Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+34
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Kirin Yakushi
Anbu
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Gats Terumi
Hikari Momochi
Ryo
Takeshi Kenpachi
Killunia
Junka
Torio Nami.
Hikaru Hyuuga
Goku
Assasin Senju
Ruko Terumī
Daisuke Utsushi
Kataro Terumi
Kioshi Hoshigaki
Kiseki Mirakuru
Emilia Akatatsu
Totsuki
Akira Hitsumi
Akio
Hirin
Yogi
Hoozuki Meizu
Shin
Yuuki Botan
Kashike
Faito Dansaku
Hitomi Yamada
38 posters

Strana 40 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 40 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:38 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 40 Mist-adminbldg

Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.
Kancelář Mizukage - Stránka 40 Kz9m
Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její Kuchiyose no Jutsu - sněžná liška. (Vysvětlení: Zástup Mizukage vyndá potřebný dokument, na který liška položí packu a tím se pečeť zruší xD)

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
(Přihlásí-li se mi nějaká sekretářka, budu jen ráda xD)
BTW: Neberte to doslova, opravdu u toho nebudu v jednom kuse, ale budu se snažit to kontrolovat ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 40 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Jul 07, 2014 9:16 am

Faito

Můj výraz se změnil v arogantní úšklebek. "Vy s prominutím nejste generál a předáváte zde jednání o útoku na vesnici. Zajímavé, že zrovna Vy dobrovolně přehlížíte to, že zemřou tisíce lidí, dobrých lidí, jen proto, že si ti nahoře chtějí hrát šachy. Do mé nemocnice nepůjdete, daimyo-sama. Pokud chcete zařídit inspekci, dohodněte si ji s feudálním pánem země Vody..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 40 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Crystal Takaishi Mon Jul 07, 2014 9:31 am

"Tak už je to Vaše nemocnice." ujelo mi posměšně.
"Já těch tisíce dobrý lidí léčím bez přestávky 24 hodin denně, zatímco Vy si tu nesmrtelně sedíte." Nasadím si čepec na hlavu a bez rozloučení odcházím. Nevím jestli budu z jeho přítomnosti nadšená, až ho uvidím na srazu Kage po té demolici. Vyjdu z kanceláře a už přemýšlím, jak napíšu dopis feudálnímu pánovi země Vody.
"Vyrážíme do Kumogakure." pronesla jsem zamyšleně a zamířili si to k bráně.

(přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 40 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Jul 07, 2014 9:40 am

Faito

Když odcházela, vstal jsem a uklonil se. "Nashledanou, daimyo-sama, doufám, že se ještě někdy potkáme..."
Tahle vlastnost se mě nikdy nepustí. Nepustil se mě v Kiri ani v Oto, kde jsem musel projevovat respekt. Prostě lidé, kteří nevědí, o čem mluví, a stojí si tvrdě za svým, zasluhují srážet na kolena dnem i nocí. Nechal jsem daimyo vyprovodit ven z vesnice a opět jsem usedl za stůl. Nejdůležitějším lékem je prevence, lady... pomyslel jsem si a vrátil se ke spisu.

Nakonec jsem ale usoudil, že se nejspíš do bojů zapojí i "slabší" jedinci, takže bude potřeba trocha výcviku a vysvětlení taktiky. Odložil jsem tedy čtení, napsal na nástěnku, co se bude dít, a vydal se na cvičiště.

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 40 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Tue Jul 15, 2014 10:40 am

Na plno Kageho kanceláře usedl poštovní holub z Konohagakure no sato. V pařátech svíral svitek, zapečetěný mou osobní pečetí. Kage již byl informován o nějakým tom útoku na Iwagakure no sato skrze Crystal. Nyní ale pokud se rozhodl přečíst svitek, byly v něm přesné informace ohledně tohoto útoku. Nastal čas jednou pro vždy zničit Iwagakure no sato. Kentaro se rozhodl s Iwou naložit přísně. Bylo to totiž již po několikáté, co vyvolala nějakou válku. Jejich nadutost a arogance neznala mezí. Zničená Iwagakure no sato navíc poslouží ostatním jako příklad, jak můžou dopadnout, když si zvolí tuto cestu. Pro tentokrát jsem se tím, který sjednotí vesnice k tomuto útoku, stal Já. Zásluha bude ale všech shinobi a Kagů, kteří se rozhodnou podpořit jiné vesnice při útoku.

Obsah dopisu určenému Kage

Podepsán Kentaro, radní Konohagakure no sato a dočasný správce
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 40 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Aug 01, 2014 7:57 pm

Faito

Došel jsem do kanceláře a sedl si do křesla.

//editnu později, já jen, kdyby někdo něco chtěl
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 40 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Sat Aug 02, 2014 4:03 pm

Příjdu ke kanceláři, zaklepu na dveře, sundám si masku a vstoupím. Z kapsy vytáhnu kožený váček a položím ho Faitovi mlčky na stůl. Až když vím, že pochopil, doplním: 26 padlých a přes 60 raněných. Většina z nich lehce a nikdo další v ohrožení života. Ten nový koncept první pomoci tomu dost napomohl.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 40 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Aug 02, 2014 5:29 pm

Faito

"Stejně jako fakt, že mezi padlými jsou jen ti, kteří se samou horlivostí utrhli od skupiny a nebyli chráneni... Myslíš, že Higure bude rozumný a vzdá se?"
Sebral jsem váček se známkami a vysypal je na stůl. Vyndal sjem také štos papírů a začal psát dopisy rodinám padlých.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 40 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Sat Aug 02, 2014 6:11 pm

Za nedostatek disciplíny se platí... bohužel draze. Co se Higureho týče, těžko říct. Je to výtečný taktik, skvělý vojevůdce a čestný chlap. Ale je taky dost hrdý na sebe i svou vesnici. Když k tomu připočtu situaci Iwy, musím připustit že její dobytí bysme draze zaplatili. Jsou jako šelma zahnaná do kouta a ty sám jsi nás učil, že pokud má voják bojovat naplno, musíš ho umístit tam, odkud není ústupu. Celá ta vesnice je mrtvá půda... shrnu svoje myšlenky a sednu si proti němu. Ukaž, pomůžu ti.... nabídnu se.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 40 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Aug 02, 2014 6:33 pm

Faito

Zavrtěl jsem hlavou. "Kdyby mi s tímhle někdo pomáhal, připadal bych si jako nevděčnej parchant. Napíšu to sám..."
Podepsal jsem další kondolenci a zamyslel jsem se.
"Prakticky je jedno, co udělá. Když se Aliance rozhodne, kapitulace jim bude k ničemu. Když už jsme tak u toho..." narovnal jsem se a podíval se Kashikemu do očí.
"Co si myslíš o tom, že ostatní vesnice nepřišli na naplánovaný útok?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 40 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Sat Aug 02, 2014 6:59 pm

Pokrčím rameny a rozvalím se v křesle. To co ty. Že nás chtěli nastrčit, abysme si rozbili hubu a aby oni pak přitančili po našich mrtvolách. Jsem si jist, že je téhož názoru. Přesně tak by totiž jednal každý muž, jemuž záleží hlavně na životech svých podřízených.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 40 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Aug 02, 2014 7:23 pm

Faito

Bylo to tak. Byl jsem neuvěřitelně rozllícený nad jednáním Aliance a rozhodně to bude mít následky na srazu kage. Ano, mohl jsem vzít armádu a stáhnout ji zpět. Také jsem mohl Iwu prostě rozdrtit, stačilo by být trochu nezodpovědnější. A v našem klanu je heslo "Účel světí prostředky" na denním pořádku. Už jsem asi starý...nebo jsem už dlouho na svobodě...
"A jak bys postuppoval proti nim?" zeptal jsem se ještě na Kashikeho názor.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 40 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Sat Aug 02, 2014 7:38 pm

Vzhlédnu k němu s mírně překvapeným výrazem. Asi jsem stoupnul v ceně, když se mě ptá na názor v tomhle. No, na kameni přece nic neroste.Nemají kde brát potraviny. Jejich ekonomika stojí a padá na obchodu s nerosty. Prostě bych je vyhladověl. Je to zdlouhavé, ale dřív nebo později tam buď pomřou hlady nebo se vzdají.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 40 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Aug 02, 2014 8:06 pm

Faito

"Trochu jsme se nepochopili. Ptám se, co mám udělat s aliancí za to, co provádějí oni nám poslední měsíce..." zeptal jsem se už poněkud více našvaně. Opravdu mi začínalo lézt krkem, jak si s námi vytírají...
"Protože nehodlám vyvolávat další rozepře. Na druhou stranu si nenechám s*át na hlavu..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 40 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Sat Aug 02, 2014 9:16 pm

Hm... na chvilku se zamyslím. Tak co jim vypálit rybník? Myslí si, že shrábnou Iwu na zlatém podnose s celým jejím bohatstvím. Co je zasáhnout tam, kde to bolí nejvíc? V peněžence. Máme prostředky na to, abychom Iwu přinutili ke spolupráci, vysajeme z ní všechny zdroje a když oni příjdou k "hotovému" tak vlastně příjdou k prázdnému talíři. Ztráta takového množství kapitálu a surovin bude na kontinentální ekonomice dost znát... a nás neovlivní, protože nám moře dává všechno co potřebujeme. Jinou možnost zásahu nevidím, protože vojensky se do nich pouštět bez spojenců je hloupost. Nakonec se o zbývající zdroje servou mezi sebou.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 40 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Aug 02, 2014 9:56 pm

Faito

"Jenže Iwa není jediný zdroj ekonomiky. Naopak. Iwa většinou spíš bere, jako každá vesnice. Pokud bychom chtěli zlikvidovat ekonomiku, museli bychom sundat feudálního pána...O čemž už jsem taky uvažoval..."
Byla to podivná situace a vůbec se mi nelíbila. Nebude to příjemná rozmluva s ostatními...
"Díky, to je vše. Jestli narazíš na nějakého aktivního genina, pošli ho za mnou..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 40 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Sat Aug 02, 2014 9:59 pm

Vstanu a lehce, spíše přátelsky mu zasalutuji. Dobrá, pošlu. A ty, kdybys narazil na dobrého pokrývače nebo někoho kdo umí pálit alkohol, tak ho pošli ke mě do sídla... díky. S tím se otočím a odejdu z kanceláře ven.

//přesun

-------

https://nsgo.forumczech.com/viewtopic.forum?t=919
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 40 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 40 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru