Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konoha horké prameny

+9
Azurashi Shiniko
Natao Hyuurai
Shinobi
Niboru no Kentaro
Takeru Kana
Ken Uchiha
Hyūga Fū
Shiranui Heiwa
Assasin Senju
13 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Konoha horké prameny

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 29, 2014 9:17 pm

First topic message reminder :

Konoha horké prameny - Stránka 2 Konoha_Hot_Springs

Konoha horké prameny jsou velmi slavným místem. Naleznete zde velký lázeňský komplex se společnými koupelem, ale i rozdělené podle pohlaví apod.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Shinobi Sun Dec 28, 2014 7:09 pm

Pred Horúcimi prameňmi sa objavila žena. Bola mladá, človek by jej tipol tak 17, maximálne 18 rokov. Nevyzerala ako skúsená kunoichi, opak bol však pravdou. Krátke ebenové vlasy mala zopnuté do dvoch copov, z vlasov jej trčali mačacie uši, kým vlastne bola? Kto vie? Mala niečo spoločné s mačkami? Ťažko povedať. Telo mala štíhle, zahalené kimonom, napriek tomu jej bolo však vidno viac, než to bolo slušné. Už na prvý pohľad bolo jasné, že je mimoriadne vyvinutá, čo bolo neodlučiteľnou súčasťou jej schopností. V tvári vyzerala tak roztomile, nevinne, anjel, tak ju ostatní nazývajú. Je však ozaj taká, ako sa na prvý pohľad zdá?

Zameračila sa. Ako keby nad niečím premýšľala. Niečo jej tu nesedelo. Prečo by ten chlapec šiel do Horúcich prameňov uprostred naháňačky? Chcel si snáď aspoň na chvíľku odpočinúť? Absurdné, teda aspoň podľa nej, chcela sa ale nechať prekvapiť. Bez váhania vstúpila dnu a opýtala sa staršieho pána za pokladňou, kam smeroval ten chlapec, samozrejme, popísala mu jeho vzhľad pred Henge, ako vyzeral v skutočnosti síce nevedela, ale Hana ju oboznámila s poznávacími znakmi, ak by sa náhodou stalo, že by sa vrátil do svojej pôvodnej podoby. Ten jej to síce spočiatku odmietal povedať, ale keď dievčina predviedla svoje donucovacie prostriedky, okamžite jej vysypal, všetko čo chcela. Zvodne sa naňho usmiala a zamierila do šatní, kde sa bez problémov zbavila všetkého oblečenia, rozpustila si svoje krátke vlasy a s uterákom omotaným okolo tela sa objavila na plošinke vedľa spoločných prameňov. Rozhliadla sa, bolo to veľa ľudí, mnoho mužov sa za ňou ohliadalo, ale nikoho si nevšímala. Okrem chlapca sediaceho pri kraji. Bez váhania pustila uterák na zem a úplne nahá sa ponorila do vody vedľa neho. Vždy keď tu prídem, vidím tu len samých starých, zvráskavetých chlapov, ktorí sa lepia na každú čerstvú kvetinku, čo sa tu objaví. Teba som tu ale ešte nevidela, kto si? Jej tón bol milý, priateľský. Nevyzerala ako niekto, kto by ho prenasledoval. Vyzerala úplne normálne. Svoje prednosti ale nijako nezakrývala, nech si na ne pozerá, koľko chce.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sun Dec 28, 2014 10:12 pm

Oči som mal zavreté a snažil som sa relaxovať. Ak by som premýšľal nad tým, čo sa deje tak by určite uvoľnený byť nemohol. Nevnímal som pozornosť ľudí na okolo, ani dievčiny, ktorá skočila do vody a plávala ku mne. Nakoniec ale bola tak blízko, že som ju doslova "videl bez očí".
V hlave som mal okamžite pripravenú odpoveď, keby som nad ňou dlho premýšľal, tak by som mohol vyzerať podozrivo.
Som obyčajný chalan čo si prišiel vychutnať vodu, ešte chvíľku tu postojím a zmiznem, neboj sa. Povedal som, až teraz som otvoril oči a premeral si ju. Bola nádherná, to sa musí uznať, dokonca mala ušká! Nižšie to nebolo tiež vôbec zlé, keby bol Natao perverzák, určite by ju pozval na saké, neskôr ju opil a ďalej to poznáme.
Na jej "vyvinutých" partiách nezanechal moc zrak, aj keď sa pousmial, pretože narozdiel od Yaeko sa nehanbila ukázať svoje telo a to bola výhoda v boji samozrejme.
Rukou som si prešiel po vlasoch, nadýchol sa a ponoril sa do vody. Odplával som pár metrov a pomaly sa vyplavil trošku ďalej dúfajúc, že už za mnou nepôjde.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Shinobi Fri Jan 02, 2015 8:08 pm

Dievča naňho uprelo trochu udivený pohľad, Natao od nej len tak odplával, ako keby snáď bola obyčajná! To snáď nie! Pozorne sledovala, kde sa vynorí, aby mohla ísť za ním. Zastrihala uškami a vybrala sa priamo za ním, nezakrývajúc ani jednu jedinú časť svojho tela. Prítomní muži si ju obzerali, volali ju, ale nevenovala im jedinú pozornosť.
Možno ak ju niekto začal príliš otravovať, či prenasledovať, stačil jeden jediný pohľad do očí, načo sa daný človek otočil a s vystrašeným pohľadom rozbehol preč.Uprela na Nataa vážny pohľad, keď sa vedľa neho usalašila. Prosím ťa, to ti nestojím ani za krátky rozhovor? Konečne tu stretnem jediného človeka a ešte i on sa mi stráni? Odpudzujem ťa snáď? Vadí ti, že mám uši? Prečo ma sakra nikto nemá rád a nikto sa so mnou nechce normálne rozprávať? Možno mu to prišlo zvláštne, ale vplyvom jednej z jej Genjutsu techník začal pociťovať, ako na neho dolieha ľútosť. Hlavne, keď teda mala slzy na krajíčku a tvárila sa tak srdcervúco!

Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Natao Hyuurai Fri Jan 02, 2015 11:40 pm

Môj plán mi moc nepomohol, ono vlastne.. ani plán to nebol.
Len pokus dať si pozor a neupozorniť na seba. To dievča však bola tvrdohlavé a nedalo sa striasť. Chcel som byť hnusný, no po tom, čo mi tu za scénu predviedla som to nemohol spraviť.
Jediného človeka? Povedal som a poobzeral sa po ostatných ľudoch, ktorých som doteraz vlastne ani nevnímal. Uši máš bohovské. Poznamenal som pokojným, no stále bez záujmovým hlasom. Na jej poslednú otázku som len zavrtel hlavou. Myslím si, že vďaka tomuto ťa určite má veľa ľudí rado. Pousmial som sa a ukázal na jej prsia. Tá posledná veta mi nedávala zmysel, dokonca som pociťovaľ ľútosť voči človeku, ktorého som nepoznal. Čo sa to dialo?
Dúfal som, že príde nejaký jej frajer alebo niečo také a odídu obaja. Tam vonku ma predsa hľadá jedna naštvaná baba a strašne staromódna Hokage!
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Shinobi Sat Jan 03, 2015 5:05 pm

Odignorovala jeho poznámku, len sa naňho zahľadela ľútostivým pohľadom a jemne zavrtela hlavou, pričom zvončeky, ktoré mala zavesené na ušiach, jemne zacinkotali. Sama o sebe bola táto tajomná dievčina zvláštna. Môže sa ti to tak zdať, ľudia sa ma ale bez akejkoľvek príčiny boja. Nazývajú ma sirénou - podľa nich som len zmiešanina krásy a nebezpečenstva, myslia si, že zvádzam ľudí a zabíjam ich. Pritom som nikdy nikomu nič neurobila. Keby bola Pinoccio, nos by sa jej od tých klamstiev predĺžil natoľko, že by s ním mohla niekomu na druhej strane bazéna vypichnúť oko.
Táto catwoman bola dlhé roky špeciálne cvičená, je to niečo ako ANBU, avšak tento tréning nikdy neabsolvovala. Nemá city, je to ľadová kráľovná, žena dvoch tvárí. Vadilo by ti, ak by sme zašli na drink? Rada by som sa s tebou bližšie zoznámila. Opäť zastrihala ušami, čím spôsobila opäť zacinkanie zvončekov. Týmto uvrhla Nataa do Genjutsu, nemohol ho prekuknúť, nemal na to dostatočné znalosti, avšak donútilo ho to súhlasiť.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sat Jan 03, 2015 5:12 pm

Jej slová boli dosť zvláštne.. moje podozrenia ešte potvrdili a ja som si konečne uvedomil, prečo tu som.
Niečo akoby chcelo, aby som sa tu zjavil a zistil viacej o svojej minulosti a o mojej rodine. Táto túžba bola omnoho väčšia než nejaký sex s prsatou dievčinou alebo čokoľvek iné. Usmial som sa a pomalými pohybmi sa k nej priblížil. Jasné, oblečiem sa a počkám ťa vonku. Povedal som jej a venoval jej menší, no dlhší "bozk". Týmto bozkom som sa pokúsil ju nejako zmiasť alebo aspoň niečo také.. Pravda mojej odpovede bola však úplne iná, ani jej silné genjutsu nemohlo poraziť moju povahu a odhodlanosť.
Vyskočil som z bazéna, obliekol sa a potom sa strmhlav rozbehol priamo ku knižnici plný sily.

/polopresun? xD
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Shinobi Fri Jan 09, 2015 5:38 pm

Mladá kunoichi to brala ako výhru. Avšak nevedela, čo si myslí, nemohla sa mu dostať do hlavy, aspoň nie takto. Potrvá to istý čas, než to bude môcť a predovšetkým, vhodnú situáciu.
Ten bozk ju prekvapil, ale rozhodne nie vyviedol z miery. Ani ju nezmiatol. Nič takéto, na to bola príliš skúsená. Napriek pocitu výhry sa však Nataa rozhodla nepodceňovať. Mohlo to vyzerať tak, že zatiaľ všetko ide podľa jej plánov, avšak nemuselo to tak byť. Možno bol Natao rovnako dobrý herec ako ona. Venovala mu milý úsmev, hneď na to bez hanby vyliezla z bazéna, uterák si prehodila cez rameno a takto si vykračovala až do šatní, kde sa rýchlo prezliekla. Mokré vlasy našťastie nemala, takže sa nemusela obávať toho, že by mohla vonku prechladnúť.
Chvíľu na to už stála pred budovou a nechápavo sledovala Nataa, ako strmhlav kamsi uháňa. Že by sa jej snažil ujsť? Keby nemala istú úlohu, asi by sa naňho vysrala, ale takto nemohla. Zamračila sa a vybrala sa priamo za ním. (presun)
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Sat Jan 17, 2015 9:25 pm

Azurashi Shiniko

Pomalu dojdu až k pramenům, nechci jít dovnitř, ale je to jedno z mála klidných míst vůbec. Posadím se na lavičku před vchodem a pozoruji oblohu. Sezení mi po chvíli přijde nepohodlné, tak se jednoduše natáhnu a ležím. 
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Sania Senju Sat Jan 17, 2015 9:36 pm

*ľahkým krokom prechádza uličky konohy. Má však jasný cieľ. Kdesi počul, že v konohe sú horúce pramene, ktré majú blahodárne účinky na organizmus. Nikdy nebola na takom mieste, avšak o ňom už počula. V periferii sa jej mihajú siluety domov, budov, postáv a ľudí, ktorých je v týchto neskorých nočných hodinách v uliciach v skutku málo. Človek by sa tiež mohol čudovať, prečo vlastne tak malé duevčatrko sa túla po nociach sam. Znova s snažila zaspať, znova ju prebudili nočné mory. Z ubytovne vyšla len tak sa nadýchať, teraz už však ulicami prechádza s jasným cieľom. Budú mať horúce pramene aspoň z polovice tak dobré účinky na myseť, ako majú na telo? Konečne prichádza pred budovu, ktorú plánovala. prešiel zo týždeň aj niečo, od posledného stretnutiaa s mladým mužom, ktorého silueta sa črtá kdesi v diaľke.. Jeho identitu však skutočné dhalí až po chvíli, keď vzpriameným krokom podíde k bráne prameňov.* Čo tu robíš? *spýta sa vľúdne. naozaj ju zaujíma, čo sa tu tak potuluje, presnejšie vylihuje pred dverami prameňov takto v noci ako nejaký vandrák.*
Sania Senju
Sania Senju
Genin
Genin

Počet příspěvků : 70
Registrován : 04. 10. 14
Age : 28
Location : SVK

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Sat Jan 17, 2015 9:39 pm

Azurashi Shiniko

Při dotazu nově příchozí členky mého týmu jen lehce pohnu hlavou. "Já ani nevím, nudím se.." Zasměji se a následně se posadím, uvolním tím vedle sebe na lavičce místo a usměji se. Zrovna mám dobrou náladu a nechci nikoho zabít, což je pro Saniu velké plus. "Posaď se.." 
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Sania Senju Sat Jan 17, 2015 9:45 pm

*Vidí snáď dobre? Počuje všetko tak, ako má? Alebo sa jej nebodaj len zazdalo, že sa Azurashi vskutku správa slušne? Ešte stále má pred očami, ako nafúkane a drzo sa správa a vyjadroval pri ich prvom stretnutí. Ešte doteraz má v sebe zaznamenané dojmy z neho, z ich prvého stretnutia. Táto náhla zmena v nej evokuje akýsi pocit ostražitosti. Úprimne, sensei, nesensei.. nevie, či práve Azuraashi je typ človeka, s ktorým chce osamote sedieť v noci na lavičke  kdesi pred horúcimi prameňmi, v ktorých o takejto hodine asi ani nikto dokopy nebude. Uvedomuje si však, že svoj pocit.. pocit akejsi ostražitosti prred "tichom pred búrkou" nemá ešte úplne podožený. S azurashim mala dočinenia totižto len raz, aj to si ich muse oťuukať. Nie práve nadšene, ale sadne si vedľa Azurashihho pričom sa mu ani raz neotočí chrbtom a čaká čo bude chcieť prejednaať.*
Sania Senju
Sania Senju
Genin
Genin

Počet příspěvků : 70
Registrován : 04. 10. 14
Age : 28
Location : SVK

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Sat Jan 17, 2015 9:50 pm

Azurashi Shiniko

Když se Sania posadí, okamžitě se rozplácnu a dopadnu jí na klín, kde si opět lehnu. "Nehýbej se, chci v klidu ležet na měkkým." Tohle by se dalo brát jako psychická zkouška, ale vážně nechtěl jsem být na Saniu nějak zlý. "Doufám, že už je ti líp, vím, že jsem to trochu přehnal, ale jednou mi za to snad poděkuješ." Zamumlám, ale tak, aby to Sania slyšela. "Víš, trpím, vážně trpím, nedostatek spánku, mám pořád strašný hlad a vařit neumím. Víš, Sanio-chan, tvůj sensei trpí.." Začnu si stěžovat na život a pořád Sanii ležím na klíně. 
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Sania Senju Sat Jan 17, 2015 9:59 pm

*V celku prekvapene sa mikne keď sa jej Azurashi rozpľasne na stehnách hlavou. V momente na to však úplne stuhne. Jednoducho sa necítila práve v pohode, možno aj pre to, že nevie ččo od Azurashho čakať. Priam neverí vlastným ušiam. Naozaj dúfa, že mi je lepšie? Spomenie si na opätovne poranené lýtko, anova je ožetrené a rana už je zatvorená. Až teraz si uvedomí, že voda možno pommôže aj lýtku.. Musím ho ešte raz prezrieť... rozhodne sa, keďže ho má previazané obväzom. Pomaly sa uvoľňuje, čo môže z nej aj Azurashi cítiť, keďže na nej tak trocchu leží Počúva jeho reči o trpení. Hovorí to naozaj vážne, alebo hrá formu? Napadá ju posmeška. Tak čo ho trápi viac? Že trpí, že je hladný, alebo že nemôže spať? Nevysloví ju však nahlas. Len mu položí ruku na líce. Akoby sa snažila cítiť pravdivosť jeho slov ľahkým dotykom tváre. Neprerušuje ho, nechá ho hovoriť. Nechce byť doterná, nechce naň tlačiť. Ak chce, nechá ho rozprávať.*
Sania Senju
Sania Senju
Genin
Genin

Počet příspěvků : 70
Registrován : 04. 10. 14
Age : 28
Location : SVK

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Sat Jan 17, 2015 10:07 pm

Azurashi Shiniko

Přes všechnu svou "neopravdivou" bolest se začnu smát. "Nechceš mi vařit?" Nechávám její rukou dělat co chce. (Dvojsmysly plz..) Svou pravou ruku natáhnu k jejím vlasům a lehce jimi projedu. "Být shinobim je opravdu kruté, víš, řeknu ti o sobě aspoň něco a teď vážně. Od 8mi let žiju bez rodičů, otec se pro mě obětoval a matka byla zavražděna, občas slyším hlasy a zabil jsem více lidí než současná Hokage." Tímto dokončím větu a má ruka se opět zaboří do vlasů Sanii. Chci znát její reakce, jestli mi to uvěří, či ne. Pravda to byla, ale co s tím udělá, je na ní.. 
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Sania Senju Sat Jan 17, 2015 10:16 pm

*Pocíti jeho ruku vo svojich vlasoch. Nie je jej to nepríjemné, stále však je priveľmi napätá, hoci jej napätie pomaly opadáva. Srdečne sa zasmeje nad jehho otázkou a díva saa mu do očí. Počúv, čo jej hovorí. Život bez rodičov, ju samu pichne pri sdci stále priveľmi čerstvá spomienka na  ich smrť, čo spôsobí že jej ruka trochu stuhne na Azurovom líci. Možno to pocíti, ona však nerozmýšľa nad tým, ako si to Azurashi vysvetlí. "Zabil viac ľudí než súčasná Hokage?" Počula už že majú znova novú vládu dediny, avšak nejak sa tým extra nezapodievala Takéto veci idú ešte akosi mimo ňu, keďže v Konohe je pomerne krátky čas.* Občas počuješ hlasy? *Spýta sa ho trochu udivene, ruka sa jej však už uvoľní  pri nasmerovaní myšlienok na Azurashiho, nie na jej rodičov. Dúfa, že jej to snáď Azurashi vysvetlí, stále sa však nechce priveˇa pýtať.*
Sania Senju
Sania Senju
Genin
Genin

Počet příspěvků : 70
Registrován : 04. 10. 14
Age : 28
Location : SVK

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Sat Jan 17, 2015 10:24 pm

Azurashi Shiniko

Ruka Sanii poněkud ztuhla, až po chvíli mi došlo, co jsem četl v jejich spisech, když jsem dostal tým. Rukou jí pohladím po tváři a pořád se dívám na oblohu. Po tváři mi zteče slza, která zasáhne i ruku právě Sanii. "Víš, jsi opravdu ještě mladá, ačkoliv.. Jsem jen o pár let starší než ty, sám nejsem nějak starý či zkušený a sám nevím jak se před těmito hlasy vypořádat, občas mi něco říká, ať všechny zabiju, ať všechny připravím.. Sanio-chan, buď ráda, že jsi nezabila moc lidí. Vždy si všechno rozmysli, než bezhlavě vyvraždíš celou vesnici, jako já v 8mi letech.." Měl jsem hodně zlých vzpomínek, ale málo dobrých. "Jako sensei jsem na nic.. Vím to, ale pokusím se zařídit, ať nezemřeš. Pomůžu ti, když se budeš cítit sama, protože ty hlasy jsou vážně nesnesitelné." Levou ruku přiložím na ruku, kterou si na mě dala Sania a pravou jí opětovně pohladím.. 


Naposledy upravil Azurashi Shiniko dne Sat Jan 17, 2015 10:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Sania Senju Sat Jan 17, 2015 10:34 pm

*Počúva Azura. V ôsmich rokoch vyvraždil dedinu? Naozaj? Príde jej to nepredstaviteľné. Nevie, či by ona teraz dokázala zabiť niekoho, kto by ju bezvýhradne neohrozoval a nie to ešte celú dedinu. Dokonca na to momentálne neemá ani schopnsti. Aj keby ich však mala, neverí tomu, že by to dokázala urobiť. Zamýšľa sa nad tým, čo jej Azurashi povedal, priam sa jej tvár stiahne do ľahkého zamračenia, ako vidno, že rozmýšľa. Opatrne začne.* Vyvraždil si dedinu pre to, že si chcel, alebo preto, že ti to hlasy povedali? *Čaká na jeho odpoveď, má však už pripravenú aj ďalšiu otázku, tú mu však položí až keď odpovie. Tvár sa jej uvoľní keď pocíti jeho dotyk na svojej dlani. Začína sa cítiť dobre.  hĺbke duše vie, že by nemala tak ľahko povoliť na sotražitosti. Vie že Azurashiho, hoci je jej sensei, nepozná. Ale má 14 rokov. Stále je pubertiačka,, hoci sa z nej pomaličky stáva mladá žena. Dievčatám ako je ona sa chyby stávajú. Momentálne sa cíti ppríjemne, povolila na ostražitosni. Dokázala by sa teraz Azurashimu postaviiť, ako by mu hlas povedal, že má zabiť práve teraz aj ju?*
Sania Senju
Sania Senju
Genin
Genin

Počet příspěvků : 70
Registrován : 04. 10. 14
Age : 28
Location : SVK

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Sun Jan 18, 2015 11:18 am

Azurashi Shiniko

Otázka Sanii byla dost narážející na mou osobnost, zda-li jsem chtěl, či mi to hlas pověděl. "To, že něco slyším a ničí mě to zevnitř, neznamená, že to budu poslouchat, bohužel v té době jsem byl ještě dítě, nedokázal jsem to plně potlačit, takže jsem to vlastní vůlí udělal.." Vydechnu a ze tváře mi zmizí úsměv. "Po celou tu dobu mi nikdo nepomohl se s tím vypořádat." 
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Sania Senju Sun Jan 18, 2015 11:31 am

Chápem.. *potichu vydýchne slovo a palcom ruky opíše jamku pod jeho okom pričom vykĺzne svojou rukou z pod tej jeho a skĺzne ňou po jeho tvár trohu nižšie a jemne mu prstami prejde po perách. Dotykom vníma ich tvar, má snáď pocit že sú ešte pootvorené v tvare posledého Azurashiho slova. Ale nejak si neuvedomuje že vlastne hladí svojho senseia po perách. Cíti ich, cíti jeho dych, ale v hlave jej to ešte úplne nedochádza. Je priveľmi zahĺbená do predstavy, ako 8 ročný, určite zmätený, nešťastný chlapec berie na seba toľko negatívna. Prichádza k záveru, že niečo sa v ňom kedysi muselo zlomiť, zjavne nebol vždy taký, inak by ho teraz takéto veci vôbec netrápili. A má dojem, že na Azurashiim to určite nechalo stopy aj doterz. Takéto veci človeka určite poznačia. Súcitne sa usmeje keď dvíha pohľad trochu dohora. Človek by sa mohol čudovať, ž tu Geninkaa sedí na lavičke so svojim senseiom na kolenách a hladí ho po perách. Až teraz si to úplne uvedomí, ale nejak s tým nemá potrebu nič robiť. Proste len necháva túto chvíľku plynúť.*
Sania Senju
Sania Senju
Genin
Genin

Počet příspěvků : 70
Registrován : 04. 10. 14
Age : 28
Location : SVK

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Sun Jan 18, 2015 11:47 am

Azurashi Shiniko

Po chvíli mi dojde, že Sania je teprve Genin a že takové věci by ještě neměla brát v potaz. Lehce se pousměji, když mi prstem projede přes rty a sám jí znovu pohladím po vlasech a následně po krku. "Ve 14ti jsem byl už Jounin, pomůžu ti zesílit, neboj se. Všechno co potřebuješ je pár svitků a nakonec nějaká epická technika, kterou si zajistíš výhru v boji. Ale to si nechme na jindy, chci aby si ještě nějakou dobu relaxovala." Rukou jí z krku sjede až po rameno a poté se trochu zvedne. 
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Sania Senju Sun Jan 18, 2015 12:00 pm

*Počúva Azurashiho, má však pocit, že jej pozornosť sa trochu stráca priamo úmerne tomu, ako jeho ruka klesá po jej krku. Slabúčko sa zachveje a slabo vydýchne. Má pocit, že by trebalo premserovať myšlienky, hoci sa jej teraz absolútne nechce rozprávať. Azurashi hovorí o tom, ako zosilnieť, orozprával jej to máličko o svojom etstve a pritom jej rukou prechádza po vlasoch, po krku, po ramene. Neubráni sa, privrie oči a prehĺbenejšie dýcha. Prreečo sa tak správa? Nemala by byť ostražitá? Sedí tu s masovým vrahom. Zvláštne, ale pri tej myšlienke, myšlienke na to, čo Azurashi vykonal, sa jej teraz, v tejto chvíli chce smiať. Akoby to bola len zveličenina nejakej úplne obyčajnej udalosti. Zvláštne, ako človek niekedy chce potlačiť všetko negatívne len pre to, aby si vychutnl pozitíva, ktoré mu prináša prítomný moment. Cíti, že Azurova hlava sa trochu dvíha. Prudko nadvihne obočie a otvorí oči, nechce aby sa dvíhal, chce snáď, aby tento moment trval minimálne celú noc. Nechce prerušovať to krásno. Pozrie mu do očí, a má trochu obavu, či to sáď Azurashi necíti rovnako. Možno je len ona hlúpa pubertiačka. Možno takéto veci berie príliš osobne?*
Sania Senju
Sania Senju
Genin
Genin

Počet příspěvků : 70
Registrován : 04. 10. 14
Age : 28
Location : SVK

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Sun Jan 18, 2015 12:27 pm

Azurashi Shiniko

Pořád se na Saniu usmívám, tedy do doby, kdy se posadím a zadívám se Sanii do očí. Levou rukou jí opět pohladím po tváři a lehce se k ní přiblížím. "Neřeš negativní věci, pokud jsou na světě ještě věci pěkné." Opět se k Sanii přisunu a jemně jí kousnu do spodního rtu. Následně jí pravou rukou chytnu její ruku a rtem ocucávám ten její. (xD)  "Hokage mě za tohle zabije" Pomyslím si, ale nějak nepřestávám. 
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Sania Senju Sun Jan 18, 2015 12:39 pm

*Sleduje ho, čo robí a pocity sa v nej miešajú. Už by možno naozaj uverila, že je to len jednostranné, keď Azurashi čosi zašepká a už pocíti jho zuby na svojej pere. Ľahko sa usmeje, privrie oči a bozk opätuje, pričom sa k nemu pritúli trochu náruživejšie, ako možno pôvodne zamýšľala. Mala by rozmýšľať, že čo bude potom? Predsa len, je to môj Sensei, doprdele!! povie si v duchu a možno ju to trošičku zabolí. Čo bude potom? Čo ak to nebude fungovať? Trochu pri týchto myšlienkach povolí. Keď však cíti že Azurashi snáď neprestáva, tak sa tým prestáva aj ona zaoberať. Vykĺzne z jeho ruky a ľahko ho objíme okolo krku pričoom sa mu prstavi pohráva na pokožké zátylku vo vlasoch. Kdesi hlboko v hlave jej znie otázka. Čo bude ďalej?*
Sania Senju
Sania Senju
Genin
Genin

Počet příspěvků : 70
Registrován : 04. 10. 14
Age : 28
Location : SVK

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Sun Jan 18, 2015 12:54 pm

Azurashi Shiniko

Byl jsem svým způsobem rád, že to dopadlo takhle, ale vázat se na někoho z týmu a ještě je chránit? Tohle celé by pro mě znamenalo jistý zvrat v životě. Někde uvnitř jsem otevřel své city Sanii. "Už hodně-krát se stalo, že měl sensei něco se svou žákyní ne?.. Vlastně ne.." Když tak nějak promýšlím celou historii shinobi co jsem znal, u toho se však soustředím, aby Sania nic nepoznala, zvednu jí a posadím na sebe, přičemž jí chytnu obě ruce a jemně kousnu do krku, kde se přicucnu a začnu dělat cucáky. 
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Sania Senju Sun Jan 18, 2015 1:14 pm

*Prekvapene zhíkne, keď cíti že je s ľahkosťou nadmihnutá a už sedí na Azurashim. Je jej príjemné, že jeho silu môže vnímať aj z taakejto stránkyy- ako pozitívnu, a nie len deštrukčnú. Cíti kusanec do hrdla a následné snáď prisilné sanie na hrdle. Na chvíľku zakloní hlavu a slabo vzdychne, avšak po chvíli si narovná, znova si "vyslobodí" ruku z pod tej jeho, svojou dlaňou mu nechádza od spodu po bruchu, hrudníku, krku až k brade, kde zastaví, jemne ju chytí s dvíha vyššie tak, aby sa mu mohla zadívať do tváre. Z časti pre to, že chce Azurashimu vidieť do tváre, snáď pre to, aby z nej skúsila vyčítať, čo sa mu melie hlavou, a z časti preto, lebo má pocit, že možno viee, kam by ďalšie bozky smerovali. Akímsi spôsobom aj dúfa že by tam smerovali. Keď sa mu zahľadí do tváre, chce niečo povedať... čo však?* Hm... *začne a trošičku tápať. Nevie vlastne prečo t robí, prečo prerušuje túto chvíľu. Má však pocit, že je to správne.* Inak... naučila som sa tie techniky.*Zahlási potichy a veselo sa zoširoka usmeje.*
Sania Senju
Sania Senju
Genin
Genin

Počet příspěvků : 70
Registrován : 04. 10. 14
Age : 28
Location : SVK

Návrat nahoru Goto down

Konoha horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Konoha horké prameny

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru