Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konoha 1

3 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Konoha 1 - Stránka 2 Empty Konoha 1

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 6:55 pm

First topic message reminder :

Konoha 1 - Stránka 2 Narutoshaus
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Konoha 1 - Stránka 2 Empty Re: Konoha 1

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Aug 23, 2013 7:09 pm

V očích se mi ďábelsky blýsklo. "Stačí přivolání, bez pečetí." Přimhouřil jsem oči, přemýšlel jsem. "Věštba by se hodila, možná určitě. Třeba nám taky nic neřekne, ale dostaneme najíst pěknou dávku nechutných červů a pořád je to lepší než sedět tady a čekat."
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha 1 - Stránka 2 Empty Re: Konoha 1

Příspěvek pro Killunia Fri Aug 23, 2013 7:20 pm

Ani jsem nevěděla, že to jde nějak jinak. I když... možná to lze pouze u žab, hadů a slimáků, zvířat, která obvykle používají Sannini. Netušila jsem, zda by to šlo i s draky, ale nehodlala jsem to zkoušet. Jedno nepříjemné přistání stačilo. Při zmínce o červech jsem se ušklíbla.
"Fůj, červi..." Vyplázla jsem u toho i jazyk. Z takových nechuťáren jsem vždycky zvracela. Ale sedět a čekat se mi tu taky moc nechtělo, takže jsem nakonec souhlasila. "Dobře, jdeme tam. Ale bez těch červů!"
Jinak totiž vrhnu to, co mi v žaludku ještě ze včerejška zbylo...
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Konoha 1 - Stránka 2 Empty Re: Konoha 1

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Aug 23, 2013 7:27 pm

"To ti slíbit nemohu,"ušklíbl jsem se. Třeba mamka udělala něco vegetariánského. "Tak jo, ještě jsem tam nikdy nikoho nebral se mnou, zkus se mě pořádně držet, doufám, že nás to vtáhne,"začal jsem skládat pečetě bez toho, abych se kousl do prstu a obětoval trochu krve.
"Připravená? Kuchiyose no jutsu!" objevil se kouř jako po výbuchu dýmovnice, místo toho, aby se objevila žába, zmizeli jsme my.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha 1 - Stránka 2 Empty Re: Konoha 1

Příspěvek pro Killunia Fri Aug 23, 2013 7:35 pm

Jak... Jasné. Slibovat nic nemohl, ani bezpečný přesun. Když jsem se jej měla chytit, trochu jsem se zdráhala, nakonec jsem to však udělala. Po tváři se mi rozlila červeň, takže jsem se otočila tak, aby to nemohl vidět. Ještě snad nikdy jsem totiž nebyla tak blízko cizího člověka (tzn. tak blízko někoho, kdo není z mé rodiny). Sama od sebe. Tedy skoro sama od sebe. A než jsem se nadála, zmizela jsem spolu s ním v obláčku dýmu. Stejně jako když jsem hledala své Kuchiyose.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Konoha 1 - Stránka 2 Empty Re: Konoha 1

Příspěvek pro Tobiru Senju Sun Aug 25, 2013 2:31 pm

Objevili jsme se přímo na stejném místě, kde jsme seděli předtím, než jsme zmizeli. "Žabí sennin tohle umí opravdu dobře," naštěstí jsem zase
neskončil hlavou dole.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha 1 - Stránka 2 Empty Re: Konoha 1

Příspěvek pro Killunia Sun Aug 25, 2013 5:47 pm

Bylo to, jako bych skoro vyšla z portálu. Snad jen s jediným rozdílem - nemusela jsem udělat ani jeden krok. Po chvíli koukání do blba jsem se otočila na Tobiru-a. V hlavě se mi totiž objevila myšlenka na skončený boj.
"Tobiru, neměl bys třeba jít zkontrolovat svého otce? Víš, jestli je v pořádku a tak..." Kdyby mí rodiče žili, určitě bych o ně měla starost a okamžitě po návratu bych utíkala za nimi. Nebo aspoň někam, kde bych si myslela, že by mohli být. "Běž za svým tátou, já... půjdu za rodiči." Bylo asi jasné, kam tím mířím. "Tak se zatím měj..." rozloučila jsem se s ním a zamířila jsem na hřbitov.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Konoha 1 - Stránka 2 Empty Re: Konoha 1

Příspěvek pro Tobiru Senju Sun Aug 25, 2013 7:16 pm

"Myslíš, že se vrátil?" pozvedl jsem zvědavě obočí a už Killunia šla pryč. "Taky se měj." Tak jsem teda vstal a utíkal domů.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha 1 - Stránka 2 Empty Re: Konoha 1

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru