Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Les Smrti - centrum

3 posters

Goto down

Les Smrti - centrum Empty Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:22 pm

Les Smrti - centrum Braziliepr

Zde je les ještě hustší než v okrajové části. Naleznete tu spoustu jedovaté havěti ať už rostlinného, či živočišného původu.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Wed Jul 17, 2013 8:11 am

Konečně došel do centra oblasti. Sharinganem prozkoumává les, zatím nevidí nic nebezpečného. Prochází centrem a hledá chajdu. *Kde jen ta chajda může být.. nemůže to být tak těžké..* pomyslí si.
Pro jistotu má ruku na svém meči a je připraven na cokoliv.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Shinobi Wed Jul 17, 2013 8:42 pm

Po dlouhé době hledání mladý Uchiha nalezl starou chatrč. Ta však nebyla v nejlepším stavu. Diravá střecha, rozbité okna, plísen, která se usazovala na všech stěnách chatrče. Okolo chatrče se nacházelo nepříliš velké bramborové pole. Co na něm bylo však zvláštního, bylo to, že strašlivě páchlo. Jednoho mohlo i napadnout, že kanalizace chatrče končí v bramborovém poli. Zdali vůbec ta chatrč nějakou kanalizaci měla.
Když se Uchiha přiblížil zaslechl hlasité vzdychání a mumláni slov, ne moc zřetelně vyslovených, ve vnitř chatrče.
Mumlání připomínalo, starší osobu, nejspíš ženského pohlaví.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Thu Jul 18, 2013 5:54 am

Ruku položí na rukojeť meče. *Tady bych bydlet nechtěl..*
zamyslí se a snaží se dýchat pusou. Pomalu a potichu se přiblížím ke dveřím a hlasitě zaklepu, aby to bába slyšela. Mezitím vypnu Sharingan, nemyslím si, že bude potřeba.
*No tak vylez, ať to máme rychle za sebou.. doufám že nebude chtít sklidit pole..* řeknu si v duchu a čekám na bábu.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Shinobi Thu Jul 18, 2013 6:14 am

Les Smrti - centrum 3613-1593919178
Jakmile Uchiha zaklepal na dveře, pomalu se otevřeli. Vrzání při otevírání dveří bylo nepříjemné, ba dokonce nesnesitelné. Bylo jasné, že ten kdo tady bydlí nemůže být normální, a tak mladý Uchiha čekal na prahu dveří, nevědíc co má čekat.
Najednou šlo slyšet čím dál tím hlasitější: KLAP! KLAP!! KLAP!!! To stařena se blížila ke mladému Uchihovi, opírajíc se o dřevěnou hůl. Když k němu došla, dřevěnou holí ho klepla po hlavě se slovy: "NEZDVOŘÁKU!!! Neumíš zaklepat?!!!" Reagovala vážně podivně, proto že to byla ona ve skutečnosti kdo otevřel dveře a né mladý Uchiha.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Thu Jul 18, 2013 6:46 am

"Omlouvám se, stará paní. Dostal jsem hlášení, že potřebujete pomoct. Co pro vás mohu udělat?" zeptal se, hrající si na zdvořilého mladého kluka a doufá, že ho neprokoukne. Musí být vlídný, protože kdyby nebyl, ztratila by stará paní důvěru v Konohu. Ruku dá pryč z rukojeti. *Na koho jsem to jen natrefil..* říká si v duchu Kyuchi.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Shinobi Thu Jul 18, 2013 7:02 am

Když se Uchiha zeptal s čím může pomoci, stařena na chvíli utichla a hlasitě přemýšlela, drbajíc se při tom dřevenou holí po zádech. "Co jsem to jen chtěla..a..a...?" Tuhle větu si nervozně pár krát opakovala. Po chvíli si připoměla. "Ach.. už vím." Jakmile domluvila, otočila se zády k chlapci. Po chvíli se otočila zpět s kartáčkem na zuby. "Chtěla jsem vyčistit zu-..." Nestihla doříst, protože se zase zamyslela.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Thu Jul 18, 2013 7:18 am

*Vyčistit zu.. snad nemyslí.. Vyčistit zuby?!* probíhá mu v hlavě. "Stará paní, můžete říct celou větu ?" zeptá se Kyuchi zdvořile. *Přece nebude chtít vyčistit zuby, když žádné nemá..* pousměje se.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Shinobi Thu Jul 18, 2013 8:04 am

Po delší chvilí přemýšlení si stařena vzpoměla. "Ach ano. Už vím.. já hlava děrava." Řekla, a pak se zase otočila k chlapci zády. Přišla ke kuchynskému stolu, který měl jednu nohu ulomenou, a vzala s něj nějaký kus papíru. Pak přišla zpět ke chlapci a podala mu papírek, na kterým byla namalovaná mandelinka bramborová. Poté ukazováčkem ukázala na bramborové pole za chlapcem. "Jsou to zrůdy, které vyšli z podsvětí, aby zničili mou již neúrodnou úrodu. Ty se o ně máš po..pe..pi..." Nedořekla, protože se opět zamyslela.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Thu Jul 18, 2013 8:08 am

Kyuchi se zarazí. "To by šlo jen vypálením celého pole, Stará paní.. Nechcete radši opravit stůl?" usměje se na stařenu. *Přece nebudu likvidovat něco, co zlikvidovat nejde.. Zase by se rozmnožili.. Jediný způsob je, pole spálit.*
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Shinobi Thu Jul 18, 2013 8:13 am

Když stařena viděla chlapcovo odmlouvání, okamžitě ho dřevenou holí uhodila do obličeje. "To tě rodiče nenaučili, že nemáš odmlouvat!!!" Skřikla ho, a pak s úsměvem na tváři promluvila. "Když ale to nechceš udělat, oznámím Hokagemu-chan, že jsem nespokojená s tvojí službou." 
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Thu Jul 18, 2013 8:53 am

"To nebude potřeba.. do odpoledne tam nenajdete jediného brouka.." řekne otráveně a odchází k bramborovému poli. Jak dojde k bramborovému poli, zapne Sharingan a hledá brouky. Je jich skoro plné pole. *Žádal jsem o důstojnou práci, nejsem deratizér..* povzdechne si a každého broučka začne zapichovat mečem. *To chvíli potrvá. Takhle špinit rodinný meč. Co tu vlastně dělám? Jestli se za toto nestane mým Senseiem tak opustím vesnici.* zamyslí se a pracuje dál.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Shinobi Thu Jul 18, 2013 9:05 am

"Jen aby, jinak..." Stařena nestihne domluvit, protože se zase zamyslí. "Ach ja hlava děravá. Co jsem to jen chtěla říct?" Chvíli přemýšlela, a pak si vzpoměla: "Už vím, uvařit oběd." Vydala se směrem ke kuchyni, zavírajíc dveře.
Pak přišla k obrovskému sporáku, na kterém byl jeden zrezavěly hrnec a v něm... v něm něco co připomínalo smíšeninu špenátu, fasolí a celeru. "To si pochutnám." Opakovala si do doby než zase zapoměla co chtěla udělat.
Mezitím Uchiha-> Nezvolil dobrou metodu práce, protože mandelinek bylo opravdu hodně. Pokud by si přál být hotov ještě dnes měl by vyzkoušet něco jiného. V oddáli mohl zahlédnout dlouhou hadici, která končila neznámo kam. Kdyby se vydal za jejím koncem, mohlo by se mu to vymsít nebo i oplatit. To už záleží pouze na jeho rozhodnutí.


Naposledy upravil Shinobi dne Thu Jul 18, 2013 9:13 am, celkově upraveno 1 krát
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Thu Jul 18, 2013 9:13 am

*Takhle tu budu mrznout roky.. A hele, hadice..* řekne při spatření dlouhé hadice. Instinktivně prohledává sharinganem okolí a jde za koncem hadice. "Možná, že tu nakonec nebudu tak dlouho.." řekne si a pokračuje podél hadice.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Shinobi Thu Jul 18, 2013 9:22 am

Když si myslel, že jde ke konci hadice, byl na omylu, protože mířil na druhou stranu. Po chvíli šlapání Uchiha mohl zahlédnout v oddáli železnou bečku. Bečka, která nejprve vypdala na malou, ale každým blížícím se krokem se zvětšovala. Její výška mohla mít nejméně tři metry a její poloměr byl kolem těch dvou metrů. Hadice byla napojená na tuto bečku.
Na bečce bylo velkým písmem naspáno: CHEMICKÝ PŘÍPRAVEK PROTI MANDELINKÁM BRAMBOROVÝM.
Kdo to zde mohl nechat? Jedna z adekvátních možností bylo to, že samotná stařena si něco takového kdysi obstarala, a pak jednoduše zapoměla, že něco takového vlastní.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Thu Jul 18, 2013 9:27 am

"Možná bych tím mohl zničit brambory.. Musím se nejprve zeptat stařeny.." řekne si a jde ke dveřím. Zaklepe, vejde a přijde za stařenou do kuchyně. "Omlouvám se že vás ruším. Na zahradě máte bečku s chemickým přípravkem proti Mandelinkám, mohl bych ho použít ?" řekne a usměje se na starou paní.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Shinobi Thu Jul 18, 2013 2:20 pm

Jakmile Uchiha stařenu oslovil, vyděsila se. "Gggaaahhh!!! Nebij mě...!!!" Stařena automaticky uchopila hrnec a vylila jeho obsah na mladého Uchihu. Byla to směs celeru, špenátu a fazolí, a taky to strašlivě smrdělo, takže to určitě nebylo Uchihovi příjemné.
"Kdo jsi?" Otázala se ho. Mohlo mu to připadat divné. Přece se ni již představil, a však v téhle chatrči a okolo tohohle místa bylo vše divné.



 
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Thu Jul 18, 2013 3:49 pm

"To jsem já Kyuchi Uchiha, poslali mě sem, abych vám pomohl! Copak si mě nepamatujete ? Ale zpět k věci, Nńa zahradě máte bečku s chemickým přípravkem proti Mandelinkám, mohl bych ho použít na vyhubení těch brouků co máte v poli?" zeptá se a otře si směs z těla. *Tady bych obědvat nechtěl..* pomyslí si.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Shinobi Thu Jul 18, 2013 4:26 pm

"Ach ano... vzpomínám si." Na stařeniném výrazu šlo poznat, že se raduje. Nejspíš proto že si vzpoměla, což se očividně často nestávalo. "Omlouvám se za tu skvrnu na tvém oblečení, ale je to mnamka jestli chceš slízni to, a pokud můžeš tak rychle dokud to je ještě teplé XD." Tohle rozhodně nebyli slova normálního člověka, který by rozhodně raději své tryčko spálil než umyl nebo olízl. "Jo tamta bečka... ano původně jsem ji koupila k tomuto účelu, ale nevím proč jsem ji nevyužila." Odpověd by byla normálním lidem i hned jasná, a však tahle stařena bylo trochu jiná XD. Jestli Vám to nedošlo, ZAPOMĚLA.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Thu Jul 18, 2013 6:08 pm

"Děkuji za váš čas, Stará paní. Přeji hezký den." řeknu a vyjdu z místnosti. Dojdu k hadici, vezmu ji a začnu stříkat pole. *Aspoň že si práci trochu zrychlím..* pomyslí si a usměje se. *Být student Hokageho.. To by byla dobrá cesta jak zesílit.*
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Shinobi Thu Jul 18, 2013 6:20 pm

S hadicí to šlo opravdu rychle, a tak již po pár minutách bylo celé pole nastříkané chemickou látkou. Kdyby měl Uchiha lepší zrak mohl by zahlédnout jak mandelinky postupně umírají. To jestli látka má nějaké vedlejší účinky Uchihu nemuselo zajímat, a tak mohl považovat že svou práci již zvládl.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Thu Jul 18, 2013 6:57 pm

"Konečně to mám z krku.." prohodí otráveně a odchází zpět k Hokagemu. *Jednoznačně mě vezme za studenta a já se stanu silným a příště už nenechám umřít někoho, na kom mi záleží.. Pokud vůbec zeslábnu natolik, aby mi na někom záleželo..* zamyslí se Kyuchi a přesouvá se k bránám lesa.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - centrum Empty Re: Les Smrti - centrum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru