Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zásobovací centrum

4 posters

Goto down

Zásobovací centrum Empty Zásobovací centrum

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 05, 2013 10:56 am


V zásobovacím centru pro Shinobi najdete klasické zbraně i zbraně na zakázku, taktickou vestu a základní vybavení mediků.
Zásobovací centrum Bookstore
Zásobovací centrum Research_Facility_Prototypes


Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Zásobovací centrum Empty Re: Zásobovací centrum

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Aug 05, 2013 11:32 am

Vešel jsem, tentokrát již bez Chiyo na rameni. Raději jsem ji odvolal, její poznámky byly někdy poněkud nesnesitelné. S povzdechem jsem si vyhrnul rukávy a začal pracovat.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Zásobovací centrum Empty Re: Zásobovací centrum

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Aug 05, 2013 2:16 pm

Konečně jsem si odpracoval svůj díl. Nashle. Rozloučil jsem se a obrátil se k odchodu. Dokázal jsem si představit lepší způsob jak trávit čas, ale bylo to potřeba. Rozhodl jsem se vydat se tam, kam mě nohy zavedou.
//Přesun
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Zásobovací centrum Empty Re: Zásobovací centrum

Příspěvek pro Saya Uchiha Mon Sep 16, 2013 6:35 am

Vešla jsem na tohle místo stále ponořená do svých myšlenek. Když jsem se podívala kolem sebe zjistila jsem kolik práce mi tohle dá. Kam moje oči dohlédly, tak tam byli jenom samé zbraně.
"Dáme se do toho" povzdychla jsem si na což jsem vytáhl svitek a pomalu začala psát onen dlouhý sezbam. Tiše jsem doufala že na nic nezapomenu  nebo něco nepřehlédnu. Netušila jsem jak bych se musela omlouvat kdybych na takové lehké misi něco dovedla zbabrat.
Saya Uchiha
Saya Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 35
Registrován : 08. 09. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Zásobovací centrum Empty Re: Zásobovací centrum

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Sep 18, 2013 12:16 pm

Dorazil som do zásobovacieho strediska kde som mal na pláne si vyzdvihnúť zbraň ktorú mi dal otec ešte dávno vybaviť. Akosi som sa nemal nikdy pre ňu sem ísť. Nie žeby som nebol rád alebo by som neposlúchal otca proste som na to skôr nemal čas. Ale keďže už som bol tu zamieril som za "skladníkom" ktorému som povedal čo potrebujem a od koho to vlatne malo byť. Po mojích slovách sa vyparil niekam dozadu a ja som čakal. Som zvedavý ako bude vyzerať a ako dlho mi potrvá sa s tým naučiť narábať.
Po chvíli mi ten pán doniesol katanu ktorá bola vo vrecúšku takže som nevedel ako vyzerá. Poďakoval som a vybral som sa preč predsa len otec ju už zaplatil. Keď som bol vonku vytiahol som ju a pozrel sa na ňu ako vyzerá. Potom som si pripevnil čo bolo potrebné a dal si ju okolo svojho pasu a pobral som sa preč.
Katana:

presun
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zásobovací centrum Empty Re: Zásobovací centrum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru