Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hluboké lesy

+2
Uzumaki Soumei
Assasin Senju
6 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Hluboké lesy

Příspěvek pro Assasin Senju Wed May 14, 2014 10:52 am

First topic message reminder :

Hluboké lesy - Stránka 2 Madara-and-hashirama-look-towards-forest

Tento Hluboký les bude sloužit jako základna pro Konohagakure no sato. V současnosti jsou okolo lesů vybudovány sídla různých kmenů, říká se, že zde žijí předci Uchihů a Senju.
Tento les zaujímá velkou rozlohu a v budoucnu bude sloužit pro vymezení hranic Ohnivé země. V tomto lese se můžete snadno ztratit, ve středu rozlohy je údolí obehnané horami. Na úplném jihu je velmi teplé podnebí, čím víc na sever, tím je podnebí mírnější.
Hluboký les má velmi dobré podmínky pro život, má dostatek potravy a pitné vody. Les také poskytuje ochranu, pokud jej dobře neznáte, můžete se lehce ztratit.
Co se týče živočichů, naleznete zde divoké šelmy - Rys, dále divočáky, jeleny apod.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Tue May 27, 2014 8:38 pm

Stál jsem před skupinkou a Rei mě nechal samotného. Cítil jsem jeho přítomnost a tak jsem se jen usmál a rozhodl jim odpovědět.
"Dobrý večer i tobě mladíku. Neměli jste tam chodit, když dokážete zanechat na místě tak jasnou stopu, pokud to však nebylo záměrně," neodvažoval jsem se jim podívat do očí, tak jsem tedy hleděl někam do neurčita.
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Rei Shinai Tue May 27, 2014 8:43 pm

Super, fakt super. Oni o nás vedeli, cítil som sa ako totálny amatér a tak trochu ponížene. Zoskočil som zo stromu a pešo som prišiel k uchihovi a pozeral do zeme. "Zdarec" Neobťažoval som sa vykaním, len som mávol na neho aj ostatných dvoch. I tak ich čoskoro pobijeme alebo snáď nie? Nevedel som kam toto všetko smeruje a chcel so msa nechať prekvapiť.
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Nukenin Tue May 27, 2014 8:53 pm

Dokonca ani príchod nového účastníka tohto divadielka, nerozhodil mladého Uchíhu ktorý stál pred starcom. Zdal sa že on je práve zo skupinky rádoby vodca, a sami mohli cítiť že jeho čakra je mnohonásobne vyššia ako čakry zvyšných dvoch ktorý postávali neďaleko svojho spoločníka, každý z nich v podivnom uhle, v akom ostali stáť keď sa prvý krát prihnal starec. Jeden z batohom v ruke, druhý pričupený snažiac sa rozložiť oheň, avšak pohľady oboch smerovali na Reia. Zato, chlapec stojaci pred starcom mal oči len pre neho, zdalo sa že vedel o čo tu ide avšak si chcel svoje divadielko užiť.

"Ja vážne netuším o čom hovoríte starče, iste ste múdry a svetom znalý ale v túto chvíľu ste si asi pomýlili.." Prehovoril svojim podivne milým hlasom, naozaj pozoruhodne zahrané pretože nešlo cez neho vyčítať žiaden znak irónie a sarkazmu, naozaj to rozprával akoby to čo hovoril bola vážna a pravdivá vec.
"Sme len obyčajný lovci odmien, ktorý sa vracajú z neúspešnej misie, nechceme naozaj robiť problémy len prejsť a vrátiť sa domov. Ja a moji bratia, už dlho sme nevideli rodiny, takže sa snažíme čo najskôr nabrať síl a popohnať to domov.." V túto chvíľu dokonca rozmýšľal či by ich oboch dokázal presvedčiť aby ich nechali. Poklad chceli odniesť čo najrýchlejšie, a zdalo sa že tento má rozum. Nechcel zbytočne riskovať nejaký boj kde by určite pocítili straty aj oni, aj keď boli oveľa silnejší, aspoň podľa neho.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Tue May 27, 2014 9:05 pm

Kunai Rei jsem uchopil a strčil za opasek, abych mohl lépe mluvit. Zasmál jsem se. Vytáhl jsem jejich pásku s Uchiha znakem, kterou tam nechali."Chcete mi říct, že tohle není Vaše?" zakroutil jsem hlavou. "Za mých časů se Uchihové nechovali zbaběle, nikdy jsem si nemyslel, že se toho někdy dožiji. Ano, jste barbaři, ale ne zbabělci."
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Rei Shinai Wed May 28, 2014 11:57 am

Rozmýšľal som nad tým či som sa mohol pomýliť v stopovaní a oni nezobrali tie šperky alebo čo to bolo. Nadvihol som obočie a zdvihol hlavu. Môj pohľad smeroval na tých dvoch Uchíhov. Takmer nikdy som neviedol takéto diplomatické rozhovory. Preto som mlčal a len som sa poškrabal vo vlasoch, pripravený sa brániť, pred všetkými. Neveril som ani jednému z človekov, dokonca ani Soumeiovi. Celý život som predsa len veril len sebe a nikdy nikomu inému. Bol to môj menší problém, ale zároveň ma to držalo nažive.
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Nukenin Wed May 28, 2014 12:04 pm

Bolo určite zaujímavé, pre obyčajného uchádzača, sledovať túto zdanlivo nevinnú scénku kedy obe strany nemienili zaútočiť bez dostatočných dôkazov. Predovšetkým bolo jasné že samotný vodca tejto party, nemienil nejako bojovať, už len z dôvodu miesta kde sa nachádzali a potreby vrátiť sa aj s obsahom hlavne nepozorovane naspäť. Takáto partička by sa istotne mohla natiahnuť a rodina ktorá ich prenasleduje by ich stihla zavetriť.

"To je síce zaujímavý argument, ktorý tu prednášate ale ako vidíte.." V ten moment svoj pohľad stočil na zvyšok svojej podivnej party a každý z nich prstom prešiel k svojej vlastnej čelenke, páske ktorá ich radila ku klanu Uchíha. Všetci traja ju totiž mali pripnutú na dosť viditeľnom mieste bez toho aby niesla známku boja.
"My svoje pásky máme.. Táto nie je naša.." Prehodil na záver argument ktorým mienil starca pred sebou doefinitívne ponížiť a následne aj svoj samotný pohľad preniesol na postavu pred sebou, tentoraz mu ale v očiach svietilo viac ako len čierne nebesia. Krv. Karmínovo červená farba, tentoraz farba Sharinganu svietila dostatočne aby aj keď svojím pohľadom uhýbal, dokázal zaregistrovať že ho samotný Uchíha upozorňuje aby mu ustúpil z cesty.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Thu May 29, 2014 7:38 pm

V těchto situacích jsem nejvíc ze všeho nesnášel svou pacifistickou povahu. Stopa nás zavedla sem, ale co když to tak není? Tak se přece nic nestane. Zradím své přesvědčení..
Ucítil jsem hromadění čakry v jeho očích. Sharingan! Pohled jsem upřel na jeho nohy.
Tak, kdo první zaútočí?
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Rei Shinai Thu May 29, 2014 7:44 pm

Správanie toho čo sa rozprával so Soumeiom bolo možno trošku podozrivé. Jeho Sharingan sa rozsvietil. Videl som to aj napriek tomu, že som sa momentálne pozeral niekam inam. Pokrčil som len ramenami a urobil o krok dozadu. Soumei tam stál oproti tomu Uchíhovi, čo to tu viedol a ja. Ja som to radšej nechal medzi nimi. Mali presilu o jedného človeka. Začal som myslieť na boj, ktorý sa dal očakávať.
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Nukenin Fri May 30, 2014 8:32 am

Zdalo sa že už bude naozaj koniec, pretože ako mal samotný starec pacifickú povahu dokonca aj Uchíhovia sa zdali že nechcú nejako bojovať, teda aspoň sa tak zdalo. Nikto totiž nevedel čo sa deje v ich hlavách. A možno to bolo dobré, jedno bolo jasné. Mladý Uchíhovia ktorý stáli za svojím vodcom, upierali zrak na Reia bez toho aby mali niečo aktivované, jediný Sharingan ktorý svietil bol práve Hideov. Ten ale namiesto toho aby zaútočil, vystrel ruku pred seba a v vzdávajúcom sa pohybe mu ju podal.

"Veľmi nás mrzí toto nedorozumenie, boli by sme radi aby sme sa rozišli v pokoji. Možno sme síce barbary ale, predsa sme už trochu civilizovaný.." Podávajúc ruku starcovi sa usmial. Aj keby to on stál za tou krádežou bol až pozoruhodne dobrý herec, ktorý sa zdalo, nemieni robiť nejaký rozruch tu na hraniciach. Možno sa bál práve následkov ktoré by sa mohli stať, a možno bola naozaj pravda že oni ten poklad neukradli, predsa len sa ani len nezdalo že ho majú tu niekde pri sebe. Možno, sa tu niekde nachádzala iná skupinka Uchíhov, ktorý za tým stáli.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Sat May 31, 2014 9:33 pm

Zdálo se, že je to mýlka. Že jsme se dostali na špatnou stopu a vyrušily jen potulné a slušné cestující. Ne, takhle to být nemohlo. Proč by teda aktivoval sharingan? Nedůvěřuji jim.
Usmál jsem se a už už mu podával ruku, když v tom..Něco tu nehrálo.
Uchopil jsem pevně v rukou Shakujou a chtěl mu setnout ruku.
"Jsem starý, důvěřivý, ale ne hloupý a naivní," sdělil jsem své stanovisko a můj výraz v očích se změnil. Nebyl laskavý, ani usmívající se. Byl tvrdý, chladný a čišela z něj taková moc, že se méně statečný ninja bál pohnout a odporovat mu. Byl starý, ale v jeho nitru jakoby plápolal samotný oheň.
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Rei Shinai Sun Jun 01, 2014 6:27 am

Uchíhov krok bol trošku prekvapivý, ale ja som stále neveril v náhody. To by bola teda naozaj veľká náhoda ak by sme narazili na presne troch uchihov a šli z toho mesta, také náhody sa jednoducho nedejú. Všimol som ako ich prekúkol Soumei a ja som tiež odskočil dozadu a môj zrak spočinul na tých dvoch uchihoch. Bolo mi jasné, že Soumei mal na starosti toho vodcu tejto party a ja som musel ísť proti presile. Väčšinou som to zvládal, ale tentokrát to bude boj na vyššej úrovni, proti uchíhom.
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Nukenin Sun Jun 01, 2014 4:35 pm

Hideo

Starec mal nakoniec dobrý úsudok a nenechal sa len tak obalamutiť. Ruku sa mu podarilo odseknúť, ale keď odtiahol svoju vlastnú ruku zazrel, ako tam Uchíha ďalej stojí s úsmevom a práve druhou už chytá starca. Netrvalo dlho a nafúkol sa, a len čo dosiahol dostatočne veľkého stavu, vybuchol. Priamo pred starcom. Bola to naozaj obyčajná technika klonu, Bunshin Daibakuha, kedy klon okrem toho že je klon po zásahu vybuchne. Tak sa tomu stalo aj teraz.
"Škoda ťa starče, bola s tebou zábava.." Vysoko podcenil svoju súpera tento takzvaný vodca, a v tom momente sa on samotný ocitol priamo ja jeho chrbtom, za starcom, držiac ruky v pečati draka a ústa v ktorých mu už horel oheň, ten ktorý stihol vytvoriť počas výbuchu v utajení, začal napadať v ohnivej guli svojho súpera. Katon mieril v obrovskej guli podobnej slnku priamo na chrbát svojho súpera, ktorý si ani neuvedomoval akou silou a čakrou vládne starec, ktého už dopredu odsúdil na smrť.

Súrodenci Karasu a Maya

Ani Rei neostal len tak, nezasiahnutý. Po výbuchu ani on sám nevediac ako, bol nútený sa kryť pred tlakovou vlnou a práve vďaka dymu ktorý sa prehnal bojiskom aj on sám pocítil že sa dosť oddelil od Soumeia a ocitol sa na opustenom priestranstve ale len s jedným z dvojice Uchíhov. Ten ktorému v túto chvíľu plápolal oheň v očiach, aktivovaným Sharinganom, pevne hľadel na svojho súpera, bez známiek ochoty urobiť prvý krok. Ale možno tomu tak nebolo, pretože tu bol sám a druhý mohol nepozorovane útočiť z iného miesta, tak prečo ho Rei necítil a po chvíli stratil čakrovú stopu aj svoho spoločníka? Už z pohľadu na nich bolo jedno jasné, obaja boli podľa ich postoja počas kradnutia cenného majetku, právoplatný súrodenci. Teraz sa však žena ktorá doteraz stála vždy po boku svojho brata zmizla, a nechala bojovať Karasa sama. Ten s maskou cez tvár a len jedným otvorom v ňom na jeho jediné oko so zbraňou v ruke postával a sledoval svojho nového súpera bez pohybu. Tentoraz Rei šiahne na svoje najhblšie dno ak bude chcieť tohto Uchíhu poraziť.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Rei Shinai Sun Jun 01, 2014 7:03 pm

Tlakovej vlne som sa vyhol jednoduchým skrytím za strom, potom som šiel o niekoľko metrov ešte ďalej od Soumeia, vtedy som videl jedného z tých dvoch uchíhov. Stačilo len správne načasovanie, ale už len to, že mal sharingan bol veľký problém, na tento fakt som nemohol zabúdať. Vytiahol som preto len dva kunaie, s pečaťami a oba som ich za sebou po ňom hodil. Povedzme, že som taktiež nechcel útočiť, možno som len vyčkával na Soumeia, keď dorobí svoju prácu s tým jedným Uchihom a pomôže mi proti presile, preto som bol tak trpezlivý.
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Aisu Haies Sun Jun 01, 2014 7:24 pm

Už nějakou dobu jsem cestovala lesem. Jakou si mini vesničku jsem opustila už před několika dny a nová vesnice byla ještě v nedaleku. Bylo možné, že po cestě jich bylo více, ale já na žádnou prostě nenarazila. Sice mi to tolik nevadilo, byla jsem radši o samotě a tak, ale mé zásoby z minulé vesnice se začínali tenčit, takže jsem musela co nejdříve narazit na novou, jinak bych musela zas ulovit nějakou zvěř a na to jsem byla až moc líná. Ale hlad mě k tomu asi nakonec stejně dožene..
Pokračovala bych normálně v cestě dál kdybych neuslyšela nějaké zvuky. Moc dobře jsem ty zvuky znala, protože už párkrát jsem s někým bojovala. Jakmile jsem se tedy ujistila odkud vychází, rychlými kroky jsem se vydala k tomu místu. Rukou jsem se potom opřela o jeden strom a s úšklebkem jsem sledovala ono dění. Rozhodně jsem neměla v plánu se nějak zapojovat, ale i přesto jsem byla ve střehu. Obě ruce jsem měla sice v kapsách, jenže v jedné ruce jsem pevně držela kunai a v druhé jehlu. Ani to, že tam bojoval nějaký stařec mě neudolalo k tomu, abych se vydala jim na pomoc. Rozhodně jsem fandila těm Uchihům, ty dva totiž podle mě neměli moc šanci.
Aisu Haies
Aisu Haies
Shinobi B-rank

Počet příspěvků : 5
Registrován : 29. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Mon Jun 02, 2014 7:51 pm

Všechno se odehrálo ve velmi rychlém sledu. Usekl jsem mu ruku, ale pak vybouchl a navíc začal po mě střílet ohnivé koule. Moje Godoudamy zareagovali dřív, než moje reflexy. Okamžitě se okolo mě obalily a vytvořili okolo mě jakýsi štít, reagoval sám a velmi rychle. Se svým sharinganem to však viděl normálně. Odskočil jsem a sekl holí. Koule se rozpůlila a oheň mě obklopoval. Hluboké lesy - Stránka 2 Dumbledore_Creating_Fire_Lasso
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Nukenin Thu Jun 05, 2014 3:54 pm

Hideo

Šlo uznať že technika ktorú použil starec, bola impozantná a dostatočne mladého Uchíhu prekvapila aby ho donútila ustúpiť od neho čo najďalej. Tento Uchíha bol považovaný za majstra v boji na blízko, avšak jeho Ninjutsu bolo ešte viac ultimátnejšie pre istú techniku, presnejšie schopnosť ktorou za pomoci obety jeho priateľa, dokázal získať. To však v túto chvíľu nemienil vôbec ukázať, namiesto toho sa rozhodol pre plný útok. Oheň versus oheň, uvidí sa koho je silnejší.
Katon: Ryūka no Jutsu Než stihol nejako veľmi reagovať, pretože cez svoj oheň bol jeho zorný pohľad naozaj dosť obmedzený, prerazili oheň shurikeny ktoré ale neboli samy. Na každom konci boli lanká. Vďaka technike manipulácie so zbraňami, dokázal svoje Shurikeny poslať do rôznych smerov a pokúsil sa o jedno, a to práve zviazanie svojho súpera a následne vďaka jeho ohňu, sa snažil starca upáliť zviazaného zaživa. Tentoraz musel aj starec uznať na základe rýchlosti akou predviedol útok Uchíha, že sa stretol so súperom, ktorý svojimi schopnosťami sa dokázal rovnať aj jemu samotnému.

Súrodenci Karasu a Maya

Avšak toto Rei nedokázal ani tušiť, pretože len čo poslal svoje kunaie naproti Karasovi, ten ani neuvažoval nad tým že by sa tomu nejako vyhol a tak čakal kým ho tieto zbrane zasiahnu. Než však dopadli, preleteli cez jeho telo akoby tam ani vôbec nebol a následne sa zabodli do stromu ktorý bol priamo za tajomným Uchíhom v kapucni a podivnej maske ktorá odhaľovala len jeho oko upierajúce sa presne na svojho súpera. Tu však mohla Aisu niečo zahliadnuť, a to práve že Rei aj napriek jeho ochote sa trafiť, minul pretože sám zacielil vedľa. A o dosť vedľa, pretože Uchíha stál o dobrých pár metrov napravo od miesta kde ho teraz videl Rei. Niečo tu nehralo. Aisu bola zatiaľ v bezpečí ale chýbajúci člen jeho rodiny, bol zjavne najväčším problémom v tejto dobe, pretože skrytý nepriateľ sa považoval za toho najnebezpečnejšieho.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Rei Shinai Thu Jun 05, 2014 4:42 pm

To čo sa stalo, nemal som tušenia, čo to k***a je. Nikdy som nevidel žiadnú takú techniku a nič podobné. Začal som dedukovať, ako je možné, že cez neho prešiel kunai? Nenapadlo ma nič, možno len, že najskôr má nejakú techniku, s ktorou som sa nestretol, alebo je to ilúzia? Ja som sa však nevedel brániť proti ilúziám a podobným veciam, a tak som jednoducho čakal bez jediného pohybu a snažil som sa rozmýšľať, čo všetko som započul o genjutsu.
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Aisu Haies Thu Jun 05, 2014 6:27 pm

Zatím o mě nikdo z nich nevěděl což bylo velikánské plus. Ohnivého boje jsem si moc nevšímala, hlavně protože byl ode mě dál a já tak musela stejně koukat přes plavovlasého muže, který se netrefil ani jedním svým hozeným kunaiem. Přimhouřila jsem oči a vzpomínala co mě všechno Mue učil o genjutsu. Musí tady být někdo třetí, myšlenka se nesla jako slizký had a já se musela opět ušklíbnout. Tohle rozhodně nebyl fér boj a i když jsem chtěla počkat jak se z toho plavovlasý ninja dostane, nakonec jsem se na to vykašlala. Má ruka pevně sevřela jehlu, kterou jsem následně poslala na Reiho. Jehla měla jasný cíl a to ten zasáhnout jeho stehno. Skoro nikdy jsem neminula cíl. Tento krok se zdál dost bolestivý, ale o to mi šlo. Mue mi totiž kdysi řekl, že bolest někoho může probrat z genjutsu..
Následně jsem se rozhodla vyšplhat na strom u kterého jsem stála. Chtěla jsem vyhledat toho kdo genjutsu způsobil, protože jsem pochybovala, že to udělal ten stojící dole, po kterém Plavovlasý mířil. Taky jsem se samozřejmě chtěla v koruně stromu schovat, protože bylo jasné, že přijdou na to, že je sleduji. Jakmile jsem stála schovaná ve větvích, sevřela jsem pevně v ruce svůj kunai a hledala toho kdo genjutsu způsobil.
Aisu Haies
Aisu Haies
Shinobi B-rank

Počet příspěvků : 5
Registrován : 29. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Mon Jun 23, 2014 9:24 am

Boj s nepřítelem byl vážně nepříjemný. Uchiha použil katon a poté i své shurikeny s drátky. Godoudama reagovaly sami. Jenže rychlost jakou to provedl byla opravdu rychlá. Není moc fajn bojovat proti Uchihovi. Rei na tom nebyl moc dobře, musel jsem to ukončit rychle.
Uchiha moc dobře přes oheň na mou osobu neviděl, ale přesto mířil dobře. Když však jeho technika skončila, viděl velkou bílou kouli. Má technika mě chránila. Uvolnil jsem ochranu a mohl vidět, že se ze mě kouří. Jakto, když mě technika nezasáhla? Bylo to jinak? Měla má technika slabinu?
Zamračený jsem hleděl na Uchihu. "Jedna.." Na Uchihi se vrhla jedna z koulí, které se vznášela po mé pravé straně.
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Nukenin Thu Aug 07, 2014 11:30 am

Hideo

Techniky ktoré predvádzali práve títo dvaja Shinobi na bojisku dosť menili terén. Vo svojom ohromnom boji začali prekonávať boje, o ktoré sa ľudia usilovali doteraz, a to už len z dôvodu obrovskej sily starca, nehovoriac o tom že Uchíha proti ktorému stál patril k jedným z najsilnejších Uchíhov svojej doby. Aby sa mu ale vyrovnal, potreboval využiť oveľa viac ako len svoju hrubú silu, ktorá mu bola trochu nanič, už len z dôvodu že súpera nejako chránili podivné gule. "Zásah..?" Zaznelo Hideovi v hlave keď zahliadol ako sa starcovi dymý z plášťa. Nevedel proti komu to vlastne stojí, vedel však že starec napriek veku ppatril k elite Shinobi, proti ktorým nie je rozumné aby človek bojoval arogantne a bez premýšľania. Gule ktorá letela naproti nemu sa z ľahkosťou vyhol, užívateľ Sharinganu ktorý dokáže predvídať pohyby, so zameraním na rýchlosť tela, nerobilo mu to veľký problém. Odskočil, pričom stihol vo vzduchu nepozorovane zložiť pečať a znova pristál na strome neďaleko starca. Musel si počkať, musel vedieť čo sú tie gule a čo dokážu.

Súrodenci Karasu a Maya

Rei bol naozaj v probléme, ako stihol poznamenať Soumei. Nie len že stál proti dosť komplikovanému Genjutsu, ako sám dokázal z toho čo videl usúdiť, k tomu stál proti dvom osobám ako stihla usúdiť neďaleko skrytá Aisu, ktorá nepochybne verila v svoj úsudok že ju nikto nenájde. A naozaj, mala dobrý úsudok aj v zrušení Genjutsu, kedy po Reiovej nohe hodila malú ihlicu, ktorú by si snáď ani nikto nedokázal všimnúť. Zdalo sa že Rei z toho bude vonku, kým sa ihlica nepriblížila a neprešla cez Reia presne ako cez maskovaného Uchíhu. Akoby tam Rei ani nebol, ihla mu prešla cez stehno a on o nej ani najmenej netušil. Až teraz to začalo byť komplikované, pretože Aisu samotná prezradila svoju polohu a ak boli jej domnienky správne, boli tu dve osoby, nie jedna. Rei však neostal na pokoji, maskovanému Shinobimu sa v ruke objavila reťaz a súper proti nemu vyrazil v plnej rýchlosti, neberúc ohľad nato že je vlastne nehmotný.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Rei Shinai Thu Aug 07, 2014 2:31 pm

Netušil som, čo sa dialo, jediné čo ma napadlo bolo si do pleca bodnúť senbon. Bolelo to dostatočne na to, aby som sa dostal z nejakého genjutsu, pokiaľ som v nejakom bol. Rútiaci Uchiha s reťazou ma prekvapil a v sekunde som sa odtiaľto premiestnil na svoj kunai pomocou pečate, Uchiha asi netušil, čo sa presne stalo, nikdy predtým nemohol vidieť takú techniku. Najskôr som zmizol z dohľadu Uchihov, senbon, ktorý som si vrazil do pleca som vytiahol. Tiekla mi odtiaľ krv, len som to na rýchlo obviazal červenou šatkou, ktorá bola súčasťou môjho oblečenia. Vytiahol som ďalší kunai s pečaťou Hiraishinu a čakal na vhodnú chvíľu k útoku.
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Aisu Haies Thu Aug 07, 2014 5:55 pm

Situace tím, že byla komplikovaná, působila i dost nepříjemně. Má teorie ohledně genjutsu musela být mylná. Jinak by má jehlice zasáhla svůj cíl, a nebo... nebo nepřítel ovládal jakousi časoprostorovou techniku, která ji pohltila. Netušila jsem zdali to je vůbec možné. S časoprostorovými technikami jsem se nikdy nesetkala, a pokud nepřítel skutečně minimálně jednou disponoval, bude nepochybně opravdu silný. Na stromě jsem měla trochu omezený výhled, což se mi nelíbilo, a tak jsem se rozhodla jednat. Jediné, co jsem stihla na stromě zahlédnout, byl chlápek se řetězem, který si to mířil směrem ke Reiovi. Instinktivně jsem vyskočila do povětří, a hodila po něm kunai, který jsem svírala v ruce. Měla jsem vážně dobrou mušku, a nepřítel byl zahleděný na Reie, takže jsem nepochybovala o úspěšnosti zásahu. Kdoví, co má ale tento nepřítel ještě v rukávu? Když jsem padala směrem dolů, všimla jsem si, že je očividně Rei někde jinde. Že by se dokázal tak rychle přemístit? V životě jsem nic podobného neviděla. Možná ho u stihl dostat nepřítel... ale to bylo nepravděpodobné, protože jinak by se neubíral jeho směrem. V hlavě jsem měla pořád to, že je zde někdo další. Dokud se však sám neukáže, nenajdu ho. Když jsem padala složila jsem další pečetě a na nepřítele bez ohledu na to, zda-li ho kunai zasáhl nebo ne, vyplivla proud vody.
Hluboké lesy - Stránka 2 Suiton-mizu-rappa-o
Nevěděla jsem, proč jim pomáhám. Mé tělo jakoby se hýbalo samo. Byl to nepopsatelný pocit, ale pokud bych se k tomu měla vyjádřit tak-> lítost. Vypadalo to na to, že Reie, když byl v genjutsu, dostanou... neunesla bych takový přímý pohled na něčí smrt. Ne že by se mi příčilo vidět krev, ale na smrti není nikdy nic hrdinského.
Aisu Haies
Aisu Haies
Shinobi B-rank

Počet příspěvků : 5
Registrován : 29. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Uzumaki Soumei Thu Aug 07, 2014 9:32 pm

Tak bylo to tady. Souboj na život a na smrt. Neměl jsem ve zvyku takto bojovat dlouho. Nepřátelé se obvykle vzdávali po dvou technikách bez ztrát na životech. Tohle v momentální situaci nezabere...Takže...
Několik koulí se roztočilo a začaly měnit tvar. Vypadaly jako kužele. Obklíčily Hidea a namířili na něj své špičky. Jedna po druhé kolem něj prolétaly, až to vypadalo jako druh atomu. Poté se jej snažily za sáhnout.
Uzumaki Soumei
Uzumaki Soumei
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 38
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Nukenin Thu Aug 07, 2014 11:36 pm

Hideo

Soumei sa v ničom nemýlil, tentoraz narazil na súpera ktorý dokázal hraničiť s jeho vlastnými schopnosťami. Bolo to takmer až nemožné, tak povediac sa to zdalo aspoň pre starca, ktorý si jasne doteraz uvedomoval že nebolo veľa ktorý sa mu mohli vyrovnať, napriek tomu sa zdalo že v tomto Uchíhovi je dostatok potenciálu aby sa mu v budúcnosti dokázal vyrovnať a ba čo viac, možno ho aj prekonať. A možno práve preto bol tak nebezpečný a bolo nútné sa postarať o neho. "Ale, ale starče. Nemáte ešte dosť?" Výsmechom sa snažil Soumeia vyprovokovať, zatiaľ čo sa s elegantnosťou vyhýbal zvláštne rýchlym pohybom jeho guličkám, ktoré nabrali tvar kužeľa. Nevedel čo tým ako chce starec dokázať, nemienil ho však nechať len tak vyhrať, aj keď netušil čo mal v pláne. Razom, počas toho ako sa oblúkovito a vo vývrtke snažil vyhnúť ďalšiemu kužeľu, sa rázom všetko zmenilo. Len čo totiž po poslednom útoku padol k zemi, zahliadol starec pečate tigra a obrovskú, hromadiacu sa čakru v súperových pľúcach.

Oheň ktorý mu vystúpil z pľúc ďaleko presahoval obyčajné techniky smrteľníkov. Rozsah techniky, jeho sila a majestátne pôsobiaca sila mali dopad na samotnú geografiu tohto kúska zeme kde sa odohrával boj. Technika ktorú si on sám súper zakázal použiť, pretože mala obrovský dopad ako na jeho čakru, tak na samotný život a dokonca aj zdravie, patrila k jeho elitným. Ovládal dokonca Mangekyou Sharingan, ale ani ten sa nedokázal rovnať technike ktorú práve ukázal, technike ktorú nezastaví len tak voda, technike ktorá v tejto blízkosti berie všetko zo sebou a nehľadí na vlastných spojencov, technika samotného pekla, pričom Hideo mal v pláne to peklo vytvoriť.

Súrodenci Karasu a Maya

Útok od Aisu bol celkom nečakaný a naozaj dosť dobre pôsobiaci, pretože v pláne mala presný útok na súpera práve v okamihu kedy musí mať svoje telo zhmotnené. Jej dedukcia časopriestorovej techniky taktiež nebola úplne odveci, avšak malo to jeden háčik, ktorý nemohla očakávať. Len čo kunai prešiel jeho hlavou a zanechal v nej dieru, kedy sa fakt zdalo že ho zabila, zasiahla ho voda čím ho dokonale prerazila, na malý okamih mohla pocítiť víťazstvo, keďže súper sa ani na okamih nepokúsil útok nejako zastaviť a nechal sa ním zasiahnuť. Jeho mŕtve telo dopadlo na zem. Avšak Rei pred ňou ostal ďalej stáť, akoby v spánku v stoji.

Rei však videl stále úplne niečo iné, aj napriek tomu že sa Aisu očividne podarilo Karasua zabiť. Zdalo sa že za to Genjutsu v ktorom je Rei, zato môže stále Mayu a tá nebola k zastihnutiu. Reiovi sa však podarilo dostať z centra všetkého diania aby si dokázal vybrať zapichnutý senbon z pravého ramena, nedočkal sa ani toho najmenšieho odpočinku, pretože súper v podobe stále maskovaného Karasua stál priamo za ním, stále s reťazou na rukách a divným úsmevom ktorý však skrýval pod maskou. Bol šťastný, dostal súpera tam kam chcel, aj keď sa zdalo že to je Genjutsu. "Dobre si sa pokúsil újsť z Genjutsu za pomoci bolesti, ale mám pre teba zlú správu, jediný spôsob ako sa odtiaľ dostať je spôsobiť si takmer až smrteľné zranenie.." Zasmial sa, áno, táto technika sa zdala byť naozaj silná a jediný spôsob ako odtiaľ odísť je buď umrieť alebo sa nechať takmer prizabiť, teda aspoň podľa súperových slov, malo to však riziko. Ak sa toto stane v Genjutsu, reálne telo bude naozaj vážne oslabené a práve prítomnosť spojenca v podobe Aisu ešte nedokázal Rei zaznamenať. Súper okamžite konal, reťaz si upol za seba a rozbehol sa podľa všetkého nehmotný voči prekvapenému Reiovi.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Rei Shinai Fri Aug 08, 2014 1:36 pm

Uhm, pre mňa bolo nemožné sa dostať z Genjutsu, nedokázal som tak dokonale pracovať s chakrou, aby som sa dostal z genjutsu, ak som v nejakom bol, preto mi ostalo len vyčkávať na Soumeia, kým mi pomôže. Bol som naozaj prekvapený a ten nepriateľ bol nehmotný, zatiaľ som nevedel na sto percent o čo ide, ale vypadalo to, že sa dokázal zhmotniť, kedy chcel. Nehmotný by mi predsa nič nedokázal spraviť. Keďže stál ten neznámy za mnou, odhodil som čo najďalej a pomocou jednej pečate som sa naň premiestnil. Objavil som sa v strede bojiska a čakal na ďalšie kroky nepriateľa v tomto genjutsu.
Rei Shinai
Rei Shinai
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 28
Registrován : 23. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Hluboké lesy - Stránka 2 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru