Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rokuro

2 posters

Goto down

Rokuro Empty Rokuro

Příspěvek pro Rokuro Thu Aug 15, 2013 9:09 pm

Takže moje meno: Slavomír .... Druhé nepoviem chcem byť aspoň trošičku inkognito xD
Prezívka: No mám ich dosť v poslednej dobe sa chytá hlavne Baka xD... Kamaráti ma volajú normálne Slavo ... no a keď ma niekto chce poriadne nas*ať tak ma prezívaju Pribináčik S hodou okolností sa to sakra dobre rýmuje s mojím priezviskom a keď mi to stále opakujú :DTak chcem zabíjať xD
Narodenie: 27.10.1997... to znamená že mám 15 rokov ^^
Výška a váha: Tak mám 172 cm a vážim nejakých 53-57 kilo. Stále sa to hýbe v takomto rozsahu tá váha.. Chcel by som podrásť aspoň ešte o pár centimetrov.
Kde bývam: Tak bývam pri meste Čadca na severe Slovenska. V jednom väčšom dome, máme tu takú menšiu farmu, takže aj pár zvieratiek naviac... o ktoré sa musím starať a niekedy sa mi fakticky nechce !!!
Vzdelanie: Zatiaľ len základná škola a vlastne aj Základná umelecká škola  ^^ Idem na strednú Jupíii .. Na stavebnú priemyselnú do Žiliny ^^
Záujmy: Tak začnem od školy .. :)Matematika má celkom bavila, myslím, že ma aj baví. No môžete si o mne myslieť, že som šialenec, ale ja sa v číslach vyžívam ^^ Very Happy... Ďalej som tak trošku umelec a hrám na gitare, ale fakt len trošku .. v poslednej dobe moc ani nie, lebo mi dochádzajú nápady, čo hrať :DUhm prichádzam k športom ... no stále preskakujem raz ma baví to a niekedy niečo iné ... Tak musím začať asi u basketbalu .. dva roky som naň chodil.. aj keď nie som vysoký Very Happy:D:Dale tak nejaké koše som dal ^^ .. ďalej florbal .. tiež ma strašne baví .. až príliš, ale tieto športy nemám s kým hrávať. Ďalej hrám futbal .. ale to je dosť biedne :DTento šport mi moc nejde.. no ale čo mám sakra robiť cez prázdniny? ... Tak hrám s deckami futbal. Ďááááálej behávam ... Keď mám čas ^^ Celkom ma to baví... ale v poslednej dobe nemám na to čas. Pozeranie anime a hranie hier tak aj to ma baví :DDúfam, že je to všetko Very Happy
Hudba: Takže tu nemám čo písať pomaly, lebo počúvam všetko. Ľudovky, dychovky a rap v ktorom niekto spieva o tom aký je zalovený a nadáva na moju matku .. tak jedine toto nepočúvam inak viem si vychutnať každú hudbu. Buď umeleckú a dokonca aj klasiku. Samozrejme aj metal taký čo sa dá zniesť ešte a nejačia tam do blba... ďalej preferujem Rock, Hard Rock, Punk :)a všetko v podstate aj rap počúvam občas, ale len ten rozumnejší ^^
Filmy, Serialy: Filmy mám rád v podstate všetky či ž historické alebo erotické Very Happy:D No proste všetky možné... Aj nejaké tie Horory.. ale to len s niekym sám to je nuda :DSeriály: HIMYM, TBBT, Hra o tróny GrimmyKitty , Simsonovci, Futurama, Grifinovci a je ich proste véééľmi veľa! Všetky série Hviezdnej brány... a aj všetky časti dokonca filmy Very Happy
Animáče mám len dve a to Fairy Tail a Naruto .. Viac toho nepozerám.. Momentálne nemám na to náladu a niekedy ani čas ...Very Happy
Kto vlastne som?
Takže som taký ten podivný človek, ktorý ani nevie aký je :DRaz som príliš aktívny a niekedy nehorázne lenivý a občas bývam zas strašný depkár ... Proste všetko možne vo mne . Bývam však aj milý a viem vychádzať s ľuďmi. Nerád sa hádam, preto vždy v hádke ustupujem, no občas sa tak nestane a hádam sa neustále a neustúpim ani za nič!!!! No to sa stáva malo kedy :)Knihy moc nečítam aj keď som prečítal už jednu väčšiu a to pán prsteňou jednotku :O :O :O Fakt ma to bavilo .. ... Takže žijem si svoj pokojný život ( V poslednej dobe nie je až tak pokojný) na tej našej malej farme, ktorú tu mám :)I keď niekedy mám nervy na moju rodinku, vždy sa to vyrieši a mám ich zas rád. .. Mám dvoch starších bratov samozrejme mám aj matku a otca ...
Fotka na záver! (Som ja ale škaredý) T_T:


Naposledy upravil Rokuro dne Thu Aug 15, 2013 9:41 pm, celkově upraveno 1 krát
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokuro Empty Re: Rokuro

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Aug 15, 2013 9:36 pm

1. Chlap, 172 centimetrů a ani ne šedesát kilo? ^^ Podvyživený! (xD)
2. Vyžíváš se v číslech? Nechceš mě doučovat matematiku? Very Happy
3. Ve Hvězdné bráně se shodneme.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Rokuro Empty Re: Rokuro

Příspěvek pro Rokuro Thu Aug 15, 2013 9:41 pm

1.Nieeee ja jem veľáááá Razz snažím sa Very Happy Ale kila nepríberám, takže to je tak Very Happy
2. Kto vie ako mi pôjde matika na strednej Very Happy
3. Tak to som rád Very Happy
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokuro Empty Re: Rokuro

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Aug 19, 2013 7:29 pm

Věřím, že matematiky na střední ti půjde lépe než mě. Málokomu se podaří najít někoho, kdo by měl rád čísla a zároveň by mu to šlo lépe než budoucí knihovnici. Very Happy
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Rokuro Empty Re: Rokuro

Příspěvek pro Rokuro Tue Aug 20, 2013 12:01 pm

Kto vie Very Happy Možno začnem flákať školu a ešte viac zleniviem Very Happy
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokuro Empty Re: Rokuro

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru