Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bar ,,Kirin Nectar"

+16
Kiseki Mirakuru
Yumi Mia Hōzuki
Keigo Nakagami
Hine Kureta
Faito Dansaku
Kataro Terumi
Asuka
Kashike
Hirin
Kioshi Hoshigaki
Daisuke Utsushi
Totsuki
Akio
Yuuki Botan
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
20 posters

Strana 4 z 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:31 pm

First topic message reminder :

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Qg4
Tento bar se specializuje na alkohol s názvem Kirin Nectar (jednorožčí nektar...BTW: podle naturopedie je to specialita Kirigakure, ale nikdo o tom neví nic bližšího xD). Doporučujeme ochutnat! Říká se totiž, že každému to chutná jinak - někomu sladce- někomu hořce... ^^ Sto lidí, sto chutí ^^
Je tu ale alkohol všeho druhu, stačí si jen vybrat ^^


Naposledy upravil Hitomi Yamada dne Fri Aug 23, 2013 8:31 am, celkově upraveno 1 krát
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 26, 2013 2:42 pm

Ani neviem prečo, ale objednal som si zrnká slnečnice, ktoré som začal postupne lúpať a vyjedať. Zrnká som vždy zjedol a zvyšok som hodil na kôpku, ktorá po chvíli vznikla vedľa misky. Zároveň som sa sem tam napil, ale už mi toľko nebolo do pitia. Po chvíli som sa pozrel na Hitomi.
"Prepáč, mám len blbú náladu... po čase." Zašomral som k nej a sklonil som trochu hlavu, ktorú som si oprel rovno o barový pult. Nakoniec som dvihol ruku a misku so zrnkami som posunul k nej.
"Nedáš si?" Ponúkol som ju s menším úsmevom, pričom som aj naklonil trochu hlavu, ktorú som už mal zas dvihnutú z baru.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 26, 2013 3:07 pm

,,Já tě chápu..Člověk, který viděl tu spoušť v Soře....by se asi neměl jen tak usmívat." pousmála jsem se.
,,Viděla jsem už tolik obětí. Zažila tři války, přičemž jsem se dvou přímo účastnila. Navíc se blíží další válka." povzdychla sem si. ,,Viděla jsem více takových spouští, jako byla ta v Soře, že už mi to snad ani nepřijde, přestože s tím samozřejmě nesouhlasím." pokývala jsem hlavou.
,,Ale je to život Shinobiho. Každý, kdo se rozhodně být ninjou, musí počítat se zodpovědností, kterou si na svá bedra vezme." pousmála jsem se, zvláště když mi nabídl semínko.
,,Dal ses na zrní?" smála jsem se mu, ale pár jsem si jich nasypala do dlaně.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 26, 2013 3:14 pm

K jej slovám som sa akosi nemal ako vyjadriť. Len som pokýval hlavou a mlčky som len nejako neprítomne kukal zas na ponuku baru. Až kým sa mi nezačala smiať, trochu som sa pousmial.
"Aspoň nejako môžem využiť tie svoje zuby." Dvoma prstami som si ukázal na tie svoje dva obľúbené, najvýraznejšie a zo všetkých najdlhšie zuby, načo som sa uškrnul a vzal som si ďalšie zrnko.
"Občas rozmýšľam, že len niekde utečiem to lesa. Tam si nájdem skrýšu, kde ma nikto nenájde a šťastne tam zomriem." Pobavene som povedal a pozrel som smerom za nás, kde boli ostatný ľudia, medzi ktorými som zahliadol aj nejaké iné baby. Následne som kukol na Hitomi.
"No ale povedz, mohol by som sa tohto vzdať?" Rukou som mávol na alkohol a druhou zas na tie dotyčné ženy, načo som sa potichu zasmial a vrátil som sa k lúpaniu zrniek.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 26, 2013 3:37 pm

Tím, že mi ukazoval svoje zoubky mě donutil, abych si ho prohlédla. Trochu mi zčervenaly tváře. Raději jsem se zamyslela nad tím, co mi řekl.
,,Často jsem měla stejný pocit. Chtěla jsem od všeho utéct. Láska k vesnici a těm normální lidem, kteří neví, co je to být ninjou, mě ale přinutila vydržet. Dělám to hlavně pro ně." usmála jsem se, přičemž jsem zavřela oči. Když ale ukázal na alkohol a na dívky za námi, které z něj samozřejmě nespouštěly oči, pokrčila jsem se.
,,Každý má svůj životní styl. Pokud se mu to nepříčí s jeho povinnostmi, pak to záleží jen na něm." odpověděla jsem na jeho otázku. Narovnala jsem si čelenku pro maidky. Ten kostýmek není špatný. Že bych se dala na cosplay?, pousmála jsem se.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 26, 2013 4:05 pm

"Už len fakt, že ja by som to pre nich nerobil je dôkazom, že za Kageho nemôžem ísť." Poznamenal som potichu, skôr asi pre seba, ale počuť to mohla aj ona. Následne som pokrútil hlavou a dopil som druhú fľašku, načo mi trochu prišlo zle, až som zbledol. Teda, bledý som bol vždy už od narodenia, ale teraz až tak, že bolo možné zvažovať, či mi ostal vôbec nejaký pigment.
"Uh, to bolo hnusné." Zašomral som a chytil som si brucho, načo som dvihol hlavu a pozrel som na barmanku, ktorá sa akurát dovalila k baru.
"Poprosím si colu!" Ozval som sa a následne som stíchol, pretrvávajúc ten pocit, ktorý ma čoskoro prešiel a aj tá troška pigmentu sa mi zas vrátila.
"Na čase nájsť si novú pečeň." Zašomral som si, tentoraz už len pre seba, ona mohla počuť len mumlanie. Nakoniec som sa na Hitomi aj opäť kukol, keď mi už teda bolo aj lepšie.
"Mne sa to občas prieči aj s povinnosťami... a čo...?" Zaklipkal som zvedavo očami, to bolo akože niečo zlé? No, zdalo sa, že áno...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 26, 2013 4:18 pm

Sledovala jsem jeho počínání, až jsem se musela smát. Bylo vidět, že má dost. Naklonila jsem hlavu na stranu.
,,Zatím to zvládáš, ne?" pokrčila jsem rameny. ,,Jestli ano, problém nikde není." pousmála jsem se. Ač nerada, seskočila jsem ze židličky. Znovu jsem doťapkala do kuchyňky, kde jsem si oblékla něco jiného. Jelikož jsem měla své kimono potrhané, půjčila jsem si nějaké bílé zvláštní tričko s krátkou červenou sukní, od které se táhl bílý plášť. Vypadalo to zajímavě a začínala jsem tento podnik podezřívat, že se tu barmanky a číšnice převlékají do cosplayů. Prohlédla jsem si sebe v zrcadle a neodolala jsem, abych si nevzala i neko uši.
,,Nya." usmála jsem se. Vzala jsem si sebou ještě jedny a pak se vrátila k Meizovi. Zase jsem se šplhala na tu nejvyšší židli, na které jsem kdy seděla. Tentokrát to ale šlo mnohem lépe.
,,Poprosila bych o další jahodový džus." usmála jsem se sladce na tu barmanku. Ta se jen zamračila a jen nerada mi splnila mé přání. No jo, Mizukage zase perlí, když si vezme jen tak neko uši na hlavu do baru. Oči na zádech jsem cítila více než předtím. Momentálně mi to bylo jedno, dokud mě nkdo neotravuje, je to v pohodě.
,,Je ti vůbec k něčemu ten coplay?" zeptal se mě Nanabi a já se musela ušklíbnout. Samozřejmě, že mi byl totálně k ničemu!
,,Ano. Pro můj dobrý pocit." odpověděla jsem mu spokojeně.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 26, 2013 4:38 pm

"No, zatiaľ." Pokýval som hlavou, ale to sa Hitomi už dvihla a zas sa vybrala niekde dozadu, do kuchyne. Ostal som sedieť, prisunul som si k sebe už nový pohár, väčší a pravdaže plný nealkoholického nápoja menom cola, ktorej som sa hneď napil. Ááh, občas mi to chutí viac než chľast. Spokojne som sa usmial a zas som využil ľadu, ktorého som mal ešte veľkú zásobu pred sebou. Hodil som ho do pohára, počkal som, kým sa trošku roztopí a zas som si odpil. To bola ale chyba. Hitomi sa práve vtedy totiž vrátila a mne zas vyrazila dych, div som sa už... asi po tretíkrát neutopil pri pití. Začal som zas kašľať a snažil som sa upriamiť pohľad na ňu.
"Č-Čo to tu vlastne je? Bar či prezliekareň?" Zamumlal som po kašli a utrel som pár kvapiek coly, ktoré skončili na bare. Následne som si Hitomi ešte raz obzrel a ja sám som sa musel trochu začervenať. Radšej som pozrel niekde inde, aby to hneď aj prešlo. Jéminé...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 26, 2013 4:56 pm

Usmála jsem se při jeho reakci. Lichotilo mi to, jestli jsem ho zaskočila.
,,Sama nevím. Mají tam těch kostýmků hodně." zazubila jsem se na něj. Všimla jsem si, že si mě prohlédnul a vzápětí uhnul pohledem. Musela jsem se znovu usmát.
,,Nelíbím se ti snad?" optala jsem se a usmála jsem se. Zatvářila jsem se co nejvíc kawaii, natáhla ruce a zkusila napodobit mňoukání.
Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 X3ka
Pak jsem se usmála. ,,Neko uši mi přišly kawaii. Neodolala jsem." pohladila jsem jemnou látku, ze kterých uši byly vyrobeny.
,,Navíc mám své kimono potrhané, tak jsem si od nich vzala toto." ukázala jsem na své oblečení, které jsem měla na sobě, přičemž jsem si stáhla sukni níž, aby neodhalovala nic, co by neměla.


Naposledy upravil Hitomi Yamada dne Mon Aug 26, 2013 6:04 pm, celkově upraveno 1 krát
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Mon Aug 26, 2013 5:30 pm

Vejdu dovnitř.
Hm minulý rok by mě sem ještě nepustili. Pomyslím si a příjdu k pultu. Nic jsem si nekoupil pouze jsem pozoroval jestli se něco neděje.
Heh kdybych si něco koupil musel bych ukázat celej svůj ksicht a to já nechci. Pomyslím si a sedím dál přitom sleduji všechny okolo mě.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 26, 2013 6:00 pm

"N-Ne, vyzeráš dobre." Rozpačito som odvetil po jej roztomilom mňauknutí a rovnako tak som sa uškrnul, keď som sa radšej začal škrabať vo vlasoch a trochu neisto ju zas pozorovať. Neuniklo mi ani to, že mala ešte jedny také uši, ale zatiaľ som ju z ničoho nešiel podozrievať. Len som sa uškŕňal a v duchu snažil upokojiť.
"Tak, je to určite lepšie než dotrhané oblečenie." Pokrčil som trošku ramenom a už som sa upokojil. Následne som sa rozhodol risknúť napitie, takže som uchopil pohár a trochu coly som stiahol do seba. Následne som zas spokojne vydýchol.
"Asi sa dám na novú látku." Poznamenal som s úškrnom, pričom som si prešiel jazykom po perách a obzrel som sa po bare. Moc ma ľudia nezaujímali, aspoň teraz, len som nemal kam kukať, a tam kde som mal som veľmi nechcel, aby to nebolo divné.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 26, 2013 6:11 pm

Pochválil mě a já byla spokojená. Klimbala jsem nohama ve vzduchu sem a tam do rytmu pohupovala i hlavou. Pak jsem se napila džusu a zase se zadívala na Meiza. Ve chvíli, kdy natočil hlavu ode mě jsem využila šance. Vzala jsem ty druhé uši a co nejrychleji, aby mě nemohl zarazit, jsem se k němu naklonila, div jsem ze židle nespadla, abych mu je nenasadila.
,,Nyaaa...Tak sladké." usmála jsem se, když jsem ho viděla s těmi oušky. Ummm....úžasné...dokonalé..., zrůžověla jsem. Kluci, jako je Meizu nebo Daisuke, jsou s takovými věcmi na hlavě úžasní. To bylo světoznámé a já si to musela ozkoušet osobně!
,,Zamňaukej taky." poprosila jsem ho a nervózně si kousala spodní ret.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 26, 2013 6:22 pm

Tak predsa len boli moje podozrenia správne! Akonáhle som sa na ňu nedíval, už mi na hlave ostali rovnaké uši, aké mala aj ona. Prekvapene som zaklipkal očami a otočil som pohľad na Hitomi. Už iba z jej slov som zas nabral menšiu červeň do líc, až som na chvíľku mal chuť radšej tie uši dať dole. Ale keď ona potom tak poprosila...
"Ách jaj, čoho som sa to ja dožil." Povzdychol som si, ešte som sa napil a následne som naklonil hlavu a pozrel som zas na Hitomi, až som nakoniec privrel oči.
"Méow~" Zamňaukal som a chvíľku som sa roztomilo tváril, načo som akože chňapol rukou a rozrehotal som sa. Potom som sa už len zas napil a sledoval som, či ju to mňauknutie potešilo.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 26, 2013 7:11 pm

Nejprve jsem se lekla, že mi vynadá, když tak přivřel oči. Pak ale zamňaukal a mně se zatajil dech. S pootevřenou pusou jsem ho sledovala a nemohla uvěřit tomu, že to udělal. Čekala jsem, že mě seřve nebo že si to sundá a odmítne, ale...On to udělal. Polkla jsem a strašně potěšeně se usmála.
,,Sugoi." okomentovala jsem to a raději se napila. Olízla jsem si jahodové rty a zase se usmála.
,,Dokonalé a naprosto sladké." pousmála jsem se s nakloněnou hlavou. Pak jsem se k němu trochu natáhla, tak, abych byla u jeho ucha.
,,A k sežrání, abys věděl. Takhle sbalíš holku raz dva." pošeptala jsem, kousek jsem se odtáhla a usmála se. Pak jsem si zase sedla normálně. Napila se a zase si rty olízla. Byla jsem jednoduše nadšená. Frajírek, jako je on, si nasadí kočičí uši a na každém prstě bude mít dvě holky. Tím jsem si jistá, navíc když se mu daří i bez těch oušek. Rozhlédla jsem se kolem. Mladé dívky, dokonce i ty starší ženy se po Meizovi mlsně otáčely. Nepotěšil tím jen mě, usmála jsem se, zvláště když se některé na mě koukaly dost nevraživě, žárlivě. Samolibě jsem se usmála a víc si jich nevšímala.


Naposledy upravil Hitomi Yamada dne Mon Aug 26, 2013 7:28 pm, celkově upraveno 1 krát
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 26, 2013 7:26 pm

Pobavila ma jej reakcia, priam skamenela na nejaký moment, keď som to spravil. No, proste sa oplatilo splniť takú nevinnosť! Len som si odpíjal z coly a potom sa ku mne naklonila. Niečo pošepkala a zas sa odtiahla, načo som prižmúril oči. Následne som sa obzrel a všimol som si niekoľko báb a žien, ktoré kukali naším smerom. Pobavene som sa usmial.
"Fíha, dala si mi novú zbraň." Pobavene som skonštatoval a otočil som sa zas k Hitomi, načo som dopil colu.
"Ták, som rád, že som ťa potešil mňauknutím." Len som tak dodal a upravil som si uši na hlave. Rozhodol som sa, že si to nechám na hlave. Nielen na svoj budúci lov, ale celkovo bola sranda nosiť ich.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Mon Aug 26, 2013 7:29 pm

Všiml jsem si jak ten jeden týpek si vzal uši. Nemohl jsem z něj spustit zrak.
Tak tohle je trochu trapné.
Pomyslím si a dívám se stále na něj a na Mizukage.
Hm neměl bych na něj koukat ještě z toho budou problém.
Otočil jsem se zpět na pult ,ale tajně jsem se díval už na ty dva.
Koupil jsem si jedno saké ,ale nepil ho nechtěl jsem ukázat svou celou tvář. To saké jsem tam měl jen kvůli tomu ,aby to nebylo tak nápadné. Aby to vypadalo ,že jsem se přišel jen napít
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 26, 2013 7:39 pm

Pousmála jsem se. Vida, nakonec se mu to líbí. Pomaličku jsem upíjela ze svého džusu. A zatímco on je ke všemu chladný, se mnou to dost zamotalo. Opět jsem si stáhla sukni níž, protože odkrývala víc, než jsem chtěla. Džus jsem mezitím dopila, ale další jsem už nechtěla. Nechtěla jsem běhat na záchod. Nějak mi došly nápady, čím tenhle večer zpestřit. Skončit se mi totiž ještě nechtělo. V hlavě jsem si alespoň broukala jakousi melodii a pokyvovala hlavou do rytmu, přičemž jsem si hrála s pramínkami vlasů. Pak mě napadla otázka.
,,Máš už alespoň trochu lepší náladu?" skousla jsem si ret a poívala se na červenovláska.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 26, 2013 8:00 pm

Začínal som si uvedomovať pohľad nielen od tých žien, ktorých pohľady som síce s radosťou vnímal, ale aj od nejakých druhých. Ale čo ma po nich bolo, mal som ich na háku, bol som opitý a robil som si čo chcel, nie? O to väčší dôvod odísť... v Kiri niesu ľudia ako ja. A možno ani nikde inde. Povzdychol som si a už som nič neobjednal, hoc som ešte niečo chcel, ale sám som netušil čo presne.
"Určite lepšiu než prv. Čo ty?" Oplatil som otázku a zvedavo som na ňu pozrel, aj nakloniac hlavu, čo s tými ušami vyzeralo lepšie než obyčajne. Keď už som ich mal, tak ich využívať úplne no!
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 26, 2013 8:10 pm

Něco se mi tu nezdálo, cítila jsem se zvláštně, jako by mě někdo sledovl. Nakonec jsem nad tím ale jen zakroutila hlavou. Dívá se na mě hodně lidí, něco si jen nalhávám. Ačkoliv jsem nebyla smutná, něco mi chybělo. Možná, a nebo to bylo tímhle místem, že na něj nejsem zvyklá.
,,Hai. Mnohem lepší než předtím." odpověděla jsem nakonec stroze. Na co se tak rozpovídat o ničem. Podívala jsem se na něj a přidala úsměv. Natáhla jsem se, abych ho mohla cvrnknout do oušek.
,,Vidím, že se ti nakonec můj plán poškádlit tě, líbí." uhnula jsem pohedem, čímž jsem se setkala s pohledem číšnice. Dost nepříjemným pohledem. Těšilo mě, že žárlí, ale začínalo mně to i lézt na nervy. Když jim to vadí, mají něco podniknout samy! Vyplázla jsem na ni jazyk a ase pohedem vrátila k Meizovi.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Mon Aug 26, 2013 8:18 pm

Začínám si připadat jak policie...od doby co jsem ve vesnici pořád každého sleduji.
Pomyslím si. Přijdu blíže k nim.
Dobrý den Mizukage-sama.
Uklonil jsem se a podíval na toho druhého týpka.
Neměj mi to za zlé ,ale prozradíš mi prosím tvé jméno a klan? Rád bych si ho zapsal a hlavně bych se cítil o něco lépe.
Řeknu a čekám na jeho reakci
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 26, 2013 8:31 pm

"Tá, á-spoň že tak." Uškrnul som sa a už-už by som zas vystrel hlavu, keby mi necvrnkla do uší. Zas som hlavu naklonil na druhú stranu a trochu som sa pousmial, zároveň sa mi lícia trošku zafarbili do červenkastej farby
"Pravdaže páči, na toto chytať baby bude ľahšie než dostať komára do izby." Poznamenal som a všimol som si opäť barmanky. Tá asi tiež nevedela čo chce, naposledy, eh, dvakrát naposledy, končila slovami "Už ťa nechcem ani vidieť". Ale ako zákazníka ma nemohla vyhodiť, ale... žeby pre tie uši? Nebezpečne som sa usmial a náhle som stočil pohľad na niekoho, kto sa dovalil a vybafol na mňa otázku bez toho, aby ma vôbec pozdravil. Pfe, no iste, Mizukage pozdraví ale mňa nie...
"Čo si ty? Špeh čo si spríjemňuje náladu čumením na mená?" Neodpustil som si poznámku a celého som si ho prezrel. Nemal som dôvod hovoriť mu čokoľvek o sebe, ani som to nemal v pláne. Nepoznal som ho, neriešil som. A to isté som naznačil pohľadom aj Hitomi, aby mu neodpovedala za mňa.
"Nedlžím ti odpovede." Dodal som a potiahol som k sebe misku so zrnkami slnečnice. Chcel som niečo robiť, aby som zabavil nutkanie hovoriť niečo ďalšie, nevhodnejšie, útočnejšie, nepríjemnejšie a... a tak ďalej.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 26, 2013 9:01 pm

,,Um takže se chystáš balit holky?" naklonila jsem hlavu na stranu. No jo, nic jiného než sex kluky nezajímá, zašklebila jsem se v duchu.
,,Myslel jsem, že s tebou má jiný plán. Asi jsem se zmýlil." ozval se Nanabi po dlouhé době.
,,Proč zrovna se mnou?" podivila jsem se upřímně.
Nanabi mi neodpověděl, řekl ale zajímavou poznámku, která mě pobavila. ,,Kdybys nebyla zadaná, jedná s tebou úplně jinak."
Zasmála jsem se, akorát že nahlas, což jsem si neuvědomila. Asi jsem některým teď mohla připadat jako blázen. ,,Nemyslím si, Sedmičko." pousmála jsem se. Mezitím k nám došel nějaký ANBU, nebo Oinin. Oinin dle masky.
,,Dobrý večer." odpověděla jsem mu na pozdrav a pak pozorovala rozhovor mezi ním a Meizem. Zatím jsem to nechala tak. Nemůžu odpovídat za jiné lidi. Já se na toho Oinina alespoň usmála.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Mon Aug 26, 2013 9:06 pm

Potřebuji tvůj klan a jméno ,abych si tě zapsal kdyby jsi něco provedl. Například utekl z vesnice. Věděl bych aspoň kdo jsi nebo jestli jsem tě někdy viděl. A teď mi ho laskavě řekni
Řeknu a dívám se na něj.
Nebo jsi snad nukenin ? Proto mi nechceš říct své jméno
Zeptám se. Na chvilku jsem se podíval na Mizukage ,ale hned zpět na toho týpka. Kdyby byl nějaký problém třeba jako ,že by na mě zaútočil tak jsem radši měl ruku blízko kunaie.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 26, 2013 9:25 pm

"No, možno. Ešte presne neviem, prečo?" Kukol som na Mizukage, načo sa o chvíľu len tak zasmiala. Rozmýšľal som, či si fakt niečo nevypila a takto to na ňu reagovalo. Ale tak, mohlo to byť pre hocičo, nešiel som to nejako riešiť. Mal som tu iný, otravnejší problém. Otočil som hlavu zas smerom na toho paka.
"Tak po prvé, keby som to aj chcel niekedy spraviť, nebol by som taký idiot, aby som ti dal nejaké informácie. Po ďalšie, ak si si nevšimol, sedím tu s Mizukage. Nemyslíš, že ma už dávno pozná? Keby niečo spravím, vybaví si to so mnou aj sama, prípadne ti niečo povie. A ešte raz a naposledy, meno ti nehodlám dať, takže daj si odchod, inak ťa odísť donútim." Prehovoril som ešte pomerne kľudnejším spôsobom, načo ma ale ešte on začal podozrievať. Môj pohár trpezlivosti a pokojnosti sa začínal prelievať, a veru že už nechýbalo veľa...
"Toto je ozaj sila. Prídeš si sem, začneš ma podozrievať len tak, akoby som niečo spravil, vyzvedáš tu moje meno bez toho, aby to malo rozumný dôvod a ešte budeš mať tú drzosť sa takto ku mne správať? Čo som nejaký nepriateľ? Ku*va to kde sme..." Trhol som rukou k miske, ktorú som odsunul a takmer padla na zem aj s tým, čo v nej ostalo. Druhou rukou som si zároveň strhol tie uši z hlavy, takéto reči ma fakt už štvali, obzvlášť, keď som bol ešte aj z Kiri a nejaký trkvas ma tu chcel podozrievať a zapisovať si niečo. Fajn, kľud, veď mi nič nemôže. Maximálne ho ešte nakopem. Začal som sa upokojovať, a nakoniec som to vyriešil tým, že som si objednal ešte jeden pohárik. Následne som sa obzrel, každý na mňa čumel. Zamračil som sa a otočil som sa naspäť k baru, ešte by som vynadal aj im. Zrejme použijem to najlepšie, čo môže byť. Pomyslel som si a tikol mi kútik úst, ignorovanie na ďalšie reakcie, nič lepšie mi nemohlo napadnúť...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 26, 2013 9:41 pm

Vůbec se mi nelíbilo, kam tohle směřovalo. Nebyli na sebe zrovna nejmilejší. Nejdřív jsem si oba vyslechla, nakonec jsem se do toho musela vložit já sama. Chytila jsem misku, kterou Meizu málem shodil a odsunula ji kus dál. Položila jsem svou ruku na tu jeho, čímž jsem mu řekla, aby se zbytečně nenervoval.
,,Není to nukenin. Je to člen Kirigakure, kterého znám a kterému věřím natolik, že byl můj doprovod na srazu Kage." anonymně jsem Meiza představila.
,,Není třeba mít starosti." uklidnila jsem ho a seskočila ze stoličky. Vytáhla jsem peníze, abych zaplatila za sebe, Daisukeho a Meiza taky. Vzala jsem Meiza za ruku, abych ho stáhla ze stoličky. Druhou rukou jsem chytila Samehadu za rukojeť a dala ji Meizovi do druhé ruky.
,,My už jdeme. Brzy se uvidíme." kývla jsem na Onina hlavou, což měl být pozdrav a za ruku jsem Meiza vytáhla z baru pryč. (Přesun)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 26, 2013 10:45 pm

Prekvapene som pozrel na svoju ruku, na ktorej zároveň bola už aj tá jej. Nenápadne som sa zas začervenal a ostal ticho, len tak bokom vnímajúc, ako to riešila Hitomi. Určite lepšie než som chcel ja, hoc už vlastne som svojim spôsobom začal aj zároveň skončil. Ale určite by to neskončilo, keby to Hitomi nevezme do svojich rúk. Trochu som sa zamračil nad tým, že zaplatila Hitomi, aj za mňa, takže to musela mať teda riadnu stratu peňazí, ale zas ma prekvapila aj tým, že ma začala ťahať von. Zároveň mi narvala aj do ruky Samehadu, a už ma len vytiahla nakoniec z baru, kde som už ale vykročil aj sám. Zlosť sa zo mňa dostala zatiaľ aspoň iba v rýchlej chôdzi, ktorou som sa dostal trochu pred Hitomi a určil som nakoniec sám smer, ktorým sme vykročili preč.

~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru