Sarutobi Yuri [JŌNIN]

Goto down

Sarutobi Yuri [JŌNIN]

Příspěvek pro Yuri Sarutobi za Tue Jun 03, 2014 4:01 pm


Meno: 
Yuri

Priezvisko: 
Sarutobi

Klan: 
Sarutobi

Pohlavie:
Žena

Vek: 
16


Vnútorná charakteristika:
Yuri je veľmi veselé dievča, v rámi istých medzí samozrejme. Jej povaha je optimistická a extrovertná, až príliš. Navyše nemá problém, s tým, povedať niekomu presne to, čo si o ňom myslí. Samozrejme je to stále v medzian normi, keďže je vychovaná slušne a ľuďom, ktorý u nej majú istý rešpekt by podobné veci nepovedala. Je dosť pokorná, aj keď dosť výstredová. Nemá rada ľudí ktorý sa snažia uberať jedným smerom aj cez mŕtvoli napríklad.. takých emákov. Najradšej by všetkých ostrihala. Je trocha moc uštipačna a škodoradostná no stále to je v medziach normi a znášanlivosti. Popravde existuje len málo ľudí ktorý by ju bližšie spoznali, a aj tak by ju nemali moc v láske. Samozrejme má aj svoju temnú stŕanku, ako každý.

Vonkajšia charakteristika:
Je nižšieho vzrastu, vlastne je to taký drobec. Má trocha kratšie, tyrkysové vlasy zviazané do dvoch krátkych copov a oči podobnej farby, aj keď s nádychom zelenej. Má veĹmi bledú pokožku, príjemný úsmev, väćšie, nižšie usadené oči a oblejšiu tvár. Telo má vyšportované, aj keď ho neustále zakríva mikinou s vysokým golierom a rukávmi dlhšími, než by potrebovala, vlastne je celá tá mikina o pár čísiel väčšia.
Namiesto nohavíc nosieva kratšiu šedú sukňu a návleky, ktoré jej v podstate zakrívajú celé nohy. Inak klasické shinobi sandále. Nenosieva u seba žiadne zbrane či zvn.

Zvláštnosti: Na tvári má trocha podivné náplaste zvláštneho výzoru. Pod náplasťami schováva dve dlhé a hlboké jazvy. Ďalšie jazvy schováva práve pod mikinou v podstate na celom tele. Taktiež má stále nalomené zdravie. Stane sa, že uprostred aj obyčajnej činnosti jej telo prestane vypovedať službu, zoslabne a začne vykašliavať krv.


Hodnosť: Jounin
Vyštudovaná akadémia v: 7 r.
Chuninske skúšky v: 8 r.
Promócia na Jounina v: 12 r.
Zaradená do Anbu v: 13 r.
-degradácia na Jounina v: 16 r.

Špecializácia:  
Ovládanie chakry, Fuinjutsu, Špehovanie-získavanie informácií etc.
Štýl boja:
Boj na všetky vzdialenosti s preferovaním strednej a dlhej vzdialenosti, boj pomocou fuinjutsu a surovej chakry.


BOS:
Ninjutsu- 5
Taijutsu- 4
Genjutsu- 3

Rýchlosť- 4
Sila- 3
Inteligencia- 4

Chakra- 4
Ručné pečate- 3

Životopis:
Narodila sa do klanu Sarutobi, ktorý patrí k jedným z najuznávanejších klanov v Konohe, dokonca majú aj zasadnutie v rade a to dosť podstatné. Je to tiež jeden z prvých klanov, ktorý sa volakedy dávno rozhodol pridať ku spojenetstvu Uchihov a Senju pri budovaní Konohy. Yuri bola vychovávaná tak, aby na svoj pôvod a predkov bola hrdá, čo sa aj náležite podarilo. Rovnako ako aj ostatný je nositeľkou ohnivej vôle, ktorá je pre teto klan taká charakteristická. Nikto o tom po istých udalostiach nemôźe pochybovať, apsoň v jej prípade. O tom však neskôr.
Nemala nijaké ťažké detstvo, v podstate nikdy nepoznala núdzu, a viac menej dostala vždy všetko to, čo len chcela. Vlastne môžu byť ľudia radi, že z nej nevyrástol nejaký rozmaznaný a drzí prcek.  Ona bola popravde ku všetkým vždy milá a snažila sa nemávať predsudky, čo samozrejme neznamenalo že žiadne nemala.
Do akadémie ju poslali vo veľmi skorom veku, vlastne keď ju vyštudovala, bola o približne o rok mladšia než študenti, ktorý tam práve nastúpili. Taktiež jej výsledky boli viac než, uspokojujúce. V podstate za to mohli aj osobný sensei, teda Tokubetsu Jounini špecializovaný na výcvik podobných ľudí z klanov, do ktorého patrila aj ona.
Jej senseiom bol ešte v tej dobe Sarutobi Sasuke a týmovým partnerom dvaja ďalší chalani, ktorý však už teraz nie sú medzi živými. Geninske roky boli v podstate, prechádzkou v rúžovom sade. Aj keď by sa dalo pvoedať len jeden rok. Boli vlastne jedným z mála týmov, ktorý už v takom skorom štádiu ich pôsobenia, začal vykonávať aj misie ťažšieho kalibru, ak bolo treba. Boli naozaj "schopný".
To sa ukázalo aj na chuninskych skúškach, ktoré spravili všetci traja na prvý krát a bez väčšíh problémov. Každopádne ako chunini sa tým rozpadol a každý z nich začal jednať skôr sám za seba. Boli posielaný na misie už podľa ptoreby či uváženia a práve Yuri bola posielaná na misie, prevažne špionážneho charakteru. Tým vška nabrala veľké vedomosti aj o svojej vlastnej dedine a práve to bol jeden  dôvodov, prečo bývala aj na misiách s inými týnami číslom jedna v hladáčiku nepriateĺov. Každopádne ako Chunin a neskôr aj Jounin to však za prílIš ako hrozbu nepovažovala.
Horšie to už bolo po zaradení do Anbu jednotiek. Stala sa Anbu vo veľmi, veľmi mladom veku. Väčšina shinobi v jej veku práve páchali chuninske skúšky. Každopádne na ňu boli doma hrdý, rovnako ako aj sensei či napríklad týmový kolegovia, ktorý troška zaostávali.
Prišiel však čas vony, bohužiaľ.. a vo vojne príliš na hodnosti nezáležalo.
Každopádne je zbytoćné opisovať jej boje, keďže bola zväčša u jednotky slúžiacej na prieskum, špionáž a podobne takže ani príliś "nebojovala". V ich skupine sa však nachádzal zradca, čo je u podobných konfliktoch celkom bežné predsa len, peniaze majú veľkú moc. Práve vďaka nomu sa ocitli v pasci z ktorej sa dalo len prebojovať no, to by najprv museli mať nejakú šancu. Yuri vtedy vlastne ani nepohla prstom, pretože ju "zradca" ako prvú a bez varovania zozadu schytil pod krk a do hrude roztok s paralizujúcim účinkom. Mohla sa v podstate len pozerať ako jeden po druhom umierajú. Ona prežila len kvôli informáciam, ktoré mala v hlave a ktorú  nej chceli dostať. V podstate sa stala vojenským zajatcom a práve toto je obdobie, kde získala jazvy, ktoré sa jej do konca života už nezahoja.
Popisovať postupy a podobne nebudem, nie je to nič príjemné.
Každopádne ju objavili až o dva roky na to, aj keď vojna skončila, informácie stále majú cenu a keďže dovtedy neprezradila či nevypustila jedinú, preto ju držali v zajatí aj po vojne.
No dostala sa odtiaľ, po tom ako sa klan Sarutobi dozvedel o jej väznení si ju niekoľko členov iślo vyzdvihnúť. Veznená nebola v žiadnej veĽkej dedine, vlastne to bola skô základňa jednej menšje žoldnierskej organizácii, no v podstate úplne bezmocnej. Boli len dobrý práve v mućení a podobných veciach.
Po príchode do Konohy však nebola schopná ďalej vykonávať náplň práce shinobiho. Musela sa zotaviť, ako psychicky tak aj fyzicky. To sa jej podarilo až teraz, teda konkrétne pred pár dňami, kedy po prvý krát za dlhý čas opustila priestory klanu Sarutobi.


Techniky:
Chakura Sousa -S vlastná
Kanon -A vlastná
Pouro (pole) -B vlastná
Tenshi (anjel) -B vlastná
Ya (Šíp) -C vlastná
Shishi Rendan - C
Konoha Senpu - D
Konoha Reppu - D
Shunshin no jutsu - D
avatar
Yuri Sarutobi

Počet příspěvků : 83
Registrován : 02. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sarutobi Yuri [JŌNIN]

Příspěvek pro Hokori Mai za Tue Jun 03, 2014 8:04 pm

Takže... mám jedinou otázku, v závislosti na které ti postavu POVOLÍM nebo NEPOVOLÍM. Proč si myslíš, že to právě tato postava je hodna toho být géniem? Jinak toto popsat nelze. Anbu se stát ve třinácti, a to nemluvě o jejich předešlých postupech. Stejné právo jako Ty, na to má každý zde přítomný hráč, ale i přes to si zcela určitě dovedeš představit, jaký by to mělo dopad, kdyby zde byl každý takovým géniem jako Uchiha Itachi. Proto génius nebude běžná schvalovací rutina. Jak jsem již zmínil dříve... Tvá odpověď rozhodne, zda-li bude postava schválena, nebo ne. Píšu Ti to takhle veřejně a ne na skype z důvodu, aby zde nedošlo s jinými hráči k nedorozumění.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sarutobi Yuri [JŌNIN]

Příspěvek pro Yuri Sarutobi za Wed Jun 04, 2014 5:43 am

Okej tak,myslím si že to vôbec nie je o postave, či by práve postava mala byť hodná byť géniom alebo nie. Som toho názoru že za génia hrať nemôže každý, pretože to veľa ľudí nevie. No a či práve ja môžem hrať za genina, to už posúdiť sám nemôže, každý o sebe vie narozprávať samé pekné veci a tak to je už na tvojom uvážení. Poznať ma poznáš, vieš ako hrám, nemyslím si že mám málo skúseností či že by som toho nebol schopný no to už je na tvojom posudku. Samotná postava by však géniom byť mala. Je z klanu Sarutobi, ktorý síce nie je taký .. povedal by som silný ako Uchiha či Senju no na druhú stranu predsa len pravdpodobne bude mať nejaké "požiadavky", či spôsob výchovy aby sa z jedincov z jeho klanu niekto výnimočne, či už silný alebo inteligentný stal. Predsa len, keby že Konohamaru nie je povaha aká je, a viac by bral v potaz tréning od Ebisu-ho, myslím si že by napríklad práve on napredoval omnoho rýchlejšie aj keď, by asi géniom nebol. Taakže ďalej bola trénovaná Sarutobi Sasukem, ktorý je (neviem či sa nemýlim) veliteľom informačného strediska ? aj keď som si naozaj nie istý no každopádne ide o to že on rozhodne géniom je a keď bol senseiom nejakého človeka, ktorý by mal na to predpoklady, nemyslím si že by to nevyužil. 
No, sám si myslím že je to už skôr o hráčovi, než o postave.. či je jeho postava schopná byť géniom a to už nie je na mojom posudku, či toho schopný som alebo nie.

_________________
Učí sa: Nezumi (C), Tochi Byou (C), U-isupu (C) -od 6.2.
avatar
Yuri Sarutobi

Počet příspěvků : 83
Registrován : 02. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sarutobi Yuri [JŌNIN]

Příspěvek pro Hokori Mai za Wed Jun 04, 2014 12:29 pm

POVOLENO, ale s tou genialitou to herně ne přeháněj, a do doby, kdy nebudeš mít schválené techniky, je nepoužívej.  

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Sarutobi Yuri [JŌNIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru