Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hospoda - U Kulhavého poníka

+23
Taiga Uzumaki
Tatsumaki (Oga)
Goku
Akasuna no Ruki
Hideo Hatake
Hyuuga Mikomi
Yaeko Uzumaki
Azurashi Shiniko
Rino Hatake
Airis Shiroyaki
Hana Ichiro
Uzumaki Allii
Killunia
Raiki Senju
Kisuke Uchiha
Hoozuki Meizu
Ryuuk
Seito Senju
Kyuchi Uchiha
Hikaru Hyuuga
Lucy Shiro
Rokuro
Assasin Senju
27 posters

Strana 10 z 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 20, 2013 6:43 pm

First topic message reminder :

U Kulhavého poníka je lacinný lokál, který přitahuje všechny vrstvy obyvatel. Scházejí se zde, aby projednali městské záležitosti u saké, piva nebo různých alkoholových destilátů ze západu.
Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Pub_chachamaru_animeHospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Bar-pub_det

Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon Mar 30, 2015 9:45 am

Vedel som že ho to presvedčí a viac som sa k tomu vyjadrovať nechcel. Proste som vedel ako na Kisukeho, ako jeden z mála ľudí som vedel ako a kde zatlačiť na jeho povahu, aby sa ukľudnil a podriadil. Videl som jeho zlosť v očiach a aj to že by mi chcel najradšej jednu vraziť, ale v tom okamihu by si posral takmer všetko v jednej sekunde. Nie len že by to podľa všetkého ani nezvládol, pretože by som sa nenechal, ale tiež k tomu, šla by po ňom a jeho deťoch celá Konoha, čo pôjde, ale to už by mal byť ďaleko za hradbami mesta. Usmial som sa, pod maskou áno, po otázke prečo tak riskujem kvôli nemu, keďže podľa všetkého ma vyhlásia za Nukenina takmer okamžite ako nato prídu.


"Povedzme že Konoha už dávno stratila zmysel pre česť a spravedlnosť a ide pomaly do sr*čiek.." Mal som pravdu, všade navôkol som videl ako sa stráca naša bájna ohnivá vôľa, všade to bolo o egu a o tom ako sebecky myslieť len na seba. Už dávno Konoha stratila všetok ten svoj lesk, aký mala, stala sa stratenou dedinou. Možno to bolo aj dobou, boli sme takzvaná stratená generácia a tí po nás, už nebudu lepší. Posledná svetlá chvíľka bola za čias Naruta Uzumakiho, ale ten už je dlho po smrti a dedina umiera, zvnútra. Ale to som si nechal pre seba.
"Ani poriadne neviem čo mám v pláne, potrebujem si to ešte viac premyslieť..Ale podľa všetkého, to urobíme takto.." Nahol som sa k nemu a do ucha som mu vyšeptal základ. To stačilo, viac som mu chcel povedať na tichšom mieste, kde budeme sami a kde nás nebudú môcť len tak ľahko pozorovať a nejako magicky na nás zabodnúť ploštice na odposluch. Nevedel som či ten plán výjde ani či s tým bude súhlasiť, ale bola to naša najlepšia voľba. Len čo som dohovoril, odtiahol som sa a pozrel, či s tým súhlasí.
"No prv mi musíš jednu vec sľúbiť.. Tie deti nevychováš v pomste voči Konohe.." Prehovoril som po jeho odpovedi, čakajúc či bude súhlasiť, aj s týmto. Ak nebude, okamžite ho podrazím a či chce nechce, či priateľ alebo nie, vykašlem sa na neho. Deti sú právom jeho, chcel som mu pomôcť ich získať, ale nemienil som, ani pri najmenšom, sledovať ako z detí urobí ďalších Sasukeov.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Apr 02, 2015 5:29 pm

Pozorně jsem ho poslouchal když mi prozradil svůj plán. Mohl by vyjít, ale je hodně riskantní. Pro oba. "Dobrá.. souhlasím s tím. Víš.. jednoho dne se sem i s dětmi vrátím, je tu jejich minulost i budoucnost. Hlavně jejich domov." Podíval jsem se mu upřeně do očí když se odtáhl. "Dobrá, co teď ?" Zeptal jsem se a stále udržoval hlas na minimu.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Sat Apr 04, 2015 10:11 am

Vstoupil jsem do nejbližší v podstatě restaurace. Sedl si k oknu, abych měl výhled na ulici. Objednal si Dango a vodu, nechtěl jsem pít moc alkohol z důvodu cesty a lehčí únavy, ještě bych někde odpadl. Číšnice jsem se zeptal na situaci ohledně bydlení a nějaké novinky ohledně vesnice. Ohledně bydlení mi odpověděla no věci ohledně vesnice nikoli. Po jídle jsem se rozhodl vydat se do čtvrti svých předků, jen jsem čekal na tmu...
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Apr 04, 2015 11:10 am

Řešili jsme s Hideem dost vážné téma, tudíž jsem pečlivě sledoval situaci v hospodě a taktéž každého nového příchozího, všiml jsem si tedy i Rukiho. Ta tvář.. Poznal jsem ho, jak bych nemohl. "Musím odejít" Oznámil jsem Hidovy "Za chvíli jsem zpět" A pak rychle následoval Rukiho. (přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Goku Tue Jun 02, 2015 9:37 pm

Ku Hideovi priniesli vskaz, ktorý mu niekto poslal cez poštovného sokola. Samozrejme môj sokol nevedel nájsť konkrétnu osobu. Bol to len sokol, žiadny kuchiyosen či podobne. Preto mu ju musel priniesť niekto iný.. poslíček? Kto vie. Možno to bolo tým, že tá správa bola označená ako dôležitá. 
Zvitok mal na sebe jednoduchú pečať. Nie ninjutsu či fuinjutsu, ale zelený papieri ktorý značil, že ho ešte nikto neotvoril. Inak by papierik musel byť pretrhnutý. Vo zvitku. stálo zopár pekných slov.

Zvitok:
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Jun 02, 2015 10:52 pm

Sedel som ako už posledné dni častejšie než zvyčajne, znova v krčme za dobre vychladeným pivom. Poslednú dobu boli neznesiteľné horúčavy, a tak pohár perfektne vychladeného piva naozaj sadol. Pil som ako vždy v teplý večer svoju porciu piva, keď tu zrazu som pozrel ako sa cez dvere prehnal poslíček. Strhol som sa, ako naposledy keď som pomáhal Kisukemu uniesť deti z Konohy, čakal som každý deň na predvolanie. Každý deň som očakával kedy tu nabehne niekto zo stráži a zatkne ma. Každý deň som očakával príchod osoby, ktorá ma oberie o slobodu a zavrie ma do väzenia. Nečakal som totiž že sa po mojej pomoci Kisuke vyparí a zabudne na mňa, nechá ma tu samého nech sa postarám o starosti ktoré mi on sám spôsobil. Tak ako každý večer, aj tento krát som svoje oko uprel ku dverám, keď tam niekto vletel. Mladý poslíček, ale okamžite sa vydal ku mne, len čo sa rozhliadol po celej krčme. Na malý okamih sa mi zastavilo srdce, chrbát mi oblial pot a po tele som pocítil divné studené mravčenie. Zľakol som sa, ale na sebe som to nedal poznať, keď ku mne chlapec prišiel a podal mi dopis. Obyčajný list s obyčajnou pečaťou, nevyzeralo to ako nejaké predvolanie. Odišiel a krčma znovu ožila. Akoby sa nič nestalo. V tichosti som otvoril list a prebehol ho pohľadom. Na tvári sa mi objavilo množstvo vrások. Nechápal som tomu, ale pri tom som rozumel. Oko ma svrbelo, nie to ktorým som hľadel na list, ale to oko ktoré som skrýval pod čelenkou. Naozaj prišiel čas?
„Akoby jeden problém nestačil..“ Prehovoril som myšlienkami a vstal, prehodil na seba cestovný plášť, ktorý som nosil spolu s batožinou pri sebe stále, keby som potreboval ujsť, a vyšiel vonku. Bol pekný, teplý večer a ja som s ustarosteným výrazom začal pomaly prechádzať uličkami Konohy. Plán som mal, bol jednoduchý. Zabočil som z hlavnej cesty na vedľajšiu a zmizol. Smeroval som za adresátom.

~Presun~
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Sun Aug 16, 2015 1:19 pm

Ťažko povedať, ako by ma mohol jeden momentálne.. popísať? Sedel som za barom a pred sebou som mal asi dvanásť pohárov, pri čom bol všade namiešaný iný drink. Sám som skúmavo hľadel na tekutinu, ktorú som mal v trinástom poháriku, ktorý som držal v ruke.
"Hmm.. obrá farba, zaujímavé prevedenie.. a chuť?" Exol som pitie do seba.. nebolo to také zlé, no rozhodne sa to dalo doladiť. Skôr mi to prišlo ako pomerne lacné pitie za menej peňazí, ktoré postrádalo kvalitu. V hlave som si niečo odškrtol na zozname a začal som sa pohrávať s dvanástim pohárikom.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Taiga Uzumaki Sun Aug 16, 2015 1:44 pm

Svým typickým polotančivým krokem jsem se dostala až sem. Ne, že bych zrovna já vypadala dost stará na pití alkoholu, ale vždyť co! Jako obvykle jsem se usmívala jako andělíček, kdo ví, kdy se mi to může hodit, že?
Mířila jsem rovnou k baru, což mohlo signalizovat, že už jsem tu někdy byla, i když jsem věděla, že na to nevypadám. Našla jsem si volnou stoličku, posadila se a začala nohama ve vzduchu houpat dopředu a dozadu. Na zem jsem nedosáhla.
"Un.." dívala jsem se na jednotlivé flašky za hlavou barmana a nemohla si vybrat. Čím začít?! Nespokojeně jsem našpulila rty a nakrčila obočí. Pak jsem si ale všimla zajímavého úkazu vedle sebe. Lépe řečeno toho muže, který měl před sebou obrovské množství různobarevných skleniček. Udiveně jsem na to koukala.
"Etto.." prohlížela jsem si jednotlivé pohárky, až jsem na jeden ukázala prstem. Byl sytě zelený, to byla moje barva. "Co je tohle?" zeptala jsem se a připojila úsměv. Bylo mi fuk, že ho vůbec neznám. Zaujal mě a to stačilo. Pozorovala jsem ho velkýma zelenýma očima a culila se jako sluníčko.
Taiga Uzumaki
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Sun Aug 16, 2015 1:58 pm

Všimol som si osobu, ktorá si prisadla k baru. Chvíľku som sa na ňu pozeral. Mal som ju typnúť na alkoholika? Alebo nie? Vyzerala pomerne dobre, bola pekná, vyžarovala z nej príjemná, aj keď trocha drzá aura. Zapamätal som si jej pach, aj keď sa mi nepredstavila a tak som si ju nevedel prirovnať k menu. Ukázala na zelený drink, v ktorom boli kocky ľadu. Musel som sa pousmiať. Nebola príliš skúsená pravdepodobne. Skôr sa jednalo o niekoho, kto sa do barov chodieval opiť, nie vychutnávať si jednotlivé drinky.
"Ak sa mi predstavíte mladá slečna, tak vám to veľmi rád poviem." Žmurkol som na ňu svojimi neprirodzenými očami.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Taiga Uzumaki Sun Aug 16, 2015 2:08 pm

Se zájmem jsem ho sledovala, což se odráželo na zvědavosti v mé tváři. Poslední dobou, hlavně co jsem se odstěhovala, jsem se docela nudila. Bývala jsem společenský člověk ale teď jsem se držela spíš v ústraní a přemýšlela, ale když jsem se dívala na jeho netypickou tvář, opět se ve mě probouzelo to staré, zlé já. Sladce jsem se usmála.
"Jsem Taiga." ukázala jsem bílé zoubky v širokém úsměvu.   Pravda byla taková, že jsem vlastně ani moc nepila, neměla jsem to zapotřebí, ovšem to neznamenalo, že jsem čas od času nezašla i sem. Člověk se tu někdy vážně pobavil. Otočila jsem se tak, abych na něj lépe viděla a pro jednou stočila pohled na sklenky. "Asi jste si opravdu nemohl vybrat." pro sebe jsem se zazubila a znovu svou pozornost přesunula k té zelené sklence.
Taiga Uzumaki
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Sun Aug 16, 2015 2:19 pm

Prikývol som.
"Ja som Oga." Predstavil som sa mojim pravým menom. Presa len byť nukeninom bolo rozdielne od toho, byť nukeninom. Nemal som na svoju hlavu žiadnu odmenu nikde, možno v oblasti Kamimari no Kuni no ani tam by pravdepodobne nevedeli koho presne hľadať. na jej slová o vyberaní som sa s chuti pousmial. Nijak som sa to nesnaŽil zamaskovať. 
"Myslím že by si to mohla nazvať aj tak." Prikývol som nakoniec a následne som k nej zelený drink poposunu.
"Volá sa to tropický leprechaun, ochutnaj." Bol som zvedavý, ako či sa odváži. Predsa len to vyzeralo tak, že o drinku nikdy nepoćula. Mohla to skúsiť, mne celkom chutil, objednal som si ho čisto kvôli môjmu prieskumu okolitých podnikov.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Taiga Uzumaki Sun Aug 16, 2015 2:34 pm

"Těší mě." usmála jsem se. Hraní si na slušnou holčičku mi šlo vážně dobře, i když kdo mě znal opravdu dlouho, všiml by si toho lehkého ironického podtónu v mém hlase. Pochybovala jsem ale, že on se tím bude zabývat do detailů. Jeho jméno bylo netypické jako vlastně celý on, proto jsem nepochybovala, že si jej v hlavě uchovám. To byla poměrně výjimka, já normálně vlastně vůbec neposlouchala. To ta nuda.
"Nevadí to..?" naklonila jsem hlavu, až mi jeden z dlouhých pramenů vlasů, které pohromadě držela bílá umělohmotná kytička, přepadl přes rameno. Sice jsem o tom opravdu nikdy neslyšela, ale jako obvykle mě to neznámé lákalo. Byla jsem už prostě taková. Plaše jsem se pousmála a maličko se napila. Chvilku jsem tu chuť převalovala na jazyku.  Cítila jsem ananas a taky meloun, celé to bylo dokonale sladké, to jsem milovala. "Sugoi!" prohlásila jsem nadšeně.
"To je nějaký experiment?" pokračovala jsem otázkou, která mě víceméně zajímala. Proč si normální člověk koupí 13 různých drinků jsem zkrátka moc nepobírala.
Taiga Uzumaki
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Sun Aug 16, 2015 3:02 pm

Očkom som ju sledoval, zatiaľ čo som sám do rúk zobral drink číslo 12, ktorý som pred tým položil späť na stôl. Tento krát som s ním znova v pohári zamiešal a jeho obsah som obrátil do seba na ex. Pravdepodobne by nikto nezvládol exnúť dvanásť nie najmenších pohárov bez toho, aby to s ním niečo spravilo. Ja som bol práve jeden z tých, ktorým to nerobilo žiaden problém. S chuťou druhého drinku som nebol na 100% spokojný no to mi len nahrávalo do kariet. Zatiaľ Taiga ochutnala z leprechauna a pri jej reakcii som sa tiež musel pousmiať. Jej otázka však nebola práve.. no pre mňa najvhodnejšia. Nemohol som pred barmanom povedať, že len kośtujem drinky, pretoźe som majiteľom novo otvoreného lokálu a tak chcem vedieť, ako na tom je konkurencia.
Preto som namiesto odpovede len priložil prst k perám a poukázal som na ďalšiu várku drinkov, ktorú som mal ešte pred sebu.
"Chceš ochutnať ešte s niečoho?" Spýtal som sa jej. Teda pokojne to mohla aj vypiť, nie že by na tom ochutnávaní až tak záležalo.. aj tak som to vedel robiť lepšie.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Taiga Uzumaki Sun Aug 16, 2015 4:06 pm

Dívala jsem se, jak vypil jednu ze sklenek a přemýšlela, jestli tu by jen s těmi třinácti, nebo jich měl víc. Vypadal naprosto v pořádku, takže jsem tu verzi tak nějak zavrhla.
"Umm haai." kývla jsem nadšeně hlavou a z jeho gesta pochopila, že už se nemám ptát. Ne, že bych poslechla, kdybych nechtěla, ale vlastně mi to mohlo být jedno. "Je něco jahodové? A sladké?" pozorně jsem si prohlížela skleničky. Pořád jsem se chovala normálně, spíš až moc slušně, ale dostávala jsem, co jsem chtěla, tak nebyl důvod své chování měnit. Jediné, co mi tu scházelo, bylo něco dobrého. Měla jsem chuť na čokoládové koláčky!
Taiga Uzumaki
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Sun Aug 16, 2015 6:00 pm

Len som nechal, nech si vyberie. Schválne som jej však nehovoril informácie ani o jednom drinku. Bol som zvedavý, aký estetický dojem na ňu drinky zanechávajú a ktorý uprednostní. Jej otázka ma nezaskočila no bohužiaľ som musel odkývnuť na nesúhlas.
"Bohužiaľ, jahodové drinky tu moc nerobia. Predsa len je pomerne lacnejší lokál. Udivuje ma, že som tu našiel leprechauna." Priznal som sa a len som sa usmial na barmana, nemyslel som to nijak zle a on o tom vedel.
"Ak by si však chcela, viem o mieste, kde jahodové drinky.. robia, alebo aspoň robiť budú." Navrhol som. Bol som zvedavý ako na to zareaguje. Síce som ešte nemal oficiálne otvorené, teraz by mi tam mali zapájať všetky potrebné chladničky, prístroje, sťahovať nábytok a podobne. Takže by som tam možno niečo vedel vykuchtiť, kto vie.
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Taiga Uzumaki Sun Aug 16, 2015 6:22 pm

Skoro až zklamaně jsem svěsila rameny, když mi oznámil, že jahodové není nic. Víceméně by mi stačilo i kdyby to bylo sladké, ale jahody, to byla moje vášeň. Milovala jsem je. Taky proto jsem se znovu celá rozzářila, když řekl, že ví o místě, kde by nějaký takový nápoj mohli mít. Měla bych se bát? Vůbec jsem ho neznala. Ale to nebyl můj styl. Já nikdy o věcech dopředu moc nepřemýšlela, když mě něco lákalo nebo jsem to chtěla, prostě jsem si to vzala. A nebylo tomu jinak teď.
"To zní dobře." přikývla jsem a upřela na něj pohled. Ráda jsem se lidem dívala do očí, ti slabší se pak cukali, nebo je to znervózńovalo, to mě vždycky bavilo. I když jsem trochu pochybovala, že zrovna jeho to nějak dostane. Ta jeho klidná a zvláštně zdvořilá povaha mě dostávala, vážně takový byl?
Taiga Uzumaki
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) Tue Aug 18, 2015 3:32 pm

Tiež som sa Taige pozrel do očí no v mojich sa mohla na chvíľku stratiť. Ťažko povedať, čo v nich človek mohol vidieť. na jednu stranu mi zľahka žiarili.. takže možno záujem? alebo život? na druhú stranu boli rovnako temné, ako také dve nekonečné studne. Ľahko sa v nich mohol jeden stratiť, zablúdiť a už znova nenájsť svetlo. Boli to oči niekoho, kto si prešiel peklom rovnako, ako si prešiel rajom. Keby že som Uchiha, už by sa dávno pozerala do Mangekyou Sharinganu no našťastie som žiadnym takým psychopatickým bláznom nebol.
"Dobre, tak ma následuj." Usmial som sa a následne som poháriky posunul sediacim s poznámkou, že to je na môj účet. Zaplatil som barmanovi a čakal som, či sa ku mne Taiga pridá.
(presun)
Tatsumaki (Oga)
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Taiga Uzumaki Fri Aug 21, 2015 4:22 pm

Jeho oči mě fascinovaly. Mě všichni říkali, že ty moje jsou výsměšné a arogantní, jako by na každého hleděli svrchu a s tím jsem také souhlasila, ale ty jeho.. jako by se otevíraly a všechno ukazovaly a zároveň byly tak neprostupné, až mě to děsilo. Díky těm očím jsem chtěla vědět víc, ptát se a získávat odpovědi, zjistit o něm všechno, vědět, co všechno ty oči viděli. Nic podobného se mi nikdy nestalo. Omámena jsem sklouzla ze stoličky a mávla na barmana, nic jsem si nedávala kromě Ogova pití, takže jsem ani nemusela nic platit a hned jsem ho následovala. Vážně mě dost zaujal.
-Přesun-
Taiga Uzumaki
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Haki Fri Aug 28, 2015 5:20 pm

Viděl jsem jak se kouká na toho číšníka a začal jsem žárlivostí supět.Ale za nedlouho odešel, tak bylo po problému.
,,Kolik ti vlastně je?'' zeptám se nejistě.Pak nám přinesou pití a já si s Shiranui ťuknu skleničkou a krátce se napiji.Měl jsem jen vodu, jiné věci, ve kterých bylo hodně cukru mi nedělali dobře, ani velké porce jsem moc nesnášel, tak jsem často nechával třeba půlku jídla.Prostě jsem nebyl ten typ, který se může cpát jak chce čím chce.Po delší době nám přinesli i jídlo a já jen pronesl:,,Dobrou chuť.'' a počkal jsem než se dá do jídla a začal jsem jíst také.Po dojedení, kdy jsem překvapivě snědl úplně vše v klidu, jsem si otřel pusu a vše zapil a nakonec složil příbor.
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Aug 28, 2015 5:37 pm

Číšník odešel, což byla docela škoda, ale co se dalo dělat. Shiranui byla přeci jen žena a ženské pudy dělají divy, i když u Hakiho to tak vůbec nepůsobilo, v čem to mohlo být? " Dobrou chuť " Popřála dobrou chuť i Hakimu a pustila se do jídla. Bylo lahodné a ten salát se rozplýval na jazyku. Byla to ideální večeře, kterou chtěla. Pro jistotu se ale po utření rtů ubrouskem zeptala Hakiho. " Chtěl by si ještě něco? Klidně si dej " Mohl se najíst do sytosti a vůbec se neostýchat. Já jsem mu pak pověděla svůj věk jak chtěl. " 20, a tobě? "
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Haki Fri Aug 28, 2015 6:16 pm

Jídlo bylo výborné, každé sousto jsem si vychutnával.Bylo to doslova nebe na jazyku.Kůže krásně křupavá, maso měkoučké a vše to do sebe krásně pasovalo.Kvůli tomu výtvoru na talíři jsem málem na Shiranui zapomněl.Po dojedení mi todle řekla, to jako myslí, že se před ní nemusím předvádět, nebo, že to zatáhne?Chvíli jsem nad tím přemýšlel, ale pak jsem to nechal plavat.,,Nene, už jsem sytý.'' řekl jsem a usmál jsem se.,,Dala by sis ještě něco k pití?'' řeknu a až po chvíli si uvědomím, že vlastně dnes neplatím, tak proč se na to vlastně ptám a pak mi po čele sjede ta známá kapka studu.,.Šestnáct'' řeknu s trochou studu, protože jsem se styděl, že je starší.Po tom, co nám číšník odnese talíře a dá účtenku, tak zaplatím svojí část a ještě něco přihodím, abych to Shiranui aspoň trochu vynahradil a pak společně s ní vyjdu před restauraci.Venku bylo ještě světlo ze zapadajícího slunce.,,Nechtěla bys ještě někam?Mě se ještě domů nechce.'' řeknu s trochou smíchu.


Naposledy upravil Haki dne Fri Aug 28, 2015 6:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Aug 28, 2015 6:28 pm

Poděkovala jsem Hakimu za večeři, zaplatila účet a pomalu vstávala ze své židle. Večeře se celkem povedla v rámci mezí. S moc lidma jsem na večeři nebyla, možná bych mohla pozvat příště víc lidí a byla by větší zábava. Mezi přemýšlením co by bylo a možná bude jsem už vyšla z restaurace ven na ulici k Hakimu. " Já nevím, tak se půjdem někam projít když zapadá slunce " Pak jsem se rozešla do ulic směrem k nějaké vodě.
(přesun)
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Haki Fri Aug 28, 2015 6:36 pm

Po výborné večeři pěkném seznámení jsem čekal v ulici, kde bylo mnoho zvláštních lidí, kteří se dali sledovat, ale nechtěl jsem se příliš rozptylovat, má pěněženka byla již skoro prázdná, což mě pěkně štvalo.,,To bychom mohli.''odvětím na její návrh a jdu po jejím boku až dokud nedorazíme tam kam směřujeme.Během cesty si jí představuji v plavkách a opravdu se těším.Během cesty se snažím také trochu navázat konverzaci a tak se ptám.,,Co máš vlastně ráda za věci?'' řeknu a dále jdu po jejím boku.
/přesun
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Soshi Sat Aug 29, 2015 6:52 am

Soshi

Dorazil jsem s Keigem (který byl už bez věcí) do hospody a požádal číšníka o volný stůl někde v rohu.
Sedli jsme si a objednali si pití (já měl džus, páč mi 16 ještě nebylo).
"Tak povídejte, přehánějte, co se děje v Kiri od doby, kdy tam není starý Mizukage?" řekl jsem Keigovi a usrkl džusu.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Keigo Nakagami Sat Aug 29, 2015 8:34 am

Poté, co jsem si uložil zavazadla jsem vyrazil se Soshim do jakéhosi podniku, kam mě chtěl vzít. Hlad mě ale už příšerně zmáhal a tak jsem si po cestě ve stánku koupil do ruky nudle s vepřovým masem, abych se alespoň trochu najedl.
Jíst za pochodu jsem jakš takš zvládal a tak jsem to stihl dojíst ještě před tím, než jsme orazili ke Kulhavému poníkovi.
V hospodě jsem si sedl naproti Soshimu, objednal jsem si vodu a cokoliv dalšího, co tam měli k jídlu(jelikož je to hospoda, tak nejspíš tyčinky a buráky).
Trochu jsem povytáhl obočí, když Soshi mluvil o Faitovi jako o "starém Mizukagem", ale byla to jeho věc.
"Kage Kirigakure no Sato je teď Kashike Kaguya. Nejmocnější válečník ve vesnici, Faitův dlouholetý přítel, voják každým coulem. Jsem si jistý, že vesnice je stále v bezpečí... Co se týče útoku, který byl ještě před slavnostmi, tak opravy jeho následků postupují poměrně rychle. Vesnice i všichni její obyvatelé na to vynakládají veliké úsilí. A jak už jsem naznačil, o sirotky je postaráno. Mizukage-sama dovolil, abych v této věci jednal, tudíž jsem ze sídla rodiny Danshaků nechal udělat sirotčinec, do kterého jsem naverboval dobrovolníky a poskytl jim finanční obnos potřebný k tomu, aby tam beze mě ještě pár dní vydrželi. Další otázky ohledně financování tohodle projektu budu řešit, až se vrátím..."
Nabral jsem si hrst buráků a nasypal si je do pusy. Kousání mi chvíli zabere, takže Soshi má teď chvíli prostor na dotazy.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Hospoda - U Kulhavého poníka  - Stránka 10 Empty Re: Hospoda - U Kulhavého poníka

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru