Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Konohy

+90
Nara Shigure
Tatsumaki (Oga)
Rino Hatake
Sarada
Natsuki Uzumaki
Mizuki Netsu
Tatsuya Kaguya
Kameko
Itachi Uchiha
Akasuna no Ruki
Akemi Kagayaki
Sania Senju
Azurashi Shiniko
Kenji Kurama
Soshi
Akuma Saito
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Nao Okumura
Rin Saito
Marui
Ghepard Haybushi
Nizashi Shiroi
Yaeko Uzumaki
Niboru no Kentaro
Hideo Hatake
Airis Shiroyaki
Anbu
Hiroyuki Tooya
Uchiha Benjiro
Natao Hyuurai
Kigiro
Ken Hiashi
Inuzuka Shisen
Shiranui Heiwa
Sasuke Sarutobi
Yuu
Senju Maro
Reina Kana
Rei Casius
Hokori Mai
Ayumi Mayu
Hirin
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Seishin Yuna
Sajin Yatoshi
Shinobi
Hana Ichiro
Atsuka
Senshi
Kagayaki Rin
Kioshi Hoshigaki
Hyūga Fū
Raiki Senju
Yomi Hikikomori
Senji Kamiuru
Zvery
Killunia
Akira Hitsumi
Shaky
Hoozuki Meizu
Hyuuga Mikomi
Tor Vizsla
Katashi Souta
Ken Uchiha
Kyuchi Uchiha
Hebi
Kisuke Uchiha
Sabaku no Aiko
Kaiji
Rokuro
Yume Sarutobi
Sarutobi Sen
Daisuke Utsushi
Hitomi Yamada
Tobiru Senju
Hyuuga Amaru
Lucy Shiro
Crystal Takaishi
Yuuki Botan
Sakura Haruno
Uzumaki Allii
Kashike
Faito Dansaku
Seito Senju
Goku
Yorimi Sonoe
Hikaru Hyuuga
Assasin Senju
94 posters

Strana 24 z 39 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 31 ... 39  Next

Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:59 pm

First topic message reminder :

Brána Konohy
Po 23 hodině se uzavírá!
Střídají se zde po 6 hodinách stráže složené z týmu, ve kterém je vždy jeden jounin, jeden z ANBU a dva chuuninové. Ve skupině je také člen hyuuga policie na úrovni chuunin.
Nikdo neprojde, dokud nebude řádně překontrolován!!!




Brána Konohy - Stránka 24 2227291227_988d74eeb1


Naposledy upravil Assasin Senju dne Tue Aug 26, 2014 7:26 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Inuzuka Shisen Fri Jun 06, 2014 7:15 pm

S Murim za mými zády jsme se procházeli po Konoze. Nějakou dobu jsme seděli na ramenu, ale já jsem nakonec byla nucená odejít, protože mi za prvé docházeli peníze a za druhé jsem nechtěla jen sedět na jídle(i když jsem toho teď litovala, dostávala jsem opět hlad). Rokura jsem si nevšimla, možná to bylo díky tomu, že jsem čučela do země a přemýšlela zda se přeci jen s Murasakim na to jídlo nevrátíme. Má nevšímavost se mi, ale vůbec nevyplatila, protože jsem do Rokura narazila pěknou silou a aby toho nebylo málo, narazil do mě ještě Murasaki. Kdybych do něj vrazila jen já, oba by jsme to podle všeho ustáli, ale díky síle mého psiska jsem spadla na Uchihu přesně jako on na mě předtím v ulicích akorát. "Uhm, promiň.." zamumlala jsem k němu omluvu dívajíc se mu do očí, ve kterých se mi v tuto chvíli zračilo pobavení. Následně jsem se vyškrábala na nohy(pomáhajíc si ležícím Uchihou, protože jsem se při vstávání opřela rukama o jeho hruď) a jedním mávnutím ruky jsem naznačila Murasakimu, aby nevrčel, protože ten to bral jako útok na mojí postavu(opět) i když jsem za naše střetnutí mohla já. "Musíme se takhle přestat scházet," prohodím k němu následně a šibalsky se usměju. Jaká to náhoda, že jsme na sebe opět narazili.
Inuzuka Shisen
Inuzuka Shisen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 47
Registrován : 01. 05. 14
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Fri Jun 06, 2014 7:28 pm

Ja si len tak kráčam, tiež som bol nepozorný a pozeral som sa v tej sekunde trošku niekam inam. V tom do mňa narazila trošku pre mňa známa osoba. To by som predsa ustál, ale v tom do nej ešte niekto vrazil, jej pes. Ja som padol na zem a tentokrát Shisen ležala na mne. Potom ako sa postavila, som spravil to isté.
"V poriadku... "
Usmial som sa na ňu a poškrabal som sa vo vlasoch.
"Ak to bude takto pokračovať, asi si niekto rozbije hlavu."
Pokrčil som ramenami a stále som sa usmieval.
"Kamže to ideš?"
Spýtal som sa a mierne som si rukou oprášil oblečenie od prachu zo zeme.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Inuzuka Shisen Fri Jun 06, 2014 7:35 pm

Zářivě jsem se usmála když jsem zjistila, že je Roku v pořádku a rychle si poupravila vlasy do culíku, protože jsem je měla v tuto chvíli trochu rozcuchané díky naší srážce. "Jo tak to máš pravdu," pokývala jsem zuřivě hlavou až se mi culík rozhýbal ze strany na stranu. "Tak jak to dopadlo?" Zeptala jsem se následně rychle a ignorovala vrčícího Murasakiho. Byla jsem zvědavá, protože jsem se těšila na naší společnou misi.. Jenže jsem teď po Rokurovi nemohla chtít, aby šel hned na další když se teď z jedné vrátil. Alespoň z něho můžu vypáčit nějaké informace, ne?
"Vlastně nevím, jdeme zrovna z ramenu," prohodím s pokrčením ramen když mi zakručí v břiše. Teď to vypadá jako kdybych lhala. Murasaki vycení zuby, a i když to vypadá útočně já vím, že se mi v tuto chvíli směje, a proto ho plácnu přes čumák a zamračím se na něj. "Kam míříš?" Zeptám se poté rychle s obrovským úsměvem. Pokud to bude cestou kolem nějaké restaurace, rozhodla jsem, že Uchihu doprovodím.
Inuzuka Shisen
Inuzuka Shisen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 47
Registrován : 01. 05. 14
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Fri Jun 06, 2014 7:46 pm

Fascinovane som sledoval Shi, ako hýbe hlavou, aby si upravila culík. Prišlo mi to trošku vtipné, preto som sa tak uškrnul.
"Dopadlo to fajn, až na to že som minul príliš veľa chakry."
Poznamenal som a potom som kukol na Murasakiho. Ktorý ceril zuby. Potom ako jej zaškvrkalo v bruchu musel som sa usmiať. Vôbec to nevypadalo, že by jedla.
"Ja? Chcel som si niečo doma spraviť na jedenie a hlavne sa poriadne vyspať."
Dodal som a chcelo sa mi zívnuť, keď to tak vypadalo, že si zívnem, prešlo to. Spomenul som si, že som jej sľúbil misiu so mnou. Nuž nemal som nič proti, len som potreboval dobiť energiu, ale čoskoro som plánoval kvôli tomu zájť k Hokagemu.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Inuzuka Shisen Fri Jun 06, 2014 7:55 pm

"Tak to chápu," opět jsem pohodila hlavou a vesele se na Rokura zazubila. Díky tomuto počinu jsem byla obdarována dalšími vyceněnými zuby a Muri tak opět dostal přes čumák. Následně jsem se tiše zasmála a mrkla na svého psíka, který se v tuto chvíli se mnou nebavil. Byl už sice dospělí, ale někdy mi připomínal malé štěně.
"Tak mi jsme před chvíli vstali.. Ale abych pravdu řekla, klidně bych si šla zas lehnout," s tímhle se mnou souhlasil i Muri, který kývl hlavou a následně si mě dál nevšímal. Jen občas zavrčel na Uchihu a já mu to neměla ani za zlé. I kdybych mu v tuto chvíli vynadala, neposlechl by mě, protože byl na mě stále naštvaný, ale co.. Alespoň jsem nemusela každé dvě minuty poslouchat: "Půjdeme na jídlo?" nebo "Půjdeme domů, jsem unavený!" nebo třeba "Nechceš mě nést?" Takže to mělo i svou výhodu..
"Jestli chceš můžeme zas společně na něco zajít, tentokrát zvu já tebe," mrkla jsem na Černovlasého a naklonila hlavu na stranu. Pořád jsem mu chtěla splatit, že mě zval minule.
Inuzuka Shisen
Inuzuka Shisen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 47
Registrován : 01. 05. 14
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Fri Jun 06, 2014 8:13 pm

Bol som dosť unavený, ale tak nemohol som to jej pozvanie odmietnuť.
"Rád s tebou pôjdem."
Nestávalo sa mi, že by ma niekedy ženy pozývali niekam.
Prešiel som Shisen svojím pohľadom od dola až hore a skončil pri jej očiach, do ktorých som sa pozeral.
"Dnes ti to sekne. Alebo som sa pri páde udrel do hlavy?"
Potichu som sa zasmial.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Inuzuka Shisen Sat Jun 07, 2014 10:48 am

"Tak skvěle," zahučela jsem se zazubením a pozvedla palec na souhlas. Byla jsem ráda, že jde s námi. Když mi Roku věnoval pochvalu, že mi to sluší Murasaki se vzpamatoval a zapomněl(pro tento moment), že je na mě naštvaný a hned na to začal na Rokura vrčet. "Ale noták přestaň chlupáči!" zahučela jsem na své psisko, který se na mě naštval(opět) a dělal jakože mě nezná. "To nevím, ale děkuji," mé tváře následně zrudli a já jsem se nezmohla na nic více než úsměv. "Kam chceš tedy zajít? Tentokrát to nechám na tobě," prohodím se stále rudými tvářemi, i když červeň se začala pomalu vytrácet.
Inuzuka Shisen
Inuzuka Shisen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 47
Registrován : 01. 05. 14
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Sat Jun 07, 2014 11:28 am

Murasaki bol nejaký háklivý na moje lichôtky. Vždy po mne vrčal. Stále som však mal na tvári úsmev, lebo sa na tvári Shisen objavila červeň.
"Nepôjdeme tam kde minule? Bolo tam celkom fajn."
Pokrčil som ramenami a čakal, kým mi to potvrdí alebo nie. Hlad som mal dosť veľký.
"Chlupáč ma asi nemá rád."
Poznamenal som, na jeho agresívny prístup pred chvíľkou na mňa.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Inuzuka Shisen Sat Jun 07, 2014 12:37 pm

"Klidně," odvětila jsem s pokrčením ramen. Bylo mi úplně jedno kam se zajde, hlavně že tam bude jídlo. I Muri s tím nějak tak souhlasil. "Ten nemá rád skoro nikoho," špitla jsem přátelsky k Rokurovi a mrkla na něho. Byla to pravda, málokoho si tenhle psík oblíbil.
Pomalu jsme se tedy rozešli do ulic když se před námi objevil další obr pes, který byl ještě o pár centimetrů větší než můj Murasaki. "Potřebujeme tě doma" ozval se hnědovlasý klučina, který se loudavým krokem šinul za oním psiskem. Zamračila jsem se a vložila ruce do kapes. "Omluv mě Rokuro.. Vynahradím ti to jindy a nezapomeň na mou slíbenou misi," vyplázla jsem na Uchihu jazyk a kývla na bratra, se kterým jsem i následně odešla někam do ulic. Murasaki ještě rychle zavrčel na Roku a rozběhl se za mnou stejně jako bratrův psík.

(přesun)
Inuzuka Shisen
Inuzuka Shisen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 47
Registrován : 01. 05. 14
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Sat Jun 07, 2014 12:46 pm

Len som sa usmial, keď povedala, že Muri nemá rád viac ľudí než len mňa. Možno to chcelo len čas a zblížim sa s ním, ale to bola skôr naivná myšlienka. Mal som pocit, že ak sa ešte ráz zrazím so Shisen asi ma pokúše. V tom nás vyrušil brat Shisen a ona musela odísť.
"Nezabudnem."
Uškrnul som sa na Inuzuku a mrkol som ešte na Murasakiho, tak provokačne. On zavrčal a ja som sa vybral iným smerom.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Jun 07, 2014 1:07 pm

Prišiel som do Konohy, cesta bola dosť dobrá, bez problémov. Už pri vchode to tu mali dosť dobre zabezpečené. Brána vypadala dosť veľká. Zastavil som sa pred ňou a čakal som na to, kým ma niekto príde skontrolovať. Mali tu dosť stráží. Čakal som, kým sa teda jedná z nich uráči prísť.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jun 07, 2014 1:16 pm

Stráž Shinobi

Překontrolovali čakru nově příchozího a všimli si Kumo čelenky.
"Můžete jít,"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Jun 07, 2014 1:18 pm

Super mohol som ísť cez stráže. Rýchlym krokom som prešiel okolo. Rin odo mňa žiadala rýchlosť, aby som čo najskôr sa skontaktoval s Hokagem, požiadal ho o niekoho z klanu Yamanaka a prišiel s ním do Kumo. Dostal som sa do rušných ulíc a tak nejak sa mi podarilo nájsť veľkú budovu.
Presun
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Jun 07, 2014 1:20 pm

Dorazil som k bráne kde som ostal stáť. Čakal som na Tobiruho, ktorý by tu mal byť určite čoskoro, keďže sme mali rovnakú misiu. Ešte zo pár misií, skončí stav vojny a možno by som mohol ísť konečne na chuuninské. Prebehlo mi hlavou medzi tým ako som tam postával.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Jun 07, 2014 1:44 pm

Dohnal jsem ho. Uf, ten byl rychlý!
"Hej hej..Jsem Žabák z Hory Myoboku, Senju Tobiru," představil jsem se mu. "Ještě jsme se asi ani neviděli, je mi ctí," podal jsem mu ruku. Jako syn Hokageho a jounin, jsem musel prokázat trochu zodpovědnosti. Všiml jsem si, že mi táta moc nevěřil, co se týče toho, že bych měl mít studenta!
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Jun 07, 2014 1:47 pm

"Ja som Ken Uchiha a mám na pláne prekonať všetkých Uchihov!" Sebavedomo som sa predstavil a tiež som mu podal ruku. Tento Jounin bol naozaj sympatický človek. "Vyrazíme?" Opýtal som sa zaujato.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Jun 07, 2014 1:54 pm

Ten se mi líbil. Moc jsem Uchihy neznal, ale byly stejně slavní jako my.
Možná by to mohl být můj student!
Měl jsem v očích hvězdičky a vyrazil. Napříč velkému dobrodružství!

(Napíšem sem, ok? Smile)
https://nsgo.forumczech.com/t381-cesty-a-stezky-napric-svetem
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Jun 07, 2014 2:03 pm

Ako Tobiru vyrazil ja som vôbec nelenil a vybral som sa za ním. Popravde som cestu úplne nepoznal, keďže mimo dediny som príliš nechodil ale vyzeralo to tak, že on cestu pozná.
(presun)
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Jun 07, 2014 9:40 pm

Prišiel som o niekoľko minút k bráne. Mal ma tu čakať Yamanaka, a tak sa aj stalo. Predstavil som sa mu. Bolo celkom úctyhodné spoznať ďalšiu osobu, klan Yamanaka bol dosť silný a známy svojími technikami. Hlavne vo vojnách boli dôležití. Po tom ako sme sa dorozprávali. Vybral som sa ja aj ten Yamanaka Inoka vydali na cestu do Kumo.
Presun
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Seito Senju Sun Jun 08, 2014 1:14 pm

Došel jsem k bráně společně s pěti členy Anbu jednotek. Byla to jednoduchá mise, takže tenhle počet bohatě stačil. Po cestě jsem taky poslal zprávu Orochimarovi, aby se dostavil do kanceláře. Teď už mi nic nebránilo a společně s Anbu jsme se vydali směrem do Tsuki.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Kigiro Sun Jun 08, 2014 7:20 pm

Pomali som došiel k bráne rozhliadol som sa rozbehol som sa smerom k Iwe. (presun)
Kigiro
Kigiro

Počet příspěvků : 20
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Jun 11, 2014 7:44 pm

Bránu ožiarilo ružové svetlo. Ktoré sa šírilo z z krídel tvorených ružovou chakrou, tak hustou, že som s ňou mohla aj lietať. Pristála som na zemi a Nataa, ktorý mi doteraz ležal na chrbte s rukami obmotanymi okolo môjho krku a tvárou vedľa tej mojej, som pustila na zem. "Dúfam, že si si pospal." Musela som sa poriadne vydýchať, niesť toto ťažké čudo bolo fakt namáhavé. "Mal by si schudnûť." Uškrnula som sa, mávla som krídlami a potom ich nechala rozpadnúť. Vyškriabala som sa na nohy. "Dobrý večer, obaja tu sme len za účelom návštevy." Oboznámila som stráže s príčinou príchodu, a odovzdala im zbrane. Bolí sme navyše z kumo, takže nemal by byť s tým žiadny problém. Potom sme spoločne vstúpili do dediny a zamierili sme tam, dokiaľ som cítila Kisukeho chakru. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Natao Hyuurai Wed Jun 11, 2014 11:01 pm

Počas cesty mi odišli lítka a ja som bol odkázaný na pomoc Yuny. Čo som ale nečakal bolo že ma fakt zobrala na chrbát a "odletela" so mnou. Keďže výšky moc nemusím tak som sa jej držal ako kliešť a mal zavreté oči aby som nemusel sledovať tu priepasť. Nakoniec som zaspal a vychutnal som si krásny nerušený spánok, čo bolo však viacej zaujímavé bolo že som nemal žiadne nočné mory. Akoto? Sám sa seba pýtam ako je to možné. Zoskočil som na svoje nohy a trocha sa popreťahoval. Ty by si mala pribrať. Odpovedal som jej s úsmevom a popukal si kostičky na chrbáte. Ako som videl tak strážnici asi budú chcieť moje zbrane. Pff, načo im vôbec sú? Človek vie omnoho zákernejšie a silnejšie techniky než nejaký priblblý meč. Ľavou rukou som vytiahol Wakizashi a hodil ho smerom k nim. Nezaujímal som sa či ho chytia alebo nie, boli to Jounini tak by mali aspoň toto vedieť. Potom som následoval Yunu do mesta. (presun)
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Jun 17, 2014 8:34 am

Konečne sme dorazili. Nebola to síce veľmi namáhavá cesta, ale mnohí shinobi si potrebovali oddýchnuť a načerpať nové sily, nehovoriac o tom, že niektorí shinobi potrebovali súrne operačný zákrok. Len čo si nás stráže všimli, otvorili bránu a nechali nas prejsť. S neutralnym výrazom som vstúpila na pôdu dediny, pozorujuc ostatných, či robia to čo majú - ich úlohou bolo hlavne pomôcť medikom s prenosom zranených do nemocnice. Po chvíli som sa otočila a zamierila do kancelárie. (presun)
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Jun 20, 2014 8:32 pm

Dorazil jsem k bráně s plukem shinobi, kteří však už vyrazili napřed. Cestou jsem kontaktoval Hikaru a očekával na další opozdilce. Měl jsem na sobě cestovní plášť a byl zahalen. Nebylo dobré, ukazovt, že HOkage není ve vesnici. Po mém odchodu však měli zavřít bránu a posílit ochranku. "Hmm.." pořád jsem měl podivný pocit, že mě někdo sleduje, ale už jsem tomu nevěnoval pozornost.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 24 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 24 z 39 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 31 ... 39  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru