Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Assasin Senju

3 posters

Goto down

Assasin Senju Empty Assasin Senju

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Jul 23, 2013 12:15 pm

Nikdo se k představení nemá, tak začnu jako první. Určitě mě všichni znáte, pokud ne, tak poznáte xDD

Jméno: Roman Horváth
Bydliště: Litvínov, ústecký kraj, v září se mé bydliště mění na České Budějovice, VŠ koleje xD
Věk: 20 T__T
Narozen: 27. 8. 1993
Výška: 173 cm a váha něco přes 70..strašně jsem přibral xD T_T
Vzdělání: Střední škola diplomacie a veřejné správy, obor veřejnosprávní činnost, ukončeno s Maturitou, nastupuji na Jihočeskou univerzitu, pedagogická fakulta, Cizí jazyk pro evropský a mezinárodní obchod - Ruský jazyk Very Happy
Zájmy: Tak v první řadě to bude asi Naruto, dále jsou to různé PC hry, Star Wars, rád vařím, plavu, starám se o své akvárium, čtu, 
Hudba: Poslouchám víceméně všechno, nejradši ale mám Soundtracky :-)
Filmy: Určitě Sága Star Wars, HP ani tak moc ne, lepší jsou knihy. Miluji filmy s tématikou superhrdinů ^^
Seriály: Čarodějky, Star wars: clone wars, Buffy xD, Simpsonovi, něco by se určitě ještě našlo
Oblíbené Anime: 100% Naruto..I když hodně lidí tvrdí, že je už příběh na nic, tak jsem pořád zarytý fanoušek Naruta a nic to nezmění. Je to anime, které mi ovlivnilo celý můj život.
Oblíbená postava z anime: Itachi, Orochimaru, Hokagové, Kabuto, je jich hodně. Lepší by bylo, kdybych měl říct, kterou postavu nesnáším..a to je jednoznačně Obito a nevěřím Sasukemu.. xD
Jazyky: Ruština, Čeština, Japonština, Angličtina, Němčina xD
Stav: Svobodný
Oblíbené fráze: Do or do not, There is no try, I am Jedi, the force is my Ally, Ohnivá vůle - což ani není fráze xD, Věci, které se rozdělí jednou uvadnou, ale vzpomínky nikdy nevadnou, udělám cokoliv, abych ochránil Listovou i za cenu svého života...Je jich hodně

O mě: V první řadě, by všichni měli vědět, že jsem naivní blázen. Věřím v lidi, v dobro..Ale poslední dobou zažívám stále další zklamání, naučil jsem se věřit, ale jen určitým lidem a dávat si na přátelství pozor. Ale většinou jsem milý, vstřícný, snažím se každému pomoci, dávám lidem další šance, pokud o to alespoň částečně stojí. Nedokážu se na někoho zlobit věčně, ale jsou i výjimky potvrzující pravidlo. Poslední dobou jsem byl depresivní, pesimistický a sobecký, ale to je snad pryč. Věřím, že se dá vždy domluvit, nemám rád zbytečné hádky, nečestné jednání, nečestný souboj a útočení na lidi. Je to nesmyslné...Když si utvořím názor a vytyčím cíl, nic mě nezastaví xD Pokouším se o to dokud toho nedosáhnu. Jinak na mě není asi nic zajímavého Very Happy


Chtěl jsem udělat nějakou dobrou fotku, ale nějak mi to nejde..

Assasin Senju WP_001131



 btw..na foru jsem už od 16 let! Very Happy


Naposledy upravil Assasin Senju dne Wed Aug 28, 2013 11:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Assasin Senju Empty Re: Assasin Senju

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Jul 23, 2013 12:52 pm

Assasin Senju D9gs
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Assasin Senju Empty Re: Assasin Senju

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Jul 23, 2013 1:10 pm

Vážně až tak? xD
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Assasin Senju Empty Re: Assasin Senju

Příspěvek pro Kaomi Mon Jul 29, 2013 8:46 pm

Assíku, Nossíku, Sossíku GrimmyKitty Ty sa nezdáš! Very Happy Hezkééé ^^
Kaomi
Kaomi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 77
Registrován : 17. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Assasin Senju Empty Re: Assasin Senju

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 20, 2013 11:58 am

Ty tvoje přezdívka Kaomi-chan santa 
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Assasin Senju Empty Re: Assasin Senju

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru