Bulvární okénko Deníku Shinobi

Goto down

Bulvární okénko Deníku Shinobi

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi za Thu Aug 28, 2014 8:23 pm

Dobrý večer ve spolek. Určitě nebudu jediná, kdo považuje náš zbrusu nový Deník Shinobi za skvělý nápad. Co má také ninja po dlouhém a namahávém dni dělát jiného, než sednout si se šálkem něčeho dobrého k pití a listovat v novinovém papíře? Jak známo, i to nejserióznější zpravodajství, které nás bombarduje a psychicky deptá katastrofickými zprávami, sází na jistou věc. Jedná se o magický typ článků.

Díky tomu se budou i nejlabilnější čtenáři vracet do trafik znovu a znovu, i když jim ze čtení sběrníku nočních můr a tragédií vyroste na mozku nádor. ba dokonce za jediný večer zlikvidují zásoby papírových kapesníčků celé své rodné vesničky. Ano přátelé. Jedná se o bulvár. Místo, kde nemůžete věřit naprosto ničemu. Místo, kde se buď nevýslovně naštvete, a nebo od srdce zasmějete.

Existují pouze jednoduchá pravidla.
1. Neberte se příliš vážně.
2. Nic z toho co se tu dočtete, se herně nestalo.
3. Dodržujte roleplay.
4. Nepřežeňte to. I když vaše postava někoho nenávidí, pokud se rozhodnete vypustit z pera opravdu krutý vtip, ujistěte se, že majitel postavy to nevztáhne osobně.
5. Přispívat může kdokoliv. Přesto by zde měly zůstat pouze články jako takové. Pro diskuze na toto téma můžeme v případě zájmu založit oddělený topic.

Vítejte a bavte se.


Naposledy upravil Hyuuga Mikomi dne Thu Aug 28, 2014 8:34 pm, celkově upraveno 1 krát

_________________
Jutsu, body, inventář:avatar
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 21
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bulvární okénko Deníku Shinobi

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi za Thu Aug 28, 2014 8:33 pm

Rozhovor: Tetsu Yakintaro

Přeji vám krásný večer přátelé. Je tolik, kolik je a dnes máme tu čest přivítat v sídle klanu Hyuuga opravdu  vzácného hosta. Není jím nikdo jiný než proslulý informátor, podnikatel a psycholog samouk Tetsu Yakintaro, známý pod pseudonymem Tetsuya.

Dobrý večer. Nepochybně jste kvůli nám vážil dlouhou cestu. Jak vám ubíhala a máte nějaké kratochvíle, které vám ji zpříjemnili?
Zdravím! ^^ Vzhľadom na to, že uprednostňujem transport, pri ktorom ma ľudia nemajú možnosť spozorovať a hádzať po mne odpadky, kunaie a shurikeny, som sa ako obvykle dostavil podzemím. Šlo to celkom rýchlo, čas mi krátili šutre, hlina a občasný krtko.

To je velice působivé, ale nevypadáte jako typ, který by se musel bát házených odpadků či shurikenů...
To je síce pravda, ale ako sa tak na vás pozerám, určite viete, ako ťažko ide špina a krv dole.

A hlína?
To je ďalšia z vecí, o ktorých by ste nám, podľa najnovších informácií, vedeli najviac povedať vy. Spozoroval som, že v poslednom čase sa rada hrajete na vrták. Byť tak dokonalý, ako som trebárs ja, a vyviaznuť zo zeme bez poškvrnenia hlinou, nie je vôbec jednoduché. (smiech)

Mé originální úhybné manévry ponechme prosím stranou. Jak byste se představil našim čtenářům, kteří doposud neměli tu čest o vás slyšet?
Pravdepodobne nejak takto: Čítajte aj niečo iné, ako sk*rvený bulvár!

Spíš jsem vám chtěla dát prostor, abyste mohl shrnout své největší životní úspěchy a opět se vychválit do nebes, jak to míváte ve zvyku.

O tom by ste museli publikovať samostatný člá- knihu.

Nešlo by to stručně?

Tak teda dobre. Kde začať? Mám lepší nápad. Spýtajte sa ma radšej na veci, s ktorými nemám nič spoločné. Pravdepodobne to zaberie menej času.

Máte na mysli své nepřátele a nebo lidi, kteří vám jsou lhostejní?
Čo na to povedať. Ľudia nemajú radi dokonalosť! Moja prítomnosť každému z nich pripomína, že sú len biedne, bezvýznamné červy, ale tak to predsa nie je! Pre každého viem nájsť nejaké to využitie. Nebolo to tak dávno, čo som napríklad oblbol strýčka Madyho a ukoristil si Kagamiho očko. Rinnegan je teraz v móde.

Slyšela jsem, že vhodný módní doplněk k Rinneganu je Mokuton. Připadá vám tato kombinace nadčasová, nebo příliš fádní a usedlá?

Záhradkárstvo ma nikdy nebralo. (smiech)

Ale jako podnikatel jste byl velmi úspěšný. Máte pro začínající živnostníky nějaké tipy?

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. To myslíte vážne? Tak teda dobre. Nebojte sa riskovať! Ak ale nemáte bohatého otecka, vaše šance sú rovnaké, ako že si Reinička konečne nájde stáleho partnera.

Doneslo se mi, že prý býváte někdy cynický. Napadá vás, jak takové pomluvy vznikají?

Ak naozaj potrebujete moju odpoveď, nemám vám k tomu čo povedať. Bolo by to asi rovnaké, ako presviedčať Futoshiho o tom, že jeho byakugan nevidí do vesmíru.

Vidím, že jste skutečně kontroverzní osobnost. Váš život je nepochybně jedno velké dobrodružství. Neplánujete sepsat paměti?
Nemám dôvod. Ľudia sa o mojej úžasnej ceste dozvedia aj bez toho. Ak by som mal dosť času na to, aby som sedel na zadku a vypisoval romány, určite by som našiel spôsob, ako ho využiť lepšie. Jeden z nich vám ukážem po skončení rozhovoru. (smiech)

Co se týče vašich plánů do budoucna, mne by spíš zajímalo co je pravdy na zvěstech, že na vás Iwagakure čeká jako na smilování? Máte tu snad fanouškovskou základnu?

Za tento informačný šum môže Fight-kun. Momentálne pre ten vojnou zbombardovaný zapadákov nemám žiadne lepšie využitie, ako ich nechať čakať v nádeji, že za nimi raz príde spasiteľ.

Považujete se za spasitele tohoto prohnilého světa?

Síce som slovo spasiteľ použil v predchádzajúcej odpovedi, ale pravdou je, že mám bližšie k diablovmu poslovi. Koncept raja je na môj vkus až príliš nudný.

I přesto, že jste chodící apokalypsa vás neopouští božský komplex, tak typický pro majitele Rinneganu. Jak si představujete svou budoucí práci jakožto posel samotného ďábla?

Už som vám predsa povedal, že vám to ukážem po skončení rozhovoru. (smiech) Ale nie. Môj rinnegan s božským komplexom nemá absolútne nič spoločné. K dokonalosti mi nikdy nechýbal. Čo sa však mojich budúcich plánov týka, na tie si budete musieť počkať. Nerád by som skazil prekvapenie spoilermi. Zatiaľ vám neostáva nič iné, než sa modliť a dúfať, že vás chodiaca apokalypsa minie. Veľa šťastia. (smiech)

To zní velmi nadějně. Jistě se máme nač těšit. Ale konkurence je poměrně veliká, nemyslíte?
Ťažko povedať. Pri predstave, že našimi najväčšími hrozbami sa zdajú byť magori, ktorí sa hrajú na Akatsuki, večne zamilovaný Mady-chan, Sora no Sen s božským komplexom a jeho domáce zvieratko, Tsuki-kun... tak teda dobre, máte pravdu. Kam sa hrabe Kaguya a jej krámy.

Máte vůbec někoho ze současných shinobi v úctě, nebo dokonce považujete někoho z nich za svůj vzor?

Napadá ma tak akurát jeden slizký had, ale o tom by som radšej nehovoril.

V závěru našeho rozhovoru můžete našim čtenářům cokoliv vzkázat. Jaká slova zvolíte je čistě na vašem uvážení.

Ak sa chcete hrať na boha, nikdy si nenechajte násilne zmeniť pohlavie imaginárnym zajacom. Pozdravujem Madyho-chana.

Děkuji za rozhovor.

_________________
Jutsu, body, inventář:avatar
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 21
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bulvární okénko Deníku Shinobi

Příspěvek pro Faito Dansaku za Thu Aug 28, 2014 8:54 pm

Nehlídaná branka
V neděli patnáctého června se pod Oblačnými horami utkalo družstvo Otogakurských Okurek s domácímí Kukuřicemi z Kumogakure.
Kvůli nepřízni počasí zde sice nebylo moc diváků, ale ani to nezabránilo předvést našim týmům úžasný zápas. Za mohutných ovací dokázali útočníci z Kumogakure prolomit mlýn u brány a dostat se až k vězení, kde však proběhla neplatná výměna hráčů. Rozhodčí tuto akci odsoudil trestem dvě minuty ve výslechové místnosti plus zbytek utkání ve vězení.
Nasazení Otogakurských Okurek však bralo dech. Chytrými úskoky a kličkami si probojovalo cestu a lákalo soupeře do středního pásma vesnice.
Kukuřice odpovídali prudkými výpady hluboko do řad svých soupeřů, leč jejich branka zůstala nechráněná. Toho využilo několik otogakurských útočníků, kteří se vrhli na posledního hráče v poli, Takeshi Kenpachiho - obránce samurajského původu.
Náporu okurek včele s favoritkou Kanou ale nemohl odolávat dlouho a Otogakurští vzali bránu útokem.
Stav zápasu tedy 1:0
Kenpachi nám později řekl k zápasu toto:
"Tak určitě, já bych řek, že sme se snažili, dobře sme presovali a neměli jsme špatný akcičky, jen prostě to štěstíčko chybělo, no..."
Na otázku, zda ho klub hodlá za jeho neúspěch vyloučit, odpvětil, že výpověď dává sám a už te´d má předběžnou smlouvu s Otogakurskými Okurkami.

_________________
Spoiler:

Edo Tensei
Body:
- Taijutsu: 5
- Genjutsu: 5
- Ninjutsu: 0 (0,5, prostě minimum)
- Ruční pečetě: 0 (0,5)
- Síla: 3
- Rychlost: 4
- Inteligence: 4
- Chakra: 4
 
Techniky:
Genjutsu: Nake (rank C)
Genjutsu: Kansei messhii (rank B)
Genjutsu: Kettai ibuki (rank D)
Genjutsu: Assaiki (rank A)
Genjutsu: Kagami (rank E-S)
Genjutsu Shibari (rank S)

Technika tichého zabíjení na velmi vysoké úrovni

Techniky akademie

Veškeré informace: http://nsgo.forumczech.com/t167-faito-dansaku


"I Never die, but when I do, I don't..."
avatar
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bulvární okénko Deníku Shinobi

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi za Sat Aug 30, 2014 3:40 pm

Rozhovor: Assasin Senju

Dobrý den a slunce v duši přejeme věrným čtenářům Deníku Shinobi. Poté co vám hnul žlučí článek Tetsu-chana o nechutně bohatých společnostech, které majetek získaly jak jinak než tím, že si jej nakradly, vám bulvární okénko přináší drobné rozpýlení. Rozhovor k konožským Hokage – Assasinem Senju!

Dobré odpoledne Hokage-sama. Jsme opravdu potěšeni, že jste si v tak nabitém programu našel čas pro rozhovor. Zlí jazykové tvrdí, že jste ulejvák, ale tak důležitý post je jistě velmi náročný že?
Dobré odpoledne Mikomi, v první řadě bych chtěl říct, že zlí jazykové se mýlí a máte pravdu, post Hokageho je velmi náročný. Teď už méně, když část mých pravomocí jsem odevzdal zpět do rukou Feudála.

Budete tak mít více času na své koníčky? Máte nějaké zaručené recepty, jak si vyčistit hlavu?
Snad se i více času najde. Mé koníčky? To je docela zajímavá otázka...(mne si bradu a přemýšlí)
Když je nejhůře vydám se na procházku kolem Konohy, oblíbil jsem si společné Horké prameny, nové knihkupectví, občas si i něco přečtu, mám předplatné na spoustu časopisů a novin. Třeba taková architektura je zajímavá.


Podle čtyř zdrojů, které si nepřály být jmenovány používáte konožský rozpočet na předplatné časopisu Hot Shuriken (lechtivý plátek v ninja stylu). Je to pravda stejně jako že máte problémy s včasnými platbami za elektřinu a jiné služby?
Nevím kdo jsou vaše zdroje, ale rozhodně jsou naprosto vedle! (rozhořčení) Je sice pravda, že občas pozapomenu odeslat účty, ale to je teď minulostí, konečně jsem najal tu nejlepší asistentku pod sluncem. A Hot Shuriken? Kdo ho nemá, bývají tam dobré návody na vylepšení zbraní a vše platím ze svého nevelkého platu.

O nové asistentce se hovoří s nadšením! Alespoň v mužských řadách. Jak probíhalo výběrové řízení?
Vlastně své asistence vděčím radnímu Kentarovi. Po dobu mé nepřítomnosti se na chvíli ujal kanceláře a slečnu Yaeko najal, vrátil jsem se a už si ji nechal.

Mít osoby, kterým můžete důvěřovat je pro vás jistě velmi důležité. Ale jste si jistý, že radní Kentaro mezi ně patří?
Ne, Kentaro mezi ně nepatří, ten je teď na dlouhé dovolené, ve které pečuje o své končetiny a řeší problémy s inkontinencí. Umíte si představit, jak bylo nepříjemné sednout si na stejnou židli..

Připisujete mu tedy vinu za neúčast Konohagakure během dobývání Iwy? Vztahy s Kirigakure jsou kvůli této patálii na bodu mrazu. Máte nějaké řešení?
Samozřejmě, tento incident se začal prošetřovat, nejsem si zcela jistý, jestli tento rozkaz 66 měl vůbec nějakou váhu a byl platný. Na řešení pracuji, každým dnem se však naše vztahy dál a dál posunují na mínusové stupnici.

Chaos v rozkazech i ve vesnici samotné. Shinobi pod vaším vedením, kteří si dělají co se jim zlíbí a bez povolení opouštějí vesnici, či dokonce páchají násilnosti na svých spolupracovnících. Tyto incidenty jsou na denním pořádku a často jde veškerá kritika na vaši hlavu. Máte nějaký vzkaz pro věčné rýpaly?
I přes všechny problémy jsme pořád rodina s Ohnivou vůlí a máme rozhodně informovanější špiony. (smích) Pro všechny rýpaly mám celkem prostý vzkaz, doufám že jej pochopí: hleďte si svého!

Jste znám jako ostřílený bojovník. Můžete nám prozradit, který souboj ve své kariéře považujete za nejtěžší a na které vítězství jste nejvíce hrdý?
Nejtěžší boj byl bezesporu poslední boj pěti Kage na summitu, bylo těžké bojovat proti někomu tak silnému, že se mu ani pět kage nevyrovnalo, navíc jsme skoro umřeli. Nejhorší zjištění bylo to, že to není Madara, ale můj student Yoshiro Uchiha... A vítězství na které jsem nejvíce hrdý? Těžko říct, asi ten, ve kterém jsem dostal svou bývalou týmovou partnerku Tsukiko Tooya.

Může se někdo jako vy stále zdokonalovat a učit něčemu novému? Existuje technika, kterou jste se pokoušel ovládnout, leč nepodařilo se?
Neustále se učím, po zjištění, že někde může být Madara, jsem se rozhodl naučit některé techniky Prvního. Měl jsem dost velké problémy se Sennin módem, ale existuje jedna technika, která mi nikdy moc nešla, uzavřít a uchovat čakru na další používání.

Naše věrné čtenáře však zajímají i informace ze soukromého života. Nepřemýšlel jste už o tom, že přenecháte funkci někomu jinému a usadíte se?
Ne, abych pravdu řekl, tak už jsem se usadil, starám se o rodinu Konoha no Shinobi. (smích) Co se týče mého soukromého života, rád bych měl ještě další dítě, rozšířit rodinu Senju, rozumíte. Nerad bych se taky stal ve svých 34 let dědou, takže Tobiru, jestli to čteš...SLEDUJI TĚ! A taky hledám matku pro svého syna...Jen tak mimochodem.

A co vaše bývalé lásky? Existuje alespoň některá, která si vás nepřeje zabít?
Když nad tím zapřemýšlím, tak asi ne. (smích) I když, s Hitomi jsme si vše vyříkali a jsou z nás skvělí přátelé.
* s mrtvými se přátelí snadno (pozn. redakce)

Jste si počtem svých dětí jistý na sto procent?
Nastopro. (smích)

A jaká by tedy měla být vaše budoucí partnerka?
Milá, oddaná, tolerantní a chápavá. (zamyslí se) A hlavně by neměla mít přílišnou slabost pro Uchihy.

Patříte tedy k lidem, kteří nemají klan Uchiha v lásce?
Neřekl bych, že nemám klan Uchiha v lásce, jen jsem obezřetný před některými členy. Mám spoustu přátel mezi Uchihy. Mezi těmi, co zbyli.

Jaký je váš názor na konožský masakr klanu Uchiha? Cítíte se jakožto Senju trapně?
No, je to už dávná historie...Vůbec nevím, jak bych se k tomu postavil já sám, asi  kompromisem. Docela se obávám aby se o mě v budoucnu neříkalo, Hokage kompromisů.

Naším minulým hostem byl Tetsuya-sama. Považujete jej za velkou hrozbu, nebo existují i horší úkazy?
Ach Tetsuya! Myslím si, že po světě běhají i horší exempláře, například Sora no Sen nebo teroristi.

V závěru našeho rozhovoru můžete našim čtenářům cokoliv vzkázat. Jaká slova zvolíte je čistě na vašem uvážení.
Hmm...neztrácejte naději a čtěte taky něco jiného, než jenom Deník Shinobi. (smích)

_________________
Jutsu, body, inventář:avatar
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 21
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bulvární okénko Deníku Shinobi

Příspěvek pro Tetsuya za Sat Aug 30, 2014 7:55 pm

Zdravím, milí naši čitatelia! cheers

Vzhľadom na to, že som si už v Denníku shinobi vyskúšal rolu redaktora i celebrity, zostáva mi už len fotograf. Leto je už takmer za nami, ale hádam by to ani nebol bulvár, keby sa v ňom po celú tú dobu nevyskytol aspoň jeden pikantný obrázok. So všetkou pomyselnou úctou pozdravujem tých, ktorých sa to dotýka (schválne, či ich všetky na prvý pohľad spoznáte). ^^

avatar
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bulvární okénko Deníku Shinobi

Příspěvek pro Faito Dansaku za Sun Sep 07, 2014 10:47 am

A o wallpaper je postaráno :-D

_________________
Spoiler:

Edo Tensei
Body:
- Taijutsu: 5
- Genjutsu: 5
- Ninjutsu: 0 (0,5, prostě minimum)
- Ruční pečetě: 0 (0,5)
- Síla: 3
- Rychlost: 4
- Inteligence: 4
- Chakra: 4
 
Techniky:
Genjutsu: Nake (rank C)
Genjutsu: Kansei messhii (rank B)
Genjutsu: Kettai ibuki (rank D)
Genjutsu: Assaiki (rank A)
Genjutsu: Kagami (rank E-S)
Genjutsu Shibari (rank S)

Technika tichého zabíjení na velmi vysoké úrovni

Techniky akademie

Veškeré informace: http://nsgo.forumczech.com/t167-faito-dansaku


"I Never die, but when I do, I don't..."
avatar
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bulvární okénko Deníku Shinobi

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi za Sun Sep 07, 2014 12:18 pm

Rozhovor: Faito Dansaku

Přejeme našim čtenářům pohodlné posezení u dalšího rozhovoru. V řadách Kage zůstáváme i tentokrát. Osoba, kterou si dnes vyzpovídáme vážila cestu až z Kirigakure, ale z nějakého důvodu nevypadá vůbec unaveně. Jak již bystřejší pochopili, v sídle je s námi sám Mizukage Faito Dansaku.

Jsme velice poctěni, že jste vážil cestu do Konohagakure. Jak se vám tu líbí? Nebudete svým lidem trochu chybět? Jako každý kage máte jistě fůru povinností.
Jako každý kage mám ale ve vesnici i schopné lidi, kteří se beze mě obejdou. Všichni mají své rozkazy a vědí, co mají dělat. Děkuji za pozvání.

V to doufám. Jeden takový neschopný člověk rozpoutal mezi Kiri a Konohou drobný konflikt (Válka s Iwagakure). Jaké jsou vztahy mezi vesnicemi právě teď?
"Od radního Kentara to bylo velice nerozvážné gesto, které provedl za Hokageho nepřítomnosti. Já s Hokagem mluvil a on mě ujistil, že celou situaci bude řešit, takže to nechávám na něm. Jediné, co mě mrzí, je, že padlo mnohem více lidí, než by tak bylo při útoku tří armád...

Třetí armáda se již omluvila za neúčast, nebo stále chybí informace ohledně jejich loajality?
Třetí armáda, konkrétně tedy Kumogakurská, má trochu problémy s vedením. Již několik měsíců zde není přítomna Raikage a stále nebyl, podle našich zdrojů, zvolen ani zástupce. Těžko se vede taková ohromná instituce bez vedení. Upřímně se divím, že Kumogakure ještě stojí, že ji neobsadil někdo schopnější, kdo umí využít situace. Co se tedy týče útoku, armáda nedorazila, protože jí prostě nikdo nedal rozkaz, toť vše.

Jak je vidět, chaos ve vesnicích je poslední dobou žhavým módním trendem. Nepřítel má takřka neustále šanci této nepříjemné sitace využít. Často se necháváte slyšet, že pro dobro své země uděláte vše, co je vašich silách. Máte vůbec chuť pomáhat ostatním vesnicím v případě nouze?
To, že dělám maximum pro dobro své země, neznamená, že nemám jednotky jinde. Kirigakure je v Alianci, stále drží se všemi vesnicemi neutrální nebo přátelské vztahy, ale nehodlám posílat na pomoc do cizích zemí tolik jednotek, abych tím ohrozil obyvatele Země Vody. Upřímně, kdyby se ostatní vesnice byly schopné bránit, nepotřebovali bychom si "půjčovat" vojáky z jiných zemí.

Těmi jednotkami myslíte špehy?
Ano.

Tomu bych i věřila. Nedávno u brány jistý shinobi z Kirigakure předvedl komické představení. Můžete nám osvětlit význam této nové jednotky? Šlo o sebevražednou misi, nebo zkrátka o zpackané špehování?
O tom jsem nic neslyšel. My ale komedianty netrénujeme. Jestli se v Konoze nějaký "vzbouřenec" vydával za shinobiho z Kiri, pak vás mohu ujistit, že od nás nebyl a pokud dodá Konoha popis a podobu, bude po něm vyhlášeno pátrání.

Podle toho, že se vydával za posla Sunagakure jsme odvodili, že nebyl mentálně zdráv. Je možné, že Kirigakure no jutsu bylo zavlečeno i do jiných částí světa?
Ano, stejně jako technika tichého zabíjení. Obojí se ale snažíme získat zpět pod naši kontrolu.

Stal jste se Mizukagem poměrně nedávno, ale i tak jste stihl spoustu věcí a vesnice pod vaším vedením doslova kvete. Máte teď v plánu něco co stojí za zmínku?
Plánujeme obnovit Sedm legendárních šermířů, protože takový potenciál se prostě musí využít. Stále se snažíme balancovat ekonomiku, protože kvůli výdajům na vojenství zaostáváme v jiných odvětvích. A rád bych uspořádal slavnosti Vody, které se odehrávaly vždy koncem září, leč po třetí válce shinobi byla tato kratochvíle zapomenuta. Myslím, že lidé potřebují trochu povzbuzení v těchto napjatých časech.

Lidé v Zemi Vody si našli poněkud zvláštní kratochvíli i sami od sebe. Podle očitých svědků se poblíž jezera potuluje Hitomi Yamada, bývalá Mizukage, která by měla být po smrti. Nevíte o tom nic?
Ano, a v samotném středu jezera je prý Vodní drak. Také máme na hradbách hlídkujícího hrůzostrašného shinigami a mezi domy se prohání bezhlavý jezdec...

Podle jejího nešťastného křiku by se dalo uvažovat o tom, že se jedná o ducha, ale pozůstatky Hyoutonu na onom místě spíše odkazují na bytost z masa a kostí.
Samozřejmě se vedle Hyoutonu objevily i stopové prvky Hyotonu, dosud neprobádaného, ledu podobného skupenství.

Poslední dobou je to jeden objev za druhým. Co říkáte na zvěsti o současné Otogakure? Údajně se znovu na scéně objevuje Uchiha Madara.
Ano, na ten "objev" mě upozornil už Assasin Senju. A řeknu vám to, co jsem řekl jemu: I kdyby byl Uchiha Madara skutečně naživu, i kdyby střádal plány, zatím je nerealizuje a Otogakure je členem Aliance. Nehodlám proti ní podnikat žádné kroky, dokud se nezbavíme vážnějších a podložených hrozeb. Nehodlám se honit za stíny, když mám pod nosem bandu nukeninů...

Máte snad na mysli útok na jeskynní komplex v těsném sousedství Kirigakure?
Například? (nejistý tón v hlase) Ano... nebo útok na brány Kirigakure, při kterém zemřela Nanadaime Mizukage.

Pátrání po jejím vrahovi údajně uvázlo v mrtvém bodě. To nahrává konspiračním teoriím i zvěstem, že Hitomin duch nemá po smrti klid. Máte v plánu podniknout nějaká zásadní opatření, nebo zůstanete u neosvědčených metod?
Pokud se někde skrýval shinobi s takovou silou, aby sám téměř zničil Kirigakure a celou její bývalou obranu, a přitom do té doby nebyl zpozorován, pak je pochopitelné, že má dobrý úkryt a že pátrání jde pomalu...

Zpět k veselejším tématům. Doslechli jsme se, že se u vás opět konalo výběrové řízení na post ANBU. Jak probíhá v dnešních dnech, když časy Krvavé Mlžné dávno pominuly? Našli se nadějní a talentovaní uchazeči?  
Samozřejmě. Kirigakure sice zpřísnila režimy výběrového řízení, ale i přesto našli někteří odhodlaní jedinci místo v řadách ANBU. Jak probíhá řízení nebo samotný výcvik ale prozrazovat nebudu

Váš život je jak známo hustě popsaná kniha. Existuje okamžik, který byste z minulosti nejraději vymazal, nebo jej přepsal?
Myslím, že mnohem méně je okamžiků, které bych přepsat nechtěl. neříkám, že lituji toho, co jsem provedl, ale že se to dalo udělat jinak, lépe...

To rozhodně. Je to tedy pravda, že máte syna, kterému jste se vůbec nevěnoval?
Nevím o tom,že bych měl syna a nejsem si jistý, jakou máte kompetenci hrabat se v mém soukromí. Pokud někde syna mám, radím mu, aby se tím moc nechlubil. Pro dobro Kirigakure.

V závěru našeho rozhovoru můžete našim čtenářům cokoliv vzkázat. Jaká slova zvolíte je čistě na vašem uvážení.
Někdy se musí udělat krok vedle, abychom nešlápli na hovno v cestě našeho života.

Děkuji za rozhovor.

_________________
Jutsu, body, inventář:avatar
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 21
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bulvární okénko Deníku Shinobi

Příspěvek pro Faito Dansaku za Tue Dec 09, 2014 9:13 pm

Sraz kage (již několikátý, nebudu to počítat)

tato roztomilá kratochvíle, kdy na sebe kagové křičí, vyměňují si názory a snaží se utrhnout kus flákoty pro sebe, se tentokráte odehrával v Údolí Konce.

Zezačátku se podívejme na organizaci:
To, že budou chybět koláčky paňmámy Unohany, to bylo celkem jasné. Ale nebýt ušlechtilého skutku Otokage, kagové by se ani neměli kam posadit. Očividně to chtěl mít pořadatel (Hachidaime Mizukage) ryhcle odbyté. Nebo prostě zapomněl na to, že ostatní nejsou neúnavní, a sem tam se rádi posadí. Za organizaci mu tedy dáme krásnou jednu hvězdičku z pěti...přeci jen, aspoň ten sraz svolal, že...

Nyní přejděme k hlavnímu tématu.
Emoce, puštěné ze řetězu, cválající na černých koních sprostých slov, s plameným mečem v ruce zaplavily Údolí jako velká voda.
Mizukage se zcela naivně snažil o jakési nastolení míru tím, že vyndal hlavu Uchihy Madary a začal zastrašovat ostatní kage. To je, dle názoru redakce, poněkud kontraproduktivní. Nic to ale neměnilo na tom, že Raikage cítil nenávist k nové samovládkyni Reině Kaně. Vyčítal jí, aby si tu svou *PíP* strčila *PíP*, že jeho vesnice *PíP* jen kvůli jejímu *PíPíPíP* klobouku.

To nejlepší ale teprvee přišlo. Naprosto nevychované ochranky se vložily do diskuse (zřejmě proto, že to ani pořádná diskuse nebyla) a začaly dokonce rozhodovat za své nadřízené!
Tento incident se stále stunoval různými sliby, výhružkami, odhazováním čelenek a dokonce i tasením!
Situaci, která vznikla "zásahem" Mizukageho a jeho bodyguarda (naprosté fiasko, nechápu, jak může Kirigakure ještě stát) a dalším vyřváváním, využil nukenin. Jeho bleskurychlému zásahu se prostě nedalo uniknout. Po použití speciální S++ rankové techniky "Achillova matka" chytil Raikageho i jeho ochranku za paty a opustil sraz poněkud ve spěchu.

Posledním vyrušením už byla pouze skupinka nukeninů, jejichž vyhlášení války Mizukagemu bylo spíše už jen plivnutí do tohoto moře chaosu.

Shrnutí: Tento sraz byl děs a běs od začátku až do konce. Ale redakce doufá, že se již brzy svolá sraz další, na kterém se kagové konečně pozabíjí a světu tak bude moci vládnout někdo chytrý. Třeba šéf naší redakce (ano, chci dostat přidáno).

_________________
Spoiler:

Edo Tensei
Body:
- Taijutsu: 5
- Genjutsu: 5
- Ninjutsu: 0 (0,5, prostě minimum)
- Ruční pečetě: 0 (0,5)
- Síla: 3
- Rychlost: 4
- Inteligence: 4
- Chakra: 4
 
Techniky:
Genjutsu: Nake (rank C)
Genjutsu: Kansei messhii (rank B)
Genjutsu: Kettai ibuki (rank D)
Genjutsu: Assaiki (rank A)
Genjutsu: Kagami (rank E-S)
Genjutsu Shibari (rank S)

Technika tichého zabíjení na velmi vysoké úrovni

Techniky akademie

Veškeré informace: http://nsgo.forumczech.com/t167-faito-dansaku


"I Never die, but when I do, I don't..."
avatar
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bulvární okénko Deníku Shinobi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru