Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Udoli Vlku

2 posters

Goto down

Udoli Vlku Empty Udoli Vlku

Příspěvek pro Shin Fri Sep 27, 2013 7:00 am

Udoli Vlku Images?q=tbn:ANd9GcSuN9FGRcTRjp3GQN0S6jet4pGH6aIwvFTIkoWKuXdn0p9WtCXKdA
obrovske udoli kde ziji vlci jenz jsou casti Summonu a zde se nelze dostat jinak nez provolani nebo prenosem od nich samotnych. Je zde klid a mir skvele misto pro trenink a meditace.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Udoli Vlku Empty Re: Udoli Vlku

Příspěvek pro Shin Sun Sep 29, 2013 5:02 am

Spolecne s Akemi jsme dorazily do udoli no ten presun nebyl nejprijemejsi. Po chvili jsem se sesunul na zem a snazil se to rozdychat prece jen me telo bylo dost slabe na to aby se jen presouvalo.
Akemi
"Shine klidne si sedni na chvili je mi jasne ze to neni moc pro tebe tak jednoduche."

"proc jsi mi nikdy nic nerekla? Proc jsi mi nerekla ze umis mluvit a co se to kolem me deje? Proc?! Byl jsem z toho celkem rozcileny na me az neobvikle.

Akemi
"Uz jsem rekla nesmela jsem nic prozradit. Vim ale co by to zmenilo nic pouze by jsi se zameroval na nepodstatne veci a proto jsem to nechala tak. Tva schopnost je tak uzasa az nebezpecna takze proto. Odpocin si za par hodin budeme pokracovat."
Ja nakonec uz jsem se nevyptaval a jenom jsem se oprel o strom a tam usnul.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Udoli Vlku Empty Re: Udoli Vlku

Příspěvek pro Shin Sun Oct 13, 2013 8:48 pm

Probral jsem se a nakonec jsem se postavil a rekl Akemi.
"Jdeme at je to zamnou."
Akemi jen kyvla hlavou a vydala se nekam pryc. A ja za ni.
Porad jsem nechapal nebo spise nechtel chapat podstatu sve sily. No mozna ze jsem si zvykl  na to co bylo takze mi nejake zmeny moc nelibylily ale bylo asi na case to zmenit.
Po nekolika hodinach jsme dosli k nejake vetsi jeskini no nevedel jsem co me bude cekat.
V jeskini se zacinaly obevovat obrysy vlku nakonec jsme dosly az ke trem vlkum. No zrovna pratelsky se netvarily. Ten nejvetsi lezel a vyvisenine.
Akemi se poklonila. Ja tam stal jak solny sloup.
DAI
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQBfiHSSlpfj7TTXmA4xlU9pTdODj4zQmiqtplR0In1TN_gQpNkaA" alt="" />
"AKemi je to uz dlouho.  Predpokladam ze tohle je Shin. Ty vlasy a ten pohled." Pak se podival na me. "Shine ja jsem DAI vudce tehle smecky abudouci tvuj Summon. takze by jsi mel vedet jak se naucit ovladat svou schopnost. Driv nez neco reknes poslouchej pozorne. Jsi mozna nejsilnejsi clen sveho klanu ktery kdy zil. Uz o tom napovida barva tvych vlasu. Tva vlastni cakra zmenila jejich barvu. Cim svetlejsi jsou vlasy tim silnejsi je jejich vlastnik. Takze je dost mozne ze cim budes silnejsi tim vice svetlejsi vlasy mit budes. Mas moznost vyuzit silu jenz mas hluboko ve svem srdci. Coz ale znamena byt sam cely zivot. Jsi ochoten si tento styl zivota prijmout? Az prijde cas bude to tva volba. Je mnoho veci jenz se stvym Kekkei gnkai da udelat. Ale neni vhodny cas brzy zjistits co mam na mysli."
To co Dai rikal bylo toho moc ja se jen zmohl na odkyvani vseho. AKemi se jen poohledla po Okoli a zmizela v zaplave blesku. Zdrejme dat vedet mizukage.
(Akemi- presun)
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Udoli Vlku Empty Re: Udoli Vlku

Příspěvek pro Shin Tue Oct 29, 2013 9:55 pm

DAI
Udoli Vlku Images?q=tbn:ANd9GcQBfiHSSlpfj7TTXmA4xlU9pTdODj4zQmiqtplR0In1TN_gQpNkaA
"Shine zavri oci a soustred se na muj hlas. Poslouchej me ale stale se soustred. Nahledni hluboko do sveho srdce do doby kdy se ti zacali vsichni vyhybat. Tehdy jsi  musel najit neco co to zpusobilo  prohlizejsi kazdy detail kazdou osobu i malickost. Tva schopnost se zacala probouzet z nejakeho duvodu a ty jej ted musis najit jen aby jsi byl schopen zjistit proc."
Dale jsem Shuina pouze sledoval aby se nevymhl kontrole.

Sedl jsem si na zem do tureckeho sedu a dal ruce v jednodchou pecet. Zacinal jsem si projizdet vzpominkyh kdyz jsem byl maly. Dlouho dobu jsem si nic neuvedomoval.
Vzpominka
Prochazel jsem ulici jako vzdy ale tentokrat  zde byl nejaky rozruch. Jedno z deti bylo nalezeno mrtve sice nikdo nic nevidel ale slysel jsem vse i kdyz si to nikdo neuvedomil. Prohlizel jsem si lidi okolo sebe  vsichnise ale baly a braly sve deti pryc. Nikdo nevedel co se deje. Az  jedina osoba ze vsech stale v temnem rohu jenz nikdo nevidel krome me. Byl z te osoby citit zvlastni pocit  neco co jsem nedokazal popsat. Ale v tu chvili se stalo neco co jsem nevedel ma schopnost se zacala probouzet. Citil sem se divne  kdyz jsem  se pak nakonec omndlel a probral se doma. Pak jsem otevrel oci a byl v jeskini s Daiem  a jeho smeckou.
"Kdysy jsem videl  nejakou podivnou osobu  ktera byla zvlastne citit. Nevim jako nejaka zvlastni aura jenz   jsem citil jenom ja."

DAI
Udoli Vlku Images?q=tbn:ANd9GcQBfiHSSlpfj7TTXmA4xlU9pTdODj4zQmiqtplR0In1TN_gQpNkaA
"To co rikas je to opravdu tak? Shine je to dulezite takze si musis byt jisty."

"Ano jsem si jisty co  proc co se deje nebo se stalo?" Byl jsem znacne zmateny nechapal jsem co se deje.

DAI
Udoli Vlku Images?q=tbn:ANd9GcQBfiHSSlpfj7TTXmA4xlU9pTdODj4zQmiqtplR0In1TN_gQpNkaA
"Shine existuje jeden klan jenz se snazi ovladat cleny tveho klanu. A ty jsi zdrejmne nejsilnejsim ze vsech predchozich. Pokud jsi jej zaregistroval v tak mladem veku jak rikas tak je celkem nebezpecne aby jsi se jeste nekdy vratil. Tva sila je obrovska ale ty nejsi  schopen svou silu plne ovladat i kdyby jsi byl tak  v teto urovni nejsi pro nikoho znich zadny souper. Ale ted se vyspi vice ti povim jindy."

Nechtel jsem odporovat  tak jsem si lehl na deku a tam si lehl a zavrel oci a usnul.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Udoli Vlku Empty Re: Udoli Vlku

Příspěvek pro Zvery Mon Jan 27, 2014 6:46 pm

Vůdce - Dai

Pomalým krokem jsem došel k Shinovi. Natáhl jsem přední packy a pěkně i se zívnutím se protáhl, skoro jako kočka. Posadil jsem se a chvíli se na Shina jen díval.
,,Jak jsi na tom?" zeptal jsem se ho jednoduše.
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Udoli Vlku Empty Re: Udoli Vlku

Příspěvek pro Shin Mon Jan 27, 2014 10:13 pm

Po dlouhem a vydatnem spanku jsem zaregistroval Dai-uv hlas. Mozna to mohlo byt celkem neuveritelne ale teprve ted jsem se  vyspal. Mozna to bylo tim mistem ze pusobilo klidne ale taky jsem mel tuseni, ze to nebude jen tak klidne misto. Jelikoz  mi moc nepripadalo ze pokud bych se ocitl nekde  mimo jeskyne asi bych mel problem. Nakonec jsem otevrel oci a no a zrovna hezky pohled na protahujuciho  vlka nebyl nejprijemnejsi.
"Jsem vporadku. Ale z nejakeho duvodu sem se vyspal perfektne. Co je to vubec za misto? Nejak sem se zapomel zeptat. A Dalsi vec proc presne jsem tady a neprisly jste vy zamnou? "
Mozna to bylo vice otazek nez jsem mel puvodne v planu ale nejak se mi vse michalo v hlave. Nakonec jsem si seld a oprel se zady o stenu jeskyne.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Udoli Vlku Empty Re: Udoli Vlku

Příspěvek pro Zvery Wed Jan 29, 2014 2:26 pm

Dai

,,Jsi na místě zvané Údolí vlků. Sem se jen tak nějaký člověk nedostane, pokud jeho Summon není vlk." odpověděl jsem na jeho otázku. ,,Jsi tu, aby ses naučil používat své schopnosti, to už jsem ti vysvětloval. Nejen používat, ale taky ovládat, což je stejně důležité, abys neublížil někomu kolem tebe nebo sám sobě." hlavou jsem mu naznačil, aby se rozhlédl.
,,Někteří z nás umí využívat genjutsu, buď jsou na něj imunní, umí je prolomit nebo nějaké vytvořit. Proto ses dostal k mé smečce, abychom ti s tvou schopností pomohli. Bylo to tak dané už od začátku." pokývala jsem hlavou a zatřepal uchem. Vedle mě se posadila Akemi, která byla se Shinem už téměř odjakživa.
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Udoli Vlku Empty Re: Udoli Vlku

Příspěvek pro Shin Wed Jan 29, 2014 2:36 pm

To co rekl mi akorat dalo jistotu v tom ze to co me drzelo od lidi je mozna i mnohem nebezpecnejsi nez sem si myslel. NAkonec jsem se podival na DaIe a jenom rekl.
"Dobra tedy s cim zacneme. Pokud jsem zde z toho duvodu tak to nebudeme zdrzovat ne?"
Rekl jsem uz jsem tady byl dost dlouho na to abuch se tu flakal.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Udoli Vlku Empty Re: Udoli Vlku

Příspěvek pro Zvery Wed Jan 29, 2014 3:26 pm

Dai

,,Mluvíme tu o vlčích summonech, ale ty žádného nemáš. Prozatím ne." vycenil jsem zuby, jako bych se usmál. K Shinovi došla Akemi. V tlamičce měla 'vlčí' svitek, který Shinovi položila k nohám.
,,Roztáhni ho a vlastní krví se na něj podepiš." zvedl jsem packu a pokračoval. ,,Tím sepíšeš smlouvu s vlky, které poté budeš moci vyvolat." Kolem nás se posadili i další vlci, aby Shina sledovali. Už dlouho s námi nikdo nesepisoval smlouvu.
,,Následně vytvoříš pečetě v tomto pořadí: Kanec, Pes, Pták, Opice, Beran. Potom položíš dlaň na zem a vyvoláš summona. Pro další použití postačí, když svou krví "přejedeš" po svitku a složíš pečetě." Lehl jsem si na zem a nespouštěl z něj oči.
,,Zkus si to." pobídl jsem jej.
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Udoli Vlku Empty Re: Udoli Vlku

Příspěvek pro Shin Wed Jan 29, 2014 4:19 pm

Poslouchal jsem Daie. Jdyz Akemi prenesla Svitek. Roztahl jsem jej a z kapsicky pod plastem vytahl Kunai. Kunai jsem polozil na dlan. Po mensim vahani jsem na nej pritlacil a prejel snim po cele delce dlane. Nakonec jsem si namocil prst do krve a podepsal svou krvi svitek. Shin no Kaore. a pod sve jmeno udelal otisk sve dlane. Bylo to zvlastni podepsat svitek prijmenim jenz jsem se dovedel pred par dny. Ale na druho stranu jsem vedel ze neco zacina a neco konci. Mozna mi ovladniti zjednodussi zivot.
Me myslenky byly celkem divne a vselijake. Nakonec jsem poskladal pecete dlan pritiskl na svitek no po chvili se obevil maly oblacek koure a pod mou dlani se obevilo par vlcich chlupu. Po blizsim preskoumani odstinu sem nasel i jejich majitele a doufal jsem ze to nezaregistrovala AYA. Ale pokud byla jako kazda holka tak to zaregistrovala. No ja delal jako by nic a pokracoval parkrat. Se opakoval stejny problem. Ted jsem pouze cekal kdy to zaregistruje. Tentokrat jsem to udelal ale trochu jinak zavrel jsem oci a poradne se seostredil cimz sem i aktivoval nebo spise zesilil svou auru. jenz zzpusobila ze se zacala ma cakra virit ve viditelne mire. Pak jsem co nejrychleji poskladal pecete. Teda v mych moznostech a dlani pritiskl na svitek tentokrat se objevil obrovsky kour a ja pod rokou citil neco chlupateho opet sem myslel ze to byly jen chlupy. No z casti jsem mel pravdu byly to chlupy ale i s jejim vlastnikem A Obevila se AYA.
Mel jsem radost ale ne na dlouho jelikoz se mi podlomily kolena. A zacal zrychlene dychat pro moje telo to bylo dost narocne. Ale tentokrat jsem neztratil vedomi ani ze by jsem delal neco o cem bych nevedel nebo si to nepamatoval. Nakoec sem se z kolen prehoupl do sedu a zady prejel po stene jeskyne az na sem a sedl si. A uz pouze cekal co se bude dit dale.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Udoli Vlku Empty Re: Udoli Vlku

Příspěvek pro Zvery Thu Mar 06, 2014 1:36 pm

Dai

Sledoval jsem ho po celou dobu. Jak jsem očekával, nepodařilo se mu na první pokus přivolat žádného vlka. Neměl na to dodstatek zkušeností, bylo to ještě mládě.
Nqkonec se mu to přece jen podařilo, ale bylo to na něj moc. Vypotřeboval moc chakry. Zůstal jsem ležet.
,,Výborně, mládě, zvládl jsi to." kývnul jsem hlavou.
,,Tvým prvním summonem se stala Aya. Přeji ti hodně štěstí a doufám, že na ni dáš pozor." zdůraznil jsem část se štěstím. Myslím, že ho bude potřebovat. ,,Teď si odpočiň. Aya nebude tvůj jediný summon, ale o tom až jindy." zvedl jsem se a pomalu jsem odešel pryč a se mnou i Akemi.

Aya

,,Yo! Já jsem Aya, teší mě." představila se mu mladá vlčice a posadila se naproti němu. Nevěděla, co jiného má říct. Nebyla až tak zvyklá si povídat, zvláště ne s lidmi. Kdyby to šlo, snad by se i trochu začervenala. No co, i vlci můžou mít trochu z lidských vlastností, když už umí mluvit!
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Udoli Vlku Empty Re: Udoli Vlku

Příspěvek pro Shin Thu Mar 06, 2014 9:23 pm

"Dam" Bylo Jedine co jsem stihl rict Daiovi nez zmizel a akemi snim.
No vicemene sem cekal peklo za ty chlupy a ono nic ze by jen ticho pred bouri?
NAkonec jsem jen kyvl hlavou. a Pak rekl:" Jmenuji se Shin No Kaore. Rad te poznavam." Rekl jsem a pak jsem trosku opozdene zacal uvazovat co mel na mysli stim Stestim. Nakonec jsem se jeste musel zeptat. "Jake mas schopnosti poripade element?" Nemel jsem to nic za zle ale vedet jsem to potreboval. Nakonec sem si sedl a snazil se udrzet vzhuru alespon chvili. Ale ma hlava padala dolu a zase nahoru. Tohle bylo na me moc.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Udoli Vlku Empty Re: Udoli Vlku

Příspěvek pro Zvery Wed Mar 12, 2014 12:59 pm

Aya

Doufala, že nebude muset na nic odpovídat, on jí ale otázku položil.
,,Ehm no...Rozumím si se vzduchem." odpověděla a zavrtěla oháňkou.
,,Nikdy jsem ale nebyla ničí summon a nemám s tím žádné zkušenosti." dodala ještě a pozorovala Shina, jak zareaguje. Shin však poklimbával, byl unavený. Přišla tedy vedle něj a vedle něj si i lehla. Položila si hlavu na packy. Očekávala, že Shin brzy usne, nechala ho tedy odpočívat.
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Udoli Vlku Empty Re: Udoli Vlku

Příspěvek pro Shin Wed Mar 12, 2014 6:39 pm

"Takze Fuuton. No to bude tezky kdyz ja mam Raiton. To b..................."
Uz jsem toho mos nerekl jelikoz ma hlava padla dolu a uz tak zustala. Nezkusenost a zaroven me Kekkei Genkai si vybyralo svou dan co se tykalo me cakry kterou jsem taky zrovna nemel nejvice. Nakonec jsem usnul a svalilse na bok tesne vedle AYI a zacal mirne pochrapkavat.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Udoli Vlku Empty Re: Udoli Vlku

Příspěvek pro Shin Thu Apr 10, 2014 7:48 pm

Akemi jen tak brouzdala po jeskinich az nakonec se rozhodla ze je na case opet navstivit Mizukage. Postavila jsem se a po chvili se kolem me obevily jiste zablesky a nakonec jsem zmizela.
#(Presun)
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Udoli Vlku Empty Re: Udoli Vlku

Příspěvek pro Zvery Fri Oct 03, 2014 6:18 pm

Atmosféra okolo Shina se začala zhušťovat. Smečka vlků plných očekávání z nadcházejících chvil, blížících se nepředstavitelnou rychlostí se sbližovala v kruhu ve Shinově blízkosti. Dnešní den byl čímsi speciální, byť oběť tohoto dne nevěděla ani zlomek toho, co by vědět mohla. Zpoza všech těch chlupatých těl se prodral největší z nich- Dai.


"Shine?" podal tázavé oslovení.
Očekával, jak zareaguje na kruh, který se okolo něj utvářel. Čekal, jak zareaguje na houstnoucí atmosféru, kdy si tentokrát nebude připadat jako lovec, ale naopak jako lovený. Bezmocná oběť. Byl ale skutečně tak bezmocný, jak se v této situaci jevilo? Neměl náhodou jakousi skrytou sílu, o které pouze nevěděl? Něco, čeho se i toto zvířecí společenství mohlo obávat?
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Udoli Vlku Empty Re: Udoli Vlku

Příspěvek pro Shin Fri Oct 03, 2014 6:41 pm

To jak se kolem me zacinal vztahovat kruh a pomalu se kolem me uzaviral jako zmycka kolem krku.
"Co ma tohle znamenat DAII ?!
Nevedel jsem co se na me chysta ale nelibylo se mi to. Nevedel jsem co se deje ale jednoznacne jsem citil velke nebezpeci. Cim to mozna ze tim ze Jsem stravil s Akemi hodne casu osamote. Ma cakra se zacala kolem me virit temer instinktivne. Ale stale to nebylo videt pouhym okem vlkum to mohlo pripadat jako zavan vetru ale stejne sem byl na pozoru.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Udoli Vlku Empty Re: Udoli Vlku

Příspěvek pro Zvery Fri Oct 03, 2014 6:46 pm

Dai pouze zavětřil, poté stáhl pysk a ukázal Shinovi své zuby ostré jako břitva. Krvelačný úsěv plný touhy po smrti.
"Přišel čas." hluboký a velice výhružný hlas.
Nebyl nijak rozrušený Shinovým instinktivním strachem, naopak vypadal dost pobaveně. Pohled a jiskra v jeho očích naznačovala jistou úroveň očekávání. Plánoval snad něco? Co po Shinovi vůbec chce?
"Bude to jen chvíle, Shine." dodal, přičemž se vlci okolo Shina neustále přibližovali a kruh se zužoval a zužoval a- zužoval.
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Udoli Vlku Empty Re: Udoli Vlku

Příspěvek pro Shin Fri Oct 03, 2014 7:15 pm

Bylo to jasne nebylo kam utect. Spojil jsem ruce asi to mohlo vypadat jako bych se chystal naposledy se pomodlit.
"Ja jeste nehodlam natahnout brka!!!!"
Po tech slovech se kolem me zacala virit cakra jenz byla viditelna a prinasela cvim dal tim zlovestnejsi pocit vsem pritomnym. Vireni sililo stejne tak i zlovestnost pocitu strachu kelem me osoby.
Mozna to nebylko v planu ale ja nemel duviod jeste umrit. Ackoliv to tak nenapadlo stale jsem se na to necitil.
"Odpust te!!!!! Horor demonic illusion (hororova domonicka iluze)" Zacal jsem se postupne otacek kolem dookola a podival se vsem pritomnym do oci. Aniz by si to uvedomovali toto byla chyba neslo to postrehnout kdy se vlastne obevyly v mem Genjutsu. Stale jsem byly v jeskini ktera se ovsem jakoby zacinala postupno ritit od vchodu jenz byl zavalen temer okamzite. Jeden z vlku byl jakoby byl probodnut upadlym Krapnikem. Ten byl v realite pouze paralizovan.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Udoli Vlku Empty Re: Udoli Vlku

Příspěvek pro Zvery Sat Oct 04, 2014 8:56 pm

Byť se většina vlků nechala tupě pochytat do jednoho z nejslabších iluzí vůbec, toho největšího ani nehlo. Nevypadal ani nijak zaujatě nad Shinovými schopnostmi, naopak- vypadal dosti zklamaně. Vypadal, jako kdyby od Shina očekával přecijen trochu víc. První krok proti Shinovi. Druhý. Třetí. Neustále se blížil, krůček po krůčku, zjevně nikam nespěchal. Kam by mohl spěchat? Teď už to bylo jen mezi ním a Shinem uvnitř téhle jeskyně. Nebyl nikdo, kdo by je mohl vyrušit, nebyl nikdo, kdo by mohl Shina zachránit.
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Udoli Vlku Empty Re: Udoli Vlku

Příspěvek pro Shin Sun Oct 05, 2014 11:55 am

Vetsina vlku byla vyrazena ale Daii Ne to bylo spatne. Nevedel jsem co dal tahle situace se opravdu zacinala podobat konci. to co se delo pred chvili byl spise jen instinkt. Ale nic jineho ale tentokrat at jsem si to uvedomil nebo ne sem zacinal ovladat svou schopnost. Cakra kolem me se virila znacnou rychlosti na kterou i Dai musel citit ze je neco jineho. kdyz se priblizoval mohl zacinat pocitovat velice neprijemny pocit stracchu.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Udoli Vlku Empty Re: Udoli Vlku

Příspěvek pro Zvery Fri Oct 10, 2014 3:16 pm

Je pravdou, že jsem pociťoval určitý vjem mi neznámý, ale- strach jím rozhodně nebyl. Byl jsem až příliš dobře obeznámený se Shinovou schopností, že nebyla ani jediná možnost pocítění strachu. Ve chvíli, kdy se okolo něj začala vířit chakra, tlapama jsem se v prudkém pohybu zadrhl o drsný pokryv země a v tom samém okamžiku otevřel tlamu proti Shinovi s nepředstavitelným řevem, kdy mu z tlamy šlehalo několik proudů plamene přímo proti Shinovi. Síla techniky byla taková, že se sám musel držet, aby pod zpětnou silou nepodlehl vlastní technice.
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Udoli Vlku Empty Re: Udoli Vlku

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru