Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kisaragi no sato

+2
Yorimi Sonoe
Shinobi
6 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 3 Empty Kisaragi no sato

Příspěvek pro Shinobi Fri Aug 02, 2013 8:18 pm

First topic message reminder :

Kisaragi no sato je vesnice, která se nachází na jih od Konohagakure no sato. V minulosti byla pravidelně devastována a pleněna, a tak se nebyla schopna rozvinout. Tento stály koloběh útoku však přestal po Páte Velké Válce Ninju. Údajně prý z důvodu, proto že tedy byli vyhubeni všichni bývali nájezdníci a nepřátelské vesnice. Časté ničení vesnice mělo za následek, že její obyvatele byli nuceni ji pořád opravovat a opravovat. Po nějakém tom čase se toto stalo jejích denním stereotypem. Pracovitost obyvatel později po vyhubení nepřátel vesnice měla za následek, že se vesnice dokázala rychle rozrůst, a tak v dnešní době není divu, že když zde příjdete naleznete zde vše. Od tržnice s velkým množstvím surovin a materiálu až po veřéjne záchodky. Okolo vesnice je také na ochranu vybudována trojtá dřevěná palisáda.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Kisaragi no sato - Stránka 3 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Seiji Sat Jun 21, 2014 11:41 pm


Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že som v obrovskej nevýhode. Bol som však veľmi sebavedomý. Niet najmenších pochýb o tom, že netvor, ktorému som práve stál zoči voči, bol až príliš silný na to, aby som ho bral na ľahkú váhu. V istom zmysle by sa ale dalo povedať, že presne to hralo z veľkej časti aj v môj prospech. Moje inštinkty boli bystrejšie ako kedykoľvek predtým, vďaka čomu som i napriek hachibiho nepredvídateľnosti zvládal reagovať na jeho pohyby lepšie než doteraz. Niemovu pomoc som teda zatiaľ nevyhľadával, hoci by sa mi nepochybne zišla.

Heh... uznávam, že si desivý... ale práve vďaka tomu moje inštinkty bijú ako na poplach, nehovoriac o tom, že som ešte stále o čosi rýchlejší. Nemysli si, že ma- pozastavil som vlastný prúd myšlienok potom, ako som sa tesne vyhol Satovmu prekvapivému výpadu. Ešte väčším prekvapením pre mňa totiž bolo, že hoci sa ma ani len nedotkol, pocítil som obrovský náraz, ktorý doslova rozorval časť môjho oblečenia. Ocitol som sa v situácii, ktorú okúsil nejeden bojovník. Moja arogancia náhle vymizla.
To si snáď robíš srandu! Nechci mi povedať... že ak urobím čo i len jedinú chybu... skončím na padrť! zhrozil som sa nad tým, čomu som čelil, a bez váhania sa vydal na únik. Potreboval som sa od neho dostať čo najďalej a schladiť si hlavu, pretože som mal pocit, že mi pred malou chvíľou na chrbát dýchala samotná smrť. Bol som však takmer neschopný myslieť.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 3 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Sato Keiko Sun Jun 22, 2014 8:18 am

Zastavil som sa, keď som zahliadol ako sa môj súper vydal na ústup predo mnou. Mal samozrejme pravdu, už som to nebol ja, v momente kedy sa ukázali náznaky samotného piateho chvostu bolo jasné, že som sa stratil a celú silu práve pohltil Hachibi. Týmto sa atmosféra ešte viac zhustla, a čakra ktorá vychádzala do okolia pripomínala samotnú smrť. Niet sa čomu diviť že samotný člen Shuuketsu pocítil studený pot na svojom chrbte. Proti monštru, s ktorým práve bojoval, by nechcel čeliť v takomto súboji takmer nikto a len málo ľudí na svete sa mu mohlo rovnať. Avšak to, že som sa zastavil neznamenalo že mu Hachibi dal nejakú šancu na premýšľanie. Ruky prepadli pod zem a na malú sekundu sa všetko zastavilo. Koniec? Nie.. Zem sa otriasla. Pukla a zdvihla sa. Rukami, áno rukami toto monštrum zdvíhalo zem a začalo ju v obrovských kuskoch hádzať na Seijiho, ktorý tentoraz mal naozaj veľký problém uhýbať sa a zároveň sa nejako schladiť.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 3 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Seiji Sun Jun 22, 2014 12:35 pm


Bolo zrejmé, že sa mi blýskalo na zlé časy.
Zatiaľ čo som ja len tak tak bez akejkoľvek možnosti na útok vykrýval všetko, čomu som bol v panike nútený čeliť, Niem i naďalej postával obďaleč. Pravdou bolo, že sa v ich svorke už oddávna riadili jednoduchým heslom: "Reťaz je iba tak silná, ako jej najslabší článok, preto je nutné zariadiť, aby tá naša pozostávala iba z tých silných." Obetovanie slabšieho člena výmenou za blaho svorky nebola v ich klane žiadna novinka. Možno práve aj preto jej chladný vodca pri pohľade do Seijiho vydesených očí dlho váhal, či preňho má zmysel nasadzovať život. Napokon sa však rozhodol správne...

Čo to vyvádzam? Vedel som predsa, do čoho idem. V živote som už čelil mnohým desivejším situáciám. Ako je možné, že ma pohľad smrti do očí natoľko vyviedol z miery? To stačí... utekal som už dosť, pomyslel som si odhodlane a namiesto toho, aby som aj naďalej unikal, som sa k Satovmu poslednému útoku postavil čelom. Tým najväčším skalám som sa jednoducho vyhol, pričom menšie úlomky som rozbíjal a odrážal vlastnými rukami. Nie je tajomstvom, že na bežného človeka bola aj moja fyzická sila prinajmenšom jedinečná. To však nebolo zďaleka všetko.

"Ima Kaminari no Jutsu!" ozval sa Niem a s brnením, ktoré by sa dalo v skratke označiť za zvieraciu verziu Raiton no Yoroi, obrovskou rýchlosťou vrazil svoje drápy a zuby do nepriateľa. Iskra v mojom oku ho zdá sa doviedla k činom. Dokonca ani hachibiho spaľujúca chakra nepostačila na to, aby ho mohla ohroziť, ba čo viac, ich sily boli účinkom techniky takmer vyrovnané. Satova obrana bola samozrejme priveľká na to, aby sa ňou Niem prehryzol, ale udržal ho nejakú dobu nehybného, vpúšťajúc doňho obrovskú dávku bleskov.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 3 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Sato Keiko Sun Jun 22, 2014 2:08 pm

Zdalo sa že je koniec. Aspoň pre nich, pretože tým že sa zaryl do môjho tela a paralyzoval ho, dostatočne ukončil všetky moje doterajšie pohyby a tak ma na malý okamih dokázal spútať. Už to dalo Seijimu dostatočnú šancu a obrovský priestor nato aby zaútočil a okamžite zasadil tvrdú ranu. Vlastne v tejto chvíli ma mohol chytiť, ak by mal nejakú tajnú techniku v zálohe. Ale Niem niečo pocítil. A aj on sám chápal že je to veľmi, naozaj veľmi zlé. Chvosty ktoré doteraz sťažka ležali na zemi ovinuli celé telo vo verzii 2 a čakra ktorá bola doteraz tak mocná a silná sa zmenila. Vyšiel totižto piaty chvost, a nie len že moje telo obklopovala naozaj silná obrana, pridala sa k tomu kostra. Bolo to v tejto chvíli naozaj zlé, keď lebka narazila do Niema. Sila čakry, bola obrovská aj na neho, príliš silná aj na jeho techniku ktorú práve použil. Nahromadená čakra, ktorá vystrelila v tlakovej vlne okolo celého tela do okolia a odrazila tak všetko čo doteraz bolo pri ňom. Práve v túto chvíľu to dosiahlo úrovne, kedy som úplne stratil svoju kontrolu, a hachibi vyšiel na svetlo sveta úplne celý. S plnou silou, nastúpil priamo proti svojmu súperovi.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 3 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Seiji Sun Jun 22, 2014 3:15 pm


Niem robil všetko preto, aby hachibiho jinchuurikiho udržal čo najdlhšie. Ako náhle mu však narástol piaty chvost a na jeho tele sa začínala objavovať kostra, inštinktívne odskočil čo najďalej. Lebka a tlaková vlna sa ho vďaka tomu dotkla len letmo, ale aj to stačilo na to, aby mu i cez jeho mocnú raitonovú techniku uštedrila nejaké to nepríjemné zranenie.

"Nemá to cenu.To monštrum je takmer nedotknuté," prehovoril hneď potom, ako dopadol na všetky štyri laby.
"Vlastne je to presne naopak. Sila, ktorú používa, jeho vnútro zraňuje viac než my sami. Ak bude i naďalej inkasovať zásahy ešte aj zvonku, jeho telo to neunesie a zloží sa. Ak ho zastavíme skôr, než sa tá kostra vyplní hachibiho pravou podobou, besniaci bijuu bude nútený skrotnúť," prebral som iniciatívu a nepriamo sa ujal velenia. Je možné, že by proti tomu Niem aj protestoval, ale na to v danej chvíli nebol čas.

Urobil som chybu. Tento súboj už viac nie je o tom, kto chytí koho. Ak do toho nepôjdem so všetkým, čo mám, skončí to mojou smrťou. Musím naňho ísť tak, ako keby som ho chcel zabiť, prehodnotil som svoje možnosti. Očné bielko nahrádzala čierna farba a zranenia, ktoré som utrpel a z veľkej časti mi zabraňovali v pohybe, sa začali regulovať. Nevyliečili sa však úplne. Tak či onak to bolo na teraz viac než postačujúce. Nadišiel čas, aby sa karta obrátila. Odteraz to už nebude súboj monštra proti monštru, ale súboj dvoch netvorov proti jednému.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 3 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Sato Keiko Sun Jun 22, 2014 4:54 pm

Jedno bolo jasné, atmosféra práve praskla. Hachibi bol možno považovaný za zviera, monštrum a len obyčajné Bijju, nebol ale blbý a tak vedel kedy to začína byť naozaj zlé. Preto v momente kedy sa proti nemu postavili dve príšery, vypustil šiesty chvost. To bolo v túto chvíľu to najhoršie, čo sa mohlo ale stať, pretože čakra ktorá sa doteraz hromadila okolo celého tela náhle ustala a začala sa hromadiť v ústach. Dokonca aj samotný Seiji vedel určite k čomu sa toto monštrum chystá, čo mieni vypustiť do povetria. To bolo v túto chvíľu pre neho naozaj veľmi zlé, pretože ak dosiahne priami zásah bombou ktorá práve vyletela z úst Hachibimu, môže ísť navštíviť predkov na druhej strane. A tiež pochopil, že sám sa Bijju nevyrovná keď po prvej strele, vystrelila na neuveriteľnenie druhá strela, ktorá mierila práve na miesto kde by mal Seiji uskočiť. Bolo to monštrum, čakrové monštrum ktoré možno trpelo vo vnútri, ale ešte stále sa nechýlilo ku koncu. Skôr sa zdalo, že radšej roztrhne telo svojho Jinchuurikyho akoby malo byť porazené.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 3 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Seiji Sun Jun 22, 2014 8:38 pm


V čase, keď sa hachibi rozhodol zaútočiť,
bolo už viacmenej neskoro. Najmocnejšia technika, akou som disponoval, bola konečne aktivovaná. I napriek tomu, že sa nijak zvlášť nezmenila, moja chakra zdanlivo nabrala tvar démona. Ešte viac o tom však vypovedal pohľad, ktorým som doslova prebodol hachibiho jinchuurikiho. Všetky moje zmysly boli na maxime, bolesť a zranenia boli potlačené. Práve toto bola moja skutočná podoba a dôvod, prečo som bol považovaný za S-rankového shinobiho takého kalibru, že som sa mohol pýšiť príslušnosťou k Shuuketsu. Sila, s ktorou som sa mohol bezvýhradne postaviť i proti samotnému jinchuurikimu. Senninka. Naša hra o život sa týmto zjavne schyľovala ku vskutku veľkolepému koncu.

"Niem-san," vyslovil som až prekvapivo slušne.
"Neviem, ako dlho vydržím potlačovať svoje primárne inštinkty. Ak by som mal v takomto stave bojovať dlho, s najvyššou pravdepodobnosťou by sme sa s hachibim zabili navzájom. Priprav si to najsilnejšie, čo máš. Musíme to skončiť," vydal som rozkaz a inštinktívne sa vyhol prvej bijuudame. Tá druhá, ktorá nasledovala po nej, ma však prekvapila.
"Doton, Ganban Kyū!" volil som bez váhania túto techniku. Tá samozrejme nemohla zastaviť plnú silu hachibiho chakry, ale vďaka jej klzkosti a tvaru dokázala zmeniť jej smer.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 3 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Sato Keiko Sun Jun 22, 2014 8:48 pm

Zdalo sa že tento súboj speje ku koncu, keď sa začal objavovať samotný siedmy chvost a tak sa začala obnovovať aj koža na tele samotného Jinchuurikyho ktorý sa začínal podobať naozaj na svoju naozajstnú podobu, obrovská osemchvostová chobotnica. Avšak, jedno pod svojou stenou z dotonu nedokázali zaznamenať, všetko to bola len hra. Toto bol skutočný a vlastne posledný výpad, ktorým sa to rozhodol ukončiť. Samotné monštrum proti ktorému stáli vyyrazilo plnou silou dopredu, prerazilo dotonovú hradbu akoby bola len zo samotného papiera a narazila do prvej veci, osoby, hocikoho kto stál za ňou ako pod štítom. Bol to útok hlavou, v normálnom móde by sa to nazývalo Rarriato, ale tentoraz to bol útok hlavou, útok ktorý mal všetko zaraziť. A by sa trafil, zabil by ho. Aj keby mal okolo seba Susanoo, zabil by ho. Úplne rozdrtil. Už len byť v prítomnosti tohto monštra v priebehu útoku zraňovalo, sila čakry bola tak obrovská, presahovala všetky ľudské hranice. Jedno sa muselo uznať. Seiji sa dokázal vyrovnať hotovej beštii. Dokázal konkurovať rozbesnetému Hachibimu, čo dokázalo len naozaj pramálo ľudí na tomto svete. V súčastnosti, by sa mu vyrovnalo len pár.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 3 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Seiji Sun Jun 22, 2014 9:21 pm


Niemovi sa samozrejme nepáčilo, že som si mu dovolil dávať pokyny. Vzhľadom na to, že by ma ale v mojom stave bolo veľmi zložité presviedčať o vine, sa rozhodol predsa len naposledy počúvnuť. Okolo vodcu svorky sa teda náhle začali zbiehať blesky silnejšie ako kedykoľvek predtým.
"Tse, toto si s tebou ešte vybavím... Ima Kaminari no Jutsu!" aktivoval svoju techniku znova a pripravoval sa na obrovský výpad. Tentokrát mienil použiť maximum svojej fyzickej rýchlosti, sily, ale aj chakry. Zobral ma za slovo. Ak sa naša finálna technika nevydarí, bude to náš koniec.
Dúfam, že vieš, čo robíš, pomyslel si ustarostene. Hachibiho útok by bol nepochybne úspešný. Ani moje zvýšené regeneračné schopnosti by ma nezachránili pred obrovskou silou, ktorú doň vložil.

Nanešťastie preňho som tam v tom čase ale už nebol.
"Prekvapenie, monštrum!" vyskočil som zo zeme neďaleko od Niema. Teraz, keď už moje inštinkty a zmysly nepoznali hraníc, rovnako ako ani hachibiho besnenie, som jeho zámer vycítil na míle ďaleko. Ihneď potom, ako som sa zabalil dotonovou obranou, som si prostredníctvom Moguragakure no Jutsu nepozorovane našiel cestu von. Nadišiel čas na veľké finále. Ten krátky moment, kedy bol hachibi dezorientovaný, som využil na vytvorenie pečatí pre moju poslednú techniku. Jednalo sa zasa raz o Raijū Hashiri no Jutsu, do ktorej som však tentokrát dal všetku svoju zostávajúcu chakru. Aby toho ale nebolo málo, technika sa skombinovala s Niemom a jeho raitonovým brnením, ktorý sa v tom čase už dávno s neuveriteľnou rýchlosťou a silou vrhol na Sata Keika. Výsledok bol vskutku fenomenálny. Celú oblasť zachvátil výbuch, z ktorého na všetky strany šľahali blesky. Bola to nepochybne naša najmocnejšia kombinácia.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 3 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Sato Keiko Sun Jun 22, 2014 10:00 pm

Zásah. Plný a čistý zásah extrémne silnej energie, proti ktorej nemal šancu ani samotný, druhý najsilnejší Bijju pod slnkom. A tak sa aj stalo, obrana padla a všetka čakra ustúpila. Ozval sa výbuch v ktorom bol počuť Hachibiho rev. Ten bol nahnevaný, porazil ho obyčajný človek, avšak v kútiku duše ho zato obdivoval, bol asi tretí na tomto svete, kto to dokázal. A v ten moment si uvedomil ešte niečo iné. Totiž technika ktorú použil Seiji by celé telo dokonale roztrhala. Zabila by aj samotného Jinchuurikyho. V prachu, po tom čo samotný dym ustál, videli polonahé telo Sata, ako leží na zemi v špine ale stále žije. Hlboké nádychy a telo ktoré bolo doráňané ale regenerovalo sa. Ako bolo možné že to prežil...

Pre Sata nastala tma schválne, z jeho vôle nechal oči zatvorené a svoje myšlienky presmeroval úplne niekde inde. Tentoraz sa ocitol pred obrovskou, prelomenou bránou cez ktorú svietili oči, z ktorých už ale dávno všetka sila vyprchala.

"Prepáč mi.. Sato.. Teraz keď je koniec, nebol si až tak zlou schránkou.."  

Ja sám som sa cítil, naozaj divne. Nevedel som čo nato povedať, okrem úsmevu. Stál som, nie v reále ale práve pred bránou som z posledných síl vstal a ruku načiahol k Hachibimu. Do päste, aby sme si ťukli akoby sme boli bratia. Ako starí známy, nie ako dvaja čo sa takmer zabili pri boji, ale ako starí priatelia ktorý si verili nadovšetko.
"A ty si nebol až tak zlý démon, Gyuki. Som rád že som ťa mal, vedel som vždy, vždy že nikdy nebudem sám, a aj keď si bol otravný, bol si tu aspoň ty keď ma už nenávideli všetci. A časom keď som sa dostal do povedomia všetkých mi bolo niečo jasné. Nejsi Bijju.. Si člen Kumo.." Hachibiho prekvapenú tvár som už ale nevidel. Všetko znova stemnelo a náhle sa objavilo svetlo. Videl som nad sebou Seijiho, a z posledných síl som mu chytil jeho ruku načahujúca sa po moje telo ktoré sa nedokázalo pohnúť.

"Prosím.. Nechajte ho.." Než som odpadol, vykonal som čin ktorý si Hachibi zapamätá určite na dlhú dobu. Vo chvíli kedy som umieral, a vedel že po mňa ide samotná smrť som žiadal aby ho nechali žiť ďalej. Snažil som sa vlastným životom vykúpiť život Hachibiho. A možno práve tento čin v budúcnosti bude mať dopad na svet Shinobi, kedy konečne aj samotný tvrdohlavý démon uverí, že ľudia môžu byť dobrý. Avšak pre tento krát môj príbeh skončil. Ukončil som jednu kapitolu aby nastala druhá, a osud tohto sveta som prenechal na iných, pričom som sa spokone vydal späť do vnútra, späť k Hachibimu aby som ešte pred tým než ma zabijú, posledný krát porozprával s monštrom ktoré ma trápilo, ako s niekým, koho som mal vskutku, dosť rád.
Sato Keiko
Sato Keiko
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 07. 13
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 3 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Seiji Sun Jun 22, 2014 10:27 pm


Tentokrát bol náš súboj skutočne na konci. Ani ja a ani samotný Niem už nemal skoro žiadnu chakru, obaja sme boli zranení a vyčerpaní. I napriek tomu ma však čakal ešte jeden posledný súboj. Narozdiel od Sata Keika som v sebe nemal žiadneho démona - to JA som bol tým démonom. Nemohol som sa porozprávať sám so sebou, potreboval som utíšiť svoje vlastné túžby a inštinkty. Vskutku vnútorný konflikt v pravom slova zmysle. Predsa len som ale našiel dosť síl na jedno prosté slovko, ktoré som po tom všetkom nemohol nepovedať.
"Ďakujem," prehovoril som smerom k Niemovi.
"Tse, márne ďakuješ. To bolo naposledy, čo som svoje drápy zaryl do cudzích záležitostí. Si príliš silný na to, aby som kvôli tebe opúšťal svoj klan," dodal na záver a už aj zmizol v obláčiku dymu.

Niem bol fuč a ja som bol nútený čeliť sám sebe. Ťažko povedať, ako by to bolo dopadlo, nebyť toho, že ma Sato Keiko z ničoho nič chytil za ruku a žiadal ma o niečo, čo som skrátka vôbec nedokázal pochopiť.
"To myslíš vážne?! Ten netvor bol ochotný roztrhať tvoje telo, len aby mohol nasýtiť svoju pýchu! Nemal by si namiesto toho-" zastavil som sám seba, keď som si uvedomil, že vlastne hovorím s človekom, ktorý je už dávno v bezvedomí. Z neznámych dôvodov mi to však pomohlo upokojiť sa. Ako som bol totiž svedkom toho, s akou ľahkosťou po tom všetkom jinchuuriki akceptoval svojho vnútorného démona a dokonca bol ochotný postaviť jeho život nad svoj vlastný, niečo sa vo mne zlomilo a túžba zabíjať ma prešla. Očné bielko opäť nadobudlo svoju pôvodnú farbu a všetká bolesť z mojich zranení sa mi vrátila. Bol som zasa normálny. Vzhľadom na to, že ma tu už nic viac nedržalo, som sa bez váhania chopil Satovho tela a vydal sa s ním konečne preč z dediny.

=) PRESUN (=
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kisaragi no sato - Stránka 3 Empty Re: Kisaragi no sato

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru