Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hory

5 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Hory  Empty Hory

Příspěvek pro Hokori Mai Sat May 10, 2014 7:24 am

Hory 
Hory  Images?q=tbn:ANd9GcToN4ANoZ0pqEj4CCOwKMgO2UC2v_tr0-HXXOdUcFy8Q3-S8XbJag
   Jak již samotný název napovídá, jedná se o prostranství, kde v budoucnu bude vybudována Iwagakure no Sato. Jedná se o hory různych výšek. Tyhle hory však umí být zrádné a nebezpečné, a tak si dejte dobrý pozor, kam šlápe Vaše noha. Říká se že v těchto horách sídli mnoho banditů, ba dokonce lidí, kteří u sebe objevili jakousi sílu, které ostatní říkají chakra, a tak se jedná o jedno z mála míst, kde můžete dosáhnout povýšení skrze zabití nějakého shinobi. Ještě před tím než do toho půjdete, promyslete si to. Může se totiž také stát že shinobi zabije Vás.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Jenova Tatsumaki Tue May 13, 2014 8:52 pm

Naklonila som sa nad okraj vrcholku jednej z menších skalísk, na ktoré som sa len pred chvíľou vyštverala. Síce som bola naboso, nevyzeralo to tak, že by mi ostré kamene nejak ublížili. V ruke som držala svoju vlastnoručne vytvorenú palicu, s ktorou som sa podopierala o zem a nakláňala som sa spoza okraja skaly. Pohľadom som hľadala niečo, niekoho.. či čo i len nejaké známky, že sa v blízkosti nachádzajú živý ľudia. Nechcelo sa mi však moc kričať, a dať vedieť informáciu o mojej polohe, každému jednému človeku, ktorý by sa v blízkosti mohol nachádzať. S povzdychom som sa začala obzerať rovnako aj po zveri či po potoku, už to bol nejaký ten deň, čo som nič nezjedla, či nepila. Začínala som to pociťovať.
Jenova Tatsumaki
Jenova Tatsumaki
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 52
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Akira Hitsumi Tue May 13, 2014 9:06 pm

O několik metrů níže mohla Jenova zashlechnout kutálející se kamínky směrem dolů. Mohlo se jednat o vítr, a nebo zde Jenova nemusela být sama. Nejpravděpodobnější byla druhá možnost. Tyto hory byly zrádné a nebezpečné. Co huř? Lidé nacházející se v nich byli nebezpečnější než hory samotné. Přece jen se jednalo o místo, kde se chakra v rukou lidí vyskytovala poměrně často. Po chvíli Jenova zaslechla nějaké kroky za sebou. Když se otočila... spatřila mladou ženu. Alespoň tak vypadala, ve skutečnosti mladá nebyla. Na ostražitost nejspíš nedbala. Možná se neměla čeho bát, nebo mohla být nemotorná...

Přišla jsem k Jenově trochu blíž. Mohla jsem vypadat poněkud nebezpečně s Kubikirocho na zádech, a tak jsem se pro jistotu blíž nepřibližovala. Nechtěla jsem nikoho vylekat. Ještě by zde mohl někdo přijít k úrazu. "Páni... ty vo*e. Ty si ale kost..." Byli první slova, které vyšla z mých úst. Nejspíš to nepůsobilo jaksi přátelsky, a však má slova nepůsobila ani nijak agresivně. Svůj slovník jsem se nějak mohla ze slušnosti pokusit vylepšit. Nemělo by to ale žádný smysl. Od jistého okamžiku v mém životě jsem prostě taková. Jestli jsem má slova myslela sarkasticky nikdo neví. Nestává se vám každý den, že potkáte nějakou kost s parožím...
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Jenova Tatsumaki Tue May 13, 2014 9:16 pm

Zaznamenala som, ako niekde podo mnou začali po zrazu padať kamienky. Nebola som až taký nováčik k tomu, aby som to nebrala ako výstražný signál. Nebol to však jediný zvuk, o chvíľku som za sebou taktiež započula kroky. Pootočila som hlavou tak, že mi mohla Akira vydieť len polku tváre a skúmavým pohľadom som si ju premerala. Jej slovník mi popravde nijak nevadil, toto nebola doba, kedy by nejaké trocha, uvoľnenejšie slová, nejak prekážali.
Dlhú minútu som ju len pozorovala, po čom som spravila krok do strany a s ním som sa k nej otočila čelom.
"Mám ťa brať ako hrozbu, alebo nie?" Spýtala som sa jej, aj keď sa dalo povedať, že som ju moc ako hrozbu nebrala. Nie že by som ju podceňovala, len.. keby že má v úmysle na mňa zaútočiť. Pravdepodobne by o sebe nedala vedieť a aj keby, aspoň by v rukách držala ten ohromný meč.
Jenova Tatsumaki
Jenova Tatsumaki
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 52
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Akira Hitsumi Tue May 13, 2014 9:27 pm

Mírně jsem nadzvedla pravé obočí a ještě jednou si ji důkladně prohlédla. Chvíli jsem přemýšlela jestli se jedná o čerta, respektive čertici, a nebo ďáblici. Sama jsem netušila jaký je mezi tím rozdíl, a tak jsem to brzy hodlala zjistit. "Proč na mě čumíš jak tele na nový vrata?! Vypadám snad jako bych Tě chtěla zabít?" Zeptala jsem se ji trochu hlasitěji. Musela jsem ji v tomhle napomenout. Vypadala jako by po mě jela. Kdo ví? Možná jsem první sexy kunoichi, kterou za nějakou tu dobu potkala? V tom případě ať si nemyslí, že mě tady ošou***. Sice jsem žena, ale ne slabá žena. "Si ďáblice nebo čertice?" Zeptala jsem se ji trochu klidněji. Tušila jsem co je nejspíš zač, protože jsem již jednou tohle viděla. Tímhle jsem se ale chtěla začít navážet do jejího paroží...
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Jenova Tatsumaki Tue May 13, 2014 9:33 pm

Nedostala som moju odpoveď, aké.. smutné. S povzdychom, no aj cez jej trocha hlasnejšiu otázku, ktorá by sa dala považovať za výzvu aby som prestala, som na ňu stále ostala hladieť. Možno že naozaj bola jedna z tých sexy kunocihi ktoré by som tu na tomto mieste najradšej.. Sladko som sa na ňu usmiala, za týmto úsmevom ale zväčša nebýva nič dobrého.
"Možno niečo z oboch, posúdenie nechám na tebe." Odvetila som.
"Čo si zač ty ?" Aj keď tá otázka mohla pôsobiť normáľne, podotýkala som na meč, ktorý by dievča ako ona v žiadnom prípade nemalo vládať udvihnúť, nie to s ním ešte nejakým spôsobom bojovať.
Jenova Tatsumaki
Jenova Tatsumaki
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 52
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Akira Hitsumi Tue May 13, 2014 9:45 pm

Jenova mě dokonce i podceňovala. Očividně si myslela, že jsem nějaký ret*rd, který neuzvedne ani vlastní meč. Jak k tomu vůbec došla? "Ku*va si se mě děláš srandu, že?" Zeptala jsem se nevěřičně. Její otázka byla poněkud primitivní. "No bodejť, že jsem krásná, vyvinutá... no jednoduše sexy dívka." Odpověď na její otázku to byla. Něco takového nejspíš ale nečekala. Nedalo se ale nic dělat. Pokud čekala nějaký bližší popis me osoby, zklamu ji. Co si k čertu o sobě myslela? Že ji zde začnu vyprávět svůj životopis? "A ty?... krásně nevypadáš, a jako dívka přiliš taky ne..." Má slova ji mohli přijít troufalá, ale sama zcela určitě již zjistila, že takhle Já jednám, mluvím... jednoduše žiju!
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Jenova Tatsumaki Wed May 14, 2014 1:19 pm

Na tvári sa mi objavil pobavený úškrn.
"Heh, máš pravdu.. "dievča" " šepla som s dôrazom na posledné slovo až provokačným tónom.
"Mala som skôr na mysli, či ťa mám brať ako hrozbu." Prehovorila som objasnenie mojej otázky, po čom som sa prestala opierať o moju palicu, Koniec palice som namierila smerom na Akiru, pri čom sa mi pred ňou začala vytvárať guľa premenlivej farby.
"Keby že viem kto som, netúlam sa tu." Odpovedala som jej, no tento krát prišla znova rada na mňa.
"Prečo si ma následovala?" Otázka mohla znieť trocha výhraźne, keďže som oproti nej nabíjala nejakú, pre ňu asi podivnú techniku.
Jenova Tatsumaki
Jenova Tatsumaki
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 52
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Akira Hitsumi Wed May 14, 2014 8:00 pm

"Měsíček svítí... ptáci nezpívají. Kdy snad myslíš, že by byl lepší čas na nějakou tu pěší tůru?" Zeptala jsem se pobaveně. Jak jste si zcela určitě všmili... lhala jsem, což bylo dost viditelné. Dalo by se říct, že jsem na místě, kde patřím. Tam kde byla chakra, jsem musela být i Já. Jedině takto jsem mohla zrealizovat svůj sen, pro který byli zapotřebí další lidé s chakrou. "Hele bě*no... nemyslíš si, že si sama ublížíš?" Když už jsme si vytvořili takový koloběh otázek, proč v tom nepokračovat? Mou otázkou jsem se narážela na tu její palici. Nevypadala normálně. Navíc ta dívka, která nejpravděpodobněji pocházela z filmu Hellboy, vypadala, že ji chce použít. Pokud si myslela, že mě tímto nějak zastraší... pletla se. Po mé otázce jsem roztáhla ruce do stran a ukázala prázdné dlaně, čím jsem dávala na jevo nechápavost ohledně jejího chování. To mě chce ošous*** už teď? Pokud ano... nedaruji ji to.
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Jenova Tatsumaki Thu May 15, 2014 5:03 pm

"O to máš pravdu, až sa mi chce plakať nad touto prekrásnou chvíľou." Poznamenala som celkom sarkastickým hlasom a po jej otázke, som sa uškrnula.
"Ublížiť si ? sama? Uhm, to sa nestane." Pokývala som hlavou na nesúhlas.
"Nebudem sa ťa pýtať znova. Pochybujem že si taká sprostá a len si išla za niekym, o kom nemáš nijaké informácie bez nejakého dôvodu. Nemusíš chápať tomu, prečo sa správam tak ako sa správam. Toto nie je doba, kedy by som proste s radosťou išla za ručičku s nejakým neznámym dievčaťom." V podstate to bolo celkom jednoduché myslenie. Neverila som jej, ona neverila mne.. bol to krásny vzťah ktorý mohol dopadnúť len jedným spôsobom. Nebolo to však mnou. Rada by som jej verila. Vedela som však, čo v horách za ľudí žije a začať sa s ňou ťahať za ručičky či pri niekomu, hocikomu, ubrať z ostražitosti, to nepripadalo v úvahu.
Jenova Tatsumaki
Jenova Tatsumaki
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 52
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Akira Hitsumi Sat May 17, 2014 9:03 am

Pravou ruku jsem natáhla ke Kubikirocho, které jsem podle Jenovy nemohla ovládat, protože jsem na něj údajně byla příliš slabá.
Hory  Kizame-vs-suigetsu-part-1-o
"Máš pravdu bě*no nemůžeš mi věřit, protože tyto časy jsou zrádné. Popravdě... nemůžeš věřit nikomu. Tobě ale nedochází to, že Já nechci, abys mi věřila." Promluvila jsem usměvavě, a pak vytasila Kubikiribocho, které jsem měla na zádech. Mluvila jsem číl dál tím víc agresivněji, což mi ale nevadilo. U Jenovy to však muselo vyvolávat jisté obavy o klidném průběhu této konverzace. Jenova se nestačila ani nadát, a už jsem si to s Kubikirocho mířila přímou čárou na ní.
Hory  Tumblr_n0pcq8h0H71qj5jqso1_500
"Když ale nebudeš v tomto světě nikomu věřit a budeš jednat samotná, proti někomu silnějšímu zde neobstojíš ču*ko!!!" Zakřičela jsem, letíc vzduchem směremk ní. Můj skok byl abnormální, a tak Jenově muselo dojít, že má nejspíš do činění se čůpvěkem, u kterého se vyskytla chakra. Měla jsem v úmyslu ji vážně ublížit? V zájmu přežití Jenovy bych počítala s tím nejhorším a tiše doufala, že to nebude tak hrozné jak se zdá...
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Jenova Tatsumaki Sat May 17, 2014 8:14 pm

To dievča sa pripravilo zaútočiť, po tvári sa mi roztiahol úsmev.  Jej slová počas útoku boli síce pravdivé, no s tým sme už ani jedna nič nespravili. Nemienila som teraz cúvnuť. Každopádne bol jej skok, rýchlosť a sila, ktorou sa ohnala podivným mečom, naozaj ohromujúca. Spravila však chybu, aspoň v mojich očiach. Skočila na mňa priamo a keď je niekto vo vzduchu len ťažko sa manévruje. Podvihla som palicu k jej smeru a zrazu som ju "pustila", na čo palica vyrazila oproti nej dosť impozantnou silou. Ku všetkému by pri dotyku ešte aj vybuchla v explózií senjutsu chakry.
Jenova Tatsumaki
Jenova Tatsumaki
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 52
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Akira Hitsumi Sat May 17, 2014 8:35 pm

Letěla jsem přímou čárou, to však ale s mými dovednostmi chyba nebyla. Ještě před tím, než jsem se zdeřila s palici mohla Jenova zahlédnout, že jsem svou pravou dlaní pustila rukojeť Kubikirocho a namířila ji směrem, ke letící palici. Dlaň mi začala podivně zařít, ale to co se stalo pak, již Jenova vidět nemohla. Následoval přes ní očekávány výbuch, ale z kouře, který vznikl, jsem se objevila nečekaně Já, zcela v pořádku, letíc pořád stejnou rychlostí k Jenově, což muselo být zcela určitě překvapující, ba dokonce nečekané. "Tak si to sežer!" Zakřičela jsem před tím osudovým okamžikem, kdy jsem svým mečem udeřila. Vše se odehralo tak rychle. Mé pohyby, můj úder mečem... jediné co se táhlo, byl můj křik. Jenova by nejspíš neuskakovala do stran, protože když by tak udělala, následovala bych jí okamžitě, a jelikož mé pohyby byly rychlejší, měla by opět o něco méně času nějak zareagovat. Mohla se pouze bránit. Zda-li však zvolí nějakou techniku, nebo vytasí nějakou zbraň jen tak z rukávu, to je záhadou.
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Jenova Tatsumaki Sat May 17, 2014 8:42 pm

Vlastne som sa až tak nedivila, na to vôbec nebol čas. Aj keď som mala zahalený výhľad. Stále som cez absorbáciu senjutsu chakry cítila, źe tá ktorú som proti nej vyslala, sa nejak.. pretvorila ? nevedela som to úplne povedať. Každopádne teraz letela znova na mňa a ja som stihla spraviť jedinú vec. Bola rýchlejšia.. a to s akou silou ovládala ten meč, som typovala že aj silnejšia. Najprv som chcela vyrovnať tento atribút. Behom sekundy sa cez moje telo roztiahli desiatky podivných znakov a ornamentov, pri čom som pravú ruku vystrela oproti jej meču. Dopadol náraz, ktorý pravdepodobne otriasol miestom, na ktorom sme stáli. Ak ho ten tlak rovno nezdemoloval. Moja ruka však nebola tak úplne ľudskou rukou. Bola úplne čierna a pripomínala skôr nejakú.. podivnú končatinu s prstami, no dosť mohtutnú a taktiež aj odolnú. Aj tak som však cítila, ako sa mi časť čepeľe dostala cez kožu na nej. Nebezpečne som zavrčala.
"Čo si k*rva zač?" Vyšlo z mojich úst a následne som rukou trhla do strany, čím som ju vlastne chcela vyviesť s rovnováhy. Stále som totiž meč držala. Nemienila som jeho čepeľ len tak pustiť. Voľnou rukou som sa pri tom pohybe taktiež snažila zasadiť úder do jej tváre.
Jenova Tatsumaki
Jenova Tatsumaki
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 52
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Akira Hitsumi Sat May 17, 2014 9:15 pm

Její trhnutí rukou se nezdařilo, protože jsem ji to neumožnila. Kunikirocho jsem držela pevně a chakru jsem měla ideálně rozloženou ve všech kočetinách. Co se ji však mohlo povést, byl úder. Mířila však na mou tvář, která byla poměrně malým terčem, což byla chyba. Kdyby mířila na me tělo, pravděpodobnost úspěšného zásahu by se zvýšila. Navíc člověk nepotřeboval sharingan, aby se dokázal něčemu efektivně vyhnout. Sharingan byl pouze jakýsi bonus, který tuto možnost upgradoval. Už se zdálo, že Jenovy svým útokem bude úspěšná, a najednou se celá má sexy postava posunula o pět metrů dozadu společně i s Kubikirocho. Jenově mohlo přijít že jsem tam stála, spíše uvolněně, než nějak ztuhle, jako bych relaxovala, což jsem taky do jisté části dělala. Po chvíli jsem se k ní otočila zády, ale koutkem oka jsem ji pořád pozorovala. Nikoho jsem ještě nikdy nepodceňovala a to jsem nehodlala měnit ani nyní. Jak jsem se do zadu tak rychle přesunula? Jak si již Jenova stihla všimnout mé pohyby byly rychle, stéjně jak i skládání pečetí. Pečetě na shunshin nebyly ani nijak komplikované, a tak jsem to zvládla i jednou rukou. Kdyby se však jednalo o něco vyššího ranku, jednou rukou bych si na to netroufla. Kubikirocho jsem umístila zpátky na záda, a pak promluvila: "Důvod mi věřit Ti dávat nebudu, ale ať tohle Ti poslouží jako důvod, že pokud bych se snažila Ti nějak ublížit. Nebudu čekat na příležitost, kdy polevíš v ostražitosti." Má mluva zněla rouhavě. Jako bych se Jenově rouhala kvůli její síle. Mohlo to působit nepříjemně, ale nyní zde byly důležitější věci, které si zasloužily věnovat pozornost. "S tímto průběhem této konverzace si Nás někdo zcela určitě všimnul a v těchto horách nežijí pouze nějací slabí lidé bez chakry, a tak pokud máš něco na srdci mluv dříve, než budeme míst společnost. Mimochodem jmenuji se Akira... čubko." Dala jsem si opravdu záležet. Pokud jsem chtěla zrealizovat svůj sen, budu muset jednat jaksi více míru milovněji. To jsem však neuměla, a proto tahle konverzace přibrala takovou podobu, jakou přibrala.
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Jenova Tatsumaki Wed May 21, 2014 1:01 pm

Vyhla sa môjmu útoku. Pôvodne by som taktiež o krok ustúpila no za mnou bola priepasť, takže som si to nemohla dovoliť. Teda minimálne o krok..
Jej slovám, aspoň tým prvým som popravde trocha nepochopila. Tá druhá však už bola celkom zrozumiteľná a popravde som len trocha ľahostajne kývla ramenom.
"Skúsiť to môžu, rada ich uvítam." V ruke sa mi znova sformovala palica a ja som len na chvíľku zatvorial oči.
"Moje meno je Jenova. Stále by som rada vedela, čo presne po mne chceš." Ozvala som sa znova.
Jenova Tatsumaki
Jenova Tatsumaki
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 52
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Akira Hitsumi Wed May 21, 2014 3:37 pm

Otočila jsem se čelem ke Jenově. Její otázka mi přišla otravná. Ti lidé... vždy na věci, které nechápají, požadují odpovědi, jako by snad někdy nebylo lepší něco nevědět. "Copak vše musí mít nějaký důvod bě*no?" Zeptala jsem se ji naprosto vážným hlasem. Dřívě však než by stihla něco říct, ukázala jsem prstem za sebe, kde stál jakýsi chlápek. Neznala jsem ho. Viděla jsem ho poprvé. Očividně se Nás snažil překvapit. Kdo ví? Byla pouze otázka času než si Nás zde někdo všimne. "Důvod je právě tento. Tím důvodem jsou lidé Tobě podobní, niboli výjmeční. Mám sen a pokud bych jej ráda zrealizovala budu muset pár takových to pobudů sjednotit. Založím organizaci nebo vesnici, ve které zachovám temnou sílu neposkvrněnou sobeckými touhami." Jakmile jsem to dořekla, opět jsem vytáhla Kubikiribocho. Tentokrát však ne proti Jenově, ale proti neznámému. Pochybovala jsem, že by se ke mě někdo přidal jen tak. Musela jsem mu dát důvod. Jaký by snad byl lepší důvod, než volba mezi smrtí a realizací mého snu?
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Shinobi Wed May 21, 2014 3:51 pm

Neznámý
Hory  I_won_t_give_in_by_izuraru-d6ou2j8
Ta holka si mě nejspíš všimla, a to situaci docela komplikovalo. Bylo zřéjmé že se nebude jednat o nějakou přátelskou konverzaci. Sledoval jsem je už dost dlouho. Ta s těmi fialovými vlasy nevypadala jako někdo, kdo by si raději o problému pokecal, než aby ho vyřešil silou. Spolehát se na to, že mě zachrání její kámoška se mi taky nechtělo. Ta vypadala ještě více nebezpečně než ta s těmi fialovými vlasy. Jednala ale více přátelsky. Nyní mi zbývalo pouze jediné... představit se. "Zdravím Vás dámy jmenuji se Pan Neznámý." Pak následoval hluboký úklon. Musel jsem vědět co dělám, kdybych udělal jeden jediný špatný krok... mohl jsem mít už nejlepší léta za sebou. Jejich krátky souboj mi vůbec nepomohl s určením jejich schopností, pouze mě stihl znervoznit. Jedna ovládala jakousi hmotu a druhá nešla zasáhnout žádnou technikou. To jsem si nemohl vybrat lepší cíl na špehování. 
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Jenova Tatsumaki Sat May 24, 2014 7:35 am

S povzdychom som odrvátila oči od toho dievčaťa na osobu, ktorá nás sledovala.
"Založiť organizáciu či dedinu ?.. aký to naivný cieľ." Povedala som názor, aj keď skôr pre seba. Predsa len to bol jej cieľ a tak by moje slová pravdepodobne úplne ignorovala. Necítila som sa však na to, že by som chcela bojovať proti tomu chalanovi po jej "boku". Radšej som tam teda len stála, opierala som sa o palicu a sledovala som, ako sa vyvinie táto situácia.
Jenova Tatsumaki
Jenova Tatsumaki
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 52
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Akira Hitsumi Sat May 24, 2014 11:09 am

Jenova se zdála, že o mém snu pochybovala, a to mě dráždilo. Věděla jsem, že jsem schopna jej zralizovat, takže jsem o sobě vůbec nepochybovala. K jeho realizaci budu ale potřebovat podporu. Při takovém to zadáni nešlo o sílu jedince, ale množství. K čemu by mi asi byla vesnice s jedním obyvatelem? Nemusela jsem být přesdtavený dané vesnice. Chtěla jsem v ní pouze zakořenit tu neposkvrněnou temnotu. Jenova vypadala, že se ji bojovat nechce, čím mě překvapila. Odhadovala jsem ji na více agresivní kunoichi. Přece jen od někoho s jejím vzhledem by to nejspíš očekával každý. "Ku*va! Neříkej mi, že se ho bojíš!" Promluvila jsem agresivně. Vážně mě dráždilo to, že tento souboj Jenova vnímala pouze jako mou záležitost. Nejspíš si neuvědomovala, že pokud pan neznámy je silnější než se zdá, půjde o krk i ní...
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Shinobi Sat May 24, 2014 11:20 am

Neznámý
Hory  I_won_t_give_in_by_izuraru-d6ou2j8
I když se mi bojovat s něma příliš nechtělo, nehodlal jsem zde čekat na okamžik, kdy na mě zaútočí první. Proto jsem se rozhodl jednat dřív než ony. Poskládal jsem potřebné pečetě a svolal: "Katon: Housenka no Jutsu." Tuto techniku jsem nepoužil z důvodu devastacujících účinku, ale kvůli jejího rozsahu. Tato technika mi dala výbornou příležitost zaútočit na Akiru s Jenovou naráz. Ať už se Jenova zapojovat chtěla nebo ne, musela něco podniknout. Ustoupit, použit nějakou obrannou techniku... možností bylo mnoho.
Hory  Housenka-no-jutsu-o
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Jenova Tatsumaki Sun May 25, 2014 4:32 pm

Podvihla som obočie a prekvapene som sa na Akiru pozrela.
"Vyzerám snáď tak, že sa ho bojím?" spýtala som sa jej potichu. Bola pravda že som vôbec nebola ten typ, ktorý by sa najradšej vrhol do boja, ktorému by bolo možné sa vyhnúť. Preto som nemienila robiť nič, ak nezaútočí priamo na mňa. Tú chybu však spravil. Nepochopila som prečo. Zbytočne na seba nalákať dvoch protivníkov. Každopádne sme od neho stáli dosť ďaleko a navyše mala Housenka no jutsu ako plošná technika dosť veľký rozptyl. Sama by som skôr využila techniku typu Goukakyuu. Takto mi stačilo vyhnúť sa len minimum jeho gulí a aj to len presne vypočítanými krokmi do strán tak, že ma ohne minuli len naozaj tesne. S povzdychom som chcela ustúpiť o krok dozadu no viac to už nešlo, inak by som z okraja spadla.
Znova som sa pozrela na Akiru.
"A čo ty ? Prečo na neho ešte neútočíš ?" Vyzvala som ju a pokývla bradou smerom k shinobimu, ktorý robil problémy.
Jenova Tatsumaki
Jenova Tatsumaki
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 52
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Akira Hitsumi Sun May 25, 2014 7:36 pm

Jakmile Pan Neznámy použil svou techniku, pousmála jsem se. Mé očekávání ohledně něj byly správné, protože jsem ho odhadla na výbornou. Obával se, že by si zde mohl nějak ublížit, a proto nevydržel to nic nedělání. Znervozňovalo ho to. Rozhodl se využít prvního úderu, čím by se stal tím, kdo určuje styů boje na začátku toho to souboje. Vždy podle toho jak zaútočí, tak se musí bránit. Pokud nezaútočí, musíme útočit. V každém případě hlavní byly vždy jeho počáteční kroky. Udělal však tu chybu, že začal tak primitívní technikou. Odhadovala jsem ho na víc. Možná mě ještě něčím překvapí. Když se mě zeptala jenova, proč na něj ještě neútočím, podívala jsem se na ní a s ďábelským úsměvem promluvila: "Protože zde nejpravděpodobněji nebude sám ču*ko." Měla jsem pravdu. V těchto končinách se potlouká plno různých lidí, ať už lidí s chakrou či bez, a proto jakékoli nepromyšlené jednání mohlo znamenat komplikace. Když ohnivé koule byly již téměř u mě, napřáhla jsem směrem do předu opět jak v případě při souvoji s Jenovou svou ruku, a následoval náraz ohnivých koulí do mé dlaně. Poté jsem najednou zmizela. Vše se událo tak rychle. K mému zmizení jsem však nepoužila žádnou techniku, ale pouze své pohyby. Má rychlost byla obdivuhodná. Kdyby se Jenova s Panem Neznámým podívali nad své hlavy, spatřili by mě, jak letím přímou čárou k Panu Neznámému, opět stéjně jak v případě, když jsem bojovala s Jenovou. Kubikiribocho jsem pevně svírala s takovým tým běžným zabijáckým pohledem, který říkal: "Ku*va! To je Tvůj konec!"
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Shinobi Mon May 26, 2014 2:23 pm

Pan Neznámý
Hory  I_won_t_give_in_by_izuraru-d6ou2j8
Nepříteli se podařilo vyhnout mému útoku a provést protiútok, a tak nyní byla řada na mě, abych předvedl jak zručný v obraně jsem. Na tu holku, která na mě letěla přímou čárou, jsem se nepokoušel útočit. Tedy jsem viděl jak se ji podařilo pohltit Jenovin útok, a tak bych zbytečně plýtval čakrou, kdybych na ní útočil. Místo toho jsem zaujal obranný postoj, a jakmile se mě Akira pokusila zasáhnout, otáčejíc se směrem za svou pravou rukou, jsem vykročil do předu, čím jsem své tělo přetočil v mžiku oka do pravé strany, čím se mi podařilo těsně vyhnout jejímu seku. Byla neuvěřitelně rychlá, to Já však taky.
Hory  Tumblr_mqlqumYuhD1r60ay5o1_500
Poté jsem ji chytil za krk stéjně jak na gifu a hodil dolů ze srázu, takže směrem ke Jenově. Má síla nespočívala v technikách, ale v rychlosti samotné, a to si již mohla Jenova s Akirou uvědomit. Pokud jsem byl rychlejší než Akira, která měla rychlost na 5 a byla S-rank... Jenova s Akirou měli do činění s něčím nebezpečnějším, než očekávaly.



Pan Známy
V oddáli se mezitím objevila další postava, od které obličej nešlo zahlédnout. Akira měla pravdu, tento souboj bude postupně lákat čím dál tím více lidí, ať už s chakrou nebo bez.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Jenova Tatsumaki Mon May 26, 2014 3:50 pm

/pre S rank sú max body v rýchlosti 4 .. len taká pripomienka Very Happy 

Chlapík sa naozaj nezdal. Po chabom pokuse o útok som si nemyslela, že by bol schopný nejakým spôsobom ohroziť ako mňa, tak aj Akiru. Ukázalo sa vśak, Že má prednosti napríklad.. v rýchlosti. Pretočil sa popod sek Akiri a chcel ju schytiť za krk. To už som však bola vo vzduchu nad nimi a v ruke sa mi vytvárala gulôčka prírodnej chakry, ktorú som po nich dvoch vypálila. Typovala som že to Akira prežije vďaka jej, záhadnej schopnosti. Na druhú stranu som pochybovala, že by sa on tomu mal ako teraz vyhnúť, keďže bol zamestnaný protiútokom na Akiru.
Jenova Tatsumaki
Jenova Tatsumaki
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 52
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory  Empty Re: Hory

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru