Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hluboké lesy

+2
Uzumaki Soumei
Assasin Senju
6 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Hluboké lesy - Stránka 3 Empty Hluboké lesy

Příspěvek pro Assasin Senju Wed May 14, 2014 10:52 am

First topic message reminder :

Hluboké lesy - Stránka 3 Madara-and-hashirama-look-towards-forest

Tento Hluboký les bude sloužit jako základna pro Konohagakure no sato. V současnosti jsou okolo lesů vybudovány sídla různých kmenů, říká se, že zde žijí předci Uchihů a Senju.
Tento les zaujímá velkou rozlohu a v budoucnu bude sloužit pro vymezení hranic Ohnivé země. V tomto lese se můžete snadno ztratit, ve středu rozlohy je údolí obehnané horami. Na úplném jihu je velmi teplé podnebí, čím víc na sever, tím je podnebí mírnější.
Hluboký les má velmi dobré podmínky pro život, má dostatek potravy a pitné vody. Les také poskytuje ochranu, pokud jej dobře neznáte, můžete se lehce ztratit.
Co se týče živočichů, naleznete zde divoké šelmy - Rys, dále divočáky, jeleny apod.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hluboké lesy - Stránka 3 Empty Re: Hluboké lesy

Příspěvek pro Aisu Haies Fri Aug 08, 2014 1:59 pm

Byla jsem naprosto nahrána. Sice se mi podařilo nepřítele porazit, ale byli zde ještě dva. Jeden neznámo kde, a druhý, jehož techniky byly na úplně jiné úrovni. Bojoval s tím plavovlasým mužem. Chtěla jsem pomoct alespoň tam, ale poblíž nebyl nikde nějaký zdroj vody, takže na efektivnější techniku, která by nebyla k zahození, jsem se nemohla zmoct. Jediné k čemu bych mohla být nějak užitečná bylo probuzení Reie z genjutsu. Bylo opravdu silné, takže jsem si přirozeně nevěděla rady ani s tím. Hideova technika byla obřích rozměru, ale naštěstí jsme se nacházeli trochu bokem, takže postačilo uchopit Reie navzdory jeho váze, a přesunout ho urychleně trochu víc mimo boj Soumeie a Hidea.
Hluboké lesy - Stránka 3 Tumblr_m1izskeyZq1r12d1bo1_500
nenáviděla jsem ten pocit, kdy se cítím tak zbytečná. Jediné co jsem mohla dělat bylo chránit Reie před skrytým nepřítelem a... a alespoň ještě jednou jsem se pokusila ho z toho genjutsu dostat. Mue mě učil, že bolest by měla stačit, ale toto genjutsu, jak se zdálo, bylo na jiné úrovni než ty, s kterými se setkal Mue. Neváhala jsem a plnou silou Reie udeřila. Nechtěla jsem mu ublížit, ale v aktuální chvíli se to zdálo být jako jediné východisko. Plavovlasý muž měl plno své práce, aby se zajímal ještě tady o Nás, takže Nám nemohl pomoct. Už pomáhal s Hideem, takže toto bylo na nás.
Aisu Haies
Aisu Haies
Shinobi B-rank

Počet příspěvků : 5
Registrován : 29. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru