Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okolí Sora no kuni

+14
Hitomi Yamada
Kagayaki Rin
Akasuna no Sasori
Arata Hiashi
Lucy Shiro
Ayame Takahashi
Assasin Senju
Zvery
Hokori Mai
Rokuro
Jenova Tatsumaki
Yogi
Hebi
Crystal Takaishi
18 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 20, 2013 12:18 pm

First topic message reminder :

Jedná se o okruh tří kilometrů, kde mají přehled hlídky, kvůli návštěvníkům, aby je mohli dopravit nahoru do vesnice.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Yogi Thu Aug 22, 2013 7:53 pm

V tento moment nešlo predpokladať  že sa niečo nepekné udeje. Ale práveže v tento nádherný večer kedy posiata obloha hviezdami napovedala o nádhernej noci. Noci kedy sa v neďalekej budove stretlo 6 Kágov ktorý rokovali o ďalšom priebehu kolobehu sveta. Na mieste kde sa stretávalo ohromné množstvo neskutočnej sily a poznania. Múdra a vedomosti. Miesto ktoré sa stalo rodiskom novej éry Shinobi. Vánok prefúkol Hoozukiho ktorý len vďaka Samehade dokázal dostatočne reagovať na silu ktorá previala svetom. Sila ohromných rozmerov. Sila rovnajúca sa Bohovi z minulosti. Sila ktorú nešlo nijako zastaviť. A práve tá sila v tento moment obrátila celý kolobeh udalostí. A zapísala sa natrvalo do dejín príbehu, ako hlboká jazva ktorá nikdy nezmizne...

... „A dneska.. Svet stratí svoje svetlo..“ Ozvalo sa tichom ktoré vyzeralo ako ticho pred búrkou. A práve len jediný Shinobi dokázal vďaka Samehade ktorá spätne zacítila to isté množstvo čakry ako kedysi v Kiri. Bálo sa predať túto informáciu svojmu majiteľovi ale už v bare vedela ako sa maskuje. Skôr ako stihol hocikto nejako zareagovať. Skôr ako stihli rozpohybovať svalstvo, keď zazreli tvár postavy pred ním. Skôr ako bol vyhlásený poplach. Nastalo peklo. Peklo v podobe obrovského ohňa ktorého nezastavila ani malá stena z vody. Ohnivá strela v podobe jednej z najmocnejších Katonových techník Madary Uchíhy, práve v tento moment prepálilo bránu a spálilo takmer všetko živé na popol. Ale ako sa dostal až hore keď posledný vozík vyšiel už dávno? Ako to bolo možné že sa tak nepozorovane dostal pred brány? Jedno ale bolo jasné. Na Soru no Kuni v tento moment zaútočil samotný.. Madara Uchíha!
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Crystal Takaishi Thu Aug 22, 2013 8:45 pm

Jednotky

Obestoupili hranice SOry a zahájili proti Ogimu protiútok.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Zvery Thu Aug 22, 2013 8:47 pm

Rozhlas
"Pozor vesnice byla napadena. Vsechny jednotky se pripravte na napor zranenych. Bojove sily do pohovotosti. Za zadnych okolnosti se nepoustejte do primeho boje. Obcane at se schovaji do svych domu zaterasy dvere a ukryji se v ukrytech."
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Aug 22, 2013 10:16 pm

Jak se zdálo... tempo mé pronásledovatelky nebylo nejpomalejší, a tak po chvíli Nás jednuduše začala dohánět. Bylo mi jasné, že takové to tempo není schopen vyvinout žáden obyčejný shinobi. Za hrozbu jsem ji však nevnímal. Jakmile jsem sletěl dolů se svými ochránci do údoli počkal jsem si jednoduše na ní. Utíkat a při tom být pronásledován nezapadalo do adekvátních možností. Útěk původně taky ne, ale když se nyní objevil Ogi s nově probuzenou sílou, nechtěl jsem mu překážet. Sféry se rozestoupili, Ningendo se nyní postavila po mé pravici a Shurado po mé levici a čekali. Bylo zvláštní jak se tento sraz stihl vyvinout. 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Kagayaki Rin Fri Aug 23, 2013 6:07 am

Tohle byl hodně hloupý nápad. A věděla jsem to hned jak jsem je tam z dálky zahlédla stát. Po cestě jsem vytrhla jednomu ze shinobi u vchodu katanu, kterou jsem teď měla přepnutou přes záda, i když jsem tušila, že svou milovanou původní už nedostanu. Nejen proto, že by to musela přežít brána, ale i proto, že bych to musela přežít já.
Ale zase tak brzo se na funus nechystám, ne?
Pohledem jsem hledala Lucy, která vyrazila chvíli přede mnou.
Jestli tam teď přímo naběhne, tak ji asi zabiju, ať už je to kdokoli.
Těkala jsem pohledem z Tsuchikageho na sféry.
Nemožné!
Stejně už ale věděl, že jsme za ním, jinak by nezastavil. Černý blesk ve slabé vrstvě kolem těla mě neskutečně uklidňoval.
Budiž. Není cesty zpět. Tak, co provedeme?
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 23, 2013 11:24 am

Válka...pořád nějaké jsou a tato je kvůli tomuto chlapovi...Do prdele už. Jestli má svět shinobi skončit v sutinách domů a krveprolití jen kvůli tobě tak... Skousla jsem pusu a cikla. Tak moc mě to štvalo, že i má první vnitřní brána se mi zdála víc intenzivní. Věděla jsem, že takto umře spoustu lidí bez ohledu na to, zda je to shinobi nebo a ne, a vše kvůli muži, kterého jsem-ne sama-pronásledovala.
Když zastavil, stoupla jsem si na větev jednoho ze stromu.
"Tsuchikage-sama!...Teď mám otázku já...Proč? Co vám další válka přinese." Nehodlala jsem s ním bojovat do doby co mi to neřekne. Hachimon nebyl poháněný chakrou, proto jsem se nemusela obávat, že by mi nějak došla. Chtěla jsem si s ním promluvit. Ano, mohlo se to zdát jako šílený nápad, jako něco, co může udělat jen primitiv.
I když jsem měla tak velkou chuť ho zabít, tak jestli je Kage, měl by mít aspoň tu úctu odpovědět, jako shinobi...
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Fri Aug 23, 2013 11:44 am

Netrvalo to dlho ani mne, načo som prudko zastavil len nejaký meter-dva od Rin. Stále som bol trochu vykoľajený z toho, že mi Madara len tak prešiel pod nosom, a ešte aj zaplatil za to, že som mu otvoril dvere. Ale čo už, aspoň som si zarobil navyše! Teraz som ale musel rozmýšľať asi nad inou vecou, nad tým starcom pred nami.
"No fajn. Má niekto nejaký návrh?" Zamrmlal som potichu, takmer len pre seba, načo som si povzdychol a ostal som zatiaľ len stáť, pričom mi padol pohľad aj na Lucy..
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Fri Aug 23, 2013 12:27 pm

"Já bych jeden návrh měl." řekl jsem na Meiza, když jsem k němu klidným krokem došel. Pohledem jsem hodil na Rin a Lucy. "Necháme ty dvě bojovat.. Počkáme až zkapou a pak si to s ním vyřídíme sami, jelikož na Konohu není spoleh. Vím to ze své poslední mise.. Nehodlám s nikým cizím spolupracovat." Podíval jsem se znechuceným pohledem na Tsuchikageho a jeho 'společníky'. Iwagakure už zase dělá bordel.. páprda Ōnoki si to alespoň srovnal v hlavě.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Aug 23, 2013 1:19 pm

Tak a stihli se zde nahromádit všichni. Pravda byla taková, že jich zde nebylo nejméně, což vypovídalo, že to nebude záležitost pěti minut. Jak se zdálo tito shinobi, kteří mě přišli zastavit nevěděli co vlastně chtějí. Popovídat si nebo válčit? Jedno ani druhé mi nedělalo problém, ale oba naráz? To bylo nepřípustné! Zdvořilost Lucy mě však přinutila její otázku neponechat bez odpovědi.
"Každý v tomto světě má svůj úděl... mě bylo přiděleno znovu rozpoutat již vyhaslé spory... války, a tak vytvořit chaos takového kalibru... jaký tu ještě nebyl."
Odpověděl jsem ji, a pak kývl na ty dva. Ningendo následně udělal v mžiku oka to co na klipu... s tou však vyjímkou, že vlnu větru vyslal vlastníma rukama a né vějířem směrem na Rin.
Co se týče Lucy. Věnoval se ji druhý z mých ochráncu, Shurado. Vztáhl pravou ruku směrem k ní. Ta se najednou odpojila od pažete a namířila si to obrovskou rychlostí směrem k Lucy. Pokud nestihne uhnout... 100% ji přistihne něco nehezkého. Přece se jen nejednalo o nějakou obyčejnou techniku, ale jednu z technik Rikudou no Sennina. Ovšem uhnout nemusí být nejsnažší.
Okolí Sora no kuni - Stránka 3 250px-Kaiwan_no_Hiya
Já se mezitím chtěl postarat o ty dva z Kiri, zůstavájíc pořád na jednom a tom samém místě jsem poskládal pečetě. Netřeba opomínat, že se nejednalo o nějaké pomalé skládání pečetí. Tu se zem pod Daisukem a Meizem propadla hodně, hodně, hodně a hodně hluboko.
Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Z
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Rokuro Fri Aug 23, 2013 1:30 pm

Celý čas som ich sledoval na toto miesto, keď sa tu všetci zhromaždili, došiel som aj ja. Boj sa už začal, pretože som videl aj prvé útoky Tsuchikageho z diaľky. Dorazil som ako posledný, ale to som mal vo zvyku. Celý som bol zahalený plášťom a kapucňou. Objavil som sa na tomto bojisku. Sledoval som ostatných mojim sharinganom. Veriť som mohol zatiaľ len Lucy, tá asistentka Raikageho tiež nevypadala, že by chcela s nami bojovať. Zaujala ma hlavne Kuroi Kaminari. Nikdy som neveril, že to uvidím na živo.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Fri Aug 23, 2013 2:53 pm

Na Daisukeho, ešte kým sa nezačal boj, som sa len uškrnul. Zdalo sa mi síce zvláštne, že by sme tu len tak stáli a čakali, kým by tie dve, ak vôbec, porazili.
"Vieš, tak mi napadlo. Keď už sme tu, prečo by čakal a nás nechával na-..." Kým som to stihol dopovedať, stalo sa to, čo som chcel poznamenať. Zem pod nami sa prepadla a to skôr, než som mohol stihnúť nejako vyskočiť alebo čo, div som sa vlastne ledva udržal na nohách. Zostali sme vo fakt dosť hlbokej diere, čo nebolo asi najlepšie.
"Fajn, máš ďalší návrh?" Začal som sa, hneď po otázke, dívať na tie steny okolo nás. Ja osobne som nemal nič, čo by nám pomohlo dostať sa hore, tak som dúfal, že Daisuke niečo také v zásobe mať bude, skôr, než nás tu niečo zasype.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Fri Aug 23, 2013 3:01 pm

Poslouchal jsem co říká a následně klesal čím dál hlouběji. A když řikám hlouběji, tak tím myslím OPRAVDU HLUBOKO. xD
Když už se díra dále neprohlubovala, dal jsem se do řeči. "Je pravda, že bych návrh měl. Můžem to tu celé zaplavit vodou, což nás vyveze jako výtah opět nahoru."
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Fri Aug 23, 2013 3:16 pm

Pokýval som hlavou a kukol som sa hore. Pripadal som si jak v hrnci.
"Fajn, ak to vyjde, tak to tu pre mňa za mňa aj utop celé." Zamrmlal som. V hlave mi preblesklo dosť možností, ako by sa nám to mohlo nezadariť, ale radšej som ich ignoroval. Len som teda asi trošku netrpezlivo čakal, nepáčilo sa mi byť takto medzi stenami... asi som zisťoval, že mám z toho menšiu fóbiu xD.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Fri Aug 23, 2013 3:21 pm

Chvíli jsem přemýšlel nad tím co jsem právě řekl a pak mi to došlo. "A tak si řikam, že by se nám hodila nějaká suitonová technika na to.. hehe" podrbal jsem se nervózně na hlavě. "Víš, já se spíš specializuju na Fuuton, takžé.." spoléhal jsem, že on bude mít pozitivnější zprávu.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Fri Aug 23, 2013 3:29 pm

Pri hlave sa mi objavila veľká kvapka, ktorá by asi bola schopná namiesto techniky zaplniť celú tu jamu. Len to bohužiaľ nebolo možné.
"Robíš si srandu?! Jediné čo môžem urobiť je to tu opľuť!" Čapol som si dlaňou po tvári, a zas som sa pozrel na tie steny. To sme teda dopadli!
"Dobre, tak... tak to sme asi v riti!" Vyhlásil som, s úsmevom ktorý bol teraz trošku nasilu, o chvíľu, keď mi fakt nič iné nenapadlo. Mohli sme si to vyskákať hore po stenách, ale z tých by mohlo niečo vyjsť a po druhé, kým by sme došli hore, už by sa určite niečo stalo.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Fri Aug 23, 2013 3:33 pm

"Mno .. přesněji jsme v díře." Pousmál jsem se a podíval se nad nás. Jestli nás něco zavalí, tak je z nás placka. Jestli se dotknem stěny, můžem taky něco schytat. Podíval jsem se zkoumavě na Meiza. "Nejseš ty náhodou Hoozuki?!" křikl jsem na něj v údivu, že nezná vodní techniku, která by nás z té díry dostala.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Fri Aug 23, 2013 3:38 pm

Hryzol si zubom do pery a Daisukeho som prepálil pohľadom.
"Iste, ale nemám žiadnu vodnú, takéto-diery-zaplňovaciu techniku!" Prekrížil som si ruky na hrudi a nespokojne som si odfrkol. Mal som len techniky, ktoré by v tejto situácii nepomohli. Tak ako aj on!
"Nemôžeš povolať nejakého kraba čo by sa s nami vyštveral hore?" Spýtal som sa už z takej menšej zúfalosti, načo som si povzdychol.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Fri Aug 23, 2013 3:49 pm

"Nojo vlastně. vždyť já mam dokonce i kraba, kterej by to tu dokázal celý zaplavit!" nervózně jsem se zasmál. "Tak mi teda řekni.. vadí ti, že budeš trochu od bahna ?" řekl jsem a mezi tím si nařízl ruku, ale trochu jsem to přehnal. "ÁÁÁáááá! řízl jsem si do žilky!" zaječel jsem v momentě, kdy mi vytryskl pramínek krve do obličeje.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Fri Aug 23, 2013 3:55 pm

Zaklipkal som a snažil som sa nedať mu minimálne pohlavok, alebo ním nezačať triasť, že mu to nenapadlo skôr.
"Určite to bude lepšie, než tu stáť a..." Než som to mohol dokončiť, už sa na jeho tvári objavila krv... aspoň keby niekoho iného, ale jeho vlastná!
"Bože, to si robíš fakt srandu nie?!" Chytil som sa rukami za vlasy, načo som ho sledoval, či mu to bude krvácať dlho. Keby hej, mal som tu šatku, ktorou by sa to dalo aspoň obviazať. Začínal som mať navyše divnejší pocit z nás oboch, takto keď to bude pokračovať, tak tu ešte zomrieme aj bez pomoci nepriateľa xD...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Fri Aug 23, 2013 4:07 pm

Neváhal jsem už ani vteřinu a vyvolal Shigera. Poté jsem si otřel ruku o trávu a následně si jí ošetřil jediným dotekem prstu. "Promiňte, že vás vyrušuji Shigeru-sama, ale mohl by jste nás dostat z téhle díry?" Shigeru se ospale protáhl a zabořil klepeta do stěny, která začala vlhnout a následně se jako bahno začala sesouvat. Vyskočil jsem na Shigera a podíval se dolu na Meiza. "Skoč nahoru, nebo tě to zaplaví." řekl jsem mu a poté promluvil na Shigera. "Tohle je Meizo Hoozuki, sveze se s náma pokud dovolíte Shigeru-sama." Shigeru odpověděl rychle a jasně. "Těší mě, vlezte mi na záda." zasmál se svým hlubokým hlasem nad jeho dvojsmyslem.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Fri Aug 23, 2013 4:17 pm

Ostal som stáť a len sa dívať, akoby som čakal, čo sa pokazí teraz. Ale zdalo sa, že osud si ďalšiu náhodu nechal na neskôr. Skočil som teda na chrbát tomu krabovi, načo som sa mierne uškrnul.
"Ešte sme sa len stretli a už také slová?" Pobavene som pokrútil hlavou, načo som len zostal stáť a dívať sa hore. Konečne sa pôjde odtiaľto von, hore!
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Fri Aug 23, 2013 4:24 pm

"Alespoň vidíš, kde zdokonaluji svůj smysl pro humor." zasmál jsem se a následně na to ná Shigeru dostal ven z díry po bahně, které přebrodil jako nic, jelikož bahno bylo doslova jeho živel. "Tak tady je o moc líp, tam dole byla docela zima v tom stínu." pousmál jsem se a posadil se na kraba. "Shigeru-sama, setrvejte s námi ještě o něco déle prosím, nejspíš vás bude zapotřebí." Shigeru jen zabručel na znamení souhlasu.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Fri Aug 23, 2013 4:33 pm

Prikývol som a letmo som sa kukol na kraba, následne som sa naklonil k Daisukemu.
"Je to len môj názor, ale myslel som si, že kraby sú suchárske." Potichu som mu povedal, aby to ten pod nami nezačul, načo som sa uškrnul. Tak to bolo ale skoro s každým summonom, všetky sa mi zdali skôr vážne a nezábavné... Nakoniec sme sa dostali už konečne hore, spokojne som vydýchol a zostal som na krabovi, keďže akosi sa mi nechcelo ani len zoskočiť dole.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 23, 2013 4:51 pm

Nějak tak jsem čekala, že jeho odpověď bude vlastně nesmyslná, jako každého šmejda.
Nejdřív zaútočin na tu Rin, nevěděla jsem jestli jí mám věřit, neznala jsem ji, proto jsem se mohla spoléhat zatím jen na sebe. Při jeho útoku na mě tou divnou rukou, jsem měla i já co dělat abych se vyhla, ale i tak...Bez závaží na nohou a otevření první brány by se dalo říct, že to vypadalo, jakobych se jí vyhla bez problému. Toto ještě bude zajímavé. Pousmála jsem se sama pro sebe a pak ze vzduchu udělala salto a přistála na zemi několik metrů před ním. Věděla jsem, že tady nemůžu být pozadu, byl to Tsuchikage, tady nemůžu jít pomalu. Na chvilku jsem jen tak stála, a kolem mě se objevoval velký tlak. Mohl mě sledovat, ale najednou jsem tam nebyla, stála jsem pod ním a kopla ho velkou rychlostí a silou do zad, abych ho vykopla nahoru. Ucítila jsem známou chakru...Rokuro. Trklo mi v hlavě a doufala jsem že mi nějak potom pomůže. Samozřejmě, nečekala jsem že to vše vyjde podle mého plánu, ale toto byl začátek, kdyby se mi snažil při tom kopu něco udělat, nepovede se mu to ani za boha.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Rokuro Fri Aug 23, 2013 6:35 pm

V tejto chvíli som nemohol urobiť nič. Lucy by som tam len prekážal, tá jej rýchlosť bola väčší level než som mal. Samozrejme som videl vďaka sharingane každý jeden jej pohyb, ale asi by som sa jej tam plietol, ak by som nejako zaútočil pomocou taijutsu. Síce ma prekvapilo, že útočila priamo, to by som neurobil, od posledných bojov som sa trochu zmenil. Tentokrát by som si overil jeho schopnosti a zistil, aké vlastne má. Lenže teraz tam bola Lucy a žiadné ninjutsu som nemohol vyslať, preto som len vyčkával a po prípade by som bol schopný zareagovať nejako, ak by sa niečo udialo.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 3 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru