Ryo Hoozuki

Goto down

Ryo Hoozuki

Příspěvek pro Ryo za Sat Oct 12, 2013 6:36 pm


Jméno
Ryo

Klan
Hoozuki

Věk
15

Vesnice
Kirigakure no Sato

Hodnost
Genin

Citace
"Gawa de o tomodachi ni amarini mo nagai hōhō wa arimasen. "
Charakter
Na pohled se zdá jako tichý chlapec bez emocí, nebo nějakého zájmu. Je plachý, nerad se zvýrazňuje, pouze tehdy kdy je to potřeba. Když ho něco naštve, řekne to, nenechává si to pro sebe a to stejné i když ho něco potřěší. Snaží se dělat vše pro to, aby se jednou dostal do spolku legendárních šermířů.

Co má rád
Milé a přátelské lidi, vychovanost, zábavu, lízátka a veškeré sladké, sníh přímo miluje, vodu, slunce. Věcí které má rád je hodně, záleží na jeho náladě, zda-li na něco bude mít chuť nebo ne.

Co nemá rád
Sobecké, namyšlené a arogantní lidi, nenávist, příliš dlouhou cestu pěšky-rád se nosí, čekání, nudu, stereotyp. Opět záleží na jeho náladě, často nějaké věcí mění.

Avatar:Výbava
Prozatím používá pouhou katanu, v kenjutsu vyniká.


Životopis
V předvečer Štědrého dne se narodil další člen klanu Hoozuki. Chlapec s bílými vlasy jak čerstvě napadlý sníh. Bylo to velmi zvláštní, protože už jako malé dítě dokázal vidět, vnímat a slyšet. Jeho vývoj byl pozoruhodný, velmi rychle se naučil držet hlavičku, později chodit a na konec i mluvit. Vše se stalo během pouhého roku a půl. Každý si myslel že je Ryo nějaký posvátný chlapec, jenže lidé v této době jsou docela mimo, byl normální dítě, které jen dospíval rychleji než bylo zvykem. Jeho matka Tanami Hoozuki byla taktéž od mala velmi inteligentní a šikovná. Mysleli si že bude po otci, který byl potomkem hlavní větve a zároveň potomkem vůdců, jenže Minato Hoozuki byl vždy nešikovný a nemluvný. Co se ale týkalo boje, v tom vynikal. Nedalo se předpovědět jakým člověkem se Ryo stane, jediné co mu bylo předpovězeno je, že se stane dříve nebo později shinobim.
Uplynulo 6 let, Ryovy rodiče ho přihlásili na Akademii, kde se měl vzdělávat jak jen to bude možné, především v praxi. Chytrý už byl snad dost, jen když mu něco nešlo fyzicky, neřekl to. Ryo byl nemluvný a o svých problémech nikomu neřekl. V dobu kdy na Akademii zjišťovali schopnosti svých studentů, Ryo byl jeden z nejlepších na kenjutsu. V den kdy uchopil poprvé katanu se mu rozzářily oči, našel si svůj cíl. Snažil se v tomto oboru studovat, proto jen trénoval a přečetl si historii šermířů. To byl jeho sen, stát se jedním znich a v rukou držet alespoň jednu z legendárních mečů.
Kamarády neměl, nerad se s někým bavil a když už něco prohodil, byl to zázrak. Pro svojí třídu a i Akademii se stal malým hrdinou. Jedna dívka z klanu Yamada padala ze střechy samotné Akademie. Nikdo neví jak se tam dostala, jediné co stačily zaznamenat bylo, jak malý Ryo uchopil dívku a přistál s ní na zemi. Právě díky tomuto, i díky své nemluvnosti se stal u dívek velmi oblíbeným, on to ignoroval. Jediné co pro něj bylo důležité je zesílit, posunout se dál a jednou se stát legendárním šermířem. Neuplynul by den, kdy by v rukou nedržel katanu a ke svému snu se nepřibližoval, především když se právě chystá válka.

Body
Ninjutsu - 1,5
Taijutsu/Kenjutsu - 3,5
Genjutsu - 0,5
Inteligence - 2,5
Síla - 1
Rychlost - 3,5
Chakra - 2
Ruční pečetě - 0,5

Techniky
Suika no Jutsu
Shunshin no Jutsu


Naposledy upravil Ryo dne Sun Oct 20, 2013 9:38 am, celkově upraveno 2 krát
avatar
Ryo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 11. 10. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ryo Hoozuki

Příspěvek pro Assasin Senju za Sun Oct 13, 2013 6:09 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru