Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kirigakure no Himitsu

+5
Goku
Junka
Totsuki
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
9 posters

Strana 2 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 19, 2013 1:28 pm

First topic message reminder :

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Xv3y
Tajné místo se nachází směrem, kterým se jde k jezeru Kiri. U něj se zamíří do lesa, který se kolem jezera rozprostírá. Když má člověk trpělivost a pokračue pořád dál, dojde k malé mýtince, Tam stromy udělaly místo, kudy koukají sluneční paprsky. Díky klidu, vlhku a slunečnu tam mohl vyrůst nádherný strom.
Když je Sakura rozkvetlá, zabírá celou tu mýtinku. Toto místo znají jen obyvatelé Kiri, ovšem jen málo komu se chcepodstoupit tu cestu, která není zrovna nejkratší. Ovšem za návštěvu to stojí ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 20, 2013 7:29 am

Zasmála jsem se jeho tanečním kreacím. ,,Možná máš pravdu." připustila jsem. ,,Nicméně já tuhle stránku života moc neznám." usmála jsem se. Přetočila jsem se na břicho, hlavu jsem si položila na ruce a přetočila ji tak, abych se dívala na něj. Nohy jsem skrčila a hýbala s nimi ve vzduchu.
,,Vzala jsem na sebe hodně zodpovědnosti už v mladém věku." dokončila jsem myšlenku a ztichla.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Aug 20, 2013 11:16 am

"No, čo už. Asi treba teda aj takých ľudí." Pokrčil som ramenami a zostal som takto už ležať. Spozornel som trošku viac, keď sa začala obracať na brucho, vtedy som sa tak letmo kukol na ňu, načo ale zas do tej koruny stromu.
"No, ja sa jej zas vyhýbam od mladého veku." Poznamenal som a zavrel som oči, pričom som aj nohy prekrížil cez seba niekde v členkoch.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 20, 2013 1:24 pm

Pousmála jsem se. ,,Všimla jsem si, že ji nevyhledáváš." zavřela jsem oči. ,,Děláš dobře." pochválila jsem ho. Pak jsem se zvedla a zase jsem si klekla. No jo, jsem neposedná. Klekla jsem si ale nad Meiza, ačkoliv jsem byla vedle něj. Naklonila jsem hlavu na stranu. Zapíchla jsem pohled do jeho tváře. Nakonec jsem si klekla na kolena a rukama jsem se opřela o zem, čímž jsem udělala čtyřnohé zvířátko a taky jsem se k němu přiblížila ještě víc. Pár pramenů vlasů mi spadlo ze zad. Udělala jsem krůček dopředu, čímž jsem se zastavila u jeho hlavy. Byla jsem tou svou nad jeho. Meizu tak mohl cítit, že ho moe vlasy lechtají na kůži. Nic jsem neříkala, prostě jsem se na něj jen dívala.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Aug 20, 2013 1:50 pm

"Malo by to skúsiť viac ľudí." Pokrčil som ramenom a zostal som ticho, so zavretými očami a tak som ani nevedel, čo si vôbec teraz pripravila. Zistil som to vlastne až keď som cítil, ako ma niečo šteklí na tvári. Rozlepil som oči a div som sa tam neodrovnal od šoku, keď som si uvedomil, že sa tak priblížila a no... proste bola v dosť odhalujúcej polohe. Vypúlil som oči a dlaňami som sa oprel o zem, akoby som sa chcel tak posunúť vyššie, ale to som akosi ani nespravil.
"E-Eh..." Zaklipkal som očami, načo som následne zas zabudol asi možno aj dýchať, lebo... nechcel som spraviť niečo, čo by ma potom mrzelo. Teda, mrzelo ako mrzelo, skôr by sa mi nechcelo riešiť nové problémy. Asi som preto aj teraz zostal jak obarený, len tak ledva aj dýchať, a dívať sa.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 20, 2013 2:43 pm

Opřel se o ruce, čímž se maličko nadzvedl, ale neposadil se. Já jsem zůstala ve stejné poloze, akoát jsem naklonila hlavu na stranu. Všimla jsem si jeho nervozity, docela mě to těšilo. Usmála jsem se. Šibalsky, ale zároveň mile.
,,Přece ze mě nebudeš nervózní?" změnila jsem stranu a naklonila hlavu na druhou stranu. ,,Hm?" znovu ten samý úsměv. Hrála jsem si, ale zároveň ho zkoumala. Zajímalo by mě, proč má v sobě ten samý magnet, jako...Bylo to očima, který mají stejnou fénixovou barvu, jako Daisukeho? Nebo jeho klidným pohledem, jako míval Dai? Nevěděla jsem. Maličko jsem se natáhla, čímž jsem byla o centimetr blíž k jeho tváři. Cítila jsem sucho v krku i suchý rty. Rty jsem si zase olízla a nepřerušovala oční kontakt.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Aug 20, 2013 2:57 pm

Z nervozity, ktorá sa ku mne dovalila z tejto situácie, som začal zatínať zuby, div som si tie svoje dva špicaté nezlomil. Bola tak blízko... ale prečo vlastne?! Veď čo som vedel, už niekoho mala, tak... nie, nemôže byť ako ja. Pokrútil som nad tým v duchu hlavou, načo som len prehltol sliny a stále som sa ani nehýbal. Fajn, kľud... ak to spravíš, skončil si. Tak sa ani neopováž... Prihováral som sa sám sebe. Moja záchrana bola asi len Samehada, ktorá z takej blízkosti Mizukage začala zas vrčať. Moja biela pokožka nabrala slabší odtieň červenej v tvári, načo som natiahol ruku k Samehade a trochu som ju akoby odstrčil ďalej.
"Eh, pardón." Zamrmlal som a zas som sa kukol na Hitomi. Aj tak som nič nespravil, len som ju naďalej sledoval. Ak by sa aj malo niečo stať, tak nebudem ja, čo to spôsobil! Há! A vyhnem sa tak aj obvineniu! xD
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 20, 2013 3:13 pm

Samehada mě tentokrát nechala chldnou, zlášť, když ji Meizu prostě odstrčil. Mohl to taky použít jako záminku, aby se mohl odtáhnout. Pousmála jsem se a ještě maličko se natáhla. Téměř jsem se dotýkala svým nosem jeho. Stačilo se jen kousíček posunout a zrušit tak mezeru mezi námi. Tentokrát jsem si toho všeho ale byla vědomá, přesto jsem ho pokoušela.
Trochu jsem se zase odtáhla a skousla jsem si ret. Stále jsem nespouštěla z očí jeho pohled. Mírně jsem se usmála.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Aug 20, 2013 3:54 pm

Teraz bolo asi možné vidieť aj to, ako sa mi trochu trasú oči, lebo toto bola fakt divná situácia, s divnejšími možnosťami a ešte s divnejšími dôvodmi. Aspoň u mňa to teda bolo riadne divné. Keďže som mohol využiť Samehadu a odtiahnuť sa, čo som nespravil aj keď som si to uvedomoval, dal som tak najavo, že som sa proste nechcel odtiahnuť. A zároveň by som už v podobných situáciach mal dávno ďalší krok za sebou, čo zas dávalo najavo, že by som sa radšej odtiahol... no mal som teraz dosť veľký zmätok v tom, čo chcem. Ako by som si len želal, aby to niekto rozhodol za mňa... Moja pravá ruka sa nakoniec dvihla a moje konce prstov prešli po jej tvári, kde aj zostali. Môj výraz navyše nabral menšieho úsmevu.
"Chceš spraviť to, na čo práve myslím?" Šepol som, moje ja sa vrátilo, hoc trošku asi predsa len iné, keďže inokedy by som sa nepýtal. Ale teraz som tak spravil a iba som zvedavo kukal, stačila mi už iba jedna odpoveď nato, aby som vedel, čo vôbec spraviť. Sám som sa totiž až tak isto nevedel rozhodnúť, takže, viac menej to bolo už iba na nej. Hoc, pravda, nemohla presne tušiť, načo myslím, ale v tejto chvíli to mohlo byť veľmi ľahké na zistenie, aspoň podľa mňa.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 20, 2013 4:04 pm

Bylo na něm vidět, jak se rozhoduje, jestli ano, nebo ne. Když se mě dotkl, cítila jsem se...zvláštně. Svou ruku jsem dala jeho, na tu, kterou se mě dotýkal. Usmála jsem se a přikývla. Natáhla jsem se k němu. Svoje rty jsem umístila na jeho tvář.
,,Arigatou." zašeptala jsem mu do ucha a odtáhla se.
,,Žes mě vzal na chvilku z reality a žes to tu se mnou vydržel, když jsem tě takto pokoušela. Omlouvám se, a zároveň děkuji, žes mi to umožnil." pousmála jsem se a klekla si před něj.
,,Jsi jim podobný..Tak strašně moc. Jako by se ti dva stali jedním člověkem." usmála jsem se.
,,Opravdu se omlouvám." zkousla jsem si ret. Po celou tu dobu, co mezi námi byla taková zvláštní a skoro až erotická atmosféra jsem byla rudá jako rajče. Tato barva stále přetrvávala.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Aug 20, 2013 4:50 pm

Pozorne som ju sledoval, úsmev moju tvár neopúšťal. Nakoniec to dopadlo inak, než som čakal, keď sa začala približovať. No jej pery neskončili na mojich, to mi už bolo následne hneď jasné, že to očividne nechce. Trošku inak som sa pousmial, načo som sa úplne uvoľnil a hlasne som vydýchol.
"Nemáš sa začo ospravedlňovať... ale pamätaj, že také hry na mňa majú zlý vplyv." Poznamenal som len tak pre informáciu, nemusela ma teraz pochopiť úplne, ale to som radšej neriešil ďalej. Len som sa už iba upokojoval, presnejšie svoj dych, lebo pred chvíľou som ledva dýchal.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 20, 2013 5:07 pm

Pousmála jsem se. Zašla jsem daleko, věděla jsem to, ale...Ale..
Posadila jsem se vedle něj a ruce dala dozadu, abych se opřela. Nohy jsem nechala natažené před sebou. Jak jinak bych měla sedět, když jsem měla kimono?
,,Až tak nervózní jsi byl?" zareagovala jsem na to, jak hlasitě vydechl. ,,Myslela jsem, že s tímto budeš mít....více zkušeností." vyslovila jsem svou myšlenku s úsměvem. I kdyby měl nebo neměl, byla jsem ráda, že jsem pro něj byla...možná přitažlivá? Zasmála jsem se v duchu. Zaklonila jsem hlavu a dívala se na tmavé nebe. Za tu dobu, co jsme tu byli, se setmělo.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Aug 20, 2013 5:13 pm

"No, správne, s tým mám skúsenosti." Pokýval som hlavou a urobil som si krátku pauzu v rozprávaní, keď som si uvedomil, že sa mi zo zeme do vlasov dostal nejaký otravný hmyz. Prudko som sa dvihol do sedu a začal som sa ho z vlasov zbavovať. Niežeby som sa hmyzu bál, veď to bolo krpaté, neškodné, väčšinou... ale vo vlasoch som nehodlal nosiť nič! Nakoniec som tú potvoru dostal dole, a rozhodol som sa, že už si tak hocikde neľahnem. Pozrel som na Mizukage.
"Vieš, len nemám vo zvyku sa takto zblížiť s niekým, kto nesie meno Kage a tiež má rodinu, i partnera." Dodal som k svojej prvej odpovedi a nevinne som sa uškrnul. Taká sviňa som nebol... za triezva... ehm. Ale to, že to robila nasvedčovalo, že musí byť i tak sama. Toto by sa určite nestalo, keby to tak nebolo! Tým som si bol istý.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 20, 2013 5:33 pm

Pobaveně jsem ho pozorovala, jak se snaží dostat hmyz z vlasů. Vypadalo to komicky, na druhou stranu, kdybych ho měla ve vlasech já, musel by mě nědo vzkřísit, protože hmyz nesnáším bojím se ho.
,,Vím." přikývla jsem. ,,Proto jsem se omlouvala, že jsem to nechala zajít až tak daleko." přivřela jsem oči. Celým tělem jsem se pootočila od Meiza a opřela se o něj téměř celými zády. Podívej, co se mnou tvá nepřítomnost dělá...Kde jsi, hmm?.. Zvedla jsem ruku a prstem jsem si přejížděla přes rty, jako jsem to často dělávala, když jsem se zamyslela nebo zadívala do blba.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Aug 20, 2013 5:42 pm

"No, prv som mal ešte pocit, že sa po... tomto, budem ospravedlňovať ja." Pobavene som poznamenal, načo som ale trošku zas spozornel, keď sa o mňa oprela. Nuž čo, pousmial som sa a zostal som tak sedieť.
"Snáď sa ti tam v budove nenahromadia ľudia." Pobavene som povedal do ticha, nuž čo, každý potreboval oddych. A tam, keby nespravím čo som spravil, by sa zdržala ešte na veľmi dlho.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 20, 2013 5:50 pm

,,Nahromadí." pokývala jsem hlavou. ,,Tím jsem si jistá. Teď ale musí počkat...Ještě alespoň chvíli." snižovala jsem tón hlasu. Teď teprve jsem cítila únavu z probděných nocí. Většinou jsem usnula tak hodinu, na dvě hodiny, jinak jsem byla vzhůru. Zaklonila jsem hlavu, čímž jsem si ji o Meiza opřela. Zavřela jsem oči. Nehodlala jsem usnout a ani jsem nechtěla, prostě jsem jen oči schovala pod víčka.
,,Hlavně na mě mluv, třeba i blbosti. Nechci usnout." poprosila jsem ho a snažila se přesně vnímat vše okolo mě.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Aug 20, 2013 5:56 pm

"Chvíľa čakania ich zas tak nezabije." Prikývol som a následne som trošku zažmúril, keď začala znižovať tón hlasu. To mi hneď doplo, že mohla začať zaspávať, alebo sa pre to len chystala. Zaklonila i hlavu, a už sa tak celkovo o mňa opierala skoro celá. Trošku som si zahryzol do pery, kde som mimochodom ani neviem kedy ešte stihol vytratiť tú špajlu, takže som teraz nemal do čoho hrýzť. Nuž čo, ostal som stále bez pohybu.
"No, rád by som, ale na druhú stranu, ak si unavená, mala by si si pospať." Poznamenal som potichu a kukal som na ňu. Trápila by ma potom už len jedna vec... kam ju potom odniesť, keby zaspala. Ale nato som mal asi tiež jedno riešenie.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 20, 2013 6:14 pm

Zavrtěla jsem hlavou. ,,Ne, nechci spát, zas tak moc se zdržet nechci." odpověděla jsem mu. Hlavu jsem mu položila na rameno. ,,Kdybych usnula, spala bych nejspíš až do rána." usmála jsem se. Oči jsem nechala zavřené, ale poslouchala jsem okolí.
,,Jsem zvyklá nespat." dokončila jem svůj monolog. Tváře jsem měla trochu růžové. Přeci jen, opírala jsem se o jiného muže, než je Daisuke. Jenomže v tuhle chvíli mi bylo pohodlně. Malinko jsem se přisunula blíž, polohu jsem ale neměla. Hlavu jsem nechala na jeho rameni.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Aug 20, 2013 6:45 pm

Sklonil som teraz trošku hlavu, keďže mala už hlavu na mojom ramene, takže inak by som sa na ňu ani dívať nevedel.
"No, a to vadí? Budeš len unavená potom, to nieje bohviečo." Pousmial som sa a sledoval som aj jej ľahko ružové líca. Navyše sa prisunula bližšie, a ja som furt len ako robot sedel a nič ani nerobil. Ale radšej som tak aj robil naďalej, nechcel som spraviť nejaký ťah, čo by bol... "nevhodnejší".
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 20, 2013 6:58 pm

,,Být unavená z boje je mnohem horší." pousmála jsem se. Měl ale pravdu. Být unavená není nic příjemného. Zvlášť ne u mě.
,,Možná...bych si mohla trochu pospat." začala jsem zívat. Dala jsem ale ruku před ústa, aby to nebylo tolik vidět ani slyšet.
,,Když...netuším, jestli je v pořádku usnout...teď...a na takovém místě." zakroutila jsem hlavou, čímž jsem so ,,vymazlila" (xD) obličej o jeho rameno a pootevřela oči.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Aug 20, 2013 7:14 pm

Ticho som ju počúval a stále sledoval, zároveň som sa pobavene usmial, keď sa tak pohla hlavou zvláštne hlavou v mojom ramene.
"Kľudne si pospi, aj tak nemám čo na práci." Šepol som s úsmevom, pričom som sa trošku natočil tak, aby, keď sa aj úplne uvoľní, tak by zostala o mňa ďalej takto opretá a nespadla by. Jediné, čo ma trápilo bolo to, že by som sa teraz asi začal nudiť, keby zaspala. Ale zároveň som mal nad čím premýšľať.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Aug 20, 2013 8:50 pm

Povzdychla jsem si. ,,Takže je v pořádku, když usnu?" znovu jsem si zívla. Tentokrát jsem si ruku před ústa nedala. Více jsem se o něj opřela, abych nespadla. To znamená, že jsem se opřela částečně o jeho hruď, ale hlavu jsem nechala na rameni. Oči jsem zase zavřela.
,,Nejspíš to asi nevydržím." pousmála jsem se. Opravdu na mě přišla únava.  Stačila mi jen chvilinka klidu a upadla jsem do říše snů.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Tue Aug 20, 2013 9:18 pm

Ani som jej nechcel odpovedať, chcel som jej už rovno dopriať spánok. A ten sa jej aj dostal, keď už čoskoro zadriemala. Mierne som sa pousmial a tiež som naklonil hlavu, bolo trošku zaujímavé, táto situácia. Nakoniec som sa opatrne uvoľnil, a opatrne, aj s Hitomi, som sa posunul po zemi až ku kmeňu stromu, o ktorý som sa oprel. Hitomi som posunul znova tak, aby zo mňa neskĺzla a tomu som sa zas pobavene usmial. Nakoniec som zaklonil hlavu, oprel som ju o kmeň a sám som tiež začal oddychovať. Ale nešiel som spať, spánku som mal dosť, čo som vtedy preležal asi týždeň.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 21, 2013 10:26 am

Cosi mi bzučelo u hlavy a mě to hrozně štvalo. Ohnala jsm se rukou, ale ten hmyz byl pořád dotěrný, a to až tak, že mě donutil otevřít oči. V první chvíli jsem nevěděla, kde jsem, během pár vteřin jsem si vzpomněla. Jak bych si nemohla vzpomenout, když jsem se kromě stromu opírala ještě někoho. Napla jsem celé tělo, čímž jsem se protáhla. Možná nebyl tak úplně dobrý nápad usnout venku. Zima by mi sice neublížila, ale byla trochu polámaná. A rozcuchaná! zjistila jsem s hrůzou, když jsem si rukama zajela do vlasů. Narychlo jsem si je pročesávala prstama.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 21, 2013 10:34 am

Ešte v noci sa mi podarilo zadriemať, ale zjavne len na krátku chvíľu, pretože som bol teraz hore už nejakú tu hodinku, možno viac či menej. Hitomi sa ale čoskoro začala prebúdzať, čo som v tichosti sledoval. Zjavne ju zobudila nejaká mucha, musel som sa tomu potichu zasmiať.
"No dobré ráno, Hitomi." Zanôtil som príjemným hláskom, načo som sa znova zasmial a pozoroval som, ako si upravuje vlasy. Ale aspoň si to uvedomila, ja sám som si totiž neuvedomil vec, že som mal ruku položenú pri jej boku, a tak letmo som sa jej dotýkal. Ale ta ruka sa tam isto dostala zo spánku! Určite jo!
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 21, 2013 10:48 am

Pvzdychla jsem si. Nevýhoda dlouhých vlasů. Když na mě promluvil, zaklonila jsem hlavu, abych na něj viděla.
,,Ohayou." usmála jsem se a ruku z vlasů dala dolů. Tam jsem narazila na tu jeho, kterou mě objímal. Trochu jsem zčervenala.
,,Etto..No...Spal jsi taky?" vykoktala jsem. Já jsem si totiž ani nepamatovala, jak jsem vůbec usnula. Věděla jsem ale, že jsme určitě nebyli u stromu, ale kousek od něj. Že by mě sem přenesl?
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kirigakure no Himitsu - Stránka 2 Empty Re: Kirigakure no Himitsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru