíľu nebola vážna situácia len v Amegakure všeobecne, ale rovno aj v miestnosti, v ktorej sa práve nachádzala väčšina Hanzových najvernejších ľudí ktorý sa hádali ako malé deti o to kto dostane lízatko. A práve v tom momente, ako sa zdalo že sa hádka vyhrotí v niečo oveľa viac sa do miestnosti dostalo množstvo papierikov, ktoré zase vynechali bezpečnostnú obhliadku a ignorujúc senzibilské schopnosti Anbu jednotiek, si to na férovku vrazili do miestnosti, kde dokonca vymodelovali Akeshiho.

"Ja ti hovorím som najlepšie pre tú.." Nestihol dopovedať Shinobi ktorý ohlásil zdrhnutie Hanzovho vraha, keď väčšina z ľudí vytiahla zbrane a všetky namierili na Akeshiho. Avšak nespúšťali zbrane, napriek tomu že v ňom dokonca spoznali svjho nezvestného druha. Práve to im prišlo podozrivé a jeho reči ich dokonca ešte viac zocelili a tentoraz zanikli všetky pripomienky hádok ktoré doteraz prevládali. Po jeho preslove, nastalo hlboké ticho až sa ho rozhodol prerušiť Hideo, pravá ruka Hanza a nádejný a pri tom potencionálny, medzi ľudom uznávaný, následník Amekágeho.
"Nie len že nie si oprávnený vstúpiť do tejto miestnosti a pripojiť sa k našej debate, vlastne nie si ani oprávnený čo len vôbec byť v dedine. Sám tu hovoríš aké sebecké túzby nepošliapu jeho základy, ale hneď nato ako nás sprzníš sa menuješ vlastným pánom? Vyhrážkou? Dobre vieme ako ti Hanzo nedôveroval pred tým než si zmizol a tvoja identita sa stratila, ale terza po jeho smrti sa vrátiš? Nie len že je to podozrivé ale.." Prehovoril potichu keď celá miestnosť sa zahľadela na Akeshiho ako na blázna. A nesúhlasne s jeho názorom nechala svoje zbrane pripravené. Po týchto udalostiach, to bolo normálne.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Painova věž - Stránka 2 Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hakuei Fri May 02, 2014 9:06 pm

AKESHI

Počiatočný úsmev na mojej tvári po Hideových slovách zmizol.
"Zdá sa, že si nerozumieme. Neprišiel som sem prediskutovať ďalší postup. Toto je prevrat," prehovoril som nadradene a ANBU si mohli všimnúť, že do dediny okrem mňa vstúpilo niekoľko ďalších osôb. Jednalo sa o zopár neznámych shinobi v bielych plášťoch, ktorí si to tak isto napochodovali rovno do miestnosti, skoro ako keby im Amegakure patrila. Na počudovanie však mali podporu aj mnohých domácich shinobi.
"V mojej neprítomnosti ste nepriamym pričinením spôsobili vniknutie nepriateľa, zabitie Hanza a ešte aj únik páchateľa. Ľud volá po činoch a zmenách. V zlých časoch je vždy nutné nájsť nejakého vinníka. A to sa netýka len teba, Hideo-san. Vy všetci...," zdvihol som varovný prst a prítomní ninjovia akoby na povel obkľúčili miestnosť.
"...ste oficiálne vyhlásení za nekompetentných pokračovať v plnení vašej funkcie. Zložte zbrane a podvoľte sa, inak vás čaká väzenie a poprava," dodal som sebavedomo.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Painova věž - Stránka 2 Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Shinobi Fri May 02, 2014 9:38 pm

V tom momente si mohol sám uvedomiť akej chyby sa dopustil. V tejto miestnosti sa možno nachádzalo len zoopár Anbu jednotiek, nie príliš najvyššej úrovne, ale všetci to boli sbeavedomí chlapy ktorý boli vždy oochotný pre Hanza obetovať všetko, a platiť aj krvou. To sa práve stalo teraz, a na počudovanie všetkých, namiesto toho aby sa zdesili, naštvali alebo vyrukovali na nich jeden po druhom, pevnejšie zovreli zbrane a zazreli na Akeshiho.

"Ľud? Alebo proste chceš využiť situácie ktorá nastala aby si si to tu prebral. Keby bol Hanzo živý, nikdy by si si nedovolil čo i len vstúpiť do dediny.. Takto si.." Zamyslel sa a v okamihu kedy dopovedal posledné slová, zmĺkol a na malý okamih vstúpil sám do svojej mysle aby si všetko v hlave prediskutoval. V tom už ale držal meč vysoko nad hlavou, pričom v druhej ruke zvieral ďalšiu pečať. Pripravenú na útočnú techniku. Obhliadol sa aj na malý okamih okolo seba, na tých ktorý stáli za Hanzom do konca.
"Nie je celkom náhoda že si sa vrátil sem, priamo po jeho smrti. A z nimi. Tie masky.. V tom prípade mi nedávaš na výber.." Jeho preslov o smrti ak sa nevzdajú mal neočakávaný prevrat. Po tom čo sa tu hádali ako malý a boli proti sebe, všetci mali v rukách pripravené meče, pečate a techniky. Dalo sa očakávať že sa ako zbabelci vzdajú, ale takýto priami frontálny útok na ich osoby och len zocelil, stmelil a dal dokopy ich ducha aby boli schopný bojovať. K čomu sa schyľovalo a došlo to aj jemu. Hideo preto prehovoril posledný krát.
"Nepredáme ti jeho dedinu, nepredáme ju niekomu ako ty. Hanzo obetoval svoj život pre to aby ďalej šla v režime ktorý vytvoril, vložil svoje myšlienky a nádej do ľudí ktorých teraz nazývaš jeho vrahmi, a sám sa prehlasuješ pánom miesta, ktoré ti vôbec neprislúha. Hanzovi sa nedokážeš vyrovnať ani po kotníky, a niekto ako ty, ktorý si len tak zrazu príde do dediny, si nezaslúži zasadnúť na jeho miesto!" Posledné slovo zdôraznil, keď všetci do jedného, každý člen Anbu, ktorých tam nebolo ale veľa, každý z nich v mene svojho bývalého pána vykročil vpred. Každý oddaný a pevne verný Hanzovým spôsobom, každý do jedného so zbraňou v ruke v poslednom odboji sa vrhli do nepriateľa pri bránení cti a pamiatky ich bývalého pána. Proti presile, do nemožného boja. Pretože vedeli jedno. Radšej zmrú na nohách, akoby žili na kolenách!
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Painova věž - Stránka 2 Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hakuei Fri May 02, 2014 10:20 pm

A tak započal najkrvavejší vnútorný konflikt Amegakure od čias, kedy nad ňou Pein násilne prevzal kontrolu. Z najvyššej veže sa ozývali poletujúce zbrane a výbuchy, názvy rôznych techník a odozva chakry nejedného shinobiho. V konečnom dôsledku však tá malá skupinka ANBU šla na istú smrť. Na nepriateľskom konci totiž nestáli iba osoby v bielych plášťoch, ale v prvom rade samotní nižšie postavení ninjovia z Ame, ktorí už boli unavení z anarchie nastolenej po smrti Hanza. Vyčerpanie a vidina lepších zajtrajškov im zatemnila myseľ a prinútila ich pozdvihnúť zbrane proti vlastným ochrancom. Nie je vonkoncom nič jednoduchšie, ako zmanipulovať nespokojný ľud na pokraji síl. Jediný prítomný človek v miestnosti, ktorý sa prekvapivo krviprelievania osobne neúčastnil, bol sám Akeshi. Ten sa namiesto toho vytratil zadným vchodom a vydal sa upokojiť občanov...

Po asi hodine namáhavých bojov nastal konečne pokoj. Kvapky dažďa zmývali krvavé potôčiky mŕtvych hrdinov a celá udalosť bola zamlčaná. Akeshimu sa podarilo to, o čo celé roky usiloval. Úspešne ovládol Amegakure.
"Tse. Oni si proste nemohli dať povedať. Nuž nevadí. Od začiatku bolo jasné, že ich tá takzvaná česť dovedie do záhuby. Len povedz... no nie je úžasné, čo všetko spolu dokážeme?"
"My? Nebuď smiešny. Hakuei na tebe a tvojich úmysloch nezáleží. Pomohli sme ti iba preto, pretože si bol ochotný nepozorovane dostať Tsuki no Sena do dediny a následne sa postaral o jeho bezpečný únik. Týmto naša spolupráca končí," prehovorila jedna z prítomných osôb v bielom plášti a spoločne s ďalšími svojimi spolubojovníkmi sa pomaly vydala na odchod.

"Dovoľ mi ťa naposledy varovať. Nie si jeden z nás. V konečnom dôsledku dopadneš rovnako ako ľudia, ktorých krvou si pred chvíľou ozdobil túto vežu," dodal tajomný muž naposledy a definitívne aj s ostatnými maskovanými cudzincami zmizol. Akeshiho ale jeho posledné slová vôbec nezaskočili, práve naopak. Zdalo sa, ako keby ho práve že iba povzbudili.
"Ako by ste tomu mohli rozumieť... ste iba prízraky v rukách vyššej moci. Ukážem vám, ako donedávna bezvýznamný jounin ovplyvní dejiny!" prehovoril s úsmevom na tvári a vydal sa tak isto preč. Aj so svojou vlastnou ochranou zamieril do ulíc, aby sa predstavil ľudu ako nový Amekage. Tvrdé roky práce sa v jeho očiach konečne vyplatili a to mu činilo nesmiernu radosť.

=) PRESUN (=
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Painova věž - Stránka 2 Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Aug 08, 2015 7:18 pm

Z veľkého množstva papierových motýlikov som sa sformovala do svojej pôvodnej podoby priamo pred vchodom do veže. Napriek tomu, že som sa sem ponáhľala, akonáhle som ju zbadala, opustila ma všetka chuť vôbec brata vidieť. Že by som sa hanbila? Nie. Bála som sa toho, ako na mňa bude reagovať. Mali sme spolu síce dobré vzťahy, ale po tom, ako som na Ame mierne zanevrela a venovala sa viac Konohe, než svojmu domovu, som pochybovala i o dobrom názore ostatných obyvateľov na mňa. Uvedomovala som si svoju chybu, ale nebudem schopná ju už napraviť. Najlepšie bude, ak odídem, inak by som tu mohla rozpútať peklo, väčšie, než doteraz. 
Pomaly som zdolávala každý schod a čím bližšie som sa nachádzala, tým nervóznejšie som sa cítila. Trvalo nejakú chvíľu, než som prekonala posledný schod, snažila som sa to rôzne predĺžovať, svoje tempo minimalizovať, ale to tomu, aby som sa dostala až sem, nezabránilo. Chytila som kľučku dverí, trochu som váhala, ale predsa som ju stisla a vošla bez slova do miestnosti. So sklopeným pohľadom, avšak chladnou tvárou, ako vždy. 
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Painova věž - Stránka 2 Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Shinobi Sat Aug 08, 2015 8:03 pm


Súčasná situácia vo veži bola pomerne dosť chaotická. Zapríčinil to predovšetkým fakt, že ninjovia, ktorí boli do dediny poslaní z Konohy akožto správcovia, nedávno prišli o svoje životy. Od tej doby bolo ich spojenie s Amegakure prakticky už nijaké, až si mnohí obyvatelia začínali myslieť, že na jej hrôzostrašnom stave niečo málo pravdy predsa bude. Nič na tom, že od prvej chvíle, čo Hana vstúpila do Peinovej veže, na ňu padli prakticky úplne všetky oči. Aktuálne sa tu sústreďoval najvyšší počet shinobi v celej dedine. Bolo zrejmé, že by sa za ňou každý prítomný najradšej rozbehol a zavalil ju mnohými otázkami, ale keďže väčšina rešpektovala skutočnosť, že sa očividne chystala ísť do najvyššieho poschodia za súčasným vedením, našťastie pre ňu nebola nútená čeliť presile. Svoj cieľ preto úspešne dovŕšila bez akýchkoľvek komplikácií.

Sotva vstúpila dovnútra, navzdory jej sklopenému pohľadu mala možnosť spozorovať aj známe tváre. Jednalo sa konkrétne o jej bývalú žiačku, Kagane Sayaku, ktorá si zdá sa poctivo plnila rolu zástupkyne hlavy dediny a zbierala dokumenty, rovnako ako i jej mladšieho brata, Ichiro Naa. Ten naopak pokojne vysedával za provizorným stolom, ktorý sem bol dovezený, nachádzajúc sa hneď vedľa otvoreného výstupu na balkón. Na prvý pohľad to vyzeralo tak, že si niečo listuje a študuje, skoro ako keby sa hrabal v postarších spisoch s úmyslom voľačo vyhľadať.

Netrvalo vôbec dlho a pohľady všetkých prítomných sa jaksi skrížili. Reakcia, ktorej sa návštevníčka dočkala, pravdepodobne nezodpovedala jej očakávaniu. Na doposiaľ pomerne vážnych tvárach sa totiž rozžiarili úsmevy.
"Hana-sensei!" zvolala prakticky okamžite Sayaka z plného hrdla s obrovskou dávkou nadšenia, pustiac všetky držané papiere na zem s úmyslom okamžite sa vrhnúť do jej náruče. Bez ohľadu na to, ako sa Hana zachovala, tam napokon i skončila, objímuc ju asi najsilnejšie, ako len vedela.
"Ani neviete, ako som rada, že vás vidím! Bála som sa o vás," vydala zo seba so slzičkami v očiach, zatiaľčo Nao nevstupoval. Po nejakej chvíli však predsa len prerušil dojemný moment.
"Vitaj doma, nee-san. Zábavy v Konohe bolo už dosť, hor sa do práce," podpichol ju.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Painova věž - Stránka 2 Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Aug 08, 2015 8:24 pm

Čakala som čokoľvek. Výčitky. Nadávky. Všetko, okrem tohto. Preto som vyzerala dosť prekvapene, keď som začula hlas mojej žiačky plný nadšenia, dokonca ku mne pribehla a objala ma. Chvíľu som tam len tak stála, ako tvrdé y, bola som tak trochu v šoku, ale po chvíli sa mi pery roztiahli do mierného úsmevu a jej objatie som opätovala. "Chýbali ste mi, všetci." Šepla som. Možno by som sa tu bola pred nimi rozplakala, ale bola som príliš hrdá na to, aby som to urobila pred toľkými očami. Po krátkej chvíli som Sayaku pustila a rozstrapatila jej rukou vlasy. 
Nao tiež nereagoval tak, ako som čakala, za čo som bola mimoriadne rada. Podpichoval, ako vždy. "No, Konoha mi domov nenahradí, to je pravda." Povzdychla som si. Kiež by som sa nikdy nestala Hokage, nebyť toho, mala by som omnoho menej problémov, navyše by som sa mohla plne venovať Ame. Nebola som tu pekne dlho a táto situácia toho bola výsledkom. "V prvom rade by som ale chcela vedieť, čo sa tu vlastne stalo. Keď som sa sem vracala, všimla som si, že tá budova Kage je zničená. Bola Ame napadnutá?" Kým ich oboznámim s pravým dôvodom, prečo som sem prišla, chcela som najprv zistiť, kto za týmto stojí. Aby som sa mohla pomstiť? Možno.  
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Painova věž - Stránka 2 Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Shinobi Sun Aug 09, 2015 4:30 pm


KAGANE SAYAKA & ICHIRO NAO

Skutočnosť, že Hana bez váhania opätovala Sayake jej vrúcne objatie, v nej vzbudila veľmi pozitívne emócie. Sladké dojímavé stretnutie sa však napokon rozhodla po slovách Naa z vlastnej vôle prerušiť, uvedomujúc si, že jestvujú veci, ktoré nepočkajú.
"Rozumiem. Obávam sa, že pravdou je...," riekla blondína so sklopeným pohľadom, len aby ju v zápätí po značne dlhej pauze doplnil Hanin brat osobne, ktorý to zo seba dostal jednoduchšie.
"Je to tak, nee-san. Samotnú deštrukciu síce spôsobil zákrok jednej z konožských ANBU v snahe eliminovať nepriateľa, ale to nič nemení na tom, že dedina skutočne bola napadnutá."

Po týchto slovách informoval Nao hokage o všetkom, čo sa v jej neprítomnosti udialo, a to od jej samého odchodu až po nedávny útok zo strany ich súrodenca.
"Predpokladám, že asi vieš o tom, že sem Konoha v tvojej neprítomnosti poslala náhradné vedenie, ktoré udržiavalo naše vzájomné spojenie. Názory na ich správu dediny boli síce rôzne, ale úplne to vyvrcholilo návratom jednej našej bývalej kunoichi, ktorú veľmi dobre poznáš. Sayame - naša adoptovaná rodina. To nadané dievča, ktoré sa stranilo ostatných a večne pobehovalo za Akeshim. Je silnejšia ako kedykoľvek predtým. Zdá sa, že žiadne ninjutsu na ňu nefunguje," vysvetlil jej Nao v skratke, následkom čoho sa slova chopila Sayaka.
"Neprišla sem žiaľ sama. Mala so sebou nejakých dvoch ninjov z Ishigakure. Prezentovala sa tým, že Konohe nemožno dôverovať, p-po-popravila konožanov a trvala na tom, aby sme sa radšej spojili s nimi. Isteže sme to odmietli, no než sme ju stačili chytiť, bola fuč."
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Painova věž - Stránka 2 Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Aug 10, 2015 1:16 pm

"SAYAME?!" Neverila som vlastným ušiam. Za celým týmto útokom stála ona? Bola to síce moje rodina, nevlastná, nikdy som k nej ale nemala nejaký mocný vzťah, avšak akosi sa mi nechcelo veriť, že toto urobila práve ona. Je síce pravdou, že sa často spolčovala s Akeshim, avšak...
"Nefunguje na ňu Ninjutsu? Že by v čase svojej neprítomnosti získala nejakú mocnú schopnosť?" Možné bolo všeličo. Nahlas som si povzdychla, pričom som privrela oči. Bolo to horšie než som si myslela a ja som práve v takejto chvíli musela odísť. 
"Je to zlé. Veľmi zlé. Neviem, či je na to vhodná doba, ale musím vám niečo povedať. Je dosť možné, že vzťahy s Konohou sa narušia, pokiaľ okamžite neodídem. Ak tu ostanem, nečudovala by som sa, ak by ten konflikt vyústil až do vojny." Pohľadom som prešla po každom tu prítomnom shinobim. 
"Nepýtajte sa, čo sa stalo. Časom to zistite sami, avšak ja tu už viac ostať nemôžem." Nevravelo sa mi to ľahko. Nechcela som Ame opustiť, ale nemala som inú možnosť. Buď sa nechám chytiť a uväzniť, prípadne popraviť za takýto čin; zotrvám tu a spôsobím ešte väčšie problémy, pretože Konoha iste bude túžiť chytiť ma alebo utečiem a vrátim sa až po nejakom čase. Viac som už nevravela nič, skôr som čakala na ich reakcie. 
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Painova věž - Stránka 2 Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Shinobi Mon Aug 10, 2015 7:23 pm


KAGANE SAYAKA & ICHIRO NAO

Navzdory prejednávaným problémom bola atmosféra v miestnosti doposiaľ celkom aj príjemná. To sa však rázom prudko zmenilo vo chvíli, kedy Hana povedala to, čo povedala. Obaja jej blízki zostali právom zarazení. Niečo také ani v najtemnejších snoch nečakali.
"J-jak to myslíte, že tu už viac... nemôžete ostať?" zhrozila sa Sayaka pri pomyslení, že by od nich Hana po tom všetkom fakt odišla a už sa nevrátila. O aké problémy týkajúce sa Konohy zasa ide? A čo má znamenať to nebezpečenstvo vojny? Tieto otázky a mnohé ďalšie vŕtali v hlavách všetkých prítomných, no najhoršie to zjavne znášala blondína. Bola z toho fakticky úplne rozklepaná.

"Nerobte si z nás srandu. Predsa ste povedali, že sa zaručíte za dobré úmysly konožanov, nie? Hovorili ste, že ak do vás vložíme dôveru, tak sa konečne postupne spamätáme zo všetkých útrap, nie? A aj keby sa náhodou niečo stalo, tak budete stáť po našom boku a uprednostníte Amegakure pred mocnosťami, nie?! Som si istá, že to určite nemôžete myslieť vážne. Predsa nás tu potom, ako sme odovzdali naše osudy do rúk listovej, len tak nenecháte a neopustíte-" riekla Sayaka v nepredstaviteľnom šoku, až kým sa do toho neobul Hanin brat. Ten ju z pochopiteľných dôvodov radšej prerušil, aby sa tu nezrútila.
"To stačí, Saya-chan. Len pokoj. Verím tomu, že pre nás Hana-neesan má nejaké rozumné vysvetlenie a že to bude len dočasné riešenie, nemám pravdu?" opýtal sa Nao nádejne, zdvihnúc sa zo stoličky a podíduc k Sayake s úmyslom zahrať sa na jej fyzickú oporu.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Painova věž - Stránka 2 Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Aug 11, 2015 9:37 pm

Sťažka som si povzdychla, zdvihla k nej ruky a zovrela ju v tesnom objatí. Bola tak rozklepaná, bolo mi jej ľúto. Rada by som tu ostala, už len kvôli nej, kvôli môjmu bratovi, ale nemohla som. Činy, ktoré som spáchala, sa nedali zmazať ani odpustiť. Ani vplyv Hakuei na moje myslenie. Nedokázala som sa toho zbaviť, preto som potrebovala odísť niekam mimo ľudskej spoločnosti, kde by som sa mohla vrátiť k svojmu starému ja, resp. vybudovať nové, ktoré by nebolo ovplyvnené myšlienkami Hakuei.
"Nikdy vás neopustím, Sayaka." Šepla som po tichu. Možno by mi po líci stiekla nejaká tá slzička, ale moja hrdosť mi to nedovoľovala, preto moja tvár ostávala naďalej chladná.
"Toto je len dočasné riešenie, jedného dňa sa vrátim späť." Pustila som ju a pohliadla jej do očí, pričom som ju pohladila palcom po líci a povzbudivo sa na ňu usmiala.
"Kým budem žiť, svoju dedinu nikdy definitívne neopustím a budem ju chrániť." Dodala som, pričom som sa otočila k zvyšku tu prítomných ľudí.
"Predpokladám však, že vzťahy medzi Ame a Konohou sa narušia, pokiaľ tu ostanem. Je možné, že budú narušené, tak či tak. Počas svojej neprítomnosti vám zverujem do rúk túto dedinu, verím, že ju spoločne povediete tak, aby už viac trpieť nemusela. Vkládam do vás svoju dôveru i nádej. Ak sa však stane, že predsa len ma budete súrne potrebovať..." Z rukáva sa mi oddelilo niekoľko hárkov papiera, ktoré sa sformovali do tvaru ruží, následne som chytila Sayakinu dlaň a obrátila ju k sebe, pričom som jednu z tých ružičiek nechala pristáť priamo na nej.
"...prídem." Dodala som.
"Nao..." Vyslovila som meno svojho brata, pričom som sa naňho otočila a vykročila priamo k nemu. S nie príliš veselým výrazom, ani mne sa nepáčilo, že som ho musela znova opúšťať.
"Dávaj na seba i na Sayaku pozor, dobre? Pozdravuj mamu, dlho sme sa nestretli, určite ma o mňa strach a..." Sklopila som pohľad, no po chvíli som ho z ničoho nič objala.
"Budeš mi chýbať, ale...musím to urobiť. Pre svoje i vaše dobro. Ale vrátim sa, sľubujem." Pustila som ho a pozrela sa mu priamo do očí. "Zvládneš to." Pery sa mi roztiahli do smutného úsmevu, následne som sa narovnala a vrátila sa späť do stredu miestnosti.
"Čo sa týka problému so Sayame..." Započala som, avšak na chvíľku sa odmlčala. "...robte to, čo uznáte za vhodné. Poučte sa z mojich chýb a dbajte hlavne o dobro našich občanov." Otočila som sa im chrbtom.
"A ešte posledné prianie..." Pootočila som k nim svoju tvár. "...nezanevrite na mňa, až zistíte, čo som urobila. Nie je nič horšie než vedieť, že sa niekomu obrátil chrbtom vlastný domov. Zbohom, priatelia. Prajem vám veľa šťastia." Posledný krát som sa pozrela na Naa i Sayaku, slzy sa mi hrnuli do očí, ale nedovolila som im vyjsť na povrch. Proste som sa v tej chvíli rozpadla na papier a zmizla skôr, než ktokoľvek z nich stihol zareagovať. Ostali im po mne len papierové ružičky.


-PRESUN-
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Painova věž - Stránka 2 Empty Re: Painova věž

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru