Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Kaguya

+3
Nukenin
Asuka
Kashike
7 posters

Strana 10 z 21 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next

Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kashike Mon Sep 23, 2013 3:50 pm

First topic message reminder :

Staré sídlo klanu Kaguya leží asi kilometr a půl na jih od Kirigakure. Kdysi honosný komplex budov je dnes velmi zchátralý a jen málo částí by se stále dalo považovat za obyvatelné. Dříve zde žily stovky členů klanu a sídlo jim poskytovalo veškeré zázemí od treninkových prostor až po lázně. Říká se, že pod sídlem se táhne do všech stran síť chodem a podzemních prostor, které sloužili k výzkumům a treninku... nicméně nikdo to nemůže s jistotou potvrdit.

Několika měsíční rekonstrukce se na sídle velmi pozitivně odrazila. Utratil jsem za ní prakticky všechny své úspory ale stálo to za to. Většina budov je opravena a vše je plně funkční. Dokonce i podzemní komplex, kde jsem zřídil vlastní cvičiště a zbrojnici.

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 54caddfdce75d5d179cf594ed764f4ac


Naposledy upravil Kashike dne Sun Aug 30, 2015 4:33 pm, celkově upraveno 4 krát
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Hisa Kaguya Thu Oct 02, 2014 6:44 pm

Zastavila jsem se u dveří, ale nepodívala se na něj.
"Promiň ale ano. I když jsem možná mladá, důvěru u mě tihle lidé ztratili, když mě k tomu násilně donutili. Asi si to sebou ponesu až do smrti." dořekla jsem chladně a pak otevřela dveře a zmizela v chodbě.

Promítala jsem si náš rozhovor. Byl hodný, pozorný, milý, ale stále ninja a stále Kaguya, i když ne pokrevní. Odmítala jsem se smířit s tím, že by mohl být i někdo jiný než to co znám. Došla jsem do kuchyně a udělala si ještě jednou čaj. Sedla jsem si na linku a hřála si ruce o teplý hrníček. Zítra se půjdu podívat do archivu. Přemítala jsem.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kashike Thu Oct 02, 2014 6:51 pm

Ještě chvíli jsem tak seděl v pracovně a přemýšlel. Pak jsem aktivoval Kirigan a podíval se co dělá Hisa. Viděl jsem jí s čajem v kuchyni a rozhodl se jí nerušit. Místo toho jsem vyšel ven ze sídla na dvůr a do skladiště s materiálem. Vzal jsem si tam nějaké dřevo, nářadí, dvě kozy a vytáhl si to ven na sluníčko. Pak jsem se pustil do práce. Hisa mohla jen otevřeným oknem slyšet zvuky pily, hoblíku a dalších nástrojů na opracování dřeva.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Hisa Kaguya Thu Oct 02, 2014 7:01 pm

Chvíli jsem ještě dumala a k tomu pila čaj, zvuky, co se šířily venku mě zaujaly, ale nechtěla jsem vycházet. Byla to ideální chvíle na šmejdění po celém sídle a sama. Vydala sem se nejprve znovu do jeho kanceláře a vše zkoumala od knih přes papíry, kterým jsem ani nerozuměla po sošky na poličkách. Pokračovala jsem dál. Další pokoje a snažila se vzpomenout, kdo nebo co v nich bylo. Jako zázrakem ložnice obou bratrů přežila i těch 100 let. Hledala jsem ložnici rodičů. Chvíli jsem tápala než jsem ji našla. Už na první pohled bylo jasné, že je zrekonstruovaná nově a hádala jsem , že ji Kashike plně obydluje. Že je to jeho ložnice. Chvíli jsem váhala, jestli mám jít dovnitř nebo ne, ale když jsem stále slyšela zvuky z venku, usoudila jsem že minutka dvě nikomu neublíží a vstoupila jsem tiše dovnitř. Byla obrovská, nebyla úplně podobná té, kterou si pamatuju, ale podobná.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kashike Thu Oct 02, 2014 7:11 pm

Ložnice skutečně nebyla stejná. Ve skutečnosti to byly dvě místnosti spojené dohromady díky vybourané předělové zdi. V místnosti byla velká postel, několik šatních skříní a na zdi několik obrazů. Jeden z nich zachycoval jakéhosi muže, který podle záznamů mohl být můj předek. Dále tu na zdi vysela snad jediná fotka mě a Faita ještě z dob, kdy jsme spolu sloužili u elitní jednotky Otogakure, což také dokládají naše čelenky. Moje čelenka je pak zarámovaná na protější stěně. 

Z těch praktičtějších věcí se v místnosti nachází velké zrcadlo a něco co vypadá jako stojan na noty, i když jsem ho nikdy nepotřeboval, jelikož svoje písničky hraju z paměti. 

Mezitím na dvorku ustal hluk a já se s lehkým uspokojením zadíval na svoje dílo. Obyčejná dřevěná lavička s opěradlem, nic složitého a ani žádné extra umění. Krásná ve své jednoduchosti. Později jí natřu a umístím na nějaké slunné místo dvora. Teď si na ní ale jen sednu a ze zadní kapsy kalhot, která je původně určená jako skryté pouzdro na dlouhý nůž, vytáhnu flétnu. Dvakrát do ní fouknu a pak už se celým sídlem rozléhají tóny písně.

Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Hisa Kaguya Thu Oct 02, 2014 7:21 pm

Pronikavá melodie byla slyšet i přes zavřená okna a niž by mě napadlo, že zjistí že jsem u něj v lžonici jsem otevřela okno a vyklonila se z něj abych tu melodii slyšela
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kashike Thu Oct 02, 2014 7:28 pm

Uslyším otevření okna a lehce vzhlédnu. Uvidím Hisu, jak na mě kouká z otevřeného okna a tak spustím flétnu od úst. Usměju se na ní a kývnu jí směrem ke mě. Pak začnu další písničku. 

Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Hisa Kaguya Thu Oct 02, 2014 7:30 pm

Nečekala jsem na další pozván, zavřela jsem okno a běžela tryskem dolů na dvorek. Chvíli jsem ho hledala a pak ho našla pohledem a sedla si k němu na lavičku a poslouchala
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kashike Thu Oct 02, 2014 7:32 pm

Než seběhne dolu, dokončím další písničku a cítím, jak mě hudba začíná uvolňovat. Pohodlněji se rozvalím na lavičce a když se vedle mě usadí Hisa, lehce nasaji její vůni. Pak začnu znovu hrát....

Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Hisa Kaguya Thu Oct 02, 2014 7:43 pm

Líbilo se mi jak hrál, uklidňovalo mě to. Opřela jsem se o opěradlo a přitáhla si nohy k sobě a zavřela oči a jen poslouchala. Takhle hrávala babička.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kashike Thu Oct 02, 2014 7:48 pm

Po dvou až třech písních flétnu spustím od úst, opřu se pohodlněji a zadívám se na nebe. Pak si začnu tiše zpívat.

Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Hisa Kaguya Thu Oct 02, 2014 7:56 pm

"To zní hodně smutně." šeptla jsem, ale oči jsem neotevírala.
"Povídej mi o sobě. Jak ses stal Kaguyou?" podívala jsem se na něj a opřela si hlavu o kolena
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kashike Thu Oct 02, 2014 8:00 pm

Narodil jsem se tak... odpovím prostě ale pak to dovysvětlím. Vědci v jedné vesnici potřebovali nutně rozšířit potenciál svých sil, a tak někde vyhrabali DNA Kaguyů. Vzali ho a uměle vypěstovali první dítě - mě. Upřímně nevím, jestli se s tím pak pokračovalo, protože mě dali do normální rodiny a já si prožil celkem klidné dětství. Prošel jsem akademii a časem jsem naplnil jejich původní očekávání. Nebyl v tom žádný velký osud nebo kouzlo. Normální život normálního člověka, který se snažil žít jak nejlépe uměl. 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Hisa Kaguya Thu Oct 02, 2014 8:03 pm

"Já mít syna, tak ho rozhodně nenutím k tomu k čemu je očekávaný jen proto že je ze slavného rodu. Neměla bych to srdce." zavřu zase oči. "už z toho důvodu se mi váš Mizukage nelíbí, očekává ode mě, že splním to k čemu jsem se narodila. Být dobrou Kaguyou."
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kashike Thu Oct 02, 2014 8:29 pm

Mě nikdo nenutil. Na akademii jsem šel sám, protože jsem měl z dětství kamaráda a ten se hlásil... tak jsem se přidal. A pak dál už to byl kariérní postup, na který jsem byl hrdý jak já, tak moji "rodiče". A co se týče našeho Mizukageho, je to trochu složité. Na jednu stranu máš pravdu, na druhou stranu on musí upřednostňovat zájmy vesnice před zájmem jednotlivců. 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Hisa Kaguya Thu Oct 02, 2014 8:36 pm

"A před zájmy svými. Vsadím se, že už si roky neudělal radost. Nebo někdo mu neudělal radost. Vím že takhle se chovala i moje matka. Pro všechny by se roztrhala, ale na sebe zapomínala." tohle je úděl všech kágů nejen Mizukageho. Bylo to opravdu příjemně. Ticho, nikdo nenaléhal kvůli tréninku, nebo domácím pracím.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kashike Thu Oct 02, 2014 8:39 pm

Nad tou myšlenkou se uchechtnu. To máš pravdu, jediná radost, která mu zůstala, je kvalitní víno v barovém pultu. Jinak ani ťuk... Myslím že až se to všechno trochu usadí, spácháme tu nějakou pořádnou párty. Co ty na to?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Hisa Kaguya Thu Oct 02, 2014 8:40 pm

"Párty?" podívala jsem se na něj zmateně. "Co je to párty?" to slovo jsem nějak nepoznávala, ono hodně věcí jsem tu nepoznávala. Některé komentáře lidí byly poněkud...jiné.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kashike Thu Oct 02, 2014 8:42 pm

Áha... povzdechnu si vševědoucně a demonstruji typický aha efekt. No, to je něco jako velká oslava bez pořádného důvodu. Prostě se sejdou lidé, hraje hudba, kdo chce tak může třeba i tančit, lidé si povídají, popíjí třeba i nějaký ten alkohol, všude je plno jídla... prostě zábava. Vy jste nic takového nedělali?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Hisa Kaguya Thu Oct 02, 2014 8:45 pm

"Když měl někdo narozeniny nebo zabili někoho významného." pronesla jsem. "Ale to jídlo zní skvěle to určitě musíme uspořádat." ožila jsem nadšením.
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kashike Thu Oct 02, 2014 8:48 pm

Rozumím. No, my zabití někoho významného neslavíme. Za to dostáváme výplatu, ale důvod k oslavě to rozhodně není. Nicméně jsem rád že jsi pro. Co ještě jste dělali vy ve vašich časech?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Hisa Kaguya Thu Oct 02, 2014 8:51 pm

"Společné večeře byly nutností. Stejně jako podávání čaje hned po ní. Většinou se hodnotil celý den a plánoval se ten následující." popisovala jsem matně své vzpomínky.
"A byla večerka." ušklíbla jsem se. "Ale jen co mě zasnoubili, tak jsem mohla chodit i po večerce ven, ale jedině s mým snoubencem." otřásla jsem se
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kashike Thu Oct 02, 2014 8:54 pm

No, už chápu že jsi trochu zahořklá. Taky bych byl. S takovýmhle režimem bych byl hodně nepříjemný. Myslím že na tohle můžeš rovnou zapomenout. U nás platí pravidlo "večer šohaj, ráno šohaj"... večer si můžeš dělat co chceš jak dlouho chceš ale když to bude ráno potřeba, musíš být schopna fungovat na 100%. Můžeme se tak dohodnout?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Hisa Kaguya Thu Oct 02, 2014 8:56 pm

"Ano, chodím spát celkem brzy. Jsem naučená. Ráno se totiž už od šesti běhalo kolem domu." usmála jsem se.
"Zahořklá nejsem, jen se té nenávisti musím zbavit."
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kashike Thu Oct 02, 2014 8:59 pm

Ještě lepší... žádné běhání, to ani nápad. Nenávisti tě zbavíme rychle... třeba... tím že tě krutě zlochtám... vyhrknu a začnu jí lechtat na žebrech.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Hisa Kaguya Thu Oct 02, 2014 9:02 pm

"já si budu běhat klidně samááááá." začnu se smát a oplácet mu to co nejvíc jsem mohla, ale už se mi do očí dostaly i slzy smíchu.
"Dost, dost, dost!" snažím se ho uchlácholit slovy "už budu hodnááá."
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 10 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 21 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru