Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

Goto down

Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki za Wed Jul 30, 2014 12:31 pm

Yaeko zatím nevytvořila žádnou vlastní techniku, ale ráda rozvíjí ty, které přejala ze svitků nebo od jiných shinobi. Danou techniku nepřetvoří v jinou, pouze je schopná vylepšit nebo rozšířit její účinky. Vyjma klanu Uzumaki nejsou většinou další shinobi schopní stejných dovedností, protože jim na ně nestačí množství chakry typické pro klan. Yaeko se soustředí především na vylepšení jejích dovedností senzibila a kunoichi zaměřené na průzkum.

Název techniky: Chakra Suppression Technique (A-rank)
Vylepšení: Tato technika je charakteristická svou největší nevýhodou. Pokud ji shinobi používá, nemůže již logicky používat svou chakru pro jiné techniky. To tedy umožňuje proklouznout například do nepřátelské vesnice "necítěn," ale i přesto je shinobi vidět a jelikož nemůže v tomto stavu používat techniky, je velmi lehké ho zneškodnit. Yaeko je ale schopná ve stejnou dobu jako "Chakra Suppression Technique" používat i techniku "Meisagakure no Jutsu," což znamená, že je schopná zároveň skrýt svou podobu i svou chakru. Jak je to logicky možné?

V případě skrývání své chakry nemůžete použít žádnou, která je viditelná a nemůžete žádnou nechat viditelnou. Yaeko si ale jako správná Uzumaki uvědomila, že chakru je možné i schovat. Existuje mnoho způsobů, jak uložit chakru v podobě pečetí na těle. Podobným způsobem fungovala i jedna z technik Godaime Hokage. Tohle je ale pouze v mnohem menším měřítku. Otec Yaeko na její přání vytvořil ideální pečetící techniku, která jí vytvořila na těle obvykle neviditelné tetování ve tvaru symbolu klanu Uzumaki.

PEČETÍCÍ TECHNIKA OTCE YAEKO:
Název techniky: - - -
Rank: C-rank
Účinek:
Tato pečeť je vidět pouze v případě používání. Yaeko ale neustále automaticky čerpá chakru do "neviditelné" pečetě (5x5cm na jejím levém stehně), pokud je prázdná/dokud není "plná" (cca úroveň dvou nárazových A-rankových technik nebo delšího používání jedné A-rankové techniky). Poté na jakoukoli další techniku kromě té, kterou chakru skrývá, nepoužívá chakru, která by jí proudila v těle (ta je doslova zablokovaná první technikou > Chakra Suppression Technique), ale tu z pečeti. Jakoukoli další techniku se pokusí použít (většinou Meisagakure no Jutsu), ta automaticky hledá jiný vhodný zdroj chakry a než stihne zmizet vzhledem k tomu, že nenarazí na žádnou v jejím těle, objeví jindy skrytý zdroj v podobě pečeti, ze kterého čerpá.

Samozřejmě je možné techniku použít i jako chakrovou rezervu, ale to s sebou nese určitý risk. Tato pečeť je uzpůsobená tak, aby propustila drženou chakru až ve chvíli, kdy není schopná v těle najít vůbec žádnou. Jinak řečeno aby mohla Yaeko využít tuto rezervu, musela by vyčerpat veškerou svou chakru - prakticky vzato by se musela dostat na samotnou hranici smrti. Pravděpodobnost, že by přitom zemřela je vyšší, než že by se jí podařilo díky nově nabyté chakře přežít.

Nevýhody techniky:
Pro uživatele techniky je to následná kratší bolest hlavy a mravenčení v koncích prstů, vše po dobu několika minut. Technika jako taková není na provedení nijak náročná. Po provedení už s ní uživatel nemá žádné spojení a pečeť se ho nadále netýká. Uživatel techniky nikdy není schopen použít techniku sám na sebe.

Pro toho, na koho je technika použitá, to nejprve znamená stejné potíže jako pro uživatele. Navíc se může vyskytnout zvracení a jakási únava nebo malátnost. Později je nevýhodou využívání techniky fakt, že se brzy vyčerpá. Uživatel je schopný použít díky ní při skrývání své "normální" chakry až dvě techniky na úrovni A-rank, ale jen jednu, pokud ji chce udržet delší dobu (tj. Meisagakure no Jutsu).

Největší nevýhodou pečetě je ale fakt, že pokud by byla použita jakákoli technika středního nebo dlouhého dosahu, zdroj používané chakry by bylo možné lehce najít. V případě techniky ovlivňující pouze blízké okolí uživatele (dejme tomu metr až dva) je to prakticky nemožné. Chakra Yaeko se v té chvíli smrskne na "bod" na jejím těle (tedy na pečeť), přičemž zkušený senzibil může pojmout podezření, ale nebude schopen určit nic přesnějšího. Zaměřit pouhý malý bod je pak v přítomnosti mnoha shinobi nebo v případě, že se Yaeko pohybuje, možné jen pro velice zkušeného senzibila (A/S-rank shinobi > pouze skutečný hráč, ne NPC).

Pečeť vydrží téměř hodinu (10 postů) používání dvou technik naráz, poté se vyprázdní a Yaeko nebude následujících několik hodin/ve zbytku jednoho boje nebo dne (10 postů) schopná ji použít znovu.

Uživatel: Uzumaki Ichizoku (otec Yaeko)

Jelikož je technika šitá na míru přímo Yaeko, je těžké ji uplatnit v případě jiného nositele, ale není to nemožné, pokud má chakru 4 a půl bodu a vyšší a pokud s tím bude klan Uzumaki souhlasit.

Název techniky: Chakra Chains (B-rank)
Vylepšení: Chakra Chains je jednou z vrcholných technik klanu Uzumaki. Její největší nevýhodou doposavad bylo, že ji uživatelé nemohou použít k méně vážným úkolům, ale pouze v daných příležitostech. Dalo by se tedy říci, že Yaeko odstraněním této nevýhody dosáhla pouze toho, že použije techniku, která by se dala kategorizovat jako nižší rank než obvyklé chakrové řetězy. Dokáže kromě těch velkých vytvořit i malý řetěz. V průměru mezi dvěma až pěti centimetry šířky. Jelikož se jedná o menší řetěz než jsou ty obvyklé velké, nepotřebuje se při tvorbě opírat o nejstabilnější místo těla, o páteř, tudíž je možné vytvořit tyto úzké řetězy bez pečetí prakticky z kterékoli části lidského těla. S tím ale souvisí i jejich nevýhoda - nikdy nedosáhnou délky klasických chakrových řetězů. Dá se s nimi zachytit, pokud padáte z útesu. Dá se s nimi svázat někdo, koho vedete za sebou. Ale rozhodně s nimi neobejmete dům. (Celkovou délku neuvádím. Nebudeme se tu přece handrkovat, koho může a nemůže svázat řetězy vzhledem k tomu, kolik má daná osoba v pase, ne?) Vzhledem k tomu, že jsou tenčí, je také možné je porušit, ale jedině za použití chakrového ostří (nebo jiné ostré zbraně smíšené s chakrou).

Název techniky: Eye Mind Reading (A-rank)
Vylepšení: Při používání této techniky se zároveň využívá momentu překvapení. Uživatel se nechá zajmout a když se mu někdo dostane do hlavy, uživatel si o daném člověku zjistí v jediném okamžiku vše, aniž by nepřítel cokoli poznal. Takto je ale technika pro Yaeko nepoužitelná. Její vylepšení spočívá v možnosti se nepříteli dostat do hlavy, aniž by on byl v té vaší. Takovéto spojení ale vyžaduje naprostou koncentraci, nepřetržitý pohled do očí toho, jehož myšlenky chcete odhalit a trvá pouze několik sekund. Yaeko tedy pravděpodobně bude ihned odhalena, přičemž zachytí větu nebo dvě na jeden pokus. Může se také stát, že zachytí vzpomínku nebo představu, metoda je v tomto ohledu vysoce nespolehlivá. Oproti tomu je výhodou, že ji může Yaeko použít prakticky kdykoli a kolikrát chce, protože takto nedosahuje ani zdaleka konečné úrovně. Mezi jednotlivými pokusy ale musí být určitá časová pauza (tři posty). Nepříjemným vedlejším účinkem při nadměrném používání je motání hlavy. Především u této platí, že Yaeko svými vylepšeními vlastně jen zjednodušuje techniky, které používá. Stávají se tím pro ni efektivnější, ačkoli je samozřejmě umí využít i v jejich původním "znění."


Naposledy upravil Yaeko Uzumaki dne Mon Aug 11, 2014 10:43 am, celkově upraveno 3 krát
avatar
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 31
Location : Konohagakure no Sato

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

Příspěvek pro Hokori Mai za Wed Jul 30, 2014 2:45 pm

Ono prvně bych poprosil změnit časové jednotky sekundy, minuty a hodiny na posty (kolik postů). Ve hře se opravdu spoléhat na skutečný čas nelze. Dále žádná technika není dokonalá. Nemyslím tím, že musíš si tam připsat nějakou další nevýhodu, ale narážím se zde právě na její výhody. Neexistuje možnost, že by chakra byla zcela nepostřehnutelná, a to ať už běžíš nebo stojíš, ba útočíš. Vždy nějaký kousek z Té chakry ucítit lze. Chakru lze ji pouze velmi dobře skrýt. Mám řešení této situace... senzibil rank A a S si tohoto všimnout schopný je, ale musí se jednat o opravdové hráče nikoli NPC.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki za Wed Jul 30, 2014 3:13 pm

"Jelikož je technika šitá na míru přímo Yaeko, je těžké ji uplatnit v případě jiného nositele, ale není to nemožné, pokud má chakru 4 a půl bodu a vyšší a pokud s tím bude klan Uzumaki souhlasit."

> Nejprve úprava dostupnosti techniky i pro ostatní hráče, ačkoli jim pravděpodobně nebude příliš platná.

"Chakra Yaeko se v té chvíli smrskne na "bod" na jejím těle (tedy na pečeť), přičemž zkušený senzibil může pojmout podezření, ale nebude schopen určit nic přesnějšího."

> Toto k tomu, že technika není dokonalá. Samozřejmě není a její chakra (vyjma té v pečeti) se nevypařila nikam do vesmíru, aby se jí po konci techniky záhadně vrátila, ale v této chvíli je jedinou použitelnou a "vycítitelnou" chakrou malá pečeť, zatímco ostatní je danou technikou senzibilům skrytá. Přestože je tím pádem jako "pěst na oko," je to malý bod. Proto jsem napsala, že zkušený senzibil pojme podezření (přece jen trocha chakry uprostřed vzduchu není nic zrovna normálního), ale že nebude schopný určit nic přesnějšího (pokud se pak nerozhodne do Yaeko vrazit nebo proti ní vyslat techniku). Pokud se pak Yaeko bude pohybovat, onen "bod" se neztratí, ale pro senzibila bude těžší ho najít (ne každý tu má Byakugan, Sharingan nebo oko Kagury), zaměřit a nebo prozkoumat. Stejně tak mezi větším množství shinobi (lidí využívajících chakru) bude pro jakéhokoli senzibila těžké najít jeden malý specifický bod. Nemyslela jsem to tedy tak, že to není možné, ale že to komplikuje spousta faktorů.

"Zaměřit pouhý malý bod je pak v přítomnosti mnoha shinobi nebo v případě, že se Yaeko pohybuje, možné jen pro velice zkušeného senzibila (A/S-rank shinobi > pouze skutečný hráč, ne NPC)."

> Každopádně s A/S-rank reálným hráčem souhlasím. Pokud to ale bude herně pravděpodobné, nebráním se ani tomu, aby mě herně objevil i slabší senzibil, nemá to být žádná extra OP technika, ale jen pokud to opravdu dobře sepíše a odůvodní, jak to ostatně má ve hře být. Stejně tak ale S-rank shinobi sotva může napsat něco ve stylu "Jelikož jsem S-rank, tak jsem ji hned našel." Takže rank bych s dovolením považovala pouze za orientační...

"Pečeť vydrží téměř hodinu (10 postů) používání dvou technik naráz, poté se vyprázdní a Yaeko nebude následujících několik hodin/ve zbytku jednoho boje nebo dne (10 postů) schopná ji použít znovu."

> A jako poslední přepsání časových údajů na posty. Vím, že je to těžké určit herně, ale na druhou stranu se mi to převádí strašně špatně. Pokud se dejme tomu dostanu do vesnice pomocí této techniky, tak přitom při aktivitě stráží nebo lidí u brány můžu lehce vyčerpat deset postů. Oproti tomu pokud jsou pak lidé v té vesnici neaktivní, tak sotva vyčerpám čtyři až šest postů bloumáním z tématu do tématu. ^^ Přitom ve skutečnosti se třeba několik pronesených vět u brány reálně jedná maximálně deseti minutám a naopak procházení vesnice z tématu do tématu by mohlo trvat hodiny. Proto určování trvání techniky na posty chápu jako silně nefér pro danou techniku (jako kdybych Meisagakure no Jutsu nebo Chakra Suppression Technique mohla používat podle Naruta jen pro danou dobu, herně je mám prakticky neomezené). Nové techniky oproti tomu omezené být musí, to chápu a snažila jsem se to určit snesitelně. Pokud bys měl ale lepší nápad, jak to časově určit, určitě bych to uvítala.

Všechny úpravy jsou přepsané do tohoto postu.
avatar
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 31
Location : Konohagakure no Sato

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

Příspěvek pro Hokori Mai za Thu Jul 31, 2014 4:28 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki za Sun Aug 10, 2014 6:11 pm

Přidána dvě "vylepšení." (Ozn. červenou!)
avatar
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 31
Location : Konohagakure no Sato

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

Příspěvek pro Hitomi Yamada za Mon Aug 11, 2014 8:35 am

Chakra Chains (B-rank) -> POVOLENO

Eye Mind Reading (A-rank) -> u téhle techniky jsem, abych pravdu řekla, trochu váhala. Libovolně si číst v lidské mysli mi přijde trochu superhrdinské. Pochopila jsem z toho nevýhody, přesto by bylo dobré omezit trochu využívání čtení myšlenek, i když je to jen pár sekund. Třeba motáním hlavy, cokoliv Smile Jinak POVOLENO

_________________
Jutsu list:

Body:

Inventář:
Uploaded with ImageShack.com
Stále se doplňující Senbony
Záladní výbava shinobi
Několik druhů jedů (vždy při použití popíšu)

Umím a Učím se:
Umím:
Učím se:
avatar
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 24
Location : Litvínov

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki za Mon Aug 11, 2014 10:44 am

Doplněno motání hlavy a děkuji za povolení. Smile
avatar
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 31
Location : Konohagakure no Sato

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki za Thu Dec 04, 2014 7:38 pm

Dle NarutoWikia.com jsem techniky, které dřív byly uvedeny jako "Chakra Chains" a "Chakra Chains Barrier" převedla do jedné a přejmenovala na Kongō Fūsa . Pro tuto jedinou techniku (dle Wiki A-rank) také platí mé výše uvedené vylepšení, na které jsem dnes napsala Filler. Původní techniky už nejsou k nalezení, tedy to považuji za nejlepší řešení. Je to tak v pořádku?
avatar
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 31
Location : Konohagakure no Sato

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

Příspěvek pro Hokori Mai za Mon Dec 08, 2014 2:08 pm

POVOLENO, ale s tím že mi přijde nesmyslné, aby Kongo Fusa byl A rank. No což... odvoláváš se na zdroje, s kterými se Já přít nemohu Smile .

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki za Tue Dec 09, 2014 12:30 pm

Arigatō gozaimasu!

Podle mě je to proto, že do této techniky nezapočítávají jen chakrové řetězy jako takové, ale i bariéru, kterou je z nich možné vytvořit (a která teď nemá samostatnou techniku). A bylo by asi trochu hloupé, kdyby Kyuubiho udržel na uzdě C/B-rank...
avatar
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 31
Location : Konohagakure no Sato

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru