Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadeshiko no sato

+5
Raiki Senju
Shiranui Heiwa
Tobiru Senju
Yorimi Sonoe
Shinobi
9 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Shinobi Fri Aug 02, 2013 8:00 pm

First topic message reminder :

Nadeshiko no sato - Stránka 2 180px-Nadeshiko_village
Nadeshiko no sato je nepříliš vysoce rozbudována vesnice, která se skláda 100% s osob ženského pohlaví. Nacházi se v blízkosti Kirigakure no sato. Vesnice je umístěna až na samotným vrcholku kopců, kde je propojována dvěma kamennými mosty. Kopce na kterých se vesnice rozléha se nacházi v zalesněném údolí. Samotná vesnice svou stavbou připomína palác nebo pevost s mnoha věžkami. (Filler kde tato vesnice byla popisována jsem vynechal, a tak informace které jsem vám zde sepsal najdete Zde)
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Mon Oct 06, 2014 5:17 am

Stàl jsem na tom stromě dokud se pode mnou nezačala hýbat zem. Díky sharinganu jsem stihl vypozorovat co a jak se děje, dalo mi to tedy trochu času abych tomu mohl uniknout. Po padajícím stromu jsem vyběhl až na špičku od které jsem se odrazil co nejvíce do vzduchu abych mohl přivolat svého orla na kterého jsem dopadl a on se mnou vyletěl nad mlhu tvořenou pískem. Takže senzibil jo ? Prolétlo mi hlavou spolu s plánem útoku. Věděl jsem přibližné místo kde se nepřítel nachází takže jsem použil chidori senbon a v okruhu pár metrů místa kde před tím stál to zasypqly malé modré jehličky kterým nedělalo problém proletět pískem.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Sora no Sen Mon Oct 06, 2014 5:34 pm

Kisuke správně uvažoval nad tím, že by něco na bázi dotonu mohl raiton lehce prorazit, jenomže jaksi opomenul fakt, že se nejednalo o obyčejné dotonové techniky, ale o sakin, zlatý písek, který je již o sám o sobě bez využití chakry těžko proniknutelný raitonem, posunul slabiny dotonu daleko za Kisukeho očekávání. Navzdory tomuto ale loutkař svého nepřítele nepodceňoval. Byl si vědom toho, že tato dočasná úroveň sakinu nemusí stačit, a tak opět o něco zvýšil úroveň.

Díky senzibilským schopnostem loutky Tory Vizsly jsem si všiml  raitonových senbonů s dostatečným předstihem. Nehodlal jsem ustupovat. Takto bych své bohy zahanbil. Smetu zde toho nevěřícího psa jednou pro vždy!  Tor Vizsla složil jednoduchou pečeť, a tu se sakin, který doposud tryskal ze země dle libosti zformoval do obří tsunami vlny, která si to namířila proti Kisukemu. Tomu mohlo dojít, že se rázem jedná o techniku zcela na jiné úrovni než byla ta předchozí, a tak jeho technika nebude schopna prorazit. Konec konců za tak krátkou dobu Tor zvládl přeměnit dostatek země na sakin, aby mohl vytvořit ničivou a neprůstřelnou vlnu. Tato vlna byla tak vysoká, že ani orel by jej nebyl schopen vznést do požadované výšky. Nebyl totiž dostatečně rychlý na tak vysokou a širokou zeď. Kisukemu nyní tedy mohlo dojít, že bude muset použít jakoukoli obrannou techniku, aby si alespoň získal dostatek času na jeho plány.

Benjiro předpokládal správně, že z hůry mě zahlédne, a to se také stalo. Kisuke toho na zemi schopen nebyl, jelikož sharinganem vnímal pouze chakru nepřítele, neviděl skrze objekty, a nepřítelovu chakru díky jeh plošným technikám viděl všude. Nehodlal jsem mu však nechat ani sebemenší sekundu na to, aby podnikl s pětiocasým kroky, které by mě ohrozily. Použil jsem Sarutobi Sena aby aktivoval osmou bránu Hachimonu. Okolím otřásla další obrovská chakra. Osmá brána Hachimonu konec konců byla schopna prorazit i Madarovo dokonalé Susano, a pokud by měl Gai ještě chvíli, zcela nepochybně by tímto Madaru dostal. Sarutobi měl však v osmé bráně výhodu oproti Gaiovi. jeho tělo se automaticky díky jeho Wuju style regenerovalo, takže na tento stupeň Hachimonu nedoplácel. Sarrutobi se pak nesmírnou rychlostí, jenž nebyl schopen stíhat ani Madarův sharingan vyřítil proti Benjirovi s Gobim s vražednými úmysly.

Takeru v dáli nyní byl schopen vnímat dvě nesmírné chakry, a žel, nebyly to chakry jeho spojenců, ale nepřítele. Jak dlouho s tímto vědomím se zvládne držet zpátky?
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Takeru Kana Mon Oct 06, 2014 5:57 pm

Prozatím jsem stále udržoval svou pozici, vědom si toho že o mě celou dobu můj protivník ví. Vyčkával jsem na nejlepší okamžik, možná o mě ví, ale netuší co ovládám za schopnosti a právě proto se držím zatím zpátky. Všichni uživatele dotonu a suitonu a vlastně většiny kapalných a pevných předmětů byli proti mě prakticky bezmocní. Horší bylo to, co se v tuto chvíli blížilo k Benjirovi, taková obrovská hrubá síla a nadlidská rychlost, bylo možné že i jednou ranou vás mohl zabít. Nemohl jsem mu teď efektivně pomoci, kdybych použil své schopnosti zkazil bych svůj plán a z mého pohledu šanci na vítězství. Pravděpodobně jsem doufal v to, že se Benjiro nějak dokáže vyhnout, nebo ještě lépe zabije tu loutku, která byla mou slabinou. O Kisukeho jsem strach neměl, podle všeho byl silnější než já, takže jestli se o sebe nedokáže postarat není hoden svého postu. Ještě chvilku... Přikrčil jsem se a napnul všechny svaly, jako bych se už chystal k výskoku.
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue Oct 07, 2014 2:13 pm

Nezbývalo mnoho času. Z povětří jsem nepřítele úspěšně lokalizoval, a však to, co jsem zjistil, mě nijak nepotěšilo. Nepotřeboval jsem jej vidět, abych cítil nesmírně obrovskou chakru loutkařovy loutky, ale, když jsem to viděl, mohl jsem lépe vyhodnotit závažnost situace. Jediný úder touto loutkou a nezachrání mě ani Kokuko nebo Susano. Nepřítelova loutka se tedy nemohla za žádnou cenu dostat do mé blízkosti. S touto technikou se ji však zvýšila rychlost, takže pokud mi výjde můj plán, bude to o vlásek.
Nadeshiko no sato - Stránka 2 Tumblr_n06j0ody5H1t62yr3o1_500
Takřka okamžitě potom, co jsem vyhodnotil závažnost situace, Kokuo aplikoval mini bijuu damu, vystřelujíc ji směrem proti Sarutobi Senovi. Plnohodnotnou bijuu damu vytvořit by zabralo příliš času, takže jsem se musel spolehnout na její menší provedení, a však i přes to její ničivá síla byla dostačující, aby se vyrovnala běžným S rankovým technikám.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed Oct 08, 2014 6:42 pm

"A kurv..." To bylo prvni co vypdlo z mých úst když jsem uviděl tvořící se vlnu o kterou se mé senbony rozdrtily jako párátka. Nebyl čas na to aby orel na němž jsem stál odletěl z dosahu vlny, a ani v prokleté pečeti bych nebyl schopný dostat se nad vlnu. Byl jsem celkem v koncích. Zbývala už jedna věc která by mě mohla zachránit a to sama bohyně Susanoo. Dal jsem pokyn orlovy aby, než k nám dorazí vlna sakinu, vylétl co nejvýše co to půjde aby mě sakin nepohřbil i v mém Susanoo. Při nárazu na vlnu se orel rozplynul a já vyskočil vší silou co nejvýš a v tu chvíli aktivoval Susanoo abych omezil rozsah škod na mé osobě.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Sora no Sen Sat Oct 11, 2014 6:24 pm

Takeri uvažoval jako typický člověk, který pochází ze světa. Čekal, že je proti loutce Tora Vizsly ve výhodě, když prozatím viděl pouze jeho pár útoku. S něčím ne zemským, jako jsem Já, ale potřeba bojovat s očekáváním, že dalším útokem to bude vždy jen horší.  Tor Vizsla krátce po svém bravurním útoku, pomocí sakinu, zmizel za využitím svého Kekei Genkai jintonu. V případě, že bych měl senzibilské schopnosti Já, nebyl bych schopen určit Takerovu polohu tak daleko s naprostou přesností, a však senzibilskými schopnostmi disponovala hlavně Torova loutka, tak tedy společně s nim do neznáma se přesouval i můj senzor chakry. Nebylo to okamžité, jelikož byl potřeba nějaký ten čas, abych s loutkou "prošel" nějaké to území, odkud jsem jej schopen lokalizovat byl. Jakmile se tak stalo, za Takerem se z nenadání objevila Torova loutka. Rychlosti Torova jintonu nestíhal ani sharingan, natož "obyčejný" shinobi. Respktive sharingan jej schopen zaznamenat byl, ale uživatel nestihl nikdy včas zakročit. Tor jej následně udeřil mohutnou silou mezi lopatky. Nejednalo se o nic smrtelného. Bez krve se to však neobejde. Loutka krátce poté opět zmizela za účasti jednoduché pečetě, kterou provedla svou předchozí techniku.

Benjiro s Kokuem za zády byl větší oříšek, ale jeho mini bijuu dama nebyla dostatečně silná, aby prorazila osmou bránu Hachimonu, respektive aby uživatele zastihla na jednom místě. S úrovní Hachimonu totiž, jak je známo, stoupá i rychlost uživatele. Loutka mladého Sarutobiho se ale neobjevila někde u Benjira, aby jej zákeřně napadla.

Místo toho se objevila u Kisukeho, který se právě snažil z pamatovat z předchozí nepřítelovy techniky. Proti Té se u podařilo ubránit, jenže bylo to o vlásek. Moudře zvážil, že samotným Susanem nevystačí, a tak se rozhodl improvizovat. Jakmile ale vyskočil z orla směrem nahoru, vlna jej i tak smetla. Jenže čím výš se nacházel, tím slabší ničící efekt měla. Kisuke se stihl dostat takřka nad ní. Vlna ho tedy smetla, ale zvládl to takřka bez úhony. Jediné co na tomto nebylo pozitivní bylo to, že se musel po dopadu pořádně otřepat od zlatého písku. Někdy v této době zjistil, že se k němu řítí Sarutobi s aktivovaným osmým Hachimonem. Jeho rychlost sice byla menší než u jitonu Tora Vizsly, ale přesto byla pozoruhodná a schopná konkurovat, ne-li předčit, Kisukeho pohyby etc. Sarutobi vyskočil nahoru s úmyslem učinit to, co na gifu.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Takeru Kana Sun Oct 12, 2014 7:41 pm

Ucítil jsem prudkou ránu na zádech, ale určitě to nedopadlo jak očekával. Na tváři se mi objevil úsměv, prakticky jsem nic necítil, jelikož jsem již před bojem aktivoval Kessho yoroi, přesněji řečeno ve chvíli kdy jsem si před nějakým časem vyhledal vhodnou pozorovací pozici. Loutka opět zmizela obrovskou rychlostí, musel to být Jinton. Přibližně v tu samou chvíli se na Kisukeho valila další vlna písku, vyběhl jsem jeho směrem. Málem ho to zasypalo, naštěstí aktivoval susanoo, naneštěstí se nad ním objevila další loutka, která byla taktéž pekelně rychlá. Pousmál jsem se a vytvořil velmi rychle pečetě, písek který v tento moment doslova létal kolem Kisukeho díky předešlé vlně mi teď nahrával do karet. Ihned začalo prakticky vše kolem Kisukeho krystalizovat, ale nebylo to tak neuspořádané jak se ze zařátku zdálo, vše to směřovalo směrem k loutce která právě mířila na Kisukeho. Přesněji řečeno krystaly vytvořily takový ''les'' bodců, který zakryl prostor nad Kisukem a jejíž špice teď mířily přímo na loutku, nebylo moc pravděpodobně že se v té rychlosti dokáže vyhnout a ještě méně pravděpodobné bylo to, že by takové množství krystalů dokázal jednou ranou zničit.
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon Oct 13, 2014 8:09 pm

Mini bijuu damu jsem použil za účelem obrany, takže jsem s výsledkem spokojen byl. Navíc mi Sora no Sen dopřál na úkor Takera s Kisukem trochu klidu, což ale dělat neměl. Doposud jsem neměl zdání, zda-li se jedná o podporu či nepřítele. Vzhledem k jejich cíli jsem ale uvážil, že pro tento boj budeme jistě spojenci. Nadměrná důvěřivost v takových a mnoho podobných spojenectví je ale velmi nebezpečná, a proto jsem si od Takera s Kisukem udržoval odstup. Jakmile Kisuke aktivoval své Susano s jistotou jsem alespoň mohl říct, že jeden z nich je Uchíha. Čemu jsem s jistotou věnovat pozornost nemohl bylo to, že mi něco říkalo, že se jedná o Kisukeho. Nikdy v životě jsem jej však bojovat neviděl, ale za to jsem již pár krát přišel do styku s jeho chakrou, a proto tuto domněnku nebylo možné vyvrátit, ale ani potvrdit. Byl jsem si vědom toho, že zde stojíme proti nepříteli na úrovni, kterou si ani sami nedokážeme představit, a tak mému následujícímu útoku jsem příliš velké šance nedával, ale možná takto odtáhnu jeho pozornost od Takera a Kisukeho, protože ho přinutím se starat o vlastní obranu. Okamžitě tedy když jsem se zorientoval v tom, co se děje, Koukuo udeřil svými pěti ocasy na místo, kde jsem ještě před chvíli lokalizoval Sora no Sena. Byla to chvíle, kdy jsme dopadali na zem z předešlého výskoku. Když jsem s Kokuem na zem dopadl, bylo možné v okolí pocítit mírné vibrace .
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed Oct 22, 2014 1:43 pm

Ani jsem se nenadál a nade mnou se objevila loutka nad mou hlavou, a to byl velký průser. Naštěstí se zde objevili Takerovy hroty a dal mi dostatek času aby se zformovalo konečné Susanoo. Když se tak stalo měl jsem stále dostatek času abych poručil Susanoo aby připravila svůj luk k útoku. Než však vypálila svůj šíp zapálil jsem jsem hrot pomocí entonu pro větší sílu. Jakmile tedy šíp narazí spůsobí malou tlakovou vlnu která amaterasu rozšíří kolem sebe. Útok jsem načasoval tak abych netrefil ani Benjira ani jeho mazlíčka.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Sora no Sen Fri Oct 24, 2014 4:23 pm

Bylo od Takera nesmírně ohleduplné, že chtěl pomoci Kisukemu v potížích, ale, jak se ukázalo, velmi podcenil osmou bránu Hachimonu, která trajektorii může měnit v jakékoli rychlosti jakoukoli rychlostí, o čem jsme se v minulosti mohli přesvědčit i u Maita Gaie, když bojoval proti legendárnímu Madarovi. Já jsem, navzdory tomu, že se mohlo zdát, že se jedná o výhodnou možnost, trajektorii Sarutobiho loutky s osmou bránou Hachimonu nezměnil. Na místo toho jsem využil nesmírné množství energie, kterou Sarutobiho loutka uvolňovala, abych krystaly zničil ještě dřív než k nim Sarutobi dorazil. Hachimon je znám svou silou, která vyplývá z nadlidského uvolňování životní energie, i když se může zdát, že u loutky by to mělo fungovat jinak, kvůli Hitokugutsu, které uchová v loutce životní energii originálu, a kvůli Wuju style Sarutobiho to funguje naprosto stejně, ba dokonce ještě silněji a efektivněji. Shoton je zase znám svou slabinou neudržet svou strukturu v blízkosti velmi mocné energie nebo chakry, jak jsme se mohli přesvědčit u toho, když se Guren snažila lapit Sanbiho. Tato výhoda Hachimonu a nevýhoda shotonu stála za tím, že krátce pot, co se krystal zformuloval, se také rozpadl. Nyní bylo již naprosto zřejmé, že má síla, síla posla s božím poselstvím, nezná mezí. Kisuke tedy neměl příliš času na to, aby se mohl zaměřit na použití entonu k útoku a Susana k obraně zároveň, takže si musel vybrat. Vzhledem k tomu ale, že bylo spíše akutnější zvolit obranu, lze předpokládat, že tak učinil. Rozhodnutí je ale pouze na něm. Viděl ale co osmá brána Hachimonu udělala s krystalem, a tak se mohl začít obávat toho všeho, co dokáže udělat s jeho Susanem. Jen tak pro zajímavost. Osmá brána Hachimonu byla v minulosti schopna porazit dokonalé Susano na úrovni EMS. Susano Kisukeho takové úrovně z daleka nedosahovala, takže je nadmíru jasné, že tentokrát tu pomoc bude potřebovat.

Pokud by mu Takeru v obraně nepomohl, pravděpodobně by Kisuke obdržel smrtelná zranění. A pouze dva proti božímu poslovi nedokážou z 75% obstát. Možná že jeho minulá technika selhala, ale jeho nejsilnější technika v kombinaci s Kisukeho Susanem by se mohly alespoň přiblížit obraně na úrovni EMS dokonalého Susana, což by zvýšilo jejich procento přežití. Ačkoli možná oba útok lákal, kdyby s nim chvíli počkali, zjistili by, že Benirův útok selhal na takové úrovni, že by jej neodvrátila ani jakákoli podpora jiných S rankových útočných technik.

Jakmile totiž nastala exploze způsobena Gobiho mini bijuu damou a zlepšila se po ní viditelnost od toho všeho kouře, který v důsledku exploze povstal, na zemi mohli všichni vidět bezvládně ležící osobu. Nejspíš se jednalo o samotného loutkaře, ale pak proč se loutky pořád pohybovaly? Ovládal je přeci jen loutkař, takže po jeho smrti by měly padnou bezvládně k zemi. Sharingan je vskutku dobrá věc, která není nikdy k zahození. V tuto chvíli se Kisukemu a Benjiroi vyplatila v tom ohledu, že byli schopni na rozdíl od Takera vidět chakrová lanka, kterými jsem ovládal své loutky, a ty mířily od osoby ležící na zemi a od Sarutobiho loutky u Kisukeho úplně jinam, neznámo kam.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Takeru Kana Thu Oct 30, 2014 8:19 pm

Neváhal jsem a vyskočil jsem znovu do vzduchu, přibližně do výšky kde mělo Kisukeho Susanoo hlavu. Rozpažil jsem ruce a začal se soustředit, což mělo za následek uvolňování velkého množství chakry, v tu chvíli jsem doslova levitoval na jednom místě a začal se kolem mě i Kisukeho tvořit tmavě rudý krystal. Neodlišoval se od normálního krystalu pouze barvou, ale taktéž strukturou a ´regenerací´, kdekoliv byl masivní krystal poničen, ihned se zacelil. Tato schopnost byla v závislosti na mojí chakře, které jsem měl momentálně dostatek takže se její obraná síla a následná regenerace zcela určitě rovnala Susanu. Čekal jsem co udělá Kisuke, po tom co se stalo s naším protivníkem, pravděpodobně musel v tuto chvíli vědět díky sharinganu daleko víc než já, proto jsem nemohl dělat nic jiného než se snažit ubránit té ničivé síle Hachimonu, snažil jsem se zdržet čas jelikož ani hachimon netrvá nekonečně dlouho.



Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Oct 31, 2014 10:57 am

Když se krystal nade mnou rozpadl už jsem myslel že to pěkně schytám. Naštěstí se nade mnou objevil znovu ale tentokrát černý. V životě jsem neviděl černý krystal ale to bylo teď poslední o co jsem se mohl zajímat. Díky ráně gobiho jsem nyní mohl vidět chakrová lanka vedoucí někam do neznáma. Copak ta mrtvola tam nebyl loutkař po kterém jsme šli ? Nebo je tu i jiný nepřítel ?. Neměl jsem čas nad tím uvažovat, co jsem však věděl stoprocentně bylo to že musím využít šance kterou mi teď Takeru poskytl. Jelikož jsem viděl chakrová lanka nebylo teď těžké je zacílit pomcí svého amaterasu. Můj plán nebyl však lanka přetrhnout ale donutit loutkáře aby je přetrhnul sám, kdyby tak neudělal Amaterasu by se po lankách rozšířilo jak k němu tak i k loutce.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat Nov 01, 2014 2:05 pm

Můj společný útok s Gobim nevyšel a Kisuke s Takerem se ocitli v ohrožení. Nacházel jsem se od nich příliš daleko na to, abych jim dokázal pomoct. Sílu osmé brány Hachimonu nelze podcenit, a tak skutečně dokáže Takerův krystal odolat i kdyby jen jediné ráně? Nedokázalo to v minulosti ani dokonalé Madarovo susano na úrovni Enternal Mangekyou Sharinganu, které bylo schopné se rovnat i se samotnými bijuu. Shoton v minulosti nedokázal ani na delší dobu zadržet sanbiho. Navzdory tomu všemu se Kisuke rozhodl zaútočit. Možná je pro tentokrát lepší řídit se tvrzením, že nejlepší obrana je útok. Jenže co když se mýlí? Svou šanci nepřítele vyřadit jsem zmařil, a tak mi nezbývalo nic jiného než-li vyčkat na další podobnou šanci, a do té doby zjistit co nejvíce o nepřítelových schopnostech. Bylo pozoruhodné, jak se dokázal vyhnout útoku Kokua. Svou příležitost zaútočit využil Kisuke, a tak tedy ve snaze poučit se z vlastních chyb jsem sharinganem bedlivě pozoroval nepřítelovu reakci na Kisukeho amaterasu. 
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Sora no Sen Sat Nov 01, 2014 9:49 pm

Kisuke zvolil útok. Zapomněl při něm však na jednu důležitou věc, a to že nemá do činění s žádným podřadným loutkařem, ale loutkařem, který ve jméně bohů, kteří jej poslali, zabil Nanadaime Mizukage přímo před branami Kirigakure no sato a mnoho dalšího. Podstoupil jsem to, co Kisuke předpokládal. Uvolnil jsem chakrová lanka. Jenže rázem s tím jsem učini řadu věcí jako například to, že díky tomu, že jsem měl čas, než amaterasu ohrozí má chakrová vlákna jejich zničením, a nebo mne ohrozí přiblížením amaterasu až nebezpečně do mé blízkosti, jsem udržel osmou bránu Hachimonu na dobu úderu loutky Sarutobi Sena do rudého krystalu. Ten v důsledku přímého střetnutí se po styku s nim celý rozpadl. Jiné možnosti nebylo, jelikož se značně rychleji regeneroval než jeho původní verze. Celé náhlé zničení však logicky opravit schopen nebyl. Takeru se dokázal vyrovnat síle susana, jenže se nedostal na takovou úroveň, jako bylo Madarovo dokonalé susano, a tak čelil opětovné ponižující porážce při střetnutí dvou technik. Jeho pád byl pravděpodobně způsoben tím, že jeho technika čerpala přímo z jeho chakry. Natož technika Hachimonu čerpala z životní energie Sarutobi Sena, kde pomocí jeho Wuju stylu se zbavila nevýhody sebe poškozování, a tak o to trvala déle. Nic ale netrvá věčně.

Po střetnutí s Takeroým krystalem jsem loutkou nepodnikl zdrcující útok, ale stáhl ji dozadu. Spíše než stažení by se tomu dalo říct hození, neboť jsem chakrová vlákna, které Kisuke podpálil amaterasem, využil k tomu, abych loutku Sarutobi Sena hodil směrem ke mě. Když pak mířila přímou čárou Sarutobiho loutka ke mě, uvolnil jsem vlákna, v důsledku čeho se automaticky deaktivovalo amaterasu. Chakorvé vlákna jsem ale ani ne do sekundy opět nahodil. Nemusel bych být ani zkušený loutkař na to, abych dokázal odpojit a zpátky napojit rychle chakrová vlákna na svou loutku, takže není se čemu divit, že jsem to já dokázal. Kisuke to mohl čekat. Jeho útok jim ale zachránil krk, protože jsem byl nucen poslední ránu opět odložit. Kdybych je totiž vyřadil a nepochybně na místě zabil, nestihl bych včas zareagovat na Kisukeho amaterasu. Takto, jelikož se jednalo o krátký a bleskurychlý manévr jsem toho schopen byl. K čemu by mi pak bylo to, že jsem opět splnil vůli bohů, a nemohl bych ji plnit pak dál?

Sarutobiho loutku jsem přesunul k sobě, a pak následovala loutka, pomocí které jsem se ubránil útoku Gobiho, Tor Vizsla. Ano... jednalo se o loutku. Ve chvíli, kdy Gobi namířil své ocasy proti mě jsem totiž byl schopen pouze stihnout použít kawarimi na loutku Tora Vizsly a vyměnit se s ním. Ten to pak nehezky odnesl. Mé všechny loutky ale mají tu výhodu, že se umí regenerovat. Nyní už uběhlo dost času od zničení loutky Tora Vizsly, na to abych ho alespoň v jeho zdánlivé podobě mohl od místa jeho skonu přesunout ke mě, kde se pak jeho rány kompletně zacelili. Toto bylo snad prvně, co jsem dal Benjirovi, Kisukemu nebo Takerovi odpočinout tím, že jsem na ně neútočil. Rozhodně to ale neznamenalo, že jsem v koncích. Pořád jsem ještě nepředvedl spoustu technik a schopností mých loutek...
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Takeru Kana Sat Nov 08, 2014 7:31 pm

Dopadl jsem na zem a i přes to že jsem byl unavený, hodil jsem krystal který se zabodl do loutky. Kisukeho krok byl velmi dobrý, musel svou loutku urychleně stáhnout k sobě, ale v tuhle chvíli ji neovládal tak dokonale jak by on sám chtěl. Vužil jsem tohoto ´´pádu´´ jeho loutky a hodil po něm malinký krystal velikosti asi tří-čtyř centimetrového tělesa. Ten ihned při styku s loutkou začal reagovat a loutka začala pomalu celá krystalovat, urychleně jsem složil pečetě a dotkl se země. ´´Shōton: Omiwatari no Jutsu´´, ze země začali velkou rychlostí vyrážet así dvou metrové krystaly směrem k místu kam krystalizující loutka letěla.
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Shinobi Mon Nov 17, 2014 5:28 pm


Všetko nasvedčovalo tomu, že sa šťastie začalo obracať na konožanov.
Nejeden nestranný pozorovateľ by nadobudol pocit, že ich od víťazstva delí už len málo, ale tak jednoduché to bohužiaľ nebolo. Muž, s ktorým mali čo dočinenia, nebol ešte ani zďaleka pripravený padnúť. Ten pravý súboj mal navzdory svojmu doterajšiemu vyčerpávajúcemu priebehu len začať. Ťažko povedať, ako by bol za týchto okolností dopadol, ale i po tom všetkom mal Sora no Sen stále navrch. Pravdepodobnosť jeho výhry ale rapidne klesla vo chvíli, keď prilákal nežiadanú pozornosť. Do konfliktu vstúpili obyvateľky Nadeshiko, a nie len tak hocijaké. Jednalo sa o elitnú jednotku na čele so súčasnou vodkyňou dediny.

"Konečne nejaká party v okolí a ja nie som pozvaná? Zrejme budem musieť prečesať zoznam hostí," ozvala sa fialovovlasá kunoichi spoza Sora no Sena v momente, ako sa naňho z opačnej strany rútil kryštál, skoro ako keby ho chcela ešte viac dezorientovať. Spoliehala sa nebodaj na to, že sa bábkar pri narušení sústredenia nechá zasiahnuť Takerom? Kdeže, bolo v tom predsa len niečo viac. Zatiaľ čo jej hlas úspešne poslúžil na dočasné odlákanie pozornosti, Sora no Sen na svojom chrbte pocítil prudký nápor vetra. Jednalo sa o techniku červenovlásky, Ressenpū.

Takerov blížiaci sa kryštál, ktorý sa nekompromisne rútil na nepriateľa, fialovovlasá kunoichi s ostrým jazýčkom, stvárňujúca rolu dočasnej návnady, a technika od bábkarovho chrbta, ktorá mu bránila v uskakovaní a pohybe dozadu. To však stále nebolo ono. Od neďalekého miesta po jeho pravej ruke sa totiž na to všetko vynorili aj ostré kunaie.
"Nadeshiko-Ryū Shinku Enbu: Ni no Dan," vyslovila za sprievodu kovovej smršte osoba, ktorá stála za celou touto taktikou. Šlo bezpochyby o efektívnu formáciu.

"Rada do budúcna. Nabudúce si pre svoje márnotratné tancovačky vyber lepšie miesto, niekde ďaleko od nás. S radosťou ti predvediem, že kunoichi, obzvlášť tie naše, vedia byť omnoho desivejšie ako chlapi," prehovorila ešte raz fialovovláska, zatiaľ čo si vo svojej ruke vopred chystala poistku pre prípad, že by sa jej Sora no Sen vrhol naproti. Všetko sa to odohralo neuveriteľne rýchlo, načasovanie bolo famózne a útok bol smerovaný špeciálne na bábkara, ignorujúc ostatných prítomných, a to dokonca aj vrátane jeho mocných hračiek.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Fri Nov 21, 2014 9:05 pm

Netrvalo dlouho a do tohoto konfliktu se zapojili i místní. Zdálo se, že se staví na stranu Konohy, ale jejich záměry v tomto boji nelze předvídat. Konohagakure no sato měla vztahy s Nadeshiko no sato na dobré úrovni, ale nyní po sedmé velké válce ninjů se vše mohlo změnit, a tak jaký postoj ke Konoze nyní mají tyto oslnivé dívky? V tom všem, co se zde dělo jsem viděl příležitost, a to podniknout kroky k útoku tak rozsáhlému, že by jeho exploze zahrnula loutkaře se všemi jeho loutkami. Do teď jsme měli možnost vidět mistrovské kombinace jeho loutek, a taky to, že při prohození svých míst z jednou z jeho loutek zvládne ovládat na nejvýš jednu loutku, takže by jsme vyřadili jednu, ale ne tak, aby se mohla opravit, jelikož by jsme ji s Kokuem obrátili celou v prach. Chvíli jsem váhal, zda dospět k závěru, že se loutkař předtím vyhnul mé bijuu damě něčím jako je Kawarimi no jutsu, když to použil na svou vlastní loutku, ale vše tomu tak nasvědčovalo.

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Tumblr_lzl9u0pbPm1r7lbzxo1_400

Kokuo začal tvořit bijuu damu. Tentokrát ale ne její mini verzi, kterou jsem předtím použil na loutkaře, nýbrž bijuu damu v celé své kráse. Tato mocná útočná technika ale má tu nevýhodu, že je potřeba delší doba na nashromáždění potřebné chakry do tvaru koule, kterou se pak vyšle na nepřítele. Jakmile ale již je vypuštěna, výsledky bývají víc než uspokojující.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Nov 22, 2014 8:22 am

Už pár sekund jsem měl v hlavě plán útoku, byl fakt dobrý jenže se tady objevil problém. Vlastně tři problémy. Ženský ? Ne, nemohl jsem se nechat zahanbit tím že nám zachrání prdel tři ženský. Vykašlal jsem se tedy na nějaké plánování a začal improvizovat. Všiml jsem si co má Benjiro v plánu.. končený smrtící útok. Přidal jsem se k němu. Mé Susano´o začalo tvořit šíp a natahovalo ho v luku tak dlouho dokud to šlo, tak aby sme mohli vypustit s Benjirem oba útoky současně. Cink ! Další nápad, proč mě tohle nikdy nenapadlo ? Napadlo mě jak zvýšit útočnou sílu šípu. Podpálil jsem ho pomocí Entonu. Při nárazu šípu totiž dojde k menší tlakové vlně která může amaterasu rozšířit do blízkého okolí.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Sora no Sen Sat Nov 22, 2014 10:39 pm

Situace se v této krátké chvíli nepochybně obrátila v můj neprospěch. Pouze ale co se počtu nepřátel týče. Ve jménu bohu, kteří mě poslali, jsem čelil celé vesnici Kirigakure no sato s koncem smrtí Nanadaime Mizukage. Sice jsem byl slepý, ale pomocí svých loutek jsem schopný okolí jaksi vnímat byl, takže mi toto dění neuniklo, a však vše, co se právě odehrávalo jsem viděl z jiné perspektivy.

Takeru se snažil při ústupu loutky, zkrystalizovat ji. Jenže okamžitě, když jsem postřehl jeho útok při loutčinem ústupu na ní, nastalo něco neočekávaného. Takerův útok jsem byl schopen zaregistrovat právě díky tomu, jak jsem celý tento oj vnímal. Jelikož jsem byl slepý, neřídil jsem se tak jako on zrakem, ale senzibilskými schopnostmi svých loutek. Právě proto jsem byl i za těchto nepříznivých podmínek při ústupu loutkou schopen si všimnout jeho útoku. Ve chvíli, kdy měla loutka začít krystalizovat, nastalo PUF. Tu se loutka objevila u mě aniž by se pohnula sebemenší kousek. Kdo ví, jak funguje přivolávaní loutek loutkařem, ví co se stalo. Pro ty, kteří nejsou zase tak dobře informování, snad dojde brzy k objasnění skrze nepřítelovu dedukci a nebo skrze autora. Ve zkratce loutkař aktivací kai je schopen svou loutku odvolat, a pak pomocí svitku, ve kterém loutku má zapečetěnou, přivolat. Jakmile se loutka Sarutobi Sena objevila u mne, pokračoval jsem v její aktivované osmé bráně Hachimonu, čím jsem zamezil krystalizaci. Hachimon jsem loutkou nepochybně používal mnohokrát déle než-li Gai za živa. Copak loutka byla zbavena nějakého časového omezení aktivace této techniky?

Pak se zde z nenadání objevily hrdé obyvatelky Nadeshiko no sato. Při jejich působivém vstupu ale zapomněli na jednu věc, a to tu, že většina půdy je pod několika metrovou přikrývkou sakinu, který jsem s Torem vytvořil již dříve, kdy tento souboj začínal... teprve nyní jsme se dostali do střední části tohoto souboje. Přítomnost kunoichi Nadeshiko no sato ale ledaco změnila. Jakmile prováděli své kombo, loutka Tora Vizsly začala vypouštět značné množství chakry. Při pomyšlení, že ani Hitokugutsu nedisponuje neomezeným množstvím chakry, váš určitě napadlo, že tímto uvolněním takového množství chakry se loutka dostane na nulu. Zda tomu tak je, možná zjistíme. Nastalo totéž, co na začátku... sakin začal prskat na horu, čím vytvářel provizorní štíty, ale v tom jeho hlavní použití nespočívalo, neboť by mě to neochránilo před Kisukeho a Benjirovým útokem. Jelikož sakin se nacházel v širém okolí v početném množství, při tom, kdy všechen sakin začal tryskat nahoru, vytvořil i písečnou bouři, ve které se nacházela charka má smíšená s chakrou loutek, a proto tato písečná bouře dokonale skryla mou osobu před sharinganem, senzibilem ba dokonce i baykuganem. Možná se jedná o obranu, ale možná také o útok. Vše zjistíme pravděpodobně až po Bejirově a Kisukeho útoku.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Shinobi Fri Nov 28, 2014 12:06 am


Kunoichi z Nadeshiko samozrejme počítali s nejedným scenárom, ale tá takzvaná piesočná búrka im útok predsa len do značnej miery skomplikovala. Fialovovláska, ktorá pri Sora no Senovi stála najbližšie, musela učiniť rýchle rozhodnutie. Bude ho prenasledovať a urobí všetko preto, aby ho nespustila z očí, alebo sa radšej dá na ústup? S najvyššou pravdepodobnosťou by sa za normálnych okolností nenechala zahanbiť, ibaže sa dočkala iného pokynu.

"Stiahnite sa!" rozkázala spomedzi kunoichi ich najvyššia nadriadená. Niet pochýb, že oplývala nielen inteligenciou, ale aj senzibilskými schopnosťami, ktoré síce neboli na príliš vysokej úrovni, ale stačili jej na to, aby pochopila, k čomu sa asi tak Konožania chystajú. Benjirova dedukcia bola na mieste. Pôvabné obyvateľky dediny sa skutočne rozhodli postaviť na ich stranu, aspoň teda do doby, než sa zbavia toho najnebezpečnejšieho výtržníka. Nemohli však počítať s tým, že ich následne nechajú odísť bez vysvetlenia. Na podobné myšlienky v tomto okamihu ale nebol čas. Veliteľka dediny bola pripravená použiť techniku, ktorá Sora no Senov únik aspoň čiastočne spomalí. Po utvorení príslušných pečatí položila ruku na zem.

"Doton, Tekkenrō," zamrmlala, následkom čoho sa zo všetkých strán značnou rýchlosťou začali zdvíhať obrovské steny. Dala si obzvlášť záležať na tom, aby boli čo najpevnejšie. Samozrejme, že by ich výtržník so svojou zásobou bábiek predsa len dokázal zničiť, ale určite by ho to stálo aspoň malinko času. Každá sekunda zohrávala istú rolu, takže najlogickejším východiskom bolo uniknúť vzduchom. Konožania tak navzdory prítomnosti piesku vedeli, kam majú mieriť.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat Nov 29, 2014 7:07 pm

Je zapotřebí přiznat, že lepšího loutkaře než-li je Sora no Sen jsem neviděl. Dokonce ani samotný Sasori nedisponoval tak mocnými loutkami, a to ve své sbírce měl dokonce i Sandaime Kazekageho. Jistě... bylo možné vznést námitku, že není silný loutkař, ale pouze měl štěstí, když tvořil své loutky. Jenže loutkařova síla právě má hlavně pramenit z jeho loutky, takže by podobná poznámka nebyla na místě. Tento geniální loutkař byl zároveň ve světě jediným zbylým viditelným odkazem Sunagakure no sato. Neříkám že nikdo další ze Suny nepřežil, nebo se neřadí mezi silnější shinobi tohoto světa, ale Sora no Sen je jediný shinobi, který se zviditelňuje, i když na té špatné straně. Jeho eliminací tedy pohřbíme Sunu v zapomenuto, a nebo snad ne, a shinobi, kteří kdysi náleželi do tak velké a slavné vesnice dají nějak víc najevo, že jsou to právě oni, kdo ze Suny pochází, čím uctí její památku? Vlastenectví není nikdy dost, a však nemá se nic přehánět.

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Tumblr_lz6317nLbZ1r3049uo2_500

Kunoichi z Nadeshiko no sato utvořili kolem Sena mohutnou dotonovou stěnu, čím nám ulehčili jeho hledání, když se tedy bude pravděpodobně nacházet někde uvnitř bariéry, ale postačí to? Nebude potřeba něco víc? Přesvědčme se. Jakmile byl Kokuo připraven, vystřelil bijuu damu přímo doprostřed kolečka utvořeného dotonovými zdmi Nadeshiko no kunoichi, jako by se házelo šipky a já s Kokuem by jsme trefili stovku. Jednalo se o plnohodnotnou bijuu damu, takže jak exploze tak i jí vzniklá tlaková vlna bude mnohonásobně větší než u mnou předtím předvedené mini bijuu damy.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Dec 04, 2014 8:07 pm

Bedlivě jsem sledoval co Benjiro s Kokuem chystají, do toho munoichi vytvořily zeď. Věděl jsem že tak malém prostoru bude bijuu dama stačit. Namířil jsem tedy na horu a čekal jestli tam vyskočí nebo ne. Byly jen dvě únikové cesty, buď vzduchem nebo pod zemí. Pravděpodobnější byla cesta vzduchem. Použil by ji tedy a okamžitě bych se susanem vystřelil šíp.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Sora no Sen Fri Dec 05, 2014 2:40 pm

Jak pošetilé si myslet, že se vůli bohů lze vzpírat. Zde přítomní si byli vědomi své možné záhuby, ale i tak se rozhodli bojovat. Za jiných okolností by to šlo považovat za hrdinství, a však za současných podmínek to nebyla nic víc než tvrdohlavost zdejších lidí. Pokud nepadnou dnes, padnou někdy jindy. Ve službách bohů nejsem sám. Oddalování svého vlastního pádu, nic nepomůže, když za ten čas se pouze Kisuke nebo kdokoli ze zde přítomných pouze víc sváže s kteroukoli věcí na tomto světě. Pak pro něj odejít bude jen a jen horší, ale při tom se jedná o nevyhnutelný konec, a to nejen Kisukeho, Benjira ale zároveň všech shinobi tohoto světa. Den zúčtování je čím dál tím blíž! Znovu nastane den, kdy bude na světě nastolena rovnováha!

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Tumblr_mlgv2s7cle1s5qyvoo1_500

Pohlédl jsem na ustupující Nadeshiko no kunoichi. Jejich strategii vedení tohoto boje lze chápat. V přímém boji by totiž pravděpodobně neobstály, soudíc podle dočasných výsledků boje, a navíc se Kisuke a Benjiro chystali na triumfální útok, kterého síly jsem si byl velmi dobře vědom. Ačkoli plním vůli bohů, neobdařili mě nesmrtelností, abych se nestal otrokem své vlastní pýchy. Proto když jsem získal novou loutku Sarutobi Sena, musel jsem na oplátku ztratit vlastní zrak. Z toho plyne, že svět funguje na bází výměny. Aby jste něco získali, musíte obětovat něco ve stejné hodnotě, ba dokonce někdy i víc. Jelikož jsem tedy nebyl nesmrtelný, nemohu se rovnat tolika vysoko úrovňovým shinobim.

Bijuu dama dovršila svého cíle a nastala obrovská exploze. Nebylo útěku. Kisuke kryl vrch, nadeshiko no kunoichi kryly boční stran a Benjiro podnikl hlavní útok. Enton, bijuu damu a doton na úrovni, na které jej použily nadeshiko no kunoichi, se nevidí běžně, a proto bez ostychu si troufám říct, že tento souboj se blížil dokonce i úrovni souboje Shodaime Hokageho s Madarou, pokud už na ní ne byl. Země se současně, když bijuu dama explodovala, zatřásla. Taková ničivá síla. Ani S rankový shinobi by neobstál. Lze toto ale říci i o Sora no Senovi, poslu bohů, který převyšuje veškeré loutkaře na této planetě?

Po explozi na místě, kde stál loutkař zbyly jen ostatky. Ne však ostatky loutkaře ale ostatky jedné z jeho loutek. Ani toto snad nestačilo na loutkařovu likvidaci? Žel.

K úniku jsem použil stejný trik jako předtím. Využil jsem Tora Vizslu k přesunu se mimo nebezpečí skrze jinton, element rychlosti, který ovládal, a na který byl dokonce krátký i člen klanu Uchíha. Můj přesun ale probíhal tak, že jsem prvně poslal loutku Tora Vizsly do bezpečné oblasti, pak odvolal Sarutobi Sena, a nakonec pomocí Kawarimi prohodil své místo s Torem. Proto jsem nebyl schopen Tora zachránit. Škody na něm byly tak rozsáhlé, že by to nedokázala opravit ani jeho samovolná regenerace, a proto jsem tuto roztrhanou na malé kousky loutku jednoduše ponechal nečinnou na bojišti. Sám jsem mezitím, když jsem byl v bezpečí, odešel, majíc v rezervě ještě loutku Sarutobiho.

Dnes jsem utrpěl ztráty, ale to na mém poslání nic nemění. Tentokrát se musím poníženě uchýlit k ústupu, ale přijdou dny, kdy to bude jen opačně. Boží poslové budou neohroženě postupovat, zatímco nevěřící lehnou popelem.


Přesun
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat Dec 06, 2014 9:31 am

Souboj skončil porážkou Sora no Sena. O vítězství však mluvit nelze, když se Sora no Senovi podařilo uprchnout. Tímto soubojem se tedy nic nezměnilo krom toho, že se jednoho z nejnebezpečnějších shinobi tohoto světa podařilo oslabit takřka o 45% jeho síly. Pořád mu zbývala ale jedna z jeho loutek, která disponovala téměř neomezenými možnostmi, jelikož ovládala osmou bránu Hachimonnu bez žádného omezení. Souboj byl zdlouhavý, vyčerpávající, ale přes to se mi dařilo stát pořád na vlastních nohách. Mangekou sharingan jsem naštěstí v tomto boji nepoužil, a tak jsem nemusel čelit již tradičním problémům s očima po souboji. Nadužívaní mangekyou sharinganu v boji není příjemnou záležitostí. 

Jakmile jsem sharinganem prověřil okolí, zjistil jsem, že Sora no Sen je nepochybně pryč. S jistotou u tak mocného nepřítele ale říct nic nelze, a proto jsem pořád nepolevoval v ostražitosti. Mé pozornosti neunikl ani Kisuke s Takerem, kteří sice sloužili u jednotek Sabisu Konohagakure no sato, ale za spojence je považovat nelze, když nikdo neví, na kterou stranu se vlastně Sabisu staví. Kokua jsem odvolal, a pak přiskočil ke kunoichim z Nadeshiko no sato, abych vysvětlil celou tuto událost, která jim zničila značnou část krajiny kolem vesnice. "Zdravím, jsem člen Konožské anbu. Děkujeme za pomoc při eliminaci obávaného nukenína, Sora no Sena. Žel, podařilo se mu uniknout. Přesto tento souboj za marný považovat nejde, jelikož přišel o jednu ze svých loutek." Promluvil jsem ke kunoichim monotonním tonem, bez emocí. Jaký postoj k tomuto zaujmou, je jen na nich, ale Sora no Sen je hrozba, která neohrožuje pouze Konohu ale celý svět.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Shinobi Sun Dec 07, 2014 4:32 am


Kombinácia kunoichi z Nadeshiko a Konožanov bola bezpochyby majestátna. Nechýbalo im málo a možno by aj vyhrali. Nanešťastie však mali čo dočinenia s až príliš mocným protivníkom, preto sa navzdory ich neoblomnému načasovaniu a deštruktívnej sile nedočkali jeho definitívneho porazenia. Sora no Sen bol zasa raz preč a nikto z prítomných shinobi nebol natoľko báječným senzibilom, aby ho i po tom všetkom dokázal prenasledovať. Nezostávalo preto nič iné, než sa zmieriť s tým, že to ešte nebude jeho posledný deň. Súboj bol na svojom konci a sotva sa kunoichi stačili spamätať, už sa im aj Benjiro pokúšal objasniť situáciu. Otázkou už len zostávalo, či sa mu predsa len podarí získať si ich priazeň. Súčasná vodkyňa dediny totiž bola známa svojou nekompromisnou povahou.

"Rozumiem. Zvesti o Sora no Senovi sa doniesli aj k nám, hoci to bolo poprvýkrát, čo sme ho mali možnosť vidieť naživo. Každopádne... to nič nemení na tom, že ste viedli pomerne deštruktívny súboj na našom území," prehovorila veliteľka bez čo i len najmenšej známky emócie v hlase. Pri jej poslednej vete sa však zdalo, ako keby atmosféra na nejakú tú chvíľu zhustla.
"Mám riešenie! Vybojujte si našu priazeň. Ak nad vami zvíťazíme, zaplatíte nám odškodné. V prípade, že ale porazíte vy nás... uzavrieme prímerie formou hromadného sňatku!" navrhla dobre naladená fialovovlá kunoichi, ale sotva to stačila dopovedať, už si vyslúžila úder do tváre od svojej červenovlasej kolegyne, ktorej sa táto myšlienka očividne nepozdávala.

"Nerob dedine hanbu! Ak sa ti zachcelo vydávať, prestaň byť závislá na našej veliteľke a bež si nájsť silného ninju sama, jak sa na kunoichi z Nadeshiko patrí!" vynadala jej ešte v zápätí, následkom čoho sa sklamaná fialovovláska ocitla v depresii.
"Z... za... závislá...? Ha... hanbu?" mrmlala si zdrvene.
"Ehm. Ospravedlňte prosím moje nevychované podriadené. Keďže sa jednalo o výnimočný stav a priamo dedine sa našťastie nič nestalo, nevidím dôvod, prečo by to malo narušovať naše dobré vzťahy. Ak mi nemáte čo viac povedať, môžete ísť," dohovorila vodkyňa Nadeshiko. Nálada však poklesla, keďže sa v depresii ocitla už i červenovláska.
"N... ne... nevychované...?" mrmlala si popod nos spoločne so svojou kolegyňou.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 2 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru