Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hospoda - U Kulhavého poníka

+23
Taiga Uzumaki
Tatsumaki (Oga)
Goku
Akasuna no Ruki
Hideo Hatake
Hyuuga Mikomi
Yaeko Uzumaki
Azurashi Shiniko
Rino Hatake
Airis Shiroyaki
Hana Ichiro
Uzumaki Allii
Killunia
Raiki Senju
Kisuke Uchiha
Hoozuki Meizu
Ryuuk
Seito Senju
Kyuchi Uchiha
Hikaru Hyuuga
Lucy Shiro
Rokuro
Assasin Senju
27 posters

Strana 1 z 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 20, 2013 6:43 pm

U Kulhavého poníka je lacinný lokál, který přitahuje všechny vrstvy obyvatel. Scházejí se zde, aby projednali městské záležitosti u saké, piva nebo různých alkoholových destilátů ze západu.
Hospoda - U Kulhavého poníka  Pub_chachamaru_animeHospoda - U Kulhavého poníka  Bar-pub_det

Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Sun Jul 21, 2013 1:00 pm

Celý znudený som dokráčal do hospody u kulhavého ponika.
*Odkiaľ sa sakra vzalo to meno? Ja tu žiadného kulhavého ponika nevidím.
Pomyslel som si a po vstupe do hospody som si našiel krásne miesto pri stene. Začal som dúmať nad tým, čo si dám k pitiu. Pivo, Saké alebo niečo iné? Fakt som nevedel, čo by som si mal dať. Začal som pozorovať iných ľudí, čo vlastne pijú, nakoniec moje pozorovanie vyrušil čašník. Tak teda som si objednal jedno obyčajné pivo a keď sa ku mne donieslo pomaly som popíjal.
Po dlhšom Čase som dopil pivo a vyšiel som z hospody. Následne som zašiel do prvej temnej uličky, skontroloval, že ma nikto nevidí a šiel som smerom k Anbu centrále.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Jul 26, 2013 7:15 pm

Došla jsem rovnou do první hospody co byla na dosah. Sedla jsem si k baru a objednala si radši jen vodu, na saké jsem se zatím neodvážila vzhledem k tomu že jsem před chvilkou padala horečkama. Bože to je pech... Povzdechla jsem si a když mi jí přinesli, spokojeně jsem se napila a koukala se okolo na lidi, co se očividně dobře bavili.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Jul 26, 2013 8:40 pm

Orisel jsem do Hospody a no koho sem tam nevidel. "Dobry vecer Lucy-Sama muzu jsi prisednout." Cekal jsem na jeji odpoved a mezi tim si objednal caj.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Jul 26, 2013 9:18 pm

Z mého záseku mě probudil až něčí hlas. Kývla jsem na Hikarua a napila se vody. "Gomen že jsem tam tak odpadla, anginy nesnáším." Pousmála jsem se na něj a objednala si ještě Pepsi.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Jul 26, 2013 9:24 pm

"Nemate se za co omlouvat Lucy-Sama. Kdyby me to pako Tobiru nezachranil nebo ta nukeninka nezdrhla tak uz cicham ke kitickam ze spoda." No byl fakt ze me zachranil a ja mu byl vdecny.
"Vy nesnasite anginy a ja zase pitome tradice." Rekl jsem popavde. Nektere tradice me stvali.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Jul 26, 2013 9:31 pm

Pousmála jsem se. Tobiru? Om, s tím si to vlastně ještě musím vyříkat. Pousmála jsem se sama pro sebe a pak jen poslouchala co říká. "Ty se bohužel tradicím nevyhneš, klan Hyuuga je jimi proslavený, ale i tak...Vše se musí překonat." Pousmála jsem se a napila Fanty smíchanou s troškou vody co mi zbyla. Byla jsem nějaká unavená, proto jsem ani moc nemluvila.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Jul 26, 2013 9:39 pm

"Bohuzel ma Existence ze vzpira jedne z mozna neprisnejsi tradic. Vetsina lidi zklanu toleruje mou existenci jenom kvuli Byakuganu.Jinak by me uz asi vymazaly nebo vyhostili z klanu. Vetsina  lidi si ani nevsimla toho ze jsem byl vice jak pul roku nezvestny. " Nebo to jen dobre zahravaly do Outu. "Co se tyce Tobira mohla by jste mu odpustit ty pitomosti? Prosim. Jeho zasluhou je ten zlyzoun mrtvy." Neveril jsem ze se za to pako primlouvam. " A omlouvam se ze vas zatezuju mymy problemy mohly bychom zmenit tema."
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Sat Jul 27, 2013 7:00 pm

Zas som si to zamieril do tejto hospody. Znovu som uvažoval o tom názve. Hľadal som pred vstupom kulhavého poníka a to som ešte nebol opitý. Pozor na to!
No nakoniec som toho kulhavého poníka prestal hľadať. Otvoril som si dvere pred sebou a vstúpil som do tej hospody. Hneď som šiel za bar, tam som sa posadil na stoličku. Vedľa mňa sedela nejaká žena a vedľa nej ešte nejaký chlap. Na barmana som povedal
"Pohár whiskey.. s ľadom."
Zamýšľal som sa nad tým, prečo to s tým ľadom riedim. Však to je voda. Bohužiaľ tu nemali chladenú whiskey, ale iba s ľadom. To sa mi moc nepáčilo. No ale i tak som tu chodil.
O chvíľku som pred seba dostal whiskey pohár a v ňom bola whiskey. Trošku som sa napil. Bolo to dobré pitie. Teraz som tam len tak sedel a pomaly popíjal.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Sat Jul 27, 2013 7:20 pm

Dojdu do hospody, přijdu k pultu. V očích se mi rozsvítí Sharingan, měl jsem prostě chuť ho zapnout. "Chtěl bych kus masa na divoko a saké, Arigato." vyvalím na hostinského a jdu si sednout k nejbližšímu stolu. Bylo tu celkem dost známých lidí. Všechny jsem si prohlížel. Brzy dorazil číšník i s mým jídlem a pitím. Pomalu jsem jedl a pil ještě pomaleji. Mám tolik volného času..
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Seito Senju Sun Jul 28, 2013 1:29 pm

Procházel jsem se Konohou a narazil na tuhle hospodu. U Kulhavého poníka? Tady jsem ještě nebyl. Vstoupil jsem tedy do hospody a ve dveřích se na malý moment zarazil, protože mě překvapilo, kolik tu je lidí. Došel jsem k pultu a objednal si jen obyčejnou, chlazenou vodu. Když mi ji barman dal, šel jsem si sednout trochu bokem, protože u baru už moc míst nebylo. Měl bych vyrazit na nějakou misi, Trochu se provětrat. Zatím jsem si ale jen vychutnával chlazený nápoj.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Jul 28, 2013 1:37 pm

Podívala jsem se na Hikara a pousmála jsem se. "Ale, jsi jedním z klanu, jsi člen velké a silné rodiny, měl by jsi být hrdý na to kdo jsi." Usmála jsem se a trošku mu roztřepkala vlasy. Když se najednou tak začala přimlouvat za Tobira, pousmála jsem se. "Ale, ale. Že by pouto přátelství zažehlo? Ale kdepak, tomu malýmu pakátku bych dala facku a pořád by dělal blbosti." Pokroutila jsem hlavou s úsměvem a napila se Fanty.
Najednou se tu seskupilo moc lidí a já jen zírala na to kdo všechno jsem jde. Povzdechla jsem si, dala si nohu přes nohu a opřela se loktami o bar. Znuděně jsem se koukala na pití ve sklenici.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Seito Senju Sun Jul 28, 2013 2:36 pm

Stále jsem popíjel vodu a rozhlížel se po místnosti. Je tu dost, pro mě, neznámých lidí. A to mi bratr přidělil ještě nějakou týmovou partnerku. No, snad ji někdy najdu. Lehce jsem pousmál a vzpomněl jsem si na nějaké mise. Stejně jsem vždy raději pracoval sólo.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Sun Jul 28, 2013 3:30 pm

Měl bych trénovat.. pomyslím si a odejdu z této hospody. Mířím do Uchiha čtvrti. Kde je Hokage ? Už jsem ho nějakou dobu neviděl, je to nuda..

NEXT POST: Vrátím se zpět do hospody. Objednám si jídlo podle výběru hospodského, sednu si ke stolu a počkám. Brzy přijde číšník s Ramenem a sklenicí vody. Začnu jíst a jím pomalu, abych nemusel jen tak brzo odejít. Doufám, že se brzy vrátí Hokage. Nerad se flákám.

Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Sun Jul 28, 2013 3:47 pm

Pomaly som popíjal svoj pohár s whiskey. Bola veľmi dobrá, kocky ľadu v nej mi ju pekne schladili, a tak som ju pomaly mohol piť. V týchto horúcich dňoch som si nemohol nič lepšie priať, no vlastne mohol.
Pozeral som sa na poloplný pohár s ľadom, ktorý som ešte nedopil. Potom som sa porozhliadol po hospode, kto tu všetko bol. Môj pohľad ostal na tej žene vedľa mňa. Po chvíľke som však zas pohľad venoval môjmu poháru.
Pokračoval som v pomalom popíjaní whiskey, nechcel som sa opiť na mol.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Jul 28, 2013 4:05 pm

Taková nuda mě nepostihla snad nikdy. Cítila jsem se jak někdo kdo brzo umře, prostě nuda a jen čekání na to kdy se něco stane. "Bože můj, všichni chlapi jste vždycky hluční jak divá zvěř, kord v hospodě...Nejste nemocní?" Prokoulila jsem očima a ze stoličky jsem si sedla rovnou na bar a nohy jsem si dala na stoličku předemnou. Zajímalo mě jestli něco udělají nebo budou mlčet jak hrob, bože takto jsem je nikdy neznala...
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Sun Jul 28, 2013 4:28 pm

*Konečne sa tu niečo bude diať. Konečne to tu niekto rozprúdi. Dúfam.
Pomyslel som si a celý pohárik som dopil. Za tým som si dal čistú vodu.
*Nechápem ženy.
Pomyslel som si. Samozrejme na tvári som mal menší úsmev. Došlo mi pitie, čo teraz? Samozrejme som si objednal tentokrát saké.
"Dvakrát saké, poprosím"
S týmito slovami som si požiadal o saké. Alkohol som vôbec necítil, to whiskey nebolo vôbec silné. Pozrel som sa na Lucy, čo sedela na bare poškrabal som sa vo vlasoch. Sedel som iba o stoličku vedľa.
"Etooo... nechceš si sadnúť a dáť si so mnou radšej saké?"
Dodal som smerom k Lucy. Nevedel som, ako zareaguje, ale bol by som rád, ak by som mohol s kým piť.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Jul 28, 2013 4:42 pm

Chvilku jsem zase jen tak seděla s nohama překříženýma a když si požádal dvakrát a podíval se na mě, vykulila jsem oči. Já a alkohol? Poslední dobou to byl docela nezvyk, ale proč ne.
Jen jsem si beze slova znova sedla na stoličku a překřížila nohy. Loktem jsem se o bar zapřela a podívala se na Rokura. "Om...Jasný, Fanta už mě začíná nudit." Povzdechla jsem si a podívala se na něj. "ANBU, jedinej ANBU začal mluvit, to je pokrok." Usmála jsem se na něj. Samozřejmě že jsem členy ANBU dokázala rozeznat, přeci jen jsem znala skoro každého z vesnice. Navíc , oni byli vždycky takový tichý stvoření, teda aspoň tak jsem je znala já.

Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Sun Jul 28, 2013 4:45 pm

Brzy to tu rozruší nějaká žena. "Správný ninja na sebe nestahuje pozornost." řeknu rozumným hlasem ženě. Hlučného ninju vždy objeví jako prvního.. pomyslím si.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Sun Jul 28, 2013 4:50 pm

Povedala, že som ANBU.. ako to sakra dokázala rozoznať? Trošku som zdvihol obočie. Potom som sa jej opýtal.
"A tvoje meno je?"
Usmial som sa na ňu, a podal som jej saké. Samozrejme o chvíľku som sa toho saké napil. Bolo dobré.
Ozval sa nejaký človek zozadu. No nejak som to neriešil. Mal síce pravdu, ale toto nebolo bojisko, ale niečo iné.

Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Jul 28, 2013 5:08 pm

"Víš chlapče, v boji toto pravidlo platí, ale hospoda je o zábavě." Pousmála jsem se na něj a když mi ten muž podal Saké, s chutí jsem se napila."Hm? Lucy." Usmála jsem se na něj a znovu se napila. "Vidíš to a tvé jméno?" Taky jsem se ho optala a na barové židličce jsem se otočila tak abych se zády mohla o bar opírat.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Jul 28, 2013 5:13 pm

"JE jedno jak se snazim stejne to vzdy skonci blbe. Navic |Tobiru si udelal velice nebezp ecneho nepritele a tim Je Sakura." Te posledni vete jsem se musel zasmat.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Seito Senju Sun Jul 28, 2013 5:14 pm

Z myšlenek mě odtrhla ta dívka, která to tu chce asi rozproudit. Všiml jsem si, jak ji hned na drink pozval Rokuro. Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Pak jsem zaslechl toho Uchihu a jeho poznámku. Toho trochu poznávám. Asi bratrův student. Lehce jsem se pousmál a objednal si další vodu. Vypadá to, že dneska budu jediný střízlivý.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Rokuro Sun Jul 28, 2013 5:16 pm

"Rokuro."
Napil som sa taktiež. Dnes som alkohol už nechcel piť, no to som si myslel predtým, než som skúsil to saké a pomaly sa môj názor menil, že si možno objednám ďalšie.
"Lucy, celkom pekné meno. Ako si vôbec poznala, že ja som Anbu?! "
Opýtal som sa. Mierne som nadvihol obočie. Ja som ju v Konohe videl možno raz alebo dvakrát. Malý pohárik saké som už dopil. Potom som sa opýtal.
"Dáš si ešte?"
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Jul 28, 2013 5:54 pm

Celou flašku jsem vypila a objednala další. "Z tebe totiž přímo chrlí ta vážnost a tichost. Gomen, ale ANBU to neskryjí, řekněme že na ně mám čuch." Usmála jsem se na něj a podívala se okolo. Přeci jen jsem tu poznala někoho a tím byl ten Senju. Hold Assasínkova rodinka byla trošku rozrostlá. "Maj got Seito? Jo...Seito-kun! Nedáš si taky Sakééé?" Usmála jsem se na něj, nějak nevím, ale ta Senju rodinka, to byli taky dost tiší lidé, teda až na Tobira, toho bych srovnala hned!
"Hikaruuu...Sakuřina povaha je v něčem rovna té mé, je mi jasné že jsou nepřátelé." Zazubila jsem se a když mi přinesli Saké, znovu jsem se napila. Nechtěla jsem se opít, to by pak asi nedopadlo nejlépe.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru