Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

3 posters

Goto down

Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI] Empty Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Wed Jul 30, 2014 12:31 pm

Yaeko zatím nevytvořila žádnou vlastní techniku, ale ráda rozvíjí ty, které přejala ze svitků nebo od jiných shinobi. Danou techniku nepřetvoří v jinou, pouze je schopná vylepšit nebo rozšířit její účinky. Vyjma klanu Uzumaki nejsou většinou další shinobi schopní stejných dovedností, protože jim na ně nestačí množství chakry typické pro klan. Yaeko se soustředí především na vylepšení jejích dovedností senzibila a kunoichi zaměřené na průzkum.

Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI] 2yosps8
Název techniky: Chakra Suppression Technique (A-rank)
Vylepšení: Tato technika je charakteristická svou největší nevýhodou. Pokud ji shinobi používá, nemůže již logicky používat svou chakru pro jiné techniky. To tedy umožňuje proklouznout například do nepřátelské vesnice "necítěn," ale i přesto je shinobi vidět a jelikož nemůže v tomto stavu používat techniky, je velmi lehké ho zneškodnit. Yaeko je ale schopná ve stejnou dobu jako "Chakra Suppression Technique" používat i techniku "Meisagakure no Jutsu," což znamená, že je schopná zároveň skrýt svou podobu i svou chakru. Jak je to logicky možné?

V případě skrývání své chakry nemůžete použít žádnou, která je viditelná a nemůžete žádnou nechat viditelnou. Yaeko si ale jako správná Uzumaki uvědomila, že chakru je možné i schovat. Existuje mnoho způsobů, jak uložit chakru v podobě pečetí na těle. Podobným způsobem fungovala i jedna z technik Godaime Hokage. Tohle je ale pouze v mnohem menším měřítku. Otec Yaeko na její přání vytvořil ideální pečetící techniku, která jí vytvořila na těle obvykle neviditelné tetování ve tvaru symbolu klanu Uzumaki.

PEČETÍCÍ TECHNIKA OTCE YAEKO:

Jelikož je technika šitá na míru přímo Yaeko, je těžké ji uplatnit v případě jiného nositele, ale není to nemožné, pokud má chakru 4 a půl bodu a vyšší a pokud s tím bude klan Uzumaki souhlasit.

Název techniky: Chakra Chains (B-rank)
Vylepšení: Chakra Chains je jednou z vrcholných technik klanu Uzumaki. Její největší nevýhodou doposavad bylo, že ji uživatelé nemohou použít k méně vážným úkolům, ale pouze v daných příležitostech. Dalo by se tedy říci, že Yaeko odstraněním této nevýhody dosáhla pouze toho, že použije techniku, která by se dala kategorizovat jako nižší rank než obvyklé chakrové řetězy. Dokáže kromě těch velkých vytvořit i malý řetěz. V průměru mezi dvěma až pěti centimetry šířky. Jelikož se jedná o menší řetěz než jsou ty obvyklé velké, nepotřebuje se při tvorbě opírat o nejstabilnější místo těla, o páteř, tudíž je možné vytvořit tyto úzké řetězy bez pečetí prakticky z kterékoli části lidského těla. S tím ale souvisí i jejich nevýhoda - nikdy nedosáhnou délky klasických chakrových řetězů. Dá se s nimi zachytit, pokud padáte z útesu. Dá se s nimi svázat někdo, koho vedete za sebou. Ale rozhodně s nimi neobejmete dům. (Celkovou délku neuvádím. Nebudeme se tu přece handrkovat, koho může a nemůže svázat řetězy vzhledem k tomu, kolik má daná osoba v pase, ne?) Vzhledem k tomu, že jsou tenčí, je také možné je porušit, ale jedině za použití chakrového ostří (nebo jiné ostré zbraně smíšené s chakrou).

Název techniky: Eye Mind Reading (A-rank)
Vylepšení: Při používání této techniky se zároveň využívá momentu překvapení. Uživatel se nechá zajmout a když se mu někdo dostane do hlavy, uživatel si o daném člověku zjistí v jediném okamžiku vše, aniž by nepřítel cokoli poznal. Takto je ale technika pro Yaeko nepoužitelná. Její vylepšení spočívá v možnosti se nepříteli dostat do hlavy, aniž by on byl v té vaší. Takovéto spojení ale vyžaduje naprostou koncentraci, nepřetržitý pohled do očí toho, jehož myšlenky chcete odhalit a trvá pouze několik sekund. Yaeko tedy pravděpodobně bude ihned odhalena, přičemž zachytí větu nebo dvě na jeden pokus. Může se také stát, že zachytí vzpomínku nebo představu, metoda je v tomto ohledu vysoce nespolehlivá. Oproti tomu je výhodou, že ji může Yaeko použít prakticky kdykoli a kolikrát chce, protože takto nedosahuje ani zdaleka konečné úrovně. Mezi jednotlivými pokusy ale musí být určitá časová pauza (tři posty). Nepříjemným vedlejším účinkem při nadměrném používání je motání hlavy. Především u této platí, že Yaeko svými vylepšeními vlastně jen zjednodušuje techniky, které používá. Stávají se tím pro ni efektivnější, ačkoli je samozřejmě umí využít i v jejich původním "znění."


Naposledy upravil Yaeko Uzumaki dne Mon Aug 11, 2014 10:43 am, celkově upraveno 3 krát
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI] Empty Re: Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Jul 30, 2014 2:45 pm

Ono prvně bych poprosil změnit časové jednotky sekundy, minuty a hodiny na posty (kolik postů). Ve hře se opravdu spoléhat na skutečný čas nelze. Dále žádná technika není dokonalá. Nemyslím tím, že musíš si tam připsat nějakou další nevýhodu, ale narážím se zde právě na její výhody. Neexistuje možnost, že by chakra byla zcela nepostřehnutelná, a to ať už běžíš nebo stojíš, ba útočíš. Vždy nějaký kousek z Té chakry ucítit lze. Chakru lze ji pouze velmi dobře skrýt. Mám řešení této situace... senzibil rank A a S si tohoto všimnout schopný je, ale musí se jednat o opravdové hráče nikoli NPC.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI] Empty Re: Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Wed Jul 30, 2014 3:13 pm

"Jelikož je technika šitá na míru přímo Yaeko, je těžké ji uplatnit v případě jiného nositele, ale není to nemožné, pokud má chakru 4 a půl bodu a vyšší a pokud s tím bude klan Uzumaki souhlasit."

> Nejprve úprava dostupnosti techniky i pro ostatní hráče, ačkoli jim pravděpodobně nebude příliš platná.

"Chakra Yaeko se v té chvíli smrskne na "bod" na jejím těle (tedy na pečeť), přičemž zkušený senzibil může pojmout podezření, ale nebude schopen určit nic přesnějšího."

> Toto k tomu, že technika není dokonalá. Samozřejmě není a její chakra (vyjma té v pečeti) se nevypařila nikam do vesmíru, aby se jí po konci techniky záhadně vrátila, ale v této chvíli je jedinou použitelnou a "vycítitelnou" chakrou malá pečeť, zatímco ostatní je danou technikou senzibilům skrytá. Přestože je tím pádem jako "pěst na oko," je to malý bod. Proto jsem napsala, že zkušený senzibil pojme podezření (přece jen trocha chakry uprostřed vzduchu není nic zrovna normálního), ale že nebude schopný určit nic přesnějšího (pokud se pak nerozhodne do Yaeko vrazit nebo proti ní vyslat techniku). Pokud se pak Yaeko bude pohybovat, onen "bod" se neztratí, ale pro senzibila bude těžší ho najít (ne každý tu má Byakugan, Sharingan nebo oko Kagury), zaměřit a nebo prozkoumat. Stejně tak mezi větším množství shinobi (lidí využívajících chakru) bude pro jakéhokoli senzibila těžké najít jeden malý specifický bod. Nemyslela jsem to tedy tak, že to není možné, ale že to komplikuje spousta faktorů.

"Zaměřit pouhý malý bod je pak v přítomnosti mnoha shinobi nebo v případě, že se Yaeko pohybuje, možné jen pro velice zkušeného senzibila (A/S-rank shinobi > pouze skutečný hráč, ne NPC)."

> Každopádně s A/S-rank reálným hráčem souhlasím. Pokud to ale bude herně pravděpodobné, nebráním se ani tomu, aby mě herně objevil i slabší senzibil, nemá to být žádná extra OP technika, ale jen pokud to opravdu dobře sepíše a odůvodní, jak to ostatně má ve hře být. Stejně tak ale S-rank shinobi sotva může napsat něco ve stylu "Jelikož jsem S-rank, tak jsem ji hned našel." Takže rank bych s dovolením považovala pouze za orientační...

"Pečeť vydrží téměř hodinu (10 postů) používání dvou technik naráz, poté se vyprázdní a Yaeko nebude následujících několik hodin/ve zbytku jednoho boje nebo dne (10 postů) schopná ji použít znovu."

> A jako poslední přepsání časových údajů na posty. Vím, že je to těžké určit herně, ale na druhou stranu se mi to převádí strašně špatně. Pokud se dejme tomu dostanu do vesnice pomocí této techniky, tak přitom při aktivitě stráží nebo lidí u brány můžu lehce vyčerpat deset postů. Oproti tomu pokud jsou pak lidé v té vesnici neaktivní, tak sotva vyčerpám čtyři až šest postů bloumáním z tématu do tématu. ^^ Přitom ve skutečnosti se třeba několik pronesených vět u brány reálně jedná maximálně deseti minutám a naopak procházení vesnice z tématu do tématu by mohlo trvat hodiny. Proto určování trvání techniky na posty chápu jako silně nefér pro danou techniku (jako kdybych Meisagakure no Jutsu nebo Chakra Suppression Technique mohla používat podle Naruta jen pro danou dobu, herně je mám prakticky neomezené). Nové techniky oproti tomu omezené být musí, to chápu a snažila jsem se to určit snesitelně. Pokud bys měl ale lepší nápad, jak to časově určit, určitě bych to uvítala.

Všechny úpravy jsou přepsané do tohoto postu.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI] Empty Re: Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Jul 31, 2014 4:28 pm

POVOLENO
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI] Empty Re: Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sun Aug 10, 2014 6:11 pm

Přidána dvě "vylepšení." (Ozn. červenou!)
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI] Empty Re: Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 11, 2014 8:35 am

Chakra Chains (B-rank) -> POVOLENO

Eye Mind Reading (A-rank) -> u téhle techniky jsem, abych pravdu řekla, trochu váhala. Libovolně si číst v lidské mysli mi přijde trochu superhrdinské. Pochopila jsem z toho nevýhody, přesto by bylo dobré omezit trochu využívání čtení myšlenek, i když je to jen pár sekund. Třeba motáním hlavy, cokoliv Smile Jinak POVOLENO
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI] Empty Re: Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Mon Aug 11, 2014 10:44 am

Doplněno motání hlavy a děkuji za povolení. Smile
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI] Empty Re: Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Thu Dec 04, 2014 7:38 pm

Dle NarutoWikia.com jsem techniky, které dřív byly uvedeny jako "Chakra Chains" a "Chakra Chains Barrier" převedla do jedné a přejmenovala na Kongō Fūsa . Pro tuto jedinou techniku (dle Wiki A-rank) také platí mé výše uvedené vylepšení, na které jsem dnes napsala Filler. Původní techniky už nejsou k nalezení, tedy to považuji za nejlepší řešení. Je to tak v pořádku?
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI] Empty Re: Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Dec 08, 2014 2:08 pm

POVOLENO, ale s tím že mi přijde nesmyslné, aby Kongo Fusa byl A rank. No což... odvoláváš se na zdroje, s kterými se Já přít nemohu Smile .
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI] Empty Re: Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Tue Dec 09, 2014 12:30 pm

Arigatō gozaimasu!

Podle mě je to proto, že do této techniky nezapočítávají jen chakrové řetězy jako takové, ale i bariéru, kterou je z nich možné vytvořit (a která teď nemá samostatnou techniku). A bylo by asi trochu hloupé, kdyby Kyuubiho udržel na uzdě C/B-rank...
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI] Empty Re: Schopnosti klanu Uzumaki [YAEKO UZUMAKI]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru