Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadeshiko no sato

+5
Raiki Senju
Shiranui Heiwa
Tobiru Senju
Yorimi Sonoe
Shinobi
9 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 3 Empty Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Shinobi Fri Aug 02, 2013 8:00 pm

First topic message reminder :

Nadeshiko no sato - Stránka 3 180px-Nadeshiko_village
Nadeshiko no sato je nepříliš vysoce rozbudována vesnice, která se skláda 100% s osob ženského pohlaví. Nacházi se v blízkosti Kirigakure no sato. Vesnice je umístěna až na samotným vrcholku kopců, kde je propojována dvěma kamennými mosty. Kopce na kterých se vesnice rozléha se nacházi v zalesněném údolí. Samotná vesnice svou stavbou připomína palác nebo pevost s mnoha věžkami. (Filler kde tato vesnice byla popisována jsem vynechal, a tak informace které jsem vám zde sepsal najdete Zde)
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Nadeshiko no sato - Stránka 3 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sun Dec 07, 2014 3:24 pm

Na svolení k odchodu jsem přikývl, a pak ze slušnosti se rozloučil s hlavou skloněnou z úcty ke Nadeshiko kunoichím dolů. "Na shledanou." Anbu toho nikdy příliš nenamluvili. Mluvili pouze tehdy, kdy to bylo nezbytné, takže například jako nyní při sdělování podrobností ohledně nějaké akce. Když jsem řekl vše, co bylo potřeba, neměl jsem důvod zde déle setrvávat, a tak jsem se vydal zpátky do Konohy podat hlášení na anbu velitelství, případně pouze Hokagemu.

Přesun
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 3 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Dec 07, 2014 4:47 pm

Zdál se být konec tady téhle spoušti. Byl jsem za to rád. Naposledy jsem se podíval po terénu jestli se náhodou někde neukáže a nepřekvapilo mě že ne. Mohl jsem tedy již deaktivovat své susanoo i sharingan,o bolesti hlavy mluvit nemusím.. z tak dlouhého používání i když eternalu, ale i tak mangekyou sharinganu byla bolest skoro nesnesitelná. Poté jsem se mohl vydat směrem ke Kunoichim abych jim poděkoval za pomoct v boji, ačkoli to byla jejich povinnost. Jakmile jsem stál před dívkami slušně jsem se poklonil a promluvil. "Arigato a nashledanou" Po těhle pár slovech jsem se vydal z místa pryč. Nebylo to však do Konohy ale podobným směrem ano, měl jsem namířeno do Otogakure, nevím co ale něco mě tam táhlo již delší dobu. (přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Nadeshiko no sato - Stránka 3 Empty Re: Nadeshiko no sato

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru