Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+34
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Kirin Yakushi
Anbu
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Gats Terumi
Hikari Momochi
Ryo
Takeshi Kenpachi
Killunia
Junka
Torio Nami.
Hikaru Hyuuga
Goku
Assasin Senju
Ruko Terumī
Daisuke Utsushi
Kataro Terumi
Kioshi Hoshigaki
Kiseki Mirakuru
Emilia Akatatsu
Totsuki
Akira Hitsumi
Akio
Hirin
Yogi
Hoozuki Meizu
Shin
Yuuki Botan
Kashike
Faito Dansaku
Hitomi Yamada
38 posters

Strana 12 z 40 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:38 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Mist-adminbldg

Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.
Kancelář Mizukage - Stránka 12 Kz9m
Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její Kuchiyose no Jutsu - sněžná liška. (Vysvětlení: Zástup Mizukage vyndá potřebný dokument, na který liška položí packu a tím se pečeť zruší xD)

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
(Přihlásí-li se mi nějaká sekretářka, budu jen ráda xD)
BTW: Neberte to doslova, opravdu u toho nebudu v jednom kuse, ale budu se snažit to kontrolovat ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Thu Aug 15, 2013 6:05 pm

"Zajímavé argumenty ale co když mi jí někdo sní?"Zasmála jsem se.Najednou mě něco napadlo.Co takhle koryš?Vím není to už 4 nohy.Usmála jsem se.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Aug 15, 2013 6:10 pm

Pozorne som si ju prezrel, keď dvihla hlavu. Ale akosi to netrvalo dlho, pretože ju zas zložila. Toto nemohla len tak okomentovať, ako aj spravila. Bolo jasné, že sa niečo stalo.
"Ja ako vždy fajn... ale tebe sa zjavne niečo stalo." Potichu som povedal a pritom si povzdychol, načo som sa trochu lepšie natočil k nej.
"No čo? Povedz. Bude ti lepšie, keď sa vyrozprávaš!" Aby som ju aj uistil, som sa široko usmial a tak jemne ju ďobol prstom do boku, aby dvihla hlavu. Tým sa mi začala nová misia, zistiť, čo jej je, a dostať ju z toho...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 15, 2013 6:14 pm

Vykulila jsem oči. ,,Proč by někdo nebo něco jedlo labuť?" zeptala jsem se podezřívavě. No dobře, tak se to nepovedlo T^T....
,,Korýš? No...Ale kterého byste si představovala?" naklonila jsem hlavu na stranu.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Thu Aug 15, 2013 6:19 pm

Zamyslela jsem se."Hmm,třeba takový humr,velký silný tvrdý krunýř." Podrbala jsem se na hlavě.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 15, 2013 6:26 pm

Zdvihla som hlavu a zasa som sa mu pozrela do tváre. Čo je to s vami červenovlasými!? Kso, prečo musíte vždy byť taký.. !? Nahnevane som povedala, do už sa mi leskli oči. Ešte šťastie že sme boli pomerne ďalej než ostatný čo čakali.
Objavila som jutsu... barierové jutsu, keď som trénovala. To by ešte nebolo nič zvláštne ale... prišla som nato na akej báze to jutsu funguje... Povedala som potichu.
Je to... je to akoby ste sa pokúsili usporiadať chakru do rúk ale vymkne sa to vašej kontrole a vy ju z tela vytiahnete úplne všetku, do poslednej kvapky... a natiahnete ju ako obrovský plášť. Začala som si hrýzť do pery div som ju neprehryzla.
Dokázala by som ju natiahnuť do veľkosti dediny... celej dediny... a možno z trochou šťastia by sa mi podarilo natiahnuť ju tak aby som zakryla aj osady okolo ale... nadýchla som sa, má to aj negatívne účinky... bezvedomie, stratu pamäte alebo... moju smrť. Dopovedala som a pozrela som sa inam a potom som sa smutne uškrnula a sarkasticky som povedala. Nie žeby som sa bála zomrieť... ale kto bude večne otravovať Lady Mizukage...? Kto bude dávať pozor na dedinu...? Kto sa bude s vami chodiť opíjať do baru...? Som až tak brutálne nahraditeľná že všetky moje jutsu smerujú k smrti...? Smiala som sa na svojej hlúposti. Zo smrti som strach nemala, ANBU ma vyformovalo cítiť veci tak ako som ich cítila.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 15, 2013 6:31 pm

Už jsem se bála, že to budou krabi. Ty bych jí povolit nemohla, oddychla jsem si a prohrabovala se svitkama dál. Nakonec jsem na správné jutsu narazila.
,,Máte štěstí, že korýši i mekkýši byli už odjakživa oblíbení summoni." pousmála jsem se a podala jí svitek na Kuchiyose no jutsu - humr.

(Nezapomeň si svého summona sepsat, abych ti ho mohla povolit. Teprve potom se ho můžeš učit ^^...Kdybys měla nějaké další otázky, tak mi napiš PMku ^^)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Thu Aug 15, 2013 6:41 pm

Pousmála jsem se."Arigato Mizukage-sama" Vzala jsem si svitek."Tak já jdu za Shinem k tomu jezírku.Na shledanou, sbohem Palečku usmála jsem se na spící ho pejska.Když jsem vyšla z kanceláře viděla jsem asi 4 další shinobi,poznala jsem jen Yuuki."Zdravíčko ve spolek" Usmála jsem se a pokračovala směrem pryč z budovi a pak směrem jezírku. Cestou jsem přemýšlela jaký je asi Shin.

(Zítra to budeš mít Smile )
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Aug 15, 2013 6:43 pm

Nadvihol som mierne obočie, keď sa najprv nahnevane ozvala. V duchu som sa trochu zasmial, podľa jej slov, jej niekto ďalší červenovlasý asi niečo spravil. Heh, žeby sa s niekým pohádala?
"Taký čo? Idioti? Otravný? Blbý?.." Vymenoval som zopár vecí, načo som sa uškrnul. Asi to, podľa jej výroku, bolo pre červenovlasých typické. No schválne by som sa ale s niekým takým rád stretol. Hoci radšej by som našiel svoje dievčenské neexistujúce dvojča, ale to je fuk. Následne som zostal ticho, s trochu vážnejším a vhodnejším výrazom, kedy som počúval o tej bariére a jej riziku.
"Yuu~Yúú.." Pokrútil som trochu hlavou, trochu ironické, že som sa práve ja mal vyjadriť k niečomu takému, ale to bol už len detail.
"Nikto nieje nahraditeľný. Aspoň teda má vždy niekoho, pre koho nieje. Ja napríklad... ja som neni nahraditeľný v baroch, veď bary na mne zarábajúc viac než niekde inde." Uškrnul som sa a následne som si, áno až teraz, všimol jej oči, z ktorých sa asi každú chvíľu mali spustiť slzy. Do ruky som preto chytil šatku, ktorú som vlastne nosil iba ako taký prídavok k oblečeniu, hoc možno sa akurát hodil na takéto veci, keďže servítky som nikdy nenosil. Šatku som si ale zatiaľ len začal natáčať na prsty, oči by som jej hádam nezačal utierať xD.
"To, že tvoje techniky vedú hneď k smrti neznamená, že ti to nejako vraví, že si nahraditeľná. A niesi, stavím sa, pre veľa ľudí, určite niesi. Tak isto pre dedinu. To, že by si zomrela za použitia nejakej techniky skôr ukazuje, že si ochotná obetovať sa pre tých, ktorých chrániš, alebo sa o to snažíš, len aby prežili." Teraz som sa trochu rozhovoril, čo som si uvedomil až po chvíľke, kedy som sklapol a nahodil trochu divný výraz. Následne som sa na ňu široko usmial.
"A si jediná, ku ktorej som takto, týmto štýlom, v živote rozprával. Takže si ešte aj výnimočná! A teraz sa úprimne usmej, tie slzy si buď potlač alebo ich naopak nedrž, a vzchop sa. Nie iba pre seba, ale aj pre druhých." Zakončil som svoju ó veľkú reč, načo som ju znova šťuchol a ponechal som si úsmev.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 15, 2013 6:50 pm

Pousmála jsem se, když spokojeně odcházela. Podívala jsem se na pejsátko. Paleček? Pitomější jméno ti Raikage vymyslet nemohl? ušklíbla jsem se. Přejmenuji si tě, Šmudlo, ale ještě nevím jak. Posadila jsem se zase za stůl a štěně nechala spát na gauči. Ti, co stáli na chodbě si museli všimnout, že někdo odešel, proto jsem nikoho dál nevolala. Prostě někdo přijde dovnitř. Pak jsem si vzpomněla, že během rozhovoru s Hirin někdo klepal.
,,Dále." zavolala jsem tedy na konec a čekala, kdo vstoupí dovnitř.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 15, 2013 6:53 pm

Taký... ktorým verím... Povedala som potom a potichu som fňukla. Kso, sedemnásť rokov som skoro nikdy neplakala, tak teraz kso nezačnem! Nahnevane som si utierala oči aby som z nich odohnala slzy a celý čas som si kusala do pery. Potom ale ako dokončil ten svoj menší monológ... sa to nedalo. Fňukla som zase a pozrela som sa inam no zopár sĺz mi spadlo z očí. Potom som sa ale zasmiala. Heh, som výnimočná hm? Mením ľudí...? Aj chronického alkoholika ako vy? To som potom safra úžasná... ! Zasmiala som sa zasa.
Potom ale Hitomi zvolala ďalej, pozrela som sa na týpka ktorý stál neďaleko, nejako pozornosť nevenoval, a potom na Meizua. Asi... ste na rade nie?
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Aug 15, 2013 7:00 pm

"Oh, tak ty veríš každému s červenou hrivou?" Pobavene sa zasmial a pozoroval, ako si oči utiera, hoc to asi aj tak nepomohlo. Zostal zas ticho, trošku si asi kompenzoval tú svoju predošlú reč...
"Meníš ľudí, ale tým lepším spôsobom. Kedy by si od alkoholika čakala také reči, há?" Uškrnul som sa a pozrel som smerom k dverám. Bol som na rade ale...
"Ja si tu ešte posedím!" Zvolal som k tomu neznámemu, načo som sa zamračene kukol na Yuuki.
"A ty-mi-pre-staň-vy-kať!" Pri každej hláske som ju raz šťuchol, aby si to zapamätala. Nebol som rád, keď mi niekto vykal. Ak nešlo o deti, od tých som to zas požadoval xD...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 15, 2013 7:07 pm

Ak mám povedať pravdu tak... hai! Zasmiala som sa. Nemôžem zato! Vždy som chcela červené vlasy... tieto moje divné hnedé sú jednoducho... divné no! Nafúkla som sa a prešla som si rukou vo vlasoch.
Heh, no nečakala... ale zas, hovorí sa že alkoholici väčšinu času hovoria pravdu pretože alkohol rozviaže jazyk! Podotkla som a uškrnula som sa.
Potom do mňa začal šťuchať. Ty BAKA! Tse, tu je slušný človek čo sa snaží prejaviť úctu voči tebe a tebe sa to nepáči! BAAAAKA! Nafúkla som sa a pre zmenu som doňho šťuchla ja.
Ale... mali by sme vstúpiť, Lady Mizukage veľmi šťastná nebude keď nás tu bude počuť rozprávať sa. Plus, bude to len chvíľka aj tak som mala len... jeden návrh... Povedala som. Ale zasa... boli tu predo mnou takže sa radšej nikam nebudem ako sa povie... pchať... Zasmiala som sa.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Aug 15, 2013 7:23 pm

"No, aby to raz niekto červenovlasý nevyužil." Schválne som na ňu pri týchto slovách provokačne žmurkol okom, jo, ja som rád dráždil. Následne som sa ale začal smiať, aj keď sa navyše nafúkla. Vtedy som na chvíľku zas sklapol a prezrel si jej vlasy.
"Hmm... ale veď to sa dá zariadiť. Kúpiš melír, a raz-dva máš červené vlásky." Poznamenal pobavene a potom iba prikývol. Alkohol skutočne rozviazával jazyk... to by bolo dobré používať ho pri výsluchoch, namiesto mučenia. Je to predsa len trochu humánnejší prístup!
"Nepotrebujem od nikoho úctu. Tá vo väčšom množstve aj tak len škodí." Odfrkol som si a schválne jej vrátil zas to šťuchnutie, načo som sa kukol zas k dverám.
"Tamten môže ísť dnu, ja tu som iba kvôli podaniu odkazu pre Mizukage." Oznámil som a kukol sa zas na Yuuki.
"Návrh? Aký?"
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 15, 2013 7:32 pm

Nie! To radšej svoje prírodne divné vlásky! Zasmiala som sa a potom do mňa zasa šťuchol! Nafúkla som sa.
Hej! Ja nie som žiadne šťuchadlo do ktorého môžeš len tak šťuchať! Šťuchla som ho do ramena. Potom som sa uškrnula.
Eh, nie si nejako zvedavý? Nie je to nič dôležité len by som chcela aby, pokiaľ by sa niečo stalo, urobila menšie opatrenia ktoré by sa týkali mojich.. ech, vecí. To je všetko. Usmiala som sa. Nebolo potrebné mu hovoriť aby, pokiaľ by sa niečo pokazilo a umrela by som, ma nepochovávali do zeme ale dali niekam do vody. Zem nie je môj element, no.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akira Hitsumi Thu Aug 15, 2013 7:34 pm

Nějak se to tu začalo zalidnovat. Naštěstí ne mnoho... nejdřív přišla jedna kunoichi... pak jeden shinobi, ale pak odešla zase nějaká kunoichi z kanclu. Jak se zdálo ti dva čekající se mnou se nejspíš znali, a tak si poklábosili. Kdo ví? Možná to byl začátek něčeho pěkného XD Po chvíli se ozvalo slovo DÁLE a já vešel dovnitř, a pak tiše za sebou zavřel dveře. "Dobrý den Mizukage-sama." Pozdravil jsem a počkal než mi pozdrav opětuje, abych mohl pokračovat ve svém monologu. Když se tak stalo pokračoval jsem se slovy-> "Jsem posel z Sora no kuni... vyslal mě Daimyo se žádostí, abych zjitil datum, které Vám bude sedět na sraz Kage... co se týče představ Daimyo... představoval by si to, aby to proběhlo asi tak za devět dní... možná i dřív. Sora no kuni Daimyo by si přál pak aby odpověd z Vaší strany madam neotálela." Jakmile jsem domluvil... nezbývalo mi nic jiného než čekat... a doufát, že jsem na nic nezapoměl. (Omlouvám se, ale další post bude až tak za hod. a půl... je mi to líto :/)
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Aug 15, 2013 7:43 pm

"No tak sa potom nenafukuj, že nemáš červené, keď pre to nič nerobíš!" Vyplazil som na ňu jazyk a po jej šťuchacom vynadaní, som i tak zas šťuchol prstom jej bok, načo aj brucho a zas bok. Ešte by som ju aj takto začal štekliť, ale nakoniec moju pozornosť vzalo jej posledné rozprávanie.
"Som, a čo, vadí?" Pobavene som nadvihol obočie, aj keby vadilo, aj tak by som vyzvedal.
"Vecí?" Zopakoval, načo zažmúril oči a celú si ju obzrel. Chcel sa jej spýtať, či náhodou nieje tehotná, keďže mu to tak trošku vyznelo, ale radšej to nepovedal a len sa zo svojich myšlienok uškrnul.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 15, 2013 7:51 pm

Tak ale ja to chcem mať prirodzene červené! Povedala som no potom som sa začala smiať keďže ma začal štekliť. Jashin, ty si taký baka! Zasmiala som sa.
Áno vecí. Napríklad, kto sa postará o moje sídlo? O moje summony? Hm? Povedala som a založila som si ruky na hrudi. Plus, sídlo nebolo lacné... aj keď nie je tak veľké aké som ho mala predtým... a môj roztomilý havran nie je zvyknutý na nových ľudí! Začala som premýšľať nahlas.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 15, 2013 8:03 pm

Do kanceláře vstoupil mladý muž, který byl ze Sora no Kuni. Usmála jsem se na něj a kývla na pozdrav. Jeho vzkaz byl opravdu zajímavý. Takže jsem měla pravdu. Bude se konat sraz Kage.
,,Vlastně je mi to jedno. Byla bych ráda, kdyby to bylo co nejdříve, takže se ráda přizpůsobím většině." pousmála jsem se.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Aug 15, 2013 8:04 pm

"Tak to už len snívaj, Yuu-chan." Uškrnul som sa a na moment som sa kukol inde. Práve vtedy, ako jej smiech utíchol, som ju zas nenápadne šťuchol. No ja som si nevedel predsa pomôcť, kto by odolal šťuchaniu druhých! Obzvlášť, keď to bolo také ľahké.
"Ach ták... myslíš hneď na to najhoršie čo?" Poškrabal som sa vo vlasoch a trochu inak som sa usadil, načo som nohy natiahol pred seba. Takto snáď nejakú chvíľu vydržím sedieť.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Aug 15, 2013 8:14 pm

Si zlý... fakt vážne! Šťuchla som doňho tiež. Tse, takúto šťuchaciu vojnu! TSE! VYHRÁM TO! Nafúkla som sa a šťuchla som ho do boku.
Tse, mám to asi v krvi Baka-chan! Vyplazila som naňho jazyk a natiahla som sa ako mačka. Hmm~ Cesta sem bola maximálne dlhá... Povzdychla som si.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akira Hitsumi Thu Aug 15, 2013 9:14 pm

"Dobrá tedy. Sora no Kui Daimyo bude o Vašem názoru informován madam." Řekl jsem, a poté se mírně uklonil. Připadal jsem si nezdvořile, že jsem musel již jít, a však nedalo se nic dělat. Má cesta zde nekončí a rozkaz Daimyo Sora no Kuni zněl jasně-> Kage mají být informování čím jak tim nejdřív. "Omlouvám se Mizukage-sama, že jsem Vám věnoval tolik málo času, ale vzdělil jsem Vám vše co jsem měl, a tak se s Vámi loučím... Nashledanou." Jakmile jsem domluvil otočil jsem se směrem ke dveřím a přišel blíž k nim. Otevřel je, a pak za sebou tiše zavřel.





Přesun
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Fri Aug 16, 2013 5:00 pm

"Možno som, s tým nič nespravíš." Vyplazil som na ňu znova jazyk a obe šťuchnutia som jej ihneď vrátil. Obzvlášť som musel, keď sa ešte aj tak roztomilo nafúkla. Asi preto môj druhý šťuch skončil práve tak, že som ju pichol prstom do líca.
"No a? Ja mám toho v krvi toľko, že to krv už ani nepripomína, a čo.." Uškrnul som sa a prestrelil som pohľadom k tomu týpkovi, čo akurát odišiel z kancelárie. Zvedavo som sa kukol späť na Yuuki.
"Zahrám sa na polovičného gentlemana..." Zašomral som a pomaly som vstal, načo som sa akoby tak komicky uklonil ako sluha a rukou som ukázal smerom k dverám, aby vykročila ako prvá. Ale nepúšťal som ju pravda celkom pred seba, len som hodlal vstúpiť spolu s ňou. A to bol u mňa ozaj pokrok!
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Fri Aug 16, 2013 5:13 pm

doběhla jsem před budovu Mizukage.Rychle jsem vyběhla nahoru a doufala ,že tam nikdo už nebyl.Jak jsem doběhla nahoru.Viděla jsem tam chlapka s červenými vlasy a na zadech měl Meč obalený v obvazech."samaha?Takže ten muž je Hoozuki Meizu"probleskolo mi v hlavě.Pak tam ještě byla Yuuki."Ksa.Tu je furt řada." zamračila jsem se."Já veděla že mám před budou udělat klony a pak se poskladad na sebe" řekla jsem si v hlavě,pak jsem si sedla do křesla a založila jsem si ruce na prsa.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuuki Botan Fri Aug 16, 2013 5:21 pm

Zasmiala som sa a zdvihla som sa z kresla, stihla som ešte mávnuť na Hirin a usmiala som sa.
Vstúpila som spolu z Meizuom no kancelárie a pousmiala som sa na Hitomi.
Heh, myslím že si na mňa budeš musieť zohnať putá Hitomi... Uškrnula som sa no nestála som dlho, šla som si sadnúť do kresla, boleli ma nohy.
Uhm... ako som hovorila v tom odkaze... na niečo som fakt prišla.. a eh... ,pozrela som sa na Meizua a potom zas na Hitomi, Tréningom by som vážne bola schopná natiahnuť tú barieru na celú dedinu. Ale... má to háčik... a dosť veľký...
Povzdychla som si, ešte šťastie že sedí.
Je možné že sa mi niečo stane. Je jedno ako tú techniku spravím, stále je tam riziko že sa mi niečo stane. Povedala som, nechcela som hneď hovoriť že sa stane to najhoršie.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sun Aug 18, 2013 5:18 pm

Kývla jsem na Yoshimiiho. ,,Děkuji Vám, mějte se hezky." usmála jsem se na něj a zapsala si jeho návštěvu. Bude se mi to hodit. To už do kanceláře vstoupila Yuuki a po jejím boku i Meizu. Moje nervy začínají pracovat z toho všeho...Chci dovolenou na Hawaii.
,,Zdravím, Yuuki, tak už jsi zpět?" pozdravila jsem ji, než spustila své.
,,Proč pouta? Dle toho, že ti nechám volnost, poznám, jak moc jsi věrná vesnici. Víš přece, že tu máme plno dobrých Oininů, kteří své oběti lehce najdou." pousmála jsem se klidně. Pak jsem si ji ale vyslechla.
,,To by bylo fajn, kdyby bariéra byla přes celou vesnici. Nestalo by se to, co kdysi udělala Reina." pokývala jsem hlavou a pokračovala.
,,Jestli to má ale znamenat tvoje zmrzačení, ne-li něco horšího, pak o takovou věc nestojím. Už jsem ti to řekla, ne?" naklonila jsem hlavu na stranu.
,,Řeknu to takhle. Budu ráda, kdž budeme mít takovou bariéru, ale jestli ti hrozí smrt, pak to odmítám. Ne jako tvá sestřenice, ale jako Mizukage. Vesnice potřebuje každou pomocnou ruku. Kdoví, co se ještě chystá." povzdychla jsem si. Jestliže už Sora no Kuni přišla se Sněmem, pak se něco určitě děje...
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 12 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 40 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru