Gunji [Kirigakure ANBU]

Goto down

Gunji [Kirigakure ANBU]

Příspěvek pro Gunji za Tue Aug 05, 2014 9:40 pm


..Gunji (グンジ)..
Tento pseudonym ukrýva moju pravú totožnosť ako každého iného člena oddielu ANBU. Známy aj pod rôznymi prezývkami ako Sanshōuo no Gunji (山椒魚の半蔵, Gunji z mloka). Túto prezývku som dostal po legendárnom Shinobi Hanzō~vi, vďaka množstvu podobností. Pochádzam z malej dedinky na území jednej z najmocnejších Shinobi veľmocí, Kirigakure no sato (霧隠れの里, Skrytá Mlžná). V tejto veľmoci pôsobím ako jeden z dlhotrvajúcich členov oddielu ANBU, špecialnej jednotky Oinin~ov. Svoj život som zasvätil tejto dedine. Mojou hlavou prioritou je prepracovať sa na veliteľa ANBU.~Profilové informácie~
~Meno: ???
~Vek: 33
~Dátum narodenia: 12. Február
~Pohlavie: Muž
~Výška: 202, 5 cm
~Váha: 89, 8kg
~Krvná skupina: AB
~Dedina: Kirigakure no sato (霧隠れの里, Skrytá Mlžná)
~Postavenie: ANBU, člen špec. jednotky Oinin
~Unikát/ Kekkei Genkai/ Hijutsu: Žiadne
~Klan: Žiaden
~Elementy: Suiton (水遁, Voda)
Hmm, ako vyzerám? Som jeden z najvyšších Shinobi asi vôbec. Popri tejto výške mám musklatúrnu postavu. Proste tak akoby mal vyzerať každý správny chlap. Po celej postave stále niekde nájdete nejakú tú jazvu, to k životu bojovníka patrí. Prvá vec, ktorá vás na mne zaujme je maska na mojej tvári, ktorá sa nachádza na mojich ústach a jej popruhy sa ťahajú bokom a stredom tváre. Jediné, čo už len môžete vidieť na tejto tvári sú zeleno-modré oči. Vlasy? Zbytočnosť. Na mojej postave je pomerne vždy prehodený hrubý, kožený kabát. Pod týmto kabátom sa ukrýva vesta, na ktorej sú pripevnené všemožné zbrane. Od tých ľahkých ako senbony, kunai~e, shurikeny až po tie ťažšie, ktoré sú ukryté na chrbte pod mohutným kabátom ako Kusarigama, pripevnená na špecialnej reťazi so závažím. O nohaviciach platí to isté. Chodiaca zbrojnica. Nohavice sú ľahké, čierne proste klasické nohavice s množstvom úložného priestoru. Čerešničkou na torte sú moje krásne, čierné, vždy lesklé Kanady, ktoré zo seba zobujem málokedy. Som na nich až príliš háklivý, nedovolím ani jednu šmuhu/ špinu na nich. Vždy musia byť dokonalé!


~Charakter: Jedným slovom? Ľad. Prejavujem sa ako chladný človek, stroj bez citov. Tak ako každý iný ANBU. Bol som vychovaný tým spôsobom, že city sú prejav slabosti. Som len výsledkom kvalitného výcviku ANBU, ktorému sa podarilo ma zlomiť a vybudovať zo mňa niečo iné, lepšie. Dôsledkom toho vychádza aj moje presvedčenie.
Ako už bolo spomenuté svoj život som zasvätil Kirigakure no sato. Z čoho vyplýva, že som loajálny. Môj život je ovládaný pravidlami a zákonami. Či už sú to mojími alebo všeobecnými. Každý správny Shinobi by mal mať svoje pravidlá a zásady. Avšak občas sa stane, že aj pravidlá sa musia porušiť, čo je ale proti mojej srsti. Nikdy nehovorím tam, kde netreba. Škoda slov. Som málinko arogantný a ironický. Zvyknete si s tým žiť. Ak raz u mňa nemáte autoritu, tak len ťažko ju získate. Vždy budete z mojej strany zhadzovaní, kedykoľvek-kdekoľvek-akokoľvek. To dokazuje asi len to, že nie som dobrý človek. Nebudem sa správať k vám pekne aby som na vás zapôsobil. S tým sa rozlúčte. Ste mi ukradnutý.
~Schopnosti a vedomosti: Som známy svojími skvelými schopnosťami v boji. Nielen pre nič-za nič sa radím medzi tých najlepších Oinin~ov. Tým, že som špecialista na eliminácie rôzneho druhu sa moje vedomosti pohybujú v oblasti anatómií tela. Svoje vedomosti som zbieral a rozširoval dlhé roky. Svojími poznatkami by som sa mohol radiť aj k medikom.
~Telesná modifikácia: Práve tu nastáva spomínaná zhoda s legendárnym Hanzō~m. Už v detstve mi bola taktiež implantovaná jedová žľaza z čierneho Salamandra do môjho tela pre ochranu mojej rodnej dedinky. Žľaza sa nachádza na ľavej časti tela, pri bedrovej kosti, kde sa nachádza jazva podobná písmenu "X". Vďaka tomu je moje telo imúnne voči iným jedom a samotné telo sa stalo chodiacou továrňou na jed, takže aj ja sám o sebe som jedovatý. Táto maličkosť mi dáva podstatnú výhodu v boji na blízko. Pretože aj môj samotný dych je jedovatý. Jed nachádzajúci sa v tejto žľaze je vysoko nebezpečný. Spôsobuje nesmiernu bolesť a je smrteľnej jedovatý. Jed postupuje rýchlo. Ako prvé nastáva znecitlivenie tela a jeho paralyzácia, neskôr nastupuje spomínaná bolesť. Smrť však nastupuje až do dvoch dní od inhalácie jedu. Na tento jed existuje protilátka, ktorú vlastným zatiaľ len ja.
~Taijutsu (5): Je prioritné zameranie a v konečnom dôsledku aj to jediné. Moja postava nebola vytvorená len leňošením v posteli. Radím sa medzi expertov v boji na blízko. V spojení s mojou rýchlosťou a sílou to len všetko potvrdzuje moje slová. Toto zameranie sa mi rozširuje aj do bojov so zbraňami ako napr. Kusarigamajutsu, Shurikenjutsu, v ktorých sa taktiež špecializujem. Kusarigamu užívam na boje zvlásť zblízka ak je to už absolútne nevyhnutné. Kusarigama je vlastne špecialne upravená čierna kosa, ktoré je pripevnená na reťazi, na ktorej konci je maličké závažie slúžiaca na upochopenie a udržanie ak je Kusarigama hodená. V súčasnej dobe som pravdepodobne aj jediným Shinobi, ktorý túto zbraň stále užíva. Shurikenjutsu je štýl boja, pri ktorej sa využívajú shurikeny, senbony alebo kunai~e. V tomto štýle sa vyznačujem ako jeden z najlepších špecialistov. Legenda hovorí vraj som ešte neminul. Ale ľudia toho nahovoria.
~Inteligencia: Vyznačujem sa vysokou inteligenciou. Možno práve preto mám ambície stať sa veliteľom ANBU oddielu. Som schopný rýchlej taktizácie v boji a zvážiť všetky pre a proti. Moja inteligencia sa odzrkadľuje aj na spravaní a vyjadrovaní. Rovnako tak to platí aj na mojich vedomostiach už v spomínanej anatómií.

Tieto schopnosti sú moje prioritné, v ostatných nespomínaných som len priemer alebo dokonca slabý podpriemer.

>Nin- 3,5, Tai- 5, Gen- 0,5, Int- 4, Rýchl- 5, Síla- 5, Cha- 4, RP- 2 <


Techniky:

Hagama no Mai: Rakukō no Yaiba (刃鎌の舞・落降の, Tanec Kosáka: Vzostup čepele) -rank A
Kuchiyose no Jutsu (口寄せの術, Privolácia technika) -rank C (Salamander)
Kirigakure no Jutsu (霧隠れの術, Technika zmiznutia v hmle) -rank D
Shunshin no Jutsu (瞬身の術, Technika teleportácie) -rank D
Zákl. techniky ranku E>Kapitola I.: Prológ<

~Aaa narodil sa chlapec prvý ven vyšiel valec
už v pórodnici bolo jasné do je alfasamec
bol to megatanec slivovice plný pohár
oslava života človiečik dostal meno .....~Písal sa deň 12. Február, keď sa do maličkej rodinky pridalo o člena viac. Áno, bol som ním práve ja. Bežný deň ako každý iný. To bolo radosti všade, po celej dedine. Poznáte to. Miesto, kde každý pozná každého a vie sa všetko. Pochádzam zo skromnych pomerov. Otec bol bývalý Shinobi a mama bola obyčajný mukel. Už od mala som bol na otca pyšný. Bol to významný Shinobi a za jeho éry o ňom každý vedel, bol to taký menší hrdina. V rodnej dedine ho každý zbožňoval. Bol to jediný Shinobi široko-ďaleko. Fascinoval ľudí, keď skládal pečate a vypustil zo seba masu vody. Rád som ho sledoval s akou dokonalosťou to robil. Samozrejme aj moja mamka je dokonalá. Ale predsa len..v mojich časoch bol zaujímavejší otec. Veď predsa len vidieť otca ako chŕli vody kade-tade z úst je oveľa-oveľa zaujímavejšie než mama, ktorá príde k vám a dá vám krupicu. Vďaka mamy.

>Kapitola II.:"Nekradni mi nos a žiadne baram-baram-buc!"<


Nebol som to dieťa, ktoré malo rado tie detské..ehm..srandy. Nenávidel som, keď mi vždy niekto "kradol" nos, to čo je, hej? Toto sa robí? Ale späť k veci. Rád spomínam na tieto staré časy. Bol som mladý, nevedel som nič ale nič som ani nerieśil. Jesť, hrať sa a spať. Tak prebiehali moje dni detstva. Bolo to fajn. Bolo..
..Až do určitej doby..

Neďaleko našej dediny sa nachádzal obrovský močiar. Legendy vravia, že sa tam nachádzal obrovský Salamander, ktorý údajne ohrozoval z času na čas našu malú dedinku alebo okolité dediny. Protilátka na jeho jed sa vytvárala v orgamizme samotnom, princípom očkovania. Všetko to bolo premyslené, všetko bolo fajn. Keď som mal asi 10 rokov, všetko sa rázom zvrtlo. Dedinčania vymysleli ako vytvoriť niekoľko vakcín hneď naraz, malo to háčik. Chcelo to príjemcu, niekoho kto by bol ochotný držať v sebe jedovatú žľazu. Nie, že by som sa ja na to sám nehodil. Ale bol som dieťa Shinobi~ho, niekoho silného. A tak dedinské hlavy rozhodli. Zľaza bola implantovaná mne, chcene-nechcene aj napriek všetkým prosbám, nikto neustúpil. Plány na útek? Zbytočne. Všetko sa to zomlelo prirýchlo aby nikto nebol schopný konať v takomto smere. Nebolo to také hrozné, neovplyvňovalo ma to. Ale samozrejme to tak dlho nevydržalo. V žľazi sa začalo vytvárať priveľké množstvo jedu. Stal som sa živou továrňou, ktorá produkovala jed, mojimi žilami dodnes koluje tento jed. Nedalo sa to ovládať, jediným možným riešením bola karanténa a maska na tvári. Ľudia sa ma báli, deti som odstrašoval a rodičia sa nevedeli zmieriť ako mohli dopustiť aby mi také niečo spravili. Môj život sa rázom zmenil. Neustále obklopený šiestimi stenami bez úniku. Jediné, čo mi ostávalo bolo sledovať ten svet za oknom. Časom som si zvykol, no stále to bolo horšie a horšie. Ako malý som chcel vedieť všetko a byť všade. Teraz sa všetky tieto predstavy rázom rozplynuli. Smutné.

>Kapitola III.:"Veľký život nového Shinobi?"


Čas ubiehal rýchlo. Až príliš. Už som nebol len to malé decko, mal som o tri roky viac! Otec zo mňa chcel mať vždy Shinobi~ho. Chcel byť hrdý na to malé holohlavé čudo, čo mu behalo po dome. Musel niekto prebrať túto štafetu, kedže on sa už usadil. A práve preto aby som využil tento svoj "potenciál", ktorý bol do mňa implantovaný som mal byť silnejší a ideálnejší Shinobi. Otec ma prihlásil do Akadémie.
Nebol som nič extra. Obyčajný, klasický malý chlapec s veľkými snami ako všetci. Deti sa mi vyhýbali, báli sa. Zvykol som si. Otec hovoril, že to je len pretože som významný a že strach je dôležitý faktor, ktorý vytvára rešpekt. Mama sa nevyjadrovala k ničomu, svoj život od tej doby utápala v tichu a samote, čo ju nakoniec dohnalo k depresiám. Ale toto je príbeh o mne a nie o nej. Otec mi bol vždy veľkou oporou, vždy mi ako malému vedel vysvetliť všetko tak aby to padlo mne lepšie do karát. Na Akadémií som sa snažil a vyšlo. Bol zo mňa Genin! Otec bol pyšný. A tak započala moja éra. Začalo plnenie misií, študovanie, učenie sa nových techník. Čo sa týka Ninjutsu bol som drevo ale Taijutsu mi išlo od ruky. To som však až zistil, keď som bol priradený k dvom ďalším individuám. Nevyjadrujem sa. Mojim tedajším sensei~om bol Jijero, bol to muž činu. Až pri ňom som začal rozvýjať svoj potenciál v Taijutsu a iných odvetiach. Netrvalo dlho a prelietaval som skúškami priam ako drak. Po určitom čase svojho pôsobenia som dostal mimoriadnu ponuku do oddielu ANBU. A tam začína moja nová éra. Ponuku som prijal. Počas tréningu som bol niekoľkokrát zlomený len za účelom aby sa stalo zo mňa niečo silnejšie. A tak sa aj stalo. Zistil som, prečo je táto veľmoc známa aj pod menom Chigiri no Sato (血霧の里, Dedina z Krvavej hmly). Kompletné vymytie hlavy. Zabudnúť na všetko, čo ťa robí slabým. Stroj, na krvyprelievanie, verne slúženie svojej dediny až do posledného dychu. Žiadne emócie, žiaden súcit. Zbabelec umiera milionkrát, bojovník len raz. Takto žijem dodnes už niekoľko rokov. Celá moja minulosť sa rozpadla,, nemáte nič. Pridelia vám nové meno. Ste niekto nový. Niekto lepší.
..Toto je posledná zmienka o mojej minulosti..
..Končím..
.
.
.
avatar
Gunji

Počet příspěvků : 17
Registrován : 04. 08. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Gunji [Kirigakure ANBU]

Příspěvek pro Assasin Senju za Wed Aug 06, 2014 12:22 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru