Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jazero

+7
Goku
Itama Senju
Hebi
Hitomi Yamada
Shinobi
Hyuuga Mikomi
Hikaru Hyuuga
11 posters

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 12, 2014 4:19 pm

First topic message reminder :


Jazero - Stránka 2 0NdSyDi

Pokojné jazierko na hranici Kawa no Kuni (川の国, "Zem riek")
a Hi no Kuni (火の国, "Zem ohňa"), obklopené ľudskou rukou nerušenými úkazmi matky prírody. Jedná sa nepochybne o prakticky dokonalé miesto na prechádzky a odpočinok.


Naposledy upravil Hikaru Hyuuga dne Tue Aug 12, 2014 4:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 13, 2014 5:03 pm

To co se stalo sem i tak trochu ocekaval. Ted prisel cas zdrejmne se zbavit jedneze zbrani. Spise nez na utok sem se snazil pohybovat se tak aby se jeho hlevy dostaly dost blyzko sebe nebo se zamotaly proskakoval jsem mezi nima o a kolem a kolem. Nakonec jsem vzal predem pripravene Kunaie se strunou a hodil ji po miste kde byly vsechny casti nejblyze. Pokud se tak stalo a hlavy byly znehubnene tak jsem se je pokousel znicit Technikou.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 13, 2014 5:31 pm


RYUUTORA (竜トラ)

Je nutné povedať, že Hikarov postup nebol zlý.
Jeho taktika sa ukázala byť úspešná. Mal však tú smolu, že som bol v používaní onej zbrane skutočne profík. Dalo by sa povedať, že som s niečim podobným počítal, preto som sa vopred pripravil na prípadný protiútok. Môj plán bol pomerne jednoduchý. Nechal som ho urobiť to, kvôli čomu to celé uskutočnil, čo malo za následok, že sa mu naozaj podarilo pomerne rýchlo definitívne rozbiť hlavu, ktorú načal, ba čo viac ešte aj vážne poškodiť druhú. Jedna to ale predsa len vydržala a vymanila sa zo zovretia, následkom čoho využila fakt, že bol Hyuuga zaneprázdnený odstraňovaním zvyšných na to, aby ho chytila.

"Je s tebou väčšia sranda, ako som si pôvodne myslel! Pobavil som sa do sýta, ale všetko pekné raz musí skončiť," vďaka môjmu umu sa mi naozaj podarilo zostávajúcou hlavou omotať Hikara zo všetkých strán. Ocitol sa v centre nepríjemnej pasce.
"Bolo mi cťou. Snáď sa uvidíme v pekle," dodal som a celou silou začal tlačiť. Ak by sa mi to podarilo, malo by to prostý účinok. Meč by sa zo všetkých strán zarezal do Hikarovej kože, až by ho definitívne rozsekal na kúsky. Následne by som len vysal zbytky jeho chakry a bolo by po súboji.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Wed Aug 13, 2014 5:39 pm

Stále jsem tu stála se založenýma rukama, opírala se o strom a dopřávala svému týmovému parťákovi trochu soukromí. Neměla jsem sebemenší podezření, že tento krok se nám mohl stát doslova osudným.

Nějakou dobu mi nedělal společnost nikdo, kromě ptáků pozpěvujících si v korunách stromů. Náhle však umlkli a vypařili se neznámo kam. Oni vycítili onu nepřátelskou auru, zlý úmysl, či snad dokonce krvežíznivost našich pronásledovatelů. Náhle mi tělem proběhl mrazivý pocit.

Tak kde tě máme Hikaru? Jsi tam nějak dlouho.


Jazero - Stránka 2 A9a691de36_80031818_t1

To co jsem spatřila mi způsobilo drobný úlek. Nejen fakt, že Hikaru má ve své blízkosti někoho, kdo mu nejspíš usiluje o život, ale i skutečnost, že jen pár metrů za mými zády se nachází osoba, jejíž záměry mi mohly být více než jasné. Ani jsem se nepohnula a stála pořád ve stejné pozici. Že by mě strach zbavil možnosti pohybu?
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 13, 2014 5:49 pm

Situace do ktere jsem se dostal nebyla vubec dobra. Bud me tak podcenoval nebo precenoval byt rosekany na kousky???
"Asi si myslys ze je konec nebo ze se jen tak vzdam???!!! Tak to jsi na omyle a to velkem. Je mi jedno jak skoncim ale tebe vemu sebou do toho pekla jak ty tvdis."
Hakkeshō Kaiten
Jazero - Stránka 2 Cb885c6324_80032148_u
zacal jsem se tocit tesne predtim nez  me mec sevrel coz chvili mohlo vypadat jako ze uspel ale po chvili si mohl vsimnout ze mec uprostred mece  je to jako by se neco snazilo vybouchnout. Ve skutecnosti sem pouze  rozsiroval prostot Kaitenu  coz by nelo mit za nasledek  to ze by se mec mel rozbit nebo se minimalne normalne srovnat.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 13, 2014 6:11 pm


RYUUTORA (竜トラ)

Pravda. Hikaru Hyuuga mal v zálohe ešte kaiten.
Znamenalo to nebodaj, že som ako ninja zlyhal? Omyl, bolo to presne naopak. Všetko šlo úplne presne podľa môjho plánu.
"Heh. Nemaj obavy. Od začiatku som ťa nepodceňoval. Bolo mi jasné, že na tvoje zabitie budem nútený "obetovať" svoju zbraň. Pohliadni na moje veľkolepé finále! Toto je technika, ktorú som vyvinul špeciálne na porazenie súperov tvojho kalibru!" zvolal som a všetky články, ktoré sa tak zúfalo snažili preraziť kaitenom, boli rozbité. Niečo však ostalo. Veru, ten spomínaný kovový drôt, ktorým som navyše viedol chakru, sa začal pôsobením Hikarovho točenia zamotávať. To malo za následok, že sa mi podarilo zastaviť jeho točenie. Tým to ale ešte ani zďaleka nekončilo.

"Hádam si si nemyslel, že ako náhle rozbiješ môj meč, stratím nad ním kontrolu. Moja chakra je v jednotlivých článkoch ešte stále prítomná. Teraz, keď už viac nemôžeš použiť tú svoju otravnú obranu, je s tebou amen!" ako náhle som to povedal, zo zeme sa zdvihli všetky odlomené časti môjho meča, rozostupujúc sa okolo zamotaného Hikara. Následne už stačilo len utvorenie pečatí a bolo dokonané.
"Ninpō: Ryūkibo no Senshi (忍法・竜規模の穿刺, "Umenie ninju: Prebodnutie dračími šupinami")," vyslovil som hrdo názov svojej vlastnej techniky a nechal Hikara pocítiť váhu každého jedného článku môjho meča.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 13, 2014 6:31 pm

"Bohuzel te musim zklamat. Mezi Jouniny z klanu jsem zdrejmne ten nejslabsi, Jelikoz jsem rank Jounina ziskal nedavno." Z nejakeho duvodu jsem se vzdy citil jako bezceny ktery je vzdy bezceny. A to se nezmenila ani s mym povisenim.
"Navic pokud povazujes Hakkeshō Kaiten za otravnou techniku pak tedy mou dalsi povazuj za pekne velkou osinu v zadku!"
Z meho tela vyrazila cakra ktera se okamzite zformovala do tvaru draka modre barvy.
Miyabiryu no Yoroi -Aoi ( Brnění Nobl draka- Modra) Rekl jsemn soucasne s jeho technikou. Drak vypadal jako zivy. Lano ktere bylo v meci a omezovalo me v pohybu popraskalo ve chvili kdy se zformoval drak. Kousky ktere po me jako by vrhl se jen odrazyly do ryznych smeru nekolik i primo na nej. Pouze Mikomi si mohla vsimnout podstaty tedniky ze navzdory tomu ze to vypadalo jako ze cakra stoji na miste ve skutecnosti rychle rotovala kolem meho tela. Taktez si mohla vsimnout ze mi dava mnohem vetsi obranu nez samotny Hakkeshō Kaiten. Tato technika si ovsem vyzadovala nasledky ktere mohla Mikomi jen odhadovat. "Odpust te Mikomi ale je dost mozne ze se svami uz nevratim." Byla myslenka kterou jsem jakoby poslal vzduchem k ni. Vedel jsem ze pokud tu je jeste nekdo dalsi tak ma smrt je nevyhnutelna. Byl duvod proc jsem tuto techniku nevyuzil jiz drive.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 13, 2014 6:51 pm


RYUUTORA (竜トラ)

Ani som netušil, ako, a ocitol som sa v zlej situácii.
Tentokrát som bol už naozaj presvedčený o tom, že to bude koniec. O technike, ktorú práve použil, som absolútne nič nevedel. Na malý moment sa preto mohlo zdať, že ma to zaskočilo natoľko, že som viac nebol schopný slova, ale pravdou bolo, že to nespôsobil strach. Bola to naopak radosť. Konečne som cítil, že proti tomuto protivníkovi môžem ísť naplno, bez toho, aby nás ktokoľvek prerušoval. Rozhodol som sa preto, že sa vytasím so svojim posledným esom v rukáve. Opäť raz som vytvoril potrebné pečate, následkom čoho všetky zničené časti môjho meča zažiarili a zdanlivo zmizli. Pravdou ale bolo, že som sa ich ešte chystal použiť. Ak chcem z tohoto vyviaznuť živý, budem nútený ísť naňho s úplne všetkým.

"Sklamať ma? Ani náhodou. Je to presne naopak! Ešte nikdy predtým sa mi nestalo, že by niekto prekonal všetky moje pasce. Som unesený! Presne preto si nemôžem dovoliť poľaviť. Venujem ti súboj, ktorý si zapamätáš aj v pekle. Dovoľ mi, aby som ti ukázal svoju najsilnejšiu techniku! Ningu Renketsu (忍具連結, "spojenie ninja nástrojov")," ako náhle som vyslovil názov, oslepujúce svetlo do mňa udrelo sťa blesk. Vo chvíli, kedy bolo možné vidieť, čo sa vlastne stalo, bolo zrejmé, že sa všetky rozbité články a ich časti naskladali na moje brnenie, vytvoriac tak niečo ako tri špeciálne chápadlá. Dalo by sa povedať, že to bola moja ultimátna forma. Vyčerpal som na to ale obrovské množstvo chakry, preto mi zostalo len akurát dosť na to, aby som svoje zbrane dokázal ovládať. Tá skutočná sranda sa len začínala.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 13, 2014 7:08 pm

Proc vzdy nekdo neco takoveho vytasi??? Byla ma myslenka. Mysleno ze neni konec.
"Rekni mi kdo te poslal! At neni tva smrt zbytecna.Navic pokud tady ted ma skoncit muj zivot ten tvuj bude ukoncen spolecne s mym. "
Mohlo se zdat ze ma slova byla troufala ale ja to myslel vazne. Me vyhlydky nebyly dobre. ALe nebylo cesty zpet. Nadechl jsem se a pomalu se rozbehl k nepritely. Puda pd myma nohama se primo drolila. Mohlo to vypadat tak ze jsem prilis tezky jiky te cakry co mam na sobe ba skutecnost byla jina. Byl jsem stejne obratny jao bez nej.
Kdyz jsem byl blyzko dostatecne spustil jsem Hakke Rokujūyon Shō (hmat 64 úderů) Jazero - Stránka 2 Ninja_art_shin_hakke_rokujuyon_sho_by_darkwolf099-d4qzkdr Me udery byly tvrde jako skala tady neslo o zablokovani Tenketsu jako spuse poskodit to co mel na sobe. i kdyby stale odsaval mou cakru tak to nemelo vliv na silu techniky. Jak rikal sel jsem na to silou. Diky brneni to byl nesrovnatelny rozdil. Ktery mohl pocitit na vlastni kuzi. Pokud se podarilo zablokovat bit jedine tenketsu tak mel velky problem s ovladanim jeho cakry tudis i jeho zbrani.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 13, 2014 7:25 pm


RYUUTORA (竜トラ)

Hikarova sila bola teraz nepochybne extrémna.
Mohla za to práve tá rotujúca chakra, ale nanešťastie preňho ešte nerozhodla o jeho víťazstve. Márne sa zo mňa snažil vymaniť, kto ma poslal. Všetky otázky tohoto typu som skrátka ignoroval. Nebolo to tým, že by som bol nebodaj až tak lojálny. Skrátka by sa dalo povedať, že som proste všetku svoju pozornosť venoval jedine súboju a na iné veci som nemyslel. Možno práve preto som necítil potrebu odpovedať. Nech už to ale bolo akokoľvek, sám som si uvedomoval, že sa nachádzam v nepeknej šlamastike, ale nebol som jediný. Ako náhle sa ku mne Hikaru priblížil a začal so svojim útočením, pocítil voľačo nepríjemné.

"Je mi ľúto, ale kým ich zásobujem chakrou, moje čepele sa v tejto forme hýbu samé od seba," veru tak. Je pravda, že sa Hyuugovi podarilo vytvoriť na mojom brnení rozsiahle praskliny, ale zároveň s tým som postupne prenikal cez jeho vlastné. Dôvod bol prostý. Moje nástroje boli momentálne prepojené, takže si do istej miery navzájom prepožičiavali schopnosti. Vďaka tomu dokázali čepele preniknúť i cez tú hustú chakru, ktorá okolo neho vírila, a uštedriť mu niekoľko tržných rán. Do tuhého šlo asi po tridsiatich zásahoch, kedy bol nútený prerušiť techniku, inak by ho vysali a prebodli zo všetkých strán. Nemohol ma brať na ľahkú váhu.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 13, 2014 7:33 pm

Situacew byla blba hodne mel jsme par trznych ran ale bolest jsem momentalne necitil. Jelikoz muj mozek nedokazal urcit zdroj. Odskocil jsme dale a udelal pecet na Kagebushin no jutsu Jazero - Stránka 2 Kage-bunshin-no-jutsu-o
Jeho cepele se mozna hybaly sami od sebe ale ted jsem mel pocetni vyhodu. Klony i ja jsem se zacaly pohybovat a iichat tak abyt nevedel kdo je pravy. Ja a dva klony jsme zamestnaly jeho mec nebo spise vsechny jeho tri casti. Muj zbyly klon se Shunshinem premistil za jeho zada a zacal do nej mlatit hlava nehlava. JA a me klony jsme jen utikaly a vyhybali se utoku.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 13, 2014 7:47 pm


RYUUTORA (竜トラ)

Prítomnosť klonov Hikarovi nepochybne pomohla.
Bojovať za takýchto okolností pre mňa bolo vskutku veľmi obtiažne, ale nemienil som to vzdať. Práve naopak. Možno sa mu podarilo zamestnať moje čepele, ale už po chvíli si mohol uvedomiť, že niečo nie je v poriadku. Hýbali sa dostatočne rýchlo na to, aby som ich dokázal priamo zasiahnuť, ale to nič nemenilo na tom, že ich chakra pomaly mizla. Bolo to ako keby som ju z nich postupne vysával, a to i napriek tomu, že sa nenachádzali v bezprostrednej blízkosti pri hlave.

Malo to prostý dôvod. Ako som už povedal, moje zbrane momentálne fungovali ako jedna. Stačilo im preto, aby sa párkrát dotkli tej, ktorá okolo klonov rotovala, a už sa aj s ich základnou valila rovno k tigrej hlave. Nie nadarmo som mal prezývku Ryuutora. Momentálne som totiž skutočne bol aj tigrom, aj drakom zároveň. Spomínané dva klony, ktoré pútali pozornosť, behom chvíľky praskli, ale ten tretí mi za ten čas stihol poriadne strieskať chrbát. To malo za následok, že som až odletel do najbližšieho stromu. Bolo to asi prvýkrát, čo som sa za tento súboj dočkal vážnejšieho zranenia. Brnenie už tak isto sotva držalo pokope...
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 13, 2014 7:58 pm

Dva klony Zmizely rozhodl jsem se o zoufaly pokus ukoncit tento boj. Ja i muj klon jsmese rozbehly proti sobe a vyhybaly se  cepelim. Jakmile jsme byly dost blyzko oba soucasne jsme  pouzily Hakke Hasangeki (drtič hor) Jazero - Stránka 2 Hakke-hasangeki-o Diky meho brneni jsem doufal ze to bude mit dost sily aby jej to dorazilo nebo znicilo jeho brneni ktere bylo dost bidnem stavu. Pokud se podarilo tak si mohl pripadat jako ve sveraku ktery se svira. Pokud se tak stalo nasledna tlakova vlna  odhodila me i muj klon do nejblizsuiho stromu.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 13, 2014 8:15 pm


RYUUTORA (竜トラ)

Konečne sa po tom všetkom Hikarovi podarilo niečo,
čo sa doposiaľ zdalo byť takmer nemožné. Výmenou za obeť posledného klona prostredníctvom Hakke Hasangeki definitívne rozbil tigriu hlavu. Dalo by sa povedať, že som bol konečne zraniteľný. Nanešťastie som si to ale včas uvedomil.
"Heh... bojoval si naozaj dobre... ale nepotrebujem ani byakugan na to, aby som videl, že už sotva dýchaš. Veľmi pekne ti ďakujem. V poslednom čase boli všetky moje misie iba o chladnokrvnom zabití. Mnohokrát sa naše obete ani nemali možnosť brániť. Stavili sme na moment prekvapenia a naše ohromné kombinácie. Súboj ako tento... mi naozaj chýbal," vysvetlil som mu svoj postoj a sústredil všetkú nazbieranú chakru.

"Som rád, že zo všetkých som dal šancu akurát tebe... ale obávam sa, že ďalšie kolo už nebude," tak zneli moje posledné slová predtým, ako som úplne všetko vložil do mojich čepelí. Tie sa opäť raz premenili na tri dračie hlavy, ktoré z neznámych príčin pôsobili hrozivejšie, ako kedykoľvek predtým. Neposielal som ich však bezhlavo na nepriateľa. Nechal som ich krúžiť okolo mňa, skoro ako keby som svojho súpera vyzýval k tomu, nech sa im vrhne naproti. Ak to ale naozaj urobí, je iba veľmi malá šanca, že sa mu podarí prežiť a doraziť ma.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Aug 13, 2014 8:48 pm

Tento souboj byl u konce tak jako tak. Vedel jsem ze bude konec tak jako tak. Me telo melo dost vedel jsem ze tohle bude muj posledni utok. Jūho Sōshiken (Jemný krok: Lví pěsti)- Jūho Ryuuken (Jemný krok: Draci pesti) Jazero - Stránka 2 Paso_Suave_Doble_Pu%C3%B1o_de_Le%C3%B3n

"Mas pravdu dalsi kolo nebude. To  ze jsi mi dal sanci na cestny souboj  jsi si podepsal ortel smrti. Jelikoz Sila Shinobiho nezalezi na poctu jejo technik, Zbrani a podobne. Ale v jeho sile vule, odhodlani a ochrane toho co povazuje za dulezite." Rekl jsem a jakmile byly draci pesti  dotvoreny mohl jsi vsimnout ze cakra z  mych nohou a rukou jako by zmizela. Ve skutecnosti jsem ji nacpal vsechnu do techniky. Me koncetiny nebyly chraney ale me zivotne dulezite techniky stale ano. Jūho Sōshiken (Jemný krok: Lví pěsti)- Jūho Ryuuken (Jemný krok: Draci pesti) se tet rovnalo S ranku za cenu obetovani casti brneni uz od pohledu slo poznat ze je to jina uroven nez to bylo puvodne.
Rozbehl jsem se proti nemu  kdyz jsem dobehl k tomu kruhu co se kolem nej  utvoril zautocil jsem na graci hlavy ktere   tohle nemohly  ustat kazda z hlav  stihla poranit cast mych nekrytych koncetin. coz  momentalne nehralo roli kvuli tomu ze jsem stale necitil bolest.
"Je na case zemrit". Zakricel jsem po zniceni jeho cepeli si mohl byt vedom ze je konec. Jazero - Stránka 2 MABfQFS  po zasazeni cile jsem m chvyli zustal stat a jen doufal ze je konec po zasahu tohoto kalibru musel mit snad rozdrcene vsechny  organy.
Stal sjem tam chvili nez ma cakra zmizela. pote jsem zacinal  citit onu strasnou bolest a ztratil vedomi na zaklade nepredstavitelne bolesti. Ale to jsem padl na zem jako pytel brambor.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 13, 2014 9:09 pm


RYUUTORA (竜トラ)

Bolo to tu. Márne som sa snažil vzoprieť svojmu osudu, všetko nasvedčovalo tomu, že tentokrát je so mnou amen. Môj meč bol vskutku rozbitý. Ako náhle sa ku mne so svojou ohromnou technikou priblížil, pochopil som dve veci. Prvá bola, že sa mi ho predsa len podarilo zabiť, pretože bez čo najskoršej pomoci medikov nemá šancu na prežitie. A tá druhá? Zdalo sa, že dostál svojich slov. Vezme ma do pekla so sebou. Ťažko povedať, čo som v ten moment pociťoval. Na jednu stranu som ho do istej miery preklínal, no na druhú som bol spokojný, že som sa dočkal smrti v takomto veľkolepom súboji, na rozdiel od väčšiny našich obetí. Ak som totiž vo svojom živote niečo ľutoval, bolo to práve to, že som im v minulosti nedoprial rovnakú zábavu, akej som sa na sklonku svojho života dočkal ja.


NEZNÁMA ŽENA Z TAKUMI NO SATO

Zároveň s tým, ako Hikaru bojoval proti môjmu spoločníkovi, sa i u nás samozrejme niečo dialo. Behom chvíľky som bola odhalená.
Pche, prekliaty Ryuutora. Kvôli jeho povyku som zaručene prišla o moment prekvapenia, povzdychla som si a ukázala sa Mikomi na svetlo. Usúdila som totiž, že po tom už nemalo zmysel i naďalej zostať v utajení. Nebola som z toho teda dvakrát nadšená.
"Na podobné súboje nie som zvyknutá. Obvykle svojich nepriateľov odstránim bez toho, aby si vôbec niečo stihli uvedomiť, takže naozaj neviem, čo také ti mám povedať. Budem stručná. Bola si určená k eliminácii a ja, Moeru (燃える, "ohnivá búrka") z Takumi no Sato, sa o to postarám. Nič iné nepotrebuješ vedieť," predstavila som sa najlepšie, ako som vedela.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Thu Aug 14, 2014 5:15 pm

Neznámá na sebe nenechala dlouho čekat a přišla se ukázat. Beze slova jsem ji pozorovala. Byla skutečně velmi sebevědomá. Hodnotila jsem její chakru a bylo mi jasné, že to není žádné nezkušené ořezávátko. Tahle šlamastyka bude na dlouho, Hikaru to musí nějakou dobu vydržet. Aniž bych se pohnula, věnovala jsem jí odměřenou odpověď.
"Taková slova neslyším poprvé, a mám pocit, že ani naposledy." neodpustila jsem si věcnou poznámku.
"Já ale vím co bys mi ještě mohla povědět. Kdo vás poslal?" otázala jsem se, zatímco jsem ji neustále provrtávala pohledem.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Thu Aug 14, 2014 5:48 pm


MOERU (燃える)

Zdalo sa, že tento súboj nebude vôbec jednoduchý.
Nepotrebovala som ani byakugan na to, aby som pochopila, že mám čo dočinenia so vskutku skúsenou a nebezpečnou súperkou.
"Chápem... nezdá sa, že by si si čo i len pripúšťala možnosť, že tu dnes umrieš. Ak by si skrátka akceptovala svoj osud, s radosťou by som tvojej žiadosti vyhovela a zodpovedala všetky otázky, ale takto..." bolo ťažké povedať, či som čokoľvek z toho, čo som práve vyslovila, myslela vážne, alebo som sa s ňou iba pohrávala. Napokon som však predsa len niečo dodala.
"Tak teda dobre, urobíme to takto. Ak ma dokážeš odzbrojiť a poraziť bez toho, aby ma to stálo život, poviem ti absolútne čokoľvek, na čo sa len opýtaš," tak znel môj trúfalý návrh. O čo mi ale týmto prehlásením šlo? Bola to nebodaj iba akási súčasť mojich nezvyklých psychologických hier?

Na rozdiel od môjho priamočiarejšieho protivníka som sa nestarala o to, čo je a čo nie je fér. Ak bola možnosť, ako môjmu protivníkovi sťažiť boj, napríklad tým, že si v duchu bude pokladať otázky, ako ma dostať bez toho, aby ma musela zabiť, neváhala som a chopila sa šance. Aby toho ale nebolo málo, nedávala som jej čas na premyslenie. Okamžite som si vytiahla oba svoje meče, ktoré sa líšili prakticky všetkým. Zatiaľ čo ten, ktorý som zovierala vo svojej ľavej ruke, bol podstatne kratší a svetlý, ten druhý sa pýšil čiernou farbou a bol až prekvapivo dlhý. Švihla som nimi obomi tak, aby nebolo jednoznačne možné rozoznať, z ktorého z nich sa valila chakra. Na Mikomi sa akoby z ničoho nič rútila obrovská veterná smršť, ktorej sila ohýbala i tie najväčšie stromy, krájajúc prakticky akýkoľvek jemnejší materiál, ktorý jej prišiel do cesty.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Thu Aug 14, 2014 6:06 pm

Tato nabídka byla doopravdy výzvou. Má protivnice nemohla tušit, že jsem nebyla osobou, která musí každého ze svých soupeřů nutně zabíjet, pokud to opravdu není nevyhnutelné. Tím pádem se pro mě mnoho nezměnilo. Než jsem však stačila zauvažovat nad tím, co a jak, hnala se na mne instantní vichřice.

Můj manévr byl možná trochu neočekávaný. Nicméně překvapivě účinný.

Jazero - Stránka 2 336c4307db_80032156_u

Kaiten sám o sobě měl nejen sílu uchránit mě před padajícími větvemi, ale do jisté míry ovlivňoval proudění vzduchu. Tak se stalo, že naše techniky vytvořily impozantní kombo. Ocitla jsem se uprostřed vzdušného víru, a před jeho učinky mě ochránila odstředivá síla. Naše okolí na tom nebylo zdaleka tak skvěle. Místo toho aby útok zlikvidoval všechno co mu stálo v cestě po přímce, rozfoukal se do stran. Plošný útok však neměl již tak majestátní průraznost. Netrvalo dlouho a ztratil svou sílu. Mohla jsem skončit s Kaitenem a zhodnotit situaci. Inu, nebylo to pěkné.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Thu Aug 14, 2014 6:31 pm


MOERU (燃える)

Očakávala som všeličo, ale nemyslela som si,
že sa hneď po svojom prvom útoku dočkám kaitenu. Moja teória sa ale po tomto definitívne potvrdila. Zdalo sa, že táto technika bude po stránke zložitosti jej napadnutia najproblematickejšia. Nebolo to však niečo, s čím by som vopred nepočítala. Predsa len som mala čo dočinenia s Hyuugom. Musela som svoj ďalší postup poriadne premyslieť, aby som zbytočne neplytvala chakrou.

"Niekto tu má zjavne zmysel pre humor," okomentovala som jedinou vetou výsledné veterné predstavenie, ktorého som sa dočkala. Sama som ale v ohrození nebola. Na to, aby som dokázala skrotiť vietor, ktorý sa dostal až ku mne, a odkloniť všetky padajúce vetvy, stačilo, aby som Mikominým smerom namierila svoju kratšiu čepeľ a utíšila ním onú víchricu. Jednalo sa o pomerne vzácny meč, známy pod menom Fujaku Hishō Shōken (不弱飛翔小剣), ktorý dokázal doslova skrotiť prúdenie vzduchu. V minulosti boli k plnohodnotnému ovládnutiu potrebné až dva kusy, ale technológia u nás od tých čias samozrejme výrazne pokročila.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Thu Aug 14, 2014 6:46 pm

"Mám se snad nechat zabít?" neodpustila jsem si poznámku se značně sarkastickým tónem. Vypadalo to, že náš souboj bude probíhat opravdu netradičně. Vítr proti větru. Ještě chvíli a rozpoutáme doslova bouři. Po zvířatech už nebylo ani památky. Všechna se dala na útěk. Tak hrozivou sílu její meč měl. Co si mám počít? Pokud to alespoň nezkusím, nebudu vědět na čem jsem.

Natáhla jsem ruku jejím směrem a vystřelila po ní dávku chakrových jehliček. Mohlo jich být pár desítek, více ne. Poté jsem udělala to samé s druhou dlaní. Takto jsem pokračovala bez ohledu na to, či se pokouší uskočit, nebo jehly odrazit. Pochopitelně jsem si nedělala iluze, že jí toto může nějak výrazně ohrozit na životě. Oč mi tedy šlo?
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Thu Aug 14, 2014 7:02 pm


MOERU (燃える)

Mikomi sa pri prvej príležitosti dala do útoku.
Ťažko povedať, o čo jej šlo, ale zbytočne som sa tým netrápila. Zbaviť sa chakrových ihiel z takejto vzdialenosti bolo jednoduché. Aby toho ale nebolo málo, dalo by sa povedať, že som mala výhodu aj po stránke výdrže. I bez používania mojich zbraní som bola užívateľkou veternej podstaty, čo v praxi znamenalo, že pre mňa bolo útočenie neuveriteľne jednoduché. To, čo by sa v očiach mojich súperov mohlo javiť ako B až A-rankové techniky, ma nestálo viac chakry, než by som vynaložila na D a C-ranky.

"Senmōfū," neváhala som a rozhodla sa, že bude najlepšie, ak zároveň s obranou budem aj útočiť. Poslala som preto švihnutím meča v ľavej ruke prúd vzduchu rovnakým smerom, odkiaľ na mňa leteli ihly. Ak by sa aj Mikomi vyhla a vrhala ich naďalej z iného miesta, urobila by som znova to isté, aj keby to malo znamenať, že ju budem naháňať po celej ploche. Všetko nasvedčovalo tomu, že si chcem z neznámych príčin udržať bezpečnú vzdialenosť.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Thu Aug 14, 2014 7:24 pm

Skutečně se stalo co Moeru možná očekávala. Nemínila jsem přestat. Přitom jsem se však dala do pohybu. Teprve teď jsem se dostávala do svého živlu. Využívala jsem okolí pro úhybné manévry. Tu a tam se ztratila z dohledu své soupeřky, ale především jsem se krůček po kručku přibližovala.

Nemohla jsem si nevšimnout, že Moeru nespotřebovává nijak závratné množství chakry. Nebylo to překvapující, málokdo jde od začátku souboje naplno. Ale přesto byly její útoky poměrně silné. Netrvalo dlouho a naskytla se vhodná příležitost. Povedlo se mi vyhnout dalšímu větrnému proudu a během uhýbání zkoncentrovat větší množství chakry. Tentokrát jsem z dlaně neuvolnila chakrové jehly, ale něco horšího a silnějšího.

Jazero - Stránka 2 B459e7eaec_80032165_u

Moeru nemohla předpokládat, že takovou změnu skutečně udělám. Mé pohyby se ničím nelišily od předcházejících útoků a byl tu ještě jeden problém. Pokud by se pokusila odrazit tuto techniku již takřka automatizovaným pohybem, mohla zjistit, že to zdaleka nestačí. Prázdná dlaň si k ní probojovala cestu poměrně snadno. Svou roli tu nepochybně hrál moment překvapení. Pokud se však přesto pokusila nějakým zázrakem zachovat v tomto případě jinak, musela brát v potaz, že útok nezůstával sám o sobě jediný. Pokudj jsem ji nezasáhla na poprvé, mohlo se mi to podařit někdy jindy...

Pravý účel tohoto útoku byl však ten, vytvořit si prostor a přiblížit se. Na pár okamžiků jsem se mohla pro změnu pohybovat po směru větru a ne naopak.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Thu Aug 14, 2014 7:53 pm


MOERU (燃える)

Odrážanie ihiel pre mňa bolo nepochybne jednoduché.
Sotva som sa však stačila nazdať a už som sa ocitla pod paľbou Mikominých prázdnych dlaní. Prekvapilo ma to.
Tse, toto nie je iba nejaký obyčajný prúd vzduchu. Senmōfū na to nestačí, ale... bolo to tu. Mikomi mohla i napriek vzniknutej spúšti najmä vďaka byakuganu postrehnúť, že sa väčšina jej úderov dostala až ku mne. Dalo by sa povedať, že som svoj doterajší postup nijak zvlášť nezmenila. Sekala som im rovno naproti a odkláňala odpor vzduchu tak, aby som nebola zranená. Tým, že som sa ale sústreďovala iba na obranu, som na istý čas prestala útočiť. Šanca, na ktorú Hyuuga čakala, sa jej konečne naskytla.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Thu Aug 14, 2014 8:13 pm

Nebylo pochyb o tom, že Moeru byla dočasně vyhozená z rytmu. Poryvy které způsobovala Prázdná dlaň s ní doslova nepěkně zamávaly. Ani si nemohla všimnout, že kolem mého těla začala proudit chakra s fuutonovou podstatou. Jednalo se bez nejmenších pochybností o techniku Shinatsuhiko.

Jazero - Stránka 2 Soi_fon_shunko_by_dogfreak108-d4iuzu0

Tenketsu v mém těle se otevřela. Tentokrát mé pohyby byly jiné, dalo by se říct že očima běžného smrtelníka téměř nezaznamenatelné. Moeru mohla mít dojem, že jsem k ní snad teleportovala. Vzduch mi nekladl žádný odpor, ba co víc, získala jsem rychlost i sílu větru. Jediný můj úder mohl být skutečně nebezpečný, dokonce život ohrožující. Každý dotek způsoboval hluboké řezné rány, nehledě na to, že zde byly i další nepříjemné vedlejší účinky. Hrozilo poškození svalů v takovém rozsahu, že by velmi brzy mohla ztratit možnost jakéhokoliv pohybu.

Do rozvíjení podobných teorií však zbývala hromada času. Klíčové bude to, zda se dokáže aktuálnímu útoku ubránit.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Shinobi Thu Aug 14, 2014 8:40 pm


MOERU (燃える)

Mikomi to chcela očividne čo najskôr ukončiť.
Predsa len si bola vedomá toho, že bol Hikaru napadnutý tiež, takže mu s najvyššou pravdepodobnosťou chcela ísť čo najskôr pomôcť. Všetko zatiaľ ale šlo presne podľa môjho plánu. Fakt, že sa mi ju podarilo presvedčiť o tom, že na blízko som v nevýhode, sa konečne predviedol vo svojej plnej kráse. Nepočítala som ale s tým, že na mňa zaútočí akurát fuutonovou technikou. Mala som obrovské šťastie. Vo chvíli, kedy sa ku mne dostatočne priblížila, mohla si i napriek počiatočnému prekvapeniu všimnúť niečo, čo u mňa bolo pomerne vzácne - široký úsmev na mojej tvári.

"Ja žasnem. Skutočne som nevedela, že zvládaš veternú podstatu na tak vysokej úrovni. Som presvedčená o tom, že to musí byť S-ranková technika. Jej sila povedie k tvojej záhube," prehovorila som a urobila niečo, čo by Mikomi Hyuugu s najvyššou pravdepodobnosťou ani len nenapadlo. Doslova som si privlastnila všetok jej vietor.
"Kaze Gaeshi," veru tak. Ako náhle som mala pod kontrolou jej fuuton, využila som ho proti nej.a vrátila jej ho v deštruktívnej podobe. Nebyť toho, že pri Mikominej technike z veľkej časti zohrávalo rolu práve narábanie s chakrou, mohlo by ju to aj stáť život. Dalo by sa totiž povedať, že som ju zbavila len veterného obalu, no predsa sa nemala šancu vyhnúť zraneniam.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jazero - Stránka 2 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru