Klan Uesugi

Goto down

Klan Uesugi

Příspěvek pro Kenji Uesugi za Sat Sep 06, 2014 9:29 pm

                        
"Žiju abych sloužil"
Klan Uesugi je v Kiri klan s velmi dlouhou historii. Už od dob první velké války ninju bojují předkové ve jméně Mizukage/ho v prvních řadách každé linie. Klan si vždy hodně zakládal na pokoře a oddanosti vesnici a boji pro vyšší principy, proto je také mnoho  z nich mezi Oininy a jednotkami ANBU ve vysokém postavení. Většina z nich zemřela v anonymitě aniž by někdo věděl že kdy někdo se jménem Uesugi žil. Jméno není důležité, přece jen jsou to jen stíny beze jména. Ale pro ně je život a smrt jen pouhá hranice, kterou s radostí překročí ve jménu svého pána.

Jejich existence jako taková je skrytá a je to takové malé tajemství Kiri o kterém ví spíše jen vysoce postavení. Za druhého Mizukage se z jejich klanu stala taková farma na elitní zabijáky a vytvořili elitní skupinu pod přímým vedením Mizukage. Jejich jméno bylo nahrazeno barvou, nebo číslem, zvířetem. Hlava rodiny zvaná „Aka“ byla prvním osobním stínem, jež chránil Mizukageho. Této cti dosáhl klan i pod vládou třetího Mizukage a během vlády čtvrtého žili také v doměnce že ho chrání a dělají pro vesnici jen to nejlepší.


Změna přišla až když se do čela vesnice dostala pátá Mizukage, Mei Terumi. Vesnice se změnila a s ní i přístup ke klanu Uesugi. Klan dostal zpět své jméno a byly uvolněni ze služby. Pro hodně z nich to byla ztráta smyslu života a hodně z členů klanu uteklo a stalo se nukeniny, protože počáteční myšlenka a funkce klanu byla za ty roky změnena spíše na posedlé vrahy prahnoucí po krvi a nemyslící stroje. Přesně tak jak bylo zamýšleno. 


Ale v klanu i přesto zbylo pevné jádro, které nadále trénuje a dodržuje běh klanu stejný jako doposud a učí nové generace řemeslu klanu Uesugi. I přesto že už je to hodně dlouho, dodnes se v klanu učí stejný kodex a pořád trénují své potomky už od mala. Je pravda že časem klan spíše vymírá a dnes je opravdu spíš malý a jejich filozofie už není tak radikální. Stále je každý připraven zemřít pro vesnici a sloužit jí, ale jejich život je teď spíš volnější.


Jejich hlavním zaměřením je boj s mečem – kenjutsu, ve kterém vynikají a vlastní několik vlastních technik a stylů boje. Dále se mezi nimi předává technika tichého zabíjení a perfektní znalosti anatomie lidského těla. Hlavním poznávacím znamení klanu Uesugi jsou jejich šedé vlasy, které v Kiri nejsou moc přirozené.  
avatar
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Klan Uesugi

Příspěvek pro Hokori Mai za Sun Sep 07, 2014 8:07 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru