Senju Assasin [HACHIDAIME HOKAGE]

Goto down

Senju Assasin [HACHIDAIME HOKAGE]

Příspěvek pro Assasin Senju za Sat Jul 13, 2013 9:26 pm

 Assasin Senju


Hodnost: Hokage, Hachidaime
Vesnice: Konoha
Věk: 38
Narození: 27.8.
Pohlaví: Muž
Klan: Senju
Kekkei genkai: Mokuton, implantovaný sharingan
Sensei: Sengoku Basara
- dvě děti, dvakrát vdovec
_____________________________________________________________________________________

Charakter


Milý, vstřícný, zodpovědný a obětavý. Přísný, protože chce pro své bližní jen to nejlepší. Romantický workoholik a když někdo ublíží jeho přátelům, vesnici tak se nezná. Pro to, aby zabezpečil vesnici je schopen jít i s čertem. Mezi jeho záporné vlastnosti patří občasná arogance, výbušnost, pýcha a tvrdohlavost.


Životopis
Kapitola I. Skrytá hrozba
 
Assasin Senju se narodil ve slavném klanu dne 27.8. Oba rodiče byli průměrní jounini a sloužili Konoze. Matka pocházela z klanu Senju, byla neteří slavné Slimáčí princezny Tsunade. Otec byl z chudé ne-ninjovské rodiny. Jeho rané dětství bylo dost obyčejné, neprojevovali se u něj žádné zvláštní schopnosti, ale přesto jej rodiče milovali. Jednoho dne, byla Konoha napadena neznámými ninji, Tehdejší Hokage Naruto, hrozbu zažehnal, ale stalo se něco zvláštního. Skupinka nukeninů napadli dům Assasinovi rodiny. Matka s otcem bojovali udatně, aby svého jediného syna ochránili, nečekali, však, že jim pomáhá neznámý muž v kápi. Snažil se unést Assasina. V tom nastala změna, malé dítě, kterému byli čtyři, použilo poprvé Mokuton. Neznámý muž uprchl. Život malého, nenadaného dítěte se změnil. Byl to první člen klanu Senju – od dob Prvního Hokage - , který vlastnil Mokuton.
V té době, byl také jejich otec na daleké misi společně s Vůdkyní klanu Hyuuga. Prožili společně vášnivou noc a počali dceru Naomi. Otec, který si vyčítal, co provedl, vše řekl své manželce. Dokázala mu vše odpustit, protože jej milovala. Za devět měsíců se narodila Assasinova nevlastní sestra Naomi Hyuuga.
V pěti letech nastoupil na Akademii. Učení mu vůbec nešlo, propadal, měl zdaleka nejhorší známky a ani nevynikal v technikách. Nakonec odmaturoval v jeho devíti letech a byl přiřazen do týmu. Jeho sensei byl temperamentní starší muž Sengoku Basara. Přidělili mu do týmu tichou a "divnou" Tsukiko a Neura Uchihu, kterého nesnášel. Sensei se dal na Kakashiho metody, absolvovali zkoušku s rolničkami a Assasin jako jediný byl přivázan ke kůlu. Sensei si jej za tu chvíli objevil, Assasin se choval mile a pořád se usmíval. Sengoku Basara jej nakonec rozvázal, pozval na Ichiraku Ramen a povídal si sním celou noc. Povídal mu o všech slavných postavách z historie Listové, a tak se Assasin rozhodl, že se stane Géniem tvrdé práce. Měl v sobě spoustu nevyužitého potenciálu.


Kapitola II. Klony útočí


Jejich první mise skončila katastrofálně, Assasin byl na pokraji smrti a Neuro společně s Tsukiko byli excelentní. Sensei se rozhodl více věnovat Assasinovi, byl to sečtělý muž, který ovládal techniky všech třech legendárních Saninů. Každý den s ním tvrdě trénoval, naučil se používat více mokuton. Naučil jej některé z technik Orochimara. Blížili se Chuuninské zkoušky. Assasin tvrdě dřel, aby se vyrovnal chytré, ale tiché Tsukiko a přirozeně nadanému Neurovi Uchiha.
Při testu uspěli všichni tři, les Smrti byl o něco horší. Setkali se s hrozivým nepřítelem z Mlžné vesnice, ale nakonec dokázali získat druhý svitek a dostat se dál. Ve třetí zkoušce nastal zlom. Tsukiko i Neuro zvítězili nad svým nepřítelem, Assasin, který se odmítal vzdát, bojoval udatně, ale nedokázal svého nepřítele porazit. Boj prohrál, ale nakonec titul Chuunina získal. Feudální pánové a Hokage Naruto do něj vkládali naděje, byl budoucností klanu Senju. Assasin se tedy stal Chuuninem v jeho 13 letech. Jeho rodičům se narodil další syn, Seito.


Kapitola III. Pomsta Sithů


Assasin byl nejstarší, musel se starat o své mladší sourozence, tvrdě trénovat a chodit na mise. Seito se stal jeho pravým opakem, byl nadaný a svůj první živel ovládal v neuvěřitelných pěti letech!
Když bylo Assasinovi 15, jeho rodiče odešli na tajnou misi, ze které se už nevrátili. Assasin se rozhodl ještě více trénovat, neměl čas truchlit a jejich ztráta jej udělala silnějším. K jeho povinností chuunina, se musel starat i o jeho sourozence, především Seita. Nadevše jej miloval, stejně i svou nevlastní sestru Naomi. Sensei, který už stárl, odešel do důchodu. Ale při každé příležitosti dál trénoval Assasina, který si usmyslel, že se stane Hokagem. Jeho vzor se stal Orochimaru. Sensei se rozhodl, že je připraven naučit se zakázanou techniku, vytvořenou Druhým Hokagem, Edo tensei.
Assasin, to přijal jako výzvu a postupně se naučil i zbývající techniky, ale zapřísahal se, že je nikdy nepoužije. V 17 . letech se zamiloval do Takumi Kana, se kterou zplodil syna. Takumi se stala nukeninem a Assasinovi o svém těhotenství nikomu nic neřekla.
Sedmý Hokage Naruto pečlivě sledoval vývoj jejich týmu, rozhodl se všechny tři povýšit na jeho osobní ANBU. Podstoupili tvrdý výcvik, který trval dva roky. Neuro se stal velitelem ANBU a Tsukiko velela tajné jednotce. Assasin se dále rozhodl postupovat v jeho snu, stát se Hokagem. Jako ANBU splnili mnoho misí, všichni tři se dále vzdělávali a stali se mimořádně silnými.


Kapitola IV.  Nová naděje


Assasinovi bylo 25 let, pracoval jako pravá ruka Uzumaki Naruta, naučil se plně využívat Mokuton, techniky Orochimara a přičuchl i k lékařským technikám. Neuro se věnoval tajnému výzkumu a Tsukiko excelovala jako ANBU. Sedmý Hokage byl už ve velmi pokročilém věku, povolal si Assasina k sobě a udělal ho Osmým Hokagem. Assasin byl velice šťastný, konečně se mu splnil sen.
Vše bylo až moc krásné, na to, aby to dlouho vydrželo. Tsukiko se krátce po jmenování ztratila a byla považována za mrtvou, Neura pohltil výzkum. Sensei se rozhodl jej zastavit, ale při společném střetu jej Neuro zabije. Assasin z těžkým srdcem vyhlásí Neura S-zločincem a věnuje se naplno své práci a rodině.
Nastává 27 rok Assasinova života. Sunagakure se zmocnil tyran, Neuro si zotročil Tsuchikageho a společně zaútočili na Konohu. Ze všech sil Ninjové bojovali za svou vesnici a zvítězili. Assasin použil Kinjutsu, zachránil svou milovanou vesnici. Bojoval proti Neurovi několikrát, jednoho dne Neuro Uchiha vypustil na Kirigakure tři Bijuu. Tehdejší Mizukage Yahiki Ryuuga obětoval svůj život a bijuu zapečetil zpět do hor. Jeho poslední vůlí bylo, aby vybral nového Mizukage právě Assasin. Osmý Hokage vybral mladou sněhovou princeznu Hitomi Yamada.
Assasin společně s dalšími Kage vytvořili tým a odstranili hrozbu, která ohrožovala mír. Zlotřilou organizaci Itami wo Sekai, vůdcem byl dědic Rinneganu.


Kapitola V. Impérium vrací úder


Nastává nová éra Konohy. Assasin získává tým Uchihů, který trénuje. Získal také novou zbraň, Shisuovo oko. Oživil bývalou Hokage Tsunade, Kushinu Uzumaki, Nagata a Itachiho. Na první společné misi týmu, jej napadla Takumi Kana se svou sestřenicí. Assasin byl nucen svou první a největší lásku zabít, zjistil, že má syna Tobira. Jeho přítel Kakashi Hatake II. se nabídl, že syna najde a přivedl jej do Konohy. Získal si svého nově nalezného syna. Zamiloval se do Kushiny. Co víc, si mohl přát?
Nastává opět další zlom. Jeho sestra Naomi a student Kazuya se stávají nukeniny a zakládají vesnici pod vedením tajemného muže v kápi. (Kabuto Yakushi)
Při chuuninských zkouškách se Neuro vydával za Raikageho, kterého zabil a zaútočil na Assasina společně s Amegakure. Bojovali společně a společně zahynuli.
Zlotřilý Yakushi Kabuto se objevil na scéně, oživil mrtvé Akatsuki a vyhlásil Pátou velkou válku ninjů. Rozhodl se oživit i Assasina s Neurem.
Po Kabutově smrti se stali opět svobodnými a hlavně živými. Neuro zpytoval své svědomí, stejně jako Naomi. Neuro se odstěhoval do Sunagakure, aby vychovával svá dvojčata a věnoval se své ženě Kazekage – Akasuna no PiliKKa. Assasin se vrátil do úřadu Hokage a přijal nové studenty. Vyvinul novou techniku Rasenganu – Suiton: Rasengan.
Jednoho dne se objevil Orochimaru, získal nové schopnosti Rinneganu a zaútočil na Konohu. Assasin se pokusil zabít Kagamiho Uchihu, otce Neura. S boje si odnesl jeho oči. Rozhodl se použít Orochimarův experiment a do své levé ruky umístil deset sharinganů. Mezitím Reina Kana, nová vůdkyně Akatsuki zabila jeho sestru, Naomi Hyuugu.


Kapitola VI. Návrat Jediho


Orochimaru zaútočil se svými ninji na Konohu. Kompletně ji zničil. Assasin bojoval s jeho sférami a zachránil vesničany. Pátá Hokage Tsunade, bojovala udatně a Orochimara zničila. Položila však při tom svůj život.
Assasin se pustil do oprav Konohy, společně se svou znovu oživenou sestrou, novou studentkou Yoko Ayame a nejlepším přítelem Sarutobim Sasukem. Objevil se oživený Danzou Shimura, kterého Assasin přijal zpět do vesnice, dal mu titul velitel Kage a obnovil Radu Starších.
Reina Kana porušuje vytvořený mír, objevuje se Zetsu, Sasori, Kagami a samurai Tsuyoshi Ren. Assasin sním svedl osudný souboj. Na následky zranění se dostal do tří-měsíčního komatu. Nejlepší medik, Tsunadin student Uzumaki Allii jej nakonec operoval a zachránil. Hokagem se stává Shimura Danzou. Assasin se vrací do služby jako aktivní ninja.
Objevují se zrádci mezi vlastními lidmi, Everest zradil Kage a později i Kumo. Někde v této době se objevuje Tsukiko. Nastává éra další světové války ninjů, při které zahynulo spoustu lidí. Nakonec byl oživen Naruto Uzumaki jako zachránce světa, Reinu zabil a ukončil válku. Umírá Osmý Hokage, Shimura Danzou. Assasin se vrací do služby jako Hokage.

Kapitola VII. Síla se probouzí

Svět se nepoučil. Klid nenastal. Mikomi Hyuuga byla poslána do Otogakure na špionážní misi, ze které se už nevrátila. Uchiha Madara se vrátil ve trochu jiném těle než dřív a ovládl Oto. O tom Assasin neměl ani ponětí. Začalo vyjednávání a Otokage požadoval oživení Reiny Kany a použití Assasinova ultimátního genjutsu na prolomení nadvlády nad Edo tensei. Assasin kývl na podmínky, avšak využil příležitosti a Reině nakázal, že nikdy nesmí zaútočit na Konohu.
Po svém návratu z Oto a uklidnění situace se probouzí jiná síla. Uvnitř Ohnivé země zuří revoluce vedená teroristickou organizací Seikyo Tachiban. Snaží se rozvrátit stávající systém ninjů, zničit je a navrátit vládu lidem. Podle nich už skončila vláda ninjů. Assasin zvolil dalšího Ohnivého lorda a politické rozvržení moci se vrátilo na své původní místo. Ohnivý lord byl však zavražděn Seikyo Tachiban a hlavní město Ohnivé země bylo jimi zcela ovládnuto. Nastal čas útoku na Konohu.
Vůdce Seikyo Tachiban provedl svůj první tah a rozvrátil část Konohy. Assasin se postavil vůdci Torovi a s pomocí Alliiho Uzumaki a svého syna Tobira zničil vůdce Tora Vizslu, který si nakradl spoustu schopností. Konoha se dala opět do pořádku.
Nastává čas srazu Kage na kterém se rozhodne, co dál. Sraz se konal v Sora no Kuni a jak je zvykem, tak na sraz nabytý emocemi přerušil fašistický Tsuchikage spolčený s Hebim a s Assasinovým studentem Yoshirem Uchihou. Mizukage, Raikage, Hokage, Kazekage, Tsukikage a Sora no Daimyo se spojili a s vypětí všech sil Yoshira porazili a málem přišli o život. Yoshiro byl vylepšený Hebim, jeho schopnosti byly stejné jako Madarovi. Assasin byl nucen použit Izanagi a přišel o svůj nejcennější dar; Sharingan. Byla také vyhlášena Sedmá válka ninjů Tsuchikagem a jeho spojenci. Svět se ponořil do chaosu. Sora byla zničena. Assasin zeslábl.
Suna padla první. Tsukigakure druhá. Mizukage byla zabita, jako její nástupce byl zvolen Faito. Nastaly rozbroje uvnitř Aliance. Mizukage vyhledal Madaru a Madara skončil. Poté byl veden protiútok na Iwu a byla zničena a svěřena pod správu Kiri. Ame požádala o pomoc Konohu a Konoha zbavila Ame jejího fašistického vůdce života. Ame poté byla připojena ke Konoze. Jinchuuriki mizeli, bijuu taktéž. Hebi s Tsuchikage vytvořili organizaci Shuuketsu, o které nikdo nevěděl. Zrekonstruovali Tsuki a Tsuchikage změnil barvu na plášti. Assasin Senju objevil tajemství Hashirami Senju a naučil se jeho tajné techniky, které mu vytvořili jméno, po celém světě. Shinobi no Sekai už nikdy nebude takový, jako dřív.
Assasin se rozhodl ve svém úřadě Hokage skončit a předal křeslo zvolené Amekage Hane Ichiro. Konoha s Ame vytvořili pevný svazek, který neměl být nikdy zlomen.
Osmý Hokage skončil a rozhodl se vydat na cestu skrytý ve stínu. Před svým odchodem zničil Kentara, muže, který vládl podsvětí Konohy. Svět se dál potápěl v chaosu, toho si byl na svých cestách vědom. Jeho životní sen skončil, vzdal se a ztratil sám sebe. Cestoval po zemích, po všech koutech světa a sbíral tajné informace pro Konohu. Nikdy nepřestal být ve svém srdci mužem, který bojoval za dobro, za svět, ve kterém se děti nebudou zabíjet a nebudou přicházet o své rodiče. Chtěl vytvořit ideální společnost a k tomu potřeboval nový život. Assasin Senju se ztratil a jeho tvář byla navždy ukrytá za maskou. Hnán touhou a inspirací Itachim, se  jako maskovaný muž vydal napříč celým světem, nechal se najímat pro špinavé práce ostatními. Najímal se jako dvojitý agent několika zeměmi najednou, podsouval radním a šéfům podsvětí, pro které pracoval, nepravdivé informace a správné zasílal novému Hokagemu. Novým Hokagem se stal Hideo Hatake, Assasinův student. Na svých cestách se zamiloval do rusovlasé ženy z Otogakure. Jedné noci se tajně vzali a počali syna. Assasin se přestal věnovat svým tajným činnostem, přestal se ozývat Hideovi a zůstal v Otogakure v utajení jako rolník na rýžovém poli. Jeho žena nevěděla o minulosti vůbec nic. Jak syn rostl, věnoval se mu a tajně jej cvičil v umění ninjů. Žili šťastně a v míru, až do jednoho dne.

….

Assasin se šťastně usmíval. Syna Hashiru měl položeného na zádech a nesl ho domů z jejich tajného tréninku.
„Otousan, už tam budeme? Mám hlad!“ vyjekl nervózně malý rudovlasý chlapec a zatahal Assasina za vlasy.
„Hashiru, už tam budeme. Ještě zajdeme za kopec a už tam jsme! A nezapomeň, pořád hrajeme hru, že nic neřekneme mamince.“
„Neboj se, hodlám ji vyhrát!“ malému Hashirovi se zablesklo v očích.
Stačí se zmínit o výhře a o hrách a uvěří snad všemu, tak malý a tak soutěživý. Pomyslel si Assasin a zasmál se.  Hashiru se šibalsky usmíval a tahal Assasina za vlasy pokaždé, když měli zabočit nebo zrychlit. To byla jeho oblíbená zábava. Jen co zašli za zmíněný kopec, naskytl se jim hrůzostrašný pohled. Celé jejich malé stavení včetně rýžového políčka bylo pokryto rozbitými krystaly. Assasin okamžitě rozpoznal techniku Reiny. Použil Hiraishin a objevil se v domě. Kleskl na kolena a svého syna sevřel v náručí, aby mu zakryl pohled na to, co se stalo. Jeho žena, matka malého Hashiru ležela v krvi s černým krystale v břiše.
„Ayame..“ hlesl Assasin a pustil malého Hashira, který jen co to zahlédl, schoval se za otce. Assasin natáhl ruce a přiložil je na ránu. Léčení nepomáhalo, Ayame jen zvedla víčka a těžce vydechla.
„Nemá to cenu miláčku, chraň Hashira, odveď ho, za chvíli se krystal rozšíří…Vždy jsem to tušila, že jsi víc, než si mi řekl.“ těžce zvedla ruku a odstrčila Assasinovu. „Jdi! Miluji tě, chraň naše dítě..“ její víčka se naposledy pohnula a těžce vydechla. Ayame Uzumaki Senju byla pryč.
Assasin zoufale zvedl hlavu a zařval. Jeho řev jakoby vycházel z jeho nitra, z jeho zklamaného nitra, těžce zkoušeného, zraněné, zrazeného a opuštěného. Okolí se začalo třást a v okolí vyrůstaly stromy. Malý Hashiru si zakryl oči a zaječel, „Probuď se, probuď se, probuď se!!“.
Assasin přestal, objal svého syna a pohladil ho po vlasech. „To bude dobré, to bude dobré…“ políbil ho a oba odešli. Assasin ještě vzal všechny věci, které tam měl, zasadil strom pod jejím tělem a ani se neohlédl.  
1.4 ten den si Assasin navždy vryl do paměti. Den, kdy ztratil poslední šanci na normální život, který si každý zaslouží. Pohřbil svou lásku a svůj klidný život. Pod velkým vytvořeným stromem, který bude vždy symbolizovat jeho velkou lásku k rodině. Assasin vyhrabal ze své skrýše staré věci a vydal se pod rouškou tmy se svým synem do Konohy.  Reina možná za incident nemohla, ale Assasin si to vyčítal. Kladl si Ayaminu smrt za svou vinu. Jeho vinou Reina obživla, jeho vinou Hashiru nebude mít rodiče, jeho vinou je svět v chaosu. Zapřísahal se, že s jejím životem a s její krutovládou navždy skončí. Skončí éru plnou výčitek svědomí, nočních můr. Vydal se vstříc k pomstě, neviděl už vůbec nic, než jen své syny a konec.


Avatar:Naposledy upravil Assasin Senju dne Sat Apr 16, 2016 10:58 pm, celkově upraveno 5 krát
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 38
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Senju Assasin [HACHIDAIME HOKAGE]

Příspěvek pro Hitomi Yamada za Sun Jul 14, 2013 8:05 pm

POVOLENO ^^

_________________
Jutsu list:

Body:

Inventář:
Uploaded with ImageShack.com
Stále se doplňující Senbony
Záladní výbava shinobi
Několik druhů jedů (vždy při použití popíšu)

Umím a Učím se:
Umím:
Učím se:
avatar
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 24
Location : Litvínov

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Senju Assasin [HACHIDAIME HOKAGE]

Příspěvek pro Assasin Senju za Sat Apr 16, 2016 11:03 pm

POKRAČUJI

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 38
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Senju Assasin [HACHIDAIME HOKAGE]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru