Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Killunia

2 posters

Goto down

Killunia Empty Killunia

Příspěvek pro Killunia Wed Aug 07, 2013 8:47 pm

Koho by tento topic mohl zajímat? Vždyť mě tu přeci nikdo nezná! Jsem naprosto nezajímavý človíček, jen jeden z davu. Ani má postava není nijak příběhově důležitá, jen další řadový voják, i když bych si přála, aby byla výjimečná... :DAle kdo chce, může pokračovat...


Jméno: Killunia Jeagerjaques Bára Endrštů


Datum narození: 5. prosince 1995


Bydliště: Bílina, Ústecký kraj


Výška: zhruba 160 cm


Váha: okolo 55 kg


Barva očí: všechny existující barvy očí smíchané ve dvou kukadlách, převládá však zelená (od toho barva očí Killunii)


Povaha: Úplně stejná jako u Killunii, jen bez Killuniho Very Happy


Vzdělání: zatím jen základní, maturita mě teprve čeká...


Zájmy: Kreslení, psaní, hraní PC her, poslouchání hudby, jedení čokolády GrimmyKitty, NSko, Arag, Andor, anime a manga...


Jakou poslouchám hudbu: V mých žilách nekoluje krev, nýbrž metal. Co to znamená? Že jakmile uslyším v hudbě elektrickou kytaru, pořádnou basu a bicí, mám hned lepší náladu. Musí se však jednat o hudbu - death metal a další blitky neberu jako hudbu, mezi nehudbu pro mě patří také hip hop, techno a velká část popu. Jsem umělecká duše, takže symphonic metal, klasická hudba a soundtracky, ať už z filmů, nebo z mých oblíbených her (série HoMM GrimmyKitty).


Na jaké koukám filmy a seriály: Různé... :DViděla jsem Piráty z Karibiku, LotR, Hobita, pak nějaké marvelovské akčňáky, spoustu slaďáků, na které bych nejradši zapomněla atd. Seriály moc nesleduji, jsou moc dlouhé a nemám na ně pořád čas. xD Ale občas se podívám na Simpsonovy...


Já a anime: Ach ano, anime patří mezi mé koníčky. A jaká anime jsem viděla? Naruto, Bleach, Death Note, Vampire Knight, Full Metal Alchemist, Hetalia, D. Gray-Man, Pokémon, Digimon (v dětství xD). A první, které jsem viděla a opravdu mě zaujalo? Mononoke-hime.


Anime lásky: Gaara-sama, Grimmjow (z Bleache), L (DN), tři základní a věční. Pak se tak nějak střídají, momentálně mezi ně patří i Mada-chan (ehm... tedy Madara-sama) a částečně také Itachi-san. ^.^


Oblíbené postavy z Naruta: všetci láskové (xD), pak ještě DeiDei-kun (Deidara), Kiba, Hinata, Konan, Pein, Kisame, Kakashi-senpai, Sasori, Temari... Možná jsem na někoho ještě zapomněla.


Neoblíbené postavy: Sasanka (Sasuke), Sakur(v)a a (bude to znít šíleně) super otravný Naruto Very Happy:DA pak ještě Akamaru (hafík, no... xD)


Kolik jazyků umím, tolikrát jsem člověkem: čeština, English, Deutsch, možná trošku japonština. Pak jsem se ještě naučila základy francouzštiny a umím poděkovat zhruba ve 12-13 jazycích... xD


Stav: Forever alone Sad(neboť jsem příliš neviditelná a tichá)


Skype: killunia5
Podařilo se mi zprovoznit i webku s mikrákem, takže jestli chcete, můžete si zkusit zavolat... xD


Fóbie: akrofóbie (strach z výšek), kynofóbie (strach ze psů)






Fotku dávat nebudu, nerada se fotím, tudíž skoro nikde nejsem... xD
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Killunia Empty Re: Killunia

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Aug 12, 2013 9:37 am

I když seriály moc nesleduješ, nechceš zkusit Hru o trůny? Mám pocit, že jsi ten typ, kterému by se mohla líbit. Alespoň mě chytila a nepustila.

Symphonic metal mám také ráda, přestože víc tíhnu k oldschoolovému gothic rocku.

(A nová oběť k volání na Skype? To by bylo milé! Very Happy)
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru