Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PARK SHIROGUMO

+13
Hiroshi Siakhi
Crystal Takaishi
Yotsuki Sorata
Kuroashi Sanji
Goku
Ken Hiashi
Yorimi Sonoe
Katashi Aokawa
Hiroshi
Masao
Sato Keiko
Atsuka
Kagayaki Rin
17 posters

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sun Jul 14, 2013 8:17 pm

First topic message reminder :

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Xo12qv
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 10:13 pm

Z ulíc som si to spolu s Crystal namieril nám už známeho parku, kde už sme predtým boli. Po ceste som si ju dovolil chytiť za ruku a takto sme sa dostali nakoniec až sem. "Aj tu sme neboli pomerne dlho." Povedal som a spomalil som chôdzu tak, aby bola len taká vychádzková. "Aspoň mi to teraz dalo dôvod vytvoriť tu viac zaujímavých miest, aby si mali kam muži vodiť svoje polovičky." Predsa len aj dedina musela byť zaujímavá pre všetkých nie len pre shinobi a to by sa občanom určite zapáčilo.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 10:18 pm

POtom co jsme opustili onsen jsem se konečně nadechla čerstvého vzduchu. I když v něm byla cítit blížící se bouřka. Jak jinak. Blesková vesnice. Yotsuki mě poté vzal za ruku, což na mě udělalo veliký dojem. Nehodlal to nějak skrývat a to se mi líbilo proto jsem mu ji také stiskla a nehodlala pustit.
"No dlouho jsme tu nebyli jen co je pravda." usmála jsem se a zamyslela se nad jeho nápadem.
"Hm zkus kluziště, myslím, že by se tady vyřádili."
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 10:24 pm

Ja som to akosi ani nemal prečo skrývať, nech si každý myslí čo chce. Nebol som určite ani prvý ani posledný, komu sa zapáčila nejaká holka. "To je pravda, lenže akosi neviem, ako by sa tu v tejto dedine dalo urobiť. Keď príde zima tak ešte hej, no potom ho tu nemám ako udržať." Povedal som jej na to svoj názor aj keď ten jej nápad nebol zlý. "K tomu ja sa neviem korčuľovať a ak by tu niečo také bolo poriadne by som sa tak pred tebou strápnil, takže skúsim vymyslieť niečo iné." Nemal som sa kde naučiť korčuľovať, lebo tu žiadne klzisko nebolo. A cez zimu som zvyčajne mal iné starosti než sa zamýšľať nad niečím takým.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 10:27 pm

"Počkej já myslela že ses předemnou už ztrapni dost." musela jsem si rýpnout a to hodně, protože jsem se musela začít smát. Znělo to vážnš vtipně a já si ho navíc uměla představit, jak se snaží udržet balanc na bruslích
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 10:32 pm

"Toto zabolelo." Zatváril som sa na oko urezene ale po chvíli som sa nad tým zasmial aj ja. Popravde som sa pred ňou až tak nestrápnil (zatiaľ), preto som vedel, že do mňa len rýpe. "Alebo by sa tu keď tak mohol vybudovať budovu v ktorom by sa učili rôzne kurzy. Potom ak tu budú nejaké tie slávnosti tak si myslím, že si určite príde na svoje každý." Mal som na mysli taký tanečný kurz, vlastne to bolo jediné čo ma zatiaľ napadlo ale toho by potom bolo viac.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 10:35 pm

"Kurzy? Hm třeba jak dostat Daimyio co nejrychleji do Onsenu?" pokračovala jsem v té škodolibosti.
"Nebo jak přesvědčit Raikageho, že se fláká v doprovodu ženy?" stoupnu si před něj a stále se směju .
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 10:40 pm

"Hmm na taký kurz by som normálne prišiel aj ja." Nenechal som sa a snažil som a to jej rýpanie využiť vo svoj prospech. "Hmm a na ten ďalší kurz by som už nešiel, lebo o tom ma nikto nepresvedčí, lebo ja pracujem stále aj keď nie svojimi rukami ale stále." Postavila sa predo mňa a ja som jej pobavene pozrel do tváre. Vážne jej to rýpanie teraz išlo a ja som na ňu akosi nič nemal. "Ak budete pokračovať budem nútený vás utíšiť." Nebolo to myslené nijak zle, preto som naschváľ Crystal zavykal miesto tykania.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 10:42 pm

"Vyhrožujete mi? Mě úřední osobě?" naoko jsem zvýšila hlas, i když v něm stále bylo pobavení.
"To bych Vám nedoporučovala Raikage." zakmitala jsem prstem v nesouhlas.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 10:44 pm

"To nieje vyhrožovanie, len Vám hovorím čo sa stane." Stále som pokračoval v tejto našej menšej hre. "K tomu moje donucovacie prostriedky sú k žene ako vy pomerne jemné." Predsa len mojim cieľom bolo len zastaviť to jej rýpanie.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 10:46 pm

"Jsem tvrdá žena jak jste si ráčil již všimnout." dala jsem si ruce v bok a rozhodla se nepustit ho dále.
"Nějaké jemné prostředky na mě nefungují." varovala jsem ho.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 10:48 pm

"Ste si tým istá? To aby som na vás jeden z nich aj aplikoval." Určite vedela, že som hovoril o jej utíšení, preto som ju teraz z nenazdajky pobozkal na jej sladké pery, aby ani nestihla protestovať. Naozaj som bol zvedavý, či na ňu tento jemný donucovací prostriedok nefunguje.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 10:51 pm

Než jsem stačila cokoli říct tak jsem nemohla. Přerušil mě a já se snažila seč mohla, abych mu odolala, ale nešlo to a já se zapojila. Neměla jsem to srdce odtáhnout se a ukončit to tak první
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 10:55 pm

Ako som tušil naozaj tejto mojej tajnej zbrani neodolá aj keď je pravda, že ak by to využila proti mne tiež by som neodolal. Bol to teraz taký letmí kratší bozk pri ktorom som trochu využil aj svoj jazyk, lenže nie úplne. Ja som ním len jemne prešiel pri bozku po jej perá a hneď na to som sa odtiahol. Aj keď je pravda, že som to mohol premeniť na francúzky, akosi som ešte vyčkával, aby bolo čo skúšať. Po tom som sa na ňu len víťazne pozrel ale nič som nepovedal.  
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 10:57 pm

"Chytl jste mě do genjutsu." řekla jsem na to po delší mnohem delší době, než jsem se z toho krásného polibku vzpamatovala.
"To není v pravidlech." řekla jsem stále ještě omámeně a opět s růžovými tvářemi. Jak má takhle člověk odejít na politickou misi?
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 11:01 pm

"Do genjutsu? To by som musel nejaké ovládať. K tomu pravidla sme si nestanovili sama ste povedali, že jemné donucovacie prostriedky neúčinkujú." Povedal som a pobavene ju pri tom sledoval. Teraz bol čas, aby som si ju doberal ja. "Tuším ste akosi očerveneli, nemáte náhodou horúčku?" Normálne by som to vyskúšal rukou ale ja som to teraz urobil tak, že som jej pomaly priložil svoje čelo na to jej. Aj keď som sa trocha musel zmenšiť.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 11:04 pm

"Já? jak jste na to přišel?" usmála jsem se ale položila jsem svoje ruce na jeho krk, když si opřel čelo o to mé.
"Spíše pozor na ty úklony, aby jste nechytil housera do zad. Masáž a fyzioterapie je docela drahá." varovala jsem ho s úsměvem
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 11:09 pm

Po chvíľke som sa vyrovnal, lebo som tak nemohol ostať príliš dlho. "Od toho tu mám teba však ty by si mi chrbát vedela napraviť." Začal som jej opäť tykať aj keď mi tá naša menšia hra vôbec neprekážala. Ja som si ju teraz pre zmenu majetnícky objal okolo pása obomi rukami , predsa len určite mala na pláne zdrhnúť. Popravde som na to ale žiaden dôvod nemal ale je na to vôbec nejaký dôvod potrebný?
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 11:12 pm

"To jo věděla, ale rozhodně by to nebylo příjemné." varovala jsem ho předem. Asi bych si měla pořídit podpatky nebo aspoň štafle na něj. Já ho tedy objala kolem pasu taky, protože na ramena, bych musela jít na špičky a to bych taky nevydržela dlouho.
"My jsme tedy kombinace."
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 11:16 pm

"Mám ešte zopár rokov pred sebou, než s niečím takým budem mať problém tak sa nemusím báť." Zatiaľ som bol zdravý, ako buk, takže ma niečo také trápiť nemuselo. "Tá najlepšia." Doplnil som ju a potom som dodal. "Musím povedať, že hviezdy mi prajú." Ak mala dobrú pamäť určite vedela o čom som rozprával.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 11:19 pm

"Jo, doufej, že po tobě nebudou chtít něco." ušklíbla jsem se a rozhlédla se kolem.
"Park je úplně prázdný tipla bych, že je nejvyšší čas jít do postele. Dnešek byl opravdu hodně náročný." ohodnotila jsem lenošení v onsenu.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Nov 02, 2014 11:21 pm

"Ak to bude niečo prijateľné, tak by mi to až tak vadiť nebude." Po poslednej vete som sa od nej posunul a len som nastavil ruku. "Hmm, to aby som ťa teda odprevadil, aby si mala bezpečnú cestu." Ponúkol som sa.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Nov 02, 2014 11:24 pm

"Aby mě někdo nepřepadl že? Třeba tvoje ochranka, kde jsem tak dlouho." opět jsem si rýpla. Vzala ho za nabízenou ruku a odebírali se cestou k ubytovně.

(přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Hiroshi Siakhi Wed Dec 03, 2014 10:37 pm

Hiroshi pomaličkým, ležérnym pohybom prešľapoval z jednej nohy na druhú Prezeral si okolie pohľadom a držal sa ďalej od ostatných ľudí. Avšak pohľadom ich práve pozorne sledoval
každého jedného s veľkým záujmom.
,, Kde môže asi byť tak dlho Raikage?"
Napadla ho otázka, zatiaľ čo zastal pri tom najvyššom strome. Vyskočil na jeden z mohutných konárov a posadil sa naň. Chrbtom sa oprel o jeho kmeň a rozhliadal sa znova po okolí aby ho skontrolova.
,, Tak, čo nám teda ukáže nový deň v Kumogakure?"
V tichosti zašeptal pre seba a čakal, čo sa udeje.
Hiroshi Siakhi
Hiroshi Siakhi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 8
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Mar 13, 2015 8:21 pm

Tak bolo už dosť neskoro, ale i tak so msa vybral s Yunou do parku, na cestu nám posvietil mesiac na oblohe, bolo tu ticho a nik tu nebol, teda aspoň som nikoho nezazrel. "Dala by si si spraviť nejaké tetovanie?" Napadla ma hneď nejaká otázka, lebo ja som mal rád tetovania, boli to umelecké diela. Pokiaľ by to bolo však na tele Yuny, tak by to bolo umelecké dielo na nádhernej žene, ale to by som sa bál, že by mi ju už niekto aj chcel prebrať. Nuž pre mňa bola dokonalá...
Samozrejme som neostal pri tejto otázke. "Hovorila si, že máš brata, koľko má rokov?" Spýtal som sa, keďže ma to dosť zaujímalo. Yuna mi hovorila, že by som si s ním rozumel, tak to bolo asi len preto. Kto vie či to bol blázon asi ako ja.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Mar 13, 2015 9:17 pm

Napriek tomu, že tu bola trochu zima, predsa len už bolo neskoro večer, bolo tu krásne. Nikto tu nebol, všade kľud, hmm...romantika? Možno.
Pri jeho otázke som sa usmiala. Sama pre seba. Hmmm, čo by si povedal, keby si teraz zistil, že nejaké tetovania už mám? A hneď niekoľko! Na chvíľu som sa odmlčala. Ak chceš, môžem ti ich ukázať. Dodala som. Rovnako ako on som tetovania milovala, práve preto som si to nemohla odpustiť. Jednoducho, považovala som to za umenie. A čo ty? Máš nejaké? Opýtala som sa na oplátku, keď sme už teda boli pri tejto téme.
No, je o päť rokov odo mňa starší. Čiže má 25 rokov. Mám ho rada, je to taký príjemný, spoľahlivý človek. V mnohých veciach sme si podobní. Odvetila som na jeho otázku a sadla si na jednu z prázdnych lavičiek. Uprela som zrak hore, na čierne nebo posiate tisíckami hviezd. Fascinovalo ma to. Nikdy som sa však astronómii nevenovala, práve preto som ani nevedela, kde sa ktoré súhvezdie nachádza. Teda okrem malého a veľkého vozu.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 5 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Park

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru