Jenova Tatsukami

Goto down

Jenova Tatsukami

Příspěvek pro Jenova Tatsumaki za Mon May 12, 2014 3:21 pm

Známe: 
Sennika (neviem či to mám dať ako techniku, alebo ako klasické kekkei genkai typu sharingan kde proste, nie je potrebné to ako techniku mať)
Body Absorption (A)
Kassouken (C)
Kassouken: Ichishiki (B)

Vlastné:
Názov: Sennika: Manipulation
Úroveň: S
Element: -----
Zaradenie: Kekkei genkai, Senjutsu
Popis: Jedná sa vlastne o manipuláciu chakry a tvorenie rôznych tvarov z nej. Je to však manipulácia prírodnej chakry, preto Senjutsu. Narozdiel od absorbovania, je Jenova schopná túto chakru taktiež zo svojho tela "vydať" a "pretvoriť". Napríklad má pomocou tejto techniky vytvorenú jej palicu. Dokáže vytvárať aj rôzne tvary typu "gule" ktoré majú dosť veľkú ničivú silu. Samotne veci tvarované touto schopnosťou môžu taktiež vybuchnúť, keď zruší tú časť techniky, ktorá chakru drží pohromade. Pevnosť predmetov či techník však vie obstáť veľmi veľký fyzický tlak.
Nevýhody: Je to vlastne Senjutsu, aj keď vo forme Sennika ovládaniu chakry. Niekto, kto ovláda Senjutsu by pri troche rozmýšľania vedel techniky či schopnosti vyrušiť svojimi vlastnými Senjutsu technikami či schopnosťami rovnakého ranku. Taktiež, keďže je stále uźívateľkou Senniky, teda skôr nositeľkou, čím viac a neopatrnejšie používa túto techniku, tým viac ju v danom súboji preberá jej divoká stránka, ktorú predsa len nikto s takou schopnosťou úplne ovládnuť nevie.

Názov: Kabe
Úroveň: A
Element: -----
Zaradenie: Kekkei genkai, Senjutsu
Popis: Vytvorenie „steny“ z prírodnej chakry. Má tvar oválu a môže ju vytvoriť ako na zemi, tak aj vo vzduchu. Vždy však len v jej blízkosti. Steja má premenlivú farbu no zväčša sa to hýbe okolo tmavých odtieňov. Je schopná udržať nárazy tecník do ranku A a taktiež rank A. Nemá žiadny elementárny vzťah, zo všetkými je čisto neutrálna.
Nevýhoda: Stena sa nedá vytvoriť, na tomto ranku, okolo celej Jenovi, len v určitom smere. Navyše zamedzí výhľad ako nepriateľa na Jenovu, tak aj Jenovi na nepriateľa, takźe pokojne môže použiť nejaký útok, ktorý dokáže meniť svoju trajektóriu, a ona to nebude očakávať.

Názov: Kassouken: Nibishiki
Úroveň: B
Element: ----
Zaradenie: Kekkei genkai, Senjutsu
Popis: Je to druhý štýl Kassoukenu, ktorý sa teraz nezmení na nejaký kanón či „baranidlo“, ako pri nultej a prvej forme, ale na čepeľ. Táto čepeľ má čiernu farbu a aj keď je súčasťou Jenovinho tela, má podobné vlastnosti ako kosti Kaguyov, teda je v podstate nezničiteľná a dokáže ustáť aj elementami nabité katany.
Nevýhody: Je to čisto technika nablízko, ktorá je priamo úmerná jej schopnostiam v boji na blízko. V podstate sú slabinou techniky na veľkú vzdialenosť a rovnako ako aj pri ostatných Sennika techník, pri neuváženom používaní môže jej osobnosť prebrať jej divoká stŕanka. 
avatar
Jenova Tatsumaki
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 52
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jenova Tatsukami

Příspěvek pro Hokori Mai za Mon May 12, 2014 4:41 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru