Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+29
Kaori
Reina Kana
Misha Haybushi
Himiko Hoozuki
Hine Kureta
Hodnostári
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Shizuka Yoru
Tobias Ohara
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Faito Dansaku
Yuki Katsuragi
Kangae Mizutsuchi
Hisa Kaguya
Hyuuga Mikomi
Muon Kansoku
Goku
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Kenji Uesugi
Kashike
Keigo Nakagami
Ghepard Haybushi
Gats Terumi
Akuma Saito
Gunji
Hirin
33 posters

Strana 8 z 18 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Sat Aug 02, 2014 10:21 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Mist-adminbldg
Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.

Kancelář Mizukage - Stránka 8 14imuf8

Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její sekretář/ka.

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
BTW: Neberte to doslova, Mizukage je taky jen člověk Very Happy
BTW: Autorská práva na tenhle post patří Lady Hitomi Yamada, Hachidaime Mizukage. xD


Naposledy upravil Hirin dne Thu Jul 23, 2015 11:00 pm, celkově upraveno 2 krát
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Oct 04, 2014 7:08 am

Faito

Když Kiseki odešel, opět jsem chvíli přemýšlel o tom, co t eď bude se světem. Co se asi tak děje v jiných vesnicích, jestli se mě ostatní kage bojí, jestli už osnují plány, jak nás srazit na kolena a opět donutit sedět ve stínu Konohy.
Mrštil jsem sklenku proti zdi. Něco u okna poplašeně zapískalo. Netopýr držící vzkaz. Vzal jsem ho a v baru u vína jsem vyhrabal kus ovoce a podal mu ho.
Přečetl jsem dopis.
Akuma no Saito? pomyslel jsem si, došel ke skříňce a začal probírat složky, až jsem ji našel.
"Pouze Raikage ji chránil před zapsáním do bingo knihy..."
Mé oči přelétaly z řádku na řádek a co jsem četl, se mi vůbec nelíbilo.

Sedl jsem ke stolu a začal jsem psát.

DOpis:

Dopis jsem nakonec připevnil k netopýrovi a nechal ho, ať odletí, kdy bude chtít.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Oct 04, 2014 8:10 am

Komori


Nedojedl ani pořádně kus šťavnatého ovoce a již musel letět zase zpátky. Opět hlasitě zapískal, když dostal nový dopis a otevřeným oknem vyskočil směrem k Akumovi. 
Cesta byla dlouhá, ale malý netopýr letěl s chutí za svým pánem, nesl mu však více informací, než byl jen dopis...
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Oct 05, 2014 6:13 am

Faito

Byl čas. Trochu mě mrzelo, že legendární šermíři nedorazili zpět, ale o to lepší jistě je jejich trénink.
Vzal jsem si všechny věci, klobouk kage a vyrazil před bránu.

// přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Tue Oct 28, 2014 7:53 pm

Kangae Mizutsuchi

Pomalu se vracím z další extrémně obtížné mise, tentokrát však se raněný fyzicky, ale psychicky. Cestou si upravuji vlasy a tak nějak oblečení, přeci jen nechci před Mizukagem vypadat nějak špatně, abych v něm neprobudil špatné očekávání. Ještě si přendám katanu na pravý bok, jak se správně sluší a zaklepu na dveře. Když zjistím, že Mizukage je nepřítomen vytáhnu si papír a tužku. Na dveře přilepím tento vzkaz: Zdravím vás, Mizukage-sama. Vím, že má hodnost a zkušenosti nejsou moc veliké, ale i přes to vás prosím o jedno, jsem posledním žijícím členem svého klanu a naše schopnosti jsou určitě skvělé. Právě proto, bych vás chtěl o něco poprosit, chtěl bych svůj klan obnovit, jenže nechci ho obnovit do světa válek a bolesti. Rád bych byl vyslán na speciální misi do jiné vesnice, nejlépe co nejblíže k těm legendárním Shuuketsu. Dokážu se o sebe postarat a mí salamandři by vám mohli donášet informace. Chci mír na tomto světě a právě proto vás prosím o to, aby jste mě na nějakou takovou misi pustil. Zvládnu to, slibuji! Udělám vše pro dobro Kirigakure! Budu se snažit posílat informace, ale pro teď opouštím vesnici, vydávám se do Tsukigakure no Sato. S pozdravem Kangae. Nakonec se dám na odchod, nikde se nezastavuji, jdu přímo z vesnice. 
//přesun
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Nov 12, 2014 7:22 pm

Faito

Ještě nad ránem jsem se vrátil do vesnice. Můj životní sen se splnil. Teď už jen dokonat dílo, které jsem začal. Na řadě je Konoha a zbytek velkých vesnic...
Vyšel jsem nahoru na schody a strhl vzkaz ze dveří. Chvíli jsem přemýšlel a trochu jsem si povzdechl, když jsem si vzpomněl na to, kdo je Kange. Ale což, trochu mu pomůžeme v jeho snažení...
Vešel jsem do kanceláře, položil záhadnou skřňku na stůl a napsal jsem rozkaz. Dal jsem ho strážím a posadil jsem se ke stolu. Pozvánky na sraz kagů byly už rozeslány, teď stačilo jen pořádně si připravit svůj plán... Plán, po kterém už na světě konečně zavládne mír...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yoko Terumi Wed Nov 12, 2014 7:48 pm

//Nevedela som, ako ospravedlniť tú svoju neaktivitu na misii a vysvetliť, prečo Yoko "záhadne zmizla", tak som to napísala aspoň takto ^^"
Prechádzala som ulicami. Nevšímala som si okolie. Hlavu som mala sklopenú, dívala som sa na zem a cestou počítala, koľko kamienkov sa mi vplietlo pod nohy. Nebola som vo svojej koži. Nie dnes.
Môj úsmev sa kamsi vytratil a nahradil ho sklený pohľad. Niečo ma trápilo. Pod hrubou bundou, na bruchu, sa mi cez pečať črtala obrovská jazva.
Misia v Iwe, ktorej som sa zúčastnila, teda aspoň som chcela, pre mňa skončila katastrofálne. Prežívala som krušné chvíle. Nie len že som utrpela ťažké zranenie, musela som sa popasovať s démonom, ktorý ma chcel psychicky utýrať rôznymi obrazmi mŕtvych, kopou krvi, ktoré som videla už skôr. Nebola som zvyknutá na zabíjanie, preto mi takéto niečo prinášalo strašné muky. Odpadla som a zobudila sa tu. V Kiri. Z misie som vypadla hneď ako začala, čo bolo pre mňa predovšetkým hanba.
Hanbila som sa rodičom ukázať na oči. Bála som sa, že by mi snáď do očí vykričali, aká som neschopná. Priznávala som si, že som, ale takúto kritiku od ľudí, od ktorých by som skôr čakala podporu, nezniesla. Ale čo iné mám očakávať od vodcov klanu?
Objavila som sa pred budovou Mizukageho. Nevedela som, kam ísť, tak som prišla sem, dúfajúc, že mi človek, ktorý vo mne vzbudzuje toľko strachu, pomôže a ukončí moje trápenie.
Vošla som dnu a vykročila po schodoch, až úplne hore. Inokedy som zvykla nadávať čo najhlasnejšie, dnes som ale výnimočne bola ticho. Zastavila som sa pred vstupnými dverami do kancelárie a zdvihla ruku, že zaklopem. Avšak presne pred dverami som zaváhala a tak som tam len tak stála. Mám tam ísť či nie? Bude ochotný pomôcť mi? Kládla som si otázky. Povedala som si ale, že to musím aspoň skúsiť, preto som jemne zaklopala a čakala na vyzvanie.


Naposledy upravil Yoko Terumi dne Wed Nov 12, 2014 7:50 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Ne)
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Nov 13, 2014 4:37 pm

Faito

Už jsem se chystal vyrazit na hřbitov. Skříňka byla bezpečně ukryta a čekala na svou příležitost, když v tom někdo zaklepal.
"Dál!" zavelel jsem a usadil se v křesle. Vešla mladá Terumi. Když jsem ji viděl naposledy, zůstávala u obléhacích strojů, ale co s ní bylo dál, jsem nevěděl.
"Co potřebuješ?" zeptal jsem se a pro z krácení času začal psát kondolence.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Reina Kana Thu Nov 13, 2014 5:08 pm

Vůbec mě nepřekvapuje, že na mě nasadil tolik lidí. Měl na to právo, nevěděl jak se budu chovat, až zjistím, co udělal. Doprovázena dvěma sférami, už vypovídalo za vše. Buď jsem se bála, nebo jsem něco chystala. Ochranka otevřela dveře do jeho kanceláře a já spolu se sférami vešla dovnitř. Sféry se zastavily u dveří a nehnutě postávaly.
Já jsem přistoupila blíže a dala si dolu kapuci. Zadívala jsem se na něj, v mích očích nebylo zrovna poznat na co myslím. Spíš jsem se nemohla rozhodnout co mu řeknu.
Pak jsem jen pozvedla ruce a zatleskala mu.
"Klobouk dolů, Faito."
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Nov 13, 2014 5:15 pm

Faito

Než jsem stihl Yoko vyslechnout, vešel velitel ANBu a kývl na mě.
"Omlouvám se, ale tohle je důležité, odejdi, prosím..." řekl jsem Yoko, ale znělo to spíš jako rozkaz.
Podíval jsem se na Reinu a přemýšlel, jak rychle bych dokázal tasit, kdyby něco zkusila.
Zkontroloval jsem i sféry Rinneganu a až poté jsem vstal z křesla.
"Děkuji, lady Otokage..."
Tak už jsem jí dlouho neřekl. Schválně jsem volil slova, která ode mě naposledy slyšela, když jse sloužil pod jejím vedením.
"Doufal jsem, že najdeš vzkaz a že ho pochopíš... ale řekni upřímně, co čekáš od tohoto setkání?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Reina Kana Thu Nov 13, 2014 5:21 pm

Lady Otokage? hrklo ve mě. Udělal to snad schválně, kvůli mě? Vzbudit ve mě otázky a pochybnosti tedy uměl na výbornou.
"Že už si konečně přestaneme hrát na drsňáky a normálně si promluvíme. Lidé Otogakure čekají, že pomstím padlého Otokageho, a jak to mám udělat, když vlastně nemůžu? Pomyslel si na to, jak se bude aliance tvářit, až zjistí, že ve vedení jsou dva nesmrtelní kágové momentálně jedna dvě žijící legendy? Já nevím jestli si tohle promýšlíš, nebo vymýšlíš za pochodu, ale upřímně díky. Tímhle krokem si nastartoval to, o čem jsem hodně dlouho pochybovala." mluvila jsem klidně. Mohla jsem působit i uvolněně.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yoko Terumi Thu Nov 13, 2014 5:23 pm

Chcela som vstúpiť. Porozprávať sa s Faitom z očí do očí, ale opäť do toho niečo prišlo. Nejaká žena i s nejakými dvoma poskokmi. Bez slova som odstúpila od dverí. Samozrejme, Mizukage-sama. Sklopila som pohľad. Nálada mi klesla na bod mrazu.
Bez slova som sa otočila. Možno som bola trochu sklamaná. Ale mohla som si za to sama. Prišla som sem v nevhodný čas a toto zjavne bolo niečo, čo náš drahý Mizukage nemohol odložiť.
Nahlas som si povzdychla a tichým krokom som odtiaľ zmizla. Mierila som domov. Nechcela som tam ísť. Ale nič iné mi neostávalo. (presun)
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Nov 13, 2014 5:34 pm

https://www.youtube.com/watch?v=GH-DbRhp4BQ


Faito

Působila uvolněně. Byla mi vděčná, protože jsem zabil někoho, kdo jí lezl do zelí. Na jednu stranu mě trápilo, že jsem musel odstranit toho schopnějšího z vůdců Otogakure, na stranu druhou to bylo dobře - kdyby se dostal k moci a rozhodl se odstoupit od dohody, byl by s ním mnohem větší problém. Pomalu jsem vykročil k Reině. Došel jsem k ní. V mých očích nebyla ani kapka strachu, ba co víc, byl jsem spokojený. Ten úsměv musela nesnášet.
"Ty to stále nechápeš?" řekl jsem a pomalu natáhl ruku.
"Dám ti Otogakure. Za týden svolám sraz v Údolí Konce. A tam požádám vůdce ostatních vesnic, aby složili přísahu o věčném míru. Myslíš, že když ji složí, jak ty říkáš, dvě nesmrtelné legendy, že se ostatní nepoddají?"
Dotkl jsem se jí a pohladil ji po tváři. Jako kdyby mě nemohla zabít jediným pohybem, jedinou myšlenkou. Byl jsem si jistý sám sebou.
"Ty mi neublížíš, Reino. Vděčíš mi za tolik věcí. Máš zpátky svou vesnici, zbavil jsem se muže, který tě chtěl zabít, a ani nečekám slova díků... Ale žádám protislužbu: Už nikdy, NIKDY neproliješ krev neoprávněně. Země spolu nemusí válčit. Když zničíme zárodky temnoty hned ze zažátku, můžeme si konečně žít vlastní životy!"
Poslední slova patřila hlavně jí. Pořád jsem ji slyšel mluvit o tom, jak ji do všeho nutili, jak měla svázané ruce a nemohla se odprostit. Teď konečně nastala ta chvíle klidu, kdy se mohla zamilovat, do koho chtěla, nemusela si stále krýt záda, mohla si dělat, co si zamanula.
"Řekni svým lidem, že jsme zabil Madaru. Stejně ti neuvěří. Nikdo neuvěří. Nikdo nepřipustí, že by mohl tak mocný muž padnout. Budou doufat, že tam stále někde je, ale jistí si nebudou. A právě v té době budeš mít klid..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Reina Kana Thu Nov 13, 2014 5:50 pm

Sledovala jsem každý jeho pohyb. Moc dobře jsem si uvědomovala, že jsem už podruhé na jeho území a teď poprvé částečně chráněná.
Nevěděla jsem jak správně formulovat svoje myšlenky. Chtěla jsem mu poděkovat, kolik lidí tohle pro mě udělalo? Když mě pohladil, tak jsem na okamžik zavřela oči, ale pak je zase otevřela. Zvažovala jsem dlouho nabídku Crystal. Teď ji budu muset odmítnout, Faito mi dal nabídku vyššího kalibru a ceny, která se prostě nedá odmítnout.
"Děkuju." šeptla jsem k němu přidržela jsem jeho ruku tou svou na mé tváři. Čekala jsem cokoli od tohoto setkání jen ne to, že se takhle zlomím sama.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Nov 13, 2014 5:59 pm

Faito

Ještě chvíli jsem jí dopřával dotek, který jí byl příjemný, ale pak jsem ruku stáhl.
"Dalo mi hodně práce, než jsem tě přesvědčil, že mi na lidech záleží."
Úsměv se vytratil a vystřídala ho vážná tvář.
"Otogakure je tedy tvá, zařiď si to jak chceš. Jsi konečně volná, tak si to nezkaž. Nerad bych zabíjel dalšího člověka s Rinneganem jen proto, že se neumí udržet na uzdě..."
Podíval jsem se jí do očí pevným pohledem, který utvrzoval, jak moc vážně to myslím.
A teď, pokud nemáš žádné otázky, můžeš jít. Uvidíme se příští týden na srazu. Počítám s tvou podporou, Reino..."
Lehce jsem se uklonil, byť jsem měl celou dobu navrch. Chtěl jsem jí projevit vděk za to, že neudělala žádnou hloupost. A také jsem nemohl zapomenout na to, co jsem k ní kdysi cítil a co mám uložené hluboko v srdci.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Reina Kana Thu Nov 13, 2014 6:05 pm

Kývla jsem a měla jsem na odchodu, ale nemohla jsem bez té odpovědi odejít.
"Proč si to vlastně udělal, když si mě chtěl předtím zabít? Proč si to neudělal, když si tak lehce zabil Madaru?" potřebovala jsem to vědět. Nemůže ve mě něco vzbudit, a pak mě prostě poslat pryč.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Nov 13, 2014 6:16 pm

Faito

"Nevzpomínáš na náš rozhovor v Údolí Konce?" zeptal jsem se a usmál se.
"Já tě nikdy zabít nechtěl. Chtěl jsem z tebe jen dostat tu pomstychtivou, nevyrovnanou povahu, která ničila, na co přišla. Víš moc dobře, že v jádru duše nejsi zlá, stejně tak jako já. Jen doba nás tlačí do nepříjemných situací..."
Na chvíli jsem se odmlčel a snad se odhodlával k následujícím slovům.
"A protože od první chvíle, kdy jsem tě viděl, bych na tebe nedokázal vztáhnout ruku..." dodal jsem slovy prostou, leč významem nedocenitelnou větu.
Pak jsem se trochu usmál, abych odlehčil situaci.
"Ale rozhodně na to nespoléhej..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Reina Kana Thu Nov 13, 2014 6:20 pm

"Jistě, nepopírám, že mi ztuhla imaginární krev v žilách, když ses mě dotkl." pousmála jsem se. Holt mysl si to pamatuje.
"A ještě jedna otázka, bůh ví, kdy budu mít zase tu příležitost, proč ses stal Edo tensei, muselo to být dobrovolně, protože někdo tak silný by se nenechal jen tak zabít."
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Nov 13, 2014 6:25 pm

Faito

"Protože s Edo tensei jsem získal nedozírné možnosti. Nekonečná zásoba chakry, nesmrtelnost... Můžu bdít nad obyvateli Kirigakure, dokud neuznám, že se můj čas naplnil, a sám neodejdu..."
Ano, byla tu možnost, že někdo prostě přijde a zapečetí mě, ale to bylo jen malé riziko za nedozírné možnosti.
"Stal jsem se jím dobrovolně. Nechal jsem Kashikeho, aby mě setnul. Jistě si ho pamatuješ, také sloužil pod tebou. Dokonce byl poblíž, když jsi "zemřela"..."
Chvíli jsem mlčel, ale pak se mi koutky zvedly v lehkém, zvědavém úsměvu. Jako kdybychom hráli na pravdu.
"Řekni, když jsi měla Rinnegan, když tě poprvé probrali. Proč jsi mě nepřišla zabít? Neměl bych šanci..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Reina Kana Thu Nov 13, 2014 8:18 pm

"Nemohla jsem, nesměla. Měla jsem v sobě rozkazy. Madara mi nedovoloval prakticky opustit vesnici. Když jsem se dozvěděla, že s tebou spolupracuje, tak jsem se naštvala a dal mi rozkaz tě nezabíjet. Tak jsem se šla zbavit jeho rozkazů po svém. Jenže potom jsem už na to neměla nějak chuť vrátily se mi zpátky city." dořekla jsem svůj dlouhý pravdivý monolog
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Nov 13, 2014 8:25 pm

Faito

Trochu jsem doufal v jinou odpověď, takže jsem mlčel. Co na to také říct, že...
Vytáhl jsem tedy další trumf:
"Hitomi žije..." řekl jsem.
"Skrýval jsem ji, protože jsem nehodlal riskovat další útok na svou vesnici. Je ve svém domě s Daisukem a vychovává Karin... Nechtěl jsem ti to říkat, ale už to ví dost lidí a nebezpečí už pominulo, takže..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Reina Kana Thu Nov 13, 2014 8:33 pm

Už jsem si myslela, že mě nic nepřekvapí.
"COŽE?!" vyjekla jsem překvapeně. Panebože, co má tenhle muž ještě na svědomí?
"Truchlila jsem pro ní. Víš jak mi na tom záleželo?" pak jsem se ale zarazila, pořád je to moje konkurentka. Tak jsem se narovnala a uhladila si plášť.
"To je fajn, že je naživu." řekla jsem klidně, jako by se nic nestalo. Začínala jsem se obávat toho, co přijde dál.
"Ještě něco, co bych měla vědět, jestli tě mám příští týden podporovat?"
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Nov 13, 2014 8:38 pm

Faito

Pozoroval jsem její reakce a v hloubi duše jsem se bavil. To víš, Reiničko, byl jsem pilný...
"Hlavu Madary mám pořád u sebe..." řekl jsem jen a gestem ruky jsem ji pobídl, že je čas jít.
"Ale stále mám na starost bezpečnost vesnice, takže myslím, že náš rozhovor je u konce. Rád jsem tě viděl. Užívej nového života, Lady Otokage..."
A zase to označení, jako kdybych jí chtěl něco sdělit. Nebo jsem ji jen vodil za nos, protože jsem měl ještě stále radost ze svého činu.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Reina Kana Thu Nov 13, 2014 8:42 pm

"Jistě." pronesla jsem sarkasticky, to že zabil jednu z možností, jak být opět živá, jsem raději už neříkala, protože by to špatně dopadlo a Assasina zabít nemůžu. Povzdychla jsem si a pokynula sférám, aby šly napřed. Vyšly ze dveří a já za nimi, ale ještě jsem se otočila ve dveřích.
"Tak příští týden." mrkla jsem na něho a nandala si kapuci na hlavu a vyrazila k bráně.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuki Katsuragi Sun Nov 16, 2014 3:05 pm

Po obchůzce kolem vesnice jsem byla velice znuděná a již dlouho jsem neměla misi. Od života jsem moc nečekala, byl nudný, nijak vzrušující, jediné mí vzrušení bylo z boje a z momentu, kdy má čepel prošla něčím tělem, pomalu jsem ztrácela své emoce a není divu, i když nerad člověk zabíjí čím víc lidí zabije tím se stává méně citlivým, možná že je to dobře co já vím? Tak jsem si šla pro misi k Mizukagemu a zaklepala na jeho dveře.
Yuki Katsuragi
Yuki Katsuragi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 10. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Nov 17, 2014 5:19 pm

Faito

Usedl jsem zpět ke stolu a sepisoval, co chci říct na srazu kagů. Doufám,ž e tam budou.
Jelikož jsem nepotřeboval spát, čas pro mě byl naprosto irelevantní. jen jsem se nadál a už zase uteklo několik dní.
Kdosi zaklepal na dveře.
"Ano?" vyzval jsem jej dál a došel k zrcadlu. Vytáhl jsem speciální mast od Mikomi a druhou od Hineho. Přes pravé oko jsem totiž měl šerednou jizvu, která se trhala čím dál víc. Zaceloval jsem ji tedy a vida v zrcadle mladou chuuninku, zeptal jsem se:
"Co potřebuješ?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 18 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru