Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Risočin Dům

3 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Risočin Dům Empty Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Sep 28, 2014 7:08 pm

Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Sep 28, 2014 7:26 pm

Doběhla jsem i s Raikagem k mému domu, poměrně honosnému a modernímu sídlu, od kterého jsem otevřela dveře, jež se nacházely v jakémsi velkém "nádvoří", pod stříškou ze sloupů, které držely venkovní balkóny. Vstoupila jsem a vzpomněla si, kde jsem nechala svůj kabát, v kanceláři, stejně jako svojí zničenou botu. Ten prach, který jsem rozvířila, kdy jsem běžela jsem měla naprosto všude, v obličeji, na rukách. Byl otravný.
"Zatím se tu chovejte jako doma, Raikage-sama." usmála jsem se, "Já se na chvíli vypařím, pokud mne omluvíte." omluvila jsem se mu a zapadla do koupelny hned vedle vchodu. Opřela jsem se o dveře a tak nějak se pokusila dnešek rozdýchat.
Risoku, ty jseš blázen. Tohle nemůžeš dělat donekonečna.
Potřebovala jsem ze sebe nějak vypudit ty myšlenky, tudíž jsem odložila svůj roztříštěný meč a shodila ze sebe veškeré svršky. Vlezla jsem si pod tekoucí vody, ze které jasně stoupala pára a nechávala se unášet tím příjemným pocitem. Když jsem skončila, oblékla jsem se do svého oblečení připraveného ke spánku, hodila na sebe župan a sebrala meč. Vyšla jsem z koupelny a hledala Raikageho, kterého jsem očekávala být v obývacím pokoji na konci chodby. Tam jsem pouze jemně položila meč ke stěně a hledala dál.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Sep 28, 2014 7:36 pm

Dorazili sme k jej domu. Vyzeral pomerne pekne a na dnešnú dobu moderne, všetko som si pri vstupe prehliažal, predsa len som u nej nikdy nebol. "Okey..." To bolo jediné, čo som jej na to povedal a šiel som jej medzi tým pre-šmátrať kuchyňu. Veľmi slušné sa niekomu hrabať v kuchyni... S toho, čo som tu našiel som sa rozhodol urobiť len jednu vec, ktorú som vedel dobre pripraviť. Robil som ju často, lebo mi to chutilo. Hell yeah .. vajcé ... Pomyslel som si, keď som ho našiel a po tom, čo bolo všetko nachystané som sa pustil do prípravy. Mäso som nakrájal na menšie kúsky a na-marinoval, zatiaľ som si potreboval osmažiť arašidy. Po tom som dal do druhej misky drobné čili papričky, sójovku a rýžové víno. Takto som ďalej pokračoval a akosi som sa do toho zažral, lebo som chcel, aby to bolo čo najlepšie, predsa len som sa chcel predviesť. Aj keď vedieť spraviť dobre len jedno jedlo nieje umenie... To, že poriadne viem len toto ale ona nevedela, takže to bolo v poriadku.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Sep 28, 2014 7:42 pm

V pokoji nebyl, tudíž jsem se jen lehce natočila a viděla ho za poloviční stěnou v kuchyni.
"Vidím, že už jste začal, Raikage-sama." usmála jsem se.
Risoku. Máš ho doma. Stojíš před ním v županu. Zíráš na něj jako úchyl. A ty mu furt vykáš?
Přešla jsem až do kuchyně, kde jsem sledovala to "umění" v praxi. Stála jsem samozřejmě opodál, abych v kuchyni nepřekážela, ale bylo zajímavé, jak rychle se tu zorientoval. Vypadal v kuchyni i docela obratně, ale přeci nebudu soudit z jediného sledování.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Sep 28, 2014 7:49 pm

"Tak, nechcel som strácať čas. Ešte by si zaspala než by som to urobil." Povedal som a už to bolo potrebné len dokončiť, proste tá posledná časť a môže sa podávať. Nechal som to teraz tak a otočil som sa na ňu. "Ak chceš v súkromí mi nemusíš vykať." Možno to vyzeralo, ako keby som čítal jej myšlienky ale aj mňa to teraz napadlo, že mi proste u nej vykať nemusí, ak teda chce tak môže. Všimol som si toho, že sa hodila do županu, preto som si ju príliš neprehliadal, lebo by to bolo pomerne neslušné. "Kde budeme jesť?" Opýtal som sa pre istotu. Predsa len niekto mal zariadenú kuchyňu len na varenie a inú miestnosť na jedenie. Chcel som prestrieť stôl, nech to má "se vším všudy."
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Sep 28, 2014 7:57 pm

"Eh, ano, děkuji, Raikage-sa- Sori." Zasmála se.
Přecijen, Sorata zní tak trochu ofenzivně, tak to musela jednoduše zkrátit! A Sori zní tak roztomile, až se z toho roztékají okna.
"Jíst můžeme hned vedle u stolu." otočila jsem se na druhou stranu než odkud jsem přišla, tedy z obýváku, do jídelny, kde byl jen malý stůl maximálně pro čtyři lidi, ale pro dva byl naprosto ideální. Byl natřený na bílo, protáhlý ovál s ornamenty zdobenými židlemi. Stěna ven byla prosklená a rostly na ní všelijaké upínací rostliny, stejně jako uvnitř byly rostliny v květináčích. Příjemná atmosféra při letmém světle se svící na stole, samozřejmě nezapálenou. Všímala jsem si, jak se vyhýbal kontaktu s mým tělem, když jsem v županu, tudíž mě napadla jediná otázka.
"Vzhledem k tomu, že budu večeřet s někým jako jsi ty, tak bych se asi měla i patřičně obléct, že?" usmála jsem se a zapřela se mu o rameno s širokým úsměvem.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Sep 28, 2014 8:06 pm

Heh, takže Sori... Prišlo mi to pomerne vtipné ale nevadilo mi to, len to bolo také, iné.
"Dobre, takže to donesiem priamo tam." Skonštatoval som a pozrel som tým smerom, kam sme mali ísť aj keď som to odtiaľto asi vidieť ešte nemohol. "Ále načo sa teraz budeš zbytočne prezliekať? Aj tak v tom vyzeráš dobre a mňa teraz neber, ako Raikageho ale skôr za .... kamaráta." Je pravda, že som bol Raikagem ale niekedy, teda aspoň teraz by som to radšej zobral tak, že som len obyčajný človiečik, ktorý teraz nemá žiadne starosti a na chvíľu tak budem môcť vypnúť. Možno aj to bol hlavný dôvod toho, že som tu takto večer. Ešte aby som bol sentimentálny a vyskočím si oknom aj ja, však dnes to je in. Pomyslel som si a pri tej myšlienke som sa normálne musel pousmiať.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Sep 28, 2014 8:11 pm

"Byla bych radši, kdyby jsi nemusel neustále uhýbat pohledem, když se na mě podíváš." vyplázla jsem na něj jazyk a pomalu odcházela z kuchyně.
"Pokud ti ale nevadí, že nebudu vypadat tak dokonale, tak si z toho asi nic dělat nebudu." zasmála jsem se a svlékla ze sebe župan.
Měla jsem pod ním tričko s krátkým rukávem a motivem pandy a nápisem "Pet me". Dále jsem měla jen krátké kraťásky, ale pořád to bylo nějaké oblečení, tudíž Raikage nemusel mít takový strach.
Odešla jsem ke stolu, kde jsem si ve tmě sedla na židli a zadívala se ven na měsíc. Čistá obloha. Nebyla by hezčí, kdyby byla deštivá noc?
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Sep 28, 2014 8:20 pm

Popravde s týmto, čo povedala ma dostala ale ja som za to nemohol. "Chcel som byť len slušný, však by ti bolo nepríjemné, ak by som ťa očumoval." Keď si ale dala zo seba župan popravde som sa zľakol ale potom som si dal hneď face palm. Naoza....??? Fakt?? Radšej som sa nad tým príliš nezamýšľal a radšej som naložil na taniere, zobral príbor a vybral som sa to dať na ten stôl. Ja som potom nosom štuchol do vypínača, lebo som mal plné ruky. Bola tma, tak som dúfal, že si toho nevšimla. Položil som jedlo pred ňu a sadol som si oproti nej.
"Vrníš u toho, ako mačka, čo?" Narážal som na to jej tričko, ktoré na sebe mala.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Sep 28, 2014 8:27 pm

Nepříjemné, Sorato. Nepříjemné? zasmála jsem se pro sebe.
Když rozsvítil, bylo to pouze tlumené světlo, jídelna byla postavená spíše jako relaxační místo pro mou osobu, protože návštěvy tu rozhodně nebyly ničím častým. Ráda jsem tu i pouze vysedávala a přemýšlela. S úsměvem jsem sáhla na knot svíčky, čímž jsem ji zapálila. Stačilo okolo ní zvýšit o desítky stupňů teplotu a vzplanula, byla vznětlivá. A také zabezpečená, reagující pouze na chakru.
"Samozřejmě, když někdo jen tak leží a někdo ho hladí, škrábe a vůbec se o něj stará jako o domácího mazlíčka, je to ten nejlepší pocit, jaký může člověk mít." zasmála jsem se a znovu se podívala do okna.
Oční kontakt jsem moc nenavazovala, přecijen, dnešek byl opravdu náročný. Ať už fyzicky, ale i psychicky. Když přede mne položil jídlo, usmála jsem se na něj.
"Vidím, že v kuchyni ti to jde dobře."
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Sep 28, 2014 8:34 pm

Svetlo bolo akési tlmenejšie. Óó, aká romantika.. Pomyslel som si v duchu zo smiechom aj keď ten bol tiež len v duchu. Potom sa dokonca zapálila aj sviečka. Normálne by som niečo takéto považoval aj za rande ale Risu som považoval len za dobrú kamarátku alebo skôr za najlepšiu? "Hmm ... niečo také by chcel teda asi zažiť každý. To aby som ťa teda večer pred spaním škrabkal, čo?" Povedal som zo žartu a potom som popravde dodal. "Toto je vlastne jediné, čím som si naozaj istý, že viem dobre. S ostatným by si asi už spokojná nebola." Za to, akú prácu odvádzala a že sa o mňa ešte sem tam starala si zaslúžila len to najlepšie a ešte viac. "Dobrú chuť." Poprial som jej a potom som zasa dodal. "Dúfam, že kŕmiť ťa nemusím." Zazubil som sa na ňu provokatívne aj keď skôr to bolo myslené zo žartu.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Sep 28, 2014 8:41 pm

Teď mě opravdu upřímně rozesmál.
"Pokud si myslíš, že se mě nebojíš, nebudu se škrábání bát ani já. Ráda se nechávám rozmazlovat." trochu jsem ho hecovala.
"I kdyby to měla být jedna věc, pořád je to dobrá. Příští otočka je tedy na mě." zkonstatovala jsem. "Dobrou chuť."
"Krmit? Myslíš, že by jsi to zvládl?" šťouchla jsem si do něj.
Tak dokonale šílené duo Kumogakure no Sato ještě dlouho neuvidí.
Byla jsem až podivně zticha, tak trochu jsem nevěděla, co bych Soratovi mohla a co nemohla říct. Protože jak už jsem se viděla v kanceláři s tím klonem, jsem nenápadná jako cigán ve sněhu rozebírající kolo. Ale nechci, aby tu bylo ticho, atmosféra poté houstne a všechno je cítit- špatně. A o práci jsem se rozhodně bavit nehodlala.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Sep 28, 2014 8:49 pm

"Ak si to niekedy zaslúžiš tak nebudem mať problém." Mrkol som na ňu. Aj keď ona hecovala mňa ja som s takýmito výzvami problém nemal aj keď vyzeralo by to asi pomerne zvláštne. "Beriem ťa za slovo. Takže zajtra ďalšia večera u teba?" Nemala to ani navrhovať predsa len ja sa chytám pomerne rýchlo. Nestihol som si dať ani jedno sústo do úst a najprv som jej musel odpovedať. "Na tom nemôže byť nič ťažkéé ..." Povedal som a naschváľ som na lyžičku nabral trochu jedla a natiahol sa k nej. "Tak povedz ááá." Nevedel som prečo ale s tým jej pošťuchovaním som jej to aj normálne chcel dokázať. Popravde ja som ešte nad tým o čom sa s ňou budem baviť ani nerozmýšľal, lebo som sa akosi nestránil s ňou prebrať zatiaľ ani jednu tému.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Sep 28, 2014 8:56 pm

Po jeho poznámce o zásluze, o další večeři a o tom, že to krmení myslí vážně jsem zrudla jako rajče. Doslova. Nebyla to pouze lehká červeň na lících, ale rudý obličej při světle svíčky. Samozřejmě, přece když už se toho tak ujal, nemohla jsem odmítnout. Poslušně jsem otevřela ústa a nechala se jedním soustem nakrmit, nacož jsem se lehce zasmála.
"Asi to tedy nebude tak těžké." usmála jsem se, přičemž jsem se zvedla ze židle a došla pro nějaké víno, protože co by to bylo za večeři bez dobrého vína?! Vzala jsem červené, poměrně staré. Domácí. Takže silná. A vzhledem k tomu, že prakticky vůbec nepiju, stačí opravdu málo a cítím se uvolněnější. Vzala jsem s sebou dvě sklenice, vše bylo připravené v jakési barové skříni přímo v jídelně. Sklenice jsem položila na stůl.
"Může být červené, sire?" zasmála jsem se a otevřela víno, přičemž jsem oběma nalila. Znovu jsem si sedla a pomalu popíjela.
"Jaká musí žena být, aby si takový servis jako je škrábání zasloužila?" nevěřila jsem tomu, že jsem to řekla.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Sep 28, 2014 9:09 pm

To, že bola červená, ako paprička som si všimol ale tentoraz som si odpustil nejaké poznámky k tomu, predsa len sa naskytne iná príležitosť. "Nie, vážne nieje." Súhlasil som aj ja a v tedy sa niekam vybrala. Ja som sa medzi tým pustil do jedla no potom sa objavila u stolu s vínom. "Ale určite, že môže." Súhlasil som s jej výberom a na chvíľu som odložil jedlo na bok aj keď som za tú chvíľu stihol zjesť skoro polovicu. Odpil som si trocha z vína. Ja som vedel, že toto ma len tak neopije, teda dúfal som v to, však to bolo len víno. Tá jej otázka ma ale trocha zarazila, lebo som nad ňou nepremýšľal. "Vieš, že ja ti ani neviem? Ale ak mi náhodou urobíš tu večeru a budeš hodná tak nad tým porozmýšľam." Nebolo toho veľa ale možno ešte nájdem. Zasa som si odpil.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Sep 28, 2014 9:16 pm

Byla jsem ráda, že jsem mohla svůj dnešní čas strávit se Sorou. Je příjemné mít po boku někoho, koho máte rádi. A Raikage byl právě ten člověk.
"Chtěl jsi být vždycky Raikagem, nebo jsi to místo vzal jen ze zodpovědnosti?" zeptala jsem se.
Byla jsem trochu umírněnější, ale toho si určitě všiml. Byla jsem extrémně nervózní.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Sep 28, 2014 9:22 pm

Ja som to tiež bral podobne, ako ona. Aj mne sa páčilo tráviť čas s niekým, ako bola ona. "Popravde ja som ani nevedel, že som bol navrhnutý, ako kandidát. Nerozmýšľal som nad tým, ako členovi Anbu sa mi tam páčilo, no dedina bola teraz v zlom stave, takže som ani odmietnuť nemohol nemyslíš?" Vlastne som jej týmto potvrdil tú druhú možnosť. Všimol som si na nej, že je nervózna ale vôbec som nechápal prečo. "Deje sa niečo?" Opýtal som sa jej.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Sep 28, 2014 9:58 pm

Když se zeptal, co se děje, jen jsem se pokusila usmát.
"Eh- nic. Já jen, že tohle je pro mě nové, trávit čas s člověkem mi drahým ..." usmívala jsem se.
Vážně jsi to řekla takhle, Risoku? Děláš si srandu? Dej si facku!
Ano, řekla jsem to tak a doufala jsem, že Raikage se cítí alespoň podobně. Nemusí stejně, ale alespoň podobně. Byla jsem hrdá Kumogakurčanka, která byla šťastná za Raikageho, kterého má nyní.
"Jen často přemýšlím nad zbytečnostmi." mlžila jsem a odváděla pozornost od tématu.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Sep 28, 2014 10:03 pm

"Môžem povedať, že to mám teraz tak podobne." Pri tom, čo povedala som sa musel usmiať, potešilo ma, že ma berie, ako niekoho dôležitého. Keď si to tak ale zoberiem pomerne veľa som o nej teraz nevedel a bol čas ju vyspovedať. Usrkol som si pre to s toho vína a ani som sa nenazdal a vlastne som dopil pohárik. "Čo inak, podarilo sa ti už niekoho si "klofnúť?" Opýtal som sa jej bez okolkov. Aj keď to nebola zrovna najvhodnejšia otázka pre dievča ale kto vie, možno odpovie. Predsa len, čo viem tak sa jej asi muselo ťažko zapadnúť hlavne po tom, čo si prežila.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Sep 28, 2014 10:37 pm

Zasmála jsem se takovým trochu otupělým smíchem.
"No- víš. Zatím to vypadá tak, že daný vyvolený moc nereaguje. Takže ... asi ... ehm- ne." koktala jsem a byla jsem jako malá holka.
Žasnu, že jsi to řekla.
Bylo zajímavé, jak odlišné a zároveň podobné osudy jsme vlastně oba měli. A to na nás bylo tak zajímavé. Vždycky jsem si kreslila krásnou budoucnost ve velkém krásném domě, kde budu milována. Jenže dnes mám jenom prázdný dům, ze kterého denně utíkám pryč.
Risoku, Risoku, ty se prostě nepoučíš. Hej. Risoku.
"Co ty? Už máš nějakou šťastnou výherkyni?" usmála jsem se na něj takovým upřímým úsměvem.
Abych pravdu řekla, už jsem přemýšlela o další večeři, jelikož z toho vína jsem opravdu cítila, že moje zábrany jednoduše padají. Cítila jsem se ospale, oba jsme pomalu dojídali. Navíc, venku začal jemný půlnoční déšť, který s každou vteřinou sílil. Bylo to příjemné, tedy alespoň pro mě. Milovala jsem ty noci, kdy se prostě přitisknete k nejbližšímu objektu a posloucháte bouři v mírném chladu místnosti. Působilo to jakýmsi uspávacím dojmem.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Sep 29, 2014 8:47 am

Popravde tá jej odpoveď ma docela zaujala, že si Risoku niekoho vyhliadla, to bolo pre mňa niečo nové. "Vážne? A kto to je?" Opýtal som sa s úprimným záujmom v hlase. Potom mi ale ona položila podobnú otázku na ktorú som sa musel zatváriť trocha zdeptane. Predsa len od 19 som v službách Anbu a od v tedy som nemal žiadne dievča, lebo na to proste nebol čas a teraz ho už vôbec nebudem mať. "Fúha rád by som nejakú ale kde s týmito povinnosťami. Predtým u Anbu som na to tiež veľmi nemohol pomyslieť a teraz už vôbec." Ak sa na to lepšie pozriem,  vyzerá to tak, že možno zo mňa bude aj starý mládenec bez dievčaťa. To som to teda vyhral .... Povzdychol som si nad svojími predstavami. Sama Risoku ale vedela, že som mal tak trochu ľahostajný postoj k životu ohľadom svojho osobného života. Preto som s tým bol popravde trocha zmierený, predsa len som sa zaviazal tým, že budem plne oddaný dedine. V tedy ma aj napadlo, čo k tomu ešte dodám. "A načo mne je vlastne dievča, keď môžem považovať dedinu za ňu?" Toto som povedal zo žartu, keďže tak som to vážne mať nechcel.  Vonku som si všimol toho dažďu. Nevadil mi dážď, ako taký aj ja som ho mal rád ale aj tak si vždy trocha sťažujem, že prídem mokrý. "Dnes to vyzerá tak, že pekne premoknem. Dúfam, že aspoň svieti mesiac nech sa mám na čo pozerať."   V daždi sa naňho asi ťažko dá pozerať ale obloha ma vždy fascinovala.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Mon Sep 29, 2014 1:47 pm

Když se zeptal na jméno, během vteřiny jakékoliv přemýšlení o spánku přestalo a červánky na lících se objevily ještě jednou.
Risoku? Víš co tohle znamená?
"Eh- Já, no. Um. Víš." koktala jsem.
Přece mu nemůžu jen tak do očí říct na první schůzce, kdy jsme si trochu blíž, že je to- bože! Jdu se zabít. Rozhodně se půjdu zabít. Sice se známe už roky, ale- jsem srab.
Pak začal mluvit o tom, že na někoho po svém boku nemůže prakticky ani myslet, tudíž můj plán na sebevraždu byl už potvrzený. Zhruba zítra touhle dobou očekávejte pozvánku na již zařízený pohřeb. Ten vtip ohledně vesnice mě sice donutil k úsměvu, ale vzhledem k mé momentální situaci jsem měla pocit, že asi tu vesnici zlikviduju ještě natřikrát a sama. Pak řekl, že by musel jít v dešti. To doslova nabízelo-
Víš, co TOHLE znamená, Risoku?
"Ehm. Um. Pokud by ti to nevadilo, mohl bys třeba ... přespat tady." už jsem omdlévala.
Z rudého obličeje všechna červeň naráz zmizela a já byla spíše bílá jako stěna. Cítila jsem se tak trapně.
"Mám tady dost pokojů." dodala jsem, aby si o mě nemyslel, že jsem nějaká nenasytná nymfomanka. Svíce na stole pomalu dohořívala a toto byla zjevně jedna z našich posledních pronesených vět.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Sep 29, 2014 2:14 pm

Večer som si dovolil použiť ešte jej kúpeľnu, aby som sa osprchoval a potom som s vďačnosťou prijal jej ponuku s tým, že prespím z jeden z jej izieb. Tam som sa zatvoril a za predpokladu, že tam ona nevstúpi som si zo seba dal veci až na  trenírky dole zo seba a spal som.

Na druhý deň som sa zobudil a akosi sa mi vôbec nechcelo z postele. Kde to vlastne som? Prebehlo mi hlavou a až po chvíli som si uvedomil, že som u Risoku doma. Zdalo sa mi, že je tu pomerne ticho tak to znamenalo len jediné, že spí. Preto som sa potichu vybral z postele a jediné, čo som na seba hodil bol plášť. Namieril som si to do kuchyne, kde som začal pripravovať omeletu, ktorá bude na ranajky. Dobrá omeletka na ráno, prebudí aj ..... Akosi sa mi to dnes nerýmuje. Pokračoval som s v príprave a vôňa sa už musela rozliehať po dome. Tornádo! Kurňa ale to je asi hlúposť... Moje ranné myšlienkové pochody neboli príliš zamerané na prácu a povinnosti.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Mon Sep 29, 2014 2:22 pm

Vstávala jsem jako vždy už v pět hodin ráno, tudíž jsem Raikageho zjevně předběhla. Na ten včerejšek jen tak nezapomenu. A dnes je vlastně řada na mě. Odkráčela jsem do koupelny v patře, kde jsem na sebe hodila župan a omyla si obličej po té včerejší lahvi vína.
Právě jsi se vyspala s Raikagem. Sice v oddělených místnostech, ale kdo se na to bude ptát.
Když jsem ale po nějaké chvíli ucítila vůni jídla po domě, zjistila jsem, že Sora musel už být nějakou dobu vzhůru a proklouzl mi přímo před nosem. Sešla jsem po schodech a jen při pohledu do kuchyně jsem okamžitě odpadla.
"S-soro." vykoktala jsem ze sebe při pohledu na Raikageho ve spodním prádle a plášti.
Jen klid. Jen klid. Buď nenápadná, nic se neděje. Vždyť to je jenom polonahý Raikage. Klid.
Ano, buď nenápadná. S krví prýštící z nosních dírek a rozpláclá na schodech, to je opravdu nenápadné.

Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Sep 29, 2014 2:33 pm

Myslel som si, že Risoku spí a že sa stihnem obliecť než príde do kuchyne. Chcel som jej popravde doniesť raňajky do postele, také menšie kamarátske prekvápko. Ona ma ale prekvapila skôr, ako ja ju. Otočil som sa smerom na ňu, popravil si plášť, teda skôr som si ho radšej zapol a skrčil sa k nej s tým, že jej podám ruku. "Ehm ... prepáč, chcel som ťa prekvapiť a doniesť ti ranajky do postele. Bolo tu ticho a myslel som si, že spíš." Vysvetľoval som.  To je tak, keď sa mi nechce obliekať.... Aj to som už nosil aj tak pomerne ľahké oblečenie.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru