Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shin( genjutsu techniky)

2 posters

Goto down

Shin( genjutsu techniky) Empty Shin( genjutsu techniky)

Příspěvek pro Shin Sat Jul 20, 2013 11:31 am

Horor demonic illusion (hororova domonicka iluze)
Popis: Toto je jedna ze vzacnych Kekkei Genkai jenz uziva genjutsu jako zbran. Kekkei enkai  pouziva jako zbran nejvetsi starch z hloubi nepratelskeho srdce asi na svete neexistuje nikdo kdo by se  nikdy niceho nebal.Schopnost prevadi tento starh do genjutsu ktere pri ovladnuti Kekkei Genkai dokaze I zabit nepritele pokud to uzivatel povoli. Uzivatel je sam zobrazen v Genjutsu spolu s nepritelem a ovlada genjutsu podle sve vule. Je potreba pohled do oci aby byl uvrzen do genjutsu avsak pokus se nekdo priblizi v okruhu  osmi metru od  vlastnika  nepritele premaha divny pocit nebezpeci. Je to v podstate varovani na ktere vetsinou nikdo neda.


Genin: Zpusobuje paralizu na 4 posty  pokud se uzivatel dotkne objeti technika se zrusi. Rozpoznat ze se jedna o genjutsu by nekdo na urovni genina nemel byt ani schopen. A kdyz lze jej uvolnit po prvnim postu kdy je v Genjutsu chycen.
Pouzivani: 3x Dene Maximum., Moznost opetovneho pouziti po 5 postech
Rank C :

Chuunin: Ma schopnost ovladat intenzitu genjutsu podle sve vule jak se mu zlibi ale neni scopen zabit pouze nekoho uvrhnout do iluze az na nekolik dni pro slabsi  lidi v uzivani genjutsu (nizke body). Chunin by mel byt schopen se znej dostat pokud ma dostatecne body po prvnim postu jako u urovne jedna pokusd ma nizke body v Gen. tak  po trech postech.
Pouzivani: 2x Dene Maximum., Moznost opetovneho pouziti po 6 postech
Rank A:
Jounin: muze v tomto Genjutsu manipulovat jak se mu zachce  je schopen se nepritele pokud se mu zachce I zabit nebo jej nechat trpet v genjutsu  I nekolik tydnu. Ma plnou kontrolu nad genjutsu  I nad vsim  co je kolem nej v genjutsu vytvoreno. Dokaze taktez v genjutsu vytvaret cokoliv se mu zachce. Z teto urovne neni uniku.
Pouzivani: 1x Dene Maximum.,
Rank S:
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shin( genjutsu techniky) Empty Re: Shin( genjutsu techniky)

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 20, 2013 5:39 pm

POVOLENO ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru