Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kisaragi no sato

+2
Yorimi Sonoe
Shinobi
6 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Kisaragi no sato

Příspěvek pro Shinobi Fri Aug 02, 2013 8:18 pm

First topic message reminder :

Kisaragi no sato je vesnice, která se nachází na jih od Konohagakure no sato. V minulosti byla pravidelně devastována a pleněna, a tak se nebyla schopna rozvinout. Tento stály koloběh útoku však přestal po Páte Velké Válce Ninju. Údajně prý z důvodu, proto že tedy byli vyhubeni všichni bývali nájezdníci a nepřátelské vesnice. Časté ničení vesnice mělo za následek, že její obyvatele byli nuceni ji pořád opravovat a opravovat. Po nějakém tom čase se toto stalo jejích denním stereotypem. Pracovitost obyvatel později po vyhubení nepřátel vesnice měla za následek, že se vesnice dokázala rychle rozrůst, a tak v dnešní době není divu, že když zde příjdete naleznete zde vše. Od tržnice s velkým množstvím surovin a materiálu až po veřéjne záchodky. Okolo vesnice je také na ochranu vybudována trojtá dřevěná palisáda.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Sato Keiko Wed Jun 18, 2014 5:41 pm

Vyzeralo to tak, že ten človek je asi najväčší šťastkár na svete. Nemohol som ho trafiť naozaj ničím a to som sa snažil použivať techniky, ktorým sa vyhýbalo naozaj veľmi ťažko. Keď som ešte videl ako sa vyhol mojej technike fuutonu začalo mi pomaly ale isto škubať v oku. Ten b*zerant sa snáď chce vyhnúť snáď všetkému! Prebehlo mi mysľou no v tom som uskočil bokom, keďže ho zmietla tá silná vlna ohňa. Zdalo sa, že toto asi nerozdýcha, keďže toto kombo bolo najsilnejšie, čo oni vedeli použiť. Iba som počul ako dievčina v mojom tíme radostne zakričala, keď videla ako ho to trafilo. No ja som radšej ostal v pozore, lebo pri takýchto bojoch si človek nikdy nemôže byť istý, či ste takéhoto klzkého hada naozaj dostali. Sledoval som pozorne to miesto, kde ho zasiahli a dúfal som, že nespozorujem žiaden pohyb z toho miesta. Ak ho to vážne dostalo, nebol zas až taký silný, ako som si myslel. Prebehlo mi zasa hlavou pri tom, ako som pozeral na zadymené miesto.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Seiji Wed Jun 18, 2014 6:05 pm


Ako bolo napísané aj v predchádzajúcom komentári, všetko nasvedčovalo tomu, že som dostal priamy zásah. I napriek tomu, že som sa dokázal vyhnúť Satovi, dokonca ani pre mňa nebolo šance na to, aby som popritom ešte stihol myslieť na zvyšných prítomných. Bola to ukážková stratégia. Keby sa kumogakurskí shinobi sústredili a pozorne upreli svoje pohľady na dymovú clonu, všimli by si akési temné obrysy. Na počudovanie sa však nezdalo, že je tam iba jedna, ale až dve neznáme postavy. Horšie bolo, že som to zjavne prežil. A ako vlastne?

Tí b*stardi. Sme ešte len na začiatku súboja a už mi zlomili katanu, zahromžilo moje popálené ja potom, ako vyskočilo z plameňov. Pravdou bolo, že jediná vec, ktorú som v danej situácii mohol urobiť, bolo sústrediť svoju priebojnú chakru do katany a celou silou švihnúť naproti ohnivej smršti. Samozrejme, že ma to nezachránilo pred zranením, ale tlak, ktorý môj zákrok vyvinul, nielenže zlomil môj vlastný meč, ale čiastočne odvrátil plamene do môjho okolia tak, aby som sa okamžite nezmenil na popol. To však nemenilo nič na skutočnosti, že sa mi nepodarilo úplne vyhnúť zraneniam.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Sato Keiko Wed Jun 18, 2014 6:23 pm

Ten človek bol naozaj čarovný. Dokázal vyviaznuť z tej situácie len s takými zraneniami aké mal. Možno si myslel, že ho kvôli tomu necháme na pokoji ale to neznamenalo, že to aj urobíme. Rukou som kývol smerom kam uskočil pomocou signálu, ktorí hlásil to, že majú po ňom hodiť kuaie, ktoré mali na sebe výbušný lístok. Ja som po tom signále urobil to isté, s tým rozdielom, že miesto jedného kunaia s výbušným lístkom som po ňom hodil rovno 3, aby bola explózia silnejšia a roztrhala ho na kusy. Doteraz si mal na vchr ale ... si už zranený a to treba využiť v náš prospech, čo najskôr. Ozvalo sa v mojej mysli pri tom, ako som po ňom hádzal tie kunaie.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Seiji Wed Jun 18, 2014 6:46 pm


Tentokrát som sa už nemienil nechať zraniť. Bolo jasné, že ak si tento súboj budem priveľmi užívať, nedočkám sa víťazstva. Nadišiel čas začať to brať smrteľne vážne. Seiji, na ktorého práve Saito Keiko a jeho tímoví partneri hádzali kunaie, sa nimi nemienil nechať zastrašiť. Obozretne robil všetko preto, aby sa napriek zraneniam každému jednému vyhol a pomedzi výbuchy dorazil až do cieľa. Chcel z toho zjavne urobiť súboj na blízko.
"Shunshin no Jutsu!" vykríkol a prebleskol sa pomedzi všetky nebezpečenstvá.

Ak si myslíte, že zlomenú katanu nemožno využiť, ste na omyle, pomyslel si Seiji a poprvýkrát za súboj prejavil známku použitia elementu. Sústredil totiž raiton do svojho zlomeného meča, vytvoriac tak z neho stále pomerne efektívnu zbraň. Zámer bol jasný - využiť chaos, ktorý vzhľadom na výbuchy nastal, prekvapiť rýchlym shunshinom a zaútočiť.
"Náš malý šermiarsky súboj ešte neskončil!" vyrútil sa Seiji rovno pred hachibiho jinchuurikim a jeho spoločníkmi, zaútočiac pozostatkom jeho zlomenej katany nabitej raitonom.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Sato Keiko Wed Jun 18, 2014 6:58 pm

Naozaj sa mu podarilo využiť toho zmätku, ktorý nastal kvôli výbuchu. A to hlavne preto, lebo som si ho všimol, až keď zaútočil s tou zlomenou zbraňou. Ak by som sa ju snažil vyblokovať len pomocou katany, bola by sa mi zlomila ako jemu.  Preto som sústredil pomerne veľké množstvo chakry, ktorá bola fuutonovej podstaty a sekol som priamo oproti nemu v tej chvíli, keď bol na dosah mojej katane, ktorá bola tentoraz predĺžená o pár centimetrou, vďaka chakre. Mal som výhodu, vďaka podstate ale aj kvôli tomu, že som si predĺžil katanu a s tým krátkym, zlomeným mečom neurobí takmer nič. Teda aspoň v to som dúfal. Môj tím si ani nestihol uvedomiť čo sa stalo, preto ani nijako nezaútočili, len uskočili viac dozadu, keďže sa k nám všetkým dostal pomerne rýchlo a poriadne blízko.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Seiji Wed Jun 18, 2014 7:17 pm


Jeho zákrok bol podarený. Samotný fakt, že sa stihol včas spamätať a premyslieť perfektný protiútok použitím fuutonu, ho práve zachránil. Naše vzájomné katany sa zrazili a hoci je známe, že raiton má o čosi väčšiu prieraznosť ako veterný element, keďže veľká časť môjho meča chýbala, ich sily sa vyrovnali. V ten krátky moment, kedy sme sa zrazili, sa toho ale udialo viac, než by si ktokoľvek z prítomných shinobi pomyslel. Môj plán bol úspešný.
"Gratulujem. Si po dlhom čase prvá osoba, ktorá sa ubránila mojej plnej rýchlosti v spojení so shunshinom. Každopádne... ubránil si iba sám seba," vyslovil Seiji s úsmevom na tvári za sprievodu akýchsi úderov, ktoré za sebou Sato Keiko mal možnosť začuť.

V dobe, keď som bol krytý dymovou clonou, bolo nie nadarmo spomenuté, že v nej šlo vidieť až dve osoby. Seiji, ktorý teraz blokoval hachibiho jinchuurikiho (a odôvodnene som o ňom písal v tretej osobe), nebol jediný. Za ten čas, čo sa tím z Kumogakure predčasne radoval z podarenej ohnivej techniky, som vytvoril klon, umožniac tak jednému z mojich "ja" vliezť do zeme a ešte pred tým druhým prejsť až k nepriateľovi. Následne, kým si Satov tím nestíhal uvedomiť, čo sa deje, a naše meče sa zrazili, behom veľmi krátkej chvíľky vyliezol zo zeme spopod mladej chuuninky a umiestneným úderom ju poslal do vzduchu, odkiaľ ju ďalším poslal naspäť. Vzhľadom na to, akou fyzickou silou som oplýval, ju to zaručene muselo omráčiť.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Sato Keiko Thu Jun 19, 2014 1:19 pm


Ako som začul tie údery za sebou, k tomu ako som ešte počul, čo hovoril prebehol mi mráz po chrbte. Stisol som v rukách silno katanu, ktorá doslova začala horieť naozaj silným ohňom. Nebolo to teraz, ako predtým ale oveľa silnejšie, keďže som používal aj svoj druh element a celou silou som po ňom sekol. V ten moment naňho vyšľahol oheň, ktorý ak by ho nezničil, medzi nami vytvoril dvojmetrovú ohnivú stenu. V tedy som sa rýchlo otočil a rozbehol som sa k svojmu tímu, u ktorého bol možno klon alebo ten pravý.Môj tím, teda aspoň tí zvyšní dvaja odskočili ale hneď na to sa po ňom rozbehli, keďže nechceli, aby nejako viac ublížil jej spoločníčke, ktorá teraz ležala v bezvedomí na zemi.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Seiji Thu Jun 19, 2014 2:27 pm


Situácia na bojisku sa pomaly obracala v môj prospech. I napriek zraneniam, ktoré som pre ohnivú techniku utrpel, som totiž vzhľadom na to, že som doposiaľ nijak zvlášť nevyužíval chakru, dokázal pretrvať v boji bez akýchkoľvek závažnejších ťažkostí. Aby toho ale nebolo málo, zdalo sa, že ani jeden z prítomných shinobi nebol senzibil, čo mi dávalo istú výhodu. Opäť som ju využil vo chvíli, kedy sa po jednom z nás Sato Keiko zahnal ohnivým mečom. Vďaka rýchlosti, ktorou oplývam, mu nerobilo problém včas uskočiť a stratiť sa za plameňmi.

Bolo očividné, že hachibiho pozornosť veľmi rýchlo prešla k môjmu druhému ja. To sa po celý ten čas pohrávalo so smelými geninmi, ktorí sa všemožnými spôsobmi pokúšali o jeho porazenie, no navzdory popáleninám a absencii katany bol stále dosť rýchly a silný na to, aby si s nimi bez akýchkoľvek problémov poradil. S ľahkosťou vykrýval a opätoval útoky ich oboch, aspoň teda do chvíle, než sa naňho vrhol samotný Sato Keiko. V snahe odohnať ich od seba, aby sa mohol sústrediť na jediného prítomného jounina, uštedril geninom mocný kopanec, ktorý ich jednoducho poslal k zemi. Následne s úsmevom na tvári využil skutočnosť, že má obe voľné ruky, aby sa svedomito pripravil na čokoľvek, čo mu jeho súper naservíruje.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Sato Keiko Thu Jun 19, 2014 2:38 pm


Našťastie aj keď genini padli na zem, obaja vstali a mali na pláne bojovať, ale to už som sa objavil na scéne ja a zaútočil som priamo na Seijiho, ktorý odkopol mojich zverencov. Hneď nato zaútočili obaja geninovia a to z prava aj ľava. Aj keď som vedel, že mi príliš nepomôžu, mohli by ho vyviesť z mieri a mne by sa ho podarilo trafiť priamo do hrude svojou katanou, ktorú som držal v ruke a púšťal som do nej teraz len fuutonovú chakru. Vedel som, že niekde vzadu môže byť ten druhý a mohol na mňa zaútočiť za chrbtom, ale na niečo také som teraz nemal čas myslieť a dúfal som preto, že ho ten oheň aspoň na malú chvíľu zdrží. Bol zranený, stále ho to muselo aspoň trocha spomaliť a v to jediné som dúfal. Ak to takto pôjde ďalej budem nútený využiť silu hachibiho, ktorého som ešte nevedel ovládať ale posíliť sa jeho chakrou som mohol tak či tak.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Seiji Thu Jun 19, 2014 3:11 pm


Márne som sa pokúšal vyhnúť zbytočným pocitom, nedokázal som sa zbaviť neutíchajúcej túžby po zábave. To mi ale vzhľadom na všetku tú nudu, ktorou som si prešiel, nebolo možné zazlievať. Od doby, čo som si naposledy užíval potešenie zo súboja, ubehol už dlhý čas.
Nemôžem si to dovoliť zbytočne naťahovať. Chakry mám síce ešte habadej, ale aj tie zdanlivo nezávažné popáleniny môžu pri nadbytočnom premáhaní spôsobiť problémy. Na pohrávanie sa s geninmi nemám čas, čo znamená..., pomyslel si Seiji, ktorý práve robil všetko preto, aby sa zvládal vyhýbať katane, zatiaľ čo spoločníkov jej majiteľa blokoval rukami.

Chvíľu to síce potrvalo, ale zdalo sa, že sa tím shinobi z Kumogakure konečne dočkal úspechu. Hachibiho jinchuurikimu sa totiž podarilo prebodnúť Seijiho. Nanešťastie preňho to tým ale ani zďaleka nekončilo, keďže mu on na oplátku pevne zovrel ruku.
"Prekvapenie," vyslovil a odhalil mu, že šlo o raitonom vylepšený tieňový klon. Vo chvíli, ako sa rozpadol, blesky zasiahli Sata Keika a paralyzovali ho. Pravda, ak by použil hachibiho chakru, mohol by sa z toho včas spamätať, ale vzhľadom na to, že sa jedná o rýchlostný boj, mi tak či tak svojou krátkodobou neschopnosťou pohybu poskytol dosť času na postaranie sa o geninov (1-3 komentáre). Tí náhle čelili nepríjemnej situácii, pretože moje pravé ja nebolo napriek tomu, že sa nachádzalo až nebezpečne blízko, nikde v dohľade.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Sato Keiko Sat Jun 21, 2014 11:55 am


Nečakal som, že sa stane niečo také. Poriadne ma to prekvapilo a po zásahu tým klonom som padol na zem. Naozaj ma to paralizovalo a ja som sa nemohol hýbať. V tedy, aby som nestrácal čas som začal prehovárať k Hachibimu, aby mi prepožičal jeho chakru. Genini, ako videli čo sa stalo, uskočili obaja dozadu. Teraz čelili dosť veľkému problému a to takému, že nevedeli kde sa ich nepriateľ nachádza. Preto boli obaja genini otočený k sebe chrbtamy, aby mali rozhľad na obe strany, ak by sa nepriateľ objavil. Museli mať na očiach aj senseiia, ktorý bol teraz paralyzovaný.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Seiji Sat Jun 21, 2014 1:31 pm


Genini boli nútení čeliť veľmi nepríjemnej situácii. Na súboj podobného kalibru ešte nemohli byť pripravení. Doposiaľ som sa s nimi viacmenej iba pohrával, ale teraz som bol konečne odhodlaný ukončiť to čo najskôr, ako to len bude možné. Fakt, že ma nemohli nikde vidieť, bol samozrejme len ďalší z mojich premyslených ťahov. Nebol som síce ani zďaleka geniálny stratég, no ako náhle prišlo na boj, moje inštinkty boli nepopierateľne výnimočné.

Márne sa nič netušiaci genini obzerali všade naokolo, nemali dosť času na to, aby ma spozorovali. Bolo teda samozrejmé, že sa nevedomky sústredili na senseia a ich prvotný inštinkt ich viedol k zemi, keďže práve odtiaľ som zaútočil naposledy, čo som sa takto vytratil. V tomto prípade sa im to ale nevyplatilo.
"Raiton, Sandāboruto!" vykríkol som odhodlane a zoslal na nich svoju techniku. Zaútočil som totiž zo vzduchu. Vzhľadom na to, že boli obaja blízko seba a všetko sa odohralo prirýchlo na to, aby shinobi ich úrovne stihli reagovať, som bol schopný zasiahnuť oboch naraz. S najvyššou pravdepodobnosťou ich to iba omráčilo, ale za ich životy som neručil. Nemienil som sa totiž už viac iba hrať, potreboval som sa ich rýchlo zbaviť.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Sato Keiko Sat Jun 21, 2014 2:01 pm

Ten jeho útok bol pre geninov naozaj prekvapivý, keďže nečakali, že zaútočí zo vzduchu. Nestihli ani odskočiť a oboch ich to zasiahlo. Našťastie ich ale tá technika nezabila, no stratili  vedomie. Možno si teraz myslel, že to bude mať ľahšie ale pravý boj sa len začne. Mojím telom začala prúdiť chakra hachibiho a paralýza sa pomaly ale isto vytratila. Vstal som a pozrel som na svojho nepriateľa. "Poďme to ukončiť." Povedal som s úškrnom a zdvihol som do vzduchu ruku. Moje telo v ten moment obalil plášť démonickej chakry, ktorá mi prepožičia naozaj impozantnú silu. Musel som s ňou narábať opatrne, keďže hachibi to vie vždy využiť v môj neprospech a snaží sa ma tak ovládniť. Plášť mal 1 chvost a dúfal som, že ich počet sa nebude zvyšovať, keďže pri štvrtom chvoste   je veľmi ťažké udržiavať kontrolu nad svojím telom. Keď bol plášť kompletný okamžite som sa vrhol po ňom. Moja rýchlosť a sila bola väčšia čo mohol pocítiť v tedy, keď som sa uňho objavil a sekol som po ňom katanou a mieril som mu na krčnú tepnu, aby som ho tak aj hneď sundal.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Seiji Sat Jun 21, 2014 2:36 pm


Môj plán bol úspešný. Behom pomerne krátkej chvíle sa mi podarilo zbaviť každého Satovho spoločníka. Teraz, keď som už mohol všetku svoju pozornosť venovať jemu, by ho nemal byť najmenší problém poraziť. Aspoň teda s prihliadnutím na schopnosti, ktoré ukázal doteraz. Nanešťastie som sa však zmýlil. Absolútne som zabudol na to, že vlastne bojujem proti hachibiho jinchuurikimu. Vo chvíli, kedy začala jeho relatívne pomalá transformácia, som si uvedomil, že to najhoršie ma ešte len čaká. Už som viac nemohol ani náznakom otáľať.

Tse, to je zlé! Podľa mojich informácií tento jinchuuriki nedokáže ovládať hachibiho ani zďaleka tak dobre! Ak ho posadne natoľko, že sa úplne premení, bude to znamenať- zamyslel som sa, ale prv, než som sa nazdal, som bol v údive svedkom toho, ako sa neuveriteľnou rýchlosťou Sato Keiko dostal až ku mne a zaútočil. Len tak tak som stačil zareagovať a inštinktívne uskočiť.
Oi, oi... má ešte len jeden chvost a už sotva stíham?! pozastavil som sa nad nepríjemnosťou, ktorej som bol nútený čeliť. Teraz, keď sa už jak naše fyzické sily, tak aj naša rýchlosť pôsobením hachibiho chakry vyrovnala, som skutočne bojoval o holý život. Nemohol som ho podceňovať, potreboval som to rýchlo ukončiť.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Sato Keiko Sat Jun 21, 2014 2:53 pm


Všetko išlo ako malo. Nárast sily, ktorý som pocítil ma urobil natoľko rýchlim, aby som mu stíhal. Nevyzeralo to ani tak, žeby som mal zatiaľ problém s kontrolou chvosta. Hachibi prosím ostať dobrý než ho dostanem Poprosil som v duchu hachibiho aj keď som vedel, že ma nebude počúvať. Nemal som na pláne ho nechať oddychovať po tom, čo som zaútočil. Ako uskočil okamžite som sa zasa objavil pri ňom a zasa som ho mal na pláne seknúť katanou.Neviem prečo, ale teraz sa mi zdalo ako keby mi tá katana prekážala. Ak by sa jej teraz aj vyhol a hneď naňho zaútočil aj môj plášť, ktorý by mu uštedril poriadnu ranu. Ani som si to teraz poriadne neuvedomoval ale pri tom, ako som bojoval sa na mojom plášti pomaly ale isto objavoval druhý chvost a tým aj moja sila rástla. Čím viac chvostou budem mať tým silnejší budem ale problém je, že ako dlho to budem ja a nie hachibi.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Seiji Sat Jun 21, 2014 4:08 pm


Situácia sa pre mňa neustále zhoršovala. Márne som sa popri bránení a vyhýbaní pokúšal nájsť nejaké slabé miesto. Aj keď som nejaké našiel, jeho chakra akoby útočila sama od seba. Podobne tomu bolo i v prípade, keď sa na mňa vrhol s katanou. Ako aj predpokladal, stále som bol dosť rýchly na to, aby som to včas spozoroval a zareagoval, no to, čo následne vykonal plášť, som už ani so svojimi inštinktami nedokázal predpovedať. Dostal som teda podruhýkrát za náš súboj nepríjemný zásah, ale našťastie to neskončilo žiadnou zlomeninou.

Ak to takto bude naďalej pokračovať, pomaly mi doláme všetky kosti v tele! Tak teda dobre, nedávaš mi na výber, pomyslel som si a zasa raz prekvapil. Pravdou bolo, že odkedy som na svojom tele mal popáleniny, zámerne som ho nepremáhal viac, než to bolo nutné. Takýto luxus som si však už nemohol dovoliť. Konečne som teda ukázal svoje maximálne fyzické schopnosti, výsledkom čoho som bol ešte stále schopný zmiasť i hachibiho jinchuurikiho. Pri takej rýchlosti ma už totiž ani nedokázal poriadne vidieť. Pôsobilo to, ako keby ho obkľúčili moje klony, a to i napriek tomu, že som bol sám. Neprestajne som naňho útočil zo všetkých strán kunaimi a shurikenmi.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Sato Keiko Sat Jun 21, 2014 5:32 pm

Ešte stále som dokázal svoje myšlienky pevne koncentrovať, a dostatočne reagovať na situáciu okolo mňa. Avšak, začínal som sa pomaly dostávať do štádia kedy som už ja sám prestával vnímať Hachibiho a tak som mu vlastne len uvolňoval cestu poza pečať, ktorá sa pomaly začala rozpadávať. Železná pečať, ktorá ho držala na uzde patrila k naozaj silným, ale nedokázala sa pri takomto mentálnom stave svojho hostiteľa nejako brániť. Hachibi začínal naozaj presakovať von, a ja som to už prestával vnímať. Jediné čo ma teraz viedlo bola túžba trafiť tú rozmazanú šmuhu, ktorá sa po chvíli transformovala do množstvo postáv. Na malú chvíľu sm sa zastavil, ostal stáť na mieste a rozhliadal sa okolo seba, kým vo mne nevyvrel hnev. Hnev bol naozaj mocný, pretože rany ktoré som začínal cítiť ma len viac a viac rozpaľovali. Dráždil ma a on to dobre vedel. V tom okamihu ako jeho nejaký random znova našial svoje miesto a zasiahla plášť, všetko okolo mňa sa rozbúrilo, čakra sa presunula k ústam a ja som zreval. Výsledkom bola ohromná tlaková vlna ktorá odhodila každého v mojom okolí. Tretí chvost sa začal objavovať, cítil som ako mi páli kožu a bolesť ktorú som pociťoval ma len viac umocňovala v tom aby som púšťal čakru von. Po tlakovej vlne ktorú som vypustil, som nedal ale šancu súperovi, ktorému som sa nemohol vyrovnať v rýchlosti v túto chvíľu ani v tomto stave, ale moja sila začala rásť enormne rýchlo a ja som vyrazil naproti nemu dorážajúc na neho, snažiac sa poškodiť ho čímkoľvek, kašľúc na katanu v ruke. Tentoraz ma chránil plášť, ktorý útočil taktiež.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Seiji Sat Jun 21, 2014 5:47 pm


Zdalo sa, že moja rýchlosť bola stále o čosi väčšia. Hachibi ale nebol ani zďaleka toľko zameraný na ňu, ako skôr na silu. To som pocítil hneď, ako sa uňho objavil tretí chvost a on jedinou tlakovou vlnou zmietol všetky moje zbrane, vrátane mňa samotného. Mojim jediným šťastím bolo, že som si udržiaval dostatočnú vzdialenosť. To však nič nemenilo na skutočnosti, že som mal obrovský problém. Súboj sa uberal stále horším a horším smerom.

Zdá sa, že nemôžem dopustiť, aby sa priblížil. Ako náhle by k tomu došlo, zásah od neho by ma tentokrát mohol stáť život. V tom prípade budem útočiť zdiaľky, prehodnotil som svoje možnosti a neustále uskakoval, snažiac sa za každú cenu získať čo najväčšiu vzdialenosť medzi nami. Aby toho ale nebolo málo, vyslal som naňho popritom jednu zo svojich najlepších raiton techník. Jednalo sa o Raijū Hashiri no Jutsu, ktorá sa obrovskou rýchlosťou neodvratne blížila k nepriateľovi. S najvyššou pravdepodobnosťou ho to nijak zvlášť nezraní, ale mal by som ho dokonca i v tomto stave aspoň na chvíľu paralyzovať, prípadne aspoň ako tak spomaliť.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Sato Keiko Sat Jun 21, 2014 5:57 pm

Jeho dedukcia bola naozaj správna. Moja rýchlosť ktorá sa doteraz rapídne zvyšovala, začala stagnovať. Avšak, moja brutálna sila, sila chobotnice ktorá s 8smimi chvostami doteraz spala v mojom vnútri sa začala prejavovať nie len na mojej sile, ale ja odolnosti ktorá sa razom zvýšila na maximálnu úroveň. Ako sám správne poznamenal, začalo to byť len horšie a horšie, a to v okamihu kedy sa u mňa objavil tretí chvost. Tentoraz sa celková atmosféra okolia zmenila, stále som to bol ja ale prestával som sa ovládať a moje kroky začali meniť svoju doterajšiu stratégiu. Začalo viac pripomínať zviera. Tentoraz ako som vyrazil dopredu, som nešiel po dvoch, ale zvýšil si svoju rýchlosť tým že som šiel po štyroch. Preto keď sa predo mnou objavila Raitonová technika, stačil fakt krátky moment aby som zapichol katanu do zeme, tak sa jej vlastne zbavil a nohami sa odrazil od nej. Kráter ktorý vytvorila tlaková vlna dostatočne zahalila môj výpad doprava, kde ma jeho technika zasiahla len veľmi malou plochou, stačilo to nato aby ma to dostatočne spomalilo a môj úder na jeho tvár prestával byť tak efektívny ako doteraz. Ako sa on snažil odo mňa odísť, ja som sa snažil k nemu čo najbližšie dostať.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Seiji Sat Jun 21, 2014 6:17 pm


Moja stratégia bola účinná. I napriek tomu, že sa atmosféra neustále zhusťovala, som bol stále schopný bojovať proti jinchuurikimu. Teraz, keď sa mi ho podarilo spomaliť, čím mi dal dosť času na vytvorenie špeciálnej techniky, som bol odhodlaný paralyzovať ho úplne.
"Som zvedavý, ako si poradíš s týmto," vyslovil som víťazoslávne a utvoril pečate na moju najsilnejšiu bleskovú techniku. Okolo Sata Keika sa z ničoho nič zdvihlo niekoľko kamenných stĺpov, ktoré ani pre niekoho s fyzickou silou na jeho úrovni s prihliadnutím na ich veľkosť nebolo jednoduché len tak zničiť. Aspoň teda nie predtým, než to splní svoj účel.

"Raiton, Shichū Shibari," vyslovil som názov techniky, následkom čoho sa vzniknuté stĺpy nabili energiou. Hneď potom všetky vzniknuté blesky namierili rovno na hachibiho jinchuurikiho, vytvoriac tak z onoho ohraničeného priestoru akúsi pomyselnú elektrickú bariéru. Chystal som sa v tom pokračovať až dovtedy, kým konečne nepodľahne a nezloží sa.
Tentokrát už by mal byť koniec. Ani tri chvosty nepostačia na to, aby si si poradil s touto technikou. Otázka je, či sa stihneš transformovať skôr, než tvoje telo definitívne podľahne...
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Sato Keiko Sat Jun 21, 2014 6:24 pm

Tento ťah bol naozaj efektívny. Bojoval naozaj dobre, a svojimi stratégiami patril k ľuďom ktorý patrili k najsilnejším, s akými som sa dokázal stretnúť za môj dostatočne dlhý život, čo sa týka meradla úmrtnosti Shinobi ako ja. Jeho techniku som nemal ako zničiť, ako ju neutralizovať a tak som sa dostal do pasce. A schytal plnú dávku ktorá doslova, prepaľovala cez celý môj plášť a pálila už tak rozpálenú kožu. Tentoraz to ale aj on sám prehnal, pretože môj hnev práve vystrelil. Ja som sa poddal. Nemienil som sa už držať na uzde, tentoraz vo mne prevládol hnev, vedel som že ho neporazím a ak ho neporazím, dostanú nie len Hachibiho, ale aj celý môj tým. A tak vyšiel na svetlo Hachibi. Ozvala sa rana. Ohromný výbuch ktorý okamžite zdemoloval všetko okolo mňa, nie len miesto na ktorom sme sa nachádzali ale aj jeho kamenné stĺpy a k nebu sa povzniesol ohromný lúč. Obrovský lúč ktorý dosahoval mrakov, lúč z ktorého vychádzala tak obrovská a tak strašidelná a desivá energia. Uvolnil som nie len 4rtý chvost a tak verziu 2, ale dokonca som sa nechal úplne ovládnuť. Ako tak som z diaľky sa držal na uzde, ale bolo jasné že tentoraz nebojuje so mnou. Bojuje s monštrom vo mne. V lúči totiž zahliadol tvár, tvár desivú, tvár z ktorej žiaril hnev vo forme akú videl pred sebou. Ale nič zatiaľ nerobil, napriek tomu bolo jasné že priblížiť sa k tlaku ktorý som svojím telom tvoril, bolo príliš nebezpečné.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Seiji Sat Jun 21, 2014 6:57 pm


Moje najhoršie predstavy sa naplnili. Ani len najsilnejšia blesková technika, ktorou som disponoval, nepostačila na jeho porazenie. Napadala ma už iba jedna jediná možnosť.
Na to, aby som mohol poraziť monštrum, sa ním s najvyššou pravdepodobnosťou budem musieť sám stať. Od môjho posledného nezdareného pokusu ubehla už dlhá doba. Trénoval som na ovládnutie svojich génov, ale netuším, ako sa to môže zvrtnúť v reálnom súboji. Obávam sa, že to skončí smrťou jedného z nás, čo nemôžem dopustiť, prehodnotil som svoj ďalší postup.

"Tse. Kto by bol povedal, že ho privolám akurát v takejto situácii. Nuž teda dobre," pomyslel som si a inštinktívne uskakoval čo najviac dozadu. Svojej predchádzajúcej myšlienky som sa nezbavoval. Na bojovanie proti monštru budem potrebovať iné monštrum. S výnimkou samotného mňa viem však len o jednom, ktoré by mohlo ustáť boj proti hachibiho jinchuurikimu v tejto podobe. Bez ďalšieho váhania som využil krv zo svojho predchádzajúceho zranenia a použil techniku privolania. Celú oblasť následne zaplnil dym.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Sato Keiko Sat Jun 21, 2014 7:03 pm

Nehýbal som sa. Moje telo v túto chvíľu pociťovalo tie najhoršie bolesti, ale tie som prestal vnímať keď som sa úplne poddal Hachibimu. Moje telo pri bráne, ktorá sa pomaly otvárala, ponorené vo vode sa začalo potápať. Ja sám som začal miznúť vo víre červenej čakry, a tá sa ďalej formovala v guľu ktorá v momente keď dym zahalil celú našu oblasť vybuchla. On sám pocítil niečo, čo určite predčilo jeho očakávania. Monštrum ktoré doteraz hecoval sa dostalo von, a cítil ako tá príšera ide po ňom. Cítil tú potrebu krvi, potrebu zabíjať. Počul to zavíjanie, a keď tlaková vlna udrela a rozohnala jeho hmlu, zahliadol na mieste kde bola guľa čiernu energiu, z ktorej začalo niečo pomaly vychádzať. Vyšla len podivná noha, ako čistá energia, energia ktorá patrila monštróznej čakre. Patrila totiž verzii 2.
Kisaragi no sato - Stránka 2 Tumblr_m53nbbv54N1r7bmo8o1_500
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Seiji Sat Jun 21, 2014 8:17 pm


Je pravda, že som dlhú dobu váhal, či je naozaj dobrý nápad privolávať "jeho". Jednalo sa totiž o mohutného vlka, ktorý je v ríši zvierat známy ako Niem, The Stormbringer, vodca najzabijáckejšej existujúcej svorky. Bytosť s tak obrovským rešpektom, že si svoju pozíciu udržiava bez ohľadu na svoje kruté metódy, s ktorými ostatní členovia nesúhlasia.
"Čo to má znamenať?" ozvalo sa spoza dymu hlbokým hlasom.

Mali sme pomerne veľké šťastie, že hachibiho jinchuurikimu transformácia zabrala pomerne dosť veľa času. Vďaka tomu sme ho vedeli využiť na to, aby sme si vyjasnili situáciu.
"Rozumiem. Očakávaš odo mňa, že ťa dostanem z tvojich sr*čiek tým, že dobrovoľne zaútočím na toho netvora. Patetické. Čo tak skúsiť sa pre zmenu zo svojich rán vylízať sám?" podpichoval ma až do doby, než na nás konečne zaútočil Sato Keiko. Kto by bol povedal, že mu za to budem ešte napokon z celého svojho srdca aj ďakovať.
"Blíži sa!" upozornil som Niema a ako obvykle sa pokúšal vzdialiť. Vodca svorky si s tým ale hlavu nelámal. Namiesto toho, aby sa mi hneď vydal na pomoc, analyzoval situáciu.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Sato Keiko Sat Jun 21, 2014 8:54 pm

Dym ustupoval. Trvalo to dlho než som z neho vyliezol, ale obom padol pohľad už nie na človeka. Tentokrát išli do boja z netvorom. Netvor, ktorého čakra bola tak silná že úplne spálila kožu svojho užívateľa a zmiešala sa z jeho krvou ktorá práve lemovala celé telo podivného tvora z rohami, tvoriac tak naozaj tvrdú obranu cez ktorú neprešiel ani slávny Orochimarov meč. Ani Kusanagi nedokázalo prejsť touto obranou, a práve tá vystrelila v naozaj ohromnej rýchlosti na Seijiho, úplne ignorujúc prítomnosť vlka, snažiac sa vraziť mu. Bol to naozaj bleskový výpad, ktorý prinášal zo sebou smrť pretože ak už nebol rýchly ako sa očakávalo, jeho sila by dokázala prelomiť aj tie najsilnejšie obrany na svete.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 2 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru