Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kirigakure no Himitsu

+5
Goku
Junka
Totsuki
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
9 posters

Strana 8 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 19, 2013 1:28 pm

First topic message reminder :

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Xv3y
Tajné místo se nachází směrem, kterým se jde k jezeru Kiri. U něj se zamíří do lesa, který se kolem jezera rozprostírá. Když má člověk trpělivost a pokračue pořád dál, dojde k malé mýtince, Tam stromy udělaly místo, kudy koukají sluneční paprsky. Díky klidu, vlhku a slunečnu tam mohl vyrůst nádherný strom.
Když je Sakura rozkvetlá, zabírá celou tu mýtinku. Toto místo znají jen obyvatelé Kiri, ovšem jen málo komu se chcepodstoupit tu cestu, která není zrovna nejkratší. Ovšem za návštěvu to stojí ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed May 28, 2014 10:09 am

Konečně se dokázala po jídle i postavit. Byl jsem rád, ještě před chvílí to vypadalo celkem vážně. Zničeho nic se ale přemístila k sakuře, která ji zaujala jakýmsi způsobem. Nevěděl jsem jestli je za tím nějaký příběh nebo ne, ale když tam tak stála vypadalo to neskutečně. Když jsem se na ní díval z povzdálí, měl jsem takový zvláštní pocit, který jsem ještě nepoznal. Mé oči byly upřené pouze na ní. Nemohl jsem z ní zkrátka spustit oči.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaia Yoshino Wed May 28, 2014 10:26 am

Bylo to tu kouzelné. Musela jsem ale snění vypnout. Přece tu jsem proto, abych tu propast překonala. To je můj cíl. Otočila jsem se směrem ke Katarovi. Upřeně mě pozoroval. Zase jsem zrůžověla, když jsem si uvědomila jeho pohled na sobě. Připadala jsem si jako nahá, když mě ostatní pozorovali. Pustila jsem vlasy a opět si hrála nervózně s prstama.
,,Uhm...možná bych měla zajít za zdejším vůdcem, ne?" položila jsem spíše řečnickou otázkou.
,,Zaslechla jsem, že tu vládne žena a že je s ní obyvatelstvo docela spokojené." začala jsem konverzaci. To ticho bylo totiž ještě trapnější než to, že se červenám a pokouším se s někým mluvit.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed May 28, 2014 10:38 am

Podíval jsem se na ni trochu ustaraně. " V tom bude trošku problém. Ta žena o které si slyšela to tu už nevede, místo ní nastoupil někdo jiný. U toho si ale nemyslím, že by byl dobrej nápad ho jít navštívit. Pokud ho ale nutně potřebuješ vidět tak v tom případě půjdu s tebou. " Nakonec jsem se na ní zase usmál abych odlehčil atmosféru. Avšak stále jsem na ni hleděl, i když už ne tak upřeně aby se necítila nesvá.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaia Yoshino Wed May 28, 2014 11:58 am

Když řekl, že by to nebyl dobrý nápad, představila jsem si zlého pána. Raději jsem zakroutila hlavou, že teda nikam nejdeme. Zaujala mě ale jiná věc. Počkala jsem, až si vítr přestane hrát s mými vlasy a pak pokračovala.
,,Proč už to tu nevede ta žena?" zajímala jsem se. Opřela jsem se zády o kmen sakury, mnula jsem si pramínek vlasů v ruce a poslouchala Katara. Můj ostych pomaličku mizel, už jsem se tolik nebála s ním mluvit, ale...Kdo ví, co bude dál.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed May 28, 2014 12:14 pm

Smutně jsem sklonil hlavu a vybavovaly se mi vzpomínky. " Mizukage-sama byla žena, kterou jsem vždy obdivoval a následoval ji i do těch nejtěžších bitev. Byla hrdinkou naší vesnice a stále žije v našich srdcích. Obětovala se pro bezpečí celé vesnice abychom my mohli žít její sen. Postarat se o vesnici a vychovat nové generace. " Z mých slov mohla cítit spoustu věcí. Jakmile jsem však dopověděl, pozvednul jsem hlavu a podíval se na její tvář.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaia Yoshino Wed May 28, 2014 12:59 pm

Čekala jsem, že třeba odstoupila nebo jí zbavili funkce, ale to, že se obětovala, to jsem nečekala. Byla jsem v šoku. Chtěla jsem ji poznat. Povzdychla jsem si.
,,Uhm..škoda." zamumlala jsem.
,,Mluvíš o ní hezky, musela to být silná žena." malinko jsem se pousmála a přivřela jsem oči. Pár vteřin jsem byla ticho.
,,Ty taky nejsi slabý. Máš vysokou hodnost, že?" naklonila jsem hlavu na stranu. Můj stud už koukám odpadl úplně.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed May 28, 2014 1:07 pm

" Ano to byla, jen já nebyl dost silný abych ji ochránil. Odstoupil jsem proto z ANBU jednotek. " Stiskl jsem ruku v pěst na pomyšlení že jsem byl bezmocný. " Teď jsem pouhý jounin. Všichni od té události povýšili, jen já jsem odstoupil. " Podíval jsem se k zemi a povídal dál. " Nejspíš si teď myslíš, že jsem jen od toho všeho jen utekl " Zavřel jsem dokonce na chvíli oči.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaia Yoshino Wed May 28, 2014 1:47 pm

,,Určitě to nebyla tvá chyba." povzbudila jsem ho a zčervenala.
,,Víš...čím větší moc, tím dominantní a žádostivější člověk je. Někdy není na škodu trochu sestoupit." zafilosofovala jsem. Nebo se spíš zamyslela.
,,Nevyznám se v tom tolik. Keiko-sama mi ale o hodnostích vyprávěla a Jounin není nic nízkého." pousmála jsem se. Posadila jsem se pod strom a opřela se o kmen zády. Už mě nebavilo stát. Nechala jsem si padat růžové okvětní lístečky do vlasů a tvář jsem nastavila větru, který byl s námi po celou dobu.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed May 28, 2014 1:55 pm

Hodil jsem takovej úsklebek a potom jsem se na ni podíval " Jsi velmi milá dívka. " Řekl jsem s takovým příjemným hlasem ve kterém už nebyla cítit starost nebo lítost. Následně jsem krášel směrem k ní. Přisedl jsem si vedle ní se slovy " Snad ti nebude vadit, když si taky přisednu " Znovu jsem se mile usmál a snažil se být zdvořilý. Možná jsem byl až moc blízko ní, vypadala na milou plachou dívku s však čistým srdcem a odhodláním pomáhat. Tak se mi jevila Kaia. Na to, že jsem ji potkal poprvé se mi celkem zalíbila.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaia Yoshino Wed May 28, 2014 2:31 pm

Zase mi zalichotil a zase byl tak blízko. No a já jako obvykle zpanikařila. Čím dál nervózněji jsem si mnula pramínky vlasů mezi prsty nebo si s prsty hrála.
,,Uhm..nevadí.." zareagovala jsem trochu opožděně. Seděla jsem vedle Katara jako na trní. Došla mi slova a nevěděla jsem, kam s pohledem, takže jsem ho opět upřela do země. Pak mě kdoví proč napadlo, co s rukama. Sbírala jsem do rukou spadané lístečky a pak je spouštěla z rukou, jako kdyby pršely. Sice to byla hloupost, ale trochu mě to uklidnilo.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed May 28, 2014 2:37 pm

Vypadala trochu nervózně z mého pohledu, nejspíš jsem to způsoboval mým chováním, ale nepřišlo mi že bych se choval nějak zvláštně. Zaujalo mě následující, jak posbírala lístky sakurya pouštěla je zpět na zem jako kdyby pršelo. Dal jsem hlavu blíž abych viděl. " Krása, jako padající kapky deště, jenže tohle je hezčí " Pak jsem otočil hlavua zjistil jsem že jsem celkem blízko, což zarazilo i mě. Neuvědomil jsem si, že jsem tak blízko. Tvář mi celkem zčervenala, i já byl v některých situacích citlivější.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaia Yoshino Wed May 28, 2014 2:56 pm

Spouštění okvětních lístku vypadalo kouzelně. Malinko jsem se pousmála.
,,Jo, máš pravdu." souhlasila jsem s radostí. A pak mi docvaklo, že ten hlas se mihl jen kousíček od mého ucha. Otočila jsem prudce hlavu na stranu a shledala jsem se s jeho pohledem. Naše tváře byly od sebe jen pár centimetrů. Zrudla jsem.
,,Uhm..já..." koktala jsem. Nevěděla jsem, kam se dívat. Teď teprve jsem si prohlédla jeho obličej. Pootevřela jsem jemně rty...A nakonec odvrátila hlavu. Zase jsem pohled zabodla do země. Tohle bylo...na mě trochu moc.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed May 28, 2014 3:05 pm

Byli jsme obličeji od sebe jen pár centimetrů a napětí se z toho dalo krájet. Ona však na poslední chvíli cukla a zarazila svůj pohled do země. Bylo mi jasné, že jsem udělal další hloupou věc, která ji znervóznila. Prudce jsem škubl hlavou až jsem málem dostal křeč a začal mávat ve vzduchu rukama. " O-Omlouvám se, byla to moje chyba " Trochu jsem si posunul nohy  a zahleděl se taktéž do země. Takhle nervózní jsem snad ještě nebyl. Avšak jedním okem jsem nakukoval na ní jak se tváří. Nemohl jsem si pomoc.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaia Yoshino Wed May 28, 2014 3:41 pm

Zavrtěla jsem hlavou. ,,Neomlouvej se, já prostě...Nejsem na takové situace zvyklá. Pokrok je už to, že s tebou normálně mluvím." vysvětlila jsem mu. Přitáhla jsem si kolena k sobě a položila na ně bradu.
,,Nejsem zvyklá mluvit s lidmi a nějak se s nimi přátelit. Tohle bylo moc rychlé." povídala jsem dál.
,,Musíš mít trpělivost." dodala jsem nakonec. Velkou trpělivost, než si zvyknu, že jsem našla někoho, s kým si dokážu povídat.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed May 28, 2014 4:29 pm

Otočil jsem hlavu k ní a poslouchal ji. " Takže v tomhle to bylo. " Dodal jsem a pak se na chvíli zamyslel. " V tom případě tě chápu " nechal jsem chvíli pauzu a pak dodal " Ale myslím si, že si moc milé děvče a našla by sis spoustu přátel. " Na chvíli jsem se odmlčel, ale opravdu jen na chvilku. Usmál jsem se na ní a jemně položil svou ruku na její rameno. Byl to zvláštní pocit když jsem se jí takto dotkl, ale pokračoval jsem. " Nemusíš se ničeho bát, já nejsem zlý člověk. " Mluvil jsem takovým milým hlasem abych ji uklidnil aby začala myslet trochu pozitivněji. " Rád bych se stal tvým přítelem " Naklonil jsem mírně hlavu přičemž jsem se usmíval, ale měl zavřené na moment oči aby úsměv naladil pozitivní atmosféru.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaia Yoshino Wed May 28, 2014 8:50 pm

,,Děkuji." pousmála jsem se a zamyslela se. Mám mu něco říct nebo ne?
,,Mívala jsem přátele, hodně přátel, kteří by se pro mě dokázali i obětovat, kdyby to byla potřeba." usmála jsem se, jako kdybych byla ve vzpomínkách. Pak jsem se vrátila zpět ke Katarovi. ,,To už je ale dávno." povzdychla jsem si. ,,Od té doby jsem se nepřátelila s nikým, kromě kaa-san Keiko." znovu jsem se při vzpomínce usmála. To mi ale dal Kataro ruku kolem ramen a jakoby mě objal. Zrudla jsem jako rajčátko.
,,Já...Já...se budu snažit." polkla jsem. Abych mu to dokázala, nechala jsem jeho ruku kolem svých ramen. Více jsem se opřela o kmen sakury. Pomalinku se mi klížily oči. Otočila jsem hlavu na stranu, aby mě Kataro neviděl a nenápadně jsem se pokusila si zívnout. To, že jsem několik dní nespala, se na mně podepsalo taky. Více jsem už vydržet nemohla. Oční víčka mi sama spadla a já jsem usnula během sekundy. Normálně mi trvá usínání mnohem déle, ale nyní jsem usnula hned. Moje tělo se stalo lehkým, a proto spadlo do strany, čím jsem se opřela o Katara, který mě objímal a hlava mi padla na jeho rameno.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed May 28, 2014 9:01 pm

Už znova zmínila to samé jméno, nejspíš to byl někdo na kom jí záleželo nejvíc. Pochopil jsem zhruba co se stalo, ale skutečnou pravdu jsem nevěděl. Snažil jsem se jí pochopit a být i oporou. Cítil jsem se však zvláštně, k nikomu jsem se ještě takhle na první shledání nechoval. Něco mi uvnitř říkalo, že to bude v pořádku. Nakonec vedle mě Kaia usnula a její hlava mi přistála na rameni. Usmál jsem se na ni i když to už neviděla. Přisednul jsem si, sundal si mikinu a přehodil ji přes Kaiu. Nechtěl jsem aby chudák děvče ještě nastydla. Její hlavu jsem nechal na svém rameni a chvíli se rozhlížel po okolí. Nakonec to byl pěkně strávený den když jsem ji potkal. Viděl jsem na ni něco výjmečného, zajímalo mě co budoucnost přinese. Nakonec jsem však i já usnul, ale tak že moje hlava se opřela jemně o tu její, která byla na mém rameni. Trochu to vypadalo jakobychom byli pár, ale momentálně jsme si s tím hlavu nelámali a spali jsme vedle sebe. Já měl stále takový pozitivní výraz ve tváři.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaia Yoshino Thu May 29, 2014 10:26 am

Na obličeji mě šimraly sluneční paprsky, které se snažily najít cestu skrz veškeré stromoví. Ačkoliv bylo neustále v Kirigakure zamračeno, alespoň jsem to tedy pochytila za těch pár dní, co tu jsem, na tomto místě bylo trochu slunečno. K vzrostlé sakuře se takové počasí hodilo, jinak by nejspíš nemohla kvést. Druhá věc, která mě po probuzení zaujala, bylo to, že jsem ležela na čemsi měkkém. Rozhlédla jsem se kolem sebe a po zjištění, na čem ležím, jsem zrudla v celém obličeji až po uši. Ležela jsem hlavou Katarovi na klíně. Zpanikařila jsem a prudce se postavila. To byla ale chyba. Před očima se mi udělala tma a bylo mi mdlo, takže jsem padla zpátky na zadek. Třela jsem si postižené místo. Takové probuzení jsem nečekala, nehledě na to, že tohle moje zbrklé chování muselo probudit i jeho.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu May 29, 2014 10:35 am

Spal jsem jako zabitý, dokonce jsem ani nechrápal. Vzbudili mě však jakési zvuky a pocity. Zprva jsem si zívnul jelikož jsem se cítil ještě ospale. Chytil jsem si přitom hlavu a snažil se otevřít oči, několikrát jsem zamrkal abych dokázal trochu rozpohybovat unavené oči a zaostřit když jsem v to uviděl Kaiu. " Ohayo. " Popřál jsem dobré ráno jak se patří a porozhlédl se. Všiml jsem si že sedí, takže nejspíš vstala před chvilkou. " Vyspala si se dobře? "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaia Yoshino Thu May 29, 2014 10:47 am

Po pádu na zem jsem měla vlasy přes obličej. Trhla jsem sebou, když jsem uslyšela Katarův hlas. Otočila jsem obličej k němu. Jednou rukou jsem si odhodila vlasy z obličeje a upřela na něj pohled. Měla jsem červené tváře, slzy v očí a podivný výraz. Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 10z64qh
,,O-ohayou.." pozdravia jsem a na jeho otázku přikývla.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu May 29, 2014 12:04 pm

Trošku jsem zčervenal kvůli jejímu pohledu. Začínal jsem být celkem nervózní, dívala se na mě tak přímo a když si odhrnula vlasy tak jsem tomu nemohl odolat. Zarazili mě i přesto její slzy, ale nejspíš to byli slzy štěstí. Chytil jsem se za hlavu pravačkou a trochu schoval zčervenalé tváře i když je mohla vidět. Ona se na mě takhle dívá. Co mám dělat? Takhle jsem se ještě necítil.  Říkal jsem si ve své mysli přičemž jsem koutkem oka zas pozoroval ji.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kaia Yoshino Thu May 29, 2014 3:37 pm

Upřeně se na mě díval. Jeho pohled jsem si uvědomila až po hodné chvíli. Tak mi proběhly v hlavě všechny vzpomínky od včera do td. I to, jak a kde jsem spala. Zase jsem odvrátila hlavu, abych se hodila do klidu. Setřela jsem si slzy a pomalu se postavila. Nevěděla jsem nejdřív co říct.
,,Uhm já.." začala jsem a zasekla se. ,,Myslím, že bych přece jen měla vyhledat hlavu vesnice." chytila jsem si paži.
,,Gomenne. Měj se hezky." uklonila jsem se a otočila se na patě a z tohoto místa vyběhla směrem k jezeru. Zbaběle jsem utekla, ale pro teď toho bylo až moc. Doufám, že se na mě nebude zlobit.
(Přesun)
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu May 29, 2014 3:56 pm

" Ehm " To jediné jsem stihl než odtud odběhla. Doufal jsem, že ji ještě někdy uvidím, každopádně nyní bych měl dokončit svou techniku, už jsem jen krůček od dokončení. Nejspíš se vydám na cvičiště kde nebude moc lidí. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Jun 05, 2014 12:38 am

https://www.youtube.com/watch?v=FVA04yD2ln8&list=PL413F2BBFBCDD6C43


Faito

Šel jsem dlouho, stezkou, kudy nikdo nechodí, cestou, kterou nikdo nezná. A přece jsem skončil na místě, na kterém mnozí byli. Posvátný háj, ve kterém všichni šeptají svá přání a doufají, že je háj vyplní.
Ohromná, stará sakura se pyšnila nad potokem, byť její květy už pomalu opadávaly. Ujistil jsem se, že tu opravdu nikdo není, a poprvé pořádně vydechl.
Byl to divný pocit být "mrtvý". Položil jsem ruku na hruď a zavřel jsem oči. Představil jsem si své srdce, které bije pro vesnici, srdce, jehož tep se zrychlí s každým soubojem, srdce, které krvácelo, když ho proťala katana. Srdce, které chybělo, které Už nikdy nebude tlouct...
Odložil jsem klobouk, odložil jsem všechny zbraně, odložil jsem veškeré oblečení až na kalhoty a naklonil jsem se nad malou studánku, kterou za dlouhá léta vytvořil trpělivý háj.

Má tvář byla šedá a rozpraskaná, stejně jako mé tělo. Ale co hůř. Mé oči byly prázdné. Vedlejší efekt, který nikdy nikoho nenapadlo popsat. Opouštěly mě emoce, cítil jsem, jak zapomínám, co je to radost, co je to štěstí či nenávist, nemohl jsem najít vztek ani soucit.
Vzpomněl jsem si na ni. Zajímalo by mě, jestli se také takhle změnila. Jestli se z ní stala jen skořápka, jen chladnokrevná stvůra. Ne! Určitě ne!
Napil jsem se ze studánky. Chuť vody byla stejná jako chuť všeho. Dobré jídlo už si nikdy nedám.
Podíval jsem se opět na hladinu studánky.
Jakou barvu vlastně měly její oči? Jak asi chutnají její rty? Jak jemný byl její dotek? Pamatuje si mě ještě? Co řekne, až mě uvidí? Jistě mě nebude chtít vyslechnout, jistě mě bude chtít bez váhání zabít...Jak rád bych jí to dovolil, jen, abych viděl, že je spokojená. Ale nemůžu. Nemůžu nechat svou vesnici bez dozoru. Vesnice mě potřebuje a já nesmím zapomenout na to, kdo jsem...
Opustil jsem svůj odraz ve vodě a pomalým krokem jsem došel až ke kmeni sakury. Sedl jsem si a opřel se o něj.
Být mrtvý je hrozné...ty probděné noci, kdy spánek nepřichází a nepomáhá zapomenout. A ta prázdnota, ta příšerná prázdnota...

Seděl jsem zde několik dní a nocí. Přemýšlel nad tím, co bylo, co je a co bude. Přemýšlel nad osudy lidí, které zachráním a nad strašnou smrtí těch, které se mi zachránit nepodaří. Přemýšlel jsem nad cílem, který jsem ztratil, nad tím, že už nemám, pro co žít. Byl jsem jenom nástroj pomsty, jehož existence zanikla s existencí jeho úkolu. A teď, když nemám nic, jsem pochopil, jak je můj život prázdný, jak jsou ostatní šťastně zaneprázdnění, protože nemusí prožívat samotu a prázdnotu, kterou mám já ve svém srdci...V srdci, které už nebude nikdy tlouct...

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Jul 06, 2014 8:00 pm

Dorazil jsem na jedno z nejklidnějších míst v Kirigakure, které je dokonce klidnější a uklidňující než jezero. Stoupl jsem si před strom s třešňovými květy Sakury a nechával své myšlenky a obavy odvanout pryč. Po tom představení jsem potřeboval uklidnit a přijít na jiné myšlenky. Bylo to trochu prudké jednání na které jsem nebyl zvyklý, proto jsem byl rozhozený. Posadil jsem se a opřel jsem se o kmen stromu. Byla tu velice příjemná atmosféra a příroda. Člověk by se divil, že v kirigakure no sato existuje takové místo. Proto se tu chodilo jen výjmečně a vědělo o tomto místě celkem málo lidí. Okvětní lístky poletovali ve vzduchu kolem stromu a několik jich přistálo v mých dlaních. Nevšímal jsem si toho když jsem se uvolnil. Po chvíli jsem tím vším tichem usnul. Měl jsem spokojený výraz, který byl viděn jen když jsem spal. Skoro jak spící dítě.

Prospal jsem tu pěkných pár hodin než jsem se se spokojeným výrazem hodlal vzbudit. Táhlo mě to ke cvičišti když jsem se probral. Stále jsem měl volno a nevěděl jsem co s ním dělat. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 8 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru