Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katarův dům

4 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Katarův dům Empty Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 12:59 pm

Katarův dům Kerala-model-house

Katarův dům


Je to dům se vším co kdo k životu potřebuje. Dostatečně velká kuchyně aby se tam mohlo najíst více lidí a při vstávání se nemusel o sebe přizabít. Obývák i ostatní místnosti jsou vybavené dřevěným nábytkem. Dům má dvě patra pro případ kdyby se naskytla šance buď přespání vícero lidí a nebo pro pořádnou párty. Jinak je to klasický dům jak každý zná. Má dokonce i tajně zakrytej vstup do sklepa kde má Kataro pár místností s vybavením. Je v něm daný rušič, který zajišťuje aby osoby skryté ve sklepě nemohli být vystopováni senzibili. Stěny z venku sklepa jsou pokryté zrcadly aby mohli například zmást byakugan. Jinak stěny jsou místností pod domem jsou z oceli.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 1:01 pm

Došel jsem do svého domu tak aby mně nikdo neviděl a uvnitř jsem se šel převlíct do nového oblečení. Měl jsem naštěstí náhradní oblečení, které vypadalo stejně. Jednou se to totiž muselo stát. Jakmile jsme byl oblečen a znovu dovybaven tak jsem vyrazil ke kanceláři. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 9:57 pm

Dojdu nakonec domů s tím opilcem a pomůžu mi trochu do schodů aby se ještě nezabil o ně. Otevřu dveře a pustím ho dovnitř. " Lehni si třeba na pohovku nebo do druhý ložnice. Prospi se a potom ti bude snad líp. Hlavně si nedávej kafe. "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 10:00 pm

Nemáš nějakej chlast?
Zeptám se.
Mám žízeň. Kdo vlastně jsi? Zeptám se a spadnu na pohovku. Už jsem se prostě neudržel na nohou.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 10:04 pm

" Žádnej chlast nebude a padej spát nebo tě uspím násilím. Ráno tě po tom chlastu bude bolet hlava, že já blbec ti dělám chůvu. Jednou mi za to ještě poděkuješ a teď spi. " Nechal jsem ho na pohovce. Šel jsem se vysprchovat a pak ulehnul ve své příjemné posteli kde jsem doufal, že usnu.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 10:05 pm

Okamžitě usnu
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Thu Aug 29, 2013 9:53 am

Vzbudil jsem se a vstal a sedl si. Okamžitě jsem se chytl za hlavu ,která mě hrozně bolela.
Sakra co se stalo? Zeptal jsem se sám sebe.Pořád jsem se držel za hlavu a zkusil si vzpomenout.No omylem jsem si hlavu nasadil masku a šel pomalým krokem pryč. Ještě jsem nechal vzkaz ,že jsem pryč. /přesun



Pro Katara:
Spoiler:
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Aug 29, 2013 11:23 am

Jakmile jsem se vzbudil tak Kioshi byl už pryč a na stole vzkaz. Když jsem si ho přečetl hned jsem věděl o co šlo, a proto jsem se šel obléct a vybavit. Následovně jsem se vydal ke kanceláři Mizukage-sama a nasadil si svoji masku. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Apr 09, 2014 1:36 pm

Dorazil jsem ke svému domu a otevřel si dvířka od plotu a za sebou je opět zavřel. V poště nic nebylo takže nikdo z příbuzných mi nenapsal. Šel jsem si vydlážděnou cestičkou až k prahu dveří. Odemknul jsem si klíčem, který byl shovaný na dveřích kde jsem udělal výstupek aby nešel vidět. Vešel jsem do domu a začal si balit své osobní věci s potřebným vybavením, které budu potřebovat na přežití v horách. Navštívil jsem i svůj sklep kde jsem měl vybavení, které jsem si vzal a viděl i své náhradní ANBU masky, které již nebudu potřebovat. Faito zničil jen jednu z mnoha mích masek.  Pobral jsem si v domě vše potřebné a jakmile jsem byl připraven zamknul jsem dveře. Nechal otevřenou ventilačku aby se tu větralo v mé nepřítomnosti a odešel. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Jun 11, 2014 7:22 pm

Přišel jsem zase po dlouhé době do svého domu. " Ach tu je prachu, teď to nemá smysl uklízet, udělám to až se vrátím " Šel jsem se převléknout do kožených věcí a nasadil jsem si pásek, který mi u pasu bude držet katanu. Trochu jsem si musel zavzpomínat jak se do svitků ukládají předměty. Pár minut jsem se hrabal v minulosti až jsem na to přišel. Pouzdro na obyčejné shinobi nástroje jsem si dal do jednoho svitku a meč zvlášt. Bral jsem si sebou tyto dva svitky a katanu kolem pasu. Čelenku jsem odložil. Bylo čas svitky zamaskovat. Obě jsem zamaskoval jako knihy, které podle názvu měli dávat dojem že se jedná o novely. Byl jsem připravený vyrazit a tak jsem se vydal k bráně. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat Jul 12, 2014 9:30 pm

Dostavil jsem se konečně do svého skromného příbytku, který jsem vlastnil jen já. Byl to klid, pohoda, ale také tuna prachu. Okna se nějakým způsobem zavřely, takže jsem musel všechna otevřít a postarat se o ten prach. Trvalo mi asi dvě hodiny než jsem poklidil svůj vlastní byt, ještě k tomu s tou dlahou. Jakmile jsem měl všechno udělané tak jsem si šel hodit sprchu. Byla hřejivá a uvolňující. Avšak stále jsem přemýšlel nad padlými ANBU co šli se mnou. Pár minut co na mě jen dopadala voda ze sprcháče jsem měl skleslý výraz, který jsem nechal zmizet až po nějaké době. Vylezl jsem ze sprchy a osušil se ručníkem, který jsem si dal pak okolo pasu. Byl jsem trochu víc uvolněn po té vodě. Potřeboval jsem to jako sůl. Moje tělo bylo předtím celé stuhlé a myslel jsem že to nezvládnu takovou uvolňující sprchu. Vyšel jsem z koupelny jen s ručníkem zavázaným okolo pasu, jenž sahal až k chodidlům a sednul si na gauč. Byl jsem zde sám, takže to ničemu nevadilo.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kaori Sat Jul 12, 2014 9:41 pm

Kataro si možná myslel, že je tady sám, ale k jeho zděšení, když si sedl na gauč, zaslechl z podkroví holčičí křik. Takový ten, který je schopný okolním lidem roztrhat i ušní bubínky. No nebyl příliš příjemný a fakt, že v Katarově domě je ještě někdo, o kom nevěděl, byl ohromující. Zloděj? Nájemný vrah? Bylo to trochu od obojího. Hlas, který Kataro slyšel, mu mohl přijít povědomý, ale v této podobě byl těžce identifikovatelný. Někdo by si určitě kladl otázky, proč by někdo zrovna chtěl Katara zabít? Kataro je přece mírumilovný, hodný kluk, jenomže ono to nebyla zase tak úplná pravda.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat Jul 12, 2014 9:46 pm

Seděl jsem si spokojeně na gauči když jsem uslyšel jakýsi křik z podkroví? Jak se sem vůbec někdo mohl dostat to netuším, každopádně jsem neváhal a chopil se meče hned vedle mě a běžel jsem polonahý do podkroví jak nejrychleji to šlo. Když jsem rozrazil dveře nevěřil jsem svým očím co jsem viděl. Absolutně jsem ji tady nečekal, ji určitě ne a jak zjistila kde bydlím to už vůbec ne. Byla to jedna velká záhada. Dostal jsem ze sebe jen jediné. " Co-Co se tu děje? "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kaori Sat Jul 12, 2014 10:02 pm

"No ono to není tak, jak to vypadá." Promluvila jsem ke Katarovi, jakmile otevřel dveře od podkroví. Byla jsem rychlejší než On. Já svou větu měla totiž už několik minut připravenou, za to Kataro nevěděl, co má říct. "Ztratila jsem se." No nebyla to zas nejlepší výmluva, ale byla spolehlivá, vyzkoušena, a proto pro tuto situaci ideální. Neodůvodňovalo to ale můj křik. Dlouho jsem nepřemýšlela nad tím, co Katarovi rychle odpovím na jeho otázku. V aktuální chvílí bylo nejdůležitějším jednat rychle! "Viděla jsem krocana." Tahle výmluva, abych ospravedlnila svou přítomnost tady, byla poněkud slabší, ale cítila jsem, že mohla zabrat. Nic lepšího jsem nevymyslela, protože mě tlačil čas, a tak mi nyní zbývalo jediné, čekat, co bude dál. Byla jsem v šoku, a proto jsem ani na Katara nepohlédla. Netušila jsem, že to takto dopadne.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat Jul 12, 2014 10:07 pm

Koukal jsem na ní vyjevěně. " Krocan? A tady? Jak by se sem dostal? " Nadzvedl jsem obočí když s tímhle přišla Kaori sem. Nevím co tu skutečně hledala, ale pak si věci důkladně projdu abych se ujistil, že mi nic nezmizelo. Neznal jsem ji skoro vůbec. Nevěděl jsem co od ní čekat, ale i když jsem byl velice podezřívavý nechal jsem to tentokrát být. " Pak ho chytím, pojď než tu něco vdechneš. Toto místo moc nepoužívám tak je tu více prachu. " Navrhl jsem ji aby šla se mnou a já mezitím čekal v obýváku až dorazí.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kaori Sat Jul 12, 2014 10:20 pm

"Ne to je v pohodě. Najdu tady tu krutě krutou krůtu, a pak se odeberu pryč." Tak a nyní jsem byla trochu více podezřelá, než jsem zamýšlela. Fakt, že jsem před tím zmiňovala krocana a nyní krůtu mi došel příliš pozdě. "Možná se ptáš, co má společného krůta s krocanem, ale ve skutečnosti je tady hledám oba. Jsou to mí přátelé." Možná jsem vypadala jako někdo zralejší na psychiatra, ale za snahu ze sebe setřást veškeré možné podezření to stálo. No ale tak nějak jsem tušila, že tomu, že jsme přátele, nebude věřit, a tak jsem plně zapojila svou fantazií a začala odůvodňovat to, prčo jsou mými přáteli. "Kdysi byli naprosto normální, ale pak v životě narazili na Madaru, který je změnil v krocana a krůtu." Madaru jsem zvolila z důvodů, protože to byl podle mého znání jediný člověk, který by tohle dokázal, a byl by na té špatné straně. "Ono Madara dokáže dost znepříjemnit život. Chtěl mě připravit o mou rodinu, a tak bratry přeměnil na krůtu a krocana." Trochu se to komplikovalo. Prvně přátelé nyní bratři. Měla jsem obavy, že pokud se ještě jednou přeřeknu, budu toho nadosmrti litovat. Katara jsem vůbec neznala a on neznal mě. Nevěděl, co si má o mě myslet, až na naše střetnutí u jezera jsme se vůbec neznali, a v tom byl ten problém… tohle byl totiž nádherný druhý dojem! První nebyl o nic lepší. Pokud mě pošle do psychiatra, bude to zlé.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat Jul 12, 2014 10:26 pm

" Oh, Vážně? Až je najdeš tak prosímtě za mnou přijď " Odešel jsem tedy napřed a udělal kávu i ovocný čaj. Viděl jsem ji to na očích, že zmatkuje ale nechtěl jsem dělat dusno. Chtěl jsem být milý tentokrát. Začít znova trochu lépe. Čekal jsem tedy na ní s hrnky čaje a kafe. Pokud by nepřišla do chvíle, byl jsem ochotný ji to donést do podkroví. Nechtěl jsem si z ní utahovat ani nic jiného, i když přišla s takovou absurdní výmluvou do které byl dokonce zapleten i madara.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kaori Sat Jul 12, 2014 10:34 pm

Když Kataro odešel, ulevilo se mi. Zdálo se, že má výmluva zabrala. Kataro dole čekal pěknou dobu, a to bez žádného vzrušení, žádný souboj, zápas. Uvařil si kafé a čaj, a pak čekal. Čekal pravděpodobně na mě, a tak o to víc ho muselo deprimovat to, že jsem dlouho nescházela dolů. Divila jsem se, že to tam Kataro dokáže vydržet. Já, bez dozoru, absolutně cizí člověk v jeho domě. Nejeden by se bál. Po nějakém tom dni čekání Kataro opět zaslechl ženský křik, tentokrát ale jiný než ten před tím. Že by se jednalo o nějakou jinou ženu? Kataro se nevšiml, že bych odcházela, ale také si nevšiml toho, jak jsem se dostala do podkroví. Mohla jsem být pryč, a to nahoře úplně jiná žena, a nebo jsme tam mohli být obě. Možností bylo hodně. Kataro například po těžké misi mohl i blouznit. I toto se stává. Potřeboval si odpočinout.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat Jul 12, 2014 10:39 pm

Mezitím co jsem čekal na ni jsme stihl vypít hrnek kávy i čaje, ale i tak jí to trvalo tak neskutečně dlouho že i ta únava mě skolila a já usnul v sedě u svého pultu v kuchyni. Když jsem jsem se probral byl už další den a myslel jsem si, že blouzním. Uslyšel jsem zase výkřik, tentokrát jiný. Bylo mi to divné. Byl jsem ještě ospalý a k mé nedbalosti jsem měl kolem pasu stále jen ten ručník. Nestihl jsem se ani převléct když jsem čekal. Otevřel jsem proto dveře do podkroví a kouknul se co se děje tentokrát. Přitom jsem si zývnul.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kaori Sun Jul 13, 2014 11:10 am

Ke Katarově zděšení se jednalo doopravdy o nějakou další kunoichi, kterou v životě neviděl. Stála tam vedle mě s vystrašeným obličejem. Něco ji určitě vylekalo. Možná to bylo to též, čeho jsem se lekla před tím i já. Kdo ví? Nyní by si nejeden lámal hlavu nad tím, o co se jedná. Ani jedna z nás však nevypadala na to, že by Katarovi chtěla říct pravdu. "Krocan a krůta." Řekli jsme společně. Tentokrát jsem měla ale pocit, že to příliš nezabere. Tuhle výmluvu jsem použila před tím, a tak jsem ji takhle často neměla používat, protože by už nemusela zabrat. "Bratr a sestra." Dodala jsem. Mělo se jednat o vysvětlení toho, co tady dělá tato neznámá kunoichi. Všechno bylo vážně tak podezřelé. Před tím se jednalo o bratra a bratra. Nyní to byl bratr a sestra. Ještě dřív pouze krocan, pak pouze krůta, a pak oba. Co bude příště? "Ono to nebyl bratr, spletla jsem se, protože se mělo jednat o bratra a sestru." Každý se plete. Dokonce i v oblasti své nejbližší rodiny. Takže jsem tak trochu začala doufat, že to Kataro pochopí a nebude přihlížet k faktu, že jsme se nejspíš vloupali k němu domů.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Jul 13, 2014 11:29 am

Na tohle nešlo udělat nic jinýho než facepalm. Rovnou jsem si tak otřel oči od spánků abych na ně pořádně viděl. " Aha, takže krůta se změnila v tvou sestru a příště přijde bráška? No tak. Řekněte mi rovnou co se tady děje. Mohli jste přijít dveřmi a ne lézt mi do podkroví. Co vlastně hledáte? Stačilo se zeptat a já vám to klidně pučím. " Řekl jsem tak aby mě obě slyšeli. Stále jsem držel ten meč, jelikož jsem si říkal, že se něco stalo. Byl jsem zvědav co řekne, jelikož tak blbej jsem nebyl a hra na blbého mě zrovna dvakrát nebavila.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kaori Sun Jul 13, 2014 7:43 pm

Vážně mě ani ve snu nenapadlo si s Katarem hrát na blbce samčího a samičího pohlaví. Ono tohle byla vážná věc, a i když to tak nevypadalo, něco pravdy na mých slovech bylo. "Tak pokud mi nevěříš, můžeš nám pomoct hledat. Bratr je krůta, takže hledáme krůtu." Řekla jsem to naprosto vážně. Jak pak lépe dokážu Katarovi, že nelžu? No alespoň částečně. Tímto jsem se snažila vyvrátit veškerá Katarova podezření. Měl jsem ale takový zlý pocit, že jedno vyvrátit nedokážu, a to, proč jsme se Katarovi vloupali do domu. Ono to popravdě nebyla zase tak úplně loupež, ale kdybych se snažila Katarovi říct pravdu, určitě by mi neuvěřil, a tak jsem mu jednoduše říkala nerozpoznatelnou lež za lží. Byla jsem vážně dobrá lhářka, takže Kataro neměl sebemenší šanci poznat, že lžu. No tak zas tak dobrá jsem nebyla, ale chtěla jsem být, někdy v budoucnu.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Jul 13, 2014 8:03 pm

Podíval jsem se na ní podezřívavě. " Aha, takže hledáme tvého bratra, který vypadá jako krůta. Mimochodem jak se jmenuje tvoje sestra? " Zeptal jsem se slušně a mezitím si dal meč na záda přičemž neměl na ničem držet, ale držel se vlastní silou. Když jsem se přehraboval vě věcech, které jsem už dlouho neviděl tak jsem našel pár věcí, které jsem už dlouho neviděl. Například můj vlastně vyráběný oslepující lístek, který se aktivoval v bedně takže dočasně oslepil jen mě, ale z bedny šla vidět jasná záře.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kaori Sun Jul 13, 2014 8:24 pm

Tak myslela jsem si, že jméno mé sestry si je Kataro domyslet, a proto jsem nad jejím jménem nijak nepřemýšlela. No do této chvíle, když se mě na něj Kataro zeptal. Vážně jsem její jméno neznala, ale kdybych tohle Katarovi řekla, považoval by nás za lháře a vykopl nás z jeho domova. Na to bylo příliš brzy. Navíc vykopnutá jsem být nechtěla, bylo to tak ponižující. Pár krát jsem to totiž již zažila. Nebylo na tom nic pěkného. "Krocan." Odpověděla jsem Katarovi. Ono to logické bylo ne? Proč by se někdo nemohl jmenovat po nějakým tom zvířeti? Některá zvířata jsou krásná, a tak bylo možné, že nějaký rodič syna nebo dceru pojmenoval po nějakém tom zvířeti. "A to si srandu nedělám." Dodala jsem vážně, abych přidala na přesvědčivosti. Teď jsem čekala, co na to Kataro odpoví. Zdál se být už tak mimo kvůli nějaké záři z truhly, co tedy teprve po mé odpovědi?
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Jul 13, 2014 8:35 pm

Byl jsem jaksi na chvíli oslepen a chvíli pochodoval a vrážel do věcí aniž bych něco viděl až jsem doššel nějakým způsobem ke Kaori. " Jasné chápu krocan, ale tvůj bratr krůta tu není. " Bylo to fakt absurdní, ale nechtěl jsem být k ní hrubý. Já se obzvláště k dívkám špatně nechovám, ale co je moc to je moc. Dal jsem ji ještě čas to nějak napravit než dalšími lži. Ani jsem si nevšiml jak skutečně blízko jsem u ní byl jak jsem se ještě vzpamatovával.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru