Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasayaki

+13
Ken Uchiha
Kameko
Hideo Hatake
Hakuei
Hyuuga Mikomi
Rokuro
Jishaku
Shinobi
Hyūga Fū
Kyuchi Uchiha
Katashi Souta
Guren
Assasin Senju
17 posters

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Hasayaki

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jul 25, 2013 1:12 pm

First topic message reminder :

Hasayaki - Stránka 5 4469865986_2d82d7c3f6_o

Město Hasayaki je malé nudné městečko. Nečekali byste zde nic nekalého.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri Jul 04, 2014 9:29 pm

Miesto, ktoré doteraz po veľkom boji zývalo prázdnotou, bolo narušené mojím príchodom. V kapucni a plášti, s úplne potlačenou čakrou, na nulovú úroveň, som pomalým krokom prešiel pred trochu poničené brány úplne nudného mestečka, kde sa obyvatelia doteraz zotavovali z neďalekého súboja ktorý tu medzi Shinobi nastal. Mestečko, ktoré vôbec nebolo tak ďaleko od našej dediny, úplne nudné mestečko ktoré zývalo prázdnotou a všetok ľudský život zmizol v okamihu ako sa moja postava dostala pred brány. Práve stopa od Rokura, ktorá bola zapísaná v karte, ma zaviedla práve na toto miesto, miesto kde ešte pred nedávnom v krátery ležalo telo Shinobiho ktorý dokázal zastaviť oboch silných Shinobi z Konohy. Pomaly som k nemu došiel, čupol si uprostred neho na pravé koleno a ruku položil k zemi. Kvapka krv padla z mojich úst priamo na moju ruku. Malo to svoj zmysel. Žiadna čakra sa v okolí vôbec nenachádzala. Bol som silný senzibil a bolo mi úplne jasné že sa tu už takmer nikto nenachádza. Preto sa na zemi objavila podivná pečať a následne ma zahalil dym.

"Hideo-chan?" Bola samozrejme prvá otázka od Pakuna, vodca svorky ktorá sa po odplynutí dymu objavila priamo predo mnou. A priamo predo mnou, stála celá moja svorka psov, psov môjho praotca, Hatake Kakashiho. Prečo prekvapený výraz, nebolo často čo som ich povolával, sám o sebe som bol považovaný za naozaj extrémneho stopara, tu už nestačili moje len obyčajné schopnosti, potreboval som ich.
"Prepáč mi to Pakun-sama, viem že naposledy som bol trochu hrubší, ale v túto chvíľu potrebujem vašu pomoc.. Som na stope rebela z Listovej, ktorý unikol z vezenia a nejakým spôsobom sa mu podarilo dokonca poraziť aj jeho prenásledovateľov, ktorý boli schopnosťami na určite väčšej priečke. Tu skončila jeho posledná stopa.." Prehovoril som kedy som narýchlo vysvetlil o čo sa tu deje. Psi, však aj napriek tomu že pri poslednom vyvolaní som dosť nepekne naznažil, že som lepší stopár, ochotne sklonili hlavy a rozpŕchli sa do okolia, pričom ja sám som ostal stáť s Pakunom na mojom pleci, na čistinke, snažiac sa z deštrukcie zistiť čo sa tu asi mohlo stať. Bolo zaujímavé, že som to ale nenechal robiť práve psa, to ja sám som sa k tomuto činu odovzdal, akoby som sám mal lepšie schopnosti stopovania ako psi.

"Neveril som že ešte niekedy nás povoláš, po tom čo si nám jasne naznačil že v stopovaní si nás už dávno predbehol. Aj keď tvoja arogancia sa rovnala Kakashiho, keď bol ešte mladý, mnohých z nás, hlavne tých mladších sa to dotklo. Trvalo kým som ich presvedčil aby na teba nezanevreli.." V tú chvíľu ako padli tieto slová, zničene som sklonil hlavu.
"Veľmi sa ospravedlňujem, po tom čo sa mi stalo bola moja psychika dosť narušená a sám som v sebe zadržiaval veľa hnevu. Nie len po tom čo sa stalo s Kisukem, ale ako do mňa vložili tú DNA, s tým že mi pripojili to oko.. bolo toho na mňa príliš.. Niekedy sám premýšľam, kto vlastne som a či sám som ešte človek.."
"Ako vlastne so svojou novou schopnosťou narábaš? Už vtedy som Assasinovi povedal že je to takmer nemožné aby sa tvoja a jeho DNA dokázali spojiť, avšak podľa toho ako tu rozhodne stojíš, sa to podarilo.. Nikdy som neveril že sa spýtam túto otázku, ale .. máš vážne to oko?" Než som stihol dopovedať na otázku, zhromaždili sa okolo mňa psi.

Podľa všetkého mali stopu, nie silnú ale dokázali z pár vecí v mestečku a v okolí získať akoby pach alebo skôr takú malú, a nie veľmi istú stopu, ktorá by ma mohla zaviesť na miesto kde bol Jishaku. Nechcel som ho podceniť, ak porazil tých dvoch..
"Informujte ma o každom vašom kroku, stačí že zavyjete. Pakun-sama vám už všetkým to vysvetlí. Nechoďte blízko, nedostaňte sa do jeho alebo niečoho veľkej blízkosti, ale nestraťte to a zavolajte ma.." Taktiež som vysvetlil všetko narýchlo, potreboval som aby to prebehlo tajne, aby o mne Jishaku vôbec nevedel, alebo hocikto kto mu vlastne pomáha. Pakun zavelil, zdvihol labku a všetky psi sa rozpŕchli do okolia. V tom momente ako zmizli som pomaly prešiel do neďalekého baru, kde som sa snažil ja sám získavať informácie o udalostiach ktoré sa tu odohrali, snažiac sa nebyť zbytočný.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kameko Wed Apr 22, 2015 10:47 am

Jak si tak vykračujeme cestou k cíli naší mise, vesele si pískám nějakou písničku do kroku. 




Když si dopískám, ohlédnu se po ostatních. Už máte nějaký plán? Já jen že nejsem moc plíživej člověk, tak mě klidně můžete použít jako návnadu. Nakráčím tam, zabavím je a vy je můžete z krytu oddělat. Co vy na to? Dobrej plán ne?
Kameko
Kameko
Genin
Genin

Počet příspěvků : 45
Registrován : 05. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Ken Uchiha Thu Apr 23, 2015 8:24 am

Dorazili sme do tohto mesta a do kroku nám spievala Kameko. Ja som počas cesty sa snažil príjsť, čo vlastne urobíme, preto keď už sme boli tu, tak som na ne prehovoril. "Neviem, či vôbec bude nutné nejakú návnadu. V spisoch je napísané, že radi pútajú pozornosť, takže sa po nich popýtame a ak niekde urobili rozruch alebo ho práve robia, tak ich proste zajmeme. Určite sa nebudú chcieť nechať dobrovoľne chytiť, preto sa s nimi budem snažiť hovoriť ja a keď tak toho prvého uväzním do genjutsu, teda pokúsim sa o to, bude hneď o jedného protivníka menej." Ak by ich ale napadlo niečo lepšie a neznelo by to tak jednoducho určite by som to privítal. Aj keď som sa stal chuuninom len nedávno, ešte som sa tak necítil, preto som im nechcel dávať nejaké rozkazy a chcel som sa dohodnúť.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Killunia Thu Apr 23, 2015 7:48 pm

Pohybovala jsem se nad korunami stromů. Avšak ani jednou jedinkrát jsem se nedotkla větve. Vznášela jsem se ve vzduchu pomocí svých křídel. Stačilo jednou za několik sekund jimi pořádně máchnout a hned jsem se dostala před své dva lidské společníky tam dole. Jelikož jsem si znovu poněkud užívala svůj let, dorazila jsem do města o pár chvil později než ti dva. Přistála jsem vedle nich a vyslechla jsem si, co plánují. Po chvíli ticha jsem i já přidala svůj názor.
"Co kdybych se přeměnila na nějakého opeřence, jelikož sama umím létat, a čekala bych na chvíli k úderu? Nikdo by to nečekal. Měla bych přehled o tom, co se děje, a mohla bych útočit ze zálohy. Pokud mě tedy samozřejmě neodhalí..." S čímž jsem tak trošku počítala, ale za pokus nic nedáš. Chvíli jsem si je prohlížela, zda souhlasí s mým nápadem a podle toho jsem také činila.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kameko Fri Apr 24, 2015 5:41 am

Killunia se vytasila s trochu podivným nápadem, který se ale dal snadno využít jinak. Možná bys tu proměnu mohla využít k tomu, abys ty výtečníky našla. Prohledáš větší oblast v kratším čase než my pěšky. Co se toho genjutsu týče, co to takhle skloubit Kene? Nemůže dát genjutsu bod na mě? Jakože když se na mě podívají, tak se chytnou?
Kameko
Kameko
Genin
Genin

Počet příspěvků : 45
Registrován : 05. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Nukenin Fri Apr 24, 2015 9:40 pm

Oblasť sa zdala byť pokojná, teda na mieste, na ktorom sa tí traja nachádzali. Nikde žiadneho človeka, tí sa sústredili predovšetkým v centre samotného mesta. Ticho prerušoval len spev vtákov, prípadne zvuk inej menšej zvere, ktorá tu prežívala. Kde sa ale nachádzali tí dvaja nukeninovia, ktorých mali tí traja chytiť? Neďaleko od nich, dokonale skrytí pred ich očami. Pozorovali ich. Teda, nie tak úplne, ale k tomu sa dostaneme neskôr.

Nemohli ste zistiť ich prítomnosť. Ani len nemohli očakávať útok, teda skôr pascu, ktorá tu bola pripravená pre tých, ktorí sa tu objavia. Zábavou týchto dvojčiat bolo zabíjanie ľudí. Ktokoľvek sem prišiel, nevyviazol odtiaľ živý. A táto pasca platila i pre vás. Z ničoho nič ste začuli zvláštny zvuk, šíriaci sa od zeme. Keď ste sa pozreli za jeho zdrojom, videli ste desiatky výhonkov s ostrými ostňami vynárať sa zo zeme, celkom solídnou rýchlosťou. Boli všade okolo vás. Aby sa Killunia vo vzduchu necítila diskriminovane, niekoľko z výhonkov zaútočilo i priamo na ňu. Snažili sa jej obtočiť predovšetkým okolo nôh a okolo krídel.

Naivné, malé deti. Prehovoril k vám ženský, trochu hlbší hlas, patriaci čiernovláske odetej v oblečení rovnakej farby.  Na jej perách zohrával úsmev...no...dajme tomu že hodný psychiatrickej liečebne. Už na prvý pohľad bolo vidieť, že to nemá v hlave v poriadku, a vlastne ani chlap postávajúci vedľa nej. Dvojčatá.
Sú nejakí mladí, nemyslíš? Takých sme ešte...nemali. Ako to ten chlap myslel? Ťažko povedať, ale čo by človeka ako prvé napadlo, je to, že to boli snáď nejakí kanibali.
Hmmm...Voňajú krásne. Čerstvé mäso. Súhlasila ženská a oblízla senbon, ktorý po celý čas držala v rukách. Úsmev sa jej následne roztiahol do širokého úsmevu, ktorý už duplom normálne nevyzeral. Uklonila sa tým trom. Určite to ale nemyslela vážne, pretože sa hlasne rozosmiala. Asi by sme sa vám mali predstaviť. Kami, Kame, osobne, autogramy až neskôr. Najprv vám rozmlátime hubu...
Zadrž! Buďme slušní a nechajme priestor aj im. Rád by som vedel, s kým máme tú česť.
Kame nespokojne zamrnčala a fľusla na zem. Aaaaaargh...Zavrčala, ale viac sa už k tomu nevyjadrovala, len prázdnym pohľadom pozorovala tých troch chudákov, ktorých mienili bez milosti zavraždiť.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kameko Sat Apr 25, 2015 8:58 am

Otočím se za zvukem a jen tak tak uskočím několika výhonkům. Zdá se, že rádi mluví, tak toho zkusím využít. Udělám několik kroků směrem k té dvojici a nasadím pokud možno stejně "psycho" výraz. Nazdárek. Máte se? Zastavím tak na půli cesty a dám si ruce v bok v trochu vyzývavé póze. Jak to myslíte čerstvé maso? Prosím, řekněte mi že jíte lidi... to byla totiž vždycky moje nejtajnější erotická fantazie a jestli se mi nakonec splní, budu moc šťastná. Můj cíl je ty dva, jež jsou od pohledu mentálně nestabilní, rozptýlit tou myšlenkou natolik, abych dala Kenovi a Killunie co největší šanci pro jejich další tah.
Kameko
Kameko
Genin
Genin

Počet příspěvků : 45
Registrován : 05. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Killunia Sat Apr 25, 2015 11:13 pm

Při čekání na Kenovu reakci jsem něco zbystřila. Už jsem dávno neletěla nad zemí, jak si mohl milý pisatel za nukeniny mylně myslet, ale normálně jsem stála nohama pevně na zemi. Pořád jsem člověk a má křídla zatím nevydrží tolik jako za dračí. Třeba za několik let už to bude naprosto přirozené, bez únavy. Ale teď jsem byla ještě jako dráče, co se učí létat.
Když mé nohy a křídla obmotaly výhonky, jen jsem se zasmála a s naprostou lehkostí jsem je zpřetrhala svou levou rukou. Jak snadné, když máte trvale sílu draka. Křídla jsem zatím nechala být. Až se mi bude chtít, prostě zmizí a rostlinky budou držet prázdno. Podívala jsem se na ty dva psychopaty, co se nás pokoušeli chytit, a sama jsem se usmála jako šílenec. Ale já bych se jich přeci měla bát, ne? Ti dva teď budou ohrožovat můj život, ne? Jak už jsem však několikrát řekla - pokud mám umřít,tak ať. Jednou se to stane, přestože bych mohla žít navěky. Já se toho nebojím.
Kameko se viditelně snažila upoutat jejich pozornost, takže jsem zrušila křídla a roztrhala jsem i zbylé výhonky. Zbytky rostlin jsem pak spálila, aby se již nemohly dále používat. Zatím jsem si nedovolovala dělat příliš mnoho věcí, protože jsem nevěděla, jestli Kamečina taktika zabere, nebo ne. Až podle toho budu jednat.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun Apr 26, 2015 7:53 am

Nebol som žiaden senzibil ani nič, preto som si nevšimol toho, že nás niekto sleduje. Horšie bolo aj to, že som predpokladal, že ich skôr nájdeme my, ako oni nás, keďže som sa riadil podľa informácií, čo som mal od Hokage, ktorá povedala, že robia rozruch a vďaka nemu ich budeme môcť nájsť. K tomu som s počiatku podcenil súpera, lebo nemali byť s tých najsilnejších a to bol terajší kameň úrazu. Započul som akýsi zvuk a než som sa nazdal začínalo ma niečo zväzovať. Preto som siahol po katane, ktorou som sa ich hneď snažil čo najrýchlejšie odsekať a hneď na to som odskočil na pravú stranu od nich tak dva tri metre. Medzi tým na nás niekto prehovoril a ja som na nich uprel svoj zrak. A ja hlupák čakám, že pôjde všetko podľa nejakého plánu .... Upieral som svoj zrak najprv na tú ženu a hneď na to aj na toho muža. Nemal som ešte aktivovaný sharingan a vedel som,  že ak by to zistili nepozerali by mi do očí. Vyzeralo to, že už už bude chcieť asi vyštartovať, keď ju ten muž zastavil a chcel, aby sme sa predstavili. Začla Kameko, ktorá nahodila pomerne šialený výraz a podobné veci. Podľa mňa to bolo dosť vidieť, že to je hrané ale ja som to neriešil. Dokonca sa im vlastne ani nepredstavila, ako aj chcela. Očkom som mrkol aj po Killuni ale hneď po tom som začal skladať pečate, ako som najrýchlejšie vedel. "Katon, Goukakyuu." Kvôli tomu, že bol nepriateľ šialený nemal som sa na pláne pred nimi na niečo hrať, chcel som ich poraziť a splniť úlohu. Však som bol boží, a nepočítal som s tým, žeby sme ich neporazili. Pri tom, ako letela tá guľa som sa sebavedomo usmial a teda som sa chcel aj predstaviť. "Volám sa Ken a prišiel som vás poslať tam, kam patríte." Sebavedomie bolo to, čo ma vždy hnalo v pred a teraz tomu nieje inak. Bol som o niečo ďalej od tých dievčat a preto bolo aj možné, že to moje predstavovanie ani neprežijú celkom v zdraví ale to by som bol asi až príliš naivný, ak by som to skončil týmto no človek nikdy nevie. Môj tréning priniesol ovocie, moje techniky boli rýchlejšie vykonané a taktiež som lepšie ovládal svoju chakru a nestáli ma tak toľko energie.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Nukenin Sun Apr 26, 2015 1:00 pm

//Och, prepáč Killunia, neviem asi čítať xD

Bola pravda, že títo dvaja súrodenci radi robili rozruch. To im už však nerobilo takú radosť, ako kedysi. Prestalo ich to baviť, preto si aspoň na krátky čas zvolili iný štýl napádania. Kameko to vyšlo inak, než chcela. Zaujala pozornosť ženy, nie však muža, ktorý upieral ebenové oči na Kena. Vlastne, ono to vyzeralo tak, ako keby ho ani nevidel. Ako keby bol snáď úplne mimo.
Cssss. Aká to škoda, snažím sa byť milý a on by nás už chcel spáliť na popol. Si vtipný, Ken. Rozosmial sa Kami, ktorý po zložení jednej jedinej pečate donútil ďalšie výhonky z ruží sformovať do pevného štítu. Je pravda, že Katon ich spaľoval. Avšak skôr, než vôbec stihli zhorieť, boli nahradené novými. Takto to pokračovalo, až kým účinky ohnivej techniky nezmizli.
Asi je načase predviesť im, čo sme zač, braček.
Máš pravdu. Milý prístup k obetiam sa mi asi nevypláca. Súhlasil chlap a opäť sa uškrnul.
Obaja zložili naraz pečate. Tie isté. Na sekundu rovnako. Boli viditeľne zohraní. Výhonky ruží, ktoré doteraz len tak bez pohybu okolo nich stáli, sa z ničoho nič pohli. Ozvalo sa hlasné praskanie, keď sa pichliače zväčšili do veľkosti tesáka veľkej mačkovitej šelmy. Hneď na to okamžite zaútočili na každého z nich, za účelom ich úplne rozdeliť.
Ešte budete ľutovať, že ste si nás takto znepriatelili, drahúškovia. Zabezpečíme vám pomalú a bolestivú smrť. Tieto slová boli vyslovené z úst oboch súrodencov výhražným a zároveň vysmievačným tónom.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kameko Sun Apr 26, 2015 3:42 pm

Toliko k mému tajnému snu... povzdechnu si zklamaně a strčím ruce do kapes. Prakticky okamžitě se kolem mě utvoří oblak kouře z toho, jak jsem vyvolala svou zbroj. V kapsách jsou totiž našité dva pruhy látky ze svitků, které slouží na uchování zbroje a rychlé vyvolání. Přeměřím si oba soupeře přes hledí helmy a vyberu si tu dívku. Trny růže mě vskutku moc netrápí, ani v nejmenším nemůžou být dost silné aby prorazili mou zbroj. V ruce se mi objeví jedna půlka rukojeti RaKenu. Zapnu fialovou čepel a rovnou s ní přeseknu několik výhonků. Pak namířím hrotem na tu holku. Nechceš se se mnou bavit o mých fantaziích a to nemám ráda. Budeš tedy můj soupeř.
Kameko
Kameko
Genin
Genin

Počet příspěvků : 45
Registrován : 05. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kameko Fri May 01, 2015 5:58 am

( to zase určitě příště kývnu na nějakou misi s takhle aktivními hráči. Chuninské zkoušky na krku a postava zaseknutá na bůh ví jak dlouho. Radost až na kost.)
Kameko
Kameko
Genin
Genin

Počet příspěvků : 45
Registrován : 05. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Nukenin Fri May 01, 2015 11:09 am

Kami sa o Kameko takmer vôbec nezaujímal, svoju pozornosť predovšetkým venoval chlapcovi, ktorý sa predstavil ako Ken, a dievčaťu, ktoré sa nepredstavilo vôbec, avšak ovládalo zaujímavé techniky. Nevedel síce, o čo presne sa jednalo, ale veril, že to zistí...a možno sa nad ňou zľutuje a vezme si ju ako domáceho maznáčika.
Kame však upierala svoje prázdne oči na Kameko, ktorá sa presekávala cez výhonky ruží. Máš výdrž. Škoda, že tá ti stačiť nebude. Opäť zložila jednoduchú pečať a zo zeme sa vynorili ďalšie výhonky, ktoré sa jej snažili omotať okolo nôh. Možno ich tŕne neboli dostatočne silné na to, aby prepichli jej zvláštne brnenie, na to však mala Kame iný typ útoku, ktorý momentálne nevyužívala. Nechá si to na potom.
Vybrala si si zlého súpera. Nemáš proti niekomu takému, ako som ja, absolútne žiadnu šancu. Nazvala by som to samovraždou. Ale nevadí mi to. Aspoň sa nebudem nudiť. Nahlas sa rozosmiala. Vážne nevyzerala ako zdravý človek.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kameko Fri May 01, 2015 11:16 am

Jedním ladným pohybem čepele přeseknu ty nové výhonky a vykročím směrem k té ženštině. Hm, to jsou mi ale řeči. Kecat jsme mohli doteďka. Dokonce jsme se mohli i kámošit. Ale místo toho na mě posíláš své otravné kytky. Tak co kdybys místo toho raději kladla nějaký odpor, než ti provedu úředně nařízenou lobotomii? optám se jí, zatímco k ní kráčím a svítivou čepelí likviduji všechny případné kytky, co se mi pletou do cesty.
Kameko
Kameko
Genin
Genin

Počet příspěvků : 45
Registrován : 05. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Nukenin Fri May 01, 2015 11:51 am

KAME
Zaškerila som sa, keď som si všimla, ako sa tá chudáčka mordovala s tými výhonkami, ktoré jej akosi nedali pokoja. Neustále ju otravovali a aby z toho neskôr nemala problémy, musela ich neustále rozsekávať. Kým neboli posilnené väčším množstvom chakry, boli nesmierne krehké a momentálne som si nedávala záležať na ich pevnosti. Pri jej poznámke sa mi úškrn rozšíril o čosi viac. No, bola vtipná. Ale to ma baví, zlatíčko, nepotrebujem kamarátov, ale malé...krásne..mŕtvolky. V rukách sa mi objavil bič, tenký, ale tak pevný, že by ho nepresekla ani s tou svojou prapodivnou zbraňou. Po celej dĺžke bol posiaty ostrými tŕňmi, trochu menšími, ale stále účinnými.
Prispôsobím sa tvojmu štýlu boja, nech to bude aspoň trochu férovejšie. Som zvedavá, ako sa s tým vysporiadaš. Na nič som nečakala, oakmžite som zaútočila. Švihla som bičom tak, aby sa omotal okolo jej zbrane a vytrhla jej ju z ruky.
Biče sú nepríjemnou zbraňou, obzvlášť v rukách osoby, ktorá ním vie manipulovať.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kameko Fri May 01, 2015 12:37 pm

Moje čepel procházela skrz stonky rostlin jako horký nůž máslem. Bez jediného zadrhnutí nebo zpomalení, jen jsem vykružovala ladné obloučky a udržovala prostor kolem sebe čistý, jako bych si točila proutkem. Pak ta holčina vytáhla bič a já se uchechtla tak hlasitě, že to snad mohla i slyšet. Postavím se proti ní, pravačku se zbraní před sebou v klasickém střehu, levačku krytou za zády. Tak prosím, jsem na to zvědavá.
Kameko
Kameko
Genin
Genin

Počet příspěvků : 45
Registrován : 05. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Nukenin Fri May 01, 2015 2:04 pm



KAME

Máš na čo byť, zlatíčko. Chystala som sa využiť techniku, ktorá by mi v tomto mohla pomôcť. Zložila som pár pečatí voľnou rukou, v ktorej som bič nedržala. Z ruží, ktoré boli všade okolo nás, sa postupne začali jednotlivé lupene odtrhávať, vytvorili menší mrak nad nami a akonáhle ich bolo dostatok, vrhli sa priamo na Kameko za účelom oslepiť ju. Boli snáď všade, ak chcela ujsť, nedovolili jej to, tvorili clonu, cez ktorú mohla vidieť len máločo.
Rýchlo som sa teda presunula na ľavo od ne a odtiaľ som sa rozhodla zaútočiť. Švihla som bičom tak, aby sa jej omotal okolo nôh a prudko trhla, čím by som ju mala zhodiť na zem v prípade, že ju vážne chytím.
Nechcela som ju ale podceňovať, kto vie, čo od nej môžem čakať.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Killunia Fri May 01, 2015 8:00 pm

Těm dvěma zřejmě nedochází, že tento boj mají předem prohraný. Myslela jsem si, že jim to dojde, když uvidí zlomek mých schopností. Spletla jsem se. Místo toho, aby vzali nohy na ramena a utekli, se do boje pustili s větším odhodláním. To dokazovaly jejich šelmy, mířící proti mě, Kenovi i Kameko. Bylo mi jich líto. Snad utečou dřív, než bude pozdě.
Poskládala jsem pečetě, a tu najednou se vedle mě objevilo několik levitujících ohnivých hlav. "Katon: Onidōrō," vyslovila jsem tiše název techniky. Náhle si to dvě hlavy namířily na to nepovedené monstrum, které mířilo na mě, a další dvě na to, které mířilo na Kena. U mě se sdružovaly desítky podobných ohnivých hlav, které jsem hodlala použít proti Kamimu. Je na čase místní ovzduší trochu ohřát.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kameko Sat May 02, 2015 10:28 am

Když kolem mě začaly vířit ty věci, moc mě to z míry nevyvedlo. Mám naprostou důvěru ve svou zbroj, že mě udrží v bezpečí. Horší bylo, že jsem neviděl svůj cíl. Prakticky v hned po této úvaze se mi kolem nohy omotal bič a cítila jsem silný tah. Problém byl, že jsem ve své zbroji vážila víc, než si soupeřka nejspíš myslí. Udělám si překrok a levou rukou chytnu za bič. Pravačku s mečem mám připravenou k obraně a snažím se si tu mrchu přitáhnout k sobě.
Kameko
Kameko
Genin
Genin

Počet příspěvků : 45
Registrován : 05. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Nukenin Sat May 02, 2015 12:56 pm

Kamiho súperi sa konečne rozhodli konať. Nepáčilo sa mu síce, že sa nám tu naša drahé Kame od neho oddelila a rozhodla sa s tou dievčinou bojovať sama, rešpektoval však jej rozhodnutie a rozhodol sa so seba vydať všetko, len aby ich bol schopný poraziť. Killunia reagovala katonovou technikou, ktorá síce bola účinná, ale nemienil dovoliť, aby sa pri nej zdržovali ďalšie ohnivé gule, ktoré by mohli každý jeho útok zmariť.
Moje ruže nie sú len tak obyčajné. Sú to multifunkčné zbrane stvorené a ovládané pomocou už takmer zabudnutého hijutsu z Na no Kuni, Hana Ninpō. Okrem toho, som schopným užívateľom vodného elementu. To, že ovláda ozaj len pár techník, radšej nespomínal. Nebol v tom tak zbehlý, ako o sebe mohol tvrdiť, ovládal naozaj len základy, ak by sa náhodou dostal do potýčky s užívateľmi katonu. Otázkou bolo, či mu to bude stačiť. Zložil jednoduché pečate. Suiton : Mizzu Rappa! Vykríkol názov techniky a v zápätí vypľul obrovské množstvo vody, ktoré sa valilo na Kena i Killuniu, hasiac všetok oheň, ktorý sa tu nachádzal. Nepríjemné zistenie, ktoré nepoteší žiadneho užívateľa Katonu. Obaja budú musieť zvoliť iný štýl boja, ale aký? Na to museli prísť sami.

Kame sa medzitým stretla s nepríjemným zistením, že nieje dostatočne silná na to, aby stiahla Kameko na zem. Iste za to mohlo ťažké brnenie, ktoré jej pridalo na váhe. Je nebezpečnejšia než som si myslela. Dokonca sa ju Kameko snažila k sebe pritiahnuť! Avšak vzhľadom k tomu, že bič nebol s jej rukou zrastený, mohla ho kedykoľvek pustiť a nechať rozpadnúť, aby ho nemohla červenovláska použiť. Čo teraz? V rukách sa jej objavil nový bič. Musela sa pokúsiť použiť jednu zo svojich špeciálnych techník. Schválne vytvorila ďalšie množstvo lupienkov, aby nemala šancu sa odtiaľto dostať.
Zložila pár pečatí, šepla názov techniky a tak ju mohla započať. Táto technika pracovala na podobnom princípe ako Shugohakke Rokujūyon Shō s tým rozdielom, že použila bič a že to má skôr útočnú formu. Keďže nešlo len o obyčajné švihy, ale o švihy posilnené chakrovým ostrím, mohlo by to mať nejaký účinok. Kto vie. Možno to tak ale vážne nebude, čo by našu milovanú Kame dosť sklamalo.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kameko Sat May 02, 2015 3:17 pm

Sakra... ona ten bič pustila. Není fér... zalamentuji si pod vousy a vykročím směrem k ní. Už toho mám tak akorát dost. Lístky mi neublíží, jen mi omezují výhled. Pak ale přiletí rána dalším bičem, která mě šlehne přes pancíř a helmu. Síla úderu mě donutí o krok ustoupit a na plechu zůstane jasně patrný škrábanec. A dost. Sáhnu do brašny a cosi tiše cvakne. Hodím předmět velikosti avokáda směre, odkud bič přiletěl. Jedná se o prostý střepinový granát. Několik výbušných lístků v ocelovém pouzdře. Na zdraví.
Kameko
Kameko
Genin
Genin

Počet příspěvků : 45
Registrován : 05. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Killunia Sat May 02, 2015 7:45 pm

Bojovat se suitonem by si určitě nikdo, kdo ovládá výhradně katon, nepřál. Naštěstí pro mě, pokud jsou všechny Kamiho suitonové techniky na úrovni, kterou nyní předvedl, nemusím se ničeho bát. Ohnivé koule úspěšně zasáhly ty podivné kreatury, které okamžitě shořely.
Když ke mě mířila vodní vlna, rozhodla jsem se ještě jednou využít své křídla.Takže jsem vzlétla na úroveň potřebnou k tomu, aby mě vlna minula. O Kena jsem se starat nemohla. Snad si poradí sám. Ohnivé hlavy vzlétly a vyhnuly se vlně společně se mnou. Po úspěšně provedeném úhybovém manévru už ale nezůstávaly v mé blízkosti nečinné. Všechny si to namířily na Kamiho. Já jsem pak využila toho, že se Kami bude muset nyní chvíli věnovat těm hlavám, a přemístila jsem se nenápadně přímo nad něj. Když se tedy Kami po úspěšném odvrácení útoku podíval na místo, kde jsem stála, aby mě spatřil, zjistil, že jsem se mu ztratila. Toho momentu, pokud nastane, jsem hodlala využít k překvapivému útoku.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun May 03, 2015 9:54 am

(Bol som na Anime feste v Brne, preto som tu týchto pár dní nebol.)

Po väčšinu času som sa len vyhýbal a odskakoval z dosahu ich techník ďalej od svojich spoločníčok. Pár krát na mňa dokonca aj zaútočili ale Killunia mi pomohla, čo mi pomohlo sa dostať ešte ďalej. Vyzeralo to tak, že nepriateľ nemá príliš veľa techník a to možno mohol byť ešte väčší problém. Nebezpečnejší je nepriateľ, ktorý má len zopár techník a použil ich už 10 000 krát než niekto, kto má 10 000 techník ale nevedel ich majstrovsky využiť. Zatiaľ všetko sedí. Hokage hovorila, že si s nimi poradíme, lebo by nemali byť extra silný, ak nás neprekvapia ale nemajú čím. Veľmi rád by som bol taký človek, ktorý by svojho súpera nepodceňoval ale môj charakter mi to nedovoľoval. Mal som privysoké sebavedomie na to, aby som si myslel, že prehráme. Kameko hodila granát, ktorý spôsobil poriadny hluk, dokonca vytvoril aj menšiu clonu aj keď mi sme nebojovali s jej nepriateľkou. Približne v tedy, keď vybuchol som ja pod seba hodil dymovú bombu, ktorá zakryla miesto môjho pobytu. Ja som v tedy aktivoval sharingan a použil som techniku shunshin no jutsu, ktorá ma dostala takmer až k tomu mužovi. Ak by sa mi pozrel aspoň na chvíľočku do očí dostal by sa do genjutsu v ktorom by som nebol na pravej strane, ako teraz ale na ľavej a bežal by som naňho. Pri čom som dokonca v tom genjutsu svoje oči prefarbil na čierne, takže ako keby som sharingan nemal. Ak by sa mi podarilo k nemu dobehnúť letela by mu kopačna na jeho ľavé líce. Takže, ak by genjutsu zabralo videl by, že mu letí na jeho pravé líce, takže by som ho mohol zasiahnuť.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Nukenin Mon May 04, 2015 8:00 pm

//Ospravedlňujem sa, strašne mi haproval internet ^^"
Obaja, Kame i Kami sa dostali do pomerne nebezpečnej situácie. Hlavne keď Kame začala soptiť, pretože jej technika nemala absolútne žiaden účinok na Kameko. Ak teda nepočítame tých pár škrabancov na brnení, ale čo z toho, keď jej to nespôsobilo ani len malé rezné zranenie? Absolútne nič? Obaja si uvedomili, že takto to nepôjde.

Kame sa stretla s nepríjemným prekvapením, keď pred ňu doletel nejaký divný malý predmet. Čo to je? Nechápavo na to hľadela, ale nepribližovala sa. Granát? Pri tejto myšlienke okamžite odskočila, ale bolo jej to figu platné, pretože ju následný výbuch zasiahol, možno v trochu menšom rozsahu, keďže stihla aspoň trochu odskočiť, ale stále. Odletela niekoľko ďalších metrov do zadu a skončila s gebuľou v hline v nie príliš príjemnej polohe. Aaaaah...tá malá beštia. Zanadávala si popod nos, keď sa pomaly zdvíhala zo zeme. Popáleniny sa jej tiahli cez obe zápästia, čosi sa tam črtalo i na stehnách a predkolení. Bolelo to nehorázne, ale ona sa nevzdávala. Zdvihla sa pomaly zo zeme. Tak toto...vám...nedarujem. Okamžite zložila pečate a bez ohľadu na to, kto sa v okolí ich ruží nachádza, vyslovila názov techniky. Hana Ninpō: Hyakkasaihō! Všetky ruže, pomedzu ktoré oni kráčali a ktoré tam boli po celý čas, pretože ten terén bol pripravený trochu dávnejšie, začali vybuchovať. Všetko, čo sa tam nachádzalo, vyletelo do vzduchu, Killunia, Ken, Kameko, dokonca i samotný Kami sa nachádzal v jej blízkosti, ale on vedel, čo jeho sestra zamýšľa, preto sa trochu vzdialil. Hneď popíšem ako.

Kame vedel, že sa odtiaľ musí rýchlo vypariť. Jeho sestra bola výbušná a kedykoľvek stratila nervy, použila práve túto techniku, lebo ju už prestalo baviť zahrávanie sa. Najprv sa ale musel popasovať s tými dvoma. V prvom rade naňho letela rada ohnivých gúľ, ktoré akosi jeho technika nezasiahla. Už zasa? Opäť na nich vypustil vlnu vody, ktorá ich pohltila. Kde však zmizlo to dievča? Nad tým nemal času premýšľať, pretože naňho okamžite zaútočil Ken. S kopačkou na líce. No. Nie práve múdre riešenie, pretože Kami nebol v Taijutsu ľavý, ako by som sa mohlo zdať. Okamžite sa skrčil, teda prešiel do kľaku a snažil sa ho podkopnúť, avšak skôr, než sa tak vôbec stalo, zložil pečať a s pomocou Sunshinu sa dostal priamo ku svojej sestre. Bolo to však o chlp.
Keby som ťa nepoznal, bol by som už mŕtvy. Zamrmlal trochu nespokojným tónom. Tá červenovláska ti asi poriadne rozkopala prdel, keď si skončila v takomto stave, čo? Zaškeril sa naňu provokačne.
Drž hubu! Zahriakla ho okamžite, snažiac sa ignorovať bolesť, ktorú práve prežívala. Sama ale vedela, že to tak úplne nejde a že ak opäť započne boj, tak najskôr skončí veľmi zle.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kameko Tue May 05, 2015 7:06 am

Eh, whups... vydám ze sebe překvapeně a rychle se rozhlédnu po nějakém krytu. Sakra, tohle není dobré, vůbec to není dobré... běží mi hlavou a nakonec si vyberu asi 15 metrů vzdálenou zídku. Vyběhnu k ní a cestou hrábnu pro hrst kunaiů s lístky, které rozhodím před tu zeď. Tak jo ségro fyziko, trochu mi píchneš. Nakonec zapadnu za zídku, zalehnu a pořádně se schoulím. Přitáhnu si helmu pevně na hlavu, otevřu ústa kvůli tlaku a odpálím své lístky. Pro mě totiž největším nepřítelem při výbuchu je tlak, který se vytváří. Střepiny a oheň s chutí neřeším, ale když jsem uvnitř zbroje, jsem snadno zasažitelná silnou tlakovou vlnou, jaká se vytvoří třeba z takhle velkého výbuchu. Proto ty lístky, jejichž výbuchy jsou zídkou směrované proti té tlakové vlně a rozbijí ji než ke mě dojde.
Kameko
Kameko
Genin
Genin

Počet příspěvků : 45
Registrován : 05. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 5 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru