Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Konohy

+90
Nara Shigure
Tatsumaki (Oga)
Rino Hatake
Sarada
Natsuki Uzumaki
Mizuki Netsu
Tatsuya Kaguya
Kameko
Itachi Uchiha
Akasuna no Ruki
Akemi Kagayaki
Sania Senju
Azurashi Shiniko
Kenji Kurama
Soshi
Akuma Saito
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Nao Okumura
Rin Saito
Marui
Ghepard Haybushi
Nizashi Shiroi
Yaeko Uzumaki
Niboru no Kentaro
Hideo Hatake
Airis Shiroyaki
Anbu
Hiroyuki Tooya
Uchiha Benjiro
Natao Hyuurai
Kigiro
Ken Hiashi
Inuzuka Shisen
Shiranui Heiwa
Sasuke Sarutobi
Yuu
Senju Maro
Reina Kana
Rei Casius
Hokori Mai
Ayumi Mayu
Hirin
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Seishin Yuna
Sajin Yatoshi
Shinobi
Hana Ichiro
Atsuka
Senshi
Kagayaki Rin
Kioshi Hoshigaki
Hyūga Fū
Raiki Senju
Yomi Hikikomori
Senji Kamiuru
Zvery
Killunia
Akira Hitsumi
Shaky
Hoozuki Meizu
Hyuuga Mikomi
Tor Vizsla
Katashi Souta
Ken Uchiha
Kyuchi Uchiha
Hebi
Kisuke Uchiha
Sabaku no Aiko
Kaiji
Rokuro
Yume Sarutobi
Sarutobi Sen
Daisuke Utsushi
Hitomi Yamada
Tobiru Senju
Hyuuga Amaru
Lucy Shiro
Crystal Takaishi
Yuuki Botan
Sakura Haruno
Uzumaki Allii
Kashike
Faito Dansaku
Seito Senju
Goku
Yorimi Sonoe
Hikaru Hyuuga
Assasin Senju
94 posters

Strana 25 z 39 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 39  Next

Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:59 pm

First topic message reminder :

Brána Konohy
Po 23 hodině se uzavírá!
Střídají se zde po 6 hodinách stráže složené z týmu, ve kterém je vždy jeden jounin, jeden z ANBU a dva chuuninové. Ve skupině je také člen hyuuga policie na úrovni chuunin.
Nikdo neprojde, dokud nebude řádně překontrolován!!!




Brána Konohy - Stránka 25 2227291227_988d74eeb1


Naposledy upravil Assasin Senju dne Tue Aug 26, 2014 7:26 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Jun 20, 2014 8:38 pm

Dorazil jsem az tak k brane. Kde stal Hokage. Muj vzhled asi napovidal tomu ze se nikdo nemusel ptata kde jsem byl a co delal. Jelikoz me na pohled znicene telo vypadalo jako by se zrovna vracelo z valky. Kdyz jsem dorazil k brane Mirne sem se uklonil Hokagemu. Nejak sem siu kleknout nemohl asi bych potom uz nevstal. "Zdravim Hokage-sama deje se neco?" Spise jsem se zeptal ze zdvorilosti a slusne nez neco ve stylu : Vo co Go.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Jun 20, 2014 9:04 pm

Dorazila jsem taktéž k bráně kam dorazil i Hikaru. Říkala jsem si co ten tady dělá, ale nechala jsem vyřídit tuto záležitost radši hokageho. Nechtěla jsem se do toho plést. Sečkala jsem proto než ti dva domluví abychom se pak mohli věnovat naší misi.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jun 20, 2014 9:35 pm

Otočil jsem se a objevil se Hikaru. "Ach, Hikaru, to jsi ty. Nic se neděje, ale ty nevypadáš nejlépe. Děje se něco?" zeptal jsem se a pořádně si ho prohlédl. Je načase vyrazit..Armáda už vyrazila. Za rozbřesku budu zpátky. Je načase abych uvolnil plnou sílu Hiraishin no jutsu, Konoha no Midori senko! "Shiranui, zapomněl jsem se zmínit, že HIkaru nás bude doprovázet. Projistotu, navíc už jste spolu jednou vyšli.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Jun 20, 2014 9:42 pm

" Jasně žádný problém. Ráda ho tu uvítám, aspoň někdo koho znám a vím že nám jeho schopnosti pomůžou. " Řekla jsem radostně a upřímně. Abych řekla pravdu, byla jsem moc ráda že se objevil. Měla jsem poblíž něj takový pocit bezpečí. Nyní jsem však čekala až se tato situace vyřeší a mi mohli vyrazit.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Jun 20, 2014 9:44 pm

To jak jsem vypadal bylo zdrejme ze jsem si zase pospal na cvicisti. "Ja Jsem vporadku jen jem byl na cvicisti. Takze mise to se hodi sem pripraven ." Muj pohled byl primy a nic nenaznacovalo ze by me neco trapilo. ALe opak byl pravdou planoval jsem odchod a plan jak se vyhnout pripadnemu pronasledovani. I kdyz jsem si uvedomoval co me caka za nasledky. Spise jsem byl pripraven na vse co mohla nasledovat. Uz jsem nebyl Genin nebo Chuunin aby mi neco takoveho proslo jen tak ale musel jsme zjistit pravdu at to stoji co to stoji. Muj pohled se nezmenil ani nenaznacoval sebemensi znamku znepokojeni.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hyūga Fū Fri Jun 20, 2014 9:45 pm

Dorazili sme s Katashim k bráne. Rukou som s úsmevom na perách mávla Hikaruovi na pozdrav. Prekvapovalo ma, že s nami ide, vzhľadom k tomu, v akom stave je. Ale, on to robil stále. Vždy šiel až za hranicu svojich síl. Ťažko povedať, či to je výhoda alebo nie, v tomto prípade však určite nie. Čo ak nás niekde napadnú? Hold, všetko bolo možné, a Hikaru by sa veľmi účinne asi brániť nevedel.
Radšej som to ale nekomentovala. Bolo to Hokageho rozhodnutie. Asi som ja sama, ako Hyuuga, nestačila. Kto vie, čo si o mojich schopnostiach myslí v skutočnosti. Už zase budem stáť v tieni niekoho, v tomto prípade, v Hikaruovom. Bol omnoho lepší ako ja, navyše bol vyššej úrovne. No pekne, zase mi kleslo sebavedomie. Hoc som a nezdala, moje sebavedomie bolo nesmierne nízke, a vždy, keď som si ho aspoň trochu zvýšila, stále tu bolo niečo, čo mi ho napokon opäť zrazilo na mizernú úroveň.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jun 20, 2014 10:39 pm

Vyšli jsme z Konohy a několik metrů přední jsem se zastavil. Vytáhl jsem mapu a nějaký svitek a dřepl si. ROzložil jsem mapu a spustil.
"Iwagakure používá Kusagakure jako svou základnu. POužívá také obnovený most Kannabi kyo pro zásobování. Plánují mohutnou invazi do všech částí světa. Vašim úkolem je zničit most a zabránit jim v tom. Pokud uspějete, šanci na vítězství ve válce se zvýší a budeme zachránění. Shiranui je jounin, je vašim velitelem. HIkaru VÁs bude krýt ze zadu. Nepřátelský generál je Bakuton no Jin, čeká VÁs tuhý boj, radím, abyste se jemu vyhnuli. JÁ budu na frontě a získám VÁm tolik, času, kolik budu moci. Nezapomínejte na to, že jsme všichni SHinobi KOnohagakure," vstal jsem.
"Nejdůležitější je týmová práce! Jsme shinobi z KOnohy, číní nás to silnější, máme něco, co oni nemají. HI no Kage sato wo terasu..Stín ohně ozáří vesnici. Jste děti Konohy, dědicové ohnivé vůle. Ochraňme krále, ochraňme to, co je Nám drahé a tak se staneme silnější. Věřte si, nemůžeme prohrát, i kdyby se stalo cokoliv." podal jsem jim hiraishin kunaie. "Konoha Shinobi..do toho!" a rozběhl jsem se směrem ke KUsagakure.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Jun 20, 2014 10:46 pm

" Dobře, tak tedy vyražme. Tak tedy za mnou " Řekla jsem na hlas a vyrazila jsem směrem k mostu. Docela jsem nabrala rychlost, takže jsem musela trochu ubrat aby mi ti dva stačili. Hikaru byl rychlý dost, jen byl tetokrát poslední aby je ochraňoval před útoku zezadu. Já jsem mezitím pokračovala po uchopení kunaie dál. Nebylo třeba žádného dalšího loučení, věděla jsem moc dobře, že se brzy opět shledáme s Hokagem. (přesun)
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Jun 20, 2014 11:02 pm

Vzal jsem Kunai Od Hokageho a dal si jej do pouzdra. Kdyz zminil Jmeno te osoby malem sem predcasne  zesedivel. Uz jeho jmeno napovidalo ze bude pouzivat To hnusne Kekkei Genkai. Ted jsem byl jeste vaznejsi nez predtim. Jelikoz  to mohlo byt Pro fuu a Katashiho dost nebezpecne. Ale nehodlal jsem  dovolit aby se jim neco stalo i kdyby me to melo zabit. Proste uz jsem byl takovy. Nakonec jsme nerekl ani slova a vyrazil za nimy pritom jsem Aktivoval byakugan  a dokonce bez pecete. Brána Konohy - Stránka 25 11 Nakonec jsem  vyrazil za nimy s Byakuganem  pripravenym na akci.
(Presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hyūga Fū Sat Jun 21, 2014 9:10 am

Brána Konohy - Stránka 25 Tumblr_maazup5dsD1rc4zmso1_500

Vypočula som si Hokageho múdre slová. Mal pravdu. Tímová práca bude v tomto prípade veľmi dôležitá, takže som pre tentoraz musela nezhody medzi mnou a Shiranui odložiť. Vzala som si od senseia Hiraishin kunai, strčila ho do kapsičky pripevnej k stehnu a zložila pečať, na čo som aktivovala Byakugan. Bola síce pravda, že ho už mal aktivovaný Hikaru a určite videl do väčšej diaľky ako ja, ale ja som ho aktivovala len kvôli prípadu, keby sa nás niekto pokúsil prepadnúť alebo tak niečo, aby som bola pripravená.
Usmiala som sa na Katashiho a bez slov sa vybrala za Shiranui. (presun)
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sun Jun 22, 2014 12:35 pm

Mou první zastávkou bylo anbu velitelství, kde jsem informoval ostatní o Hokageho-sama příkazech. Věcí na vyřízení bylo mnoho, a já byl pověřen jediný. To se však brzy změnilo, a to kvůli závažnosti akutního nalezení Kisukeho. Nikdo nemohl projít branou. Navzdory tomu, že tahle akce působila ohromně, protože je do ní zapojeno mnoho shinobi, zůstavala v utajení a věděli o ní pouze členové anbu, kteří se ji tak též účastnili. Seřadilo se nás pár u brány, čekajíc na další jednotky.

Brána Konohy - Stránka 25 Sigpic104048_1
Jakmile se nás nashromáždí dostatečné množství, začneme pátrání. Rozkazy byly jasné a v jednom ohledu i mírumilovné. Vážnějšího zacházení bylo potřeba pouze za předpokladu, že by Kisuke chtěl s dětmi opustit vesnici. Pokud by se o to pokusil, nastala by situace, které jsem se obával, nechtěl jsem zabít Uchíhu, a nebo jen pouze s ním bojovat. Uchíhové byli nedílnou součástí Konohagakure no Sato, a jejich hubení ji pouze oslabovalo. Kdyby však nebyla jiná možnost, neváhal bych, a to v zájmu Konohagakure no sato! Jakmile zde skončím, dokončím svůj úkol informováním týmu, který měl na starosti bariéru, a pak se budu moct věnovat Gobimu. U brány byly prozatím dva tři členné týmy společně se mnou, ale pořád to bylo málo na to, aby jsme se vydali prohledat celou vesnici a najít Kisukeho.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hiroyuki Tooya Mon Jun 23, 2014 11:27 am

Dorazil jsem k bráně, a netrpělivě sem čekal na Amekage a na Sarutobiho.. Jsem docela nervózní, po dlouhé době sem byl povolán na misi.. Co když zahynu, co když... Ale co, sedl sem si na lavičku... Opřel sem se a čekal...
Hiroyuki Tooya
Hiroyuki Tooya
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 33
Registrován : 21. 06. 14
Age : 24
Location : Litvinov

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jun 23, 2014 11:37 am

Objevil jsem se u brány. Naštěstí tady seděl. Přispěchal jsem k němu.
"Hiroyuki, objevila se nepříjemná situace...ANBU z Vaší vesnice poslali zprávu. Unesli tvého senseie, po únoscích se ztratily stopy u hostince Zlaté oko. Přejí si, aby jsme jim pomohli. Vím, že je to tvůj sensei, proto chci, abys šel najít svého senseie, to bude nejlepší. Později se k tobě připojí tvůj kamarád..Do Hayashi no Kuni pošlu místo tebe náhradu." Kumogakure no sato, nám určitě pomohou..
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hiroyuki Tooya Mon Jun 23, 2014 11:48 am

Když sem trpělivě seděl na lavičce, objevil se Hokage a sdělil důležitou zprávu.. Můj sensei byl unesen, dostal sem šok... Po tváři se mi pomalinku sbíhali slzy, a před očima sem měl vzpomínky.. Chvilku sem nereagoval a měl vykulené oči.. Ale zpamatoval sem se.. "M-mého senseie ?!!! J-já nevím Hokage, je to dlouho co jsem bojoval... Ale je to přece můj sensei, takže ... Můj kamarád je ve vesnici ? Tak to je jedině dobře.. Arigato"
Hiroyuki Tooya
Hiroyuki Tooya
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 33
Registrován : 21. 06. 14
Age : 24
Location : Litvinov

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jun 23, 2014 11:53 am

"Dobře, tak bys měl okamžitě vyrazit, co nejdříve. Jak jsem říkal, tvůj kamarád se k tobě připojí. Hlavně nic neudělej a neriskuj zbytečně." u brány stálo množství stráží, většinou ANBU. Mohlo to být hodně divné, ale byla vyhlášena pohotovost. Uchiha Kisuke se nesmí dostat z vesnice...
Mávl jsem na ně a otevřeli bránu.
"Jděte!" řekl jsem a zmizel.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hiroyuki Tooya Mon Jun 23, 2014 11:57 am

Se slzami v očích sem odešel z Listové, směrem k hostinci Zlaté Oko...Utřel sem si slzy, a vyrazil sem.. To bude dlouhá cesta.. /přesun/
Hiroyuki Tooya
Hiroyuki Tooya
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 33
Registrován : 21. 06. 14
Age : 24
Location : Litvinov

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Mon Jun 23, 2014 12:07 pm

Chvíli mi to trvalo, než jsem dorazil. Musel jsem se připravit. Přišel jsem sem už v bojovém obleku. Z dálky jsem viděl Asasina a chtěl se s ním rozloučit, jenže už byl pryč. Cítil jsem také, jak nás Hiroyuki opouští. Nevadí..
Čekal jsem na Hanu a otočil se směrem k vesnici. Prohlédl jsem si všechny hlavy Hokagů. Vždy jsem chtěl vykonat čin tak velký, že zastíní všechny činy Hokagů. Byli to tak úžasní lidé. Život shinobiho se hodnotí podle toho, jak zemře. Všichni se obětovali pro dobro ostatních, jsem toho také schopen? To byl však důvod toho, proč jsem se naučil Shiki Fuujin. Budu schopen to použít, abych zachránil svět? Nejsem starý, ještě jsem ani nerozšířil své sémě a nezískal svou lásku...Zakroutil jsem hlavou, abych vyhnal své pošahané myšlenky a pohlédl zpátky na bránu.
"Hano, kde pak jste?"
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Jun 23, 2014 12:27 pm

Za vami. Ozval sa za Sasukem tichý hlások, ktorý mohol patriť len jedinej osobe. Mne. Bolo až divné, ako som sa vedela pohybovať potichu a nenápadne, správať sa ako šedá myš, ktorú si nikto nevšíma a dokonale splynúť s davom. Hold, to bola moja špecialitka.
Zrejme ideme len my dvaja, že? Poznamenala som, keď som si všimla, že onen chlapec, ktorý mal ísť s nami, kamsi odbehol. Hneď po tom, čo mu Assasin čosi oznámil. O čo presne išlo, som akosi nezachytila, ale to je už aj tak jedno. Povzdychla som si. Tak teda, vyrážame. Čím skôr Seita zachránime, tým lepšie. Ani som nečakala na Sasukeho, prešla som cez bránu a zamierila k tej dedine, kde bol Seito uväznený. (presun)
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Mon Jun 23, 2014 12:45 pm

Otočil jsem se, když promluvila. Ušklíbl jsem se. "Je nebezpečné pro krásné ženy se přiblížovat k muži jako jsem já." Zašeptal jsem, ale to už se vrhla pryč. Udělal jsem to samé dokud ANBU otevřeli bránu.
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Anbu Mon Jun 23, 2014 3:21 pm

Po nějaké době anbu u brány bylo dostatečné množství na to, aby započali pátrání. Nejdříve se museli ale zorganizovat. Vysvětlit kdo kde má jít, a kdo by u brány měl zůstat. Bylo by totiž vhodné u brány nechat nějaké anbu, které by bránily v odchodu nejen Kisukemu, ale každému, kdo se bude snažit odejít se dvěmi dětmi. Kisuke pravděpodoně svěřil své děti někomu jinému, protože jak bylo známo, nebyl příliš otcovský typ. Nemohly jsem s tím však naprosto jistě počítat, a tak jsme musely brát v úvahu každou možnost. Benjiro-san jednotky anbu jsou připraveny. Promluvil jeden z anbu k Benjirovi, čekajíc na jeho reakci. Vedení anbu zde nevyslalo žádného velitele, protože předpokládalo, že jelikož tato mise byla svěřena Benjirovi, chopí se toho On. Anbu jednotek zde aktuálně bylo 87 a další neustále přicházely. Na misi si dávalo záležet vedení, protože bylo prioritou, aby es tajemství Konohy (Kekei Genkai) nedostaly do rukou jiné vesnici. Kdo ví, co s něma bude chtít Kisuke dělat?
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon Jun 23, 2014 3:45 pm

"Hai." Přikývl jsem anbu, který mě informoval o připravenosti jednotek anbu. "Hokage-sama na nás spoléhá. Konohagakure no sato na nás spoléhá. Dali jsme slib, složili jsme přísahu, že budeme chránit a sloužit Konohagakure no sato za všech okolností. Nyní ji naplňme! Klan Uchíha vždy byl nedílnou součástí této vesnice. Je to část její minulosti, a proto nemůžeme dovolit, aby tito dva potomci tohoto klanu vyrůstali mimo ní." Svá slova jsem myslel naprosto vážně. Každá vesnice má své vlastní tajemství, Kekei Genkai a různé techniky. Každá z nich si je vědoma toho, co by se stalo, kdyby se k těmto věcem dostala cizí vesnice, ať už přátelská či nepřátelská. Ohrozilo by to samotnou existenci vesnice, a v případě války by to přinutilo proti sobě bojovat sourozence, kteří si tohoto nejsou ani vědomí. "Chraňme tajemství Konohagakure no sato, a tím ji zabezpečme před nežádoucím ohrožením." Jakmile jsem tohle dořekl, vydal jsem se pryč. Dva tří členné týmy anbu zůstali u brány, a však ne pouze kvůli zněmožnění Kisukemu uprchnout s dětmi, ale tak též aby podali zprávu ostatním, jakmile se někdo podezřelý u brány objeví. Já se rozhodl začít tam, kde děti byly na posledy spatřeny, Lucyin dům. Bylo to nejlepší místo, kde začít pátráni.
Přesun
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Anbu Mon Jun 23, 2014 4:07 pm

Hai. Anbu společně přikývly na znak, že pochopily Bejirovy slova. Nebylo důležitějšího cíle shinobi, než je obrana své vesnice. Kekei Genkai Konohagakure no sato mělo zůstat v Konohagakure no sato. Bylo to tak již stanoveno, když se tvořily vesnice, a jiný klan zvítězil nad jiným a spojil se s ním. Tak konkrétně vznikla Skrytá Listová. Na samotném počátku byl klan Uchiha a Senju, kteří podbili klan Nara, Inuzuka, Aburame, Yamanaka a další, pak je připojily a sjednotili, čím dali vzniknout naši vesnici. Uchiha klan byl základ této vesnice, a každý jeho člen měl po právu vyrůstat v ní! Ovšem nebylo jisté, že se Kisuke bude snažit s dětmi s Konohagakure no sato uprchnout. V poslední době se stal přece jen legálně občanem Konohagakure no sato. Navzdory tomu se ale děti musely urychleně najít. Jednotky anbu se rozprchly do všech možných stran a začaly pátrání.
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Mon Jun 23, 2014 8:37 pm

Seskočila jsem na sloup u brány a rozhlédla se po okolí. Zahlédla jsem jednu jednotku ANBU. Přeci jen...strávila jsem u nich několik let, taktiky skrytí jsem už měla v hlavě jako mapu. Nebyla jsem si momentálně jistá co se děje, proto mi nezbývalo nic jiného než se zeptat. "Co se tu děje? Kde je Hokage? Slyšela jsem že z kanceláře odešel." Vysloveno na rovinu. S ničím jsem se nikdy moc nepárala a jen jsem čekala na nějakou odpověď.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Anbu Mon Jun 23, 2014 8:44 pm

Hokage-sama zde brzy dorazí. Byla to vskutku nečekaná odpověď, ale přece jen to odpověď byla. Byla to dokonce i pozitivní odpověď, která znamenala, že se Airis nebude muset příliš namáhat, pokud bude chtít Hokageho zastihnout. Postačilo ji pouze očkat. Anbu ve službě vždy působily v naprosté mlčenlivosti, a však někteří z nich se dlouhá leta s Airis znaly, protože s ní byly např. v týmu, a tak z tohoto nepsaného pravidla upustily. Pátráme po Kisukem, manželi zesnulé Lucy, a jejích dětech. Víc však nikdo z anbu neřekl. Přece jen probíhající misi nemohly prozrazovat. Už tak byla Airis výjimka, když s ní ve službě anbu promluvily.
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Mon Jun 23, 2014 8:47 pm

Na misi? Eh, uniká mi spousta věcí... Povzdechla jsem si v podvědomí a rozhlédla se okolo. Při jeho odpovědi na to, co tu dělají mi ztuhlo celé tělo. "On zmizel i s dětmi?!" Vybuchla jsem i přes to, že jsem neměla. Mohla jsem zůstat klidná, ale neudělala jsem to. Tato situace dost znepokojovala a ještě víc to, že Uchiha by měl zůstat tam kde patří, v této vesnici pod dozorem.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 25 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 25 z 39 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 39  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru