Rinku no Raijin (Done)

Goto down

Rinku no Raijin (Done)

Příspěvek pro Sasuke Tobirama za Tue Sep 23, 2014 9:26 pm

Meno: 
Lillien
Prezývka: 
Pandí pustovník, Lily, Rinku no Raijin
Occupation:
 -smer Tsukigakure no sato
Vek: 
?? 
Rank:
 A rank
Výška: 
160 cm
Váha: 
50kg
Charakteristické Črty:
Blond vlasy, jasno modré oči, podivná neidentifikovateľná aura

_______________ Osobné info _______________

Vnútorná charakteristika: Lily bola od malička vychovávaná mimo dosah ľudskej ruky. Celý život v podstate prežila medzi pandami, ktoré sa o ňu starali ako o odkaz istej, už nejaký čas mŕtvej shinobi. Kvôli tomu v podstate stále príliš nepozná ľudskú náturu. Sama je veľmi úprimná, trocha tvrdohlavá no hlavne neznalá a tak sa dá celkom ľahko oklamať. Každopádne je veľmi podozrievavá a samozrejme do sveta z pandej dediny nevyšla bez rád, ktoré jej radili spoliehať sa len na seba samú. Lily chápe, že je ľudská nátura krutá a nepríjemná, preto tieto rady mieni dodržovať a spoliehať sa len na jej vlastnú intuíciu a podobne. Do vnútornej charakteristiky by sa dala chápať aj aura, ktorá z jej tela vychádza. Keď ju človek stretne, cíti sa skôr ako v prítomnosti nejakého zvieraťa. Nie besného, no majestátneho  a tajomného.

Vonkajšia cahrakteristika: Až na nerozpoznanie od svojej vlastnej matky. Má každopádne pár znakov, ktoré má odlišné. Napríklad vlasy. Lily ich má dlhé až po stehná, voľne rozpustené a v ofine zostrihané tak, aby jej moc nepadali do očí. Lily je každopádne menšieho vzrastu a na prvý pohľad môže vyzerať trocha krehko, nenechajte sa však zmiasť. Jej oči naberajú jasno modrú farbu a pohľad má prenikavý. Človek má pocit, že mu vidí priamo do duše. Jej oblečenie býva dosť strohé, zväčša len jeden či dva kusy látky. má však slamák ktorý však prevažne nosí na chrbte. Teda z jej oblečenia tiež človek dokáže usúdiť, že jeej tak troška chýba cudnosť.
_______________ Schopnosti _______________

Kekkei Genkai: 
Shouhasou

Štýl boja a schopnosti: Lily je vlastne dosť “unikátny” bojovník, čo sa týka balancovania jej schopností v rôznych odvetiach. Aj keď sú jej schopnosti najvýraznejšie v Ninjutsu, Taijutsu a Genjutsu nezaostávajú o moc. Za veľa môže prevažne genetický kod, no ešte za viac jej tvrdý tréning medzi kuchiyosenmi, ktorých ovládala jej matka. Ovláda unikátny bojový štýl zvaný “panda no suiken” teda pandieho opilého bojovníka. Nie je to ani tak technika, ako skôr spôsob taijutsu boja buď s holými rukami, alebo s bambusovou tyčou či s katanou a kopijou. Prípadne sa pri tomto štýle využíva aj “slamák”, ktorý je v skutočnosti z pevného, aj keď ľahkého dreva posilneného chakrou a slúži ako ručný “štít”. Tento bojový štýl pri tom využíva aj bez alkoholového opojenia, aj keď vtedy nie je natoľko účinný.
Ninjutsu zložka jej schopností zahrňuje prevažne jej Kekkei Genkai. Celý život vyrastala s pandami a tie ju nenaučili nič, čo sa týka ručných pečatí. Preto je okrem techník jej vlastného Kekkei Genkai alebo techník pánd nevyužívajúcich ručné pečate, pre ňu nemožné naučiť sa klasické ninjutsu s využitím ručných pečatí.  Genjutsu zložka znova zahrňuje jej Kekkei Genkai ktoré je hlavne extrémne účinné proti tomu, aby ju do Genjutsu niekto chytil. Je totiž imúnna proti genjutsu pomocou zvuku a má schopnosti vnímať svoje okolie aj bez svojho zraku /teda znova pomocou zvuku/, nepotrebuje teda zrak, ktorý si môže zatiaľ nejakým spôsobom zafačovať. Vďaka tomu je to veľmi schopný bojovník aj proti užívateľom Doujutsu typu Sharingan.
Lily k tomu všetkému sekundárne ovláda isté umenie miešať rôzne, pre shinobi neznáme, zmäsy z bylín a rastlín. Niektoré dokážu vytvoriť ohnivé iskri, niektoré fungujú ako medicína proti ľahkým a aj ťažkým zraneniam, aj keď to trvá podstatne dlhšie než s využitím medik-ninjutsu. Každopádne vďaka jej schopnostiam, ktoré v pandej dedine nabrala, ju začali jej vlastný kuchiyosen prezívať “pandí pustovník”.

Body:
Taijutsu: 4,5
Ninjutsu: 5
Genjutsu: 4,5
Sila: 4
Rýchlosť: 5
Inteligencia: 4
Chakra: 3
RP: 0 –vysvetlené v schopnostiach

/ak neprejde výnimka u RP (aj keď si neviem predstaviť prečo by nemohla mať 0 keď sa nikdy s ručnými pečaťami nestretla, tak v tom prípade inteligencia 3,5 a rp 0,5/


S
-Kurokami-
A
-Shouhasou no Masuta-
B
-Shouhasou: Dai no Kami-
-Mateki: Shibari-
C
-Shouhasou: Sai-
-Panda no Saiken-
D
-Shouhasou: kan-
-Shouhasou-
-Shouhasou: Yin- 

Výbava:
chakra ampulky
bojové ampulky
krvné ampulky
bambusová tyč
katana
obrovský zvitok (niečo ako mával Jiraya)
výbušné blomby (je to doslova malinkatá výbušná gulička, ktorú má ukrytú v ústach, nijak ju neobmedzuje a ani ju necíti no v prípade potreby, ju dokáže vypľuť po čom nasleduje výbuch. každopádne to nie je žiadny výbušný lístok, výbuch je to malý, skôr iskrivý.. používa sa pri zapaľovaní opileckého oparu)

_______________ História / Príbeh _______________

Act 0 : Žena s mnoha menami
Príbeh Lily začal ešte v Kirigakure no sato, keď v nej vládla Hitomi Yamada. Dalo by sa povedať o trocha nepozornej láske medzi dvoma mladými ľuďmi, z ktorých práve tá nežnejšia polovička mala spamätávať deväť mesiacov. Každopádne tu bol práve problém s touto “nežnejšou” polovičkou. Teda mamou Lily. Lillien nie je príliš klasické meno, no jej matka na tom nebola inak. Kirigakure no Lizzy, alebo tiež známa pod prezývkou Raigiku no Raijin, či Generál anti-Kana divízie počas jednej z mnohých vojen. Jej matka bola celkom známa, hlavne však mala pravdpeodobne dosť veľa nepriateľov, minimálne celý klan Kana, ktorý vtedy ešte existoval v celkom početnom množstve. Preto sa jej matka rozhodla na dlhých deväť mesiacov odísť na miesto, na ktoré sa nedokázal dostať nikto z normálnych shinobi bez toho, aby mali zmluvu s kuchiyosenom pánd. Lily sa narodila v podzimný večer, aj keď v bambusovom lese, alebo tiež pandej dedinke, bolo teplo po takmer všetky ročné obdobia. Jej matka ostala v tejto dedine len do jej narodenia, po čom sa vrátial k svojim povinnostiam ako shinobi a hlavne legendárny šermiar z Kirigakure no sato. Každopádne svoju dcéru už nikdy nenavštívila, umrela počas začínajúcej vojny Iwagakure vs svet kvôli jej vlastnej, búrlivej povahe.

Act 1 : Bambusový les
Aj keď Pandy nepatria medzi práve tie najznámejšie kuchiyoseny, majú vlastných prorokov, vlastných elitných kuchiyosen a hlavne vlastný spôsob života v dimenzii, ktorú nenájde nikto, koho pandy neuznajú ako nositeľa ich kuchiyosen zvitku. Dalo by sa to tiež nazvať tak, že mali svoju vlastnú malú dimenziu zvanú bambusový les. Je to tiež jedne z dôvodov, prečo má Lily geneticky už 15 rokov staré telo, aj keď sama o sebe nemôže mať viac než päť rokov. Čas tu totiž vplíva inak na bunky človeka, neź na bunky pánd. V jednoduchosti, človek tu stárne rýchlejšie.
Bambusový les sa však stal domov práve Lily, dcéri kunoichi, na ktorú sa pravdepodobne už zabudlo. Na starosť si ju zobral starší. Bol niečím ako prorokom pánd, patril k najsilnejším, aj keď paradoxne k najmenśím pandám. Mal len niečo okolo 100 centimetrov a neustále sa sťažoval na bolesť chrbta. Lily však vychovával ako vlastnú vnučku, rovnako ako jej matku bral ako svoju vlastnú dcéru. Spoćiatku pandy ako také odmietali prítomnosť tohto dievčaťa, no nakoniec hlavne na jeho naliehanie a .. no viac menej rozkazy..  ju učili svojmu umeniu ako bojovania, tak aj fylozofie, rozmýšľania a napríklad chystania medicín. V Bambusovom lese sa človek nemal zabaviť ináč, než tak, ako sa zabávali pandy. Lily sa už ako mladá hrávala s ostatnými mláďatami, aj keď stárla očividne rýchlejšie než oni.  Po tom, ako uznali źe je dosť stará, ju začali zľahka učiť ovládaniu jej vlastnej chakry, či napríklad jej vlastného kekkei genkai a taktiež základné fyzické prvky v “panda no suiken”. Rozvíjali však hlavne spoćiatku viac jej “psychickú” stránku, než tú fyzickú. Učili ju ich zmýšľaniu a vnímaniu sveta, rovnako ako múdrosti ich starších. Naućila sa čítať, rovnako ako počítať skôr ,než by u človeka bolo zvykom. Ich učenie spočívalo v niečom, zvanom Yin a Yang. Nemyslelo sa však Yin a Yang podstaty, ale o rovnováhu. Rovnováhu medzi zlým a dobrým, medzi telom a duchom, medzi silou a slabosťou.. práve vďaka tomu sa čoskoro s fyzickou úrovňou, veľmi približovala k tej psychickej.
Tréning tela v jej prípade zahŕňal hlavne cviky s vlastnou váhou s vyuźitím hlavne rovnováhy, čím dosiahla priam atletické schopnosti. Pokojne by dnes mohla pracovať v cirkuse a aj tý najschopnejší akrobati by jej závideli.
Každoádne ju učili aj tvrdou cestou boja, teda cestou s vyuźitím sily jej úderov a s využítím nepriateľovej vlastnej sily oproti nemu. Vďaka tomuto už v útlom veku, dokázala na zem poslať aj dospelé pandy, ktoré boli omnoho, omnoho ťažšie než ona.
Celý jej život bol vlastne jedne veĹký, dlhý tréning. Aj keď ju nikdy nehrnuli k okraju medzi životom a smrťou, neuznávali takéto extrémne metódy. Lily im to vrátila v podobe schopností, za ktoré na ňu začali byť náležite hrdý. Schopností, ktoré ju nakoniec vyšvihli na úplný vrchol v hierarchií bambusového lesa. Nad ňou sa už nachádzalo len trio pánd “veľkých bratov” ktorý patrili k “obrovským” typom kuchiyosena a jej vlastného “deda”, ktorý bol starším všetkých pánd.
Jej Kekkei genkai však bol oriešok aj pre pandy .Síce im jej mama zanechala dokumenty potrebné k ovládnutiu, bolo to ťažké..  hlavne zo začiatku. Keď eŠte bola menšia, dokázala svojim plačom nekontrolovateľne ničiť celé bambusové domy, drviť zem pod jej nohami a podobne.. Našťastie neplakala moc, takmer vôbec.. no aj také sa stávalo.
Nakoniec to chcelo znova len trpezlivosť, pomaly, krok po kroku ju zaćali učiť ovládať úplne banálnosti zo základov jej kekkei genkai. Keď si osvojila tie, dokázala sa už aj sama začať učiťzvyšok.
Po dlhých rokoch takéhoto života, dokonca ovládla techniku, ktorú jej matka využila len pár krát v jej živote. Absolútne najsilnejšia technika ktorú zatiaľ kto z týmto kekkei genkai vytvril. “Kurokami, alebo tiež čierny boh”. Po ovládnutí tejto techniky sa starsí rozhodol, že ju vyšle do sveta. Nájsť pravdu o jej mame, nájsť jej vlastný zmysel života.. či proste šíriť učenie pánd ktorým bola nasiaknutá.

Act 2: Unknown
-toto sa bude doplňovať počas hrania, je to vlastne uź roleplay na fóre.
avatar
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Rinku no Raijin (Done)

Příspěvek pro Hokori Mai za Wed Sep 24, 2014 8:27 pm

PODMÍNĚNĚ POVOLENO, ale to své mastičkářství a výbušniny sepiš do vlastních technik, i když se o techniku nejedná. je to kvůli sepsání někde v přehledné místo síly a případně slabin.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru