Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Myoboku-zan

4 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Myoboku-zan

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Jul 19, 2013 11:02 pm

First topic message reminder :

Myoboku-zan je nejpodivnější země na světě. Žijí zde žáby a málokdo má přístup do této úchvatné země.
Myoboku-zan - Stránka 2 Myouboku_Mountain_by_Ari_Mashou Myoboku-zan - Stránka 2 Image Myoboku-zan - Stránka 2 5568924702_251048f0fe_z
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Killunia Sun Aug 25, 2013 1:04 pm

Pozorně jsem si vyslechla, co měl žabí prorok na srdci. Tedy asi spíše na očích ve vidinách. Tu válku jsem pochopila. O zmínce o muži se silou v očích se mi vybavil Madara. Jestli to byl on, kdo zaútočil na Kagy, určitě ještě neskončil. A přicházely další myšlenky ohledně proroctví. V údolí zvuku... To určitě mluvil o Otogakure no Sato. V ten moment jsem si nebyla jistá, zda tou silou myslí mne, nebo někoho jiného.
Ale asi spíš o někom jiném, usoudila jsem nakonec. Já bych přeci jen tak válku nerozpoutala, ne?
"Obzvlášť, když jsou teď váhy podivně v rovnováze..." ozval se Killuni a potvrdil mi tak mou myšlenku. Pak přišla část, kterou ani Drak Ohně nepochopil - ta s hadem a nějakým dítětem. To jsem na žabáka civěla s nechápavým výrazem a vsadím se, že kdyby si Killuni "vypůjčil" mé tělo, byl by jeho výraz totožný. Má mysl volala po hlubším vysvětlení.


Naposledy upravil Killunia dne Sun Sep 29, 2013 5:45 am, celkově upraveno 1 krát
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Fukasaku Sun Aug 25, 2013 1:26 pm

Velký Žabí sennin
"Víc nevím! Mé vize jsou zahalené, budoucnost je temná, nejasná. S hadem se už setkali v Konoze," zakroutil hlavou. "Nechte mě už spát,"

"Tak tedy jděte," rukou jsem jim naznačil, že by měli jít pryč. Doskákal jsem až ke kůlničce kde jsem přechovával různé techniky. Když Tobiru-chan zvládl rasengan, tak by mohl zvládnout i jiné techniky.
Hodil jsem mu dvě, čimž jsem neminul jeho hlavu.
"Ranjishigami no jutsu B-rank a Kuchiyose: Gamaguchi Shibari A-rank, koukej to zvládnout, ať můžeme pokročit k senjutsu tréninku!" pohrozil jsem mu holí.
"Vrátím Vás zpět do Konohy, jste připravení?"
Fukasaku
Fukasaku
Gama Sennin
Gama Sennin

Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Tobiru Senju Sun Aug 25, 2013 1:31 pm

Začínala mě bolet hlava z toho usilovného přemýšlení. Sakraa! Pak nás žabí děda vyhnal. Jako dárek jsem dostal dvě super techniky. Ušklíbl jsem se.
"Děkujii, já připravený jsem. Snad už bude Táta doma."
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Killunia Sun Aug 25, 2013 1:49 pm

Nic dalšího jsme se nedozvěděli, žabák nás již vyháněl. Takže jsem se otočila a vydala zase zpátky. V hlavě mi utkvělo vše, co řekl. Snad se některé věci ještě vyjasní... O žádném hadovi v Konoze nic nevím, takže jsem to nakonec nechala být. Když jsme došli k nějaké kůlničce, z níž hodil malý žabák Tobirovi nějaké svitky, hodila jsem po chuuninovi závistivý pohled.
Já chci taky svitky technik! křičela jsem v mysli. Můj obličej se rychle vrátil do normálu dřív, než si toho mohl všimnout. Ještě aby věděl, že jsem osoba, co každému všechno závidí.
"Já jsem také připravená," přikývla jsem nakonec. Pak už jsem jen čekala, až se mé tělo ocitne zase jinde. Za posledních pár dní jsem toho nacestovala možná až dost. Draci, teď žáby... Ke kterým přivolávacím zvířatům se podívám příště?
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Fukasaku Sun Aug 25, 2013 2:16 pm

Přikývl jsem s úsměvem. Čekají je těžké časy.
"Gyaku Kuchiyose!" poskládal jsem pečetě a už byli pryč.
Fukasaku
Fukasaku
Gama Sennin
Gama Sennin

Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Fukasaku Fri May 22, 2015 4:36 pm

"Gyaku Kuchiyose!" Zvolal Fukasaku po priložení svojej žabej ruky na zem. Starešina ho oslovil, aby privolal ďalšieho následníka alebo skôr toho, kto bude pokračovať v Narutových či Jiraiyových stopách.  Fukasaku veľmi dobre vedel, koho sem privolá, keďže mal prehľad o tom, kto zmluvu podpísal a nebol to nikto iný, ako Natsuki. Obláčik dymu znázorňoval to, že uprostred Fukasakuho obývačky by sa mala objaviť táto mladá dáma.
Fukasaku
Fukasaku
Gama Sennin
Gama Sennin

Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Fri May 22, 2015 4:41 pm

Rozhodne sa jednalo o príjemnú skúsenosť. Človek na nič nemyslí, vychutnáva si svoje chvíľky v kirigakurskom onsen a očkom pokukuje po Kirigakurskom materiáli. Škoda že som sa nenachádzala v zmiešaných, no tie ženské boli tiež pomerne sexi. Každopádne ma privolanie prekvapilo v tej snáď najhoršej možnej chvíli. Sedela som na zadku a ak sa to dalo považovaž za oblečenie, mala som na hlave zložený uterák, ako to v onsenoch býva. Trvalo mi asi tri sekundy, kým som pochopila čo sa stalo. Behom ďalších troch som už stála nad Fukusakom, zabalená v danom uteráku a s pokusom o jeho zašlapnutie. "Aspoň mi daj doprdele predom vedieť DEDO!" Zavrčala som naštvane. Predsa len.. toto nebolo normálne.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Fukasaku Sat May 23, 2015 11:01 am

Fukasaku si uvedomil, že to nemusí byť najlepší nápad na privolanie ale dostal to príkazom z hora, takže si nemohol vyberať. "Hej, čo robíš dievča nevychované!" Fukasaku sa premiestil s toho miesta na iné, vyššie, aby k nej mohol prehovoriť. Než sa ale tak stalo pristúpila Shima, ktorá pripravila jedlo na stôl. "Nehádajte sa tu a poďte k stolu. Tam to môžete prediskutovať." Prehovorila a Fukasaku sa k nemu aj presunul. Natsuki mohla na stole vidieť lahodné červy a iné žabie pochutiny, ktoré boli krásne nazdobené. "Ponúkni sa Natsuki určite sa potrebuješ posilniť." Prehovorila na ňu zasa a po popriani dobrej chuti sa do toho pustili. Po malej prestávke Fukasaku spustil. "Ako Jiraiyova vnučka máš určite povinnosti o ktorých som ti predtým spomínal. Preto je nutné, aby si sa tu učila žabím technikám." Prezradil jej, prečo ju sem vôbec zavolal.
Fukasaku
Fukasaku
Gama Sennin
Gama Sennin

Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Sat May 23, 2015 11:09 am

"Pche.." Zamrmlala som zľahka naštvane, po čom som sa pozrela na Shimu, ktorá nás zavolala k stolu. Popravde som bola celkom najedená, pretože ma privolali z osláv v Kirigakure no sato a tam bolo jedla a.. jedla. Navyše pohľad na misku plnú červov a podobných vecí, mi príliš chuť do jedla nevrátil.
Sadla som si za stôl a snažila som sa nejak upraviť uterák, keďže ma naozaj neprivolali práve v najlepší čas. Popri tom ako jedli a .. ja som sa na to jedlo skôr pozerala, ma starec znova začal poučovať o rôznych veciach. Teda konkrétne o nejakých povinnostiach, čomu som až tak moc nechápala. 
"Chmm.. ak ma chcete niečo naučiť, sem s tým.. ale s tými povinnosťami na mňa nechoďte gama-dedo." Zamrmlala som a drevenou paličkou som do môjho.. ešte živého "obedu" .. štuchla.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Fukasaku Sat May 23, 2015 11:27 am

Fukasaku sa pri pohľade na Natsuki zatváril zamyslene. Naozaj veľmi pripomínala Jiraiyu. "Tie povinnosti ťa neminú, aj keby si chcela, to ti povie aj starešina. Teraz, ak nemáš chuť do jedla môžeš ísť von, tam ťa čaká Gamaden. " Prezradil jej a ukázal na východ, ktorý bol za jej chrbtom. Gamaden by ju mal niečo priučiť žabím technikám. Fukasaku nepochyboval o tom, či to zvládne, ak je aspoň trocha po Jiraiyovi bude určite talentovaná ale to ukáže iba čas.
Fukasaku
Fukasaku
Gama Sennin
Gama Sennin

Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Sat May 23, 2015 11:35 am

Po jeho slovách som sa len postavila a na chvíľku som sa zamyslela. Rozmýśľala som, kde som si tu odložila veci, keď som tu posledne prebývala. Predsa len toto nebol môj prvý krát čo som tu bola. "Dobre, hneď tam pôjdem len, sa idem obliecť.. keďže ma "niekto".." Pozrela som sa na Fukusaka. "Privolal zrovna keď som mala kúpeľ." Následne som sa od nich stratila. V podstate som išla do svojej "izby". Dalo sa to vôbec nazvať izbou? Kto vie.. no mala som tam svoje veci, do ktorých som sa obliekla. Po tom som vyšla von a začala so msa rozhliadať po Gamadenovi. Bola som na neho celkom zvedavá, keďže to už bol nejaký čas, čo som tu bola naposledy.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Fukasaku Sun May 24, 2015 10:23 am

Gamaden bol už pomerne väčší, ako si ho všetci pamätáme. Ale aj tak nepatril k tým najväčším žabám. Bol pod jedným obrovským listom a vedľa neho bol spísaný zvitok. Možno by ste si mysleli, že tu zvitky nebudú ale niekde musia byť tie techniky spísané aj keď príslušné žaby si ich pamätajú. "Tu som!" Zakýval na Natsuki, ktorá ho práve hľadala.
Fukasaku
Fukasaku
Gama Sennin
Gama Sennin

Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Sun May 24, 2015 10:31 am

Po nejakom čase som na Gamadena narazila. 
"Yo!" Kývla som mu rukou, po čom som k nemu pribehla a následne som si pred neho v podstate sadla.
"Tak čo pre mňa máš? hmm?" bola som celkom zvedavá.. zvedavá a nadšená. Kto by nebol? Istým spôsobom som to tu mala rada, ako aj obyvateľstvo tejto hory. Bolo to tu také mierumilovné, odrezané od sveta.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Fukasaku Sun May 24, 2015 10:45 am

Gamaden počkal kým prišla k nemu a posadila sa pred neho. Potom ukázal na ten zvitok a prehovoril. "Jedná sa o privolanie a presne o techniku Kuchiyose: Yatai Kuzushi no Jutsu. V tom zvitku sa dočítaš o všetkom, dokonca keď s tou technikou mal niekto problémy napísal tam menšie typy, ako im predchádzať. Vybral som ti na začiatok túto, lebo je s tých ľahších ale ak by si si s niečím nevedela rady budem tu od toho, aby som ti poradil." Bol dokonca aj pri tom, ako sa to učil Jirayia aj keď bol v tedy veľmi malý a príliš si to nepamätá ale Fukasakuho školenie je naozaj poučné.
Fukasaku
Fukasaku
Gama Sennin
Gama Sennin

Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Wed May 27, 2015 7:21 pm

Pozrela som sa na zvitok ... pozrela som sa na Gamadena.. a znova som sa pozrela na zvitok. 
"Yo.. čo?" Trklo mnou. Nebola som si tak úplne istá, čo s tým mám robiť.
"Takže mi nič neukážeš.. a necháš to všetko na mňa? Hee?" Zamračila som sa a nakoniec som sa do zvitku aj pozrela. Vyzeralo to pomerne jednoducho.. až na zameranie Kuchiyosenu.
"Vieš že je pre mňa niekedy pomerne problém vyvolať veľkých jedincov však?" Spýtala som sa Gamadena. Áno ovládala som to.. keď som sa veľmi snažila, no bolo to pomerne náročné. 
"Mám otázku.. je tu napísané niečo o nejakom tetovaní... kedy také dostanem ja? Vyzerá celkom cool." Uškrnula som sa a začala som si predstavovať, ako namakane by som s takým tetovaním vyzerala. Následne som si uvedomila, že by ho ani nebolo vidieť, keďže nosievam návleky na ruky.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Tue Jun 02, 2015 9:42 am

- napíšem si to sama keďže tu moje npcčko minimálen do utorka nebude T_T - 


Gamaden nakoniec prikývol a.. čo som sa nedočkala.. moje prvé tetovanie. Každopádne narozdiel od ostatných, malo toto spĺňať aj určitý účel. Musela som si dať dole návlek a trpezlivo počkať, kým mi to vytetuje. Zároveň to bolo pomerne podivné, pretože sa v tomto tetovaní nacha´dzala chakra ? alebo sa mi to len zdalo? Kto vie. Rozhodne som si však asi dve hodiny musela počkať, a musela som to vydržať. Bola som však Shinobi a navyše to na predlaktí ani moc nebolo cítiť. Len také jemné vrnenie. Každopádne bolo tetovanie na svete a ja som sa na neho s pomerne veľkým záujmom pozrela. Predsa len.. mala som ho na celý život. Gamaden ma následne znova zobral na jedno z rozsiahlejších miest, kde som sa mala pokúsiť predviesť Kuchiyosen, ktorý by privolal jednu z obrovských žiab nie práve podo mňa, ale na určené miesto. Jednalo sa práve o techniku Kuchiyosen: Yatai: Kuzushi no jutsu. Gamaden mi ju ukázať nemohol no očividne ovládal teóriu, ako aj prax, len bol proste žaba.. ako by žaba mohla privolať inú žabu? Aj keď..
Každopádne som to viac menej pochopila. Tetovanie slúžilo ako uľahčenie privolávania. Bol to tiež znak, že patrím k hore a že patrím k žabám. Pomocou neho som usmerňovala Kuchiyosen ako časopriestorovú techniku inde, než len do zeme pod seba, či podobne. Pokus číslo jedna.. ide sa na to.
Jednalo sa vlastne o vyšší stupeň Kuchiyosenu, a postup bol v podstate úplne identický. Len som si po nakusnutí prsta prešla po tetovaní, čo ma stále trocha štípalo. Rukou som následne naznačila predo mňa a posnažila som sa využiť Kuchiyosen. Rozhodne to bolo cítiť inak. Nebola som ten typ, ktorý všetko zvládol na prvý pokus, takže som vedela, že aj teraz sa mi to viac menej nepodarí. Čo ma však prekvapilo, bol aspoň čiastočný úspech. Vo vzduchu sa nad zemou vytvorili klasické pečatiace kruhy, ako pri kuchiyosene, no po "dyme" na zem nedopadla žiadna veľká žaba, ale len taký.. dalo by sa povedať obyčajný druh, veľký mne asi po kolená. Nasledoval desať minútový rozhovor s Gamadenom, ktorý mi hovoril čo som spravila zle, a že ako to môjmu dedovi išlo.. ako v tom vynikal a tak. Vedela som že je to blbosť, pretože mi Fukusaku hovoril pred tým niečo iné no.. chápala som, že ma chce motivovať. Nebolo to však o motivácií. Ja som motivácie mala rozhodne dosť. Preto som ho poslala do teplých krajín a pokračovala som v tréningu no.. sama. Takto mi to aj tak išlo lepšie. Nemusela som už znova nakusnuť prst a potrieť si tetovanie, pretože som na ňom krv stále mala. Prečo všetci používali krv? Podľa môjho názoru by stačila chakra.. alebo čo. Tento krát sa však dostavil chcený účinok a nad daným miestom sa objavil Gamakichi, ktorý dopadol na zem.. čo vyvolalo poriadnu.. no.. povedzme že prachovú clonu. Bola pravda, že som do techniky dala značné množstvo chakry, no jeho? Eh.. 
"Yo.. sorry... nechcela som ťa otravova.." Už mi jedna letela a ja som letela tiež.. niekam do džungle, niekam.. mimo jeho pohľad. Mohlo ma napadnúť, že privolám práve jeho, a že sa ku mne takto bude správať, keď som si z neho posledne viac než vystrelila.


____


Po nejakom čase sa môj terajší tréning skončil, a tak ma portli pekne krásne späť do konohy, svine.. nechceli ma tu (presun)
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru