Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasayaki

+13
Ken Uchiha
Kameko
Hideo Hatake
Hakuei
Hyuuga Mikomi
Rokuro
Jishaku
Shinobi
Hyūga Fū
Kyuchi Uchiha
Katashi Souta
Guren
Assasin Senju
17 posters

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Hasayaki

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jul 25, 2013 1:12 pm

First topic message reminder :

Hasayaki - Stránka 2 4469865986_2d82d7c3f6_o

Město Hasayaki je malé nudné městečko. Nečekali byste zde nic nekalého.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Fri Jul 26, 2013 10:26 am

"Tak když né ty, tak to začnu já!" řeknu, složím pečetě, nadechnu se, prudce vydechnu a udělám téměř dokonalé Katon: Goukakyuu no jutsu. To by ho mělo při nejmenším rozhodit. Neustále stojím v bojovém postoji a Sharinganem se snažím odhadnout jeho pohyb, jsem připraven vykrýt cokoli.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Hyūga Fū Fri Jul 26, 2013 10:57 am

Vyser si oko! Sykla som smerom k tomu mužovi a prikrčila sa. My sa len tak ľahko nevzdáme! Mimochodom, neznášam Dango.
Akonáhle Kyuchi použil tú katonovú techniku, brala som to ako vhodnú šancu na útok. Zatiaľ to však nebolo nič extra, chcela som len vedieť, ako na to zareaguje. Rozbehla som sa prudko proti nemu a zamierila naň so shoteiom.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Katashi Souta Fri Jul 26, 2013 11:19 am

Pousmál jsem se a hned jak na muže vyběhla Fuu, já se přikrčil a připravil se k vyběhnutí. Ale zatím jsem nepospíchal, jen jsem potřeboval vědět něco o tom, jak onen muž bojuje, abych měl alespoň nějakou šanci.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Shinobi Fri Jul 26, 2013 11:26 am

Hokáge snáď vyhral? Aspoň tak sa zdalo keď neznámy nájomný vrah pocítil chladnú čepeľ na svojom krku. Plášť dlho nevydržal, reťaz sa uvoľnila a kapucňa mu padla. Hokágemu tak odhalil svoju tvár, tvár n ktorú do smrti nezabudne. Bol to jeho priateľ z detstva, milý Nara ktorý neustále predbehoval Assasina vo všemožných testoch, čo sa týkalo inteligencie. Bol chytrejší, ale keď objavil Assasin Mokuton, už nikdy viac sa mu nevyrovnal...

... „Koniec? To že si sa stál Hokágem ti zaslepilo myseľ. Podceňuješ ma, už nie som ten ktorý stojí za tebou a kryje sa v tvojom tieni. Tentoraz môj tieň, zatieni Konohu!“ Znelo to úlisne keď to vykríkol. V momente ako dohovoril svoje slová, postava pred Hokágem zmizla. Bolo to tak neuveriteľne rýchle, takmer rovné z jeho samotným Shunshinom, ale tým to neskončilo. Nestihol ani zložiť zbraň, v okolí sa objavili tri klony, na pár centimetrov od Hokágeho, každý v ruke držal ten rovnaký meč, a všetky tieňové klony pridŕžali čepeľ Hokágemu pod krkom, pričom pravý Nara sa objavil za nimi...

... „Hlúpy útok..“ Prehovorila zároveň druhá postava ktorú napadli. Netrvalo dlho, keď vzhliadol pred sebou masu ohňa, ani okom neemihol a zmizol. V takej neuveriteľnej rýchlosti, tento svojou obrovskou dávkou obratnosti, známy šermiar chytil Fu za rameno aby sa netrafila do neho, keďže sa v zlomku sekundy objavil pri nej, okamžite nato trhol jej rukou, a útok ktorý smeroval na šermiara, tentoraz technikou trafila Uchíhu do hrude, čo mu muselo zablokovať jeho trochu nepodarený ohnivý útok, ktorému sa vyhnúť nebolo tak ťažké. Vypálil ho priamo pred ním.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jul 26, 2013 11:41 am

Událo se to však velmi rychle, ale sharinganem jsem pozorně sledoval, co vše se děje. Než zmizel dotkl jsem se letmo jeho zad. Odhalil jsem i jeho útok, ale měl jsem plán. Bylo to k ničemu. "Hehe, asi máš pravdu," shodil jsem hiraishin no kunai na zem a zvedl ruce nad hlavu. "Vzdávám se,  jsi opravdu chytřejší než já," než jsem to dořekl odskočil jsem k hiraishin no kunai, který byl několik metrů napříč od Nary. Na krku jsem měl několik škrábanců od těch čepelí. Poskládal sjem několik ručních pečetí. "Konec her..Mokuton no jutsu!"
Hasayaki - Stránka 2 40647_o Klony to okamžitě zničilo a mířilo to na Naru.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Hyūga Fū Fri Jul 26, 2013 12:08 pm

Myslela som si, že sa stane niečo také. Je to silný protivník, páč pravdepodobne mal Taijutsu na dobrej úrovni...Nech si však nemyslí, že som taká sprostá.
Akonáhle ma chytil za rameno a trhol mojou rukou, čím môj útok smeroval na Kyuchiho...Vedela som ako to zastaviť, v prvom rade som úplne uvoľnila ruku a shotei zrušila. Hneď na to som ho s dvoma prstami, ukazovákom a prostredníkom, prudko zasiahla do ruky, tesne nad jeho predlaktím. Nemohol na to patrične reagovať, páč to bolo dosť rýchle, buď ma pustil alebo jednoducho bol jeho tok chakry v ruke prerušený, tým pádom mu znecitlivela a nemohol ju používať.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Katashi Souta Fri Jul 26, 2013 12:13 pm

S napětím jsem pozoroval boj. Rychlý. Sykl jsem a vyrazil. Proběhl jsem kolem Fuu a Kyuchiho, cestou vytáhl kunai a zarazil se asi metr před mužem. Rychle jsem mu pohlédl do očí.
Kanashibari no Jutsu Pronesl jsem tiše. Pokud všechno šlo jak má, měl by se přestat moci hýbat.
Prosím, ať to vyjde.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Fri Jul 26, 2013 12:51 pm

Všiml jsem si Fuu včas, uhnul jsem do strany a jak byla vedle mě, tak jsem ji zastavil. "Jsi v pořádku?" zeptám se. Katashi se ho snaží paralyzovat. Čekám na reakci Shinobi, jestli ho to vážně zparalyzuje. Rychlejší ninju než našeho Hokageho jsem neviděl.. Tenhle by mu mohl oponovat. pomyslím si.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Shinobi Fri Jul 26, 2013 12:56 pm

Hiraishin, hovorí sa že táto technika patrí k tým najrýchlejším, ak nie je najrýchlejšia na celom svete. Nukenin nemal ani tú najmenšiu šancu ako na ňu dostatočne reagovať, nemohol tiež bez Sharinganu určiť jeho ďalší port. Bola to hlúposť zaútočiť na tak mocného Hokágeho, a predsa v momente ako chcel Hokáge poskladať poslednú pečať na jeho Mokutonovú techniku, zasekol sa bez možnosť sa pohnúť a drevo sa nepohlo. Jediné čo sa hýbalo bol úsmev n tvári Nary...

... „Niekedy predsa len mozog vyhrá nad svalmi že?“ Zaznel znova ten úlisný zvonivý smiech pri ktorom behala prítomným po chrbte husia koža. Pretože len čo dopadol port na jeden zo svojich kunaiov, spleť temných tieňov blížiacich sa po zemi ho spútala. Nara čakal kým sa odportne na jeden z kuaniov, teraz sa Hokáge nemohol ani len pohnúť, musel presne opakovať pohyby pravého Nary. Ten sa teraz blížil k Assasinovi so svojou guličkou v ruke, tým pádom sa aj Assasin začal pohybovať k Narovi. Spútaný...

... „To bolo o vlások..“ Pousmial sa nukenin po dokončení svojho ťahu. Fu mala načasovaný dobrý útok, keby len nemal Nukenin druhú ruku. Tou ju chytil za zápästie, čím jej znemožnil nejako rukou hýbať a postavil ju pred seba, takže Katashi chytil do svojej techniky Fu. Ešte to nepochopili ale tento svetom známy šermiar sa z nimi len hral. Boli to Genínovia, museli by spolupracovať na obrovskej úrovni aby porazili elitného Jounina.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jul 26, 2013 1:08 pm

"Kagemane no jutsu.." ušklíbl jsem se a ztopořeně se začal pohybovat k protivníkovi. Kagemane dokáže spoutat tělo, ale nepočítá s tím, že se mohu svého těla zbavit. Hned když mě svázal jsem vylezl ze své kůže.Hasayaki - Stránka 2 Orochimaru-kawarimi-o Otevřel ústa a vylezlo z nich Kusanagi. Hasayaki - Stránka 2 2871837_o
"Nande Shikaru? Nande? Proč jsi zradil Konohagakure no sato, naši vesnici?" mluvil jsem v pomalu, v puse jsem měl meč a špatně se s ním mluvilo. Ale šlo mi rozumět xD
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Fri Jul 26, 2013 1:37 pm

"Jenom si s námi hraje! Je na mnohem vyšší úrovni.. Nejsem si jistí, jestli ho porazíme.." řeknu zklamaně a vytáhnu Katanu. Kolem ní se znovu rozzáří aura a rozběhnu se proti Shinobimu, celou dobu se mu dívám do očí, takže bych měl jeho další tah znát. Nejsem si jistý, jestli takový přimočarý útok vyjde.. pomyslím si.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Hyūga Fū Fri Jul 26, 2013 1:51 pm

Sakra... Bola by som zase niečo urobila, nebyť toho, že Katashi použije tú svoju techniku. Odrazu som sa nemohla pohnúť, len som tam stála, prekvapene sa dívajúc na svojho tímového parťaka.
Do prčic... Prešlo mi mysľou. Dúfala som, že tá paralýza nebude trvať príliš dlho.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Shinobi Fri Jul 26, 2013 2:10 pm

To že zo svojich úst vytiahne ten prapodivný meč nečakal Nara napriek svojej inteligencii ani trochu. Predsa sa len do sveta nedostalo všetkých informácií o jeho schopnostiach, ktoré už teraz patrili medzi legendárne. Nemohol pochopiť že by človek mohol byť tak silný, v kútiku duše pociťoval že sa blíži jeho predčasná smrť. Okom ale Nara ani na malý okamih nezaváhal, pozdvihol pohľad k nebu a zazrel nebezpečne pohľadom na slnko, čím sa sám vystavil riziku oslepenia. Avšak k slnku zazrel aj Assasin, on však sledoval len nebo...

... „Zatienim svet..“ To bolo jediné čo dokázal v túto chvíľu prehovoriť, nečakal na nič, pustil svoju techniku, uvoľnil Hokágeho, čím zrušil aj svoje klony v okolí a s tmavou guličkou v ruke, ktorá podľa čakry už bola pripravená, sa nepríčetne rozbehol naproti Assasinovi, v druhej ruke si tvoriaci meč z temnej hmoty, a revom na perách sa nechal nabodnúť na Assasinov meč len aby on svojím dokázal preraziť slávneho Hokágeho hrudník...

... „Draven make´s an exit!“ Zvolal šermiar keď zahliadol čo sa s jeho spoločníkom stalo. Takú rýchlu prehru nečakal ani on, okamžite akoby na povel chytil zo zeme svoje upustené sekery, prehodil si ich na chrbát a s úsmevom sa rozbehol preč, pričom stihol mladých Genínov obdariť o milý úsmev a následne stihnúť Uchíhovi priateľsky rozstrapatiť vlasy. Zmizol rovnako rýchlo ako sa objavil.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jul 26, 2013 2:23 pm

Z rtu mi stekl pramínek krve. Ušklíbl jsem se a zakmital hadím jazykem a s kusanagi ještě přitlačil do jeho hrudi.
"Takový útok mě nemůže zastavit, Shikaru!" zakřičel jsem, když jeho meč se setkal s mou hrudí. Stále mě zajímala ta jeho technika. Přišel jsem už na to, že se jedná o variace techniky kagemane. Stejně tak i ten meč. Bylo to zatraceně dobré umění.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Hyūga Fū Fri Jul 26, 2013 2:38 pm

Paralýza konečne ustúpila. Smolou bolo to, že ten zbabelý debil sa rozhodol vziať nohy na plecia a utiecť. Ešte sa aj milo usmial a roztrapatil Kyuchimu vlasy. WTF?!
Nechcela som to však riešiť, skúmala som pomocou Byakuganu prostredie...Nebol tu už. Prižmúrila som však oči, páč som videla senseia s...Mečom v hrudi?! Vyvalila som oči. Ten jeho nepriateľ zjavne umieral...Ale čo sensei? Rozbehla som sa smerom k nemu, avšak zatiaľ som sa ešte veľmi nepribližovala, kým bol ešte ten nepriateľ nažive.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Shinobi Fri Jul 26, 2013 3:02 pm

Temnota rozprestrie svet. Svetlo sveta zanikne v obrovskom tieni prinesenom jediným človekom. Moc ktorá uchváti slnečná paprsky a do tmy zahalí celý svet. Boh ktorý svojou mocou uchváti si trón zloby. Temnota v jeho srdci ho povedie proti súperom a napriek smrti, sa znovu zrodí ako Boh, aby pokoril si už tak zničený svet. Tento človek prinesie svetu záhubu, bude tu mnoho ľudí snažiac sa ho napodobiť, ale len jeden z nich dokáže zatieniť oblohu...

... „Nemusí..“ Prehovoril Shikaru z posledných síl, odpútal sa od meča ktorý mu pretínal hruď, sám na ktorý sa vedome napichol. Cítil ako sa krv valí z jeho hrudi, cítil ako sa blíži jeho posledná hodina života. Nehľadel teraz ale na smrť ako na nepriateľa ale ako priateľa ktorého privíta s otvorenou náručou. On sa stane tým Bohom. Oči boli zatvorené, už necítil život ako pred tým. Už nedokázal hľadieť na svet, nemal síl držať sa na nohách, preto padol k zemi, polomŕtvy, na ceste z ktorej niet návratu. Padol...

...  „Kagekami no jutsu..“ Technika tieňového Boha. Posledná čakra prevedená do guličky, tá teraz opustila miesto kde stáli a pomaly letela do vzduchu. Opúšťala zem ale namiesto toho sa postavila pred slnko a celé ho zatienila. Nara umieral ale jeho technika pokračovala. Technika, kedy gulička zatienila slnko a začala sa rozširovať. Začala rozprestierať celý svet Shinobi do tieňu.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jul 26, 2013 4:43 pm

Sledoval jsem sharinganem tu kuličku a přiskočil k Fuu. Ignoroval jsem prozatím mé zranění, ačkoliv mě vysilovalo. Později se o to postarám. Potřeboval jsem, co nejvíc čakry.
"Každá technika má svou slabinu, dokud je ještě malá, dokážeme ji zastavit. Možná se mi povede ji zapečetit a uzavřít v bariéře...rozprášit ji.."klon, který byl i guvernérky skočil za mnou. Vytvořil jsem i dalšího klona. Vytáhl jsem několik výbušných lístků a pak i speciální lístky, které jsem navázal na kunai a drátky. Poskládal jsem sérií pečetí, ze země vyrašily pevné a rychlé větve, dál mohutněly a zformovaly se ve velkou kopuli, která uzavřela zvětšující se stínovou kouli. Oba kloni se postavili naproti mě a utvořili jsme jakýsi trojuhleník. Hodil jsem kunai s výbušnými lístkama a speciální pečetí a obtočili jsme celou kopuli dohromady. Klon, který stál vpravo zabodl kunai do dřeva. Všichni tři jsme vylepili speciální lístek na zem, asi 10 cm před kopulí, poskládali jsme pečeť, avšak každý jinou.
"Sanfu kekkai.." Lístky se propojily a vytvořili nepropustnou bariéru tří pečetí, která se dokáže zrušit jen tím, že ji odstraní tři lidé naráz. "Bakuhatsu!" poskládal jsem pečetě a dřevění kloni se změnily na dřevěné pilíře a pevně obtočily celou kopuli. BUM....uvnitř bariéry vše vybuchlo.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Fri Jul 26, 2013 4:45 pm

"Omlouvám se Hokage-sama, náš nepřítel utekl. Jen si s námi hrál a byl mnohem silnější, všechny naše útoky obrátil proti nám. Nedalo se nic dělat.. řekl jsem zklamaně a v očích se mi vypnul Sharingan. Byl jsem připraven na seřvání za mou neschopnost.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Hyūga Fū Fri Jul 26, 2013 4:51 pm

Pre senseia som mohla urobiť aspoň niečo. Ako tak zastaviť ťažké krvácanie...Z ruky, ktorú som natiahla k jeho rane, vyletel prúd chakry, ktorá sa mu na onej rane usadila a dočasne zastavila krvácanie.
Okrem toho som už nemohla urobiť nič, len sa dívať na to, čo sensei vlastne robí a dúfať, že to výjde.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jul 26, 2013 6:17 pm

Hasayaki - Stránka 2 Orochimaru-regeneration-o
zdá se, že se plán povedl a moje rána byla pryč. Temnota také. "Děkuji Fuu,"
Ale přesto tu nechám bariéru. Šel jsem ke Guren a pomohl ji na nohy. Jednoho klona jsem zrušil, druhého jsem nechal. "Katashi, Fuu, Kyuchi, měli jste utéct, ale zvládli jste to perfektně. Přežili jste, to je hlavní. Byli jste stateční a nehráli jste si na hrdiny, jsem na Vás pyšný." usmál jsem se.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Guren Fri Jul 26, 2013 6:19 pm

Pomalu jsem se zvedla na nohy, byla jsem značně otřesená! "Hokage, děkuji Vám za záchranu mého života, ale tady máte jednoznačný důkaz o tom, že jsem mluvila pravdu. Co s tím hodláte dělat? Je to chyba Konohy, že se země ocitla v chaosu."
Guren
Guren
Guvernér/ka (Hi no Kuni)
Guvernér/ka (Hi no Kuni)

Počet příspěvků : 10
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Fri Jul 26, 2013 6:30 pm

"Arigato, Hokage-sama." řeknu a opravdu si vážím pochvaly, kterou jsem vůbec nečekal. Měl pravdu, kdyby jsem měli ztrátu na životě, byla by to moc velká oběť za jedno "promluvení". V téhle misi jsme si vedli dobře, obzvlášť když jsme měli proti sobě Elitního Jounina.. A Hokage nám zachránil krk svým Mokutonem. Nedopustil by, aby se nám něco stalo.. přemýšlím. "Není už čas na vrácení se zpět do vesnice ?" otázám se Hokageho, jakmile domluví s Guvernérkou.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jul 26, 2013 6:38 pm

"Přijímám veškerou zodpovědnost Guvernérko, jako Váš nadřízený vám přikazuji se vrátit do pevnosti. Dnes zašlu elitní tým, který vás bude strážit. Zatím se spokojíte s mým klonem, který Vás doprovodí domů, poté se přemění na Vás a bude vaší dvojnicí při jednání. Nebudete opouštět pevnost. Veškeré další zprávy mi sdělíte pomocí hadů. Jedině oni jsou bezpečným komunikačním uzlem mezi mnou a Vámi. Tady Vám ještě předám hiraishin no kunai, použijete ho, pokud budete v nouzi.." domluvil jsem rázně a podal ji jeden ze svých kunaiů. Kde se to ve mě vzalo?
"My se vrátíme do vesnice.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Guren Fri Jul 26, 2013 7:04 pm

Líce jsem měla zabarvené do nachově rudé, přimhouřila jsem oči. "Dobře, pokusím se, co nejvíce uklidnit lid," popravdě jsem se bála mu odporovat. Nechtěla jsem být vězněm ve své vlastní pevnosti. "Spoléhám na Vás."! vzala jsem si kunai a společně s klonem odešla.
Guren
Guren
Guvernér/ka (Hi no Kuni)
Guvernér/ka (Hi no Kuni)

Počet příspěvků : 10
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jul 26, 2013 7:35 pm

Zamával jsem na pozdrav a pak jsme se vydali společně s mýma studentama domů. Do Konohy.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hasayaki - Stránka 2 Empty Re: Hasayaki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru