Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+34
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Kirin Yakushi
Anbu
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Gats Terumi
Hikari Momochi
Ryo
Takeshi Kenpachi
Killunia
Junka
Torio Nami.
Hikaru Hyuuga
Goku
Assasin Senju
Ruko Terumī
Daisuke Utsushi
Kataro Terumi
Kioshi Hoshigaki
Kiseki Mirakuru
Emilia Akatatsu
Totsuki
Akira Hitsumi
Akio
Hirin
Yogi
Hoozuki Meizu
Shin
Yuuki Botan
Kashike
Faito Dansaku
Hitomi Yamada
38 posters

Strana 25 z 40 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:38 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Mist-adminbldg

Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.
Kancelář Mizukage - Stránka 25 Kz9m
Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její Kuchiyose no Jutsu - sněžná liška. (Vysvětlení: Zástup Mizukage vyndá potřebný dokument, na který liška položí packu a tím se pečeť zruší xD)

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
(Přihlásí-li se mi nějaká sekretářka, budu jen ráda xD)
BTW: Neberte to doslova, opravdu u toho nebudu v jednom kuse, ale budu se snažit to kontrolovat ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Ruko Terumī Sun Oct 20, 2013 5:27 am

Jako začátek mého tréninku jsem vyběhl schody až ke kanceláři. TAm jsem se protahnul a podle zvuku ,které vycházeli z kanceláře jsem usoudil ,že tam někdo je. Postavil jsem ke zdi o kterou jsem se opřel a čekal až mi bude dovoleno vstoupit."Chce tou nějakou misi. " pomyslel jsem si ,když v tu jsem si vzpomněl na mistra."Kde pak asi může být"
Ruko Terumī
Ruko Terumī
Genin
Genin

Počet příspěvků : 54
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Ryo Sun Oct 20, 2013 9:29 am

Ryo

"Za dveřmi nikdo další nebyl, šel jsem přeci přes chodbu, kde seděl jen ten muž a v okolí nebyla žádná neznámá chakra. Jestliže Vás udivuje to, že nejsem ze samurajů na větvi jako Vy, mám pro to taky lehké vysvětlení. Samurajové jsou jiní než shinobi, jejich schopnosti se dají přirovnat k těm našim, jenže mi jsme chříčkou přírody, která k tomu aby něčeho dosáhla musí používat dar, lidé ho nazývají chakrou." Ani jediná změna pohledu, jediná změna postoje, nic. Řekl jsem mu to narovinu a svá slova jsem zpět nebral. Jestlže semnou měl problém, s tím že jsem měl na každé slovo odpověď, to už byla jeho věc. "Abych to shrnul. Vysvětlení pro to, že mě ten samuraj nepřekvapil byl ten, že já k nim žádnou úctu nechovám, i přes to že se dopracovali tam kde jsou aniž by měli chakru. Jsou stejní jako mi, taky jenom stroje." Bylo už zřejmé že toto jsem ze své hlavy rozhodně neměl. Můj otec byl jiný než ostatn členové klanu a jak se říká: Jaký otec, takový syn. Já s tím už jaký jsem nic nenadělám, a ani nikdo jiný.
Ryo
Ryo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 11. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Oct 20, 2013 11:20 am

Faito

Jeho slova mě zaujala, ale nepřekvapila. "Sedni si..." ukázal jsem na židli.
"Nebudu komentovat tvůj alibismus, je to jen ztráta času a vedlo by to k dalším výmluvám, které rozhodně nejsou na místě. Ale to, co jsi řekl, tě může stát život. Samuraj je hrdý na svůj rod. Je hrdý na to, že žije kodexem, který by se vám asi nezamlouval. Je hrdý na to, kým je. Nazveš ho strojem a i kdyby nechtěl, povinnost mu velí tě potrestat, klidně i zabít, aby uchránil čest všech jeho blízkých.
Jsou lepší než my, jejich psychikou i jejich úctou jednoho k druhému.
A s jejich bojovými schopnostmi se taky pleteš, samurajové využívají chakru stejně jako my, jen k jiným účelům. Já věřím, že někteří z nich by zvládli ovládat senjutsu, kdyby se hodně snažili..."
Pak jsem se na chvíli odmlčel. "Každopádně ti v osobním volnu doporučuji si něco přečíst nebo našeho nového přítele dohnat a promluvit si s ním. Nezapomeň, že tvé schopnosti jsou jen třetinou toho, co rozhoduje boj. To, co o soupeři víš ještě před bojem, a to, co se o soupeři dozvíš během boje, má na vítězství větší podíl, než si myslíš..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Ryo Sun Oct 20, 2013 3:43 pm

https://www.youtube.com/watch?v=3dM2qCCg6GE
Ryo

Ukázal mi na židli, nějakou chvíli jsem se na ní jen díval, nesedl jsem si. Po celou dobu co mluvil jsem jen stál a díval se mu nehybně do očí a pozorně ho poslouchal. V moment kdy domluvil, byl jsem ticho. Teprve po minutě jsem se nadechl a pohled v obličeji poprvé změnil, ne do úsměvu ani zamračený, šlo poznat, že byl jiný, jen přesně popsat to nešlo. "Ať už jsou kdokoliv, ať už umí cokoliv, ať už věří čemukoliv, nikdy se nemůžou doopravdy odpoutat od toho, kým jsou. Kdyby mě slyšel, asi máte pravdu, zabil by mě. Teď tu není a já to říci mohu. Ať už mají jakýkoliv kodex, ať už si říkají samurajové s hrdostí nebo bez ní, jsou to vrahové. Jsou to lidé s katanami co zabijí. I kdyby zabili někoho špatného, pořád je to život. Právě proto se chci stát legendárním šermířem. Každý kdo držel jejich meče jsou vrahové, já se stanu prvním kdo sepne v rukou jejich zbraň ne pro to aby život vzal, ale aby jej za své provinění potrestal." Odmlčel jsem a pohlédl periferním viděním na svou katanu co jsem měl připevněnou na zádech. Jedna ze zbraní, která někoho nepřipravila o život. Mohl mě považovat za blázna, mohl mě považovat za sadistu, jenže smrtí dosáhneme čeho. Pouze další nenávisti, bolestí za skutky si uvědomíme své hříchy, i kdyby to bylo sebevíc bolestivější. "A ano, s tím souhlasím. Jestliže máte nemysli knihovnu Kirigakure, zbývá pouze pár knih které jsem nepřečetl, většinou to bývají nepotřebné informace." Podotkl jsem mu. Nechtěl jsem se stát samurajem, i kdyby používali chakru na něco jiného, stále jí mají. Já se ale inspiroval jednou konkrétní osobou, byl to Obito. Byl to někdo, kdo se snažil o to samé jako já, jen to dělal jiným způsobem, iluzí a to já neměl v plánu, ani bych nevěděl jak. Stále jsem ale čekal na to, jak se to vyřeší s tím týmem, zda-li mi to dá, nebo si budu muset počkat na Mizukage.
Ryo
Ryo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 11. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Oct 20, 2013 5:39 pm

Faito

"Silná slova od někoho, kdo své tělo mění ve vodu, takže je prakticky imunní proti fyzickým útokům a proti některým genjutsu. Chtěl bych tě vidět, jak bys mluvil, kdyby tvůj život visel na vlásku a zachránilo by tě jen zabití toho vedle tebe. A nesnaž se mi tu tvrdit, že bys radši zemřel, to jsou jen prázdné věty. A potrestání? nejprve vyvrátíš kodex samurajů a nazveš je vraždícím strojem. A pak chceš být legendárním šermířem, abys trestal ty, kteří ublíží jiným. Jaký je v tom rozdíl?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Ryo Sun Oct 20, 2013 6:32 pm

Ryo

"Mé tělo a mé schopnosti. To je něco co nemůžu ovlivnit, narodil jsem se tak, nelze to změnit. Máte pravdu, jestliže bych se ocitnul v situaci tak úzké, že jediná šance na přežití by bylo zabití, člověk nemá na výběr. Jenže v dnešní době se zabíjí i bez této situace, pouze pro vlastní pobavení." Odmlčel jsem s tím, že jsem se mu podíval do očí a tentokrát se pousmál, jestli to bylo umělý úsměv nebo pravý, to už si musel zhodnotit sám. "Je rozdíl mezi potrestáním a vraždou pane. Za vraždu naroste větší nenávist, jestliže je shinobi potrestán takovým způsobem, buď si vezme ponaučení a nebo se vsadí do věznice. Smrt není řešením. Zabijete jednoho a příjdou dva další." Zamyslel jsem se a pak na něj pohlédl. Já byl pouhý kluk, genin co se do takových situací nedostal a ano, mé slova byla nějakého kalibru, ale já si za tím stál a nehodlal svůj názor jen tak změnit, vždy je na situace nějaké řešení. "Kdyby smrt byla řešením, tak jsem já a můj bratr mrtví tolikrát, že to ani nejde spočítat. Výchovou kterou jsem prošel, nepomohla mi ani přeměna těla na vodu. Když jsem to udělal, dostal jsem dvakrát tolik. Když jsem to dělal opakovaně, otec přitvrdil a prodloužil bolest. Čím víc Vás něco bolí, tím víc jste bezbranní a zbývá Vám jediné. Přestat s prohřešky, protože vždy je za něj nějaký tvrdý trest který nemůžete zvládnout." Tolik jízev co jsem měl na zádech. Poučil jsem se ze svých chyb, které nedělám a byl jsem si jist, že i sebekrutnější člověk jednou bolestí podlehne, vždy podlehne.
Ryo
Ryo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 11. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Oct 20, 2013 7:02 pm

Faito

No super, další mučedník... pomyslel jsem si a vzpomněl jsem si na Shina.
"Smrt není řešením...ty budeš mít na rukou spoustu krve. Než abys nepřítele zabil, dáš mu možnost se opět osvobodit, nabrat sílu a zavraždit pro vlastní potěšení další stovky lidí. Myslíš, že to budou dávat za vinu jemu? Ti hloupí možná..."
Pak jsem ale propletl prsty a položil ruce na stůl.
"A teď z jiného soudku. Měl jsi dost času, zatímco jsi mluvil, na odhadnutí protivníka. Teď chci, aby ses přestal schovávat za tvrzení, že nejsem nebezpečný a že kdyby mi Mizukage nedůvěřovala, nebyl bych tu, a řekl mi, co o mně zatím víš..."
Upřel jsem na něj své rubínově rudé oči a s arogantním úsměvem jsem čekal na jeho odpověď.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Ryo Sun Oct 20, 2013 7:20 pm

Ryo

"Osvobození není možné v dobu, kdy nepřítel nemá chakru. Shinobi bez chakry je jako katana bez nositele, nic nezmůže." Jeho další otázka, ano, nějakým způsobem mě překvapilo. Prohlédl jsem si ho co nejvíce jsem mohl, stále jsem byl genin, i když mě otec cvičil tolik let. "Vaše ruce a hruď. Podle postavy soudím že sílou přehnaně velkou neoplýváte. Tím jak mluvíte a máte na každé slovo odpověď, oplýváte vědomostmi. Neznám Vás, nikdy jste kolem mě ani neprošel, ale soudím že kdyby jsme my dva jednou v budoucnu proti sobě bojovali. Záleželo by na každém tahu, protože mi připadáte jako muž, který ví jak se dostat z každé šlamastiky." Povzdechl jsem si a podíval se na hodiny, poté zase do jeho očí, celou dobu jsem se do nich díval a pousmál se. "Váš oční kontakt také naznačuje jednu základní věc. Je málo lidí co ho dokáží udržet takovou dobu." Pousmál jsem se. Směřoval jsem s tím na genjutsu, ale nebyl jsem si jistý, jakým způsobem ho asi využívá, proto jsem to neřek přímo, mohl jsem se mýlit.
Ryo
Ryo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 11. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Oct 20, 2013 8:09 pm



Faito

"Takže vcelku jsem slabý, mám hubu plnou keců a dokážu lhát...to není špatné..." pousmál jsem se.
"Jsi genin, věk okolo patnácti let, tělesná stavba nic moc, ale vzhledem k tomu, že ji můžeš navyšovat vodou, moc se s ní netrápíš. Máš touhu stát se legendárním šermířem, používáš tedy kenjutsu. Pozice katany i svaly na ruce naznačují, že jsi pravák, ale myslím,ž e používáš obě ruce, když je třeba. Tvá schopnost měnit tělo na vodu ti nedělá sebemenší problém, nejspíš na tom zakládáš veškerý boj. Máš nutkání neustále se s někým přít a argumentovat věcmi, které jsi zažil v dětství. Vzhledem k tomu, že ostatní Hoozuki se chovají jinak, měl jsi přísnější rodiče a tvrdou disciplínu. Nicméně tvá představa o spasení světa klackem je úsměvná, ale nikam s ní nedojdeš..."
Na chvilku jsem se odmlčel.
"I kdybych byl genin, v hlavě by se mi rýsoval plán, jak tě zlikvidovat, zatímco ty o mně nevíš skoro nic...a to je rozdíl mezi námi. Život tě naučí, na tobě je jen, kdy se rozhodneš jeho lekce přijmout."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Ryo Sun Oct 20, 2013 8:37 pm



Ryo

Po jeho slovech jsem se hlasitě zasmál a pak se jen usmíval. Připomínal mi něčím mého arogantního otce, který o mě věděl vše na první pohled, tedy skoro vše. "Jste velmi dobrý, není divu, když jste tolik let ve službě. Váš postoj a přístup k lidem naznačuje značnou aroganci ale v něčem si nebuďte tak jistý. Odhadem protivníka na první pohled získáte hodně, i nic. Nejste jediný, kdo umí opravdu lhát. Já jsem především levák, no zvládám obojí, je to přeci jenom jiné. Co se týče svalů, mám to se zkušenostmi s otcem, tolikrát mi zlomil levou ruku že pravá byla jediná se kterou se dalo ubránit." Povzdechl jsem si a podíval se letmo na svou katanu. Jestli si myslel že je to jen nějaký klacek, mohl jsem ho snadno přesvědčit o opaku. Toto bylo jedno z nejlepších děl mistra zbrojíře. Dal jsem si ruku za záda a vytáhl katanu z pochvy. Na samotném ostří byl lehce vyrytý latinský nápis. Tato katana byla neuvěřitelně stará, ale nikdy nezrezavěla, stále byla jednou z nejlehčích a zároveň nejostřejších věcí. "Jestliže tato věc je považována za klacek, potom bych se raději neptal s čím hospodaříte Vy pane. Stále jsem genin, potrvá roky co se budu přibližovat ke svému snu. Jestliže pochybujete dosažitelnosti..." Katanu jsem namířil na něj. Po nějakou dobu jsem jí tak nechal. "Až budu starší a oplývat klidně jen polovičními vědomostmi z praxe, vyzvěte mě na souboj." Ihned jsem katanu složil katanu blesknutím oka do pochvy, ruce dal podél těla a naposledy mu pohlédl do očí. Poté jsem se jen otočil na patě ke vchodu. Už jsem chtěl projít skrz, ale zastavil jsem se a otevřel si. Dveře za mnou zaklaply. Já si přišel pro tým, rozhodl jsem se ho získat sám, jedná možnost byla přemluvit Mizukage, věděl jsem že ten muž by to stejně nemohl udělat. (přesun)
Ryo
Ryo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 11. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Oct 20, 2013 9:07 pm

Faito

"Tuhle větu jsem slýchal od tolika mladých a ambiciozních lidí. Na jejich hroby teď padá listí a jejich jména si už nikdo nepamatuje..." řekl jsem, když za ním zapadly dveře. Nicméně jeho přesvědčení bylo uznáníhodné. Rozhodně se uměl ohánět jazykem a stát si za tím, co říká.
Každopádně arogance místních geninů mě začínala štvát. Někdo by jim měl zatnout tipec.
No nic, čas na další papírování.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Ruko Terumī Mon Oct 21, 2013 4:58 am

Celou dobu co jsem stal za těmi dveřmi,jsem usilovně přemýšlel ,už jsem měl skoro vše promyšlené.Vyšel chlapec,vypadal že je straší než já,který kolem mně prošel jako bych tam ani nebyl.Zaklepal jsem na dveře,počkal jsem na pozvaní.Když jsem přizvaný dovnitř.Lehce jsem se uklonil."Zdravím,já jsem Ruko.Nebyla by nějaká mise pro mně?" řekl jsem
Ruko Terumī
Ruko Terumī
Genin
Genin

Počet příspěvků : 54
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Oct 21, 2013 8:05 am

Faito

Stihl jsem podepsat dvě, tři přihlášky na akademii a už tu byl další genin s jeho pochybnou úklonou, neuctivým pozdravem a požadavkem na misi. Ani jsem nezvedl oči. Sáhl jsem pro svitek s misí a šoupl ji před sebe.
"Hlavní ulice potřebuje zamést. Koště nafasuješ ve skladišti u brány." řekl jsem jen.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Oct 21, 2013 11:03 am

Stoupla jsem si před budvu Mizukage. Na sebe jsem si pro jistotu oblékla plášť Kage, to kdyby náhodou někdo zapomněl, že jsem ještě Mizukage. Pousmála jsem se a přišla blíže. Pozdravila jsem ANBU kývnutím hlavy a vešla dovnitř. Docela mi to chybí, dotkla jsem se stěny. Dveře od kanceláře byly otevřené. Vešla jsem dovnitř. Faito seděl za stolem a u stolu byl Genin.
,,Zdravím vás tu." usmála jsem se. Posadila jsem se na gauč, Faita jsem nechala sedět u stolu.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Oct 21, 2013 11:21 am

Faito

Když přišla Hitomi, na chvíli jsem zapomněl na genina, vstal jsem od stolu a hluboce se uklonil. "Madam..."
Pak jsem si opět sedl a věnoval se tomu klučinovi, co si přišel pro misi.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Ruko Terumī Mon Oct 21, 2013 12:23 pm

Když vytahoval svitek s misi ani si mně neprohlédl,prostě nic.Než jsem stihl vzít ten svitek přišla Mizukage.
.Otočil jsem se k Mizukage."Zdravím Mizukage-sama" při pozdravu jsem se uklonil,otočil jsem se zpět ke stolu vzal jsem svitek s misi.
"Chápu a děkují" odstoupil jsem dál od stolu.Při odchodu jsem se k nim otočil ,zase jsem se uklonil "Na shledanou Mizukage-sama,na shledanou chtěl jsem ho oslovit ale jak.Viděl jsem ho poprvé "pane zástupce" dořekl jsem větu s tím co mě zrovna napadlo.Při odchodu jsem za sebou zavřel dveře a šel jsem ke skladišti.
//Přesun
Ruko Terumī
Ruko Terumī
Genin
Genin

Počet příspěvků : 54
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Oct 21, 2013 12:34 pm

Když mě Faito pozdravil, usmála jsem se. Nechala jsem ho pracovat dál. Zjevně si tu ale byl Ruko pro misi.
,,Měj se hezky, Ruko." zamávala jsem blonďáčkovi. Pak jsem si stoupla a přešla ke stolu.
,,Tak jak jste to tu do teď zvládal?" optala jsem se se zájmem Faita. Letmo jsem se rozhlédla kolem. Přišlo mi to zvláštní, když jsem tu tak dlouho nebyla. Přimělo mě to k malému úsměvu.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Oct 21, 2013 12:55 pm

Faito

Vstal jsem, jednak proto, abych uvolnil Mizukage její místo, kdyby si chtěla sednout, jednak proto, že se mi lépe vzpomínalo, když jsem se pocházel. Pohlédl jsem z okna a pak na Hitomi.
"Pochybuji o tom, že se k Vám nedonesla žádná stížnost..." řeknu s lehkým úsměvem. Oba víme, že mluvím o Shinovi. Ten sebemrskačský chudáček si jistě našel chvíli, aby zafňukal, že mu vzali čelenku.
"Je tu spousta nových geninů, kteří potřebují týmy. Vlastně to je jediná věc, kterou s Vámi potřebuji probrat. Nejsem tu dlouho a nevím, jak to tu s týmy je, proto Vás prosím, abyste si našla čas a sestavila je. Myslím ale, že mladý pan Hoozuki nechce být v týmu s jeho příbuzným. několik geninů splnilo mise, slečna Hirin se připravuje na nástup k ANBu, myslím, že pokud misi splní, mohl bych jí předat některé ANBu techniky na učení, je velmi schopná, i když věci trošku  zbytečně komplikuje.
Kashike obnovuje své sídlo, takže se ho zatím snažím nikam netahat. Podle posledních zpráv se někdo řezal v přístavu, ANBu jednotky jsou na cestě pro zjištění více informací.
A nakonec Shin...Pochybuji, ž ho tu ještě uvidím, i když jeho čelenka stále leží na stole a on si ji může kdykoli vzít..."

Odmlčel jsem se. Byla tu ještě ta věc s pečetí, ale o té až později...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Oct 21, 2013 1:29 pm

Na židli jsem si nesedla, místo toho jsem si sedla na roh stolu.
,,No ano, Shin mi něco říkal." povzdychla jsem si. ,,Shin je hodně zvláštní charakter člověka. Setkala jsem se s takomi lidmi už víckrát, většina bylo v jeho věku." pousmála jsem se.
,,Rozhodl se trénovat. Ukázalo se, že pochází z nějakého klanu a má Kekkei Genkai. Trénuje ve Vlčí zemi, kde je mu prý opravdu dobře." podívala jsem se z okna taky a pak na šuplíky s kartami obyvatel a shinobi.
,,Výborně, takže vesnice funguje, to je dobře. Dobrá práce." pokývala jsem hlavou. ,,Řekl byste mi, prosím, jména těch, kteří chtějí tým?" pousmála jsem se. ,,Pokusím se je zařadit." naklonila jsem hlavu na stranu.
,,Chmm, Hirin půjde k ANBU.." přemýšlela jsem nahlas. Pak jsem si na něco vzpomněla.
,,Byl za Vámi někdo, kdo se chtěl zůčastnit Chuuninské zkoušky?"
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kashike Mon Oct 21, 2013 1:47 pm

Kashike


Dobelhám se ke kanceláři. Dveře byly zavřené ale nikdo tu nečekal, tak jsem přistoupil blíž a třikrát krátce klepnul. Podle toho kapitán pozná že jsem to já. Doufám že on nebyl to "vyšší místo" a jsem zvědav, co řekne na můj nový náhled na svět.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Oct 21, 2013 2:00 pm

Faito

"Takže tři jounini, kteří mu chtěli pomoct, nebyli Shinovi dost dobří a až ztráta i toho posledního kusu jeho cti ho donutila se sebou něco dělat. ten chlapec umře pomalu a bolestivě..." řekl jsem ledovým tónem.
"Ryo Hoozuki, Ruko Terumi...tihle dva výslovně žádali tým. Pak tu byl ještě..." podívám se do karty "... "Akio. Mimochodem ten tu byl dvakrát, jednou se svou přátelskou návštěvou, Killunií Nekotatsu...když už jsme tak u toho, je to pár dní zpátky, co zde byla slečna Junka z Tsukigakure. Nevím, jak prošla branou, nicméně byla drzá dostatečně na to, abych ji dal sledovat jednotkami ANBu. Jejich hlášení mě ale moc nepotěšilo. Hoozuki Meizu jim zcela otevřeně vyhrožoval...myslím, že by někdo měl našim jouninům vysvětlit, že zaštiťování někoho, kdo je pod dozorem ANBu a výhružky příslušníkům bezpečnosti se trestá...
A když už jsme u těch návštěv, je tu samuraj ze Suny, Takeshi Kenpachi. Chtěl probrat nějaké věci s jedním z našich legendárních šermířů. Prozatím je ve vesnici."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Oct 21, 2013 2:12 pm

Pousmála jsem se. ,,Nejspíš..Oči mu otevřela jeho vlčice, která byla po celou dobu s ním a chránila ho...Důležité je, že oči otevřel. Lepší později než nikdy." sesedla jsem ze stolu. Převzala jsem si místo toho kartu toho Hoozukiho, přesněji mladšího Hoozukiho.
,,Ano, o Killunii vím. Mluvila jsem s ní osobně. O žádné Junce nevím, pokud je ale z Tsukigakure, tak mi o ní Meizu říkal. Šel s ní do Tsukigakure, dostal ode mě povolení. Za pár dní by se měl vrátit, je to již měsíc. O tom, co mi chtěla říct, budu projednávat osobně s Tsukikage-dono." pousmála jsem se. ,,Chápu Vaše rozhořčení, být na místě člena ANBU...Nevím, jak bych jednala. Do těchto rozhodnutí zasahovat nechci, protože jsem Vám dala své kompetence. Navíc proti rozhodnutí dát někoho sledovat, nic nemám." usmála jsem se.
,,Takeshi Kenpachi? Nikdy jsem o něm neslyšela." zamyslela jsem se. ,,Se kterým šermířem konkrétně chtěl mluvit?" optala jsem se. Věděla jsem, že je to neslšné, ale po celou dobu jsem si prohlížela kartu Rya Hoozukiho. K týmům jsem se hodlala vyjádřit až po odpovědi na mou otázku.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Oct 21, 2013 2:17 pm

Faito

"Tak doufám, že se Hoozuki zastaví, až se vrátí. Tyhle vycházky se mi taky moc nelíbí. Čistě z taktického hlediska. Až budeme pod útokem a zjistíme, že všichni naši šermíři jsou někde pryč, aniž bychom o tom věděli...no nic. Pan Kenpachi se spíš přišel přiučit. Co jsem pochopil, chce s kýmkoli, kdo je schopný v kenjutsu probrat nějaké techniky a případně si s ním zatrénovat."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Oct 21, 2013 2:34 pm

Přikývla jsem. ,,Dobře tedy. Někdo zdatný v kenjutsu se tu určitě najde. Já osobně bych mu až tolik nepomohla. Svou zbraň miluji, ale žádné umění s ní nedokáži. Nic, co by nešlo lehce naučit." zasmála jsem se.
,,Co se týče těch Geninů...Ruko Terumi již svého senseie má. Přidělila jsem ho do týmu s Katarem Terumim. V týmu je také Akio. Ruko se měl správně připravovat na Chuuninskou zkoušku, kam ho měl Kataro přihlásit. Momentálně je to ale ve venici všelijaké, když jsme vlastně ve válce. PRoto také budou tyto Chuuninské zkoušky trochu jiné od těch ostatních." pousmála jsem se.
,,A Ryo Hoozuki...Říkal jste, že nechce být v týmu se svým příbuzným. Vzhledem k jeho původu je ale nejlepší možnost dát ho na starost právě Meizovi. Jestliže je obdařen Kekkei Genkai, měl by ho rozvinout. V tom mu může pomoct právě Meizu. No, s Ryem si kdyžtak ještě promluvím a uvidíme, c ose dá udělat, každopádně mu ho nejspíš stejně přidělím. Nás se také nikdo neptal, jakého senseie chceme." pokývala jsem hlavou.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Oct 21, 2013 3:56 pm

Faito

"Ryo to přímo neřekl, usoudil jsem tak z jeho chování, ale kdo ví. třeba pochopí, že osobní blaho není správnou cestou k úspěchu..." doplnil jsem ji.
"Ano, přesně, jak jste řekla. Jsme ve válce. A ostatní by si měli uvědomit, že proti nám stojí mocný nepřítel. Když už jsme tak u toho, četl jsem o pečeti, která dokáže kumulovat a blokovat chakru, víte o něčem takovém?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 25 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 25 z 40 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru